Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Prophet almighty
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prophet almighty

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 07:19
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kdo ma pa sovražnike med nami?
 
...ne, ne, to si pomešu z najboljšimi prijatelji...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 10:15
k(d)aj pa je konec debate, frogi?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 10:35
ko vsi vse razumejo:)
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 11:45
hehe.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 12:02
Ma nemorm verjet ku eni vzameste vse tko resno in osebno :))) Pisda sej to je forum, FORUM, keje z vami, jst pac pisem take reci kr mi pase, koga sploh briga konc koncu ... jst ne enacim realnosti s fakin forumom tko kot eni tukej zato tudi nc ne vzamem osebno. Ja mi gre prophet na kurac tudi marsikdo drugi mi gre na kurac NA FORUMU, sploh taki k se trudijo izpast pametni in najbolj inteligentni na svetu s svojimi political-talk obarvanimi posti (kar se tice glasbe recimo), sami na tem podrocju ne nardijo nc oz. midi (sori prophet, si nism mogu pomagat Big%20smile) in ga bom tudi drku nazaj, tudi ce moje izjave nekomu niso smesne, konstruktivne, zvito ironicne al karkoli pac ... like a give a shit what you think ... ...

Ce bom kdaj srecal recimo propheta in me bo povabil na pivo, kaj mislis da mu bom reku "Ne negrem kr ti si tisti k mi tezis na forumu" ... Pisda ste cudni eni ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 12:26
ne odobravam. nerad se sprašujem o smiselnosti hobijev drugih, ampak tole mal diši po huliganstvu med nogometaši, fanatizmom med verniki, pa zdolgočasenih metalcih, ki gredo pogledat na rave party in tam zanetjo špetir. enostavno dela se škoda, in nevem zakaj moreš razpast svoje veselje ravn v to smer da škoduješ. prophet je objavu polizdelk in je tud povedal zakaj, spet, hobi, neumno se je spraševati po smiselnosti, vsekakor pa ni škodljiv. pravi da bo posnel, zaenkrat se je pokazal kot komponist oz. skladatelj,... drke neki je umes pršlo.. ne morm stavka dokončat:)
Back to Top
Inkvi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 368
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inkvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 14:32
Originally posted by devlin devlin wrote:

Jaz Big%20smile.
 
Ti si seb največji sovražnik, ker se nisi še pojavil  na seansi kjer bi ti očistili dušo. *škriiiiiiiiip...cviiiiiiiil, cviiiiiiiil* aaaaaaaaaaaaaah, ne, ne.. N'č ne, tiho Satan,.! *škriiip*.
 
+<:-))
 
Hozana na višavah
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 16:48
Hmm.. newbie.. pa že rožlja.. kaj šele bo¤ Wacko
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 19:00
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ko vsi vse razumejo:)


Eh, tele Paranoid debate so bl kt ne ena besedna vojna in tko kt je reku Orwell (in October File): "The quickest way to end a war is to lose it".
ブレードランナー
Back to Top
goomar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goomar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 19:03
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ko vsi vse razumejo:)


Eh, tele Paranoid debate so bl kt ne ena besedna vojna in tko kt je reku Orwell (in October File): "The quickest way to end a war is to lose it".



Kakšna naj pa bo, če ne besedna? A naj se mečujemo preko spleta ;)
Forget about it!
Back to Top
Inkvi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 368
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inkvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 21:11
Originally posted by Electric soul Electric soul wrote:

Hmm.. newbie.. pa že rožlja.. kaj šele bo¤ Wacko
To pa ne bo držal. Jst sm str borc kle gor sam so me zgleda zbrisal al pa benal hudići ferdamani.
Ej, Božo pejt greva mal košarku brcat
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 21:13
Originally posted by goomar goomar wrote:


Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ko vsi vse razumejo:)


Eh, tele Paranoid debate so bl kt ne ena besedna vojna in tko kt je reku Orwell (in October File): "The quickest way to end a war is to lose it".
Kakšna naj pa bo, če ne besedna? A naj se mečujemo preko spleta ;)


A nis gledla Shockerja? Tud to se da narest. Sam meč si morš opasat in zlezt notr u monitor

Edited by Kilroy - 12.Nov.2008 at 21:34
ブレードランナー
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 21:34
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

"The quickest way to end a war is to lose it".
 
