Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Totalni seksizem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Totalni seksizem

 Post Reply Post Reply Page  <1234 12>
Author
Message
Gangrena View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gangrena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 12:47
LOL  a ni lepo  da vsaj nekdo ohranja spomin na Adama.... nekateri bi to smatrali za častno početje

sicer pa: Hvala Bassko za to debato, končno vem, zakaj se me moška populacija zadnje čase izogiba... očitno berejo žurnal
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 14:18
Originally posted by Bassko Bassko wrote:

Izbrisal sem nekaj postov, ki so zašli na preveč oseben nivo in izven konteksta. Če ima kdo kaka vprašanja glede mene, mi lahko pošlje ZS,  pripombe glede moderatorske politike pa lahko posredujete tudi ostalim moderatorjem oz. adminu.

kar je kontext, je seveda cisto tvoja osebna presoja, ampak kot moderator imas to moc, da ga lahko dolocas.. Smile
sama, in mnogi mi to ocitajo, zajemam vedno nekoliko sirsi kontext, ker se mi zdi, da je zadeve nasplosno zelo tezko zamejiti.. in da kraki dolocenega kontexta ponavadi segajo globoko na druga podrocja in ustvarjajo preseke.. Confused 
dovolj filozofiranja.. ce vam kaj ni vsec, upostevajte moj podpis.. Wink
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 15:59
zakaj moški nimajo celulita!? .............................................ker je to grdo!Smile
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 23:39
tut lagat je grdo, pa to s takimi izjavami se vseeno pocnesBig%20smile 
al si mrbit zamenju spol Tongue
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 00:46
Quote WAYS TO TURN MEN DOWN:

HE: Can I buy you a drink?

SHE: Actually I'd rather have the money.


HE: Hi. Didn't we go on a date once? Or was it twice?

SHE: Must've been once. I never make the same mistake twice.


HE: How did you get to be so beautiful?

SHE: I must've been given your share.


HE: Will you go out with me this Saturday?

SHE: Sorry. I'm having a headache this weekend.


HE: Go on, don't be shy. Ask me out.

SHE: Okay, get out.


HE: I think I could make you very happy.

SHE: Why? Are you leaving?


HE: What would you say if I asked you to marry me?

SHE: Nothing. I can't laugh and talk at the same time.


HE: Can I have your name?

SHE: Why? Don't you already have one?


HE: Shall we go see a movie?

SHE: I've already seen it.


HE: Where have you been all my life?

SHE: Hiding from you.


HE: Haven't I seen you some place before?

SHE: Yes. That's why I don't go there anymore.


HE: Your body is like a temple.

SHE: Sorry, there are no services today.


HE: Where have you been all my life? SHE: Where I'll be the rest of your life - in your wildest dreams.

Quote Zakaj so moški kot jastogi?

Vse je dobro razen glave.


Zakaj so moški kot delfini?

Ker pravijo, da so inteligentni, ampak še nihče tega ni dokazal.


Zakaj so moški kot polži?

Imajo rogove, se slinijo in se vlečejo...in še mislijo, da je hiša njihova.


Zakaj so moški kot mikrovalovna pečica?

Ker se segrejejo v 15 sekundah.


Zakaj so moški kot spermiji?

Ker je en na milijon uporaben.


Zakaj moški ne more biti lep in inteligenten skupaj?

Ker bi bil ženska.


Zakaj so baterije boljše od moških?

Ker imajo najmanj eno pozitivno stran.

Quote Nekega dne sedi Eva v raju pod drevesom in reče Bogu:

"Bog, imam en problem."

"Kakšen problem le, Eva?"

"Veš Bog, saj vem za vse tvoje zasluge; ustvarjena sem bila, obdarjena s tem prelepim vrtom in vsemi čudovitimi živalmi, zabavati me poskuša tale smešna kača; ampak jaz enostavno nisem srečna."

"Kaj te teži in te dela nesrečno, Eva?" vpraša glas od zgoraj.

"O Bog, tako sem osamljena in teh jabolk sem tudi že do grla sita." odgovori Eva.

"Prav Eva, če je tako, je treba najti rešitev zate, ustvariti še moškega in ti ga postaviti ob stran."

