Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Vendetta, 11.04.2009, Kranj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vendetta, 11.04.2009, Kranj

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 15:16
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

dirty skunks, a lahko na tem koncertu oddamo rezervacije za četrtek;)?
dej napiš mi na privat tle, pa sej tud un obrazec na strani dobro dela. Ne da drugač ne bi sprejemal, samo če bom vinjen se zna zgodit, da bom vse skupaj pozabil, pol bo pa pizdarija na dan koncerta :)PS jst ne delam nobenga koncerta v četrtek


ah.. jebena dedukcija:D sm vidu koncert metelkova pa sm kr sklepal da mate vi čez.. no, rezervacija pravočasno oddana na pravo mesto.. slike bodo pa kmal
Back to Top
Sova View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 595
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 15:22
Eruption zakon! Men velik boljs k u Vrhniki zadnjic Star Vendetta pa tut kul, ceprov se mi zdi, da starejsih komadov niso neki s filingom spilal... Ma je kr sekal :) Lahko bi blo mal vec folka... Šufko je zakon. Đordan je ful lepo ''jedu'' kebab LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 15:51
ma kot sm že napiso, eruption so bli res zakon, v novi zasedbi definitivno najbolši špil! kr je pa nova zasedba bolša od prejšnje pa lahk rečemo da je to bil kr njihov najbolši špil


drugi band zabavn, tretji obup (sodim po enem komadu, dle nism zdržal), vendetta preveč povprečno..... sicr sm uživo med koncertom, ma ni to to! celo na maniji so mi bli bolši!


posebna zahvala gre seveda Mighty Hammerju da nas je varno dostavil domov in to

ne smem pozabit na sajmona, ki mi je posodo svojo krtačo, da sm se mal uredil pa to

in seveda jordan, ki je uspešno potešil dve izmed mojih živlenjskih potreb (druga je hrana, za prvo mi vrjetn ni treba posebi povdarjat katera ja)

in.... ja. škoda da nas ni blo ene 100(?) več, k se mi je res zdel mal ljudi za band takega kova.....



aja, devlin je pa človek k ga ne razumem...... sploh!


edit - pomoje se bo darjan, pa še kdo strinjo z mano, da je naslednič fajn dat kak zemljevid na paranoid, kr kj bolj zmedenga od darjana na telefonu sred kranja še nism slišo



kranj je zakon! tole je blo ogrevanje za vse koncerte k nas čakajo še tu





Edited by FABO-SUPERGRIZL - 12.Apr.2009 at 15:55
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 16:16
Kranj je res zakon. Škoda sicer da ns je blo mal res, sam po drugi strani pa tud - so vsaj pozerji doma ostal :D

Puzavnar ti si kranjski gorjačar.
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 16:24
Evo vam SLIKE



Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 16:42
slike

report:

prov bes me pograb ko berem komentarje raznih tormentorjev v naprimer tej temi, ki širjo naokoli prepričanje kako pusta in bedasta je slovenska metal scena. slovenska metal scena je v top formi, eruption so nevrjetni glasbeniki. 10x naščijejo ostale bande večera. trenutna postava je popolna in upam da tkole ostane.. prov žal mi je blo da so mogl z odra, ker sm vedu da cel večer nobena reč ne bo več tok cufala.. razgibani zanimivi ritmi, nepredvidljivi riffi, nore solaže, 120% občutek, sm mel ves čas oči na pecljih ko sm gledal tima kako zavzema neko smešno pozo, kot da ga ves čas scat, iz kitare pa take brezbožne zvoke izvablja :o vokal je bil tokrat popoln, povezovanje med štiklci pa tud fantazija.. sploh tist humanbeatbox je pomedu:D škoda da je rji zajebavala kitara pa da ni bil najboljš ozvočen, ker solaža med tistim štiklcem z cleanom na začetku je bla prfuknjena. shrederje mamo radi. mogoče sem stal na napačnem mestu pa nism slišal, pogrešal sm kkšno bas vragolijo.

