Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Bad sex is better than a good day at work
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bad sex is better than a good day at work

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Message
Barbi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 15:00
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Mene bolj zanima, kako v psihi 15 letnega geeka zraste ideja, da je 55 letni priseljenec iz juga, ki čisti park v Velenju in je oboževalec Alo alo. It's a sick world we live in these days... Slim, for pete's sake, put down Christopher Reeve's legs... Cool
 
No ma ta tip ni ne 55 let star ne priseljenc z juga. Tu ti jst zdej garantiram,
pa ne vem nc o njem, sam si upam stavt da ni cist nc od tega, obvlada
pa manipulacijo tu pa ja, pa se kr pojma ma o retoriki, zatu mu pa tudi
tu ratuje, sicer ma pa dobre ideje, sam pac tu ne mors tle debatirat, tu
mors v zivo, je pa neki res, da edina napaka k jo ma je da ne pusti ljudi
do svojga mnenja, pac ma svojga, in je mahnjen na dokazovanje.
To je to, kaj bo pa napisu v zagovor bomo pa vidli, morde se da pa
tudi njega sprovocirat kaj ves ;)
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 15:57
jah ne vem men se lih ne zdi tak modrec ja, v živo se ga zih da sprovocirat če ne se neb pr chickfightu tok junaču- nek si more pa ja ego pumpat-kr se tiče pa tega kok mi padamo na njegove fore pa za druge sicer nevem, zase pa loh povem, da mn je predvsem zabavno brt njegove pouste, da vidm kva si j spet nouga zmislu, pa nekak se mn dozdeva da drugim tud no, smrtno resno ga čist noben ne jemle to sm pa zihr-pač človk more nekak cajt zabit, sj je patetično sam ok...
Out of control
Back to Top
Barbi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 17:01

Ja poin je sam ta da mu je ratalu vas sprovocirat, po postih sodec mu to

zlo dobro ratuje, sej pravm, pac najboljs je zmjri nic ne napisat, ker tko

se lohk vsemu izognes, sicer pa sej pravm mogoce pa se ga da tudi

sprovocirat, bomo vidli kaj bo napisal v bran. Jst pravm od takih ljudi se

lohk dosti navadis, je tudi meni zanimiv iz stalisca komunikacije pa

provokacije...

to bo se zabavno...

Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 17:23
no viš jst sm hotla lih to povedat da če pišm v to temo še ne pomen da me je sprovocirou,kr jst si pač to da te en sprovocira najbrž mal drugač razlagam- če te en sprovucira nj bi te kao zadel v živo- kar pa s tako temo mene nkol noben ne bo- mi je pa zabavno pisat v to temo, to sm hotla povedat-pač sm doma in sm preveč lena da bi krkol pametnga delala, pa gor na netu visim pa kokodakam po msnju, pišem na paranoid itd.Big%20smile
Out of control
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 19:07
Čao folk, ste vredu?

Edited by vonklinkerhofen - 29.Jan.2009 at 19:08
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 19:10
Lej, sej če rabiš kakšen življenjski nasvet, ti kr direkt vpraši. Naj te ne bo sram. 
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 20:20
Čas: 28-Jan-2009 ob 16.10
Lokacija: Nekje v Sloveniji
 
Nok, Nok
Klinkerhofen: Dej pejt naprej!
Frend: Ma ne morem verjet, spet drkaš po Paranoidu. Sej si zbolu od Paranojda.
Klinkerhefen: Ma jebi ga, mal jih palim!
Frend: Ma dej no, dopizdil si jim, u kurac te bojo poslali.
Klinkerhofer: To si ti misliš.
Frend: Ma dej, ka misliš, da so na drugi strani sami glupaki, boš naletu k ti bo edn eno dobro umsko kajlo spusti.
Klinkerhofer: 100% ne, za vsakega imam odgovor.
Frend: Dej dej, nehi, grema rajši na kebab.
Klinkerhofer: En post še moram eni bejbi poslat, pol pa grema.
Frend: Ok, hvala bogu, da se bo tole končalo, vidim da so te že začeli odpizdevat. Dej da vidim................... Pa ja, sej so še samo tvoji posti gor. Dej dej.
Klinkerhofen: Js jih lahk napalim, da nažgejo postov gor, glih kolker hočem.
Frend: Ja, ja.........
Klinkerhofen: Greš stavit?
Frend: Pa za ka že spet?, sej si do zdej vse stave popušil.
Klinkerhofen: Evo stavim, da bodo dans do 00.00 ure zvećer nažgali vsaj do 90 postov.
Frend: Bi rad vidu, ja.
Klinkerhofen: Staviš? Za kebab, pa taksi je ta vikend tvoj.
Frend: Ma dej, dokurčile so mi te stave...
Klinkerhofen: Dej če upaš? Do polnoči bodo nažgali vsaj do 90 postov.
Frend: Okej, ampak zadnja stava, tolk da veš, kk si reku: do polnoči bodo nažgali vsaj do 90 postov.
Klinkerhofen: Tako, samo js zdajle lahk napišem še en post, pol pa nič več.
Frend: Ok, evo roka, ampak res, zadnja stava.
Klinkerhofen: Ok, evo ruka, prprav dnar!
Frend: Ja, ja, ...ajd grema na kebab!
 


