Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Štopanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Štopanje

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 08:46
leta 96 sm šou v lj na impaled nazarene.v ajdovščini pihalo ko svinja in kdo mi ustavi-borut pahor hahaha.drugače pa štopam že več ko 20 let tko da kar se mi je vse zgodilo že na štopih...od pedrov,politikov,metalcov,starcov,mularija z ukradenimi avti brez izpita,kurb,ena mi je v nemčiji celo striptiz odplesala in si zraven pela tanga dancing itd itd.je pa drugače nemčija raj za štoparje-tam folk res ustavlja pa koji folk dobiš vse na cestah-ma vse živo kar hočeš in nočeš.avstrija je kurac za štopat,švica je tudi kul,holandija pola-pola,belgija je kr neki,čaška je bla tudi v redu...ma pol evrope sm že preštopal pa švercanje z vlaki jao!!iz torina v rim!trikrat so nas dol fuknli pa smo vseeno do rima prišli brez pare plačat.pa šverc iz leipziga do gorice z vlakom!ajoj,kej se že meni ni vse zgodilo na cesti........
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 09:05
Men je tut to smotano če se folka res ne da prpravt da bi se zgovarjou.Ampak pol sm pač tih in gledam okrogBig%20smile
sm meu pa tut že par zanimivih scen pr štopanju.Nedolg nazaj sm s še 7 ljudmi štopal iz medvod do lublane ker je tazadn bus že odpelou in ni blo druge.Pa pride ena mamica s kombijem k je meu uzad sam plac za robo(nč zicov) in tko reče ja 2 loh pelem ane pa mi tko usi ja dejte no sej bomo šli uzad na tla sedet, pa una reče ja a ni mal neudobno, no če vam je kul pol ok.Pa smo se zbasal notr in posedli po eni opremi za švasanje....ko ilegalciBig%20smile 
Pol enkrat sm uštopou enga tipa s kombijem in se mi je zdeu mal pjn (nism kuj dojeu ker sm biu js tutBig%20smile) in pol že tko mal tipa nese sem pa tja po cesti in rečem ok pač pjn je upam da nau kj narobe.Pol pa prideva u Kran in začne bremzat da bi se ustavu na busni in ni meu lih filinga in sva kr mal na pločnik nagazla tm k se busna končaBig%20smile
Enkrat sm pa zvečer iz Kranja uštopou enga fotra k mi je pa pozneje predlagou skupno drkanje ampak ko sm ene 3x povedou da nism js za te scene je reku da je pač probou in je blo use kul.Ampak ni kul filing bit tm u avtu z enim k ti to rečeConfused
Ja pa enkrat sta mi ustavla dva radnika in mi dala neki vutre za sabo pa še pohal se ga je med vožnjoBig%20smile...face.
 
Aja pa enkrat mi ej ustavla Jadranka Juras pa sva mal od životinj debatirala...kul bejbaSmile


Edited by FINc - 13.May.2009 at 09:07
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 11:40
men je pa enkrat ustavu, k sm stopou u kranju dol pr iskri, vito rozic (igrou je pedra u nanizanki TV dober dan ),sam je biu tip namenjen u loko, jst pa u lj. .

al pa se en zanimiu primer. . stopam u lj in mi en caca ustav. . tip je meu poln ene krame u autu. . in to po tleh in uzad na sedezih, brez kakrsnihkol vreck al pa kovckou. . od raznoraznih cunj, zobne paste, scetke, mila, razni casopisi, britvic, . .pomoje je tip kr u avtu ziveu. . res je bla sama nesnaga u avtu. . komi da sm se skobacou u avto. . voznjo do sentvida, kamor sm biu namenjen, je bla se kako zanimiva. . avto je kr neprestano cukou, mau nazaj pa spet u rikverc. . pa najvecja kolona za nama. . jst sm si sam mislu svoje. . sva mogla na vsake tok cajta zapeljat na avtobusno, da sva spustila kolono vozil naprej. . ce sm precizen, je voznja iz kranja do sentvida trajala 50min tip je pomoje en navaden nomad. . sej je neki govoru da jo maha nekam na madzarsko .. upam in zelim si da bo tega u bodoce cim manj