"Kaj pa je to moški, Bog?"

"Moški bo ponesrečeno bitje z mnogimi napakami in slabim karakterjem. Po eni strani ti bo veliko lagal, te redno varal, o sebi pa si bo domišljal, da je najboljši možen. Čeprav ti bo življenje pogosto oteževal, pa bo imel tudi nekatere uporabne lastnosti. Po drugi strani bo namreč večji, močnejši in hitrejši kot ti in uporaben tudi za težko delo. Njegovi najljubši zabavi bosta lov in šport. Izgledal bo sicer nekoliko trapasto, zlasti kadar bo razburjen ampak tebi na ljubo bo ustvarjen tako, da bo lahko zadovoljil tvoje telesne potrebe. In ker ne bo imel kakšnega posebnega razuma, te bo vedno potreboval za nasvete in pametne odločitve."

"Sliši se enkratno!" je vzkliknila Eva in ironično vzdignila obrvi.

"Kje je torej zanka, Bog?!?"

"Torej... dobiš pa ga lahko samo pod enim pogojem."

"Pod katerim pogojem pa, Bog?"

"Kot je bilo že omenjeno, bo ponosen in aroganten in bo sebe neprestano občudoval. Zato ga boš morala torej pustiti tudi v prepričanju, da je bil on ustvarjen pred teboj. A ne pozabi, to mora ostati za vedno najina mala skrivnost ... saj veš, me, ženske med seboj...."

Quote Srna se poroči s srnjakom in že pričakuje potomstvo. Toda, na njegovo veliko razočaranje je potomec prašiček. Srnjak užaljen zapusti srno, čeprav mu ona prisega, da mu je bila zvesta. Čez nekaj časa se srna poroči z jelenom. Že pričakuje nov naraščaj, toda - na njegovo grozo je to spet prašiček. Tudi jelen brez premišljanja odide, čeprav se srna zaklinja, češ, da nobenega prašiča v tem času še videla ni. Uboga srna, sama z dvema nenavadnima potomcema, ne more prenašati grozne samote in se poroči že tretjič, in to z medvedom. A tudi tretji naslednik je prašiček in tudi medved jo razočaran zapusti. Zdaj obupana srna ne vidi izhoda in se obrne na časopisno svetovalko. Razloži ji svoje nenavadne težave, zagotovi ji, da je bila vsem možem v zakonu zvesta in jo prosi,naj ji razloži to nenavadno dogajanje. Toda, svetovalka je v svojem odgovoru kratka in nedvoumna: "Zadeva je jasna: vsi moški so prasci!"

Quote Zena histericno: "Bolje bi bilo ce bi se porocila s Satanom !!!" Moz totalka cool: "Poroke med sorodniki so prepovedane!"

Quote MOŠKI SO KOT KONZERVE - ČE JIM DAŠ LUFTA, SE POKVARIJO !!!

Quote Kaj je to hudobija? Da vrzes tasco po stopnicah v klet, potem pa za njo zavpijes:"Ce si ze spodaj, mi pa dva pira zraven prinesi!"

Quote Majhna siva celica se slucajno znajde v mozganih moskega. Vse je temno, prazno in brez zivljenja. "Huhuu", kliee mala siva celica. Ni odgovora. Ponovno kliče "Huhuu". Se vedno je vse tiho. Nenadoma se prikaze druga siva celica in vprasa: "Kaj pa ti tukaj delas tako sama. Pridi z menoj, mi smo vsi spodaj."

Quote "Strasno me moti, da mi mama vsakodnevno pridiga, da so vsi moski enaki!" "In zakaj te to moti?" "Sprasujem se kako je to ugotovila.

