Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Štopanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Štopanje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Štopanje
    Posted: 11.May.2009 at 14:59
Evo ena dost uporabna tema se mi zdi....za pocen prevoz do koncertov in še kam.
Zanima me če kej štopate in če ustavlate štoparjem.Kakšne mate izkušne glede tega?
Pa kako je kej s štopanjem v tujini?Mate kej izkušenj s tem?V kerih državah se da dobit štop in v kerih te lah celo polcaji preženejo?
 
Js naprimer štopam kr velik....na kšn koncert če ni prevoza.Na fax in nazaj.Pa pač kamorkol, ker nimam avta in rad pršparam za kšn pir več.Redno štopam že kšne 4 leta (iz faxa domov vsakič če ne dežuje)in sm meu sam eno mal slabšo izkušno.drugač pa spoznavam kul folk in še kej zanimiuga zvem.
Tko zj pa viSmile
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 15:08
Štopam enkrat ali dvakrat na teden, kadar sem prekratek za vlak, ali pa je predaleč za kolo:)

Negativnih izkušenj nimam, mogoče kakšno zabavno.

Ustavljat ne morem, ker nimam avta. Ko ga bom mel, mislim da bom ustavljal do kakšne negativne izkušnje:)
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 15:36
Z mano se nihce noce peljat, samo da psa vidijo ;((((((
Back to Top
engl View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote engl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:01
dej izpovejte se glede izkušenj dobrih/slabih Smile
ne upam si bit prvi.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:10
načeloma same dobre izkušnje, sm preštopal zadnje 2 letnika srednje ker mi je štopališče bližje od železniške (kr planina - lj šentvid) pa sm zamudil manjkat, kot če bi šel na vlak k pr nas vemo kako je.. sploh če sneg zapade:)

mel sm pa par čist prfuknjenih primerkov ampak daleč od tega da bi zarad tega nehal štopat.. par izrazitih:


1.) iz kranja v lj v 6 minutah po avtocesti (od table do table)
2.) konc celovške proti medvodam 140kmph
3.) za enga sm pol poti sumil, da je kkšn čeh al pa slovak, ker sm ga bolj tko tko razumel.. pol je pa zapihal in sm ugotovil da je človk nabasan kt kamela.. v krožišču v medvoda me je uprašal "auš kufe" in v tem, ko me je pogledal je tud volan zavrtel desno tko da sva konačal na zelenici:D

4.) tip me prvo upraša če sem komunist al pa peder, in ker sm na oboje reku NE je reku da me lahko pelje.. krščanski fanatik:)

5.) pobere me tip pr katerem sm vleku vzporednice z amerišim psihotom.. ampak je bil avstrijski psiho oz. mogoče mal podobn če ste gledal ko to tamo pjeva - tist tip k je simpatiziral z švabijo.. uglavnem en zavaljenc, klub temu da je mel spredi frej sm se mogu usest zadi, un je pa vsake pol minute dal notr drug cd in to en ugabn AVSTRIJSKI UNDERGROUND POP! kot ga je sam predstavil, pa neki si je mrmral celo pot

6.) enkrat me je pobral en pedr, ampak je bil faca, roko cel čas na menjalniku tko da ni blo bojazni:)

štopal sm samo po sloveniji in avstriji, oboje vedno uspešno, v katowicah edin mi ni ratal, sm se po 15 minutah naveličal
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:19
js tut kr dost štopam, sicr bolj na krajše lokacije okol celja, pa tut iz/v lj sm že...

negativne izkušnje še ne, v glavnem pozitivne... od enih k so me zapelal do doma ne glede na to da so šli v par kilometrov drugo smer (me je vprašo kam grem, pa kr tja pelo, pol sm pa vprašo...), do poslušanje vse mogoče ogabne muske...

enkrat so me na štopu iz laškega pobral neki delavci in me v kombiju uzadi vrgl :))))
ni me blo neki strah, k so se med potjo z mano pogovarjal pa tak :)


opažam pa da sm v naši družbi en redkih k sm za štop, usi kr neke taxije pa nevem ka vse...


Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:35
ja itak da sm štopala :) do zj še nč slabga doživela. mi je pa najbl u spominu ostal k mi je ena nuna ustavla k sm štopala u MB na en black metal koncert pa sva mele pol debate o muski ipd. čez celo pot. je bla drgač čist prjazna hehe.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:45
js ustavlam štoparjem..sam more bit pač mlad..starejšim ne ustavlam..edin enkrat sm enmu 60-letniku ustavla, pa je bil res pjan in sva mela kr zanimiv pogovor..
drgač pa sama sm šla pa samo kšne parkrat..v tujini edin na Irskem in smo res kuj doble štop..nas je še ful izven negove poti pelal..edin jeba, ker je bil s podeželja in je mel res ful naglasa in ga je blo mal problem zastopt Smile
se mi pa zdi, da je res skos manj štoparjev..zdele se sploh ne spovnem kdaj sm nazadne koga vidla štopat..
pa se mi zdi, da folk tut skos manj ustavla..moj fotr je včasih ful, zj pa ne več, ker je negov kolega pobral štoparja in sta mela prometno nesrečo in ga je tožu..bedno, da so taki štoparji.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:47
Jaz se najbolj bojim štopat iz Šk. Loke v kakšno dolino, sami need for speed fanatiki ki se jim mudi domov:)
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:48
Ne štopam pogosto, ampak slabih izkušenj nimam.

Enkrat, ko sem bla se froc sva z bratom štopala do Zagreba in je blo zakon. Sva se furala v nekem tovornjaku pa z enim tipom, ki je vozu ful prehitro, ampak je blo prav fajn :) Mislim da sva v celi poti vsega skupaj ravno 20 min stopala :)

Pa ko smo sli enkrat na hmn se nam ni sanjalo kak zdaj iz zelezniske do Ubeljskega prit pa smo se odlocli za stop. Nam je ustavu nek tip, ki mu je blo cist iz poti, ampak je reku, da ni problema.. Da nas bo ze zapeljal. Pa nas je vmes se na spricar povabu. Car :D

Pred kratkim smo pa vidli enga štoparja pa smo ga prepozno opazli, da bi mu ustavli pa smo pol 15 min po nekih rovtah vozli, da smo prisli nazaj do njega pa ga pobrali. Zakon clovek. Je razlagal kak so hodlli na koncerte v nejgovih casih, nek mega Maiden fan :D

Bolj pogosto bi blo treba stopat :D
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 16:55

jst štopam že ene cirka 5 let,zmeri kadar grem u kranj alpa na koncert km
dobr če grem v rad.grem tud na štop ker se mi ne da na pešBig%20smile
mam pa in dobre in negativne izkušnje.
edin mal je to gadn če morš ful čakt sam sej maš mp3 pa prežviš
sva bla na začetku zmeri 2-SOSED!!!! pa sva tud dobla štop

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 17:35
V srednji sm dostikrat štopal domov (Sežana-Bistrca), s sošolko al pa sošolcem, na faxu manjkrat (enkrat sm štopal več ur da sm pršu domov), zdej pa skorej nč več. Zadnjič sm štopal v Nemčiji, skupej s Čutotom in Sansetom, ko smo bli na MCF-ju pa smo šli do sosednjega mesteca, za nazaj se je pa uscal dš, pa ns je en Manowar fan pobral, sedel sm zadej, imel je original CD-je vsepovsod po sedežih, komot bi mu vse pokradel, ampak itak da mu nisem nč. Smile Pobiram večinoma ne, sm pa tudi že pobral kdaj koga... Slabih izkušenj nisem imel, sm pa slišal že vse živo.
FUCK THE WORLD
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 17:42
Štopanje mi je bilo kul.

