Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Debata Za Bobnarje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Debata Za Bobnarje

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Message
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2008 at 14:56
Skoda, jst iscem lih chrasko :\ 

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2008 at 15:30
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Everlost, zakon setic! Res mi je vsec, tudi postavitev, barvica, vse ...
Kku ti delujejo une cinelce paiste? Ride, crash in hihat? K sm lih te se mi zdi gledu enkart in jih nism mogu provat ... sound  in cena je kul ?:)

Fenx!


Bwo, sploh nism opazo da si meni kaj napisal, pardon LOL

Čeprav ful pozn odgovor:

Amm, činele so abnormalno poceni... za moje pojme imajo pa super sound! Meni in mojmu igranju ustrezajo...

Zaradi dinamike si pa zdaj kupujem še ostale Paiste modele Smile
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2008 at 10:20
Hehe jst sm ze pozabu da sm karkoli vprasu :)

Zakon zakon ... ku je pa s pokanjem in s tem?:) Al so kej bolj vzdrzljive?

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2008 at 12:52
no če koga zanima, probal bom prodati svoje bobne, ker bi šel kak razred višje:
 
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2008 at 16:09
Še najbolj "blackmetal" činela na prodaj Evil%20Smile  49 EUR
Prodajam tudi črna stojala za činele ki pašejo zraven Pinch


www.myspace.com/obnounce
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 19:28
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Hehe jst sm ze pozabu da sm karkoli vprasu :)

Zakon zakon ... ku je pa s pokanjem in s tem?:) Al so kej bolj vzdrzljive?


Ma js jih mam že 4 leta in mi še nobena ni poknala Tongue

BTW: Zakon si igral v soboto! Prijetno presenečen \m/
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2008 at 19:29
Haha, črna činela... od XY firme Clap Svašta...

Ei ei WUKO: Kakšne barve boš izbral za naprej? Big%20smile
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 13:01
kakšno barvo česa? činel al novih bobnov? Smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 15:01
Novih bobnov
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 18:05
nekak sm se za tole odloču, točno tak set, dokupu bom pa še en tom Smile se ne vid dobr barve... Brushed Metallic Black, Black Nickel Hardware, če ti to kj pove Smile

Edited by W.U.K.O - 27.May.2008 at 18:47
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2008 at 23:56
???
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2008 at 14:42

ma js si ful želim met dva bas bobna že vs cajt, ker pa so moje trenutne bobne nehal izdelovat, zj res ni nobene variante več, da bi dobu še en dodatn bas... tkole sm pa naletu na tale set, ni to zj neki najhudejšega, je pa čist solidno in mi ne bo škoda na koncerte jih pelat. aja...: Tama Superstar Hyperdrive shells. bas bobni: 22x20!!! Approve



Edited by W.U.K.O - 29.May.2008 at 14:50
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2008 at 15:17
Zakon!!! Blast em!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2008 at 16:54
Meni mi pa niso vsec kr majo prevec plitve tome.

Bolj globok, kot je tom, lepsi sound ma za moje pojme :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2008 at 17:07
in več overtonov in težji za uglasit... tele bobnčke se da zih čist lepo popedenat. big is not always best!!! Wink
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2008 at 08:08
nono, Zeus is my father, i'm only Apollo Wink
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2008 at 15:50
Ah, za dobr sound se je treba potrudit ;)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2008 at 21:32
Kaj potrudit? Pretrgat na pol!!! :D
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
nasa mladina View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Jun.2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nasa mladina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2008 at 20:21

yo

a mi lohka kdo zrihta eno chinesse činelo tko d je kukr tok zmerna cena pa sound ,tnx že naprej
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2008 at 22:04
Originally posted by nasa mladina nasa mladina wrote:

yo

a mi lohka kdo zrihta eno chinesse činelo tko d je kukr tok zmerna cena pa sound ,tnx že naprej
 
Jst mam eno zelo staro, zelo stolčeno (počena, zvita, zarjevela,...) in zelo nekvalitetno (vsaj kar se zvoka tiče ).....dobil sem jo takra  za enih 5000 sit.....pa ti jo dam zastonj, če češ Big%20smile...
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2008 at 07:33

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/simis

tip prodaja Wuhan chine, res so đabe in čist hude!!!
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2008 at 20:05
Ve kdo slučajno pri kom se dobijo oz. prodajajo Axis pedalke ?

