Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Tuji festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - The Metalway Festival
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

The Metalway Festival

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
Message
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2009 at 14:20
Zelo vrjetn bodo skenslani tudi na BA, ker so mogl zj že celo nemško turnejo skenslat, tak da dvomm, da bodo kej splo nastopat uspel.

Update! Turneja po Nemčiji je bila bookirana za avgust, tak da za BA sm 99%, da odpade.


Edited by Godpuppy - 22.Jun.2009 at 14:29
You can never be too Specialized!!



Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2009 at 16:13
kir bedn razlog nelegalno ime WTF
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2009 at 16:20
sj bi razložu zgodbo, sam men je dost logičn, da se je to zgodil. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2009 at 18:18
Pizda, res slabo za H&H, za ves folk tam pa še bolj, ne more headliner odpovedati:(
Saj je Dio pol pado na kolena pa se opravičeval baje.Big%20smile
Back to Top
chuto View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 23.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chuto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2009 at 11:56
kaj so odpovedali vse nadaljnje koncerte h&h?Confused
www.hottymkknotty.com
www.myspace.com/hottymkknotty
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2009 at 13:01
Upam da ne. Confused Js bi jih rad vidu na Wacknu! 
Into Glory Ride!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2009 at 15:57
Jebes FF in H&H, vazn da smo RIOT vidl!
Se en vecer pitja na morju, pa nazaj na vrocino, veter, pesek, drag per.
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2009 at 15:59
So bli zakon a? Cool

THUNDERSTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL \m/
Into Glory Ride!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jun.2009 at 20:37
Manowar na press konferenci dokazal, da so res cocksuckerji...Tarja piskala krneki...za APOPkaliptiko pa Queensqyche!
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2009 at 07:58
Uf, se je nadvse splačalo iti na ta festival! Žal mi je le za Heaven & Hell in pa moj zvesti šotor, ki vetrnih sunkov preko 100m/s ni zdržal.

BTW, Španke so NEZNANSKO grde in to ni zgolj moja šovinistična opazka, ampak dejstvo.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2009 at 08:19
To dejstvo je potrdila mednarodna komisija iz Slovenije, Malezije in Grčije, tko da drži v 99.9%

Grem počas spat, sem mal zmatran k sem že 24 ur pokonc.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2009 at 22:22
We are back! Star

Sodom so mi bli zakon, kot pred sedmimi leti na GOM. Upam, da bodo kmalu že enkrat pri nas.
Riot so bli itak zakon do kraja, sm jih gledal s 1. vrste, okrog mene sami mulci z Blind Gay majcami, noben ni poznal nč, samo čakali so tam na slepce. Na žalost so pa Riot imeli slab zvok, razapcan, tudi zaradi vetra in so izpadli slabše kot bi lahko. Seglih so bli ZAKON!
Europe sm pogledal prve 3 komade, so zaigrali celo Scream Of Anger, ampak potem se mi ni dalo več gledat.
WASP so bli zakon, na žalost sm jih gledal bl od daleč. Prou tak frajerski 80's koncert.
Blind Guardian so bli u kurcu, gledal sm prvih 5 komadou in se spokal.
Lita Ford je bla prou zakon, totalno 80's filing, razen ena 2 bedna nova komada. Fajn!
Jon Oliva's Pain so bli tudi res zakon, igrali samo Savatage (razen enga komada). Res dobri, Jon pa itak pojava posebne sorte.
Heaven & Hell so na žalost odpadli, res bedno, ampak kaj čmo... Upam, da bodo kdaj kej v bližini in da Iommija ne bo bolel hrbet.
Saxon so bli standardno dobri.
Queensryche so bli v pizdi - pogledal sm prvih 5 komadov in šou stran.
Twisted Sister so bli dobri, dober šov so nardili - Dee Snider legenda.
Motorhead so bli dobri, ampak 7 let nazaj v Puli dosti boljši.
Warlock z Doro mi niso bli nč posebnega, fajn koncert, to je to.
Holy Hell so bli fajn.
Primal Fear so me prijetno presenetli. Novi albumi so u kurcu, ampak ta koncert je biu pa res prou zakon!
Destruction so bli dobri, samo je bla vročina prehuda za noret v tistem šotorčku.
Stratovarius so bli dolgočasni (no shit).
Immortal so bli pa prou zabavni/smešni.
Manowar so bli zakon kot vedno, pa še totalno zakon konec koncerta z Battle Hymn + The Crown & The Ring z ognjemetom.