Edited by sajmon - 13.May.2009 at 11:41
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 11:46
jst pa enkrat pridm zlo pozn na štop plac-(ko kukr ponavad ob ene pol4Big%20smile)
in štopam do ene 6 in mi ustav en majstr ka me je zategnu dam ka je šu na šiht-cestar-skranja tko bradco ma pa iz kranja je.in sva vmes enga spohala
res legenda.
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 11:47
pa se to. . sm ze kr nekajkrat naletu na to da so mi veckrat ustavl eni in isti ljudje, ko sm stopou
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 12:06
hehe zdej k si cukanje avta omenu.. me je pobral enkrat en tip s punco, pa smo mel to srečo da smo zvozil še medvoški klanc pa se pol dol z ugasneni motorjem prpeljal do busne - tip je v bencinarja dizl natoču:)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 12:07
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hm.. en mi je ustavu, sm ga uprašal če redno pobiral pa je reku da ne, ker ponavad štoparji ne spoštujejo njemu ljube tišine:)
  LOL LOL LOL LOL LOL 
 
čist hudo in v bistvu ga razumem Big%20smile
 
sem štopala že kr nekej let nazaj, ampak le po dolenjski, pa še to čist malokrat... pa nikdar sama... aja, pa včasih iz centra lj do ruskega carja (ampak to samo, če je bila ena kolegica z mano, k RES ni tela peš...) ... kakšnih posebnih dogodivščin ni blo, razen pogostih razočaranj šoferjev moškega spola, ker je bila oseba z dolgimi lasmi poleg mene tudi moškega spola... največkrat...
aja, pa enkrat smo na morju zaštopali avtobus in človek je kr hotel, da mu plačamo Shocked
 
bolj kot štopala, sem ustavljala štoparjem... in sem tudi vedno zategnila človeka do tja kamor je šel (dobro, če je bilo 50km stran ravno, ne... zarad kakšnih ovinkov pa res ni panike)... zdej ne ustavljam več, najbolj zato, ker se mi običajno ne da kej dost zgovarjat... čeprav menim, da bi se lahko malo poboljšala... sej štoparji ste zadovoljni s tem, da se vas dostavi tja kamor greste, ne da vas še zabavamo, a ne Wink ok, če komu ustavim, bomo tiho in imeli muziko na ves glas... sej potem se človek že itak ne more pogovarjat Smile 
 
aja, s tišino v avtu mislim na govorjenje, to ni enako kot glasba...


Edited by mother earth - 13.May.2009 at 12:08
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 12:32
hehe ja men sej zgodl d mi je že taksist ustavu u šentvidu pr jelenu k je glih v kranj šu.. pa sm mu rekla da nimam dnarja za taksi pa je reku d je vredu hhehe .. pa un k ni rešilc, ampak hodjo po te starčke pa jih v bolnco vozjo. mi je tut že parkrat ustavu..hehe pa enkrt voznik tega res tak faca mlad , en ata uzad pa najstarejši možn je neki hropu...

jaoo pa enkrt zjutri ob 3h 4h (ne spomnem se točnga cajta) sva z bojčom štopala k sva šla glih s koncerta z galehale, pa nama en ustav pa kr zafura do kranja , njega pa v tržič hehe res faca..
pa k sva s kolegom štopala s postojne... sva štopala ene 3x (iz prestranka do postojne, s postojne do Lj, pa z Lj do kranja) skurjena smrdela po alkoholu, ampak sva štopala vsega skup 5minut   
I'm crazy after all.......
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 13:06
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

pa se to. . sm ze kr nekajkrat naletu na to da so mi veckrat ustavl eni in isti ljudje, ko sm stopou


to se men stalno dogajaBig%20smilein med njimi je tud un tip k non stop pohaBig%20smile
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 13:12
hehe, men je en ata, vsej smrdeci od alkota in cikov po neprespani noci, ko sm se vsa uiuiu vracala iz sotocja domov (cca 7 km) ob 10h zjutri - ponudil zvecilke.. fak, to je blo 13 let nazaj!!..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 13:37
najbl nerodn se pa pocutm ce mi ustav ksn znanc od mojih starsev..jst pa zblojen & pijan u avtu..k ti tud 20 orbit zveckov ne pomaga :S
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 13:42
:) jst sm šel tud iz motopiknika medvode direkt po enih obveznostih pa nevem kaj je že blo (mislm da smo mel lih takrt še šolske sobote da smo kkšn odpadl dan notr prnesl) pa me je isto ena starka k sm not stopil uprašala "hoho, vi ste pa še mal od učeri;)?"

