Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Black metal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Black metal

Post Reply Post Reply Page  <1 848586
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Online
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.May.2018 at 08:25

Ja, res so precej "bedni". Itak mi je vedno bolj sedel death/thrash kot pa black/thrash.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Dejan View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2018 at 15:44
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2018 at 23:16

Fakje! Novi Immortal... sicer malo drugače brez Abbatha na vokalu, ampak tole je šus! Pel babico čez ceseeeeesto, u Stooooooožce po roooooooožce...

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2018 at 16:08
Ta komad ga seka na polno! 
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2018 at 04:23
kr ja. ni švoh.

metal cd box ga kr seka. lepo zgleda.

a pridejo teli mojstri kej v slovenijo?

upam, da bo album cel dober. ker toje je kr presenetljivo.
mislil sem da bojo zagnojil. glede na brano/videno. - tist k so mel tožarjenje s abbathom.

:D fak komad ga seka na polno.
men sicer ne štima tole čist 100%. res da ga šopajo na polno. da so polni energije in mladosti. - da se ne dajo ( - kar je pohvalno; na polno). sam ni takega feelinga kot na starih platah. ... tle je kljub vsemu le šopanje in največ je šopanja. nekako mi ne potegne 100% tale komad. recimo 85%. kar vsekakor ni slabo in odbijajoče. kaj sem hotel povedat? ne špilajo z veseljem in radostoj in ljubeznijo Hug ... da bi padel not pa začel razbijat po sobi pa slemat pa se metat po kavču pa se dret northern chaos gods. fak no. to sme hotel povedat. ni to to. pička no. Cry čeprav demonaz je demonaz in abbath je abbath. dva tepca sta se razšla. za pogarbat. skup bi zih kej več nardila. pizdontarja. a jej. jebi ga.

no. čakam cel album da slišim. pa če bo dober: kupit! Big smile zie schwarze metal!

Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2018 at 04:35
neki bi še dodal. glede napisanga. da ni 100% dober komad.
ponavljajo se. sam so mladostni po srcu. to se jim vidi. in imajo kondicije na polno.
kot leon štukelj ko je pri 70ih delal salte in prevale.

to ni problem. če znaš.

problem je če ti zmanjka idej in izvirnosti. tle se full ponavljajo.

upam sam, da ni demonaz ta album naredil zgolj zaradi stare slave in denarja. ker komad ma kr velik ogledov na youtube.

ne vem. no. če pogledaš imena komadov niso tko mighty kot od starih komadov. pa naslanjajo se na stare komade glede imen komadov.
pa ponavljajo se s tem likom - to "wood like faco". pa še naslovnica je preprosta ČB. nč posebnega.
tud naslovnica ni tko power pa mighty.

ne vem no:
1) po morju plava pička krava - je mighty
2) v mighty gorah sem molzel kravo - pa ni.

haha.

no tko nekak.

Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2018 at 17:18
NS black metal scena me ponavadi totalno dolgočasi, se pa seveda najdejo svetle izjeme. Zadnja izmed teh so Albionic Hermeticism in njihov prvenec Ancient Hermetic Purity. Njihove himnične melodije imajo priokus psihadelike, tko da me na momente spomnijo na kitarske linije Arizmende in me prisilijo v rimsko salutiranje po bajti Tongue. Plata je leaknila že mesece nazaj, bo pa kmalu doživela ofišl izid.

https://signalrex.bandcamp.com/album/ancient-hermetic-purity

Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2018 at 12:53
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 848586
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.152 seconds.