Mi stara ne ustreza več....
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2008 at 20:57
axis je bedn Tongue
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2008 at 22:24
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Ve kdo slučajno pri kom se dobijo oz. prodajajo Axis pedalke ?

Mi stara ne ustreza več....


Jest sm jih iz Nizozemske narocu
http://www.dickvisser-musicsales.nl/

Wuko, sam na Cobro se zmer scije Tongue


Edited by Atuin - 12.Jun.2008 at 22:26
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 09:55
Jaz bi mel AX-A2LBCB CLASSIC BLACK za 795 eurov Heart

...če bom fajn šparau, potem si ga bom lahko privoščil že čez kakšnih 10 let LOL

Drugače pa mi je lepa tista tamina iron cobra - kromirana Heart (imel je pa ne bi, ker so tamina pedala šit od šita-vsaj za moj okus)
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 10:04
js kar sm mel stikov z axis pedali... podn! nujno morš met triggerje, ker ne da nobenga šusa. to je pedal za speed, ne za power. zato je men moja kobra 10934x boljša od bilokerga axisa! sm pa slišu velik dobrga o gibraltar pedalih, se zna zgodit da bo to moj nasledn pedal... al pa kak DW.
 
kobra je pa men velik lepša ta črna kot kromirana(kič za glemerjeTongue)
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 10:33
Drugač pa,...po srcu sem glamer (rad imam make up, usnje, lisice....ups Embarrassed )...sam kaj ko je band potreboval speed metal bobnarja...hjaaaa, zato pa sem si nabavu vrhunski ax....ne, čak mal...stogg pedal za 80 eur(sem ga še polimal z barbie world lepilnim trakom-je tako lepHeart) ....kaj to špona, da kar šraufi stran letijo CoolBig%20smile
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 10:46
Haha kokr da bi Eliminatorja opisvou z stran letenjem sraufou...

Wuko, pa si se tud kej z "nastavitvami" na tistih Axisih k si mev stike z njimi igrov? Kokr sm jest mal experimenteru lahko v 1 minuti nardis cist drug pedal z 4imi sraufi. Ce se moje noge se prov spomnejo tvoje Cobre in valdorfskih casov mi je bla teeeezka in neodzivna za popizdit.
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 11:27
ne, nism se igral z nastavitvami, ker pač ne morem enmu kr spreminjat...  govorim iz izkušenj, probal sem 3 različno nastavljena pedala... premehko, živčno in kar me najbolj odvrača: ni šusa. z mojo kobro mi na vajah ni treba ozvočevat bas bobna, z axisom bi blo to nujno! pa vsaj filing mam, da mam neki pod nogami, ne pa luft. moje mnenje Wink
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 11:34
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

ne, nism se igral z nastavitvami, ker pač ne morem enmu kr spreminjat...  govorim iz izkušenj, probal sem 3 različno nastavljena pedala... premehko, živčno in kar me najbolj odvrača: ni šusa. z mojo kobro mi na vajah ni treba ozvočevat bas bobna, z axisom bi blo to nujno! pa vsaj filing mam, da mam neki pod nogami, ne pa luft. moje mnenje Wink


No to je tud res heh...Ce bi kdo sraufu po mojem pedalu bi tud hitr na bolec nacin zvedu, da to ne gre... Smile Drugac pa jest na vajah se nism mev problema, da se bas bobna nebi slisal...mal vec treninga za moc in vzdrzljivost pa gre Wink Mi pa osebno bol pase met "luft pod nogami", ker mi ni do tega, da bi se mogu obremenjevt se z mocjo udarca. Skratka zadeve se s casom navadis, najpri noce it tm cez ene 150, ko pa prebijes tisto mejo se saj men zdi da dela pedal tocno tist kar hocs od njega (nocm poudarit hitrosti ampak to, da se ga mors precej navadit)...
Vsakmu svoje heh, nism zato tuki da bi hotu dokazat komurkoli da nima prov, govorim pac iz svojih izkusenj kokr ti Wink
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2008 at 15:42
Ma kdo za poslat EZdrummer? Po moznosti se kak crack al pa serial zdravn ;) K se mi ne da iskat po netu k sm dobu ze dve verziji sfukani ... nespo jst.

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2008 at 20:11
a boš elektronce špilu prek kompa, a boš sam programiru?  js mam namen enkrat elektronce namreč čez komp furat, pa me zanima, če kdo to že pedena... nimam pa še EZdrummerja... bom probu nek staknt DrumKitFromHell Superior... 35Gb samplov Tongue najprej pa spodobn komp in pa bobne sewede Embarrassed
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Zlobko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlobko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2008 at 18:52
Sem prejšen teden dobu crasha mailn  mb10,pa mb20 oba 18col, pa pojete ku se šika. Priporočam. Zdej sem pa ceu mainlu...