Španke so večinoma res bolj grde, ampak ne tako debele kot švabinje. Ene par jih je vseeno dobrih, ampak proti našim se skrijejo.
San Miguel je dobra piva, Sangria je bla tudi zakon, ene dvakrat sm biu res pijan ko prase, sej bodo fotke menda kmalu.
Morje zakon, plaža, sladoledi, Metal bar, vse... Edina minusa sta bla torej res hud šotorolomilski veter in odpoved H&H.
Skratka: Metalway počitnice so ble ZAKON DO KRAJA!

PS: Pero je pa pisho šofer, 1800km al neki tazga je prevozil s tremi 5-minutnimi postanki. Neverjetno! Clap


Edited by Gašper Fatur - 29.Jun.2009 at 22:24
FUCK THE WORLD
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2009 at 22:41
Sodom bojo kr kmalu pri nas, Fatur. Čez par dni. :D
Pa če je to res o šoferju ... uf. :D
Lepo da ste užival.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jun.2009 at 23:29
Točno, na kampu bojo ja... Drugače sm mislu pa bl na kak samostojen (dolg) koncert.

Pero se je pa res izkazal glede vožnje, brez heca. Jst sm predlani po 1000km skoraj krepal, on je bil pa po 1700km videt prou ok.

V Španijo bo treba it pa še kdaj, mogoče že naslednje leto, če bodo spet zakon bendi.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2009 at 21:22
Konan & Smrke, sta pršla že domov? Big%20smile Dejte kej fotk! Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ragery View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 166
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ragery Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 02:05
Lepo je blo, a seveda prekratko. Oz. predolga pot, lepe reči so pa šle mimo u šusu.

Tudi meni je bil en velik minus veter, moj šotor bo treba polimat, zašivat in malo oprat, da bo ratal iz rjave barve nazaj plav.
Glede H&H sm se že sprjaznla, čeprow so se mi ulile sowze, ko je pršu Dio gor na odr povedat da so very sorry in čeprow so bli to bend, zarad katerga sm prouzaprou šla na Metalway. Velika škoda!!

Bendi so mi večinoma bolj slabo zveneli, ker je vetr mašil zvočnike in se na momente kosov komada sploh ni slišalo, but still - Jon Oliva & co. so mi imeli menda najbolši koncert. Že sam Jon je pojava 1 a, bajsi da mu ni para, neke fore z rokcami in facami, pljunu se je sam sebe, baje je teu neki nrdit in mu ni ratalo, in imel tisti plunc od zadne četrtine koncerta do konca na bradi. Pa čiki so mi pali vn zs žepa in se je neki motau tm znjimi... Prow en tak šowček je nrdu :)
Riot - dbest, pevc je norc!
Wasp in Twisted Sister sm gledla od delč in je blo super za vidt&slišat, majstri.
Lita Ford je kokola, kul je blo vidt ko jo je Duke Nukem primu za jošk :)
Duff McKagan in co. - smešni, ker so igrali koverje.
Saxon - dobri, verjetno bi mi bli bolši, če bi igrali pred tem, ko smo zvedli da H&H odpadejo...
Warlock mi imajo neatraktivno muziko, mogoče se mi je zdelo pa samo zato, k so igrali ful pozno.
Motorhead - kulski, Lemmyja je blo lepo vidt od blizu. So mi pa vsi komadi glih.
Queensryche - drugače se mi dopadejo, ampak so mi bli brezveze. Ne poznam novih komadu.
Apocalyptica - drugače se mi dopadejo, ampak so mi bli slabi, mogoče zaradi zvoka, slišat je blo ful slabo, vse je samo neki šumelo in pokalo. Sm rabla kr neki cajta d sm razbrala da igrajo tudi Refuse Resist.
Holyhell - brezveze. Klaviaturist je nasilne narave pomoje.
Primal Fear - ne poznam dosti ampak so bli fakin zakon. Pevc je še en norc! Ful so meli dobro uštiman zvok, slišat je blo res frikousko.
Immortal - sm čakala kšne grozne brutalneže, pole smo se pa spomnli na Žileta z metal karaok in je ratu ceu koncert kr takoj prijetn :)
Manowar - sm bla bolj odspredi ma pole nism več zdržala u tistem stisnjenem prepotenem in preprdenem ozračju in sm se umknla bolj na zrak. Koncert zakon, Adams je krasn pevc, vse kul, edino tiste fore s kitaristom iz publike in Žoijevo trganje strun na koncu, to mi stori zehat. Ognjemet pa je biu najlepši kr sm jih kdaj vidla.