Edited by vonklinkerhofen - 29.Jan.2009 at 20:48
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2009 at 21:33
LOL
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 09:17
shizofrenijo se baje zdravi...
Metal je muska za grde.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 09:23
js pa sam cakam, da bom med listanjem mladine v naslednih tednih naletel na kako sociolosko reportazo o metalski subkulturi pr nas....

vonklinkerhofen? :)
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 13:21
Originally posted by Tokio Tokio wrote:

shizofrenijo se baje zdravi...
 
Ne BAJE, Ampak se zdravi!
*********************
Stigma
Stigma pomeni negativno označevanje osebe le zato, ker ima diagnozo psihične bolezni. Največkrat je povezana prav s shizofrenijo. Je plod predsodkov in negativnih stališč, ki temeljijo na napačni domnevi, da se shizofrenija ne da zdraviti.
 
Tokijo, a si se našla v mojem gornjem navedku?
**************************************


Edited by vonklinkerhofen - 30.Jan.2009 at 13:24
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 13:54
Heart


Edited by Tokio - 30.Jan.2009 at 13:57
Metal je muska za grde.
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 13:56
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by Tokio Tokio wrote:

shizofrenijo se baje zdravi...
 
Ne BAJE, Ampak se zdravi!
*********************
 
 
Tokijo, a si se našla v mojem gornjem navedku?
**************************************
 
NopeClown
Metal je muska za grde.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 13:59
superca,torej mamo že dva psihična bolnika klele gor
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
ouch View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Oct.2008
Location: Burundi
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ouch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 14:13
ehhhh veš kolko jih še je ;)
www.myspace.com/bulletinthehead
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 14:45
Nah, na Mladini so preveč prefinjeni za take fore. Sicer pa shizofrenija ni tolk švoh, maš skos družbo in ti ni dolgčas LOL
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 17:36
flinke flonke, modelu j pač douhcajt k nima resničnh prjatlou pa mora met imaginarne...
Out of control
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 17:59
Ne vem, kako gre lahko gospod v 50-ih letih jit stavt za Kebap. Mislm, to je že preko mere šlo. Lohka bi vsaj omenil, da kebap škoduje našemu zdravju in da nam bo dvignil holesterol, ne pa da ga moramo jest tudi pri takih letih. Pokvarit nas hoče tale vonklinkerhofen.

You can never be too Specialized!!



Back to Top
Barbi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 18:49

Oj,

no evo kukr sm jst rekla, ni sans da ma tip 50 let...

Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 19:27
V svoji mladostni samozagledanosti vase, ste razvili zanimivo tezo:
Pedesetletnik ne more it pa jest na kebab, ne more poslušat metal muske, še manj, ne more niti pod razno iti na kašen metalski ali rock koncert, dolg cajt mu je, nima frendov, da bi 50letnik šou zvečer na kak žur in žural do štirih zjutraj, to je po vaše že višek perveznosti.
Čakam še enga pametnjakoviča, kteri bo ugotovil, da 50letniku ne stoji več in ne more več fukat.
Sej zdej, če bi se mi ljubilo in bi mel čas, bi hitro iz vaše podzavesti izbezal skrito pošast, ktera na ves glas kriči: Vse 50 letnike je treba pobit, kradejo nam plac pod soncem, trošijo hrano, nismo sproščeni, ne mormo se razživet, ker nam 50letniki visijo za vratom. In za koga je značilno takšno obnašanje. Za katero vrsto živih bitij na kugli. Človeško? Ne! Za živalske vrste je značilen tak vzorec, a ne? In kaj že izražate oziroma gojite metalci z svojo musko in pojavnostjo? Večni boj med živalsko in človeško platjo v Človeku.
Ja, ja metalci, kr po živalsko naprej!
 
