Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - "Varnostniki" in njihove metode
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"Varnostniki" in njihove metode

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
mat3j View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mat3j Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "Varnostniki" in njihove metode
    Posted: 04.Dec.2008 at 02:41
OK, recimo da varnostniki morajo bit zarad' fuknjen'ga folka itd ... Toliko mojega mnenja o teh kretenih (mame jim!)

Sem bil na Štuku, pač ker je bil dolgcajt in naju je s kolegom povabila kolegica na laški pir (pazi, laški pir na Štuku!).
No in tam smo v dvorani, se menimo, poslušamo muzko itd. in se itak mal zafrkavamo, nakar jz mal ruknem na vrhe kolegove flaše in on potem dalje drugemu itd ... ter j'z še enkrat in opazim da sem razbil spodnji konec flaše. "O fak, pol pira je šlo u k****-" In grem jz do šanka, ter odložim tisto preostalo od flaše in grem na wc da si umijem tist del ki sem si ga polil, pa me vmes potegne za lase (da mu mamo svinjsko jebem do konca sveta) varnostnik. Reče "kaj  si tu naredu?" Pa mu rečem da sem ruknu flašo pa razbil, pa mi odvrne "te bom jz ruknu pa ven vrgu".
Okej, v redu, tega se ne sme delat, in s tem se tud strinjam, ampak, mater mu je***, KAJ KURAC ME MORA ZATO POVLEČT ZA LASE?? PROKLETA GNIDA VSRANA (nisem rasist, ampak zdej bom reku) BOSANSKA!

Nej naredi to naslednji ted'n na Kataklysm-u če si upa!

Sam sranje je od teh prokletih nesposobnih varnostnikov.
Omnia mea mecum porto.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 07:11
Varnostniki na Štuku so problem. Ne jih dražit če nimate dobrega zaledja. Vem kako funkcionirajo. Tripajo na babe, metalce prezirajo, ker jih vuće narodno, in multi trpijo če slišijo kaj kar ni na playback in hitreje od treh udarcev na minuto, pa še radi se znašajo nad izstopajočim folkom ker je po njihovem avtomatsko manj vreden in še bolj zabit kot so sami.
A je bil eno tako debelo prase z ozko postavljenimi očmi?
Drugače pa sem sam nekaj časa delal v varnostnem fohu, tako da sem imel priliko videti kakšne budale grejo delati tiste izpite. In nekaj jih dejansko rukne!! Od mojega klasa je bil samo en tipo v zrelih tridesetih da lahko rečem da je bil FUL u redu, ostalo pa več ali manj loleki da je jooj... Se pa situacija popravlja. Tečaj za varnostnika sedaj traja eno leto in kar nekaj košta. Tako da se ne more iti tega vsak pajo. Je pa res da kar lepemu odstotku plača to firma, ki tečaj izvaja in jih zaposli, tako da jih še vedno nekaj spustijo skozi na kredo, da ne mečejo keša v prazno in da imajo komu trgati od plače.
Ampak bolje je vseeno. Žal pa bo treba počakati da fuknjeni odstotek trenutne garde(cca 80%) pocrka, preden bo zares konkretnejša situacija.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 08:10
Sam osebno nisem imel nikoli problemov z varnostniki (no ja, parkrat v KMŠju, sam sm bil vedn tak nažgan pa kruljaški, da bi blo čudn, če me ne bi vn fuknal Big%20smile). Sem pa dosti čul o epski nesposobnosti varnostnikov iz Štuka. Baje veliko serjejo po nepotrebnem <_<
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 11:10

Štuk je bil itak včasih rezerviran za fensi šmensi bebe in metroseksualce, da so slušali one turbo in se pogovarjali o tem kako ona nima u nulo urejene nohte oziroma kako je tisti tip včeri na basketu totalno falil koš.

Ostala dva sva raje hodila v Kaos ali Pekarno.
 