Quote Ko se nek moski vraca domov, se spomni, da ima njegova hcerkica rojstni dan. Vstopi v trgovino z igracami. Po nekajminutnem razgledovanju se mu oci ustavijo na Barbie. Prodajalko vprasa: 'Koliko stane tistale Barbie na polici? Prodajalka: Na katero Barbie mislite? Barbie gre na plazo stane 19,95$, Barbie gre na gala vecerjo je 29,95$, Barbie na jahanju je 39,95$ Barbie gre na fitness 49,95$, Barbie gre na voznjo z avtomobilom 59,95$, in locena Barbie 395,95$.' Oce zacudeno vprasa: 'Zakaj je pa locena Barbie toliko drazja?' Prodajalka: Ker spada zraven tudi Kenov avto, Kenova hisa, Kenov pes, Kenova macka, Kenovo pohistvo in Kenova jahta.'

Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 14:47
Originally posted by grafin grafin wrote:

nother, to je pa res kr neki..

partnerja je treba, ko ga dobis, se obdrzat.. ti vsa lepota nc ne hasne, ce ne znas delovat v paru.. razn, ce ti gre samo za posteljne uzitke.. pa se ti so precej pod nivojem, ce ni se nekih vezi zraun..

ceprou pa, mas take in drugacne ljudi.. enim je cez vse, samo da imajo poleg sebe dekor, tut ce je brez mozganov..
 
Ženske so glupe.Ful za tipe govorijo da razmišljajo z spodnjo glavo pa to velja za ženske še dvakrat bl ,čeprav je mal čudn slišat.
Npr. bo pršu mimo ene ženske en tip k je ful nabildan pa lep pa se bo do ženske obnašou k do kraljice,pa ga ne bo pol kurca jebala, pol bo pa pršu mim en mejhn pa debel pa bo ko en bad boy zgledou do nje pa se bo obnašou k en digen pa jo bo ful privlaču in pol k jo bo čez pol leta pustu se bo ona spraševala ''Kaj za boga sm na njem vidla?'' pa naj ena ženska reče da to ni res. Ženske ne veste kaj bi radeSmile
Za ženske obstaja tolk trikov kok jo dobit da kr ne morš verjet kolkSmile 
Moški smo bl simpl, pokažeš joške pa rit pa točn veš pr čem si Tongue
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 15:21
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

nother, to je pa res kr neki..

partnerja je treba, ko ga dobis, se obdrzat.. ti vsa lepota nc ne hasne, ce ne znas delovat v paru.. razn, ce ti gre samo za posteljne uzitke.. pa se ti so precej pod nivojem, ce ni se nekih vezi zraun..

ceprou pa, mas take in drugacne ljudi.. enim je cez vse, samo da imajo poleg sebe dekor, tut ce je brez mozganov..
 
Ženske so glupe.Ful za tipe govorijo da razmišljajo z spodnjo glavo pa to velja za ženske še dvakrat bl ,čeprav je mal čudn slišat.
Npr. bo pršu mimo ene ženske en tip k je ful nabildan pa lep pa se bo do ženske obnašou k do kraljice,pa ga ne bo pol kurca jebala, pol bo pa pršu mim en mejhn pa debel pa bo ko en bad boy zgledou do nje pa se bo obnašou k en digen pa jo bo ful privlaču in pol k jo bo čez pol leta pustu se bo ona spraševala ''Kaj za boga sm na njem vidla?'' pa naj ena ženska reče da to ni res. Ženske ne veste kaj bi radeSmile
Za ženske obstaja tolk trikov kok jo dobit da kr ne morš verjet kolk 
Moški smo bl simpl, pokažeš joške pa rit pa točn veš pr čem si Tongue
 
tle najbrz manka en zaimk.. al pac tut vi joske in rite kazete.. no ja, speglu nedvomno LOL in se en komentar, met partnerja je se kej druzga kt sam kazanje riti pa joskov.. Tongue

zenske, ki v en kos mecejo vse tipe na svetu v en kos so res lih tok glupe k moski, ki to pocnejo v zvezi z zenskami..

ce te je ena deklica zajebala, je predvsem v tvojo skodo, da posplosujes na vse.. itak, da mamo babe ene finte, a vi jih naj ne bi mel?? Smile a sploh poznas enga samga cloveka, k nima fint..? jz ga ne..
ce se bos kdaj reinkarniru v babo, ti bo mrbit kej bl jasn ratal.. Wink 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 16:06
Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile


Edited by devlin - 28.Nov.2007 at 16:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 20:40
Mlad parček se prvo noč, na medenih tednih slači za v posteljo.
Mož, velik in močan, vrže svoje hlače svoji mladi ženi in ji reče: "Na, obleci jih."
Ona uboga in vidi, da so ji okrog pasu dvakrat prevelike. "Ne morem nositi tvojih hlač," ugotovi. "Tako je," odvrne mož, "in tega nikar ne pozabi. Jaz sem moški, ki nosi hlače v družini."
Ob tem ona vrže njemu svoje hlačke in reče: "Pomeri jih." On jih pomeri in spozna, da jih da lahko gor največ do kolen. "K vragu," zakolne. "Ne morem zlesti v te tvoje hlačke!"
Žena odvrne: "Tako je ... in tako bo ostalo, dokler ne boš spremenil svojega odnosa."

LOL
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 22:00
Kakšna je razlika med žensko in mobitelom?
Mobitel napolniš za 5 € in lahko govoriš,ženski daš pa celo plačo pa moreš biti še tiho. Wink



Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:00
Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 17:10
1 šala za presekat...Big%20smile
 
 
Mala Tinca pride domov iz sole vsa nasmejana in rece mami: "Jurcek mi je danes pokazal svojega lulcka!"

Se preden se mama zaskrbljeno zave, Tinca nadaljuje: "Spomnil me je na arasid"

Mama si oddahne in se nasmehne: "Tako majhen je bil?"

Tinca odgovori: "Ne.... slan!"  



Edited by raver - 29.Nov.2007 at 17:15
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 17:49
Ni imel okusa po pivu??
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 20:37
Originally posted by Crow Crow wrote:

Kakšna je razlika med žensko in mobitelom?
Mobitel napolniš za 5 € in lahko govoriš,ženski daš pa celo plačo pa moreš biti še tiho. Wink



 
in pol govorijo, da so zenske glupe.. Clap
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 18:19
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ni imel okusa po pivu??
ShockedConfused 
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 18:27
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Crow Crow wrote:

Kakšna je razlika med žensko in mobitelom?
Mobitel napolniš za 5 € in lahko govoriš,ženski daš pa celo plačo pa moreš biti še tiho. Wink



 
in pol govorijo, da so zenske glupe.. Clap
 
 
kakor katera... meni je bolj simpatična podoba ženske iz reklame.... kAJ JE ŽE UNA NO Ermm ... NAJPREJ ŠTALCA POL PA KRAVCA     
 
 
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 00:49
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL


Ma pol si pa res bogi če t možgani 0,01 kg tehtajo, se mi kr smilš, sam me pa zanima kok velko glavo maš pol to?A maš ostank s slamo nabasan al kuko??
Out of control
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 15:07
vakuum Tongue
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 15:08
Originally posted by raver raver wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Crow Crow wrote:

Kakšna je razlika med žensko in mobitelom?
Mobitel napolniš za 5 € in lahko govoriš,ženski daš pa celo plačo pa moreš biti še tiho. Wink



 
in pol govorijo, da so zenske glupe.. Clap
 
 
kakor katera... meni je bolj simpatična podoba ženske iz reklame.... kAJ JE ŽE UNA NO Ermm ... NAJPREJ ŠTALCA POL PA KRAVCA     
 
 


zlo mal gledam tivi.. Shocked
sicer pa, ce je glupa, se ne pomen, da ne more bit simpaticna, ane.. Smile


Edited by grafin - 01.Dec.2007 at 15:09
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 18:43
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL


Ma pol si pa res bogi če t možgani 0,01 kg tehtajo, se mi kr smilš, sam me pa zanima kok velko glavo maš pol to?A maš ostank s slamo nabasan al kuko??


Pa zgornja glava niti ni tok pomembna, če veš kaj mislm heheHug AHAHAHAHA
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 00:27
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL


Ma pol si pa res bogi če t možgani 0,01 kg tehtajo, se mi kr smilš, sam me pa zanima kok velko glavo maš pol to?A maš ostank s slamo nabasan al kuko??


