Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Ugly Kid Joe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ugly Kid Joe

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ugly Kid Joe
    Posted: 02.Dec.2008 at 13:24
zakwa najboljši bend nima debate!? men so res najboool, pa vem da tut ful drugmu folku Clap
winamp lih vrti Sandwich LOL
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 13:26
 America's Least Wanted je meni odlična plata Big%20smile
Ostale pa mi niti niso kej :/
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 13:27
aja... enkrat sm jim težiu na official myspace pejđu kao da sm si kupu njihovo majco in da bi blo pač res kul, da bi jo lah obleku na njihovm koncertu... odgovor: mogoče pa res kdaj. reunion? Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 13:29
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

 America's Least Wanted je meni odlična plata Big%20smile
Ostale pa mi niti niso kej :/


ja z vsako plato so mal bol težil, sam vseen nooo. misa lajk Tongue
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 13:38
Reunion bi bil slasten, ja Big%20smile
Zadnja leta je blo velik odličnih reunionov in se mi zdi, da bi bilo primerno, da bi k temu še dodali Ugly Kid Joe Big%20smile
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 15:00
O ja, renuinion bi bil slasten. Se en bendov, ki si je rife za sladokusce zmisljeval!Clap
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 15:06
Faking najbl zakon band. Men so res tm nekje med top 10. Reunion bi bil prijeten.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 15:48
Originally posted by Buco Buco wrote:

Faking najbl zakon band. Men so res tm nekje med top 10. Reunion bi bil prijeten.

Clap
oja zlo zlo dobra stvar bi to bla
baje so bli enkrat v slo?
aj kdo bil


taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 15:54
se podpisem pod vse poste dozdj, razn micotovga

men so vse plate + demoti zakon


pac en izmed unih najbolsih bandov, ki jih pac ne glede na to kako musko mas rad, das skupi z faith no more nad vse ostale


moji naj komadi:

OOMPA, SANDWICH,SAME SIDE, NEIGHBOUR, FUNKY FRESH, SO DAMN COOL....

Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 18:18
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:


oja zlo zlo dobra stvar bi to bla
baje so bli enkrat v slo?
aj kdo bil


Bli so, bli. V dvorani na Primskovem enkrat 96' al 97' leta. Zakaj pa nism šel pa ne vem, čeprou sm jih poslušal. Bumbar pač.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 18:20
Uuuuuu ja zakon so (bili).
Pizda mislim da so bili 1996 pozimi na Primskovem, z plato Motel California.

Kera hudobija od koncerta, še dons mi je eden boljših videnih u life (tud zato ker nisem biu na čudnih substancah med koncertom:)

Fuck, keri spomini, vsaka čast W.U.K.O. za odprtje tega topicaClap
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 18:23
Drugač ma pa zdj Witfield Crane (ex UKJ) že mislim da drugi al tretji band, called Another Animal z tipi iz Godsmack-ov.

Check it out!
http://www.myspace.com/anotheranimalxxx

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 20:09
Hell Yeah Brother!!Clap 
 
1996 decembra je blo!!! Meni en najboljših koncertov, kar sm jih kdaj vidu!!! Wit je bil zakon!!!!! Škoda samo, ker se nism zavedal, da jih nikol več ne bom vidu.... no vseeno, men je čist dugajal.... skakal med folkom na Neighborja pa Mad Mana :) hehe....
 
Anywayz .... takoj, k so ven pršli konec 91, tam spomladi 92 so mi bli ful zakon, čeprov mi je bil Everything about You hitič tko bolj.... nikol mi ni bil njihov najljubši komad, so se mi takoj vtisnli v spomin, takoj sm jih opazu - totalno drugačni so bli od vsega.... bli so uni najstniški bend, brez skrbi.... hi-school coutry rock heavy metal LOL 
 