Potem pa je bil za probo lani se mi zdi prvi metalski koncert tam, zdaj pa je zadeva zaradi ugodnega odziva zlaufala in tistim bučkotom ki so prej pecarili in zabijali cajt, ter tu pa tam sfakali koga ki jim ni bil všeč, se trga...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 11:39
Originally posted by mat3j mat3j wrote:

(nisem rasist, ampak zdej bom reku) BOSANSKA!

bosanci so druga rasa?
nisem vedel.
vsak dan se neki novega naučim. kaj pa so točneje? Azijci?
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 11:55
Originally posted by Wrath Wrath wrote:

Originally posted by mat3j mat3j wrote:

(nisem rasist, ampak zdej bom reku) BOSANSKA!

bosanci so druga rasa?
nisem vedel.
vsak dan se neki novega naučim. kaj pa so točneje? Azijci?


Pustimo raje to za druge debate Big%20smile
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 12:17
ma sej nisem hotu načet neke anti-fa debate. samo lahko bi te otroke vsaj kaj naučili v osnovni šoli.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 13:00
ja jest še nism nikol mel pizdarij z varnostniki, sploh pa ne v Štuku. ravno nasprotno - na zadnje ko sem bil tam na Haggardih sm hotu it noter s pivom, pa mi je tamkajšnji varnostnik čist lepo razložu da tega ne morem (kljub temu, da sm ga notr kupu) in mi prijazno svetoval da nej ga lepo v miru spijem v predprostoru, da me ne bo zunaj zeblo :)
je pa res da nisem ničesar razbil, res ne vem kako prijazen bi ostal v tem primeru.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 15:28
ne lub se mi kurcat varnostnikov k jih je vecina res gnilih (VPK, Orto,musicafe....)

bom pa izpostavo tri evente kjer so bli res zakon varnostniki:

-METAL KRAMP v Zagorju
-THRASH ASSAULT III u Wurzburgu
-THRASH DOWN Vipolze


Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 15:34
Jao točn, varnostniki iz musicafeja Confused

Enkrat je en moj prjatu poskušu razdret en pretep pred musicom, pa so varnostniki njega v glavo nabrcal ... zakaj? Nimam pojma. Ko pa pride skupina nacijev in/ali čapcev sranje iskat jih pa nenadoma ni nikjer na spregled <_<.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 15:46
jp u vipoužah so bli zakon varnostniki k je en za mano prlaufu pa mi povedu da sm zgubla dnarnco pa da me čaka pr blagajni :D

u ortu so pa gnili. sm slišala že za nevem kok primerou k so frende za brezveze pretepl. mislm štekam če se ne obnašaš lepo da te vržejo vn ampak da te pol še zbrcajo za brezveze pa... mah kreteni prve klase k majo uso pamet u mišicah.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 16:35
Hitler je premalo pobijal ... VSI varnostniki so gnide. End of z diskašn!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 16:56
ja,veliko varnostnikov ki delajo na vratih je prepotentnih napihnjencev.
sploh *bosanskega* porekla-JEBI GA TAKO PAC JE.je pa velika razlika med varnostnikom receptorjem,varnostnikom v trgovini ali pa gorilo na vratih.
se kar spoznam na sceno in lahko recem da v veliko primerov se takile nasilnezi prav grebejo za delo po klubih ker vedo da bo akcija+dobr denar.
na videz poznam nekaj kretenov,ki sem jih parkrat slisal pogovarjati se kako bo cez vikend spet akcija,kako bosta vsaj ena dva fasala itd.
najvecji problem je ker taksen folk (ki ima zadrzke zoper javni red in mir)
po zakonu sploh ne bi smel opravljati tega dela!to zadevo vas vecina pozna (global,...).ce bi bila kontrola taksna kot se zagre in bi varnostne firme ki podpirajo taksen nacin dela placevale kazni (ki niso majhne) bi bila
situacija veliko bolj normalna.toda policija,ki je tudi pristojna za kontrolo
varnostnikov,ne izgublja casa se z pregledom sluzbenih izkaznic.
vecina ćefurjadi po vratih je pa itak nima.mogoce eden od treh.bi pa priporocal folku da se ne zapenja s takimi idioti ker po pizdariji najveckrat spizdijo,njihovi kolegi-s sluzbenimi izkaznicami-pa se ob prihodu policije delajo nevedne ces jaz nisem nic vidio. saj imas tudi izjeme kot so nekateri zgoraj izpostavili,samo par idiotov pac mece slabo luc na vse.