Pa zgornja glava niti ni tok pomembna, če veš kaj mislm heheHug AHAHAHAHA

LOL - se bom raj vzdržala komentarjaLOL
Out of control
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 00:35
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL


Ma pol si pa res bogi če t možgani 0,01 kg tehtajo, se mi kr smilš, sam me pa zanima kok velko glavo maš pol to?A maš ostank s slamo nabasan al kuko??


Pa zgornja glava niti ni tok pomembna, če veš kaj mislm heheHug AHAHAHAHA

LOL - se bom raj vzdržala komentarjaLOL

Sej je prov, k itak veš da mam prov.Smile
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 14:07
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL


Ma pol si pa res bogi če t možgani 0,01 kg tehtajo, se mi kr smilš, sam me pa zanima kok velko glavo maš pol to?A maš ostank s slamo nabasan al kuko??


Pa zgornja glava niti ni tok pomembna, če veš kaj mislm heheHug AHAHAHAHA

LOL - se bom raj vzdržala komentarjaLOL

Sej je prov, k itak veš da mam prov.Smile

KR NEKI DJ,GROW UP!!Tongue
Out of control
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 14:10
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Do takrat pa ti ostane da si na škodo manekenske kariere ustvariš pivski vamp in gadno persono.
Btw jaz sem zopet na zdravih 92 kilah. Smile
 
No sej pol si dobr za menkena.Jst mam tut 92 kil,od tega 91.99 kil mišicTongue pa 0.01 kile možganovCry
 
Ženske so kot parkirni prostori. Ta boljši so zasedeni, prosti so pa za invalideLOL


Ma pol si pa res bogi če t možgani 0,01 kg tehtajo, se mi kr smilš, sam me pa zanima kok velko glavo maš pol to?A maš ostank s slamo nabasan al kuko??


Pa zgornja glava niti ni tok pomembna, če veš kaj mislm heheHug AHAHAHAHA

LOL - se bom raj vzdržala komentarjaLOL

Sej je prov, k itak veš da mam prov.Smile

KR NEKI DJ,GROW UP!!Tongue

Nč kr neki,that's the way it is.Smile
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 18:21

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 14:40
sori ker se ponavlam, sam meni je tako simpatična HeartBig%20smile
 
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 14:43
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 19:15
Tečaj partnerskih veščin za ženske

Razpisujemo tečaje, na katere se lahko prijavijo le ženske. Tečaji zajemajo
naslednja področja:

1. Molk, še neodkrita dežela.
2. Varčevanje, neodkrita stran denarja.
3. Premagati sindrom Imelde Marcos: ne potrebujem vsak dan novih čevljev.
4. Zabave: iti ven brez nove obleke.
5. Moški management: kako lahko mala hišna opravila počakajo do konca nogometne tekme.
6. Obnašanje v kopalnici I: tudi moški potrebuje prostor.
7. Obnašanje v kopalnici II: njegov brivnik je njegov brivnik.
8. Komunikacije I: jok, zadnje orožje, ne prvo.
9. Komunikacije II: misliti pred govorjenjem.
10. Komunikacije III: uveljaviti voljo brez nerganja.
11. Umetnost, ki se je da naučiti: varna vožnja z avtomobilom.
12. Obnašanje na zabavi: vedeti, kdaj je ženska popila dovolj.
13. Obnašanje po telefonu: kako ženska odloži slušalko.
14. Parkiranje I: uvod.
15. Parkiranje II: vzvratno zadeti prostor na parkirišču.
16. Točenje goriva: odpiranje pokrova rezervoarja za gorivo.
17. Kuhanje I: dietni jedilnik in tofu pravzaprav nista hrana.
18. Kuhanje II: kako ženska drži dieto brez vpletanja druge osebe.
19. Celulit: tvoj problem, ne njegov.
20. Seks: tudi za zakonske pare.
21. Klasično oblačenje: nositi obleko, ki jo ženska že ima.
22. Prah: naravni fenomen, ki ga opazijo le ženske.
23. Daljinski upravljalec: naprava za moške.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 20:20
24. Hihitanje. Manj prosim. Sploh po telefonu in za hrbtom.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Nordy Nuš View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nordy Nuš Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 20:36
Priznam sam točko 12 -sometimes... ahh  XD
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 08:45
he he he .....
 
evo stare bolezni na novem forumu!
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 09:42
mi o volku, volk iz gozda.. ka te zaj to, mici..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 12:54

Nekega dne je drvar sekal vejo nad reko. Napačen gib in sekira je padla v vodo. Hotel jo je rešiti, a jo je močan tok kalne reke odnesel neznano kam. Drvar je sedel na obalo in zajokal. Pojavi se bog in ga vpraša zakaj joka. Drvar mu pove, hkrati pa mu razloži, da je s sekiro prehranjeval ženo in sedem otrok. „Le kaj bo zdaj z njimi?"

