Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Razumevanje in doživljanje metala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Razumevanje in doživljanje metala

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
Message
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2011 at 16:46
Amm ... ka bi ti?  ~ Daj, usaj smiselne stawke piši. Ermm
Back to Top
EndZeit View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 563
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EndZeit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2011 at 16:58
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Amm ... ka bi ti?  ~ Daj, usaj smiselne stawke piši. Ermm

hočm povedat da ma vsak svoj glasbeni okus , sam ne drugih ker niso takšni kokr si sam
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2011 at 17:21
Widiš da gre Clap ...

Drgač se pa pomiri, jebe se meni (in pomoje tud usem ki to berejo) ka pr pizdi ti poslušaš. Res ...

Zagowarji metal tam ko ga je treba.
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2011 at 17:26
"Even a Christian can't resist heaven burning"

Popraj to da se te ne lotijo ...

Back to Top
EndZeit View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 563
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EndZeit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.May.2011 at 17:31
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Widiš da gre Clap ... Drgač se pa pomiri, jebe se meni (in pomoje tud usem ki to berejo) ka pr pizdi ti poslušaš. Res ... Zagowarji metal tam ko ga je treba.
Ma ne fora je da tista oseba je metalec ampak se pizdi na drugo osebo ker za njo ni metalec ( nevem zakaj metalec preveč uporabljam ).... ja drugač je pa konc z mojo debato o tem

Edited by EndZeit - 08.May.2011 at 17:49
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2011 at 06:53
Originally posted by white_as_hell white_as_hell wrote:

dans sm že vjutro ob 7h doživel metal, ko so mi iz Rostocka prpelali 25 ton 99,8% aluminija v ingotih Thumbs%20Up

Turbonegro so mnenja, da si doživel/dobil FALSE metal iz Rostocka. :P
http://youtu.be/_sd-Zxk39gQ
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2011 at 14:07
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

hahaha,nothing more to say!
 
+1
Thumbs%20Up
Back to Top
EndZeit View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 563
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EndZeit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2011 at 17:25
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Originally posted by white_as_hell white_as_hell wrote:

dans sm že vjutro ob 7h doživel metal, ko so mi iz Rostocka prpelali 25 ton 99,8% aluminija v ingotih Thumbs%20Up

Turbonegro so mnenja, da si doživel/dobil FALSE metal iz Rostocka. :P
http://youtu.be/_sd-Zxk39gQ

Dobra povezava Thumbs%20Up
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2011 at 10:58
empty words... še sam ne bi mogel bolje povedati :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2012 at 11:09
članek o metalu v reviji joker

Quote Ob izidu tega kultnega albuma Metallice leta 1986 sem bil star kakih trinajst let, istoimenski komad in njegove spremljevalce pa sem malo kasneje poslušal s pras­ketajočih piratskih kaset z zjebanim trakom in klo­šar­sko umazano gobico na spodnji strani. Me je brigalo? Prav nič. Kar je drvelo, brizgalo in pršelo iz Gospodarja lutk, me je namreč čisto prevzelo. Šlo je za primalno energijo, za neposreden, grob, čist jezik, ki je skozi nažigajoče kitare, gromovite bobne in zdaj kričanje, zdaj renčanje glasilk utelesil tisto, kar se mi je podilo po glavi.