It took Hitler 5 years and over 70 million dead worldwide... Embarrassed
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 21:37
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]  takšne kot si ti po hitrem postopku pošljejo v Sp. Banovce in gre konstruktivna, umirjena in neosebna debata naprej, pogosto začinjena z zabavnimi posti in stavki na ravni Alana Forda. Tega na forumu polnem solo kitaristov, ki so poleg tega večinoma še napol geeki ne bi pričakoval, ampak se da, če imajo forumaši feeling da je forum takšen, kakršni so sami.
 
Sicer vem da nimam razloga za optimizem ampak ješdreka smo uspešno zbanali v nulo. To malo dramico si k sreči zamudil.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2008 at 23:03
Originally posted by goomar goomar wrote:

Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ko vsi vse razumejo:)


Eh, tele Paranoid debate so bl kt ne ena besedna vojna in tko kt je reku Orwell (in October File): "The quickest way to end a war is to lose it".



Kakšna naj pa bo, če ne besedna? A naj se mečujemo preko spleta ;)

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
to bi blo tok zakonThumbs%20Up
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
goomar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goomar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2008 at 18:41
Se strinjam, vendar bo treba še mal počakat na razvoj in s tem padec cene sodobne tehnologije.

Kilroy: A nis gledu Shockerja?

Gledala, gledala...
Forget about it!
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2008 at 21:35
A poj si ga gledala? Toj zakon film :)
ブレードランナー
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2008 at 20:06
Prophet almighty očitno stagnira
ブレードランナー
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2008 at 09:29
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Ma nemorm verjet ku eni vzameste vse tko resno in osebno :))) Pisda sej to je forum, FORUM, keje z vami, jst pac pisem take reci kr mi pase, koga sploh briga konc koncu ... jst ne enacim realnosti s fakin forumom tko kot eni tukej zato tudi nc ne vzamem osebno. Ja mi gre prophet na kurac tudi marsikdo drugi mi gre na kurac NA FORUMU, sploh taki k se trudijo izpast pametni in najbolj inteligentni na svetu s svojimi political-talk obarvanimi posti (kar se tice glasbe recimo), sami na tem podrocju ne nardijo nc oz. midi (sori prophet, si nism mogu pomagat Big%20smile) in ga bom tudi drku nazaj, tudi ce moje izjave nekomu niso smesne, konstruktivne, zvito ironicne al karkoli pac ... like a give a shit what you think ... ...

Ce bom kdaj srecal recimo propheta in me bo povabil na pivo, kaj mislis da mu bom reku "Ne negrem kr ti si tisti k mi tezis na forumu" ... Pisda ste cudni eni ...
 
O, končno en preblisk...ClapClapClapBig%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2008 at 09:34
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ne odobravam. nerad se sprašujem o smiselnosti hobijev drugih, ampak tole mal diši po huliganstvu med nogometaši, fanatizmom med verniki, pa zdolgočasenih metalcih, ki gredo pogledat na rave party in tam zanetjo špetir. enostavno dela se škoda, in nevem zakaj moreš razpast svoje veselje ravn v to smer da škoduješ. prophet je objavu polizdelk in je tud povedal zakaj, spet, hobi, neumno se je spraševati po smiselnosti, vsekakor pa ni škodljiv. pravi da bo posnel, zaenkrat se je pokazal kot komponist oz. skladatelj,... drke neki je umes pršlo.. ne morm stavka dokončat:)
 
Sej tut ta, ki mu pišeš post ni škodljiv pa mu maš še vseeno neki za puvedat, ker pač tebi neki ne paše...Mej pol do vseh enak odnos ne glede na to, kaj pišeš po forumu (ker edin tko je normalno)...Al so to mnenja, komentarji, zajebancije, drkancije itd. itd. mislm, da nihče ne misl nč hudga razen če je kje kak pacient, ki misl, da je Paranoid ena velika zarota proti njemu...Nikol se ne ve...Big%20smileLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
goomar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goomar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2008 at 19:29
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Prophet almighty očitno stagnira


Zgleda, da si ustavu stagnacijo.
Forget about it!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2008 at 19:34
Kreh kreh! kreh kreh! Wink
Back to Top
goomar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goomar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2008 at 19:42
Ja bolna sem pa res, le kako si vedel mici..
Forget about it!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2008 at 20:33
Ja sam vidovita mici
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 13:53
I miss prophet Cry
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 14:46
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Ok, tuki je debata o Roxlyju.