 


Edited by vonklinkerhofen - 30.Jan.2009 at 19:48
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 19:32
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

flinke flonke, modelu j pač douhcajt k nima resničnh prjatlou pa mora met imaginarne...
 
No, kva zdej, me boš pocukala za rokav na Grave Digger?


Edited by vonklinkerhofen - 30.Jan.2009 at 19:48
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 19:54
dj stari nehi klobase prodajat že no, noben nima prot 50letnikm nč, poznamo par res zakon fotrou, k ga žurajo še bl kt mi, tok da če je komu kj tazga na glav zrasl je to kvečjemu tebBig%20smile, za rokav te pa ne morem pocukat če ne vem kdo si đđđđđ
Out of control
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 19:55
Če prideš na kaki drugi koncert, te jaz častim pir, ker si tok zabavn. Obljubim, ni treba niti stavit. LOL

Edited by Godpuppy - 30.Jan.2009 at 19:55
You can never be too Specialized!!



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 19:59
VonSpringzuhofer, predlagam burek.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 20:09
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

dj stariBig%20smile, za rokav te pa ne morem pocukat če ne vem kdo si đđđđđ
 
Lej tkole: hodiš po koncertnem placu, opazuješ folk in ugotavljaš: tale ni, tale je presmotan, ne ta ni, ta je premlad, ta je preresn, YES, tale bi lahk bil-pocukaš za rokav: Vonklinkerhoffen? Tko probaš ene 10x-15x, ni vrag, da ne naletiš na mene. Sicer folk se bo sprašvav, če si diht, ampak kaj je to proti temu, da me spoznaš?


Edited by vonklinkerhofen - 30.Jan.2009 at 20:10
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 20:16
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Če prideš na kaki drugi koncert, te jaz častim pir, ker si tok zabavn. Obljubim, ni treba niti stavit. LOL
 
Povej, kam pa kdaj na koncert se nacrtam? Me zanima na kake koncerte ti hodiš? Alpski večer pa take. Odpade?
 
************************************************************
 
Pa še neki me zanima: Kako to, da vas večina diskutantov v postu spravi skupaj samo eno, največ dve vrstici stavčno povezahih besed. (Večina vas si tko al tko želi, da bi bila pisava sestavljena samo iz 10 smajlov). (Ewelin pa Barbi, (mogoče še kdo) sta izvzeti). Pravijo, da ljudje uporabljamo različno število besed, da tisti z majhnim številom uporabljenih besed niso najbolj...........


Edited by vonklinkerhofen - 31.Jan.2009 at 08:59
Back to Top
Barbi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 22:01

heh predvsem moski in zenske porabimo razlicno stevilo besed, tako da

od moskega bos tezko dobil vec besed kot od zenske, razn ce ni res kksn

komunikolog, meni tu res ni nc cudnega, tku da ne vem zakaj si sploh

prasu, oni k ti napisejo sam tri besede je pol se v njihovih glavah ostalih

10 al pa dvajst, sam tu mors sam pol zmozgat naprej hehehe. Skratka

nc cudnega, smo pac zenske bl gobcne...

Back to Top
Barbi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 22:05
P.S. Sicer pa tale von Klinkerhoffen ima dva FF sm ti tela ze zadnic
napisat pa sm puzabla ;)
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2009 at 22:48
hoffie, ne bit tok napet no.. sej je kul.. midva sva skor enak stara.. thumbs up.. skorpedetsetletnika.. :)))
aja, a pol tist k ne jeclja je po defoltu bl neumn, k tist-tist-tist, k-k-k-k-k-jec-jec-jec-cl-cl-cl-ja.. al pa clovek, ki pletenici in tavtologizira, je bolj pameten kot clovek, ki tega ne pocne?..
ne me narobe razumet, zelo podpiram ljudi, ki skrbijo za cisto okolje.. sama grem obcasno na kaksno prostovoljno akcijo pobiranja smeti po dolini soce od tmina do johnsona.. no ce sm fer, ze par let ne najdem cajta.. sam se mi zdi, da si se v preteklosti prevec z litrcami pogovarju.. zato podpiram, da se druzis tule z nami, odpadniki metalci, morda je se resitev zate.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2009 at 12:14
Človek, sam ti pa res (podobno kot Martin Krpan) rad razdiraš žaltave.

