Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Cacophony
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cacophony

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cacophony
    Posted: 23.Feb.2009 at 19:34

Zame en odličn bend ki sta ga ustvarila Marty Friedman in Jason Becker. Plata Speed metal symphony je res totalno zakon, prov sick ideje so že pri solažah. Go off! je tut dobra plata. Bend je izdov samo dve plati. Becker je mev že samostojna kariero naprej, dokler ni postov invalid in zdej lahko samo oči premika:S kako se vm kej zdi?

tuki en komad:
http:////www.youtube.com/watch?v=wjCagF7kAo4&feature=related



Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 19:36
ta band mi je predstavla kolegica, k sm jo spoznal na rock in izola 04 ----> poznas megadeth, cacophony pa ne??!?!?

ce se ne motim sm pol dobo zapecene obe plate & neke live posnetke


super bandek , en redkih bandov, k mi je kul, ne glede na kitarsko preseravanje


kdo kj ve kak kj beckerjevo zdravje?
a bo zdj s to hibo pac zivel normalno naprej al ma lahk to tut posledice na dolzini zivlenja?

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 23.Feb.2009 at 19:38
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 19:39
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 19:42
Men je ta band super, vokal mi sicer ni ne vem kaj, ampak paše na musko nekak, tko da je kul tud to
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 19:46
Je Marty friedman rekel, da je Jason Becker zaigral tisto česar on ni bil sposoben Embarrassed
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 19:56
Js sm gledov en posnetk k Jason pa Marty igrata na predstavitvi Carvin kitar pa tko Jason čist u easy, Marty pa tko nek fali pa ga Jason prov uno pogleda: "Dude, wtf?" ahahaha :)
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 20:37
Sleepy <------> Sleepy
Back to Top
želodčni lisjak View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Nov.2008
Status: Offline
Points: 714
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote želodčni lisjak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 21:05
http://www.youtube.com/watch?v=tYIZP1hrfZI

nism vedu, da je že tako slabo z njim
en mrzu burek bi
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 21:33
Friedman je večina avtor komadov, Becker je pa odigrov njegove ideje:) za takrt 18 letnga mulca je biv odtrgan dokonca:)

http:////www.youtube.com/watch?v=9WqE_q3kFUM&feature=related jojo boy:D

Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 22:41
Definitivno top 3 kitarist v metalu vseh časov, inovator, new frontier, nesmrtna legenda. Kitarski svet bi bil danes drugačen, če bi Jason ne zbolel...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 23:58
točn tkod
desc je res majstr.tedve plate sta mi prow hude ka maš res na solažah take ideje da te srat prime
ne dobesednoLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2009 at 12:22
speed metal symphony je res 1A plata, go off mi pa nikol ni potegnila...všeč mi je ker niso posiljene solaže, ampak so res na mestu in se ujamejo s celotnimi komadi, vsaj povečini, kar za večino ostalih 'shred' izvajalcev ni možno rečt
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2009 at 12:29
Originally posted by Ozee Ozee wrote:

Je Marty friedman rekel, da je Jason Becker zaigral tisto česar on ni bil sposoben Embarrassed
 
ja, Becker je pa reku, da če hočeš postat boljši kitarist, potem igraj skup z Martyem :)
 
Jason Becker je na sploh meni osebno najboljši solo kitarist vseh časov. Kar se mene tiče mu nihče ne pride blizu. Kej tacga nism slišal nikjer drugje... Mogoče edino Steve Vai mu je prišel blizu v unih expressionih...igrivosti solotov :)  - ne znam boljš opisat - tu ne mislim nič tehnike, le uno vesoljsko odbitost :) hehe... u ja pa še enega sm se spomnu, ki jima lahko konkurira in je primerljiv z Jasonom :)  - RON THAL!!!! ta je pa tko najboljši :) hehe
 
sicer mi na cajte mal dark energija veje iz njegovih posnetkov in jih redko poslušam, sam uni Raspbery Jamz me je prepričal za zmeri - uvodni komad mi je tolk živ, res mi je škoda, da tega nikol ni ornk posnel.... unikat brez primere....   drugač neki najboljšega mi je še una plata, mislm, da je Perspective naslov.... tam gor je pa ene par takih stvaritev, da res NORO :D  Bluberry Jamz nism poslušal.  No, njegova edina studijska solo plata iz '88 Perpetual Burn mi ma ene 3 res noro dobre komade, pa še cel kup odvečnega soliranja :D
 
Marty pa tud vsi vemo, da je zakon.
 
Drugač ne maram tolk te muzke, kjer se extremno predrkava, mam rajš straight line muzko, brez nekih neskončnih prekinitev in 100x prelomljenih ritmov, ki so sestavljeni iz vsega možnega....sam Cacophony so mi pa kul. Go Off mi je boljša plata drugač.... 
 
 


Edited by Wind Carrier - 24.Feb.2009 at 12:40
Back to Top
Domen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2009 at 16:01
Originally posted by Gapa Gapa wrote:


Zame en odličn bend ki sta ga ustvarila Marty Friedman in Jason Becker. Plata Speed metal symphony je res totalno zakon, prov sick ideje so že pri solažah. Go off! je tut dobra plata. Bend je izdov samo dve plati. Becker je mev že samostojna kariero naprej, dokler ni postov invalid in zdej lahko samo oči premika:S kako se vm kej zdi?

tuki en komad:
http:////www.youtube.com/watch?v=wjCagF7kAo4&feature=related





mel pa je veliko prstov umes tudi Mike Varney (Shrapnel Records), ki njiju je spoznal in si izmislil ime Cacophony.Embarrassed
www.myspace.com/thrawmetal
Guilty You'll Rot!!


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2018 at 10:18
nevem kam bi tole utaknil..


Kakšna mojstrovina! Jason Becker, kitarski virtuoz, ki ga je v mladosti na voziček privezala bolezen podobno kot Stephen Hawkinga... v letošnjem letu s premikom očmi skomponira tole slaščico in jo da v roke in grla vrhunskih izvjalcev... popolna fuzija rocka in soula.


Kakšn jeben komad no!!! Prov zasolzi. 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2018 at 10:27


dec je kle nabral 13 vrhunskih kitaristov.. majka
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.