Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Accept
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Accept

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Accept
    Posted: 04.Sep.2008 at 16:27





Accept so zame eden izmed najboljših in najpomembnejših bandov vseh časov! Wink

Združevali so heavy in speed/power metal in vplivali na mnoge bande!

Njihov pevec Udo Dirkschneider ima definitivno enega izmed najbolj unikatnih vokalov na metal sceni!

Izdali so ogromno dobrih albumov (npr. Restless And Wild, Balls To The Walls, Metal Heart ...)!

Imajo ogromno zakon pesmi!

Ali če vse skupaj poenostavim:

Accept so legende!!!

------------------------------------------------------

Accept - Fast As A Shark

Accept - Balls To The Walls

Accept - Metal Heart

Accept - Princess Of The Dawn

Accept - Breaker



Edited by Mighty Hammer - 04.Sep.2008 at 16:31
Into Glory Ride!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2008 at 18:27
kva se znjimi kej dogaja zdej?
men so drgač zakon bend sploh kumad balls to the wallSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2008 at 19:03
Zakon bend,da ne pozabimo še na U.D.O. !!
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2008 at 21:34
Accept - I'm A Rebel



http://www.youtube.com/watch?v=L9ndJUCoFJc

zakon zakon

legende
D.T.P.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2008 at 13:30
Originally posted by danzig danzig wrote:

Zakon bend,da ne pozabimo še na U.D.O. !!


Si pozabu napisat (-priporočam-)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 12:08
Želim si, da bi Accept napravili en reunion mega koncert, kjer bi igral vsaj 5 ur! Wink

Videti Accept v živo je res ena izmed mojih največjih želja!

Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 12:12
2005, Gods Of Metal Cool
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 12:17
Em ja, tist reunion sem žal zamudu, je pa res, da jih takrat sploh še nisem poznal. Smile

Lahko bi v Nemčiji nardili en samostojen festival (podobno kot Manowar) in vsak dan odigrali plato ali dve! Thumbs%20Up



Back to Top
Dave Snake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Feb.2009
Status: Offline
Points: 140
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dave Snake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 14:53
Tudi zame so Accept eden boljših bandov na sploh. Albumi od Breakerja do Russian Roulette so nekaj najboljšega kar je nastalo v glasbeni produkciji nasploh - vsaj zame, ko sem začel poslušati musko v 80-tih  Wink 
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 16:01
Ma kje najboljši album je Restless and wild.Komada Fast as a shark in pa Princess of the dawn sta povod za nastanek speed metala.Accept je blo mislim,da možnost videt zadnjič na gods of metal 2005.Kako sm jezn da nism šel.Sem mel izpit,katerga sm pol itak fuknuUnhappy.Drugače sm pa kupu obe plati v mullerju na čopovi.Po 8e vsako.Breaker in restles and wild,mam pa še Metal heart plato.

Edited by doda24 - 11.Feb.2009 at 16:07
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 16:11
ACCEPT nemške legende heavy metala,meni so najboljše njihove plate od prve do zadnje, no naj naj sta mi dve in to (-balls to the wall-) in seveda
(-russian roulette-) !! Alora grem po vrsti (-accept-)1979, (-i'm a rebel-)1980,
(-breaker-)1981, (-restless and wild-)1982, (-balls to the wall-)1984, (-metal heart-)1985, (-russian roulette-)1986, (-eat the heat-)1989, (-objection overruled-)1993, (-death row-)1994, (-predator-)1996
Ampak Udo Dirkschneider ni od muh, bend ACCEPT mu ni bil dovolj in ustanovil bend bend s lastnim imenom U.D.O., ki deluje še danes.
Bend U.D.O. je izdal 11 studijskih albumov,zadnjega (-mastercutor-) leta
2007, trenutno končuje novi album, ki bo izšel letos.
Lahko se pohvalim, da imam v zbirki vseh deset studijskih albumov in tri live albume, vse na dobrih starih LP vinilk !! V zbirki imam tudi vseh 11 studijskih albumov,eden live in the best of, seveda U.D.O. No U.D.O. zbirko
imam na CD-jih.V bistvu imam celotno diskografijo ACCEPTa in U.D.O.a !!
Edino kar nimam je to, da nisem imel nikoli šanso videti kakšen koncert v živo !!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 16:39
Kako da ne