uu.. pa enkrat tud v medvodah... smo ga pil na vikendu in nadaljeval nasledn dan, jst sm mel pa pol inštrukcije za matematko.. sva se šla s kolegom zabrisat v soro na sotočje pol pa hitr na pico pa pir, prbita sva bla tok da sm jst padu v jark med štopanjem (prst sva mela v luftu pa ob cesti sva hodila) no in v tistem trenutku ustav en z kombijem.. kolega sm pelju dam spat, še jst sm pol urce počil da sm se mal streznu pol pa na išntrukcije in zvečr ga spet jačat:) najboljš pr vsem tem je da te zgodbe enostavno moreš delit z šoferjem k ti pa ponavad še kkšno hujšno navrže v stilu.. "eh fanta.. to ni nč.. k smo bli mi mulci... " :)
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 13:44
se je pa tud ze zgodl k sm z bivso stopou u lj, natancneje u zoo in nama sred popoldneva ustav taksist. . valda mu na samem zacetku recem da nimam namena placevat, oziroma da loh naprej stopam. . in loh recem da se je izkazou za zelo posrecenega cloveka. . za đabe prevoz u lj, in ko sm mu reku da sva namenjena u zoo, je reku da lahko tud do samega zoo zategne. . in dejansko je res. . in ker je biu taka faca, sm mu dau vsaj za en kofe

Edited by sajmon - 13.May.2009 at 13:51
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 13:50
men je ene 2 let nazaj ustavu avtobus. not sva bla sam jst pa sofer, pa se cike sva oba not kadila. hahaLOL
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 14:42
Men je 3x ustavu isti taksist...enkrat iz Lj prot Kr pa dvakrad iz Kr prot Lj.Taprvič sm mu pojasnu da nimam namena plačvat pa je reku: ni panike ti sam notr sed itak grem u Kran po enga...faca stariSmile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 14:45
men je tud ustawu šoferLOLin to javn alpetour bus ka je mu not folk pa me zategnu do radolce
kera faca
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 16:02
Men so se pa največje prigode dogajale k sva se s kolegom odločila da bova šla po MMOA 2005 al 2006 na štop na Hrvaško. Krenila sva najprej peš iz komna, nedelja je bla, in pač priložnostno štopala in hodila kamor se nama je pač zdel da bova bližje morju. Vmes se je zgodil vse živo ampak tko u spominu mi je ostal neki primerou kot naprimer da nama je po ene 2, 3 urni hoji po cesti ustavu en tip sred enga sela in midva s kolegom se usa sfukana, srečna usedeva u avto, končno se mal spočit pa to, pa tko tip reče: "ja sam grem tlele sam do tega pa tega sela" pa midva: "ja ja itak ni panike, sam tok da se pride nekam naprej". No in dejansko čez ene 400m vožnje oz. pou minutke smo prispeli na njegov cilj:)

Pa umes sva štopala u Divači neki cajta pa se tko pred nama ustau bus: "Fanta kam gresta?" Super, midva oba ful hepi greva gor, tip nama še odpre prtljažnik, zmečeva vse stvari notr, se usedeva u bus, oba si oddahneva končno, nakar tip prvleče vn eno mini blagajno in nama začne računat, namreč izkazal se je da sva štopala na eni čudni avtobusni:) In ker sva mela skupi keša lih za pou hotdoga sva bla v cca. 30 sekundah spet nazaj dol:) Bom še dodau k se kej spomnem.