No pravi fan benda sm postal pol 1993 z plato America's Least Wanted -> pa singlom Mad Man. That was when they got me - specially that performance at Rock am Ring 1993 on Mtv pa tisti hillarius Witov make-over mesedila od Neighbor, k ga zaključi neki z "got my finger in your butt, and i think your wife's a slut...." LOL
 
nč, the rest is history..... pol so mi bli skoz sam še boljši.... Motel California me je mal razočaral, k je ven pršou, sam pol, k sm ga dobr poslušal.... v bistvu mi je skor najboljša plata dones.... manj shiny pa ful bolj globoka....izpovedna.... recimo, da so dozorel s to plato Embarrassed
 
 
nč.....ne da se mi več nakladat.....   moj komad Attitude song je tribute to UKJ.... če pa se kdaj najde folk (dobri muzičarji), k bi hotl tako muzko igrat, pa itak pade band Hug
 
 
 
p.s. Another Animal sm preveru..... sam jih ne najdem na torrentih... morm si še kdaj kej cajt vzet.... pa tisti Medicine... itak mi je Wit najboljši pevc vseh časov, tko da me zanima, kar koli je naredu..... tisto z Life of Agony mi pa ni blo tolk všeč  - preveč je kompiral starega pevca za moje pojme... premalo sebe je dal notr....
 
p.p.s. - v zbirki UKJ mi manjkajo samo še singli.... mam samo So Damn Cool singl...z časom mam namen še to pokupit - je pa dans teže dobit UKJ cd, kokr pa Forbidden - kdo bi si to mislu leta 1997 npr..... hehe LOL how things change!!! LOL


Edited by Wind Carrier - 02.Dec.2008 at 20:11
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2008 at 22:02
Another Animal ti js lah dam mp3je, mislm pa da je clo Buco pravu, da je kupu plato. nism zle zihr čist... sam so zakon. Ugly Kid Joe meets Alice In Chains meets Godsmack.čeprow Umazanc Joža poseka vse Big%20smile

pizda, zadnič sm na eBayu bidal za en UKJ longsleeve, pa me je en kurčev anglež u šupak...
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2008 at 06:15
@Wind Carrier: niso Midicine ampak Medication:)

Mam doma plato (kot fan Witha) in je kar podoben zvok kot sedaj furajo AA.

Je bla pa kr dobra zasedba (band je razpadel po izdanem albumu "Prince Valium") z ex-Machine Headom Logan Mader na kitari in Roy Mayorga (ex Soulfly) na bobnih.
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 09:53
Nisem še gledal, me pa zanima če obstaja na netu kakšen njihov koncert, ne samo clipi?
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 13:28
sm js isku pa nč najdu... če kdo kj ve, na dan z besedo :)
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2008 at 14:25
Whiplash Liquor!!!!!
 
Fuck yeah, I've got that venom in my veins
God damn, this shit is drivin' me insane....
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 19:39


Ena presenetljiva novica iz njihove strani:
Whitfield now sings for Another Animal, and is a possible candidate to be the lead singer of Anthrax, the New York thrash metal band.




Edited by blackoutt - 16.Dec.2008 at 19:40
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 19:42
TO BI BLO PA TAK NAAAJBOOOLS NA SVEEETUUUU!!!!!!!


kaj ni vec pr anthrax tisti grunger k so ga najdl?
un je bil men kul...
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 19:45
Ma pomoje majo več šans z Whit-om, pa še eno hudo, novo, palto nej fuknejo ven, ki bo zihr postala najbolša u letu 2009!
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 00:40
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anrhrax z cranem to bi blo zakon
ta grunge pevc nekak ne paše not
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 10:56
tole se že neki cajta govori. sicr je pa  Crane biu že davnega leta...(ne vem točn kerga) z Anthraxi na turneji in je mal tut ga pel zravn(ni mel kje za spat, pa se jim ga je uštulu, vsaj tako pravi legendaLOL). so mel en cover od Priestov, k se je tut na tribute to Priest cdjki znašu... pa itak so kao tabol frendi tko da je zlo verjetn tole. Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 12:24
UGLY KID JOE says today is Whit's 41st birthday!!
 