Ustavljam pa ne več, odkar so kazni in odkar sem pobral dva prfuknjena tabletomana - tipa in tipinjo, komad zblojena, v Kranju. V kratkem si imam namen naprintati obrazce za vsakega, da stopa v avto na lastno odgovornost (chainsaw party...).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 17:44
Js pa ne štopam,nism še nikol. Tut s taksiti ne palamudim,če že ni dnarja se pa sprehodim do žel. kjerkoli pač sm,pa se švercam dokler me dol ne fuknejo. Mam pa kr par podvigov pešaka Smile Npr. enkrt me je fuknu kondič iz cuga dol v rimskih toplicah k sem bil na eliminator v laškem. Ob 6h zjutri,trmast,pjan pa še jezn ... sm šel kr peš v trbovlje domov Big%20smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 17:49
u, da ne pozabim.. ko sm bil še samski sm tkole če je bil lep dan pa mi je blo dolgčas šel mal štopat, pol pa kamor me je pač pot zanesla, nism se ji upiral...

uglavnem pršu sm prvi dan do celja z avtodomom, drugi dan pa v velenje z enim oldtimerjem iz ww2, nemška zadeva, mislm da ma 3 črke, se ne spomnem točn.. mogoče bo voith znal po opisu povedat.. mam slikce doma, bom uploadal ko pridem iz šihta in se streznem... no nazajgrede prvi dan iz celja je šlo gladko, hitr dobil štop do kamnika pa pol v lj kjer sm spet mal zabluzil, naslednji dan sm šel pa okoli 10h šele nazaj, blo je temno kt v rogu ampak mi je ustavu en tip, ki je šel sicer do sosednje vasi, ampak me je peljal v kranj, ni hotu nč za potne:D spotoma sva se še 1x ustavla ker je en tip mahal iz avta, ostal brez bencina in sva se še 15km do pumpe zapeljala, mu prnesla kantico goriva, pol pa direkt v kranj:D
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 17:56
Jst in stopam in ustavlam :D

Se spomnem se lansk poletje, ko mi je blo doukcas pa sm vidu u Lok Sajmona da stopa, pa sm ga kr mal zapelu do Zeleznikov :D
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 18:13
jst sm tud štopala včasih.. ustavm pa skor zmerej... razn če res nism u filingu de bi kšnga mela u avtu...
no če je kšn znan zmer ustavm:) sam prot železnkim dostkrat kšni đanksi štopajo.. teh se mi pa ne da gledat:)

najhuj je blo 2 let nazaj ke sm šla z motozbora iz žirov.. vsa blatna ke sm u vodo padla.. bla je pa nedelja okol 10 dopoudne.. sm štopala fuuuul doug po mi pa ustav ena mamca ke je do železnkov vozila 50 :/
no sj sm hvaležna de mi je takrat ustavla ke res nism bla za nikamor:)))
.....
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 18:33
jst štopam slabih 5 let,zgodil se je pa že čist vse možnBig%20smileenkrat sem doživu nesrečo s temi k so mi ustavl (nismo bli mi krivi),pa od raznih jointkov v avtu (ravno iz škisove tržnice sm dubu enga tacgaBig%20smile),alkohol je tud velikrat biu prisoten.pa tud kšnga sm po več k desetih letih spet srečov na ta način.enkrat prejšn mesc mi je ustavla čez 60 let stara mama k je notr nabijala iron maiden,jst sm jo sam gledou.čeprou mi mejdni niso kul,sm jih z veseljem poslušov v avtuSmiledrgač pa štopam skor vsak dan.pač vsak dan u loko hodm če se le da ker mam tam vse frende.
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 18:35
Originally posted by FINc FINc wrote:

Evo ena dost uporabna tema se mi zdi....za pocen prevoz do koncertov in še kam.
Zanima me če kej štopate in če ustavlate štoparjem.Kakšne mate izkušne glede tega?
Pa kako je kej s štopanjem v tujini?Mate kej izkušenj s tem?V kerih državah se da dobit štop in v kerih te lah celo polcaji preženejo?
 
Js naprimer štopam kr velik....na kšn koncert če ni prevoza.Na fax in nazaj.Pa pač kamorkol, ker nimam avta in rad pršparam za kšn pir več.Redno štopam že kšne 4 leta (iz faxa domov vsakič če ne dežuje)in sm meu sam eno mal slabšo izkušno.drugač pa spoznavam kul folk in še kej zanimiuga zvem.
Tko zj pa viSmile
 
sosed je štopov do anglije in je pršu gor!zamenov je 18 štopov pa je biu na cilju.tko d se čist da štopat, sam pač mal bolj morš bit previden kam se postavš pa toSmile
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 18:47
jest sm samo enkrat štopu v Stranjah, mimo je prišlo točno 5 avtomobilov (vsi polni), ostalo so bli pa itak sam tovornjaki, ki se jim je mudil nevemkam...pol pa iznenada iz nasprotne smeri pride moj fotr pa obrne pa me zategne do Kamnka :D