Drgač pa štopam uglavnem samo če nimam busa, ker iz Medvod žal peljejo busi na koledar, pa tud nasplošno se mi pa neki ful ne da govort s folkom k ga ne poznam tko da u avtu vlada tišina če ni voznik neki ful zgovorn in je mal bedno.
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 18:07
v petek grem iz gorice,štopam proti gradišču nad prvačno,zmenjen z keller da gremo proti zelenem gaju na otvoritev tistega novega r'n'r puba.in ustavi en mulc in me začne vikat kam greste vi itd,jst,proti gradišču-tipo,ma ne vem kje je to ma mi boste že povedali.jst mu govorim da me ni treba vikat in prašam kam sploh gre on.tipo,ma meni ni problem,lahko te peljem kamorkoli samo povej levo-desno...in me pripelje direta do placa za vaje kjer keller vadijo.pizda,zakaj ne dobim kakega takega modela ko štopam kam v pizdo materno pa da me samo vozi hahaha.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 19:31
Nama s sestro je enkrat ustavu kitarist od Katalene...simpatičn fant:DD


!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2009 at 14:23
k sva z gurijom sla iz lanskoletnga rock otocca prot domu, so se nama nrdile prou nepozabne prigodeBig%20smile bom probov sam na hitr opisat:

1. stopava u novmu mestu ko budale, vsak tadrug avto k je sou mim je biu nafilan s cigani k so veselo trobl. valda noben od teh smeti ni ustavu, naenkrat nama pa ustav en tip z dost dobrmu audijom, valda se koj usedeva not in vprasava do kam gre, pa je reku d gre do ene vasi k nej bi bla dost bliz trebnjega. nama je blo kul.

2. cez ene par kilometrov ugotovimo d je cesta do trebnjega zaprta ceu dan zarad ene kurceve amaterske kolesarske dirke, zato je sofer predlagov d bi se slo na pivo. tipu sva ze takoj povedala d sva brez prebite pare in d nimava niti za pir. njega to ni prevec zanimal, zato je narocu tri pire. k smo spil prvo rundo, je kelnarca takoj prnesla naslednjoBig%20smilemed pitjem nama je razlagov s cim se ukvarja pa da mu biznis zlo dobr laufa. sprasvou naju je ce bi bla tud midva prpravlena za njega delat, zato nama je obema napisu mejl. ukvarja pa se z nekim oglasevanjem na netu & stuff. nakoncu smo spil vsak tri pire, nakar jst zajamram kok bi mi sedu en cik (da,tud brez cigaret sva bla). tip je su do avta pa nama prnesu se zapakirano skatlco west cikov od svoje zene. jst nism mogu verjetBig%20smile cist za konc nama je castiu se pico..jst sm mislu d sanjam, ker jedu pa nism skor 2 dni cist nc. sam pol k je pa kelnarca prnesla racun mi je blo pa vse jasn k je model iz zepa potegnu MINIMALNO 1500 evrov..pod 100 evrov sploh ni meu nobenga bankovca. pol nama je zazelu srecno pot, pa reku d se se kdaj vidmoSmile

3. pol je naju z gurijom cakala pot do nasledne vasi, dolga najmn 15 kilometrov..seveda sam po soncu in ful mau u senci. jst sm zaceu ubolevat..se dobr d sva mela cike.koncn prideva do nasledne vasi,greva vsak na liter vode u gostilno,pol pa stopat.zacuda nama so zlo hitr ustavl.tip naju je vrgu ven na dovozu za avtocesto.ker se nama ni dal it nikamor drugam, sva se budale postavle za stopat kr lepo na avtocesti.tle sm pa dozivu skorajsnji zivcni zlom..stopala sva minimalno 3 ure,pol nama pa koncn ustav ena mtka lih takrat k je guri su scat dol pod cesto,tko d ga je blo treba se cakatLOLmtka naju je odlozila u trebnjem, kjer sva zacuda zlo hitr dobila stop do lublane.ustavu nama je en star srbski metalc.not je poslusou dickinsona (sicr ga ne poslusam, ampak takrat mi je pa kr sedu).tip je pr 180 na uro z obema rokama brskou po predalih d bi zamenou cd.jst sm sam caku kdaj bo poclBig%20smile