Accept so bli v milanu 2005.U.D.O je bil pa v vpk 25 maja 2004
Back to Top
Dave Snake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Feb.2009
Status: Offline
Points: 140
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dave Snake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 18:14
Originally posted by danzig danzig wrote:


Edino kar nimam je to, da nisem imel nikoli šanso videti kakšen koncert v živo !!
 
Upajmo, da bodo U.D.O. jeseni kje v bližini ... nikoli si pa ne bom odpustil, da sem jih zamudil v Cvetličarni Cry
Back to Top
Dave Snake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Feb.2009
Status: Offline
Points: 140
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dave Snake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 18:16
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Drugače sm pa kupu obe plati v mullerju na čopovi.Po 8e vsako.Breaker in restles and wild,mam pa še Metal heart plato.
 
Priporočam še vsaj Balls to the Wall in Russian Roulette.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 19:39
Balls to the wall sm imel na posojo,od sovdata,da bi jo kupu.Pa mi ni bla všeč
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 23:05
Hm, nekdo manjka v tej debati ... :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 23:06
ne mesaj svoje žlahte zram
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 08:35
Originally posted by MajTits MajTits wrote:

Hm, nekdo manjka v tej debati ... :)

Kdo pa manka Big%20smile?
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 08:36
Originally posted by Dave Snake Dave Snake wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:


Edino kar nimam je to, da nisem imel nikoli šanso videti kakšen koncert v živo !!
 
Upajmo, da bodo U.D.O. jeseni kje v bližini ... nikoli si pa ne bom odpustil, da sem jih zamudil v Cvetličarni Cry


Jst isto (nism jh še vidu CryCry)
Grem pa zarad njih na BYH !!!!Big%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 08:40
Originally posted by Dave Snake Dave Snake wrote:

Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Drugače sm pa kupu obe plati v mullerju na čopovi.Po 8e vsako.Breaker in restles and wild,mam pa še Metal heart plato.
 
Priporočam še vsaj Balls to the Wall in Russian Roulette.


Jst sem se poleti založil z vsemi temi platami. Pa še Accept plata mam zravn!
Ma dej kok se meni oni dobri. Še zdej se zmislm da sm biw 3ji razred OŠ. kr mi je bratranc eno kompilacjo prnesu in so bli gor zrawn še accept (nism vedu ker bend je to). Potm pa jh po dough leth spet slišm.. In to je to... My Best Bend Tongue!!!!
Accept bi mogli bit letos na Wacknu pa bi blo!!!  Lani je edn gor reku da je to zlo možno...
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 08:49
Originally posted by Tyr_84 Tyr_84 wrote:

Originally posted by Dave Snake Dave Snake wrote:

Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Drugače sm pa kupu obe plati v mullerju na čopovi.Po 8e vsako.Breaker in restles and wild,mam pa še Metal heart plato.
 
Priporočam še vsaj Balls to the Wall in Russian Roulette.


Jst sem se poleti založil z vsemi temi platami. Pa še Accept plata mam zravn!
Ma dej kok se meni oni dobri. Še zdej se zmislm da sm biw 3ji razred OŠ. kr mi je bratranc eno kompilacjo prnesu in so bli gor zrawn še accept (nism vedu ker bend je to). Potm pa jh po dough leth spet slišm.. In to je to... My Best Bend Tongue!!!!
Accept bi mogli bit letos na Wacknu pa bi blo!!!  Lani je edn gor reku da je to zlo možno...