Edited by frogstomp - 07.Mar.2012 at 11:13
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 10:13
ta članek spada sem.
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 13:45
Kot sem napisal že v Profanity debati, odličen članek ki ti da mislit. Je pa res, da je narod načeloma zelo občutljiv na taka stališča. Kadar sem sam na glas razmišljal o tem so bli metalci ponavadi zgroženi nad mojo nepravovernostjo al pa se delali norca v smislu: sej zate je itak vse komerciala kar ni tr00 kvlt black metal. Ampak dejstvo je, da so avtorjeva opažanja žal pravilna.
ampak po drugi strani je pa ravno tako res, da so pa tudi tisti bolj underground (al pa bolj "tapravi", če hočete) metalci ravno tko podrejeni nekemu črednemu nagonu, oz. so podrejeni trendom, ki majo sicer manj privržencev, ampak majo na njih še precej močnejši vpliv (skor tko kot v religijah, daleč najbolj sprani in prfuknjeni in skrajni so pravilom člani sekt in kultov in ne večjih organiziranih religij). Spet maš določena pravila, kateri bendi ti sploh "smejo" biti kul in kateri ne, od katerih morš OBVEZNO bit največji fan, na katere koncerte MORAŠ it, če ne nisi taprav metalc, itd... Ta naša slovenska (bom temu reku Paranoid) scena je tipičen primer tega. Trenutno se npr. posluša thrash (se zmišljujem) in če ne greš na koncert nekega lokalnega thrash benda, za katerega vsi pravjo, kolk je špica, tebi osebno pa pač ni nič posebnega, si kuj označen za vikend metalca, ki ne podpira scene in podoben bullshit. Kaj šele če bi javno oznanil, da ti ta bend ni kul... To bi bla šele štala... Kr prjavi nej en (razen Devlina, katerega pogum, da je svoje mnenje javno oznanil, spoštujem), da so mu Slayer totalen drek od benda in bomo vidl kaj se bo zgodilo...
Enostavno sem dobil občutek da se tut na paranoidu pač posluša te in te bende, teh in teh se ne mara in če od tega odstopaš, si krivovernik. Dobr, pol maš pa še tr00 kvlt black metalce ki so pa sploh zgodba zase k šopajo en generičen darkthrone (al pa burzum, wittr, karkoli že...) klon za drugim v tisto debato, da sem jo še sam kot navdušenec nad bmjem nehal spremljat (dobro, še vedno se tut tm notr najdejo biseri, ni vse tako... belo), pa spet maš določena pravila, kakšen bm se praviloma posluša itd itd itd. Tko da individualizem in nekonformizem v metalu? Sanja svinja kukurus... Aja, ko smo že pri kukurusu, Korn so zakon (čeprav jih nikol nisem tretiral kot metal) pa naj me križa zarad tega kdor hoče.


Edited by lord_morthron - 20.Aug.2012 at 14:10
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 15:47
Eh ja. Big smile A napišem spis kako je od vseh ki se imajo za metalce dandanes samo ene 5% res pravih metalcev? Ne bom. Poslušte kar vam paše, oblačte se kar vam paše, glejte koncerte ki vam sedejo, lahko prisluhnete mnenjem metalskih starešin in preverite bende ki vam jih priporočajo (mogoče vam bo pa kakšen res všeč), v glavnem pa prav vsem svetujem da se ne sekirajo oz. ne obremenjujejo s tem kaj delajo oz. poslušajo drugi.

Zarad mene tudi če pademo nazaj v 90-a al pa še nižje in bo največji festival pri nas MMOA ker Metal ne bo več in oz. popularen. Pri nas bi hodil na MMOA, v tujini na KIT pa še kaj malega, taki festivali bi ostali, komercialnejši festivali bi propadli zaradi premajhne prodaje kart (itak jih ne obiskujem kaj dosti), št. vikend vikingov v kiklah bi se drastično zmanjšalo, edina velika minusa bi bila upad samostojnih koncertov in metalkic. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 17:02
kako doživljam metal? torej, po moje je bit metalc nek dar. ne paše vsem ta glasba. je tud način življenja, čeprav je bli mogoče živet metal v 70,80,90ih, danes pa bol težko. če hočeš najt šiht, ti dolgi lasje (pri moških) in npr. pirsingi, stil oblačenja(ženske), ne pomagajo, dandanes so že problemi pri najemu stanovanja, itd. mal so nas zjebal.
no..metal poslušam šele par let, prej sem rock več al manj..metal in pripadnike njega jemljem kot neko subkulturo, ker mamo konc koncev vsi skupno glasbo, nek skupen način oblačenja (ne skačemo lih v roza,beli,rumeni itd. barvi, right?), in skupne interese (npr. hodenje na koncerte, druženje med sabo..).. čeprav doma niso nikol niti rocka, kaj šele metala poslušal, mi niso tega nikol prikazval kot slabo, za kar sm jim hvaležna.. metalci smo po mojem mnenju eni najprijaznejših ljudi. med prijatli mam ene 70-80% metalcev, in kadarkoli sem potrebovala pomoč za kej, mi je nekdo pomagal. mogoč smo tud kanček primitivni, seveda v pozitivnem smislu. na metalce se lahko vedno zanesem. kar mi gre na živce, je edino to tr00-jevstvo..dandanes pač nemoreš bit tr00, ker ti okoliščine tega ne dopuščajo. muska mi pa pomaga pobeg od realnosti.. tko, to je to zaenkrat. brez zamere, da je vse skup brez repa in glave, nism mela lih velik cajta za pisat. pa predvsem, to je moje osebno mnenje, so respect it ;)) \m/
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 17:06
V tej temi res vidim, zakaj so Sedi, Đorđ, Čečo, Konečnik in še kake 10 folka, ki so metalizirali nehali bit "metalci" oz. se nehali družit z samozvanimi "metalci"...LOL v bistvu so s to potezo postali bolj troo od najbol troo metalcev...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 19:38
dej mal razširi te misli dej, k je preveč različnih pogledov blo izraženih na to temo, da bi lahko sklepal o tem kaj mislš s tem.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 19:58
Originally posted by lord_morthron lord_morthron wrote:

Kot sem napisal že v Profanity debati, odličen članek ki ti da mislit. Je pa res, da je narod načeloma zelo občutljiv na taka stališča. Kadar sem sam na glas razmišljal o tem so bli metalci ponavadi zgroženi nad mojo nepravovernostjo al pa se delali norca v smislu: sej zate je itak vse komerciala kar ni tr00 kvlt black metal. Ampak dejstvo je, da so avtorjeva opažanja žal pravilna.
ampak po drugi strani je pa ravno tako res, da so pa tudi tisti bolj underground (al pa bolj "tapravi", če hočete) metalci ravno tko podrejeni nekemu črednemu nagonu, oz. so podrejeni trendom, ki majo sicer manj privržencev, ampak majo na njih še precej močnejši vpliv (skor tko kot v religijah, daleč najbolj sprani in prfuknjeni in skrajni so pravilom člani sekt in kultov in ne večjih organiziranih religij). Spet maš določena pravila, kateri bendi ti sploh "smejo" biti kul in kateri ne, od katerih morš OBVEZNO bit največji fan, na katere koncerte MORAŠ it, če ne nisi taprav metalc, itd... Ta naša slovenska (bom temu reku Paranoid) scena je tipičen primer tega. Trenutno se npr. posluša thrash (se zmišljujem) in če ne greš na koncert nekega lokalnega thrash benda, za katerega vsi pravjo, kolk je špica, tebi osebno pa pač ni nič posebnega, si kuj označen za vikend metalca, ki ne podpira scene in podoben bullshit. Kaj šele če bi javno oznanil, da ti ta bend ni kul... To bi bla šele štala... Kr prjavi nej en (razen Devlina, katerega pogum, da je svoje mnenje javno oznanil, spoštujem), da so mu Slayer totalen drek od benda in bomo vidl kaj se bo zgodilo...
Enostavno sem dobil občutek da se tut na paranoidu pač posluša te in te bende, teh in teh se ne mara in če od tega odstopaš, si krivovernik. Dobr, pol maš pa še tr00 kvlt black metalce ki so pa sploh zgodba zase k šopajo en generičen darkthrone (al pa burzum, wittr, karkoli že...) klon za drugim v tisto debato, da sem jo še sam kot navdušenec nad bmjem nehal spremljat (dobro, še vedno se tut tm notr najdejo biseri, ni vse tako... belo), pa spet maš določena pravila, kakšen bm se praviloma posluša itd itd itd. Tko da individualizem in nekonformizem v metalu? Sanja svinja kukurus... Aja, ko smo že pri kukurusu, Korn so zakon (čeprav jih nikol nisem tretiral kot metal) pa naj me križa zarad tega kdor hoče.

Zakaj govoriš, kot da gre za univerzalno resnico? 
Sam to glasbo doživljam že leta in nisem nikdar zasledil metalskih pravil, ki bi se jih moral držat, da me družba (oz. "metalski" ljudje s katerimi sem se družil v tem in onem obdobju - ali ves čas) ne bi izvrgla. 
Pravila kakšen BM se praviloma posluša - ?