3.k sva bla koncn u lublan,sm meu kr solzne oci ker sm vedu d sm ze dost blizje domu.guriju je blo pa sploh zakon ker je itak iz lublane.mene je cakala spet dolga pot pes iz kongresnega trga pa do gostilne jelen (to je un stop plac koj na zacetku lublane k se stopa za loko & medvode & kranj)..kar se je zgodil kasnej niti ni tok zanimivo,uglavnem..iz otocca pa do doma sva rabla vec k 24 ur..NIKAD VISE!!Angry


edit: lol a sm reku slucajn d bom na hitr napisuLOL



Edited by Janchk - 14.May.2009 at 14:23
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2009 at 14:30
vidm da vama dolgcas ni blo
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2009 at 14:34
men je tut enkat en fag ustavu star ene 60 let. ko mi je zacel smoothtalkat sm sam prosu ce lahk ustavi ker drgac bom js ustavu in sm sel ven :)

najdlje sm stopal 7 ur pr -10c.

aja pa se en nasvet: nikol ne stet kok avtov je slo mem
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2009 at 15:16
men je pa zanimivo, kak se zmeri ko dolg štopam tak vsaj ene 50x odločim, da ko bom pa js mel avto. bom pa ČIST VSAKMU ŠTOPARJU USTAVO!
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 10:56
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

men je pa zanimivo, kak se zmeri ko dolg štopam tak vsaj ene 50x odločim, da ko bom pa js mel avto. bom pa ČIST VSAKMU ŠTOPARJU USTAVO!
 
Pa pizdenje o svinjah egoističnih tut ne uideLOL Najbl mi gre na kurac ko štopam in začne dž padat folk pa kr mem voz navadn.A si loh taka svina da pustiš človeka na dežju????Al pa pr minus 10Confused
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 11:11
men grejo pa bl nažiuce uni k trobjo k mem pelejo...pa z ewelin sva štopale enkrat pa tko en ustau pa sam da bliz prideva kr spele...mislm sam tko fak off enim kretenom...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 13:10
hehehehehehehehehehe
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 14:21
Originally posted by FINc FINc wrote:

Najbl mi gre na kurac ko štopam in začne dž padat folk pa kr mem voz navadn.A si loh taka svina da pustiš človeka na dežju????Al pa pr minus 10Confused
 
ja, samo to pa ne rabiš bit svinja, ampak pač ne ustavljaš štoparjem... ne vem, nekateri se pa pač bojijo ali karkoli že... iz kakršnihkoli razlogov že... in to preprosto ne izgine zaradi dežja...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 15:28
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

Originally posted by FINc FINc wrote:

Najbl mi gre na kurac ko štopam in začne dž padat folk pa kr mem voz navadn.A si loh taka svina da pustiš človeka na dežju????Al pa pr minus 10Confused
 
ja, samo to pa ne rabiš bit svinja, ampak pač ne ustavljaš štoparjem... ne vem, nekateri se pa pač bojijo ali karkoli že... iz kakršnihkoli razlogov že... in to preprosto ne izgine zaradi dežja...
 
Sej razumem...današnja družba je tko uzgojena da se vsega boji...v to smeri gre svet in eni od tega mastno služjo.Sam mal sočutja pa lahko pokažeš če vidš tm enga na dežju stat....sej nebo šu tip na dež stat da bo pol enga uštopou in zaklou/posilu/oropou...Valda bo izbrau lepše okoliščine če jih lahko...in jih lahkoSmile
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 16:00
o, ful dobro, da si razumel kaj sem tela povedat Smile me je bilo kr malo strah, da ne bi izpadlo drugače Embarrassed  oz tudi če ne bi razumel tko ku jaz, da ne bi pošizil al nekej...  juhej Hug  aja, to moram pod mmmmm debati pisat LOL
in tudi z zadnjim delom se strinjam...
 
