Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - VIO-LENCE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

VIO-LENCE

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: VIO-LENCE
    Posted: 30.Apr.2009 at 11:51
Zakon bend, glih spet gledam Blood & dirt dokumentarc, fak kaj so bli te fantje povni energije...Sean Killian eden bolših frontmanov!

diskografija:

Eternal Nightmare (88)
Oppressing The Masses (90)
Torture Tactics EP (91)
Nothing To Gain (93)

http://www.youtube.com/watch?v=QboR5NVCLXc

VIJOLČNA LEČA!!


Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 12:10
odličn bend
še za texas chainsaw massacre majo en spot pa toLOL
škoda ka na reunionu ni blo še flynn
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Erik View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 203
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 12:27
Boljše od Eternal Nightmare skoraj da ne gre!
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 13:06
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 13:11
Čudno, da ni nobedn prej nrdu topica za ta bend. Mene so zakon Clap
Ne preklinjam več.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 13:19
seveda
na POA znjimi
takujAngry
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 13:26
če bi še špilal bi blo res zakonHug hehe! serial killer!!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 13:31
sm se hecuEvil%20Smile
dokler nebo flyna not ni glih toto noErmm
sej počak da se naveliča mačin headLOL




Edited by puzavnar - 30.Apr.2009 at 13:31
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 14:53
legende ka pa druga!?!?!!!!

eternal nightmare je res masterpiece!
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 15:46
Popoln band s tremi popolnimi platami Smile.

Definitivno med mojimi top tremi thrash bandi Smile.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Evil-Nejchy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 189
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Evil-Nejchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2009 at 17:56
upam da naujo nikul več izdal nobene plate, ker bulš nemore bit, tak da bi sam vse zjebalSmile
www.myspace.com/evilzlobko
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 01:42
Gapa, vidm, da so te Vio-ti čist zasvojiliWink -> to je zakon, jst mam tud taka obdobja, k se osredotočm sam na en bend, pol pa poslušam sam njih, gledam spote, čekiram vse v zvezi z njimi, koncerte....detajle - ni da ni! Clap
 
 
 
VIO- vsekakor en mojih najljubših bendov Clap LOL
 
k sm se tam v prvi polovici 90ih začel vedno bolj navduševat nad bay area thrashem (predvsem zaradi Testament in Exodus), pa sm naročal ene tejpe in sm zravn enega posnetka (se ne spomnem več kaj je blo gor) odkril še komad Vio-Lence - Officer Nice! Itak mi je bil takoj totalno zakon.
V unih cajtih sm hodu čez cesto do najbol zakon soseda, k je mel vse te bende na tejpih in pol sm iskal še kak bend, če ma še kej kulskega, pa sm si Opressiong the Masses sposodu, k sm se spomnu na ta komad in sm bil v bistvu ful razočaran...
 
na prvo poslušanje mi Vio-Lence - Opressing the Masses plata sploh ni bla všeč. Sicer sm si jo presnel, sam je nism ful velik poslušal. Ful so mi bli preveč težki in vokal mi je moril....
 
No pol pa sm si tam ene '99 presnel še Eternal Nightmare od našega ol' skul strica Žida (in to na tejp, da ne bo pomote! :)  - Ta plata mi je pa takoj totalno potegnla.....
 
čist me je zasvojila - od prvega do zadnjega komada so mi bli takoj zakon....
 
nakar sm si od Maxa Duijsensa (ena Thrash legenda iz Holandije, k nadobudno mladino zalaga z dobrotami :) :)  - presnel na tejp še Nothing to Gain, Torture Tactics E.P. in pa demo pred Eternal Nightmare + Torque - projekt Phil Demla iz '96....
 
Nothing to Gain me je pa ful presenetla in še bolj navdušla - čeprav je "tru" Vio fani ne marajo, je meni osebno najboljša njihova plata. Sicer je čist drugač, ful je počasna, bolj groovy, na čase mal temačna, pa samo 2 klasična Vio komada sta gor sam meni osebno je res super zakon. Še Michael Rosen jo je produciral (Nothing'$ $acred & Twisted into form!!!!Tongue
 
Ravno pravi čas sm postal totalni Vio-Lence fan, da sm jih res lahk spremlal na T.o.t.T tko, k se zagre - mel so res ful dobr nastop. Špilal so skor celi Nigtmare & Opressing!!!! Sean je pa itak totalna legenda....  Poleg Paul Baloffa, Gary Holta, Jamz Hetfilda, Jim Martina,Chuck Billya ena za moje pojme glavnih legend te scene.....
 
 
No pol sm si itak kr vse plate tud originale nabavu, ker so mi res ratal najbolši - si pa bom tud un DvD ob priliki še enkrat pogledal, k sm ga gledal enkrat in mi je bil totalno zakon!!!!!!
 
