Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - pijane zadeve  :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pijane zadeve :)

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pijane zadeve :)
    Posted: 14.Dec.2008 at 16:16
ooi...maw sm še zmačkana....Dead...oz. še kr zmačkana, čeprow je ura že dost...ful mi je čudn, k me še nuben ni poklicu pa se začew dret name zarad stvari, k nei bi jih menda delala preišn wečer...hmm,mogoče sm bla pa ful pridna Smile no, kukrkol, če ma kdo kkšn dobr spomin na alko weekende d se jih spomne oz. bl ne spomne, so dobrodošli, d me maw nasmejete Tongue
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 16:23
Ok.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 16:40
Na paranoidu je itak sam edn al pa dva ko se ga občasno nažreta pa še onadva se redko primajeta na forum... žal. :/
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 16:45
Ja rožica, ti pa kr tih. Se spomnim, ko sm te vedn našu za musicom komirajočega Big%20smile
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:08
O, glej kdo se oglaša Big%20smile ...





Edited by rožica - 14.Dec.2008 at 17:10
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:13
Am, js? AJA, ČAAAKIII, to je bilo retorično vprašanje in ne pričakuješ odgovora. Oh, neumni jaz Big%20smile
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:19
Haha Big%20smile Spet ena tema, ki je nujno potrebna. Big%20smile

Pa kaj hočemo, to je Paranoid in takega ga imamo radi! Wink Big%20smile
Into Glory Ride!
Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:27
kwa, al pol am edini kronik tle? težko werjet Big%20smile
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:31
Očitno ja. Metalska subkultura pač ni pijanska. Medtem, ko ga ljudje konec tedna, se opravičujem, ko ga ljudje čez teden pijejo, jaz doma kvačkam kosilo.
Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:35
sei se da združt oboje drgač Smile
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:37
Aja? Zakon, bom probu Big%20smile
Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:40
pa ja...ni nujno d je pol stvar kpride vn jedljiva.......sam če ne kuhaš za lih eno izbrano množico gurmanow......Big%20smile
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:43
Lahk pa kar vinski zoc nardiš. Big%20smile
Into Glory Ride!
Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:45

eiii, ful hwala za idejo Tongue 2x lah ugibaš, kwa bo moja boga familja jedla jutr za kosilo LOL

love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:50
Aperitiv bo za vsakega en šilček. Big%20smile Pol pa zajec v vinski omaki, vinski zoc in krompir z vinskim prelivom. Zraven pa vsak še pol litra pira. Wink
Into Glory Ride!
Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 17:54
nope, nč zajca, wegi pačSmile ostalo si pa kr zadew, ja
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 18:09
Originally posted by catman catman wrote:

ooi...maw sm še zmačkana....Dead...oz. še kr zmačkana, čeprow je ura že dost...ful mi je čudn, k me še nuben ni poklicu pa se začew dret name zarad stvari, k nei bi jih menda delala preišn wečer...hmm,mogoče sm bla pa ful pridna Smile no, kukrkol, če ma kdo kkšn dobr spomin na alko weekende d se jih spomne oz. bl ne spomne, so dobrodošli, d me maw nasmejete Tongue


ow yeah, kak smo zakon. Metalce itak vsi vidjo kot navadne pijance. To mi deli. Še rabmo takih debilnih tem.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 18:22
Razumem, da ljudje pijemo alkohol in se imamo fino.
Ne razumem pa teh pijanskih debat, ki se pojavljajo na temu forumu.
Je komiranje in splošno debilno pijansko obnašanje nekaj kar ti je lahko v ponos in ti daje določen status pred ostalimi internet metalci?
Heh, nočem nobenemu solit pamet, samo zanima me kje je fora.
Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 18:56
ok, polopoklip in godpuppy. se opravicujem ce sm koga zdei fula uzalla al kar kol...pač mogoče sta maw starejša od mene...in se morm še maw zdivjat dokler se še lah.....k pr 40ih, z dvema kreditoma, možem in parimi froci si tega pač ne bom mogle weč prvoščt.
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 19:00
ah, kaj da ne. Bl si star, bl si nor. Čak da še par let pridobiš, pol se ti bo šele strgal. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
catman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote catman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 19:26
oooh, i'm screwed   Cry LOL
love ur enemies...it pisses them off
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 20:47
Fora je v tem, da pravi METALC mora zakomirat in to obvezno kadar je zram dost frendov z mobiteli pa fotoaparati zato da bo zarad tiste slike ratu legenda.
 