Ne gre za to, da si ti v resnici 16 letni kompulzivno obsesivni rektalni masturbator, ampak da si v svoji psihi predstavljaš, da si General Snaga, zaščitnik parkE...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2009 at 13:13
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Če prideš na kaki drugi koncert, te jaz častim pir, ker si tok zabavn. Obljubim, ni treba niti stavit. LOL
 
Povej, kam pa kdaj na koncert se nacrtam? Me zanima na kake koncerte ti hodiš? Alpski večer pa take. Odpade?
 
************************************************************
 
Pa še neki me zanima: Kako to, da vas večina diskutantov v postu spravi skupaj samo eno, največ dve vrstici stavčno povezahih besed. (Večina vas si tko al tko želi, da bi bila pisava sestavljena samo iz 10 smajlov). (Ewelin pa Barbi, (mogoče še kdo) sta izvzeti). Pravijo, da ljudje uporabljamo različno število besed, da tisti z majhnim številom uporabljenih besed niso najbolj...........

božo they are calling for youLOL
pa kva maš proti alpskim večermShocked


Edited by puzavnar - 31.Jan.2009 at 13:13
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2009 at 14:05
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Človek, sam ti pa res (podobno kot Martin Krpan) rad razdiraš žaltave.

Ne gre za to, da si ti v resnici 16 letni kompulzivno obsesivni rektalni masturbator, ampak da si v svoji psihi predstavljaš, da si General Snaga, zaščitnik parkE...
 
Predlagej beatifikacijo: Sveti General Snaga, zaščitnik parkov in metalcev
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 10:23
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Sicer pa shizofrenija ni tolk švoh, maš skos družbo in ti ni dolgčas LOL
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 15:44
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

dj stariBig%20smile, za rokav te pa ne morem pocukat če ne vem kdo si đđđđđ
 
Lej tkole: hodiš po koncertnem placu, opazuješ folk in ugotavljaš: tale ni, tale je presmotan, ne ta ni, ta je premlad, ta je preresn, YES, tale bi lahk bil-pocukaš za rokav: Vonklinkerhoffen? Tko probaš ene 10x-15x, ni vrag, da ne naletiš na mene. Sicer folk se bo sprašvav, če si diht, ampak kaj je to proti temu, da me spoznaš?

ma ja se mn lih da jaBig%20smile -
Out of control
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 15:54
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

dj stariBig%20smile, za rokav te pa ne morem pocukat če ne vem kdo si đđđđđ
 
Lej tkole: hodiš po koncertnem placu, opazuješ folk in ugotavljaš: tale ni, tale je presmotan, ne ta ni, ta je premlad, ta je preresn, YES, tale bi lahk bil-pocukaš za rokav: Vonklinkerhoffen? Tko probaš ene 10x-15x, ni vrag, da ne naletiš na mene. Sicer folk se bo sprašvav, če si diht, ampak kaj je to proti temu, da me spoznaš?

ma ja se mn lih da jaBig%20smile -
 
Ma kej ti nej rečem?
Se ti bo že moralo dat, ker drgač boš še naprej osamljena in ti bo dolgčas, pol se ti pa zgodi tkole: drkanje po paranojdu.
 
 
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 16:18
a smo spet vulgarni?
kje pa ti widš drkanje
pa ne da maš spy kamero?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 16:28
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

a smo spet vulgarni?
kje pa ti widš drkanje
pa ne da maš spy kamero?
 
Ja, hvala no, k si tk pridn nabiju tiste poste, da sm pol brez težav stavo dobu. Maš pol kebaba v dobrem.
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 17:18
ma na paranoidu nis nikol osamljen noTongue
Out of control
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 17:32
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

a smo spet vulgarni?
kje pa ti widš drkanje
pa ne da maš spy kamero?
 