aja, sem pa prov vesela te debate... k jst dejansko nisem več ustavljala k se mi ne da kr neki zgovarjat, če ni neke energy ta prave... ampak v bistvu sploh ni to bistvo, a`n... bistvo je le od starta do cilja, vmes pa kar pride pride... Big%20smile sem malo zakrnela na tem področju Shocked


Edited by mother earth - 15.May.2009 at 16:01
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 17:36
nikol počel ne enga ne druzga...štopal nikol ker mi ni blo treba, pač mam lpp dežurno progo do doma skor, pobiral nikol, ker se vedno pelem mimm štoparjev, ki grejo nekam izven lj kar jst bol redko počnem
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 17:49
Quote
Najbl mi gre na kurac ko štopam in začne dž padat folk pa kr mem voz navadn.A si loh taka svina da pustiš človeka na dežju????Al pa pr minus 10

Ja. Se v luzo bi zapeljal, ce bi bilo mogoce. Ampak to ne zato, ker sem svinja. To je spric realnost.
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 18:11
dvakrat v življenju sem štopal in dvakrat naletel na policaje. prvo so se pizdl zakaj nimam kresničke potem pa da me lahk domov peljeta. drugič isto, zakaj nimam kresničke (sta bla k sreči druga, če ne bi mogu plačat :s ) potem pa da me lahk zapeleta domov. 
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 19:41
UUUU, štoparske dogodivščine - khmApprove, morm prou pomislt k jh je blo tok, pa skoz leta človk že ful pozab, spomnm se , da nama je enkat s kolegico mr. Igor Bavčar ustavu u enmu hudmu terencu nek na primorskem sva štopale. Pa tko model je poslušou Queene pa tk ga je zanimal  če je to še inBig%20smile .
Aja, tale tud zmaga - smo bli u lok u ostrigi, mislm de so bli Count de Nocte takt - in tk brutal Sandala valda zakomira, jst tacajt išem če b kdo pelou do LJ  in se zmenm z eno bejbo de naja s tipm do medvod zapeleta, kr kao model ni mu več benza. Seveda budim Sandalo eno uro, se spokamo u avto, naja zategneta do medvod (ob 4ih zjutrj) stopm vn z avta se postavm na pločnik dvignem prst in voula ustav en biznis men, se usedema u avto - model posluša Amon Amarthe - valda mu Sandala takoj izpove večno ljubezenBig%20smile. Model naja je dau dol v Šentvidu, in jst štopam naprj in nama ustav taksi - ter naju lepo zapelje do metelkove. Porabla sva za pot mal več k pou ure - tko res MEGA.Big%20smile
Drgač pa načeloma sm mela res pozitivne izkušnje s folkm, mogoč kdaj kkšn mal zateži sam zaenkat (pa upam da bo tud za naprej tko) se j dal vse zment...
Out of control
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 19:42
aja pa ko bom imela izpit upam da bom ustavla čimvečim štoparjemBig%20smile
Out of control
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 19:53
dans sm štopal od pivovarne union v kranj.. pršu s štirimi avti.. tivoli-šentvid šentvid-vodice vodice-šenčur šenčur-planina.. sami faconarji.. prvi je poslušal krščanski rock in mi govoril da ne smem ubijat živali, razn če rešujem ljudi.. ali če sm lačn. ne pa iz zlobe:9 besedilo je blo pa "i belive there is jesus... i belive he is a son of god... and i belive he died for our sins.. oh jeah, jesus"

drugi je pizdil na kulturo vožnje v sloveniji.. šla sva pa čez rdečo:D

no in v tem slogu dalje, fletn je blo po dolgem času.. prov zakon občutek k gledaš cesto pa razmišljaš kam vse te loh vodi, prov ma me da bi spizdil en dan za kkšn mesc bluzit
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2009 at 23:54
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Quote
Najbl mi gre na kurac ko štopam in začne dž padat folk pa kr mem voz navadn.A si loh taka svina da pustiš človeka na dežju????Al pa pr minus 10

