Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Alice in Chains
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Alice in Chains

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Alice in Chains
    Posted: 27.Nov.2007 at 17:02
Ker je bil opazen interes ze na prejsnem forumu, naj se ga opazi se tu. Odlicen band, sicer kasneje vedno manj povezan z metalom, ampak vseeno. Usklajenost vokalov fenomenalna, riffaze lepe ali lepo zatezene, besedila kot se spodobi - frustrating. Prosim - pisite tisti, ki imate konstruktivno mnenje, res bi bilo skoda, da se še ena debata ponovno razvije v retard fest. Torej kaj si mislite o novem vokalistu, vasi naj albumi, kako se vam je dopadel Layne Staley, kaksen se vam zdi unplugged etc. Dobrodosla tudi mnenja o vzporedno delujocih zasedbah ala Soundgarden, Mudhoney, Stone Temple Pilots, Pearl Jam in podobno... Welcome Geek







You're an inspiration for birth control.
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 17:35
Meni so oni zakon! Ne poslušam lih nonstop tega ker zna zamorit sam paše vsake tolk časa, še posebej komad Down in a hole. Pa kitarist ma ful dobr glas, se je opazlo to ko je biu pevc preveč zadet da bi pel  Smile 
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 18:38
Mm ja, to najbrz mislis Unplugged ker tam je Layne totalno nadoziran. Seveda, tega tudi jaz ne poslusam non-stop. Itz bad for yer health. Ampak Facelift in Dirt sta pac klasiki.
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 10:13
Uh! Najbolša grunge grupa oz karkoli so že špilali! Dirt je eden najbolših albumov! 
Nomen est omen.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:48
uja alice v verigah so zakon.
dirt je res zakon plata.

sam brez layna niso več to.

bi pa su ful na koncert če bi phil peu pr njih.sm poslušu na yotubu pa to pa anselnmo odpoje čist zakon would,medtem k pa hetfild suxx
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 13:54
http://www.youtube.com/watch?v=qNf1hRkVnM4

no kle je biu zadet ku svinja pomoje Smile
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 14:01
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 14:07
Ei sam Got Me Wrong je pa prov eden izmed boljsih na unplugged. "Something's gotta turn out right" :> Imo se ful opazi, da mu je ze vseeno da propada...
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 14:20
Ja kle mu je blo res že vseeno pomoje.. sej kr pozabi pet, al pa se mu ne da..  
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 12:05
Omges do konca 2008 bo izdan LP !! Star

ALICE IN CHAINS guitarist Jerry Cantrell recently told MTV.com that the band is working on new material and hopes to have an LP recorded by the end of 2008.
"The body of stuff that's been coming out so far — all the riffs and song ideas — are really cool. It's really aggressive and everything ALICE was, but it's moved on into a different thing too. It's [indicative of the] transformation of this band. The dynamic is different, and it should be. But Mike, Sean and I, we're still here. We're still a big part of how this band sounds. The elements that remain and the element that William [DuVall, new singer] brings to the band are powerful things. I couldn't put a time on it, but I can tell you that [writing songs] is what we are working toward. We're gathering material and doing other business to help this band move forward."
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 16:40
eh pol so le tegačapca vzel.
zame so brez layna zgodowina.no bomo widl mogoč bo pa poslušlivo.
tastare kumadi mi pa ne gredo tok u uho
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 17:40
Tastari komadi ti ne gredo v uho ampak brez Layna so ti zgodovina? Hm? Lamp
Daj poskusaj en spodoben post napisat no.
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Stratocaster View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 219
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratocaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 18:00
Fucking dober bend. Sploh Dirt je dobra plošča, ful!!

Edited by Stratocaster - 11.Dec.2007 at 18:03
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 15:11


Fak kok je men ta cover zakon! :> Kdo je gledal Unplugged?
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 17:26
jst
dvakrat

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 18:53
Ah...jaz rajsi ne povem kolikokrat :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 19:27
Originally posted by Bifröst Bifröst wrote:

Tastari komadi ti ne gredo v uho ampak brez Layna so ti zgodovina? Hm? Lamp
Daj poskusaj en spodoben post napisat no.