Še nekaj mi ni jasno - a če koncerte podpiram samo čez teden, ko bivam v kraju študija, vseeno padem v kategorijo vikendašev ali ne? LOL


All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 10:56
rožica, boš reku da še nisi naletu na utečene protokole, kjer je boljš če ne rečeš na glas na primer.. "men je pa čist kul doba youtuba pa mp3jev nism nikol bil zbiratelj cdjev, sej je kul prebrat booklet ampak za samo poslušanje glasbe je pa stvar jebeno štorasta..." v debati, kjer si folk kima kva kurac je narobe  z današnjo mladino, k ma  1tb glasbe na compu...? 
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 11:02
Danes si folk vleče na tone diskografij z neta. Včasih, ko si si kupil le album, si se temu albumu tudi bolje posvetil in ga posledično po svoje analiziral in razumel. Če pa gre folk čez diskografije, in to le enkrat, pride predvsem do površnega poznavanja. Saj v bistvu vsi to delamo, samo preko računalnika in YouTube ne bomo doživeli glasbe na enak način, kot s kupljenim CD-jem, ki se je v predvajalniku gulil in gulil. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 11:13
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Danes si folk vleče na tone diskografij z neta. Včasih, ko si si kupil le album, si se temu albumu tudi bolje posvetil in ga posledično po svoje analiziral in razumel. Če pa gre folk čez diskografije, in to le enkrat, pride predvsem do površnega poznavanja. Saj v bistvu vsi to delamo, samo preko računalnika in YouTube ne bomo doživeli glasbe na enak način, kot s kupljenim CD-jem, ki se je v predvajalniku gulil in gulil. 
Točno.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 11:20
vprašanje, ki se pojavi je "...in!?!?"

še vedno maš dans prostora za 10 bandov v glavi, ki jih boš znal na pamet, kar je več (vlečenje diskografij) je samo nadgradnja... če gledam dirty skunks koncerte, bi mogu bit že skrajno prfuknjen in počet nič drugega v lajfu kot pa poslušat stotine bandov, ki se pri nas ustavijo... res je, koncerti, muska nasplošno.. je ratala potrošn materjal, stotine tisočev bandov se bori za našo pozornost... ampak kljub razumevanju tega dejstva še vedno ostane nepremišljena kritika vsemu, predvsm pa leti vedno na mlajše generacije, ki kao niso doživele tape tradinga in tako dalje... zakaj je to potrebno?

hočem sam rečt, da obstajajo utečeni protokoli pozicioniranja glasbenega dojemanja druge osebe pri vsakem posamezniku, in si folk istih misli (ki morda sploh niso lastne ampak črpane iz okolja) hitro kima o tem, kako nekdo drug ne bo pršu čez to sito. zato, ker ma doma premal cdjev recimo... ker ni dovolj na široko odpiral dnarnce da bi nabavljal (podpiral) metal robo al pa koncerte.. ker ga ni blo na metal maniji recimo... odgovor predvsem rožici, ki poskuša (pravilno!) zamižat pred temi stvarmi, hočem pa sam rečt da se jih da opazit na vsakem koraku.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 12:43
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

vprašanje, ki se pojavi je "...in!?!?"
Meni se to vprašanje ne poraja. Šved je samo napisal kako je, ni pa napisal da bi moralo biti drugače. Meni je dejansko vseeno če nekdo vleče dol terabajte muzike in posluša samo 1% vsega kar ima na zalogi, jaz imam še vedno rad originalne CD-je, ki si jih predvajam z užitkom. Tudi ko pridem k punci si z veseljem vzamem čas in preverim njeno zbirko vinilk in CD-jev, pač uživam v tem, marsikdo vrejetno ne, ampak to ni moja stvar. 
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 12:48
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Danes si folk vleče na tone diskografij z neta. Včasih, ko si si kupil le album, si se temu albumu tudi bolje posvetil in ga posledično po svoje analiziral in razumel. Če pa gre folk čez diskografije, in to le enkrat, pride predvsem do površnega poznavanja. Saj v bistvu vsi to delamo, samo preko računalnika in YouTube ne bomo doživeli glasbe na enak način, kot s kupljenim CD-jem, ki se je v predvajalniku gulil in gulil. 
Točno.
 
se strinjam... nekoč davnega leta ne vem kirega, sm nabavu npr. Sepultura Chaos a.d. (bila je kaseta)... tolko sm jo vrtel, da se je trak že raztegnil. Poznam ta album v nulo. Dihal sem ta album... danes, ko si v par minutah poberem celo diskografijo od kakega banda, pa ne vem niti naslove albumov, kaj šele, da bi mi komadi zlezli pod kožo. Za vsako stvar si moramo vzet čas. Tudi za glasbo. Jaz osebno, če poberem eno golido glasbe in jo naenkrat poslušam, ne poberem nič iz nje...
 