Bivanje v Lloretu je blo počitniško, mi je žou da smo bolj malo plavali. Js bi šla kr nazaj u hostelček... *solzica* Moram zvedet kko je ime unmu možičku k nm je nosu pršut in tapase, d mu pošlem kartolino. Je bil res faca! Drugače pa vsem, ki boste kdajkoli šli v Lloret de Mar, priporočam Hostal Magnolia ** - blizu morja, imaš vse kar rabiš, prjazno osebje in nizka cena. Lepo!
V metal baru je blo pijano, podobno kot 9 let nazaj, ane fantje :D Senjor Domingo!
Sprejanih slik mi ni blo usojeno kupit....

Španci ne znajo angleško, francozi nočejo znat angleško, italijani bi radi znali pa ne gre. Je pa en španc celo vedu kaj je to Slovenija in da obstaja Ljubljana tudi in da smo slovenci znani po tem da mamo dobre rokometaše in košarkaše. Pohvalno!

Še enkrat hvala Perotu za tako dolgo turo, res vsa čast za to!!
Gorjanc - dobr navigator, pozdrav tud tebi, upam da sta dobila svoj burek pole :)
Konan & Smrke, posrečenca z ledenih gora, pozdrave tudi vama, pridta kej hmali nazaj :)
Gašper, se vidmo hmali :* :)

Mislm da smo bli ena fajn slovenska posadka! Snoopy vas pozdravlja :)

Hasta luego!
K.
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 08:19
sva pršla domov ene 5 ur za vami, čist blesava, vozu 11ur skupi po vukojebinah brez stopit vn iz auta, mi je noga k je na gas tišala kr olesenela. slik je ratalo ene 700 usega skup, bomo kej nalimali gor une tabl zanimive
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 10:22
Jest trenutno uploadam fotke in filmčke od Gorjanca na server...link dobite kmalu. Konan, dej še ti men vse fotke, da jih dam zraven.

11 ur vožnje? To se lih dobr usedeš pa zic naštimaš, pa je že konc :)

Ragery: kr napiš "mali crni" na kartico, bojo že vedl, komu dat hehe

Fatur: kaj drugo leto, vračamo se na 9 let!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 10:44
Originally posted by Ragery Ragery wrote:

Lepo je blo, a seveda prekratko. Oz. predolga pot, lepe reči so pa šle mimo u šusu.

Tudi meni je bil en velik minus veter, moj šotor bo treba polimat, zašivat in malo oprat, da bo ratal iz rjave barve nazaj plav.
Glede H&H sm se že sprjaznla, čeprow so se mi ulile sowze, ko je pršu Dio gor na odr povedat da so very sorry in čeprow so bli to bend, zarad katerga sm prouzaprou šla na Metalway. Velika škoda!!

Bendi so mi večinoma bolj slabo zveneli, ker je vetr mašil zvočnike in se na momente kosov komada sploh ni slišalo, but still - Jon Oliva & co. so mi imeli menda najbolši koncert. Že sam Jon je pojava 1 a, bajsi da mu ni para, neke fore z rokcami in facami, pljunu se je sam sebe, baje je teu neki nrdit in mu ni ratalo, in imel tisti plunc od zadne četrtine koncerta do konca na bradi. Pa čiki so mi pali vn zs žepa in se je neki motau tm znjimi... Prow en tak šowček je nrdu :)
Riot - dbest, pevc je norc!
Wasp in Twisted Sister sm gledla od delč in je blo super za vidt&slišat, majstri.
Lita Ford je kokola, kul je blo vidt ko jo je Duke Nukem primu za jošk :)
Duff McKagan in co. - smešni, ker so igrali koverje.
Saxon - dobri, verjetno bi mi bli bolši, če bi igrali pred tem, ko smo zvedli da H&H odpadejo...
Warlock mi imajo neatraktivno muziko, mogoče se mi je zdelo pa samo zato, k so igrali ful pozno.
Motorhead - kulski, Lemmyja je blo lepo vidt od blizu. So mi pa vsi komadi glih.
Queensryche - drugače se mi dopadejo, ampak so mi bli brezveze. Ne poznam novih komadu.
Apocalyptica - drugače se mi dopadejo, ampak so mi bli slabi, mogoče zaradi zvoka, slišat je blo ful slabo, vse je samo neki šumelo in pokalo. Sm rabla kr neki cajta d sm razbrala da igrajo tudi Refuse Resist.
Holyhell - brezveze. Klaviaturist je nasilne narave pomoje.
Primal Fear - ne poznam dosti ampak so bli fakin zakon. Pevc je še en norc! Ful so meli dobro uštiman zvok, slišat je blo res frikousko.
Immortal - sm čakala kšne grozne brutalneže, pole smo se pa spomnli na Žileta z metal karaok in je ratu ceu koncert kr takoj prijetn :)
Manowar - sm bla bolj odspredi ma pole nism več zdržala u tistem stisnjenem prepotenem in preprdenem ozračju in sm se umknla bolj na zrak. Koncert zakon, Adams je krasn pevc, vse kul, edino tiste fore s kitaristom iz publike in Žoijevo trganje strun na koncu, to mi stori zehat. Ognjemet pa je biu najlepši kr sm jih kdaj vidla.