Edited by lord infernus - 04.Dec.2008 at 16:57
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 17:46
osebno še nisem meu problemov nikol in nikjer...je pa res da mi grejo varnostniki v ortu orto na kurac recimo. ker sem slišu ogromno stvari, ker so prepovedal vstop enmu frendu ker je v gužvi ruknu eno flašo na šanku, ker majo tak prezirajoč pogled takoj ko vstopiš čez vrata in komplicirajo za 100 in eno stvar.

čist po filingu se mi zdi da bolj ko se varnostniki med sabo poznajo in so 'klapa' bol težijo. čist zato da egotripajo pred ostalimi. če bi ble te varnostne službe en velk sistem bi se folk k so nestrpni idioti porazgubil med dobrimi varnostniki.
recimo na wacknu so varnostniki super. ok, pregledajo te pedantno, ampak nikol ne težijo, odgovarjajo na vsa vprašanja, vrjamejo na besedo ipd.

aja, pa v tivoliju (basket in hokej) me zmer prešlatajo ko osamo bin ladna. tega tud nikol nism pošteku. mene grabjo po jajcih če mam kej sabo, dragonsi majo pa za en mali piromarket bakel 'prešvercanih'

Edited by Play2kill - 04.Dec.2008 at 17:47
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 18:52
U, varnostniki iz Bogaaloo cluba so dreki. Pač, na Obituary je en prjatu zgubil denarnico. Notri je mel med drugimi tudi osebno, brez katere ne bi uspel priti čez mejo. Varnostnike je spraševal, če jo je kdo našel, oni pa so mu pravili, da niso nič našli. Potem pa je prišel en vprašati v hrvaščini, pa je takoj dobil denarnico ... mislim, fak Confused


Edited by Person-man - 04.Dec.2008 at 18:54
Back to Top
naur View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 342
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 18:52
kolk je rnt 1x mariboru najboljs fasu k je neki razbijal pol pa varnostniku reku brko šmrko... LOL... drgac pa ja .. ortobar varnostniki so za velik bandov razlog da se tam ne igra več
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 18:55
No ja, js na srečo še nism mel kakih nasilnih izkušenj z varnostniki iz Orto bara, so bli pa skrajno tečni. En varnostnik pač daje štemple in sem napačnemu rekel, da se mi je štempl skor zabrisal. Namesto, da bi mi lepo rekel, da naj rečem drugemu me je rajš napizdu, yay.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 19:34
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Hitler je premalo pobijal ... VSI varnostniki so gnide. End of z diskašn!
 
MATER SI CAR TI LEJGA. -.- 
 
 
Sicer pa bi se jaz prej jezil na tistega ki najame takšne varnostnike kot jih pač najame. Dobi se lahko boljše ne pa kere čudne. Ja je drago sam kaj, ne bo pa takih scen kot jih je tule opisanih polno. Je večja budala varnostnik ali tisti ki je to budalo najel? Hja.
Glede varnostnikov v Musicu, ravn to. Tist enostavn niso varnostniki. Big%20smile


Edited by rožica - 04.Dec.2008 at 19:43
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 21:09
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Hitler je premalo pobijal ... VSI varnostniki so gnide. End of z diskašn!
 
