Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - I love the world.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I love the world.

 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
Author
Message
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 00:06
dej bodi ti z mano ne-true, no !! Embarrassed 
ne, sam res, to je že kr scarry... ma jst pol kr v grrrr kej lepega napišem LOL čeprav... ahhhhhh... Broken%20Heart
 
oh, to je pa brezveze... tole na vrhu Confused pa še kandidatov in kandidatk ni, ki bi pomagali spravit na tretjo stran... ja, ne vem, ne morem kr sama celo stran popisat Big%20smile ne, to lahko, ampak pol bodo vsi rekli, da sem čudna LOL


Edited by mother earth - 22.May.2009 at 00:08
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 00:29
LOL
lepo,  da so še taki, ki malo Ying%20Yang-jo svet
meni manka samo še preskok od deklarativnega k dejanjemLOL

zdej pa grrrr mmmmm spatPinch

...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 08:23
ma razkol med teorijo in prakso se dogaja tudi meni Embarrassed 
ne vem, ampak a veš kuk več pozitivne energije bi se širilo, če bi pisali lepe misli... ne vem, meni se zdi kr škoda, no... kaj pa vem, nam je že tko namenjeno zdej...
pa sej verjetno se dostim sam pač ne da pisat sem Question včasih sem mnde naivna Embarrassed samo sem se kr odločla, da bom zato včasih plačala ceno... še vedno je bolje verjeti v dobro Smile no, zgolj moje mnenje... itak smo pa vsi fajn Smile le različni smo... in nič drugega...
 
iiiiiiiiiiiiiiiiii, danes pa sodelavc pice časti (je bil 50. star) za malico... aha, ja, pa zelo sem zadovoljna, ker imam v službi same krasne ljudi okoli sebe Heart to tuk veliko pomeni... jaaaaaaaaa, ku lepo Smile in zato rada hodim v našo službo! Tongue


Edited by mother earth - 22.May.2009 at 08:28
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 14:43

danes je bil pa en tuuuuuk luškan dojenček pri nas... gaber... 3 mesece star... sem se malo pogovarjala z njim Tongue jeeeeeeeeeejjjj, pa se je tako lepo smehljal Tongue

ja, otroke imam rada Heart najbolj nepokvarjeni ljudje Heart najbolj iskreni Heart najbolj Heart  če ima kdo malega otročka, ga z veseljem kdaj pomerkam Embarrassed
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 17:33
jipi.. najboljsa darila na svetu!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 20:17
ja, a ti maš že ful otrok ? LOL
 
aja, pa kakšno veselje, k ma mmmm debata že tri stalne LOL stranke... se sploh ne počutim več tako osamljene Embarrassed --- LOL


Edited by mother earth - 22.May.2009 at 20:30
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2009 at 18:04
kaj.. jz mam ze 4 imaginarne tecne otroke.. ni to sploh mala malca.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2009 at 19:03
pa če bi bila mala malica, potem bi bila lačna Big%20smile tko, da je kr dobro tko ku maš... be hapi Smile po moje si lahko, čeprav mnde simpatiziraš z bm LOL ampak sej, pravila so zato, da se kršijo... feel free Cool
 
ne vem, mene pa dans sploh nič ne moti, k en stric zunaj cokl dol iz bajte zbija z enim strojčkom... pa če ni to ta nar ta buli ... to da me sploh ne moti... upam, da sem ok Confused
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 05:34
Mmm;) prezgodnjemu (no ta del gre v grrr)posedanju na železniški,pitju čokomleka in uživanju v jutranji spokojnosti, pa še un prijeten jutranji hlad...lepo, lepo :)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 12:17
zdravo ! LOL prosim, pridi še kej nazaj Embarrassed
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 18:11
hehe, a jst?Embarrassed...bom...zdej, ko vem, da lahko preko mobija spamam po paranoiduWink...zanimivo, da tko pred ekranom ni tko zanimivo....zanimivo, heheBig%20smile

p.s. sam pol bo tale tema mela kaj hitro precej strani, hihiStar
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 18:21
ma to ni spamanje Evil%20Smile 
to je deljenje malih lepih trenutkov... samo nam gre bolj slabo Confused 
no, ampak bolje kapljica kot... 
 