 
Clap Clap Clap Clap 
 
been a fan for 16 years now,
my absolute all time favorite band :)
 
i wish for a RE-UNION!!!!!! Embarrassed


Edited by Wind Carrier - 19.Jan.2009 at 12:25
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 12:38
Happy birthday Mr. Crane Smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 16:23
UGLY KID JOE in album (-america's least wanted-) je bila moja prva plošča LP, kupljena v San Diegu (USA).Takrat sem še delal na ladji....
Takrat sem slučajno na radiu šlišal interviju z bendom,predstavljali so ploščo,takoj sem se zažgal za ta bend in šel v mesto kupiti ploščo,ki ni bila ravno poceni....
Lepi spomini,cool komadi (-neighbor-) in (-busy bee-), zakon !!!
Ali še obstojajo ???


Edited by danzig - 19.Jan.2009 at 16:24
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 16:32
Use google before asking stupid questions.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 17:02
Lol, Danzig je pravi pomorščak...mornar? Gotovo si bil čistilec palube...Evil%20Smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 21:55
Originally posted by danzig danzig wrote:

UGLY KID JOE in album (-america's least wanted-) je bila moja prva plošča LP, kupljena v San Diegu (USA).Takrat sem še delal na ladji....
Takrat sem slučajno na radiu šlišal interviju z bendom,predstavljali so ploščo,takoj sem se zažgal za ta bend in šel v mesto kupiti ploščo,ki ni bila ravno poceni....
Lepi spomini,cool komadi (-neighbor-) in (-busy bee-), zakon !!!
Ali še obstojajo ???
 
nene Wink  UKJ so razpadli mislm da v začetku 1997, po tem, k so začeli snemati demote za novo plato. Ravn so se vrnli iz toura za plato Motel California (bli tud pr nas decembraHug 96)
 
pol pa so med snemanjem demotov pogruntal, da stvar ne laufa več tko, k so si želel in so enostavno razpustil bend, kar se mi zdi res poštena in iskrena stvar, k je ni sposobn vsak narest. UKJ so bli dost znan bend v unem času in kumot bi lahk še vlekl ful denarja na račun svojega imena, sam so enostavno prekinl z delom, ker so čutl, da ni več une energije v bendu, k je bla na začetku - svaka čast resClap
 
meni osebno je bil tudi vedno itak najboljši album America's Least wanted, sam z leti mi je ful všeč ratal ravno zadnji album Motel California, k so se ful unih shiny klišejev znebil in so postal res pravi bend z globino (komadi ala Would you like to be there -> a song for all the dreamers in this World! :)  in pa 12 Cent itd.... so mi res ful hudi)
 
Drugač Wit itak še vedno dela, pa mislm, da je edn od kitaristov, sam ne vem al Klaus al uni drugi dobu tud grammya za nek projekt, kej več pa ne vem, kaj se z njimi dones dogaja - ampak mislm, da bo enkrat re-union padu, kr vemCool in takrat bomo tamHug


Edited by Wind Carrier - 19.Jan.2009 at 21:59
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2009 at 18:34
http://www.youtube.com/watch?v=f7mScgn6Kuc

Hug aaaaa, kok bi to u živo eeej Hug
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2009 at 18:46
Nice.....
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2009 at 18:59
Totalno zakon, sam kaj, ko so ofišl video, ki je še stokrat bolj kul, skenslali iz youtube-a:(:(:(:(
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2009 at 19:05
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2009 at 19:39
Thumbs%20Up
Mater, najbolj zakon video ever.Big%20smile
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2009 at 19:55
ma men so vsi njihovi videi zakonHeart

drgča najhuj mi je za Busy Bee


Edited by jajčk - 25.Feb.2009 at 20:08
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2009 at 19:58
http://www.youtube.com/watch?v=sCsTN0KLg6k

najbolsi spot men.....



sm se pa another animal zadnic mal bolj posvetil... fajn
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2009 at 20:11
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=f7mScgn6Kuc