PRED dirtom mi niso ne wm kva.pa jih nekak ne mrom poslušat
dirt je pa zmagaClap
a je to kej bl logično?


a je vtem kej povezave?obadva in kurt in layne umreta neki mesecow po izdaji unplugged plate.
p na isti danShocked
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 21:36
Ne jaz ne vidim povezave.
AiC > Nirvana
AiC so posneli najboljsi unplugged ever made medtem, ko Nirvana....pac. Je overrated tako, kot marsikateri band, ki ga ljudje worshippajo za totalno brezveze.
Aja pa Layne je itak hotel postati slaven zato, ker je mislil, da bo s tem pridobil svojega 'izgubljenega' oceta nazaj, oz. da se bo zato vrnil k njemu/ga nasel. Potem je pa vzel toliko substanc, da so po 14dneh komaj ID-jali njegovo truplo :>

No saj pred Dirtom je pa Facelift ('90) in Sap ('92). Ok, za Sap razumem, da ti je mogoce boring, ampak Facelift in Love Hate Love? Come on! :>
What about AiC in glam version? God help, no one else will :>

You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 22:29
amm.Smile
ne dobesdno vzet.nirvana so kul unpugged pusnel.ne tok dobr kuk aic sam vseen.
definitwno so pa zakonApprove

AiC v glam verziji?
keri kumadi to?

sap je sam ep.teg pumoje sploh nimamCry
no nism se tok puglablow se posipam s pepeelom soriUnhappy
od facelifta mi je man in the box zakon
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 22:51
Nikar se posipat. Ni nic narobe vzetega, np. Samo nastevam dejstva :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:58
aha.
no jst se nism tok poglablow.
jet!

a je mrbit kšn dokumentarc od njih kje?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 11:48
Originally posted by Bifröst Bifröst wrote:

Ne jaz ne vidim povezave.
AiC > Nirvana
AiC so posneli najboljsi unplugged ever made medtem, ko Nirvana....pac. Je overrated tako, kot marsikateri band, ki ga ljudje worshippajo za totalno brezveze.
Aja pa Layne je itak hotel postati slaven zato, ker je mislil, da bo s tem pridobil svojega 'izgubljenega' oceta nazaj, oz. da se bo zato vrnil k njemu/ga nasel. Potem je pa vzel toliko substanc, da so po 14dneh komaj ID-jali njegovo truplo :>

No saj pred Dirtom je pa Facelift ('90) in Sap ('92). Ok, za Sap razumem, da ti je mogoce boring, ampak Facelift in Love Hate Love? Come on! :>
What about AiC in glam version? God help, no one else will :>