drugač pa pogosto ustavljam folku, ne glede na to kako zgledajo. enkrat sm eno staro mamo iz Kamnika na Črnivec zategnu, ker je nesrečnica na džju brez marele stala in to ravno k je bla luknja z avtobusi.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 18:54
Štopu nism nikol v življenju dejansko, ustavlam pa, sam sem zbirčen.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 20:15
Js pa štopam že od 14.leta k sam tko sm lohk kam pršu. Dnarja za bus ni blo pa še to sam 1x na dan pele. Zadne cajte manj štopam k večkrat pelem, ustavlam vsakmu. Pelu sm se že res povsod, od traktorja do motorja, u prtlažnku s psom npr.Smile K štopaš ful folka spoznaš pa nasploh je to ful dobra dogodivščina, sploh na dolge proge. Po tujin sm tud že štopu..tuki se najbol splača met sabo kšno tablco da vsaj prbližn napišeš smer..tahografsko "tablco" pa sploh!
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 20:16
Js pa štopam že od 14.leta k sam tko sm lohk kam pršu. Dnarja za bus ni blo pa še to sam 1x na dan pele. Tko sm se pol ful navadu štopat in mi je čist navadn. Zadne cajte manj štopam k večkrat pelem, ustavlam vsakmu. Pelu sm se že res povsod, od traktorja do motorja, u prtlažnku s psom npr.Smile K štopaš ful folka spoznaš pa nasploh je to ful dobra dogodivščina, sploh na dolge proge. Po tujin sm tud že štopu..tuki se najbol splača met sabo kšno tablco da vsaj prbližn napišeš smer..tahografsko "tablco" pa sploh!
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 21:01
jsm ucas ful stopala, zdej pa raj sedem na vlak in kej berem.. sm mela raznorazne izkusnje, od ful pozitivnih pa do.. ne bom rekla negativnih, ampak cudnih..
enkat mi je en celo pot nabiju, kako ga zena vara, pa neke sminke rudece mi je turiu, na konc me je pa hotu zalizat..
en ata me je prjel za koleno in me hotu zapeljat v neko hosto se mal digidagat, nakar sm mu mirno natvezla, da sm narkomanka, potem pa ni vec nc hotu..
en kamionist me je uprasu, ce bi se dala dol, ker mu je zena lih rodila in ni hotla sexat, njemu bi pa ful pasalo in ko sm rekla, da zal ne pride v postev, je reku, da beseda pac ni konj in da je samo probu..
drgac pa ful dobrih izkusenj in zanimivih debat..
ponavad ustavm, ce sm na volji, ne pa vedno.. itak pa ful mal vozm..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 21:12
sej zenske ste dost na slabsem glede tega..govorim o prfuknenmu folku k ti ustavjo.po en stran se mate pa tud ful bols ker bote skor zmer prej dobile stop kt pa tipiSmile
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 23:11
Zakon tema!! Dogodivščin še pa još. Celo študentarijo sm štopou s Primorske v LJ pa nazaj.
1. Enkrat mi ustavi en tip, pa mi je biu ful znan. Pol me prešine, da je to Črt Kanoni (včasih znana TV faca). No, pol se peleva, kramljava, pa začne nakladat kako se s prjatli rad sonči v skritih kotičkih brez kopalk, pa da če se js tudi rad tako sončim itd. Fore so postajale bl in bl pedrske, sam tip ni nič probou. V LJ me fukne vn pa reče " Aja, js sm pa Nace". Pol mi je ukloplo, da je biu tip Nace Junkar, operni pevec in deklarirani feg.
2. Ustavi mi star zavaljen pleško. Se mal peleva, pa me praša, če hodim kej u Roza Klub v K4. Js pa nedoužno da ne, pa bla, bla. Pol me naenkrat prime za koleno in me vpraša, če sm za? Sm ga u trenutku zgrabu za vrat in mu reku da ga udušim ku mačka, da sva se na enih ovinkih kmal zabila z avtom. Me je fuknu vn in the middle of nowhere.
3. S kolegom sva štopala na Razdrtem. Se vsuje dež, odpreva dežnik. Čez dve minuti v naju šusne strela. Takrat sm meu še čupo, so se mi vsi lasje pokonci postavli. Kolega se je režou ko zadet, ko me je pogledou. Njemu pa je vse plombe zacvrlo, da je pol še tri dni jokou, da ga bolijo zobje. Kasnej nama je ustavu Gianni Rijavec s pederskim kolegom iz benda, sta crkavala od smeha, ko sta slišala štorijo o streli.
4. Na Razdrtem mi ustavjo 4je tipi u avtu. Me zgatijo na zadn sedež in pičimo v dolino. Vozač je gonu ko norc, se mi je zdelo še kar fajn. Pol pa se pred nami pojavi traktor k gre 5 na uro, nasproti pa avto. Vozač se sam zadere " nimam žlajfou!!!" in gre na blef mim traktorja in fali nasproti vozeči avto za pou metra. Pr prvi gostilni je ustavu in vsi smo šli na dva šnopsa, da pridemo k sebi. Se je izkazalo, da že dva tedna vozi okrog skor brez zavor, ker nima keša popravt.
5. V LJ mi ustavi ful dobra milfica. Že ko sm prsedu, se mi je zdela mal čudna. Pol pogruntam, da je na robu joka. Pol celo pot naklada, da smo moški vsi svinje in da ne vemo, kaj delamo ženskam. Med nakladanjem se je začela ful dret in ni vidla kje vozi in me je prosila, da ji z robčkom brišem solze. Pol se je ustavla na pumpi in me povabla na pijačo, ki se je razvlekla na ene pet rund, ženska je pila đin tonike. Vs ta čas je še zmerej jamrala. Pol sva šla naprej. Se usedeva u avto in ženska me brez besed zaliže in pravi, da jaz pa sigurno nism zajeban šovinist. Me zapelje do doma in reče čau.
 