Bivanje v Lloretu je blo počitniško, mi je žou da smo bolj malo plavali. Js bi šla kr nazaj u hostelček... *solzica* Moram zvedet kko je ime unmu možičku k nm je nosu pršut in tapase, d mu pošlem kartolino. Je bil res faca! Drugače pa vsem, ki boste kdajkoli šli v Lloret de Mar, priporočam Hostal Magnolia ** - blizu morja, imaš vse kar rabiš, prjazno osebje in nizka cena. Lepo!
V metal baru je blo pijano, podobno kot 9 let nazaj, ane fantje :D Senjor Domingo!
Sprejanih slik mi ni blo usojeno kupit....

Španci ne znajo angleško, francozi nočejo znat angleško, italijani bi radi znali pa ne gre. Je pa en španc celo vedu kaj je to Slovenija in da obstaja Ljubljana tudi in da smo slovenci znani po tem da mamo dobre rokometaše in košarkaše. Pohvalno!

Še enkrat hvala Perotu za tako dolgo turo, res vsa čast za to!!
Gorjanc - dobr navigator, pozdrav tud tebi, upam da sta dobila svoj burek pole :)
Konan & Smrke, posrečenca z ledenih gora, pozdrave tudi vama, pridta kej hmali nazaj :)
Gašper, se vidmo hmali :* :)

Mislm da smo bli ena fajn slovenska posadka! Snoopy vas pozdravlja :)

Hasta luego!
K.


Meni so queensryche ful dobri,sam na gods of metal so bli tud čudni.Drgače pa niso bli sami komadi novi,več jih je blo z empire pa rage for order,sam ne vem ni blo energijeConfused.Pa tatte bo mogu več vaditi vokal,klub temu da ga je bog obdaril z enih najboljših vokalov,se je poslabšal za 70%.Pa ful mal so igral.ene 12 komadov,več ne iz rage for order so bli  walk in the shadows,gonna get close to you pa screaming in digital.Recimo lahk bi igral če so že Empire Another rainy night pa silent lucidity k sta bla kao hita takrat.Heaven and hell pa res škoda da so vam odpadl,k so bli pa dobri za popizdit,jest sm mel skoz nasmeh na ustih tak fajn točno vse odigrano in odpetoSmile


Edited by doda24 - 01.Jul.2009 at 10:53
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 12:49
Jebatga, sva pa zato s Perotom videla leteči krožnik! Očitno bom po več kot 15 letih spet začel verjeti v vesoljce ... Confused
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 13:27
Kaj je bla tista čudna leteča zadeva, k je zginla, tud mene zanima 
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 14:22
kam ti dam fotke pero, poklič kej k si kej okol viča pa ti dam 2 dvd-ja filmov pa slik
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 17:15
jutr med sihtom al pa po sihtu... 
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 23:29
Hehe, zdej sm pogledal slike od Gorjanca in parkrat skoraj umru od smeha. Nekaj spodobnejših:


Pijemo podnevi.


Pijemo ponoči.


Najdemo vhod v Metal bar!


Žur v Metal baru...


Žur po Metal baru (ne spomnem se tega)...


Obisk Salvador Dalijevega muzeja.


Slovenska Metalway odprava & legendarni hostelir.


FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2009 at 23:36
Haha Big%20smile Zakon!

Čakam na še več slik. Smile
Into Glory Ride!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 00:33
cerveza 4€, cerveza con tequila 4€ - le kaj smo pil? :)
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 01:41
Še ostale fotke: klik
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 12:51
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

uf, kaže da je pa drag alkohol (v temu baru). Dobro je da tole še stoji.