čeprav so mi Alice In Chains veliko bolši od Niravane pa morm rečt, da ma Nirvana daleč najbolši unplugged! Verjetno najbolši unplugged kdajkoli posnet!
Nomen est omen.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 13:39
hja aic bi ga mel bolšega če neb biu layne tok zadet.
kle je biu čist počen
po drugi strani je pa tud kurt biu čist nakonc hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 08:25
No meni pac ni primerjave. AiC so AiC.
Pa Layne kljub temu, da je bil zadet Unplugged sfura fantasticno, z izjemo Sludge Factory, ko zajebe pri besedilu. Sej ce imate to verzijo ste najbrz videli. A je to mogoce slabo vplival na cel Unplugged? Niti slucajno.
Dobro, nekaterim je bolj vsec Nirvanin unplugged in ker nisem retard, tega sploh ne mislm spodbijat. Meni se tudi od Pearl Jam ne zdi slab npr. Sploh Neil Young part. Mmm:~
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 09:21
Hmmm od kar sm dobu best of od Soundgarden se je procent nemetal glasbe, ki jo poslusam znatno zmanjsu, ker majo enostavno prevec dobrga materiala za poslusat, da bi blo cas se za kej druzga...So tud u bistvu edini band, ki ga od te scene zaenkrat tud poslusam (edin ce Audioslave pasejo sm, kar dvomim)...Skratka vse pri cemr je Chris Cornell prtaknu prste zravn. Alice in Chains se pa se nikol nism spravu raziskat. Skoda se mi zdi na pou poslusat in posledicno zamudit marsikej pri glasbi, tko da bom rajs pocaku, da bo cas za to. Bi pa prosu za kksen predlog kje zacet, ko enkrat bom Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 09:45
Oh ja. Soundgarden so kul, posledicno tudi Audioslave :> Ceprav Chris Cornell ne sfolga vec v zivo s svojim glasom. To je res ful skoda. Tip samo se hlipa :~ Ampak meni je pac car no matter what. Ma ti osebno se spravi Dirt album poslusat ali Facelift, ko bos. Ali pa Alice in Chains - Alice in Chains [1995]. Star
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 12:31
Originally posted by Bifröst Bifröst wrote:

Oh ja. Soundgarden so kul, posledicno tudi Audioslave :> Ceprav Chris Cornell ne sfolga vec v zivo s svojim glasom. To je res ful skoda. Tip samo se hlipa :~ Ampak meni je pac car no matter what. Ma ti osebno se spravi Dirt album poslusat ali Facelift, ko bos. Ali pa Alice in Chains - Alice in Chains [1995]. Star


Soundgarden so men glasbeno revolucijo nardil u glavi (jaja, hvala Katja Wink )...se pa strinjam, vokal ga pocas zacena izdajat. Sj na solo platah ma ze en cist drug stil petja, bl tko mehk, ne gre vec u noben ekstrem kot pr Soundgarden... Je pa ja, vsekakor car. Njegovi teksti so men osebno najbolsi psiholog, k bi si ga kdaj lahko zelu. No matter what the situation is, there is a Chris Cornell song to fix it Star Dirt, al pa Facelift od AiC...ok, uzeto na znanje Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 12:53
Ma ja, to je res. Saj se ze pri Soundgarden opazi, ce poslusas npr. Badmotorfinger ali pa Superunknown, kot malo novejsi. Sicer je glas se vedno fenomenalen in gre v ekstrem kot pravis, ampak je veliko mehkejsi. Jaz samo vem, da ko sem ga videla na Live 8 - creepy :~
Solo projekti pa sploh.... mah naj ustvarja, tale problem solver :>

Naprimer: http://www.youtube.com/watch?v=J5ivn4UGnJE
in malo novejse http://www.youtube.com/watch?v=D-eeUjiPIx4

Aja in: kein problem, interes za kul muzko vedno dobrodosel Thumbs%20Up

You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 13:40
Mas prov ja, Superunknown je ze dost bol "umirjeno" use skupi.  Ampak se vedno zlo Soundgarden.  USekakor s tem vokalom, ki ga ma zdj bol pase v Audoslave, oz. k stilu kakrsni so solo projekti.

Jap, pr Loud love je definitivno bolj izrazit vokal...heh pa nism vedu, da spot obstaja. Mega, zdj vem Smile

Interes za dobro muzko je pa itak vedno, samo muzke je tolk, da bi lahko samo poslusu ceu zivljenje ce bi hotu "rozce od plevela" loct, pol bi pa umru in meu nc od tega haha...zato pa so forumi, da vec folka locuje prej omenjeno vegetacijo in je izbor dost manjsi. Ampak, kot vedno...100 ljudi, 100 cudi, pa smo pr konfliktih Star