A ve kdo, kolk bi dobu za 2 rablena crasha-paiste 802-18col, ku sem jih meu prej, pa če se to sploh splača prodat?


Edited by Zlobko - 18.Jun.2008 at 18:53
http://www.myspace.com/snowblindbanda
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2008 at 15:01
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

a boš elektronce špilu prek kompa, a boš sam programiru?  js mam namen enkrat elektronce namreč čez komp furat, pa me zanima, če kdo to že pedena... nimam pa še EZdrummerja... bom probu nek staknt DrumKitFromHell Superior... 35Gb samplov Tongue najprej pa spodobn komp in pa bobne sewede Embarrassed


Ma ne ne jst bi jih samo programiru, da bi lahko picu zdravn kitarco kr tisti guitar pro midi je res lame ... Bi pa rad dubu EZdrummer lih zaradi tega kr ma nesteto soundu in vsega in res lahko delas kar hoces, pa se zveni ku pravi bobn ...

Se vedno, ma kdo za sendat?:)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
nasa mladina View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Jun.2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nasa mladina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2008 at 14:30
yoyo
 
a tuki ste usi,k se sami učite bobne al hodte tko km se učit al pa kei.al mate že kero šolo narjeno
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2008 at 11:02
Jst se ucim sam, jebes solo :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2008 at 11:09
Jest sm ze od mejhnga opazvou fotra pr bobnanju, ucas zlezu za njegove (takrat se doma narjene) bobne in mal zbijov v 3 dni. Pr 15ih sm kupu svoj set in se zaceu ucit sam, kot to pocnem se vedno. Umes sm pa tud Robija parkrat obiskov. Sole mi ne disijo prevec.Poznam par ljudi, ki so obupal, ker je blo baje enostavno prevec glupo...
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
nasa mladina View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Jun.2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nasa mladina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 20:45
aja,no jst mam tud slabe izkušne iz ene glasbene šole,sam zdej k sm šou pa privat je pa fulll uredu,tko d dam full več nato d te en uči kurk pa sam neki sprubavaš.no saj men osebno je to kulll
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 21:56
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Ma kdo za poslat EZdrummer? Po moznosti se kak crack al pa serial zdravn ;) K se mi ne da iskat po netu k sm dobu ze dve verziji sfukani ... nespo jst.


Mam jz EZdrummer (drumkit from hell), sam je tole velik ene 650mb, bom probu poiskat torrent, drgac bom pa magar na rapidshare v kosih vrgu pa bo.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2008 at 12:15
Lepa ti hvala, ce se ti da ti bom hvalezen in ce se kdaj srecamo oz. spoznamo, ti birca ne uide :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2008 at 12:27


Evo, IMO sm tega snel. Će pa nau delu pa povej, pa bom pač pobrsku še mal. V Fruity Loops mi dela brezhibno.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2008 at 19:23
Fenx veri mač!Thumbs%20Up

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2008 at 19:24
P.S.

Po petih letih mi je odletu prvi srauf s taminega pedala in ga ne dobim vec :( MIZDU PATER.

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
nasa mladina View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Jun.2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nasa mladina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 08:56
a kdo ve kje bi lohka dubu še en floor tom 18x18 sugar white za bobne tama superstar?no če kdo ve nej prosm pove
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 12:12
-thomann.de
-ebay.com, .de, .co.uk  ...
 
al pa naroč v BAMu, sam boš čaku 129874 let :)


Edited by W.U.K.O - 17.Jul.2008 at 12:14
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
nasa mladina View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Jun.2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nasa mladina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2008 at 17:06
ja u bamu se res čaka k prfukjen!bomo probal neki
zrihtat.pa tnx za predloge
 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2008 at 22:13


http://www.youtube.com/watch?v=otBWf-B1g-c&feature=related

Edited by devlin - 22.Jul.2008 at 22:13
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 00:38
Sleepy zeh zeh, brezveze Sleepy
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 14:03
devlin-muzka zraun je zako sam samo bobnanje je pa preveč trigirano.
rajš si tega preverSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2008 at 22:10
sry za off topic, a je tle kšn bobnar k še nima benda pa bi špilu thrash
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.