prvi band po eruption je bil kokr tok za pogledat ampak po parih komadih so začel najeda + tisti core breakdowni mene vedno naženejo čimdlje stran od odra. ne prenesem tega v metalu. band po njih tud totalno statično, dolgočasno in brez navdiha. generično. tud na vendeti sm po špilu eruption bil kr mal otopel + litro sm suknu in mi tist topu pir ni najbolj pasal, pa še hlad je začel prtiskat.. res je tud da praktično nič ne poznam od vendette. 50x rajš tud vidm na odru mularijo, polno mladostniškega navdiha kot bande ki se šlepajo zarad dobrih plat iz 20 let nazaj, pa jih vsak band z priredbami prekaša po izvedbi dans. ne gre to vendetti, ampak govorim nasplošno. mulcem se pravi metal dogaja v glav;)

čakamo s čim nam bo naslednje postregu bazen:)

Edited by frogstomp - 12.Apr.2009 at 16:45
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 17:52
Erapšn so bli najbolj. Ostalih lih nism gledala :D

Vendetta nic posebnega, vsaj zame.
Drgac je pa kr kul bit trezn :D med takmu folkom se itak pol pocuts malce nazganega :D

Fajn je blo ;*
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 18:48
Vendetta so bli čist ok :)))
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 18:58
men je blo tut zakon, predvsem Erapšni so mi tko kt vedno zdej z novo postavo špilal zakon... sam mal mate drgačn stil, saj men se zdi... tedva tanovedva komada sta mal drgačna... se vid da mate dva nova člana, vsak neki novga prispeva.. ful ste mi vli zakon, važn da je mogu Kipar sept na odr pet Ghost Busters:D... drgač Vendetta pa malce dolgočasni, vendar poslušljivi.... ful folka spet znanga, velik dobrih debat je blo, zakon Lejla za prevoz, lepo je blo :)
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 19:11
men je blo hudo...pa vendetta so za moje pojme premau časa špilal...no saj hitr mi je cajt šou...b jih z veselem še kšno uro poslušala k mi je glih prou začel dogajat takrt :)))) sva z majo šele kšno uro nazaj dam pršle. smeh :) še več takih koncertou....pa prosm...mau več moshat naslednič da nam rabla frendice poslušat kok ste metalci bedni k se nočte razmetavat ona bi pa sam norela okol :)
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 20:01
Pizda sam da jst uletim iz svoje jame, kuj trueness naše scene poskoč gor za 7.2 točke:
 
 
buhtl Big%20smile
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 20:17
Originally posted by Gigo Gigo wrote:

Vendetta so bli čist ok :)))


Hahahahaha ;D
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 21:44
Js sm itak mislu sarkastično :)

Men so bli res tko-tko. Ta pevc je slaba kopija robe dukesa...kar je porazno :) Pa tko komadi so se mi zdeli ful brez filinga odigrani, nov aplata mi itak ni kej preveč všeč...načeloma me bendi z eno kitaro ne motijo, sam vendetta ma dost komadov zgrajenih na kitarskih fintah, in da igraš stare komade brez določenih leadov in to...me no like that :/

Eruption so mi bli daleč najbolš band. Nehte bit tko dobri, ker mo po vašem koncertu zmer vrat boli.
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 22:36
Men je bil koncert zakon, kar je pripomogla velika količina piva... Smile
Vrat me pa niti ne boli, pa pomojm da me bo tut bl redk, ker fotr zdej dela izpit za maserja in more ful vadit Tongue hehehe
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 23:14
a čedo je tvoj fotr po nevem zdj al kaj?




( )
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Online
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 23:21
Kva??? A Čedo dela izpit za maserja al sm neki narobe zastopu? O_O
 

Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 23:33
Originally posted by Phantom Phantom wrote:

haha sunshine, prou ancient greek figure..."vendetta" so bolj (večinoma) ali manj pušili *****. Med pluženjem in trzanjem strun je razlika ušesna (nekomu pa tudi očitna, nekomu pa niti to ne), pa to je le ena stvar. Vseeno lepo da so prišli iz Nemčije...