Ja. Se v luzo bi zapeljal, ce bi bilo mogoce. Ampak to ne zato, ker sem svinja. To je spric realnost.
 LOL LOL ja, vse sorte folka... mrde pa bi ti zapeljal direkt v lužo mimo štoparja, ker bi se ravno spomnil, da maš usrano podvozje Question ker pa si prijazen, bi prej ustavil in mu podal palerino pa gumaste škornje, a`n...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 00:17
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


drugi je pizdil na kulturo vožnje v sloveniji.. šla sva pa čez rdečo:D
 
ob tem stavku sem se pa spomnila na sledeče: ljudje tako radi pizdijo čez kulturo vožnje in se pritožujejo nad tem, ker nekdo ne vozi 50 al pa nekej... ampak, ne vem... meni kultura vožnje pomeni to, da ne izsiljuješ, da včasih CELO spustiš kak avto, da CELO ustaviš pešcu na prehodu za pešce, ne da bi se ta odločil, da naredi samomor... ampak ne... če ustaviš peščscu folk začne trobit (al pa še en absurd -> pešec prihaja z desne, ti zavtom pa iz leve... mu ustaviš, ker naivno misliš, da mu bo nasproti vozeči tudi... ma ja... v večini primerov narediš zastoj, pešec pa še vedno čaka, ker z desne ne more...) in ti isti ljudje se pritožujejo nad nekulturnimi šoferji LOL kultura se direkt izkaže na nesemaforiziranih prehodih... že zgolj gesta pešcev to pokaže - > večina ti pokima, se nasmehne... no, sej ti se moraš pa unemu avtu za tabo, ki je ves živčen, pa mal manj ku brzostrelko ven privleče... aja, sej res, sem se spomnila, da moram še macolo v avto dat...


Edited by mother earth - 16.May.2009 at 00:19
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 07:04
raje pajser, boš bolj okretna z njim 
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.May.2009 at 08:08
Big%20smile ne, ma sej to ne rabim zato, da bom druge tepla, ampak zato, k če mi poči guma, se je ne da dol dobit... joj... te gume... ma ne, grem v grrrrr debati pisat, tuk sem že malo preveč nasmetila, kajneda Tongue takle mamo Embarrassed
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 14:45
hm.. jz sm pa prvič štopala u drugmu letnku usa presrana. in mi ustav en čupavi s prstanov od LOTR na rok pa en pagan je meu.. pol u parih letih pa zvem d je moja daljna žlahta. :)
am pol enkrt k sm štopala iz Selc u loko, tko sred dneva eno zboto se mi zdi.. mij ustavu en fotr ala 45 let prou un z alkoholno sapo in pol najprej izmenjava vseh vljudnosti, nato ime in pohvale ki pridejo zravn na izgled.. sam pol je men sumljivo, kaj kurac je ime pomembn.. pol so se pa začele izjave.. a bi blo teb kej čudn čeb si ga jz zdele nate zdrku.. no shit šrlok, koj na prvm semaforju sm ven šla.
pol se je pa najdu še en str ata, najprej res prjazn, sam pol nakonc ksm šla u selcih vn mej pa kr za roko prjeu pa kr hotu kušnt na lica, sm sam vn spizdila..
pol enkrt sem uštopala ene dva ata pa mamo k sta lih s tolmina šla prot lok in sta neki govorila o enih "črnih rejverjih k pridejo vsak let u tolmin" :D
lih dva dni nazaj nama je pa s frendico ustavla ena ženska tm okol 30.. pa res visok avto pa res una steklena al kašna streha, res upedenan avto :P
pol enkrt iz polan prot lok.. k sta nama s sestro ustavla dva žirovca ja BOŽEMILI ne razumeš jih pou kurca :D
sam eni so pa res svine. štopam b 11h zvečer prot domu, pa okej, do dolene vasi bo uredu, ne dab u tistmu dežju še tist ovink zategnu. res gnoji.
enkrt sva pa s frendico štopale u 2 ure pozim. sm rekla nkol več an.
drgač pa jz ne štopam razen trase škofja loka-železniki.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 20:08
Originally posted by AishaBerg AishaBerg wrote:

sam eni so pa res svine. štopam b 11h zvečer prot domu, pa okej, do dolene vasi bo uredu, ne dab u tistmu dežju še tist ovink zategnu. res gnoji.
ok to grem pa men ful na živce..vesela bot, da ti je kdo ustavu, ne pa da pravš, da so gnoji, ker te niso pelal še en ovink izven njihove poti..
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 20:29
Tako je.
 