Kam bi pa prišel mladenič, ki bi si ruknu dol celo diskografijo od maidnov in hotel band "na hitro" spoznat ? 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 12:56
nobenga benda se ne da hirto spoznat, sploh pa ne tako velikih bendov, kot so maidni. vsak komad moreš n-krat slišat in poslušat, da spoznaš, kaj je poanta. seveda veliko ljudi površno posluša.. tud jst mam doma zlowdane diskografije, vendar pa imam kot kontro tud velik cdjev. kr men osebno ni lepšega trenutka kot takrat, ko odvijem čisto nov cd, booklet tko po novem diši, ... in pol poslušam dokler se ne naveličam :)
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 13:08
Originally posted by Von Iron Von Iron wrote:

nobenga benda se ne da hirto spoznat, sploh pa ne tako velikih bendov, kot so maidni. vsak komad moreš n-krat slišat in poslušat, da spoznaš, kaj je poanta. seveda veliko ljudi površno posluša.. tud jst mam doma zlowdane diskografije, vendar pa imam kot kontro tud velik cdjev. kr men osebno ni lepšega trenutka kot takrat, ko odvijem čisto nov cd, booklet tko po novem diši, ... in pol poslušam dokler se ne naveličam :)


Že res, da booklet po novem diši, ampak ob odvijanju folije pa jaz zmeraj ošpicem dobim LOL
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 13:12
Jaz jih dobim, ko ima folija neko kodo in napis na ta ozki strani škatlice in je ta zaleplljena na škatlico. pol pa en kup lepila ostaja gor...
 
Drugače pa to pobiranje diskografije uporabljam predvsem za v avto. Je dosti hitreje, kot da si delam MP3je z domačih CD-jev. Pa še kake bonuske dobiš zraven (ki ponavadi niso nič pametnega, včasih pa le...)
MacGyver je zakon!
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 14:20
ma jaa! in pol se vse lima ko hudič. jst mam za v avto fm pretvornik- poiščem na radiu frekvenco, kjer hrešči- torej ni radijske postaje, najdem na pretvorniku isto frekvenco, in lepo vštekam gor mobitel al pa usb..nobenih odvečnih cdjev, sploh pa ne originalnih..to mi je preveč škoda za v avto :D
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2012 at 14:24
shmeeeeeeerc... ko bi bila mlajsha... jz poletje imenujem mrtva sezona... ker si nochem unicht cd-jcku poslusham neke shrot cdje in radio... v avtu seveda... 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2012 at 12:25
z zamudo, ki mi je v krvi, naj se jaz thumbsupam ost in razmisljanja cukovega clanka.. in pristavim, da bi se takih clankov..
poraja se mi vprasanje, kaj je narobe s trendom? ali dejstvo, da se v doloceni zadevi prepozna vecje stevilo ljudi (kot povsod, jasno tudi ovc), pomeni, da je zadeva sama po sebi slaba? je recimo eko-koncept slab samo zato, ker ga vedno vec ljudi jemlje v ozir.. to se mi zdi nekoliko povrsinsko dojemanje.. 
se vedno so v dualnem razmerju med objektom (metal) in subjektom (metalec/ka) kvalitativno gledano velike razlike.. tako recimo lahko poslusalec v korpiklaani v njihovih stvaritvah najde veliko kreativnih impulzov.. in tudi obce priznani klasiki metala, slayer, na drugi strani s svojim osasto ostrim etitjudom lahko navdusijo kaksnega pozitivisticnega omejenca, ki recimo v komadu angel of death odkrije opravicevanje holokavsta.. zgolj za ilustracijo.. individualizem je skozi taksno perspektivo na dlani, ne glede na trend, ki se mu sledi..

dala bi roko v ogenj, da se je med metalci tudi v tako cislanih 80h letih naslo kup ovc in folka, ki bi se jih sramoval vsak metalski idealist.. zlata leta pac s casovno distanco pridobijo na sijaju..