Pa ni mi jasno, kako mi lahk kdaj Opressing the Masses ni bla dobra plata, k ma čist hude komade gor - I Proffit, Officer Nice, World in a World, Liquid Courage..... prou tko same klasike.... :)
 
PHIL DEMMEL legenda - je po razpadu Vio-tov nadaljeval z bendom Torque - mal bolj moderni bay area thrash, sam totalna klasika - mam tudi original (japan verzijo) - poslastica za vse ljubitelje te muzke!Embarrassed
 
Rob Flynn je pa itak pol, k je zapustu Viote naredu MACHINE HEAD, poleg Metallice svetovno najbolj znan Bay Area metal band Clap -- sicer mi niso tolk dobri, k Vioti, sam so pa skoz boljš in če bo šlo tko naprej bodo kmal enak dobri :) :)
 
Škoda, k ne delujejo več, ker so bli res zakon bend - eni od pomembnejših predstavnikov svoje zvrsti in svojega časa! Clap svaka čast!!!
 
World in a World pa pade priredba na Tribute to Bay Area vol. II!!! Wink
 


Edited by Wind Carrier - 01.May.2009 at 01:51
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 07:35
zame eden izmed boljsih thrash bandov.phil demmel je pa itak ziva legenda,tip res obvlada kitaro :)
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 08:04
Originally posted by Gapa Gapa wrote:

če bi še špilal bi blo res zakonHug hehe! serial killer!!
 
ja no, tuf tufBig%20smile to tko pašeWink
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 13:20
a tko kt ti je sedl iz drevesa padit dons zjutri.HAHAHAHHHAHLOL
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 14:45
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

a tko kt ti je sedl iz drevesa padit dons zjutri.HAHAHAHHHAHLOL
 
to mi ni sedlShocked  Wacko
 
Star
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 14:47
Se strinjam z Dejzom, da je Nothing To Gain najbolša Vio plata, čeprov je dost drgačna ubistvu kt prejšne. Samo sound pa ni dobr na tej plati sploh :(
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 16:25
jap zadne cajte sm ful mahnen na Vio-lenc, zakon so!  men ste prve 2 plati čist klasika, hitri in spevni ritmi... 3 jap je pa mal drugačna, Sean ma tut drugačn način petja, sam je neki posebnga:)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 16:29
vajo-lenz so mi nooor band (vse 3 plate, najbolj EN + TORTURE TACKTICS EP!!!!), machine headov pa ne morm pa ne morm pa ne morm pa ne maram pa bedni so mi!


Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 16:49
no no,niso bedni :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.May.2009 at 22:41
Originally posted by Buco Buco wrote:

Se strinjam z Dejzom, da je Nothing To Gain najbolša Vio plata, čeprov je dost drgačna ubistvu kt prejšne. Samo sound pa ni dobr na tej plati sploh :(
 
A res?! O ZAKON!!! Po mojem si prou človek, k sm ga registriral, da mu je isto Nothing to Gain ta boljša :) :) 
 
men je pa sound gor všeč Tongue sploh SNARE Big%20smile pa kitare so mi tud zakon. Včas mam občutek, da je bil mogoče mal slabo zmixan ta album.... ne vem.... sj res ni neki ful kvalitetn sound, sam men je všeč, tko po mojem okusu je narjen (tko k tudi Nothing's Sacred pa Twisted)
 
- ful boljši mi je, k pa naprimer na prejšnih dveh platah, pa sta prejšni dve delala John Cuniberti - Eternal nightmare (delal je še For Whose Advantage - Xentrix, Forbidden Evil, pa ta "rdečo" in ta "modro" plato od Satrianija...:)  in pa Alex Parilas - Opressing the Masses (on je delal Testament - Practice what you preach, S.O.D.....v bistvu skor ves ol skul treš iz NY pa Bay Area, je šou na prvih platah čez njega - se mi zdi, da je on delal skup z Zazulo in da kjer je Zazula podpisan, je dejansko delal Parilas ... :) :)  <- no nism čist 100%
 
Vioti sami razlagajo, da jim ta plata ful ni dobra in da tud sound jim je bil kr neki in da se niso poštekal z Michaelom, pa da so hotl Alexa, k jim je bil ful power - sam men osebno pa npr. ravn Opressing ni kul - ful se mi sliši, kokr mal na-boostana 70s produkcija... sploh bobni so mi, k da bi stari rok iz 70ih poslušal mejčken zboljšan Confused 
 Eternal Nightmare mi je kul,k ma prou podobn sound k Forbidden Evil, sam škoda, k se mi zdi, da je bil dost low budget in baska pa kitare bi mogle bit mal bolš posnete, bobni so mi pa zakon....
 
Pr Alex Parilasu mi je edino zakon, kako je naredu Years of Decay in pa Practice What you Preach - ta dva albuma mi res zvenita moderno in sta po kvaliteti zvoka dost konkurenčna še dones po mojem :)
 
 
 
@Fabo - ja ej, men majo Machine Head res dobre sam ene 3,4 komade - predvsem Aestetics of Hate in pa Emporium sta mi zakon....  Kar mene pri njih moti so Flynove psiho blodnje, k more v vsak komad tlačit 3minutna teženja, k se vlečejo v neskončnost, pa skoz nek noize in tko.... sam glede na to, da sta zadnji dve plati ful neprimerno boljši od vseh prejšnih skup (po mojem okusu), upam, da bodo enkrat nardil plato k bo res sam šus, brez odvečnega teženjaLOL
 
drugače sound in vajb benda mi je totalno rulz, pa še kr neki komadov mi je dost dobrih, sploh iz Burn My Eyes plate.
 
 no, zdi se mi, da so s svojo pojavo, imiđem, zvokom in attitudom ful pomembno vplival na razvoj Thrash Metala po letu 1993.... v bistvu skor ni modernega Thrash-a brez vsaj malo vpliva Machine Head - pa naj bo to low sound Peavey 5150 crunchy distorzije al pa unih psiho Flynovih vokalov :) :) groovy ritem podlag al kej drugega....