Je pa ful zanimivo včasih opazovat ljudi v avtu meni blo. Eni me niso vidli, okej. Eni so mel poln avto, pa so mi vseen skomigal, češ da bi me vzeli, kot da bi se hotli opravičevat ... :) Eni so podobno delal pa so mel prazn avto, jebiga. Nekaj na polno mahajo, češ, lej, na tistem odcepu za tabo zavijem z glavne, pa so šli tam kar lepo naprej. Sem mel že raje da so se pretvarjal da me ne vidijo ...
 
Pogrešam srednjo ko sm štopal, če ne drugega zarad kakega starejšega modela katerega kilograme je kaka stara škoda komaj še zdržala, ki me je pobral in mi ves vesel razlagal kok je sin pridn, sicer pije, sam, kadil pa ni nikol in nikol ne bo kot je tudi prav. :D Pa tudi koga ki je krepko zavil s svoje poti da me je kam zategnil ... Blo je svašta ljudi, od mamic do delavcev, ribičev, kitarista Last day here, tovornjakarjev ... štop je zakon. Včasih je blo že prav malo dolgočasno natrofit na isto osebo večkrat, ampak glavno da je bil prevoz. Eno poletje sem tudi na šiht redno štopal, splačalo se je.
 


Edited by rožica - 17.May.2009 at 20:32
Back to Top
moser View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 20:31
sm eneprkrat štopou,ustavm pa skoz k do cajta vidm d ma kdo prst pokonc.ni slabih izkušn,dobra izkušna je pa že to,d te pobere kdo.
štopam pa tko Loka-Kranj,Loka-Lublana,pa č smo kje brez avta.pač,nkol tko neki daleč.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 21:40
Originally posted by Windir Windir wrote:

Originally posted by AishaBerg AishaBerg wrote:

sam eni so pa res svine. štopam b 11h zvečer prot domu, pa okej, do dolene vasi bo uredu, ne dab u tistmu dežju še tist ovink zategnu. res gnoji.

ok to grem pa men ful na živce..vesela bot, da ti je kdo ustavu, ne pa da pravš, da so gnoji, ker te niso pelal še en ovink izven njihove poti..


jst pa zmerej zapelem če ni prou zlo deleč...
zkwa pa ne če tko pogledaš? :))
.....
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 22:05
V časih srednje šole sva enkrat štopala s sošolko in vidiva da proti nama pelje profesorca, ki nas je učila in seveda poznala. Midva že vsa vesela, ona pa se nama lepo hinavsko nasmehne in gre mimo. Pizda smotana!

Drugače pa to, kar pišete nekatere, da so vas nadlegovali tipi - to mora bit res bedno. Kreteni. Thumbs%20Down
FUCK THE WORLD
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2009 at 23:32
Jst ne štopam pa sama tut nikol ne bom, ker sm šibka in nevisoka, nikol ne veš. Pa tut ne maram se pogovarjat kej preveč s tujci. + to da sm reva Smile
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 00:19
men se je enkrat nrdil k sm stopov prot domu sred noci cist pijan d so eni zabiti kmetje ustavl avto pred mano pa me vprasal do kam sem namenjen.jst jim valda povem d grem prot domu, oni pa men nazaj prbijejo d grejo sam do loskega puba k je od stop placa oddaljen 10m.pol sm se valda zaceu naglas pizdit pa smo se se sklofal skor..jst nism vedu a se nej smejem al jokamBig%20smile
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 09:03
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

oni pa men nazaj prbijejo d grejo sam do loskega puba k je od stop placa oddaljen 10m.
Ej, sam tole je pa vrhunski smisu za humor. Sm mislu, da se poščijem, k sm tole prebrau. LOLLOLLOL
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 09:07
samo res LOL 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1086
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.May.2009 at 16:14
ej kam se postaviš če štopaš iz Kopra prot Lublani?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.