Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Janko Narat Jenki
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Janko Narat Jenki

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 19:47
Originally posted by Stne Stne wrote:

haha odličen glasbenik
 
A je kej novga o tem tipu Jenkiju Naratu Jankotu, al se je čist zapil tam na tisti Planini?
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2014 at 14:04
Originally posted by ogade ogade wrote:

Originally posted by Stne Stne wrote:

haha odličen glasbenik
 
A je kej novga o tem tipu Jenkiju Naratu Jankotu, al se je čist zapil tam na tisti Planini?
 
Njegova teorija o: 
Prostituciji..
Sem za legalizacijo. Tudi določenih drog. Mislim,da je fajn, če ima država evidenco o teh stvareh, zavoljo preprečevanja bolezni med drugim. Ni slabšega kot »na skrivaj«. Prostitucija je bila in bo večno, spet so razlogi različni, o tem bi lahko razpravljal ves teden, pa ne bi prišel do enega zaključka. Jaz s prostitutko še nisem seksal oziroma plačal za seks. Hvala bogu se še najdejo kandidatke, ki mi nudijo take usluge zastonj. No, sicer pa je prostitutka cenejša od žene ali punce, In – vseprisoten – alkohol …
Žal. Težko je – pa ne fizično se očistit, temveč odjebat sram. Dokler ne zmoreš na glas povedati, ne boš nehal. Pa ne bova zdaj o Ruglju, res ne, ker je navaden idiot, kaj pa on ve, in kakšen je, pa petkrat ločen. Me zanima, če sploh ve, kako je seksat trikrat na dan ... In alkohol je trda droga, to Slovenci tako radi pozabijo. Jaz sem se odločil, potem padel, potem se spet odločil. Recidiva te naučijo dohtarji, psihiatri. Ampak lahko nehaš, že če imaš enega samega prijatelja. Bistveno je, da se ima človek rad, to je moje sporočilo, pa da je srečen, da dela v smeri svoje lastne sreče, in to velja za vse odvisnosti, za debelost, narkomanijo, karkoli. Odgovoriti si na vprašanje, zakaj. Razumem Becota, da pije – če preneha, bo izgubil socialno podporo in moral bo v službo in ne vem, kaj vse še. Kaj pa oče treh otrok? On naj se vpraša, kaj vse lahko pridobi.


Edited by vonklinkerhofen - 23.Feb.2014 at 14:05
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.