Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Heathen
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Heathen

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Heathen
    Posted: 20.Nov.2007 at 17:20
še ena Bay-area legenda iz 80-ih... a ma kdo kake info kaj se dogaja z njimi? od 2005 ko so izdal demo (ki totalno seka) jih ni blo več slišat...
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 19:55
aha... to sm našu:

Heathen had a meeting with Mascot Records in San Francisco, Heathen is slated to record Oct/Nov 2007 with a release in March 2008. It's still a hand shake agreement.

zanimivo!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 01:06
Kdaj je v resnici izdana Victims Of Deception? '89 al '91? Na njihovi strani piše da '89, na mojem CD-ju pa (P) '91.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 09:21

Album je bil sploh posnet 1991-ga. Prvi demo s temi komadi pa sega v 1989. So ga hotli že izdat takrat (pod drugim imenom) ampak je biu problem z zasedbo in denarjem. Baje, da obstaja ene par komadov, ki niso prstal na plati.

Drgač sm pa zanč dobu verzijo komada Guitarmony od banda Anvil Chorus (not sta med ostalimi igrala tud Kurdt Vanderhoof in Doug Piercy) iz 1983. Kitarist od AC tud špila na verziji od Heathen.

Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 10:20
Na demo posnetkih iz 1989-ega (preproduction za Victims of Deception)  je pel Paul Baloff...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 11:02
Ne vem, mjbi sm pomešu. Baloff demo iz 88-ga? Mam ene dva komada... mal pozabu... so pa z Godfreyem baje že 1989 posnel za Victims demo Smile.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 13:09
Se pravi da na njihovi strani piše narobe. No, sej ni važno, važno je da bodo sekali na KIT. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 13:41
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Ne vem, mjbi sm pomešu. Baloff demo iz 88-ga? Mam ene dva komada... mal pozabu... so pa z Godfreyem baje že 1989 posnel za Victims demo Smile.

sej toj toSmile
hypnotized,mercy is no virtue.to sta kumada
čist drgač zvenita LOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2008 at 18:03
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2008 at 18:13
Fak je biu odklop... mi pa u drugi vrsti kaos povzročal Smile.
 
Tkole se je pa začel:
 
Back to Top
MIIB View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MIIB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2008 at 22:18
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Fak je biu odklop... mi pa u drugi vrsti kaos povzročal Smile.
 
Tkole se je pa začel:
 


Zaaakon komad!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2010 at 19:23
Nov album sploh ni slab, ampak sound se pa ne more primerjat z Victims Of Deception. Upam, da bodo v živo spet zapalli!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 11:24
nova plata je res ZAKON Tongue  zdej sm jo parkrat preposlušal, ni mi pa še uno do konca zlezla pod kožo. Sam so mi že zakon komadi pršli v ušesa.... kwa je tam en komad - a je Fade neki - k je prou tko Exodus style - se vidi, da je Gary že mal vplival na Leeya Tongue 
 
edino solaža pri Arrows of Agony mi je bla na demotu boljša. Kr enga najbol zakon delčka ni na plati .... Confused 
 
ammmm......
 
meni je sound zakon - mogoč edino ne bi blo treba, da so tomi natrigani no...ampak drugač mi je ql... težko bi reku glede Victims - drugače meni Victims ma res najbol zakon sound (edino več baske bi mel, k je sploh ni).... treba prou enkrat primerjavo narest direkt.... bi reku tkole zdej na pamet na hitro - da pač na novi plati je skor zih boljši sound, med tem, k ma uni iz Victims več karakterja .... Wink
 
KONCERT BO PA ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!! upam, da res pridejo, pa da ne bodo spet tko ogabno fušal k na vseh 3 ostalih koncertih, k sm jih gledal LOL - pa Thraw  za predskupino Tongue


Edited by Wind Carrier - 06.Jan.2010 at 11:29
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 14:14
Un komad je že mal preveč exodus, pomoje je napisu za exodus pa je holt reku da majo dost materiala :D
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 16:21
Uni rif je res Exo ja. Drugače pa VOD ima prou uno do potankosti spiljeno produkcijo, tle se pomoje bolj na hitro (in poceni) skozi pršli. Komadi so mi pa dobri, niso mi pa ful zakon, vsaj zaenkrat... A Hero's Welcome je stilsko kar drugačen, bolj power, manj thrash itd. Ni slabo no, ampak ni mi nevemkaj. Bomo še poslušali. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 18:43
Plata je zakon sam a hero's welcome je pa gnil. tako muzika kot besedilo je za skozlat. mi je cel filing pokvaro. bedn komad do amena
www.rkc.si
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 19:00
I've heard worse.
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 19:47
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

nova plata je res ZAKON Tongue  zdej sm jo parkrat preposlušal, ni mi pa še uno do konca zlezla pod kožo. Sam so mi že zakon komadi pršli v ušesa.... kwa je tam en komad - a je Fade neki - k je prou tko Exodus style - se vidi, da je Gary že mal vplival na Leeya Tongue 
 
edino solaža pri Arrows of Agony mi je bla na demotu boljša. Kr enga najbol zakon delčka ni na plati .... Confused 
 
ammmm......
 
meni je sound zakon - mogoč edino ne bi blo treba, da so tomi natrigani no...ampak drugač mi je ql... težko bi reku glede Victims - drugače meni Victims ma res najbol zakon sound (edino več baske bi mel, k je sploh ni).... treba prou enkrat primerjavo narest direkt.... bi reku tkole zdej na pamet na hitro - da pač na novi plati je skor zih boljši sound, med tem, k ma uni iz Victims več karakterja .... Wink
 
KONCERT BO PA ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!! upam, da res pridejo, pa da ne bodo spet tko ogabno fušal k na vseh 3 ostalih koncertih, k sm jih gledal LOL - pa Thraw  za predskupino Tongue



na demotu solaža izpade fuul bol, se cist strinjam:D

drgac bi pa un A hero's welocome kr crtov s te plate k mi res smrdi...

mij pa ful usec sam victims je sekr un WOW
drgac so pa fuul kul nredl

sam po drug stran sm pa prcakvov mejhn vec glede na demo...

Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2010 at 20:46
Originally posted by dole dole wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

nova plata je res ZAKON Tongue  zdej sm jo parkrat preposlušal, ni mi pa še uno do konca zlezla pod kožo. Sam so mi že zakon komadi pršli v ušesa.... kwa je tam en komad - a je Fade neki - k je prou tko Exodus style - se vidi, da je Gary že mal vplival na Leeya Tongue 
 
edino solaža pri Arrows of Agony mi je bla na demotu boljša. Kr enga najbol zakon delčka ni na plati .... Confused 
 
ammmm......
 
meni je sound zakon - mogoč edino ne bi blo treba, da so tomi natrigani no...ampak drugač mi je ql... težko bi reku glede Victims - drugače meni Victims ma res najbol zakon sound (edino več baske bi mel, k je sploh ni).... treba prou enkrat primerjavo narest direkt.... bi reku tkole zdej na pamet na hitro - da pač na novi plati je skor zih boljši sound, med tem, k ma uni iz Victims več karakterja .... Wink
 
KONCERT BO PA ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!! upam, da res pridejo, pa da ne bodo spet tko ogabno fušal k na vseh 3 ostalih koncertih, k sm jih gledal LOL - pa Thraw  za predskupino Tongue



na demotu solaža izpade fuul bol, se cist strinjam:D

drgac bi pa un A hero's welocome kr crtov s te plate k mi res smrdi...

mij pa ful usec sam victims je sekr un WOW
drgac so pa fuul kul nredl

sam po drug stran sm pa prcakvov mejhn vec glede na demo...



un govorjen part omg bedno, sam mi ne pokvar lih cele plate no... pač je pa res the ultimate low plate...

tud to je res, pa tud če bi izšel album kmal po victims bi bil pomoje kr razočaran, tkole je pa zelo soliden comeback album in eni komadi ga res potrgajo, kot celota pa ne vem... bom moru še mal večkat dat skoz, sam trenutno se mi to lih ne da, dons je black sabbath day.
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2010 at 16:51
sam dying season so pa kr pospidiral sodeč po demotu sploh pa tist oriental vložek je najbl gniu na plati, na demotu pa cufa! Sprasujem se kva so ga sral sam useen kr poka! No stone unturned je pa genau za na metallicin black album
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2010 at 16:56
ma dying season je men na ubeh hud,
sam na demotu produkcija bl sede h komadu, saj kar se mene tice:D


Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2010 at 17:05
Roko na srce, napram prejšnjim dvem Heathen umetninam deluje ta plata malo "prazna"...
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2010 at 17:11
js jim dam pa par plus točk, že sam zato ker so dejansko izdali plato. Od demota je minilo že kar neki časa, tko da super da so izdali, dost starih bendov obljublja pa ni niti prdca slišat pol...

Zaenkrt sm si poslušu bolj površinsko, pa mi ene par komadov res nariše nasmešek na obraz, par stvri je tko-tko ampak dobro...nism niti pričakoval nevemkaj, tko da mi je kr uredu.


Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2010 at 20:53
Ma sej sm napisal že parkrat da mi je dobra, samo se pa na njej ne dogajajo take stvari kot npr. v komadu World's End. Za današnje čase je res dobra. Komaj čakam Heathen live spet! Nasvet za organizatorja: skrijte jim alkohol do koncerta.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2010 at 09:55
Sam res, na keep it true so bli nažgani do amena... Lee je utrgan, spije kar mu daš :D
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2010 at 11:39
Na KIT nevem, tam so dobro igrali. Na Thrash Assault je bil pa Lee tako pijan da ni mogu igrat praktično.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2010 at 12:08
ja Rus je kaj češ! LOL

drgač pa nova Heathen plata se mi kar dopade... bom še malo preposlušu, da pade u uho, ma zaenkrat mi zveni kar uredu...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2011 at 23:56
FUCK THE WORLD
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2011 at 08:47
Tko je tud Gene Hoglan začel!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2011 at 14:12
Lenč (Everlost) je bil največji mojster v tem, ko si ga gledal je bilo isto, kot da bi imel bobne pred sabo, pol v živo je pa isto raztural (oz. še)...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2019 at 22:15
Fak, skoraj 8 let nobenga posta v tej temi, tema skoraj bl mrtva kot sam bend... Škoda da nič več z njih.Unhappy


FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2019 at 13:07
Heathen delajo nov album in konec aprlia bodo v Evropi. A lahko kdo organizira njihov koncert nekje pr nas plz? Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2019 at 23:18
Na FB sem zasledil, da bodo naslednje leto izdali tudi live DVD...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2020 at 13:58
Se že veselim nove plate in upam na koncert v bližini. Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,688 seconds.