Ja ne vem baje da je bil 2005 na gods of metal poslovilni koncertConfused
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 09:52
Poslovilni koncert je bil v Wacknu 2005, oziroma enega mislim, da so imeli še za Wacknom, ne spomnim se več točno....
Kolikor sem bral kaj intervjuje z Dirkschneiderjem v zadnjem letu, dveh, potem so možnosti, da bo še kdaj kaj z Accept minimalne, oziroma vsaj zaenkrat v kakšni zgledi prihodnosti niti ne obstajajo...


Edited by Preshko - 12.Feb.2009 at 09:52
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 11:10
Originally posted by Preshko Preshko wrote:

Poslovilni koncert je bil v Wacknu 2005, oziroma enega mislim, da so imeli še za Wacknom, ne spomnim se več točno....
Kolikor sem bral kaj intervjuje z Dirkschneiderjem v zadnjem letu, dveh, potem so možnosti, da bo še kdaj kaj z Accept minimalne, oziroma vsaj zaenkrat v kakšni zgledi prihodnosti niti ne obstajajo...
CryCryCryCryCryCryCryCryCryCry
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 17:03
Metal Heart z Für Elise (al nekej) solotom je bil eden izmed prvih metal komaov, k sm jih slišou. Fast as a Shark pa je muštr za vse power metalce 80 ih let in še kasnej. Pa od UDOta se mi dopade Timebomb plata, še posebej Powersquad komad. Udo= Pitbull
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 18:27
U.D.O. Animal House !!! Zakon.
To je plata ki so jo še z Accept skp nardili. In je najbolša plata od U.D.O.
Pa še original sm si zrihtu Tongue
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2009 at 09:20
Drgač pa je tud neki komadu ki jih odpoje basist.
MA legende so in moja največja želja jh videt !!
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Evil-Nejchy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 189
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Evil-Nejchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2009 at 20:23
men ena izmed najjačjih skupin....sam drgač mi je pa pol nasledn bend od udota.. u.d.o.   še jačja skupina......... takih bi mogl več bit
www.myspace.com/evilzlobko
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2009 at 08:45
Originally posted by Evil-Nejchy Evil-Nejchy wrote:

men ena izmed najjačjih skupin....sam drgač mi je pa pol nasledn bend od udota.. u.d.o.   še jačja skupina......... takih bi mogl več bit

Thumbs%20UpThumbs%20Up

HeartACCEPTHeart
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2009 at 08:47
Zanje najbol velja ta opis :


                             They don't play Heavy Metal
                          THEY ARE HEAVY METAL !!!!!!!!!!!
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 20:06
Originally posted by Tyr_84 Tyr_84 wrote:

Drgač pa je tud neki komadu ki jih odpoje basist.
MA legende so in moja največja želja jh videt !!
Ja, balade, kr jih hreščeči Udo ni mogu relevantno odpet... kar pa je kasnej demantiru vsaj z Amamos la Vida z Objection Overruled
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 22:36
Originally posted by Madafaka Madafaka wrote:

Originally posted by Tyr_84 Tyr_84 wrote:

Drgač pa je tud neki komadu ki jih odpoje basist.
MA legende so in moja največja želja jh videt !!
Ja, balade, kr jih hreščeči Udo ni mogu relevantno odpet... kar pa je kasnej demantiru vsaj z Amamos la Vida z Objection Overruled

Balade je kar fanj pel Peter.
Ma UDO-tov glas je res zakon!!! Samo ni za nežna ušeskaBig%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 15:08
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

ACCEPT Recruits Ex-TT QUICK Singer To Replace UDO DIRKSCHNEIDER - May 15, 2009
 
 
Guitarist Wolf Hoffmann and bassist Peter Baltes have recruited Mark Tornillo, former lead singer of the New York/New Jersey metal band TT QUICK, to front the new version of ACCEPT. Tour dates are currently being booked and a new studio album is on the way.

ACCEPT 2009 is:

Wolf Hoffmann: Guitar
Peter Baltes: Bass
Herman Frank: Guitar
Mark Tornillo: Vocals
Stefan Schwarzmann: Drums

Two audio samples featuring the new ACCEPT lineup are currently available for streaming/download on the band's web site (taken from a jam session recorded on April 26, 2009 at Shorefire Recording studios in Long Branch, New Jersey):
 
 
ACCEPT are back!!! Sicer brez Uda, pa vseeno...
 