Evo, to je top 5. Sm pa štopou tudi v tujini. Najbol prijazni so Nizozemci in Švabi (en je naredu 50 km extra, da naju je s punco zapelou, kamor sva hotla it). V Franciji pa nism dubu nštopa da ga jebeš.
Štoparje načeloma pobiram, pa še nikol nism naletu na kšno dobro mačko, jebemti.
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 23:17
5. točka..........













A!
Back to Top
Varggoth View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 555
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Varggoth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 23:43
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

5. točka..........













A!


+ 1 Big%20smile
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2009 at 23:54
Jst nisem nikol pretirano velik štopu, čeprav kadar je to edina opcija mi ni noben problem. Prav kul mi je štopat.

Lani sma šla s Čedotom na štop na Pag in dejansko v enem dnevu (štartala sma ob osmih) prišla do paga. Ob štirih popoldne sma bla še v Postojni, ker nama folk ful ni hotu ustavlat, pol se pa sred lepga v Postojni ustavi en kombi s francosko registracijo, čeprav mu sploh nisma štopala. V njem je blo pet vidno zmačkanih mladih tipov okol 20 let, od spred mi pa en od njih reče, da kam grema. Mu povem da na Pag, pa v mega polamani angleščini reče: "Ok kul, bomo šli mi tud tja, usedta se not"

V kombiju so mel povsod nametane sam prazne flaše od raznih eksotičnih žganih pijač, povsod podlage, filtre in rizle, pa totalno najbolj skulirani ljujde so bli. Do hrvaške meje je padu še en joint, pa nalival so naju z raznim žganjem. Big%20smilePol sem jih jst še čez mejo spravu, ko sem hrvaški ženski na carini 15min nakladu, kak so nas slovenski cariniki ful dolg pregledoval, ona mi je pa grozila, da če lažem me bo fuknala v rest Big%20smile. Itak takoj ko nas je vidla je vprašala kam smo skril travo Smile.