MATER SI CAR TI LEJGA. -.- 
 
 
Sicer pa bi se jaz prej jezil na tistega ki najame takšne varnostnike kot jih pač najame. Dobi se lahko boljše ne pa kere čudne. Ja je drago sam kaj, ne bo pa takih scen kot jih je tule opisanih polno. Je večja budala varnostnik ali tisti ki je to budalo najel? Hja.
Glede varnostnikov v Musicu, ravn to. Tist enostavn niso varnostniki. Big%20smile


Hvala ker me občuduješ Embarrassed
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 21:59
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

ne lub se mi kurcat varnostnikov k jih je vecina res gnilih (VPK, Orto,musicafe....)

bom pa izpostavo tri evente kjer so bli res zakon varnostniki:

-METAL KRAMP v Zagorju <--tle nism bla
-THRASH ASSAULT III u Wurzburgu
-THRASH DOWN Vipolze






pa februarja u londonu na municipal waste so bli tud zakon varnostniki..

en izmed teh zakon varnostnikov:)))) sm ga mogla prou slikat :)

.....
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2008 at 22:07
Tako je, da je varnostnik v teh prostorih samo z namenom odstranitve, oziroma pridržanja do prihoda policije. V ta namen se uporabijo metode a la retorika, ključ, vzvodi,... ne pa muay thai ali kaj podobno smrtonosnega. Pač če kdo razbija, teži, se stepe,... Bolj ofenzivne zadeve(udarci, meti,...) bi morali biti namenjeni izključno samoobrambi.
Ene službe in eni posamezniki tega pač ne dojamejo. Osebno sicer nisem imel kakih problemov, sem pa tudi že videl folk ki jih je imel. V službi sem se takih primerkov ki so bili malo naklani in težili,... loteval drugače. Preveč nažganega obrneš, če pa kdo po nesreči poči kako flašo(na tleh, ne na glavi), pa ga tudi ne zjagaš, ampak opozoriš, pa če je še kolikor toliko pri sebi bo verjetno nehal. V nasprotnem primeru ga za ta večer prijazno pospremiš do vhoda.
Mi je bilo pa kul ko sta v Ostrigi enkrat ene dva varnostnika, ne vem kateri koncert je bil, zmetala ven ne bodi len kompleten trop naziskinov.
Najboljši varnostniki so itak tisti redki posamezniki ki pridejo nazaj iz tujske legije in se odločijo za to. Totalno prijazni, mirni, nobeni bejbi ne težijo, nobenemu tipu brez potrebe, v kolikor pa kdo budali, je pa saniran preden reče keks. Samo imajo svojo ceno pa ful malo jih je.
 
Ja, v tujini pa je to - še zlasti v Belgiji se mi zdi, zelo spoštovan in cenjen ter odlično plačan kšeft. Folk je večinoma profesionalen, odlično plačan in ustrezno motiviran. Imajo prav socialni in družbeni status carjev.
Bi bilo lepo če bi tudi pri nas dvignili nivo do te mere. Konec koncev je res poklic naporen in lahko nevaren in jasno da si zagrenjen, meni se je tudi včasih zdelo za malo da me ima en lokalni pijanček za totalno budalo. Ampak take situacije se da obrniti v svojo zabavo LOL.
 
 


Edited by devlin - 04.Dec.2008 at 22:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 08:27
dj no ves kak zakon varnostniki so bli u zagorju....

prav ce si sow mim s pijaco so ti je mal suknal za davek
, al ti pa dal svoje vino.....
moshal zram pod odrom...


ko si je kristjan (sunshine) zlomo roko, se je en izmed njih ponudo da ga pele do litije na urgenco, ju umes ustavi policija in tok napiha da zgubi izpit...

tuki na konc nism dal smajlija, k ni glih smesn to, ma usejn so bli res zakon varnostniki & pozrtvovalni!







tale iz londona je pa mal podobn nasmu forumasu Mighty Hammerju

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 05.Dec.2008 at 08:28
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 16:32
Jst sm jih pa na Rock Batuje fasou, ker sm se čez ograjo stegnu, da bi trzalco pobrau (ker mi jih je primankovalo in ne zaradi benda Big%20smile) in sm se čez prekucnu. Trzalco sm meu u rokah in lih kdr se hočem pobrat, prleti nekej ogromnega u mene in me nazaj natla prflika. Tipo je meu kšne 2 metra pa enih 150kg... Jst pa takrat 1.70 in 60kg. Pa začne pizdit, da me bo nalomu, da mi bo vrat zaviu in mi da dva šusa u trebuh, prime in vrže čez ograjo.