Ja, hvala no, k si tk pridn nabiju tiste poste, da sm pol brez težav stavo dobu. Maš pol kebaba v dobrem.

you are welcomeHug
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2009 at 19:39
Originally posted by Ewelin Ewelin wrote:

ma na paranoidu nis nikol osamljen noTongue


Po ta novem tudi ponoči ne!
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2009 at 00:48
hehe, najtafrsTongue
Out of control
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2009 at 16:33
Čao!  Če ima kdo kakšno idejo, kk bi se dalo uno debato Prokleti metalci odklenit, bi blo dobrodošlo, da napiše. Ker imamo se tam neki še za zment.

Edited by vonklinkerhofen - 02.Feb.2009 at 16:35
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2009 at 16:54
sej se lahka kle
kva bi se tepu a?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2009 at 17:12
lol, sam res kwa pa bi se rd menu tm da se tle ne morš...LOL
Out of control
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2009 at 17:54
ah he is just lonely
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Barbi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2009 at 19:43
sigurno je su se kej stavt...
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2009 at 12:44
jp zih je šu stavt za en vegetarjansk čevapčič - če nabijemo tlele še 90 poustou zarad tega kr je napisou če b se dal uno debato odklent, al pa kj tazga, seveda je to stavu s svojmu imaginarnmu frendm, kr u rl bi ta frend že bankrotirou zarad vsh kebabov pa taksijouTongue
Out of control
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2009 at 13:07
Ok, no, tokrat se ne gre za stavo, ampak bom razvil eno tezo in jo logično utemeljil, da se vedno obnašate po liniji najmanjšega upora, oziroma po domače povedano, da ste leni.
Moj post, kterega tule ponovno nalepim:
"Čao!  Če ima kdo kakšno idejo, kk bi se dalo uno debato Prokleti metalci odklenit, bi blo dobrodošlo, da napiše. Ker imamo se tam neki še za zment."
je sesatvljen iz dveh delov.
V prvem delu:
 "Čao!  Če ima kdo kakšno idejo, kk bi se dalo uno debato Prokleti metalci odklenit, bi blo dobrodošlo, da napiše. ......"
vas naprošam, da z kakšno idejo pomagate odpreti zakljenjeno temo Prokleti metalci. Seve, da je to zelo težko, vložiti bi bilo potrebno velike umske napore in iskati varianto, kako to narediti. Nihče od vas, do sedaj niti slučajno ni nakazal kakšne variante, kako bi to naredili. Seveda se vam to ne da in niti ne ljubi.
Jaz to vem.
Zato vam v drugem delu mojega posta ponudim odrešilno bilko:
"........ Ker imamo se tam neki še za zment."
Seveda to odrešilno bilko z veliko vnemo takoj pograbite (le kdo bi napenjal možgančke, kako odpreti zaklenjeno diskusijo?) in vsi vaši posti so le v stilu: le kaj se mamo za zment, dolgcajt, osamljen je, spet si je šou stavit, kwa bi se rad menu, sej se lahk tule menmo itd.
 
Iz povedanega lahko logično zaključimo, da vedno težite k liniji najmanjšega upora, oziroma kot sem že dejal: po domače povedano, da ste leni.
 
 


Edited by vonklinkerhofen - 03.Feb.2009 at 13:27
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2009 at 13:07
parkA rula!
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2009 at 13:39
jah einstein brawo, to da smo leni smo že sami večkrat poudarl, zarad tega kr na temu forumu ni lih poanta tvorjenja veleumskih debat ampak pač internetno druženje, razpravljanje, itd. - drgač pa ti tud s temi bilkami inu ostalimi idejami nč ne zaostajaš pred nami, kvečjemu prednjačiš - zakaj se pa ti ne pobrigaš da se debata odklene - a s ti tud len pol?Pig, itak je to domena moderatorjev tok da b jih loh prosu a ne da ti odklenejo tvojo debatico, v kateri itak nauš nč nouga povedou ampak boš veselo klobasou naprej - svetujem ti, da pred naslednjim razmišljanjem poješ porcijo vegi čevapčičev- mogoče se ti bo kkšna umestna misel celo utrnila....

Edited by Ewelin - 03.Feb.2009 at 13:41
Out of control
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,452 seconds.