čez približno en mesec pa...!!!



Bend ki ne bo razočaral.Nadveliki,veličastni,zmagovalni HELSTAR!!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 23:34
Originally posted by rožica rožica wrote:

Kva??? A Čedo dela izpit za maserja al sm neki narobe zastopu? O_O
 




vse si prav zastopo
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Online
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 23:45
O BOŽE

Čedo maser?

Tak, veš kak bo to zgledal ..... .... ?  .... ko bo začel neki nič hudga sluteči stranki Čedo razlagat kak je kir DVD od Judas Priest dober, pa kok je blo na Manowar, na teh, na onih in tako naprej kot gre pač pri njemu ... Big%20smile Zakon. Totalno rokenrol. :)


Edited by rožica - 13.Apr.2009 at 00:05
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 09:01
Originally posted by rožica rožica wrote:

O BOŽE

Čedo maser?

Tak, veš kak bo to zgledal ..... .... ?  .... ko bo začel neki nič hudga sluteči stranki Čedo razlagat kak je kir DVD od Judas Priest dober, pa kok je blo na Manowar, na teh, na onih in tako naprej kot gre pač pri njemu ... Big%20smile Zakon. Totalno rokenrol. :)



LOLLOL
LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 09:08
who else but.....

Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 09:26
?
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 09:50
Hehe, vem da bo Čedo maser, sam ni on moj fotr.. LOL
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 15:48
Čedo ne more bit tvoj fotr, ker če bi bil, bi ti bistveno več Judasov poslušala Big%20smile.

Drgač pa ja... res ni težko poiskat argumenta zakaj bi si vsak (Čedo) želel bit maser. Denimo:  "Stari MIŠKICEEEEEEE!!!!" Big%20smile Big%20smile
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 15:53
Originally posted by Kipar Kipar wrote:

Čedo ne more bit tvoj fotr, ker če bi bil, bi ti bistveno več Judasov poslušala Big%20smile.

Drgač pa ja... res ni težko poiskat argumenta zakaj bi si vsak (Čedo) želel bit maser. Denimo:  "Stari MIŠKICEEEEEEE!!!!" Big%20smile Big%20smile



Sam ni slaba zadevqa,če bolj pomislmSmile
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 15:58
itak...sam pol ti pa pride na masažo ena stara babica z joškami do kolen alpa debeu stric z dlakami po hrbtu...je je je...let the fun begin
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 16:05
Originally posted by Kali Kali wrote:

itak...sam pol ti pa pride na masažo ena stara babica z joškami do kolen alpa debeu stric z dlakami po hrbtu...je je je...let the fun begin

ja no, moj fotr je maser, pa večinoma masera stare ljudi (ker majo nejveč problemov s hrbtom) al pa mene, kadar me me išjas zagrab oz. imam samo bolečine v hrbtu
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 17:41
Maser revolution Tongue
Kipar sej jih poslušam, od kje sklepaš da jih ne? Mogoče bi jih pa res več, ja Tongue
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2009 at 20:10
Kr vpraši Čedota, pa ti bo povedu, da Judasov ni nikol dost! Big%20smile
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Roberto View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roberto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2009 at 22:03
Na bazenu so se v nedeljo zju3 med pospravljanjem našli avtomobilski ključi z renojevim obeskom, sedaj shranjeni  v tavelki dvorani za šankom.
There is no life, only absence of death!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2009 at 14:32
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2009 at 14:53
stulko, kdaj bos slike gor butnu ?

zdej je to se kokr tok aktualen. .
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2009 at 16:32
sajmon na teli strani soWink
sam malo bolje poglej


Edited by puzavnar - 15.Apr.2009 at 16:33
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2009 at 17:01
vem da so, sam dejstvo je da je tud stulko slikou, sam jih se ni objavu. .

ne vem kaj menca
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,516 seconds.