... Ma jebentiboga sm si mislu, ku da bi mu biu sposobn kej narest. Pa niti proti odru nism teku, niti nism biu preveč pijan... Na momente precej pretiravajo. Kdr je pa treba ustavit koga, kdr ti prteče na odr, pa vrže glavo od ojačevauca natla, tkrt pa ne kurbe!
Ne preklinjam več.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 16:45
Ma sej varnostniki misljo da so supermeni.Saj Praštola je bil tud,sam zdej bo pa supermen v zaporuLOL.Bedak bil star 18 let pa hodu v osnovno šolo folku roke zvijat.Ni čudno da je njegov delavec ubov tistega v Globalu.Sej če ma njegovo pamet se ne čudim.V glavnem večina idioti, so pa izjeme.
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 16:59
men pa teli iz rdeče ostrige najbl na kurac grejo...skoz iščejo razlog d bi te lohk prtegnil..pa tud če te na kšnmu eventu ni blo sploh tm, te bojo obtožval d si "spet" delu pizdarije..mrš jebemti
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 17:22
Originally posted by _wasted-tina_ _wasted-tina_ wrote:



pa februarja u londonu na municipal waste so bli tud zakon varnostniki..

en izmed teh zakon varnostnikov:)))) sm ga mogla prou slikat :)

 
Big%20smile Ta je bil res največja faca. Vse nam je pustu, še ležal/spal smo lohk po unih škatlahLOL
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 17:24
Originally posted by naur naur wrote:

kolk je rnt 1x mariboru najboljs fasu k je neki razbijal pol pa varnostniku reku brko šmrko... LOL... drgac pa ja .. ortobar varnostniki so za velik bandov razlog da se tam ne igra več
 
hm hm..sej je bil smešn..sam se nč ne spomnemEmbarrassed
 
 
Drgač pa nasploh so varnostniki zelo prijetni ljudjeLOL


Edited by Tyrant - 05.Dec.2008 at 17:25
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
moser View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 18:19
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

men pa teli iz rdeče ostrige najbl na kurac grejo...skoz iščejo razlog d bi te lohk prtegnil..pa tud če te na kšnmu eventu ni blo sploh tm, te bojo obtožval d si "spet" delu pizdarije..mrš jebemti


Če ne druzga je saj v Ostrigi kul,k se poznamo med sabo,tko da nism meu še nbenih problemou,poznam pa dost folka k so jih fasal...haha
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 18:39
Iz ostrige so skoz "smešni". 
 
Ti radi guza ko meduzaLOL ta je biu najbolši.
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
wdream8 View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 554
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wdream8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2008 at 19:53
Mercid je kral!!!!
GURI GUGURIN
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2008 at 02:37
Ko smo s Prospect u orto baru spilal, smo po spilu odnesli oprem u eno sobo zravn garderobe in sm pac tam se jakno pustu. K naj bi opremo pol drug dan prsli iskat.

In tok cez dve ure po koncertu k je blo pijanice konc, grem jst u to sobo in zagrabm jakno in se zacne en stari varnostnik drt kaj mam jst tam za iskat, in mu lepo recm da mam kle opremo in da sm sam prsu neki iskat, in se zacne spet drt kok jst nimam tam nc in da naj sam spizdim vn. Mislm WTF???
Se dobr da sm bil tolk pijan da se mi ni dalo z njim zajebavat in je su pol drug dan kitarist iskat opremo. Fakin primitivci.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2008 at 14:36
RNT ti itak nimas nikol problemov z varnostniki k si zmeri od banda
Back to Top
noriMedian View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote noriMedian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2008 at 11:32

we all are books, containing thousands of pages and within each of them lies, an irreparable truth.
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2008 at 12:23
Jst se strinjam z skor vsem tuki napisanim. Večina varnostnikov je opic, ki jim je ukaz šefa sveta stvar. Kakor reče šef, tako bo. Ostalo jih ne zanima.