Poleti se špila okrog...
 
Posnetki iz vaj:
 
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 15:10
To pa je kr neki ... kot Oliver/Dawson Saxon in podobne smešnice...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 15:19

Mja, je kr neki, samo če se spravijo delat nov album, se zna zgoditi, da bo Udo vsaj za to...:):):) Če nebo preveč zaposlen z igranjem U.D.O koncertov pred 100 folka:).

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 15:20
zakuga sam pol strani widm?Ouch
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 15:29
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Mja, je kr neki, samo če se spravijo delat nov album, se zna zgoditi, da bo Udo vsaj za to...:):):) Če nebo preveč zaposlen z igranjem U.D.O koncertov pred 100 folka:).



Jah, če bi blo z Udom, bi blo to nekaj čisto drugega Wink
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 16:04
Se strinjam. Accept brez Udota pač niso Accept! Wink
Into Glory Ride!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 17:08

Wolf je ata in to so Accept...Kot so bli Iron Maiden Iron Maiden z Blazeom...Samo pač v kurcu Accept...

 
p.s.: Mejden so bli tudi z Blaze-om odličniTongue
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 17:53
Ja, seveda. Samo pač, Udotov vokal je tolk specifičn, da kej drujga k Accept pač ne paše. To je isto, kot če bi bli Manowar brez Adamsa. Dead

No sej, mogoče bodo pa tut novi Accept vredu. Bomo vidl.

Sam še vedno upam, da bomo nekoč ponovno videli prave Accept, tiste z Udotom! Heart
Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 18:27
Manowar brez Adamsa bi bli pa res največja polomija. Accept brez Udota me pa tudi ne zanimajo kej preveč.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 09:36
pa vokal ni slab, v višinah ga mal zmanka....sam to bo še vedno sam accept tribute band. hvalabogu da sm gledu accepte LIVE :)
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 15:44
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa vokal ni slab, v višinah ga mal zmanka....sam to bo še vedno sam accept tribute band. hvalabogu da sm gledu accepte LIVE :)

Ni genju in ni genjuBig%20smile
Čaki nekje morjo začet. Jst sm prow nawdušen nad to novico.
Prow fanj bi jh blo vidt na POA Big%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 12:45
JES !!! Nova plata... Samo vem da ne bo dobra... Prow vem.. UDO...

Je bla pa to zame druga najlepša novica na ParanoiduBig%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 12:57
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa vokal ni slab, v višinah ga mal zmanka....sam to bo še vedno sam accept tribute band. hvalabogu da sm gledu accepte LIVE :)

i kill youSmile

kje pa to?
pustim se presenetiti pa widmo kako bo,je pa res da so mi TT Quick blSleepy
čepraw sta nuclear assault člana notr ki pa sta itak sam za ubitStar
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 13:41
Ma js sploh ne vem, kaj nej pričakujem. Tornillo (po glasu) sicer zelo spominja na Uda, samo ni to to. Udo je pač samo eden! Wink

Po mojem mnenju bi bilo bolje, da do ponovnega delovanja banda sploh nebi prišlo. Če že, pa kvečjemu z Udom!

Kakorkoli, počakajmo do izida nove plošče in pač upajmo na najboljše.



Edited by Mighty Hammer - 24.Jul.2009 at 13:45
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 22:13
Dva zakon komada iz Russian Roulette: Thumbs%20Up

Aiming High

Russian Roulette

Clap
Into Glory Ride!
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 22:24
Accept is the LAW!!!!
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2009 at 22:25
Meni je drgač Tv WAR najboljša iz te plate :) Zakon
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2009 at 11:14
Into Glory Ride!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2009 at 15:35
Sliši se odlično, glede nato da je Andy Sneap mega Accept fan, bo pa sploh zakon, ker se bo še dodatno potrudil...bmk če ni Uda...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,441 seconds.