veseli smo - ammmmm, čaki pa kdo `smo` LOL - vsake lepe misli Hug jaz in moji imaginarni prijatelji Lamp
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 20:25
mmmmmm 51 strani wittr intervjujev.. danke majne libe tante.. :))))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 20:42
Zakon zrak, lepo nebo, gozdne jagode, cedevita! <3
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 09:03
neki sm tela napisat... pa sm se zgubila... aja aja... sodeluc shushmar fushator mi je zazhelu fajn ACDC koncert, jz pa njemu naj mu bo rebrouje na jadranju milo... a nism fajn... svetnica, dragi moji... :DDDDDDD phahahaha... pa k smo glih pr dojenchkih, tud men so spet enga poturili vchjri u narochje... o dzhizzz... kaki buhtlchki, ja... mislech na izkushnjo vzdrzhevanja buhtla u narochju, ne da b se dol pognau, sm dns zjutri ustavla pr zeleni in chakala rdecho... morsh mislt... chist me bojo zmeshale te babe :SSS
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 11:22
:P Jaz sem pa imela pred slabim tednom v čast dojenčici mačka. Posledično.. padec imunskega sistema in polna usta aft. Posledično.. skočila med informacije o takih in drugačnih pripravkih. Tudi na forume. Posledično.. preko olja 31 tudi o kozmetiki. AAAAA¤ Kolk je Paranoid mil** milina***
Hehe. Nahh.. pa še PiWi svetnica. :D 


Edited by Electric soul - 25.May.2009 at 11:27
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 12:23
tudi propolis pomaga, ce ni drugega.. baje.. :) olje 31 je pa itak zakon.. obvezno za v domaco lekarno.. :)) poskusi se grenifit.. ta pomoje ubije vse.. :))
kaj bos po drugih forumih, ce je pa tule tok strokovnjakov za vse.. od mehankarja dalje.. hehehe..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 16:50
mmm...zakon je bit popolnoma sam doma (tud brez sosedov in itak imet delavce pod bajto, ki razbijajo ko 100 mater) in met musko totalno naglas!Big%20smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 19:16
Originally posted by grafin grafin wrote:

tudi propolis pomaga, ce ni drugega.. baje.. :) olje 31 je pa itak zakon.. obvezno za v domaco lekarno.. :)) poskusi se grenifit.. ta pomoje ubije vse.. :))


A ne bi vi rajš mal Pfizer pa Roche pa Novartis in podobne podprl... da bo mu Tonckow lahk jahto na stara leta.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 20:07

mmmm, zdej vem kam se obrnit, ko se mi pojavi kako vprašanje... kakršnokoli... Hug

mmmmmm, jagode Heart šebeso imam rada... in kruh z bezgom tudi Heart


Edited by mother earth - 25.May.2009 at 20:12
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 20:50
ja, ta je pa dobra... kr afte z dobila... :OOO v bistvu, sploh ne vem, che sm kdaj v zhivljenju mela kako afto... morm trkat...
kaj pa je to kruh z bzguno? a tu kr u testu zamessh zravn - svezhe, poshusheno, ... al to si ti kake namaze delash? mrmelada?
bo... zadnich sm bla pr kolegici na rojstnodnevnem kosilu in sm se pochutla ku, da b likar z nekega sela za luno v "civilizacijo" prshla... neke achuge, neke chudne zachimbe, neki zachinjeni sirni namazi... pol pa she k bumbr ne znam bit tiho, se tko chudm na ves glas baje nekim obcheznanim recepturam, pa tu... sm se pochutla k una mejbl/marpl al kaj je zhe v alo alo... una chistilka, k ga rada lokne... ooo :))))))))) ja no... men je bistvo vsakodnevne prehrane mineshtra... vchasih jem pashto... obvezno shpinacha, mesu z zhupe, krmpjr u kozici in zhupa... in tu b blu +/- tu... pol pa kake zelenjavne/sadne sezonske zadeve
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 22:35
Za afte pozdravt obstaja še ena oldskul metoda, ki vključuje modro galico. Sam folk, ne tega sami probavat. Ostante pr propolisu.
ブレードランナー
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2009 at 06:17
hehe, en tak nenavaden mmm....menim, da sm nardila dobro delo, ko sm mami kupla "za probat" casalijeve vodka- orange kuglceBig%20smile...ker so ji ble fuuul všeč...kar pomeni, da jih bo (upam) redno kupovala tu pa tam, hehe, in jst jih bom lahko carinla, hahaEvil%20Smile
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2009 at 09:09
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

tudi propolis pomaga, ce ni drugega.. baje.. :) olje 31 je pa itak zakon.. obvezno za v domaco lekarno.. :)) poskusi se grenifit.. ta pomoje ubije vse.. :))