LP
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 01:39
Meni so tudi AiC kul. Layne ima tok fantasticno zatezen vokal mmmm, pa riffaze se vlecejo kot smrkelj od uvozenega delavca ohh. Ostali se lahk samo skrijejo a`s.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 01:41
Lol dragi, zanimiv opis. Kar solidno povedano :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 12:01
rusty cage-http://www.youtube.com/watch?v=IHy5tFI05js&feature=related
zakon kumadSmile
ta kumad sm pa widu še kot mulc-http://www.youtube.com/watch?v=qiSkyEyBczU&feature=related
tko na mtv
najrajš sm ga mu
še posnetga sm najdu na eni stari kaseti-yes they exits even today


taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2008 at 14:34
Da ne bo tema popolnoma zamrla, se en link PJ unplugged:

http://www.youtube.com/watch?v=mkU_F0o3GQk

Sicer in origin od Younga, ampak se mi zdi karizmaticnost frontmana zadovoljiva za dober performance.. Kdo priporoca dober dokumentarec v tej smeri? Pred kratkim sem si ponovno ogledala grunge documentary, samo mi je sporno, da vecinoma govori o Nirvani...
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2008 at 14:35
Aja sej res... Smashing Pumpkins anyone? :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2008 at 16:52
Originally posted by Bifröst Bifröst wrote:

Aja sej res... Smashing Pumpkins anyone? :>


Vrjetno najbol brezvezna grupa! Vsaj zame! Res mi niso....
Nomen est omen.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2008 at 16:55
Hahah ja...siten vokal do amena :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 14:11
Originally posted by Bifröst Bifröst wrote:

Da ne bo tema popolnoma zamrla, se en link PJ unplugged:

http://www.youtube.com/watch?v=mkU_F0o3GQk

Sicer in origin od Younga, ampak se mi zdi karizmaticnost frontmana zadovoljiva za dober performance.. Kdo priporoca dober dokumentarec v tej smeri? Pred kratkim sem si ponovno ogledala grunge documentary, samo mi je sporno, da vecinoma govori o Nirvani...


a un ka je biu na vh-1?
un je ful dobr.pa na slo1 je biu tud.
ne gowori skoz o nirvani vecinoma paLOL
itak vsak laik povezuje grunge s tem bendom
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2008 at 12:36
Ja bil je na VH1, za slo1 ne vem. Ma kot je bilo receno, saj ne da SKOS ampak vecinoma pa. Tega pa ne maram tok...mislim saj so se druge stvari za opazit, ne samo Nirvana :) Sej o Alice in Chains ipd. pa itak samo tist DVD obstaja pa Unplugged... :<
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2008 at 18:20
hja mother love bone so omenjeni na začetku.pa še ker bend tak kulten.
men je vredu ta zadewa.
widu sm pa ta1 na slo1.drgač so pa pearl jami večkar omenjeniSmile
btw-si bla u lj ka so bli?
jst sm biu takrat še presmrkaw da bi šu
sm pa gledu iz fleta koncertBig%20smile


Edited by puzavnar - 25.Feb.2008 at 18:21
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2008 at 19:40
Layne Staley R.I.P. 
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2008 at 06:20
čez 13 dni bo obletnica?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 23:28
Men so vse plate od Alice in Chains noro zakon, najbolša mi je Dirt pa Jar of Flies mi je nor ep:) Drgač album k ga pa res skor usak dan v celoti poslušam je Above od Mad SeasonHeart! Od te scene so mi še nekako kul Pearl Jam, zej sm si dol potegnala Soundgarden diskografijo...mogoče kak predlog s kiro plato naj začnem?
!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2008 at 09:45
Najbolša je Superunknown.
Nomen est omen.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2008 at 10:34
temple of the dog anyone?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2008 at 10:54
Hunger strike. Kr dobro.
Nomen est omen.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2008 at 12:32
Originally posted by Tangerine Tangerine wrote:

Men so vse plate od Alice in Chains noro zakon, najbolša mi je Dirt pa Jar of Flies mi je nor ep:) Drgač album k ga pa res skor usak dan v celoti poslušam je Above od Mad SeasonHeart! Od te scene so mi še nekako kul Pearl Jam, zej sm si dol potegnala Soundgarden diskografijo...mogoče kak predlog s kiro plato naj začnem?