Čaki sej neki podobnega tudi piše v pravilih za 15letne true metalce ...
Back to Top
naur View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 342
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 20:52
mislm da je to pravilo nastalo zarad nas dobrih 6 let nazaj :)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 22:03
rožica-
ja kako bi pa zgledal če bi sam zakomiruBig%20smile

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 22:06
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Razumem, da ljudje pijemo alkohol in se imamo fino.
Ne razumem pa teh pijanskih debat, ki se pojavljajo na temu forumu.
Je komiranje in splošno debilno pijansko obnašanje nekaj kar ti je lahko v ponos in ti daje določen status pred ostalimi internet metalci?
Heh, nočem nobenemu solit pamet, samo zanima me kje je fora.


Ma kokr se mi zdi, ta tema ni nastala z namenom, da bi si merl kurce in/ali joške ter se šponal kolk smo spil, ampak je v bistvu namenjena temu, da bi ljudje napisal smešne stvari, ki so jih naredili v dokaj atreznem stanju Big%20smile
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2008 at 22:37
Originally posted by rožica rožica wrote:

Fora je v tem, da pravi METALC mora zakomirat in to obvezno kadar je zram dost frendov z mobiteli pa fotoaparati zato da bo zarad tiste slike ratu legenda.
 
Čaki sej neki podobnega tudi piše v pravilih za 15letne true metalce ...


Pizda je Fabo tr00Big%20smile.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Siph View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 300
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 01:25
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Originally posted by catman catman wrote:

ooi...maw sm še zmačkana....Dead...oz. še kr zmačkana, čeprow je ura že dost...ful mi je čudn, k me še nuben ni poklicu pa se začew dret name zarad stvari, k nei bi jih menda delala preišn wečer...hmm,mogoče sm bla pa ful pridna Smile no, kukrkol, če ma kdo kkšn dobr spomin na alko weekende d se jih spomne oz. bl ne spomne, so dobrodošli, d me maw nasmejete Tongue


ow yeah, kak smo zakon. Metalce itak vsi vidjo kot navadne pijance. To mi deli. Še rabmo takih debilnih tem.


govor zase, I fit right in
Troll
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 01:41
No če je že tema debilna zakaj ne bi potem šibali malo debilizme. da vas vidmo kaki osli ste ko ste pjani, ne kakšne svinje ali barbari ste, ampak kakšni loleki ki dobijo ob takšnih situacijah sijajne ideje kaj bi lahko počeli in to dejansko naredijo ... To je še lahk zabavno. Pa ne običnih fotk kom, primitivno je to, brez domišljije, če ste lahko malo izvirni tudi v namočenem stanju šteje veliko več.
 
No?
 
 


Edited by rožica - 15.Dec.2008 at 01:45
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 08:19
hvala hudiču, da sem ponavad v družbi, kjer folk nima fotoaparatov al pa so tolk bolj pijani kot jaz, da ne zmorejo več slikat...
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 09:54
Originally posted by rožica rožica wrote:

No če je že tema debilna zakaj ne bi potem šibali malo debilizme. da vas vidmo kaki osli ste ko ste pjani, ne kakšne svinje ali barbari ste, ampak kakšni loleki ki dobijo ob takšnih situacijah sijajne ideje kaj bi lahko počeli in to dejansko naredijo ... To je še lahk zabavno. Pa ne običnih fotk kom, primitivno je to, brez domišljije, če ste lahko malo izvirni tudi v namočenem stanju šteje veliko več.
 
No?
 
 