A ne bi vi rajš mal Pfizer pa Roche pa Novartis in podobne podprl... da bo mu Tonckow lahk jahto na stara leta.


ja, mi pa hospitalizirani zarad psihoticnih motenj, cira na zelodcu, oteklih jeter in rakastega crevesja.. :) raj zberemo za tvojo jahto, ce jo ze mors met.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2009 at 09:21
No, če boste že tko prijazni... ni treba, da je jahta, lahk je tud tovarna al pa kej podobnega. Važno, da svinja okolje in simbolizira neenakost ljudi. 
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2009 at 09:37
ah, za to ti lahko raj ksn old skul seskalnik na premog nabaumo..  :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2009 at 14:01
mmmmmmmm, sept lahko svoje modre misli delim z vami  Smile
 
aja, darch posušen bezeg v kruhu... markotova mami je mojstrica Tongue


Edited by mother earth - 27.May.2009 at 17:32
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2009 at 19:41
ampak res....
najlepša hvala za tistih nekaj ljudi, ki v `pogubljenih trenutkih` prinašajo sonce Smile zaradi takšnih ljudi zmoremo več ... no, vsaj jaz... ooooooo... ma če ni vse prav prelepo :-) ja, je !
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2009 at 23:22
Satanov blagoslov na t.i. dovoljene švingle na kolokvijih in izpitih. PHA! kaj vse se da spravit gor če se mal potrudiš. Hug
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 12:47
Pfej te bodi! Se mar učiš zato, da boš znal, al zato, da boš izpit naredil (retorično vprašanje)!?

------
Pa še ugotovil sem, da je v to debato dobro priti rahlo hipoglikemičen. :)
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 12:56
a da izravnas pocukranost debate al da se sam s cukrom nahranis? 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 13:06
Drugo.

Sej je luštna debata drugač, sam na trenutke gre že mal čez rob:
ooooooo... ma če ni vse prav prelepo :-) ja, je !
Ne, pa ni.

Ok, da ne bom oftopik:
trenutno me razveseljujeta (še dva) češplova knedla™.



Edited by Tonckow - 28.May.2009 at 13:07
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 13:45
Big%20smile dragi dečko - zavisi od painterja... zame je :) pa če te to še tako moti... se pač trudim iz vseh stvari potegniti nekaj pozitivnega (in ja, seveda sem kdaj razočarana... za trenutek... vztrajat mi pa ni treba na tem... in vedno znova, ko se zgodi preskok sem ful, ampak res ful zadovoljna...)... in ne, ni vse kar se nam dogaja tragično... (ja vem, zavisi od... ampak govorim zase in moram to izpostavit, ker očitno ne štekaš...) sama živim v luksuzu (relativno ja...) zakaj se ne bi tega veselila Question ja, vse kar me obdaja v moji okolici je prelepo - a je to tuk narobe Question moteče morda Question stvari, ki se nam dogajajo se dogajajo zato, da se iz njih nekaj naučimo... lahko pa jamramo... in se delamo boge še pol leta... stvar izbire...
verjamem celo to, da sam nisi neka oseba, ki se rada dela ubogo... na dolgi rok... lahko pa, da sem naivna...
 
sucks tale mejl, ki ga pišem, ampak preprosto ne razumem, kako lahko nekoga moti, če nekdo občuti... ooooooo... ma če ni vse prav prelepo :-) ja, je !
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 13:58
Da ne bom grd izpadel - seveda ti privoščim, da se ti vse zdi prelepo. Nič ni narobe s tem in me ne moti - le zdelo se mi je, da pretiravaš, ampak gre očitno le za to, da jaz nisem sposoben iz vsake stvari potegniti nekaj pozitivnega in se mi zato pač ne zdi vse lepo.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 14:10
Smile tega ne vem...
verjamem, da zna sluzasto izpast Embarrassed ampak ne vem, ja pa če.... ta dam Wink
in tudi moj gornji mejl je mal grobo napisan, samo včasih imam vrh glave kakih stvari... npr tega, da če se določenih stvari veseliš, da slišiš `ja pa dej ne se hvalit, no!` ...me kr stisne v vampu... ti tega nisi rekel, tistle zgoraj je zbirka dogodkov...
 
p.s.: sej nisi grd, lep si Big%20smile že ves čas Smile 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 16:05
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Da ne bom grd izpadel - seveda ti privoščim, da se ti vse zdi prelepo. Nič ni narobe s tem in me ne moti - le zdelo se mi je, da pretiravaš, ampak gre očitno le za to, da jaz nisem sposoben iz vsake stvari potegniti nekaj pozitivnega in se mi zato pač ne zdi vse lepo.