Je kar drag, je bil pa na srečo v trgovini poceni. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 13:19
Hmm, samo ne izgleda, da bi bilo ravno TOOOLIKO ljudi? Je kaka uradna številka zunaj?
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 13:33
Folka ni blo 5 jurjev pomoje (drug vikend, prvi pa še manj). 
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 13:34
Škoda, ko je bil tak odličen line up...
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 14:07
Eh, sej tud če bi jih blo 10.000 več, bi blo isto. Tih bi bli, slemal ne bi, pil ne bi, ... samo svinjarijo bi delal okol. 
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 15:06
Jst sm bil prou vesel da ni ful folka (čeprou je bilo čez 5000 ljudi pomoje), vsak dan si videl iste face po večkrat, pa kamp je biu velik lih za ene 3 kampe od MMOA. Prou zakon. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 15:11
a tok mejhn je blo, ja hudo, to se pa pol res splača it, k jst sm mislla da bo fuuuul folka a n


Out of control
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 15:23
Konan je mel v puntotu 30 kompletov tangic/kavbojk sabo, tko da ni blo placa za potnike :)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 15:49
Od Konana fotke se bo razvilo?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 17:01
Originally posted by Pero Pero wrote:

Eh, sej tud če bi jih blo 10.000 več, bi blo isto. Tih bi bli, slemal ne bi, pil ne bi, ... samo svinjarijo bi delal okol. 


Hm.....samo.....če je folk tiho na koncertih...to pa sucks......

RES je bilo tako, komaj verjamem?  Confused

Ma kakšni so to španski metalci?? 


Loakcija mi tudi ne zgleda simpatična...izpostavljeno in izsušeno vse, sonce pribija, a sem prav videla tudi grde bloke v okolici ???

Ne vem....ma bendi so bili HUDI....  Ermm

In po moje ni bilo hujših organizacijskih kiksov razen nečiščenja?


Edited by Akasha - 02.Jul.2009 at 17:12
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 17:26
bomo jutr probal zrihtat še naše slike in bass solo od joeja demajota
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 17:29
Pizza v kornetu? Big%20smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 17:36
Originally posted by Akasha Akasha wrote:


Hm.....samo.....če je folk tiho na koncertih...to pa sucks......

RES je bilo tako, komaj verjamem?  Confused

Ma kakšni so to španski metalci?? 


Loakcija mi tudi ne zgleda simpatična...izpostavljeno in izsušeno vse, sonce pribija, a sem prav videla tudi grde bloke v okolici ???

Ne vem....ma bendi so bili HUDI....  Ermm

In po moje ni bilo hujših organizacijskih kiksov razen nečiščenja?


Pero malo pretirava, itak da niso bli tiho, samo angleško pa razume lih vsak 30-i, zato niso razumeli nagovorov bendov.

Lokacija je bla odlična, 80's do kraja, asfalt po tleh (ne pa švapsko blato), avti se svetijo en zraven druzga in sonce + veter non-stop.

WC-jev & tušov je bilo dosti in so bli stalno čiščeni, smeti s tal pa pač čistijo zdaj.

Metalway je zakon.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 17:37
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

Pizza v kornetu? Big%20smile


Ni dobra, cel dan sm rigal po njej.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2009 at 17:45
Mah tih so bli, razen med Manuwa so se drl Jeil en Kijj! 15 povprečno glasnih in slemajočih naših ljudi bi blo bl aktivnih k uni vsi skupi :)
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 10:34
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 12:01
Več grdih pičk še v življenju nisem videl...
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 12:35
tist so tilen, pero, fatur, konan in gorjanc.. :P
drgac pa zmaga dalijev muzej!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 12:40
Tilen je konanBig%20smile
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 15:40
Oprostite če ste kje zapisali pa nisem zasledil, samo zanima me, kak štos natanko je bil na Manowar s tistim 'srečnim izbrancem iz publike' (kot je poimenovan na gorjančevih fotkah)? 
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 16:31
Modeli so potegnili nekoga iz publike, ki je eksal pivo z DeMaiom, potem sta skupaj jammala na kitari in ker je dečko znal na pamet vse Manowar komade, so enega skupaj celega zaigrali, potem so se mu podpisali na Loganovo kitaro in mu jo podarili.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 21:13
rečte kar hočte, sam TO pa je  odnos do fenov...morda nism največji manowar fan sam to so pa geste ki jih res cenim
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 22:55
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.