Prophet: ti si lep primer človeka, ki non stop išče batine. Priznam da znaš lepo ubesediti svoje misli (pa kaj, to zna tud Barack Obama), vendar so tvoje misli včasih malce nepotrebno žaljive. Jaz osebno ne verjamem v nepotrebno fizično nasilje, zato sem ti vedno pripravljen kontrirati na intelektualnem nivoju, še več; Oscar Wilde je rekel, da je treba svojim "sovražnikom" odpustiti. Nič jih namreč bolj ne razpizdi kot to. Zato ti jaz odpuščam, dragi Nenad.

Na žalost pa nekateri ljudje niso pripravljeni žrtvovati pol ure svojega življenja, da človeku z besedami dokažejo, da je cepec in se ne zna obnašati. Pač mirno raje koga užgejo čez kepo, četudi le-ta potem umre. Kdo ve, če ni nesrečni odvetnik Vladimir (?) rekel Gašperju, da je cigan?

Zato lepo prosim vse, ki vas je Prophet kdaj užalil, da ga ne pretepate. Hvala.  
Res je, da so mi nestrpneži že večkrat grozili, ker so bili užaljeni. Jaz nikogar namerno ne žalim, ljudje se užalijo sami, ker nočejo sprejeti določenih stvari. Vsakem nestrpnežu ni v interesu, da poteka debata, saj je tako možno, da se rezultati debati ne bodo ujemali z ugotovitvami njegovega malega sveta, kar bo rezultiralo v njegovi užaljenosti.


Hahahaha, pa ti si fenomen. A te še jst mal žalim, tko kt ti Frogyja? Kr tko mal za brezveze, nenamerno, pa se boš užalil sam, ker po tvoje ne boš sprejel določenih stvari?

Gospod "virtuoz na ravni struktur"? Gospod "pametujem vsem ostali, sam pa še nisem sestavil veliko skupaj"? Gospod "usral sem se v hlače, ko se je DYZju strgal"? Gospod... Prophet?

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 15:12
ušlo mu je
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 15:23
Inkontinenca?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 15:23
to je lastnost stare zaraščene pizde:)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 15:26
Hm, pomoje se od pretiranga fitnesiranja tud lahko kej takega pojavi. ČE ne drugega se zaradi zdravega življenja podaljša življenje in se poveča možnost starostnih težav. Ko boš scal v hlače bom jest že dolgo gnil! In your face!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 15:28
še dobro, da ni pretirano..
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2009 at 15:35
Potem je pa zdravo. V vsakem primeru boš najebal.
Back to Top
Luxpalloris View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 326
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luxpalloris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2009 at 21:17
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Ma nemorm verjet ku eni vzameste vse tko resno in osebno :))) Pisda sej to je forum, FORUM, keje z vami, jst pac pisem take reci kr mi pase, koga sploh briga konc koncu ... jst ne enacim realnosti s fakin forumom tko kot eni tukej zato tudi nc ne vzamem osebno. Ja mi gre prophet na kurac tudi marsikdo drugi mi gre na kurac NA FORUMU, sploh taki k se trudijo izpast pametni in najbolj inteligentni na svetu s svojimi political-talk obarvanimi posti (kar se tice glasbe recimo), sami na tem podrocju ne nardijo nc oz. midi (sori prophet, si nism mogu pomagat Big%20smile) in ga bom tudi drku nazaj, tudi ce moje izjave nekomu niso smesne, konstruktivne, zvito ironicne al karkoli pac ... like a give a shit what you think ... ...

Ce bom kdaj srecal recimo propheta in me bo povabil na pivo, kaj mislis da mu bom reku "Ne negrem kr ti si tisti k mi tezis na forumu" ... Pisda ste cudni eni ...
 
pol pa upam da v resnici nisi tak butl kot tle izpadeš v vsaki debati
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2009 at 12:00
Prou usaki al ki? Ajej :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.