to je zato, ker si ekonomist po dusi in te razzira trenutna kriza - gospodarska in vrednot kapitalizma.. priznaj! :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 17:28
sej sem vedla, da ima tista jahta neko sumljivo ozadje !  LOL
 
joj, zašli smo...  Cry
 
mmmmmmm, gozdne jagode poleg mojega okna... in še sama jih gnojim Big%20smile dobesedno LOL
 
aha, prej sem bila psihično nestabilna in nisem opazila...
wawwww, češpljevi cmoki !!!! mmmmmm... sem tuk vesela, ko pridem v draščo vas in jih teta naredi... domače testo... domače češplje... mmmmm
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 17:32
Najboljše vreme, če odštejem pomladne/poletne nevihte. Ravno prav toplo, malo pihlja pa skoraj je že petek :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2009 at 18:11
Originally posted by grafin grafin wrote:


to je zato, ker si ekonomist po dusi in te razzira trenutna kriza - gospodarska in vrednot kapitalizma.. priznaj! :P

Originally posted by mother earth mother earth wrote:

sej sem vedla, da ima tista jahta neko sumljivo ozadje !  LOL

Haha, guilty as charged!


Mene zdele tud razveseljuje vreme - grem mal laufat pol pa nazaj za knjige!
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 12:07
Jaz sem pa cmoke morala vreči stran. Niso šli takoj v promet.. potem v BG in adijo še dodatna dva dni. Rešila sem se jih.. preden bi tako ali tako zašli od starosti. To bo. Embarrassed
Ja Grafin res. Nuke Metalce in metalke imam najraje.. tudi če nihče ne ve kaj je pravzaprav tr00. Grenifit hmm.. se mi zdi da sem že slišala.. tenx¤ Jahh.. takle mam.. občutljiva sluznica koža pljuča oči. Ima pa to tudi svojo prednost.. jasen feedback.. in zaščita pred preveč zagrizenim pretiravanjem. Wink
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 12:56
ja, se svedsko grencico bi priporocila.. za v domaco lekarno.. za cirast zelodec, za rane, ki se nocjo posusit.. vcas jo kr mal vodi za pit dodam, da ne voham prevec klora..
hahaha, zanc smo kolegici ubili herpes z altalex kapljicami hehehe..
ucki pa.. mal mn bult v ekran najbrz ne gre.. obstaja neka telovadba za oci.. bojda dela.. pa pogledat vsake 20 minut skoz okno v zelene hribe.. :))
za plucnco pa ne bos verjela, s cim sm jo dotolkla.. z zeljem.. hahaha..
svasta..
tko k je rekla teta pehta.. za vsako bolezn ena rosca rase.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 13:57

aha, in naši sosedje imajo zeljarno ! in šparglje trenutno ! pridite pridite :)) pa sarme, ko so aktualne...

ej, zakon, da je danes petek, odlično, da tu in tam srečam kako osebo, ki ne živi v čisto popolnoma drugem svetu in ja ! grem na falafel ... tudi to je dobro :))
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 15:34
juj juj zakon zakon... she dva dni gasa na shihtu, pa se lah stegnem DeadDeadDead kk je fajn k chlouk tku mal vidi slabo in sedi k en cheshpou knedl podpiraje glavo tezhko kot dragocen svinc Dead mi smoooooooo slovenski pioniiiirchkiiii, najmlajshi booorciiii, borci za prostoooost... mi vsiiiiiiii in nashi komandiiiirchkiiii, storiiiili boooomoooo kaaaar veliiii dolzhnoooost... grem she po kako chreshno
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 22:20
wii zdle mi je ratal pospravt sobo, kopalnco, štenge pa hodnik... prou fajn se počutm ke vem de bom mela jutr cev dan freeeej... :D

drgač pa ja dons je biu tak fajn dan... na šihtu je blo ql (ma sj to je zadne cajte zmerej:) nism ga šla vn pit hihi (ponosna nase je le petek an:)

pa prvič u lajfu komej čakam pondelk :))))) ne morm verjet...