Hug aaaaa, kok bi to u živo eeej Hug


Morm priznat, da o tem bandu nimam pojma, samo tale komad je res ful zakon! Thumbs%20Up



Edited by Mighty Hammer - 25.Feb.2009 at 20:12
Into Glory Ride!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2009 at 20:22
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=sCsTN0KLg6k

najbolsi spot men.....



sm se pa another animal zadnic mal bolj posvetil... fajn

nauč se limat linkeAngry

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 00:51
Originally posted by plecocicho plecocicho wrote:

Uradni video:
:)


Pizda sm ga ful isku, pa bi mogu sam u to debato pogledat LOL zakon video in komad, že med zaznamki Smile
Pa prou spomnu sm se tko k sm u osnovni šoli sred 90ih strašiu z America's Least Wanted(k sm jo dobu enkrat za RD, drugih plat nism poznal še takrat), pa pr ns to prou nobenmu ni blo kul... Sam men je čist dogajal na UKJ Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 13:35
Ne da se mi iskat debate, tule Faith no More setlista iz prvega špila reunion toura:
 
01. Reunited (PEACHES & HERB cover)
02. The Real Thing
03. From Out Of Nowhere
04. Land Of Sunshine
05. Caffeine
06. Evidence
07. Chinese Arithmetic
08. Surprise! You're Dead!
09. Easy
10. Last Cup Of Sorrow
11. Midlife Crisis
12. Cockoo For Caca
13. The Gentle Art Of Making Enemies
14. RX
15. King For A Day
16. Malpractice
17. Jizzlobber
18. Be Aggressive
19. Epic
20. Mark Bowen

Encore 1:

21. Chariots Of Fire/Stripsearch
22. Just A Man

Encore 2:

23. I Started A Joke
24. Pristina
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 14:03
no no le najd faith no more debatoAngrytole ne paše glih sm
btw.odpru jo je fabo-pod tuja scena michael patton and stuffBig%20smile


Edited by puzavnar - 11.Jun.2009 at 14:04
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 15:04
Vem, ne da se mi iskat, dej jo najdi Đordan, itak maš preveč cajta, poglej število svojih postov jeboteLOL
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 15:07
število postov je relativna stvar kle na tem forumuLOL
prideš u loko dons?
men se clo neki obeta da bi šeu
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 16:20
Smilesam to je res, nisem si pa mislo, da boš kdaj rekorderBig%20smile...
 
Verjetno ja.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2009 at 00:28
ola UKJ feni, delam si en dvd z njihovimi videospoti, da kdr mi bo sedl, sam vržem u plejr lepo in gledam...

Bicycle Wheels
Busy Bee
Cats In The Cradle
Cloudy Skyes
Everything About You
Madman
Milkman's Son
So Damn Cool
Tomorrow's World

a kdo ve, a je to to, al je še ker?
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 12:18
A so govorice resnične? Je kdo kj slišu?
 
Če je res -----> AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Hug
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 12:28
Kaj Wuko? Kake govorice? A bojo nazaj skup al ka? Izpljuni!
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 12:37
KAŽE DA BO NEKI...Big%20smileBig%20smileBig%20smile

To bi blo pa dream come true

May 28, 2010 - Friday 

Current mood:  excited
Category: Music
WHAT UP UGLY KIDS?!

Yeah, we know it's been a minute...but good things come to those who wait. 

Anyway, we have some cool shit and announcements coming your way.  For the time being [such a tease], add the new official Facebook page:

http://www.facebook.com/uglykidjoetheband

Updates will be posted to both Facebook and this MySpace simultaneously but you can never be too ugly...SO ADD BOTH!!  INVITE ALL YOUR FRIENDS!

Thanx for all the love!!
UKJ 



Edited by Gigo - 28.May.2010 at 12:38
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 13:21
Clap
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2010 at 13:38
If this shit turns out to be true, i'm like the happiest motherfucker alive!!!!! AAAAAAAAAAAAA Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,625 seconds.