Sej veš, da ne bo nič iz tega. Tr00 metalci so itak staln preveč koma za internet Big%20smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 10:22
Ne vem kaj je bolj tr00... Cocta ali iztrgan spleen...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 12:52
definitivno coctaLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 15:04
Whoa, kaj se mi je danes zjutraj dogajal, komad najbol, smo z frendi pijančeval, po pa nazaj po avtostradi že zjutri direkt na šiht vs koma, pa ena mlada mami čez cesto kar tako iz nič glih pod kolesa. Komad smešen ka je post-aborted mulo z vozičkom vred po luftu letu, mi je tko blo smešn - ma jaz sem umiral, potem sem pa zakomiral. Baje da sem še kozlal prej, ker malo smrdim. Pa se tak zbudim v enmu ful lepo urejenmu študentskmu domu, sam ne vem ka je varnostnik popizdu ka sm šel po eni ograji zraven plezat - pa še policija je bla koj zraven. Sam je kul ka nas pustijo cel dan spat, sam ka ni tv pa neta v sob, pa bom že prnesu dol magari. Sm pa z enmu fuuul kul tipotam v sobi ka ma koko pa skanks pa đanks,... pa baje tudi alko lahka zrihta, tko da sem še mal črtic navleku. Sam mi je to beda da mormo zjutri kao skrete pucat, sam sem gunmu ka sem bil z njim dal metlo pa zaspau. Zej neki pizdi da me bo ubu, sam mu ne verjamem ka je mal čudn. Op, brb, neki tuljo da bo kosilo...
 
Lep pozdrav iz Zdroba al kaj je že kle...


Edited by devlin - 15.Dec.2008 at 15:05
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 18:42
Originally posted by devlin devlin wrote:

Whoa, kaj se mi je danes zjutraj dogajal, komad najbol, smo z frendi pijančeval, po pa nazaj po avtostradi že zjutri direkt na šiht vs koma, pa ena mlada mami čez cesto kar tako iz nič glih pod kolesa. Komad smešen ka je post-aborted mulo z vozičkom vred po luftu letu, mi je tko blo smešn - ma jaz sem umiral, potem sem pa zakomiral. Baje da sem še kozlal prej, ker malo smrdim. Pa se tak zbudim v enmu ful lepo urejenmu študentskmu domu, sam ne vem ka je varnostnik popizdu ka sm šel po eni ograji zraven plezat - pa še policija je bla koj zraven. Sam je kul ka nas pustijo cel dan spat, sam ka ni tv pa neta v sob, pa bom že prnesu dol magari. Sm pa z enmu fuuul kul tipotam v sobi ka ma koko pa skanks pa đanks,... pa baje tudi alko lahka zrihta, tko da sem še mal črtic navleku. Sam mi je to beda da mormo zjutri kao skrete pucat, sam sem gunmu ka sem bil z njim dal metlo pa zaspau. Zej neki pizdi da me bo ubu, sam mu ne verjamem ka je mal čudn. Op, brb, neki tuljo da bo kosilo...
 
Lep pozdrav iz Zdroba al kaj je že kle...
 
Al pa si sam ti...
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2008 at 19:55
Ne, jaz sem legenda.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 00:04
đizs
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 09:52
Originally posted by devlin devlin wrote:

Whoa, kaj se mi je danes zjutraj dogajal, komad najbol, smo z frendi pijančeval, po pa nazaj po avtostradi že zjutri direkt na šiht vs koma, pa ena mlada mami čez cesto kar tako iz nič glih pod kolesa. Komad smešen ka je post-aborted mulo z vozičkom vred po luftu letu, mi je tko blo smešn - ma jaz sem umiral, potem sem pa zakomiral. Baje da sem še kozlal prej, ker malo smrdim. Pa se tak zbudim v enmu ful lepo urejenmu študentskmu domu, sam ne vem ka je varnostnik popizdu ka sm šel po eni ograji zraven plezat - pa še policija je bla koj zraven. Sam je kul ka nas pustijo cel dan spat, sam ka ni tv pa neta v sob, pa bom že prnesu dol magari. Sm pa z enmu fuuul kul tipotam v sobi ka ma koko pa skanks pa đanks,... pa baje tudi alko lahka zrihta, tko da sem še mal črtic navleku. Sam mi je to beda da mormo zjutri kao skrete pucat, sam sem gunmu ka sem bil z njim dal metlo pa zaspau. Zej neki pizdi da me bo ubu, sam mu ne verjamem ka je mal čudn. Op, brb, neki tuljo da bo kosilo...
 
Lep pozdrav iz Zdroba al kaj je že kle...
 
Devlin, you're a jackass... no... wait, that's me, you're just a moron!!!
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 12:41
Originally posted by Kipar Kipar wrote:

Originally posted by rožica rožica wrote:

Fora je v tem, da pravi METALC mora zakomirat in to obvezno kadar je zram dost frendov z mobiteli pa fotoaparati zato da bo zarad tiste slike ratu legenda.
 
Čaki sej neki podobnega tudi piše v pravilih za 15letne true metalce ...