se pa strinjam, da je manj vec in da se v tej hiperprodukciji in bombardiranjem z vseh strani morda nekoliko teze poglobis v musko in da je vec instant poslusanja.. ampak mislim, da ce ti ena stvar res potegne, te v resnici nic ne omejuje, da jo se zmeraj lahko poglobljeno drajsas po tedne in tedne..  
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2012 at 14:02
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Danes si folk vleče na tone diskografij z neta. Včasih, ko si si kupil le album, si se temu albumu tudi bolje posvetil in ga posledično po svoje analiziral in razumel. Če pa gre folk čez diskografije, in to le enkrat, pride predvsem do površnega poznavanja. Saj v bistvu vsi to delamo, samo preko računalnika in YouTube ne bomo doživeli glasbe na enak način, kot s kupljenim CD-jem, ki se je v predvajalniku gulil in gulil. 
Kaj pa, ce youtube nima veze z dojemanjem glasbe ampak glasba sama? Ce je album dober, ga bos stokrat poslusal, pa nima veze, v kaksnem formatu ga imas.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2012 at 14:09
Kar hocem povedat je, da je 80% metal muske itak isto zlajnano sranje, na katerega se palijo (kvazi)najstnice tipa von iron tlele. Mogoce je tut zato folk zaceu povrsno poslusat, ker se v zadnjih letih res ne dogaja nic vec revolucionarno dobrega. 
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2012 at 14:16
A zato si ratu hipster? Evil SmileLOL
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2012 at 15:23
Tako je.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Aug.2012
Location: dornberk
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2012 at 17:35
Jst sm nou tle in pač marsikaj pogledam na forumih ponavadi se pa ne vkljućim prou v debato. Metalc......hmali bo Abraham in če pomislim sem v začetku poslušu Led zepellin al Jethro tull ta boljši Thin lizzy.,, Metalci,, so že bli na ac dc al mettalici ki jih nisem mogu slišat. Mater Whitesnake so bli zame zakon. Govorimo konec 70 in začetk 80-ih.  V JNA sm bil v Zagrebi ...bil na konerti Saxon , tak mali festival Girlschool , Samson, Atomic rooster. Dvodnevni festiva,l slišu Gillan band, Urah heep , Motorhead ..moral v kasarno.
Nato mrk zaradi družinskega življenja in sin , ki je rasu je povleku stare kasete in lp ven in se navdušu prvo nad starimi mojsti in kasneje mene nad novimi in tistimi , ki jih prej nisem mogu slišat.
A sem manj metalca kot nekdo , ki poslša black al trash .......al še kako vmes?
Mislim da ne. Vsak posluša kar mu je všeč in men jei najlepši ko si tako na kakem koncerti, da me malčk mlajši podučijo o sceni ker pač ni časa da bi vse spremljal.
Da končam ...vse kar sm30 let nazaj poslušal mi je zdej ratalo soft. Prej bom dal Kreator Testament al Kataklysem samo , da sm začel tekat sm se dolgo učil hodit.
Mati ima 80 let moram dat Ansambel Franca Miheliča gor
no limits
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2012 at 17:51
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Kar hocem povedat je, da je 80% metal muske itak isto zlajnano sranje, na katerega se palijo (kvazi)najstnice tipa von iron tlele. Mogoce je tut zato folk zaceu povrsno poslusat, ker se v zadnjih letih res ne dogaja nic vec revolucionarno dobrega. 


ne mislim se tlele neki razbacavat zarad tvoje opazke, niti dokazovat nasprotnega, ker bi se s tem spustla na tvoj nivo... jst mam čist uredu okus za glasbo. ni treba ljudi, ki so mlajši od tebe, metat v isti koš.

ako napeljuješ vse skup na Iron Maiden zarad mojga nicknejma..lej, iron maiden so pač en najboljših in najbolj znanih bendov.. pač so keš pičke, fuck it. sam so pa uspeli, in so mainstream z razlogom- kr so jih(bojo) ljudje poslušal..

hipster si? jejzs,buhpomagi LOL

cheers prjatu Jovo, pa brez zamere! ;)


Edited by Von Iron - 27.Aug.2012 at 17:56
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2012 at 17:52
Originally posted by majden majden wrote:

Jst sm nou tle in pač marsikaj pogledam na forumih ponavadi se pa ne vkljućim prou v debato. Metalc......hmali bo Abraham in če pomislim sem v začetku poslušu Led zepellin al Jethro tull ta boljši Thin lizzy.,, Metalci,, so že bli na ac dc al mettalici ki jih nisem mogu slišat. Mater Whitesnake so bli zame zakon. Govorimo konec 70 in začetk 80-ih.  V JNA sm bil v Zagrebi ...bil na konerti Saxon , tak mali festival Girlschool , Samson, Atomic rooster. Dvodnevni festiva,l slišu Gillan band, Urah heep , Motorhead ..moral v kasarno.
Nato mrk zaradi družinskega življenja in sin , ki je rasu je povleku stare kasete in lp ven in se navdušu prvo nad starimi mojsti in kasneje mene nad novimi in tistimi , ki jih prej nisem mogu slišat.
A sem manj metalca kot nekdo , ki poslša black al trash .......al še kako vmes?
Mislim da ne. Vsak posluša kar mu je všeč in men jei najlepši ko si tako na kakem koncerti, da me malčk mlajši podučijo o sceni ker pač ni časa da bi vse spremljal.
Da končam ...vse kar sm30 let nazaj poslušal mi je zdej ratalo soft. Prej bom dal Kreator Testament al Kataklysem samo , da sm začel tekat sm se dolgo učil hodit.
Mati ima 80 let moram dat Ansambel Franca Miheliča gor


RESPECT folku, ki že tolko časa posluša takšno glasbo! :)
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2012 at 22:46
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Danes si folk vleče na tone diskografij z neta. Včasih, ko si si kupil le album, si se temu albumu tudi bolje posvetil in ga posledično po svoje analiziral in razumel. Če pa gre folk čez diskografije, in to le enkrat, pride predvsem do površnega poznavanja. Saj v bistvu vsi to delamo, samo preko računalnika in YouTube ne bomo doživeli glasbe na enak način, kot s kupljenim CD-jem, ki se je v predvajalniku gulil in gulil. 
Kaj pa, ce youtube nima veze z dojemanjem glasbe ampak glasba sama? Ce je album dober, ga bos stokrat poslusal, pa nima veze, v kaksnem formatu ga imas.


to. jst sm se najbolj zaljubu v bande na biciklu, mp3je na slušalke, vezano zravn tudi stotine asociacij na misli, ki so se utrinile med poganjanjem... pa vonj sveže pokošenih zelenic zravn..mmm... šele k sm band tm spoznal (samo glasbeni del, pri čemr spet podprem jovotove misli, da glasba govori zase in če ti dovolj potegne boš že raziskal kaj več o bandu (prelistal booklet, pogledu kkšn koncert, uradno stran...), če je manj zanimiv leti na odložišče tistih bandov, ki jim aktualnost hitreje mine.. v takšni koncertni ponudbi kot jo mamo je takih bandov na lagarju čez glavo. spet, trdim da če si glasbeni raziskovalec, kar pripadniki koncertno aktivne populacije sigurno so, si boš sigurno našu par stvari, k bodo pršle v "top 10" in se vedno vračal k njim, ogromno pa je tega prehodnega materjala... kar se tiče cdjev se torej strinjam, da je fajn prečitat mal besedila, zahvale na zadnji strani bookleta... mi je pa blesavo, da se tvorijo mnenja in očitki, da če nimaš dost cdjev, pa vlečeš diskografije dol, si pa slabši poslušalec glasbe... osebno do fizičnega sveta nikol nism vzredil kkšnega posebnega patološkega spoštovanja, par cdjev k sm jih nekoč imel sm zgubl, spraskal, zlomil v predalih... kasneje potalal ljudem, ki bodo to znal bolj cenit... če človk ni po naravi zbiratelj pomeni zgolj samo to.. da ni jeben zbiratelj, ne pa da svojo ljubezen do glasbe kej slabše neguje! še vedno mam najbolj v podzavesti zabasane bande, ki sm jih poslušal na kasetah v enem razsutem predvajalniku.. mel 5 kaset, k sm jih poslušal skos.. metallica, noctiferia... vprašanje kako bi osebno dojemanje bandov al pa poznavanje izgledalo, če interneta nebi blo.. oz. bi itak cela življenjska pot izgledala drugače v tem primeru... hočem pa sam predat sporočilo, da se ti tako ob poslušanju vinilke kot tudi ob zrenju v youtube lahko utrine solzica ekstaze :)

