Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Bring Me The Horizon
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bring Me The Horizon

 Post Reply Post Reply
Author
Message
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bring Me The Horizon
    Posted: 06.Mar.2009 at 00:52
http://www.youtube.com/watch?v=tcoPW53yO3E
Angleži zadne cajte razturajo!
Aja nebo vam všeč, ker so Emoti. Škoda za vse ozkogledeLOL
Back to Top
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 00:56
BEJŽI TI EMOTI SUCKAJO! Kaj to devaš sem gor... IU FUJ FUJ!!!


SAAAAAAAAJ NEEEEEEEEEEEE-..... i love them <3<3<3<3<3<3

zakon so! :) respekt!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 01:17
ja...muska je dost dobra vokal pa u pizdi do daske..zakva more vokal zmer vse unict :@
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 01:17
kaki vokal pa bi mogo bit?
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 01:21
a zdej si pa uzaljen ker sm povedu svoje mnenje o temu bendu?pac mi vokal vsec in pika.a se nej jokat zacnem al kaj?
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 02:35
Ja na novi je res bedn vokal, prou jamra. Prvič ko sm jih čul, pa to je kopija Black dahlie :)
Back to Top
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 08:50
Meni je pa glih ta vokal taka legenda... ko se tipo tak zverisnko dere... pa tudi tiso emo govorjenje vmes mi ni napačno! Very nice... sploh ta novi album!
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 09:43
Dobra rec, samo me na nek bend spominjajo.
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 14:56
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

a zdej si pa uzaljen ker sm povedu svoje mnenje o temu bendu?pac mi vokal vsec in pika.a se nej jokat zacnem al kaj?
ne nisem pač res sem vprašal kakšnega bi ti mel, ker si ne znam predstavlat. razen mogoče slipknot varianto tu not :)
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 15:42
Men tut ni vokal vseč LOL Jebat ga, tak annoying je.
Sicer pa angleži majo kr fajne zadeve. Kšni Sylosis so fajni. Al pa Sikth so pa čisti posebneži bili.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:36
muzka je kul vokal pa niti neLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
stricojebec View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Mar.2008
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stricojebec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:48
poslušte scene k so še stari vokali tis je 100krat bulš
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 17:03
Originally posted by olci olci wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

a zdej si pa uzaljen ker sm povedu svoje mnenje o temu bendu?pac mi vokal vsec in pika.a se nej jokat zacnem al kaj?
ne nisem pač res sem vprašal kakšnega bi ti mel, ker si ne znam predstavlat. razen mogoče slipknot varianto tu not :)
 
kdo je pa reku da slipknot poslusam?
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 17:29
kaj jih neShocked
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 04:10
to ce sm biu na koncertu se ne pomen da so mi kul (bli so skp z machine headi),mi je kul prva plata to je pa to,drugo je krneki.
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 11:35
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by olci olci wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

a zdej si pa uzaljen ker sm povedu svoje mnenje o temu bendu?pac mi vokal vsec in pika.a se nej jokat zacnem al kaj?
ne nisem pač res sem vprašal kakšnega bi ti mel, ker si ne znam predstavlat. razen mogoče slipknot varianto tu not :)
 
kdo je pa reku da slipknot poslusam?
Kaj si blond? Nisem rekel da slipknot poslušaš. rekel sem da si ne znam predstavlat nobenega vokala v bring me to the horizon, razen od slipknot!!! štekaš - tebe sem pa vprašal, kakšen vokal bi tebi ustrezal v skupini bring me to the horizon???Clap
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 11:47
Sm počekiral ... bi rekel, da je vokal bedn, sam je v bistvu vse Big%20smile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 12:21
Originally posted by olci olci wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by olci olci wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

a zdej si pa uzaljen ker sm povedu svoje mnenje o temu bendu?pac mi vokal vsec in pika.a se nej jokat zacnem al kaj?
ne nisem pač res sem vprašal kakšnega bi ti mel, ker si ne znam predstavlat. razen mogoče slipknot varianto tu not :)
 
kdo je pa reku da slipknot poslusam?
Kaj si blond? Nisem rekel da slipknot poslušaš. rekel sem da si ne znam predstavlat nobenega vokala v bring me to the horizon, razen od slipknot!!! štekaš - tebe sem pa vprašal, kakšen vokal bi tebi ustrezal v skupini bring me to the horizon???Clap

prašičji krul v stilu zgodnjih prostituktClap
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 12:45
nism blond,mam temno rjave lase^^
glede vokala pa nevem,ksn klasicen death metal voice bi biu cist kul :)
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 12:57
no pa je šlo Smile spoštujem tvoj post
Back to Top
Dolen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 246
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dolen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2009 at 08:34
Men so oni tud D BEST!! Pa vokal mi je tud všeč, pač paše zravn. Glede na to kolk so stari so pa tak ultra zakon, sam v lajf baje niso nekaj baš.. Lahko bi bli letos na MC-u, ko so ravno poleti na turu! ;)
!St. Ilj Hardcore!
Back to Top
tanch View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tanch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 17:06
O, ja. Zakon so. Jaz jih grem poleti na Rock im Park pogledat HeartHeart aaaaaaa

feel the gloom of restless spirits
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 433
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 08:58
Lajk vat aj hir, not lajk vat aj si.
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 09:46
boring 
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 10:50
NEW SHITThumbs%20Down
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 17:39
hud vokal ima model, taki vokali so mi vsec.
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Mar.2009 at 21:51
full gosto kozli LOL 
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 17:08
http://www.youtube.com/watch?v=ltbt9MaepFY Video je zakon sploh 2:11 kera sick finta :)
Novi album - there is a hell believe me i've seen it there is a heaven lets keep it a secret bo kmalo zunaj. Zakon, zakon, zakon
 
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 17:23


no lepo priznajmo si, da so zanič
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 17:26
eh to ni res, ti si ne priznavaš da gre pač nekdo iz underground v bolj pusy mtv stile
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 17:53
not rly...mi je vseen za njih...pa če grejo še iz mtvja na golica tv ...sem pa se spomnu da prva plata niti ni bla tko napačna...seveda ne dobra, ne pa tud slaba...npr.



čist solidn core komad, ki bi se moral končati pri 1:35, ker nadaljevanje pusti zelo grenak priokus...all in all če primerjam nov material in prvo plato je že na daleč vidno, da je kvaliteta drastično padla (klko je je sploh bilo na začetku no)...dont argue with me...its a fact
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2010 at 19:00

pač tvoj okus in moj sta milje narazn, lahko se pa pije na to :)

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2010 at 09:17
ma še zmeri ni to to pa če se na trepalnice fukneš
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2011 at 09:52
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,609 seconds.