OMG! MAD SEASON <3 <3 Wake up!
Glede Soundgarden pa Superunknown ali pa Badmotorfinger...mmm pa meni je Loud Love zakon..tiste starejse k so malo bolj na hard.

YOUR MONEY CANT GIVE WHAT THE TRUTH TAKES AWAAAY...!!! Star
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 10:31
OOO!!! SM lih hotu odpret dobeat o ALiCE iN CHAiNS!! pa vidim ,da že obstaja.... ravno sm se spomnu na njih za vikend in sm si snel Jar of Flies in pa Facelift....   zdele si bom pa še Sap e.p. poiskal :D
 
Facelift mi je bla vedno najboljša plata od Chainsov in je nimam več, nekam založu....mel samo še na tejpuLOL....
 
sicer sm pa sklenu, da si nabavim originale, ker se to spodobi, glede na to, da so mi že ene 15 let en najljubših bendov... Embarrassed
 
U glavnem, kar sm hotu rečt - Zdele Jar of Flies poslušam in mi je res huda, sj mi je že vedno bla, sam včas sta mi bli prejšni boljši, zdele pa tole poslušam in je super....
 
drugač pa moja najljubša ALiCE iN CHAiNs komada -> Bleed the Freak in pa Man in a Box!!!!!!!  
 
Pa še Jerry Cantrell - Degradation Trip sm si snel iz 2002 - must-have za vse AiC fane!!! Čisto nadaljevanje - ful huda muzka, kr mal red-neckerskih vložkov, kar je vedno super! Clap pa še Rob Trujillo na basu in pa Mike Bordin na bobnih! Clap
 
 
Vokal od Lane-ja in pa Jerry-ja je pa itak unikat - bi ga lahk patentirala in bi bla ful bogata, glede na to, kolk folka ga je v ameriki koperal - sam če pa je res NAJBOLJŠI na svetu ClapClapClap  (sam še Bush pa Crane se lahk primerjata Big%20smile
 
 
 
najbolj fora je, k sm zanč gledal dokumentarc Get Thashed in so bli kr oni 1991 na ameriškem delu turneje Thrash of the Titans!!!!!! Tongue ful hudo, čeprov folk jih je čist skritiziral Confused 
 
 
 
-> glede Mad Season - ta bend sm vedno spregledal (stranski projekt Lane Stanleya) pa v bistvu so totalno hudi, mam en komad in mi je ful všeč.... i haven't done my Grunge homework completley - maybee it's time to finish it Tongue 
 
 
 
 
 
res hud nastop iz early years of AiC - ne vem tam na konc, a je uno en kiks youtube - al ma dejansko na enem mestu reverse reverb na voxih - anyways - nor vokal res.... THE BEST OF THE BEST! Clap - mogoč ne tehnično, je pa FILING.
 
 
 


Edited by Wind Carrier - 12.Jan.2009 at 12:10
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 13:12

šele zj vidu to debato... AiC so men ful zakon, sam jih pač ne morm velik poslušat k pač ni zdravo Big%20smile

drgač pa bend, k je sodelvau z AiC pa tut fuul prspevu k grunge sceni... Screaming Trees. men so čist zakon, itak Mark Lanegan's voice ... škoda k jih folk ne pozna kj dost.
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 14:12
Mark Lanegan?..ne poznam sicer Screaming Trees ampak poje v " Long gone day"( k mi je btw. najljubša pesem) zram Layna in je res najbol popolna pesem. Pa Above album( od Mad Season) sm kupla na slepo vedla sm sam, da je od Layna pojekt in mi je edn najljubših originalov.

!
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 18:37
ej Bifrost, kje si pa bla to soboto, ko smo mi v Downu gledali (in poslušali) Unplugged ?
. . .
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.