Edited by Wind Carrier - 01.May.2009 at 22:52
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.May.2009 at 19:10
Originally posted by Buco Buco wrote:

Se strinjam z Dejzom, da je Nothing To Gain najbolša Vio plata, čeprov je dost drgačna ubistvu kt prejšne. Samo sound pa ni dobr na tej plati sploh :(

men je tud všeč ta plata.sam zvok kitarc bi mogu bit bl crunchy
preveč tak soft je
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2009 at 21:10
men so pa zakon kitarce, sploh pr komadu twelve gauge justice, pa vokalna linija mwa:)
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2009 at 07:32
gutterslut pebi jagri!!! Cool
to mi je en bolših komadov.

škoda ko jih nikol ne bom vidu v živo. jebat ga. do zdej so pa dvojni slo bendi žgal priredbe (vsaj jst sm sam dva benda vidu), eliminator, pa thraw. obojni so fajn odsekal. sam enkrat mi je blo pa prav žal ko nism mogu it na thraw k so sekal serial killer!!! materjim!
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2009 at 07:41
tut Scepsis so igral World in a World....


Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2009 at 08:44
aja no... njih sm mislu v prvem pa ne trawe. itak je pol trawe zraven :P
...world in a world so scepsis, vi ste žgal calling in the coroner ce se ne motim, trawa pa serial killer, ki pa ga nism vidu.
tak sm vesel ko lahk te komade slišim u živo da kr boli! :)
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2009 at 09:45
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

tut Scepsis so igral World in a World....



gdajShocked
na vrhniki sam na probi
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2009 at 10:03
na koroškem enkrat lani. ko so mel prvi špil se mi zdi. pa eliminator pa keller se mi zdi da so tut zraven sekal. za celanerje sm ziher da so.
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2009 at 15:36
točn ja
ma takrat me ni bloUnhappy pol enkrat sm biu
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2009 at 13:02
bom kr tule nalimu itak sta oba od viotov

http://www.youtube.com/watch?v=O9knhOLpdRE
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2009 at 21:19
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2009 at 21:32
In noro besedilo norega Killiana:)...zakon!
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 00:57
Eternal Nightmare je definitivno en izmed boljsih albumov na svetu gledano po riffih....cela fucking oaza jih je.

Poslusov sm jih ze kot mulc (13-14?), samo je trajal da sm se navadu na Killianove vokale haha k so pa cisti odfuk!!!
Criminally insane
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 15:25
a zj pa nis vec mulc k si 16LOL

ne drgac je blo pr men isto, se enostavn nism mogu vokala navadt, sam k sm sega enkt navadu sm mu pa obdobje k sm jh kr skos zgau

drgac je pa men oppressing the masses skor bol k eternal nightmare,
k nekej ma tazga... no sekr je pa eternal... najveci šus u glavo


Edited by dole - 30.Mar.2010 at 15:28
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 15:32
Js sm pa edn redkih k mu je najbolši album zadnji - Nothing to gain. Sicer je produkcija mal weird, se je treba navadit, samo je ful groovy zadeva!
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 15:37
mene mot pr nothing to gain sam to da je mau prepocas, nvem...
drgac tut men ni slaba, sam mal hitrej, bi mogla bit:D

pa tut torture tactics men ni slabo
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 20:40
Originally posted by dole dole wrote:

a zj pa nis vec mulc k si 16LOL


17 alo ;(Cry
Criminally insane
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 20:41
Originally posted by dole dole wrote:


pa tut torture tactics men ni slabo


Dicks of death....My dick's so big I have to wrap it 'round my leg...LOL


Edited by Thrasher - 30.Mar.2010 at 20:41
Criminally insane
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 21:01
Originally posted by Thrasher Thrasher wrote:

Originally posted by dole dole wrote:

a zj pa nis vec mulc k si 16LOL


17 alo ;(Cry


isti shit... sj sm jst tut xD

Originally posted by Thrasher Thrasher wrote:

Originally posted by dole dole wrote:


pa tut torture tactics men ni slabo


Dicks of death....My dick's so big I have to wrap it 'round my leg...LOL


12 inches of doom!

i won't use no vaseline, cause i fuck dirty and mean!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2010 at 10:13
Odličn bend ... samo Killianovo "pizdenje" mi ksnkrat lih malo presede :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2010 at 12:38
za mene majo Vio-lence dbest une Gang vokale pr refrenih! Thumbs%20Up
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,829 seconds.