.....
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2009 at 11:33
men je bilo pa danes najboljš to, k sem prišla v trgovino in... ta dam... kuj kupla ene šlapa pa ene čevlje... sploh se mi ne da hodit po trgovinah in iskat nekaj kar bi mi bilo všeč, ker tega največkrat nimajo... zdej pa kr kupim, včasih mi je ene trikrat slabo, ko obujem ali oblečem, pol se pa navadim pa me boli k...  puloverje mi pa moja draga andreja iz trsta prinese in štumfe tudi... tko da največkrat samo še hlače, gate pa modrce sama kupujem, pa še to mi gate največkrat sestra kupi... ma če ni to cel žur Big%20smile
ja, ma ne vem, sem tuk razložila zdele... mislim, da sem mogla izpljunt travmatična občutja ob današnjem obisku trgovine Big%20smile 
aja, al pa gre andrejka z mano, pa brska, pol mi pa kaže jst pa prikimam ali odkimam...  ej, samo to sem si celo življenje želela... pa prej k nisem bila v službi, sem mela par zguljenih majc, pa dvoje hlače, pa je blo (v bistvu je bilo prej tko, da mi je kdo kej dal, ko se je naveličal...)... v službo pa ne morem strgana hodit Smile postala sem urejena gospa LOL in imam osebo, ki skoraj vse v zvezi s tem dela namesto mene ... hudo dobro !! naj vedno ostane tako Smile 


Edited by mother earth - 30.May.2009 at 11:35
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2009 at 13:15
Tako kupuje pravi dedec. Ve kaj hoče, pride v štacuno kjer imajo kar hoče, cp, cp, 5 minut, gre z robo dam : ).
Mrbit maš pa mal več moških genov kot obična koka : )..
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2009 at 13:22
devlin tko jst tud kupujem :)) ne prenesem trgovin hehe...

ok vzamem si cajt če nabavlam cdje... to je nekej druzga itak:))) sam kar je pa povezan z oblačili pa čevlji in podobnim zadevam pa pr men nekak ne gre... brrr ni to to:D

wiii dons pa Helstar...
.....
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2009 at 13:50

ja, vidiš devlin, sej sta bila mama in ata skos prepričana, da bom fantek... še ime sta imela izbrano le za fantka Smile aja, pa najbrž je kr neki deklic tule (a ne tina Wink samo da sama ne maram nakupovati ničesar) k to tkole delajo... no, enkrat letno rada, to je, ko grem po hrano za na potovanje :)) mmmmmmm... 86 musli ploščic LOL (veš kuk ima to prodajalka dela, pa različni okusi...) 10 pekov makaronov... en plato mleka + 3... kava... toasti... čokolino... kosmiči... paradajzova omakca in trikotni sirčki... uuuuuuuuuuuuuu, lej, k sem nardila spisek... aja, pa bombice za gorilnik... pa skret papir... s pingvini in neodišavljen Smile 



Edited by mother earth - 30.May.2009 at 13:52
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2009 at 14:10
je tako ;) hehe

zdj maš pa spisek narejen ... za naslednič ke boš kam šla se zihr ne boš usega spomnla kwa vse kupt... pa ti bo paranoid prou pršu :))))

a nameravaš it na kakšno potovanje u kratkem?
.....
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2009 at 14:29

na počitnice na norveško... klasika Smile kej več grem že težko, mam 22 dni dopusta in to je to... ampak šele čez dva meseca in en teden.... WAAAAAAAAAAAAAWWWWW, če 7 tednov tak čas bom lih nekje na koncu avstrije... WUHU... spisek znam pa že skorajda na pamet (je že 10 let enak, kamorkoli grem)... ampak si vedno napišem... ja, šotor, deke (veeeliko dek), spalka... kasete in radio.. stolček... armafleks... debele obleke in kapa... rokavice... ma sej, je kr enih pomembnih detajlov, k jih ni za pozabit... anorak...  kostrola, vilca, žlica, nož... modra šalčka za kavo in rumena skledica za, kanta za vodo... ok, dost... joooooj, zdej mam pa spet mevle v rit Tongue enkrat k smo bli na norveškem, pa smo šli z ladijco na drug konec, pa potem peški na eno mivkasto plažo... za dva dni... smo vzeli vse pripomočke s sabo... vse za kuhat in za jest... ma pol smo se spomnili, da je kastrola ostala v avtu... pa itak nam je ni mogel nihče posodit... ni bilo nobenga... ja, ja, treba domislit Wink

jaaaaaaaaaaaaaaa, pa skogly bo šel zraven !!! to je en lesen trol... bo šel na izlet v domače kraje Smile

ja, no, pa upam, da ne bo kdo hud name, spet off topic, ampak jooooojj... če sem pa tako vprašanje dobila Embarrassed tina je kriva !!! jaz že ne !!! LOL
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.