Zaradi ohlapne zakonodaje opravljajo ta poklic popolnoma napačni ljudje.

Varnostniki v Ortu so super fantje. Sam sem jih uspel v zadnjem desetletju malce spoznati, ker sem nekaj let skor vsak večer po delu prišel še v Ortića na drink s frendom Kuglo, ki je prej delal 5 let tam. Kot da gre vsem pošteno na kurac, da delajo tam, prav tako kelnarjem. Naj gredo delat kaj drugega.

Še zanimiva zgodba: nekaj let nazaj sva šla s frendom na GR na eno študentsko zadevo. Bila sva akreditirana novinarja/fotografa, zato sva šla noter od zadaj. Ko sva prišla skozi služben vhod v halo, je bila tam 130 db glasna techno glasba, okoli izhoda iz hale pa 25 ljudi, ki jih en varnostnik ni spustil ven. Imel je čepke za ušesa in je zadovoljno gledal, kako je folku glasba parala možgane. S frendom sva hotela nonšalantno odkorakati mimo njega, pa naju je potegnil nazaj in odrinil v množico. Sčasoma se je nabralo več folka, pritisnili smo k vratom in potem je en malo večji model varnostnika sredi množice mirno užgal direkt na pičko in smo dobesedno čez njega odkorakali iz hale. Upam, da si je tist kreten to zapomnil.

Potem je pa še druga stran zgodbe: varnostniki niso navdušeni nad evforičnimi pijanci. V klubu niste v domači vaški gostilni in nekatere stvari pač niso sprejemljive. Ne razbijaj, ne pljuvaj, ne teži folku, ne poskušaj dajati svoji genitalij basistkam v usta itd.


Edited by [Beast] - 14.Dec.2008 at 21:31
Back to Top
Bögy Rewesz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Apr.2008
Location: United States
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bögy Rewesz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2008 at 11:22
Men je na koroski gavdi v lj varnostnik gledo cez ramo ko sm glih enga zvijal pa je rek "a bo za kkšn dimčk?" pa sm rek ja itak, nism niti vido kdo govori, pa me je izbacio :)
 
Drugac sm pa tud sam varnostnik, sam delam bol kot vratar / receptor tk da ni nekega sitnega folka, se pa strinjam da v ortu so neverjetno butasti varnostniki, tam vedno sam upam da bo prekoraco pooblastila da bi ga lahk zjebo :)
 
@Everlost: pazi se me grdi fant, z milom ti usta umijem!


Edited by Bögy Rewesz - 09.Dec.2008 at 11:24
"Ušesa imaš mrzla kakor sova v kotličku"

-nemški-
Back to Top
noriMedian View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote noriMedian Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2008 at 20:28
heh orto...js sm vsaj enkat na tedn tm službeno pa noben ne teži.. je res da mi je enkat neki moriv da ne smem s torbo gor sam sm reku da je nimam kam dat in je reku uni tm v garderobi da mi spravi tko da res..nobenga problema Smile
we all are books, containing thousands of pages and within each of them lies, an irreparable truth.
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2008 at 10:13
zakaj pa pol še hodite v orto, če so tam taki dripci? normalno, da se nič ne spremeni, ker je vedno dost folka. ko bi enkrat folk nehal tja hodit, bi se verjetno vprašali zakaj..
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2008 at 11:17
jst težav z njimi nisem imel. 
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2008 at 12:22
jsm bla prica mal pretiranim prijemom v orticu, ampak pomoje je un sluzi sef kriv vsega.. men pa ni noben nikol nc naredu.. je pa res, da hodm relativno malo po placih, kjer so varnostniki, ne razsajam okoli in se naceloma kulturno obnasam.. in sm zenska.. drgac pa vecino varnostnikov, ki delajo po metalskih zurih poznam tut kot nevarnostnike in so mi kul..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2008 at 15:17
Originally posted by white_as_hell white_as_hell wrote:

zakaj pa pol še hodite v orto, če so tam taki dripci? normalno, da se nič ne spremeni, ker je vedno dost folka. ko bi enkrat folk nehal tja hodit, bi se verjetno vprašali zakaj..
 
zarad dobrih koncertovSmile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2008 at 16:02
Originally posted by white_as_hell white_as_hell wrote:

zakaj pa pol še hodite v orto, če so tam taki dripci? normalno, da se nič ne spremeni, ker je vedno dost folka. ko bi enkrat folk nehal tja hodit, bi se verjetno vprašali zakaj..



jah, ce so agent steel v ortu, vrjetn ne bom tist dan, namest tega sow v jalojalo na pivo



so pa zdle na dunaju (cynic) bli tut v redu varnostniki.

pac sm tam pr uni kosari na vhodu vzel eno 2l pivo Kozel, k so ga vzel enmu iz rugzaka vrjetn, pa kao pokazo, da grem vn s tem, pa so mi sam pokimal


Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2008 at 11:15
Originally posted by grafin grafin wrote:

jsm bla prica mal pretiranim prijemom v orticu, ampak pomoje je un sluzi sef kriv vsega.. men pa ni noben nikol nc naredu.. je pa res, da hodm relativno malo po placih, kjer so varnostniki, ne razsajam okoli in se naceloma kulturno obnasam.. in sm zenska.. drgac pa vecino varnostnikov, ki delajo po metalskih zurih poznam tut kot nevarnostnike in so mi kul..
Enough said
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2008 at 20:11
sori, da zvim.. :P nekje mamo pa loh tut me prednost.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 14:07
Ma varnostniki u Ortu so lahko tako neverjetno prijetni ljudje... pridem z dvema bejbama ravn v obdobju, ko so zaprl Global in je pol ibr ene peroksidne perjadi začel hodit v Ortića, za njimi pa še sluzići i ćapci, ki se lepijo na peroksidno perjad; pred ortom je bila gužva! In ko pridemo na vrsto, tip spusti notr moji spremeljevalki, men pa hoče zapret vrata pred nosom, s tem da je vidu da se z eno držim za roke. Šele ko sta rekli, da če mene ne spusti notr, da tud onidve ne gresta, me je "milostno" spustil. Fant od fare, vam pravim.

Taki izrazi frustracij in nezadovoljstvom nad lastnim lajfom nimajo kej delat v profesionalni varnostni službi. Al si skuliran profić al pejt pa trenirat muay thai pa tm sprošči svoje frustracije.

Situacija se bo z leti gotovo popravila, ker do zdaj je lahko ta poklic opravljal kdorkoli. Tega ne bo več. Varnostnik bo kot "zaseben policist s skrčenimi pooblastili". Moral se bo zelo dobro zavedati implikacij svojega početja, spoštovanja ustave in predvsem nenasilnega reševanja problemov.


Edited by [Beast] - 14.Dec.2008 at 21:32
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 15:26
Beast tale forum bere tud Orto bar folk, tko da raj ne povedat v katerem bendu špilaš ;)

Drugače pa sem že enkrat v neki drugi temi napisal. Jaz osebno ne bi zdržal en večer bit redar v Ortu, ker maš res med gosti tud take opice, da ne moreš verjet. Vseeno je redar v končni fazi le človek z omejeno količino živcev. Če ga folk pred tabo prevečkrat zatilta, se lahk zgodi da ga boš ti komplet razkuril z res eno banalno nepotrebno zadevo.