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2012 at 12:13

kaj pa metal & ekskluzivnost?


kok ene vroče krvi se da sprožit s tem, če se redn obiskovalec metal dogodkov pojavi še na kkšnem drugačnem glasbenem eventu... tud jst zna bit da sm bil v kkšnem trenutku dost zoprn do takih, predvsem zato, ker ko enkrat človk začne begat, si razširi dogodkovno ponudbo za vikend še z drugimi scenami... je čedalje manj na sporedu v poznanih luknjah, s tem zamenja tudi folk, ki ga obdaja, in s časoma vrednote... sploh velja za določen folk, ki so bli neke vrste inventar scene na vseh dogodkih, pol pa izginejo... štekam da za veliko večino ljudi velja, da tekom odraščanja mal podvomijo v vse skupi, gredo čez take in drugačne turbulence, se mal zgubijo in na ta način spet iščejo kul filing, sebe... ampak lahko bi bli vsaj mal bolj prizanesljivi... sej ni noben greh če ti kdaj bandi ne potegnejo, pa se podaš v novi svet... k prideš na event z drugačno glasbo in vidš tm 20 metalcev je pa prov smešn občutk :)



Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2012 at 15:14
sam na dubstep pa še vedn ne bom šla ;)
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2012 at 15:26
Mislm, da te Frogi ne vabi tlele.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2012 at 15:34
a moreš ti bit vedno tk zajedljiv? ja nwm, morda je pa tebe povabu.v tem primeru se pa opravičujem za neumesnost! Shocked
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2014 at 19:34
Ponovitev: Big smile

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Razumevanje in doživljanje Metala:
http://www.youtube.com/watch?v=0UdowQ7RYGc


Pa še en X posnetek z neta ki me spominja na to, kar smo mi delali leta 2000 v parku v Sežani, KP itd. Ta video je iz 2005, takrat mularija še ni stalno ždela na FB in so se raje dejansko družili - kar je dosti bolj zdravo.
http://www.youtube.com/watch?v=6GBK4UH3bZc




Edited by Gašper Fatur - 01.Feb.2014 at 19:35
FUCK THE WORLD
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2016 at 00:02


ohoho.. kr sargon of akkad se loti metala :)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2016 at 11:21
zanimiva obsežna znanstvena raziskava o metal beedilih.. pogostost uporabe besed, indeks kompleksnosti... :)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2016 at 15:34
metaldays aftervideo

kokrkol sm prežebral o metalu in ekskluzivnosti in drugimi scenkami, ki mu pritičejo in so mi ble vsaj malo za pograjat ali pokomentirat... mi pa ob nedavnih publikacijah gre nekolk pomislit, da se tudi v tej sferi dogaja neko multi-sub-kulturno siljenje.. ko sm vidu metaldays aftervideo mi je sicer estetsko dovršen, lep, očem prijazen.... ampak fak, nikakor ne morm sprejet, da je v kakšrnikoli meri reprezentativen ali nasploh metal... zakaj ni kr celine dion za soundtrack? precej rajš bi vidu, da metal ostane metal in ostalo ostane tisto, kar je... le na ta način imaš lahko eno diverzijo ponujenih izkušenj...

not cool.




Edited by frogstomp - 11.Aug.2016 at 15:35
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 11:19
mislim, da današnja objava paše v tole temo: http://www.paranoid.si/paranoide/vojna-in-metal

vabljeni h komentiranju ali k nadaljevanju seznama...
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 12:09
Naaajs...

No, da nadaljujem lepo načeto temo:











...to name a few...




Edited by Mrtupevc - 26.Nov.2016 at 09:46
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 12:30

nobenega od videov, ki si jih prilepil se ne da videti/odpreti (vsaj jaz na Chromu ne morem) ... probaj vmestiti cel URL naslov v kodo, samo s izbriši pri https


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2016 at 14:07
v Mozilli se vse fajn vidi...
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2016 at 00:25



All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.