Bog skoči v reko in mu prinese zlato sekiro.

"Je ta tvoja?" vpraša bog.

Drvar odgovori: "Ni!"

Bog se ponovo požene v reko in se pojavi s srebrno sekiro.

"Je ta tvoja?" ga vpraša.

Drvar ponovo rece: "Ni."

Bog se še tretjič požene v reko in prinese železno sekiro.

"Je to tvoja sekira? ga vpraša.

Drvar odgovori: "Da."

Bog je bil navdušen nad drvarjevim poštenjem in mu je podaril vse tri sekire.

Minilo je leto in več. Drvar se je z ženo sprehajal ob reki. Nenadoma je ženi spodrsnilo in padla je v deročo in kalno vodo. Skušal ji je pomagati, a mu ni uspelo. Znova je sedel na breg in zajokal, ko se ponovno pojavi bog z vprašanjem zakaj joka.

"Oh, žena mi je padla v reko!"

Bog skoči v vodo in se pojavi z Jennifer Lopez.

"Je to tvoja zena?", ga vpraša.

"Da!" rece drvar brez razmišljanja.

Bog se razjezi: "Zlagal si se! To ni res!"

Drvar odgovori: "Oh, oprosti mi, gre za nesporazum. Vidiš, če bi ti odgovoril, da Jennifer Lopez ni moja žena, bi se ti pojavil s Catherine Zeta-Jones. Ko bi ti odgovoril, da tudi to ni moja žena, bi se ti pojavil z mojo ženo. In ko bi jaz rekel, da to je moja žena, bi mi ti podaril vse tri. O bog, jaz sem siromašen drvar in ne bi mogel skrbeti za vse tri.

NAUK:  KADARKOLI SE MOŠKI ZLAŽE, JE TO IZ DOBREGA IN ČASTNEGA RAZLOGA V DOBROBIT VSEH!

Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 14:49
She ena podobna, glihkr dobila po mejlu... Bah... kaj je tle smeshnega... jz ne vem. Nju wejv of fan. Ajm retro.

Kaj se mi je zgodilo vèeraj:


Z avtobusom se vozim proti domu.

Poln je, vztopila sem zadaj in ne morem se
zriniti do apatrata, da bi
preluknjala karto. Poprosila bom ¾ensko, ki
stoji pred mano, da jo da v aparat. Le kako naj
jo nagovorim, s Ti ali Vi?

Hm! Na predzadnji postaji ni izstopila, kar
pomeni, da gre do konca. Kaj èe
si jo malce bolj ogledam?!

Nosi steklenico vina. Prav gotovo gre na obisk h
kakemu mo¹kemu.

In buteljka je. Kar draga.  Torej je mo¹ki
privlaèen.

V moji vasi - kamor gre avtobus - sta dva
privlaèna mo¹ka - moj mo¾ in moj ljubimec.

K mojemu ljubimcu zanesljivo ne gre, ker sem
zdajle jaz zmenjena z njim. Torej gre k mojemu
mo¾u.

Moj mo¾ ima dve ljubici: Katarino in Ano.

Katarina je zdaj na dopustu nekje v tujini.

No, in sem rekla: "Ana, mi lahko prisim,
preluknja¹ karto?"

Ana: "Se poznava?!?!?!?!"

Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Nordy Nuš View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nordy Nuš Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 16:24
lolollllllll!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 20:34
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 21:26
hahaha zmagovalna :)
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 21:36
Agreed!!! Big%20smile
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 19:28
LOL


Edited by Norther - 07.Dec.2007 at 19:31
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 15:59
Njen dnevnik:
V soboto zvečer se mi je zdel nekam čuden. Dobila sva s v bifeju in popila pijačo. Pomislila sem, da sem jaz kriva za njegovo razpoloženje, ker sem bila celo popoldne v shoppingu s prijateljico in malo zamudila na zmenek ampak on ni nič rekel. Pogovor se je zatikal pa sem mu predlagala, da greva na kako bolj mirno mesto da bi se pogovorila. Šla sva v restavracijo, ampak on se je še naprej čudno obnašal. Z mislimi je bil nekje odsoten. Vprašala sem ga, kaj mu je, pa mi je samo odgovoril da to nima veze z mano. Odgovor mi ni zvenel ravno prepričljivo. Ko sva se z avtom vračala domov, sem mu rekla da ga imam rada, ampak on ni nič odgovoril, samo roko je položil na moje rame. Nisem si znala razložiti njegovega obnašanja, saj ni rekel nazaj, da me ima rad.
Nič ni rekel.
Poskušala sem navezati pogovor, a on je samo prižgal TV in odsotno gledal program, kot da mi hoče povedati da je med nama konec. Na koncu sem odnehala in rekla da grem spat. Nekaj minut kasneje je prišel tudi on. Na moje presenečenje se je odzval na božanje in se ljubil z mano. Ampak še vedno je bil nekoliko raztresen. Hotela sem se soočiti s situacijo in se pogovoriti ampak on je samo zaspal.
Začela sem jokati in jokala dokler nisem zaspala.
Ne vem več, kaj storiti.
Prepričana sem da ima drugo!
Moje življenje je popolna katastrofa!!!!!

Njegov dnevnik:

Maribor je danes izgubil : (.
Ampak seks je bil pa pa dober.


The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 16:47
Thumbs%20Up
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 19:49
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA......so true
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 17:18
Strokovna razlaga iz strojništva:)




Edited by Ramious - 27.Jan.2008 at 20:23
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 17:23

  How to Make a Woman Happy

It's not difficult to make a woman happy. A man only needs to be:


1. a friend
2. a companion
3. a lover
4. a brother
5. a father
6. a master
7. a chef
8. an electrician
9. a carpenter
10. a plumber
11. a mechanic
12. a decorator
13. a stylist
14. a sexologist
15. a gynecologist
16. a psychologist
17. a pest exterminator
18. a psychiatrist
19. a healer
20. a good listener
21. an organizer
22. a good father
23. very clean
24. sympathetic
25. athletic
26. warm
27. attentive
28. gallant
29. intelligent
30. funny
31. creative
32. tender
33. strong
34. understanding
35. tolerant
36. prudent
37. ambitious
38. capable
39. courageous
40. determined!
41. true
42. dependable
43. passionate
44. compassionate

WITHOUT FORGETTING TO:


45. give her compliments regularly
46. love shopping
47. be honest
48. be very rich
49. not stress her out
50. not look at other girls

AND AT THE SAME TIME, YOU MUST ALSO:


51. give her lots of attention, but expect little yourself
52.. give her lots of space, never worrying about where she goes

IT IS VERY IMPORTANT:
 

 . Never to forget:
* birthdays
* anniversaries
* arrangements she makes

www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 22:43
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 22:48
LOLhahahahahhahahahahLOL
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
MORDRED View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 225
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MORDRED Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:05
Je Bog (pustmo zdej kater...) ustvaril moškega in žensko...
Pa gleda moškega in pravi: "Ti si pravi...popolnoma enak moji perfektni podobi..."
In pogleda žensko ter pravi: Hm...ti.....ti....ti....Ti se boš pa morala še mal šminkat!!!
 
Drgač pa vsaka čast ženskam, da nas prenašajo!
I KILL.....you die....I EAT...!!!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:52
glede na to, da zenska moskega osreci, ce se pred njim sprehaja gola in ce mu prinese kaksno pivo na kavc, bi rekla kvecjemu nasprotno.. Tongue
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 01:02
Jah no odvisno kaka ženska se sprehaja pred njim golaSmile
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 09:55
Dead
Wacko
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.