Sicer pa jaz se spomnim že pred leti, ko nisem še dobro poznal Orto personala. Mislim da sploh nikol nisem prišel v kontakt z redarji razen na vhodu. Potem je bla itak šank-wc relacija nonstop, kjer ponavadi redarjev ni. Jst ne vem kje se maš sploh kej velik za kregat. Ok pridem notri, pač vem da ne smem met svoje pijače in da grejo zadeve v garderobo. Pol sem pa že pri šanku, kjer me bolj boli situacija. ;)


Edited by BudZpencer - 14.Dec.2008 at 15:34
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 15:30
prepozn
spodi ma myspace linkSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
engl View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote engl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:27
biu sem v ortoju takrat ko so bli dying fetus ... pa ne grem več tha zarad antipatičnih varnostnikov ....
delajo se res da so nekaj uber alles.
drgač nasploh nisem meu probleme z varnostniki, ampak z razliko od ortojevih ostali se niso meli za nekaj več.
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 21:28
Hja, fuck it.

Osebno tud nisem imel nobenega incidenta z varnostniki v smislu nasilja, ker nisem zatežen pijanec, na splošno ne delam pizdarij. Ampak gre za pozo, ki jo držijo in odnos do gostov. Kelnarje večinoma poznam, ker sem jih tud sam dostkrat stregel, ko sem še delal v Cutty Sark Pubu in so hodili k nam žingat. Oni so uni, k bi se jim lahko strgal, ne pa varnostniki.

Sicer pa poznam kr velik ljudi, ki nimajo vstopa v Orto. Pol Savskega naselja recimo pa še par metalcev.

U glavnem, jst razumem, da ti ob 5ih zjutri res ni do tega, da bi čakal pijane ljubljanske pozerje, da še spijejo zadnjo rundo, ampak vse je v odnosu. In tega ima orto u kurcu. A sem pozabil omenit, da je pivo 3€? Hvala lepa.
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 14:47
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:



Beast tale forum bere tud Orto bar folk, tko da raj ne povedat v katerem bendu špilaš ;)Drugače pa sem že enkrat v neki drugi temi napisal. Jaz osebno ne bi zdržal en večer bit redar v Ortu, ker maš res med gosti tud take opice, da ne moreš verjet. Vseeno je redar v končni fazi le človek z omejeno količino živcev. Če ga folk pred tabo prevečkrat zatilta, se lahk zgodi da ga boš ti komplet razkuril z res eno banalno nepotrebno zadevo.Sicer pa jaz se spomnim že pred leti, ko nisem še dobro poznal Orto personala. Mislim da sploh nikol nisem prišel v kontakt z redarji razen na vhodu. Potem je bla itak šank-wc relacija nonstop, kjer ponavadi redarjev ni. Jst ne vem kje se maš sploh kej velik za kregat. Ok pridem notri, pač vem da ne smem met svoje pijače in da grejo zadeve v garderobo. Pol sem pa že pri šanku, kjer me bolj boli situacija. ;)


jst se čist strinjam da je varnostnik na koncu koncev sam človek z eno mero, ki jo lahko nadležni gosti presežejo.
ampak recimo nazadnje ko sem bil v ortu (po zelo dolgo časa), popolnoma trezen, nas ni blo več kot 10 notr, pa mi je varnostnik težil da ne smem nest marele v lokal. in ko sem jo odložu v tisto stojalo al kaj že je za marele, mu ni blo všeč, da je nisem z unim štrikcem zvezu okol, pa čeprov je bla edina marela not. res ne vem kaj mu ni blo jasno, ampak res je mel veselje z bedarijami.
tko da ne verjamem da je bil glih na robu z živci od preveč dela no. če bi pa bil profi bi pa mogu vsakega posemeznika obravnavat enako, ne glede na dogodke prej, sploh pa ne sproščat lastnih frustracij na gostih.
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 18:27
indijanski pregovor pravi: ne presojaj cloveka, dokler vsaj en mesec ne nosis njegovih mokasinov..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.