Pizda je Fabo tr00Big%20smile.


po moje ga tešk kdo zmaga.... mogoče samo kaki Đordan al pa RntLOL
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 13:13
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

 
Devlin, you're a jackass... no... wait, that's me, you're just a moron!!!
 
Thank you fatso, may your hemohrroids shrink without surgery Big%20smile.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 14:18
thank you, but i just may want to keep them... just the way they are!
ask Francka, she might have the problem as well. but you already know that, right. you bunnyassfucker LOL
 
tko, zj grem pa na ene 3 perčke. sicr naum pjn, sam bo vseen sedl!
 
p.s.: Fatso ti je po Francki skaku Tongue


Edited by W.U.K.O - 16.Dec.2008 at 14:20
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 14:57
Ajde, bod ga tr00 : ).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 16:15
Ta debata me je spomnila zakaj imam tako rad metal glasbo.
ŽIVELA DEKADENCA!!! HAIL SATAN!!!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2008 at 17:00
da še kj v zvezi s temo napišem...Smile

nekega dne (po prepiti noči) sm se zbudu, vstal, umil, spil kavo... in ko sem se malo bolj zbujen vrnu v sobo, sm opazu sred sobe na tleh sedež iz trole. še un oldskul trd lesen... verjetno iz proge #6, sj sm takrat še žvel v Črnučah. sicer se nč ne spomnim, kako sem se dokopu do sedeža, je pa lep spomin na odbita srednješolska leta. hail Satan(moj takratni sosed), ki je pripomogu k večjem delu vseh bedarij LOL
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 00:57
nism hotu odpirat posebi temo:
dons bi na bowlingu u rad.
zakonThumbs%20Up
fajn za rekreacijo in fajn za pit
3l:10eu-žirafa

,ontoic
da še jst neki napiš v to temo(sicer po general prepričanju bi mogu imet za celo stran zgodb,ampak resnica je tak da se pol ne spomnemSmile)

mel smo z godbo koncert na državnem tekmovanju leta 03-i thinkBig%20smilepo eath angel koncertu uglawnm
no predn smo začel igrat sm jest padu dol iz odraLOLpa nič pijan sam zmačkn dost
pč zadaj sedim in sm se mogu stegnt po neki in bumf..padem po tleh.
1,2,3 vrsta v smeh,...

rezultat:
najbolše ocenjen orkester+zlata pohvala+plaketaBig%20smiletist let


Big%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 09:53
Evo: Ta tedn je na našmu faksu (PF LJ) dobrodelni teden. Spredi stoji štant s kuhanim vinom in borovničkami.
Cena 1 €, najbolši kuhanc, vode ni.
 
Vs zbran keš gre v dobrodelne namene. Kaj je lepš kt bit dobrodeln in še pjan istočasno!
 
Rezultat: učerišno 12 urno pitje.
 
Služba SPET ni hvaležna. Niti jutr nau. Začnemo ob 4ih!
 
Vabljeni!Star
Metal je muska za grde.
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 13:20
KMŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ !!!!!!!!!!! hahahaha
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 13:29
kje ta faks je?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 14:03
pravo...pr glavni tržnci u lj...če greš čez zmajski most sam naravnost ga vidš nasprot tržnce takoj :)
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 14:29
Sam pazi da ne potegneš naprej in po pomoti zaviješ v medicinsko. Bi te lohka po nesreči zamenjali za svež kadaver in poslali na disekšn.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2008 at 16:50
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

da še kj v zvezi s temo napišem...Smile

nekega dne (po prepiti noči) sm se zbudu, vstal, umil, spil kavo... in ko sem se malo bolj zbujen vrnu v sobo, sm opazu sred sobe na tleh sedež iz trole. še un oldskul trd lesen... verjetno iz proge #6, sj sm takrat še žvel v Črnučah. sicer se nč ne spomnim, kako sem se dokopu do sedeža, je pa lep spomin na odbita srednješolska leta. hail Satan(moj takratni sosed), ki je pripomogu k večjem delu vseh bedarij LOL


He he, tkole sem jaz dam pritrogal znak delo na strehi s stojalom vred.LOL Fotr pa mat sta ga najdla pred vhodnimi vrati. Sunil naj bi ga pa pred Downom, so mi kasnej kolegi pravili.


Edited by Ejsi_Disi - 17.Dec.2008 at 16:50
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,563 seconds.