No cela pot do Paga je bla pol zaznamovana z generalno zakajenim kombijem, s ful alkohola in ful zakon debatami. Tipi so se že prav en mesec skoz fural po Evropi pa ga žural vsak dan. Letos grem obvezno spet na štop na morje! Big%20smile
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 01:06
hahah madafaka..5. tockaLOL
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 07:28
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Z mano se nihce noce peljat, samo da psa vidijo ;((((((
res al kaj? mislim si folku ustavu pol je pa reku, da ne gre s tabo zato, ker maš psička v avtu?
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 09:15
Originally posted by Madafaka Madafaka wrote:

Zakon tema!! Dogodivščin še pa još. Celo študentarijo sm štopou s Primorske v LJ pa nazaj.
1. Enkrat mi ustavi en tip, pa mi je biu ful znan. Pol me prešine, da je to Črt Kanoni (včasih znana TV faca). No, pol se peleva, kramljava, pa začne nakladat kako se s prjatli rad sonči v skritih kotičkih brez kopalk, pa da če se js tudi rad tako sončim itd. Fore so postajale bl in bl pedrske, sam tip ni nič probou. V LJ me fukne vn pa reče " Aja, js sm pa Nace". Pol mi je ukloplo, da je biu tip Nace Junkar, operni pevec in deklarirani feg.

2. Ustavi mi star zavaljen pleško. Se mal peleva, pa me praša, če hodim kej u Roza Klub v K4. Js pa nedoužno da ne, pa bla, bla. Pol me naenkrat prime za koleno in me vpraša, če sm za? Sm ga u trenutku zgrabu za vrat in mu reku da ga udušim ku mačka, da sva se na enih ovinkih kmal zabila z avtom. Me je fuknu vn in the middle of nowhere.

3. S kolegom sva štopala na Razdrtem. Se vsuje dež, odpreva dežnik. Čez dve minuti v naju šusne strela. Takrat sm meu še čupo, so se mi vsi lasje pokonci postavli. Kolega se je režou ko zadet, ko me je pogledou. Njemu pa je vse plombe zacvrlo, da je pol še tri dni jokou, da ga bolijo zobje. Kasnej nama je ustavu Gianni Rijavec s pederskim kolegom iz benda, sta crkavala od smeha, ko sta slišala štorijo o streli.

4. Na Razdrtem mi ustavjo 4je tipi u avtu. Me zgatijo na zadn sedež in pičimo v dolino. Vozač je gonu ko norc, se mi je zdelo še kar fajn. Pol pa se pred nami pojavi traktor k gre 5 na uro, nasproti pa avto. Vozač se sam zadere " nimam žlajfou!!!" in gre na blef mim traktorja in fali nasproti vozeči avto za pou metra. Pr prvi gostilni je ustavu in vsi smo šli na dva šnopsa, da pridemo k sebi. Se je izkazalo, da že dva tedna vozi okrog skor brez zavor, ker nima keša popravt.

5. V LJ mi ustavi ful dobra milfica. Že ko sm prsedu, se mi je zdela mal čudna. Pol pogruntam, da je na robu joka. Pol celo pot naklada, da smo moški vsi svinje in da ne vemo, kaj delamo ženskam. Med nakladanjem se je začela ful dret in ni vidla kje vozi in me je prosila, da ji z robčkom brišem solze. Pol se je ustavla na pumpi in me povabla na pijačo, ki se je razvlekla na ene pet rund, ženska je pila đin tonike. Vs ta čas je še zmerej jamrala. Pol sva šla naprej. Se usedeva u avto in ženska me brez besed zaliže in pravi, da jaz pa sigurno nism zajeban šovinist. Me zapelje do doma in reče čau.

 

Evo, to je top 5. Sm pa štopou tudi v tujini. Najbol prijazni so Nizozemci in Švabi (en je naredu 50 km extra, da naju je s punco zapelou, kamor sva hotla it). V Franciji pa nism dubu nštopa da ga jebeš.

Štoparje načeloma pobiram, pa še nikol nism naletu na kšno dobro mačko, jebemti.



jep v franciji pa načeloma ne ustavlajo štoparjem.. sva s kolegico štopale z letališča v pariz... najprej sva rable 3 ure d sva sploh našle izhod iz vseh terminalou, pol sva pa z enim zmečkanim listom k je gor pisal Paris SVP štopale in nama je po 10 minutah en tip ustavu ful faca...sam je reku d ni v njihovi navadi drgač d bi ustavljal.. pa tut štopajo ne preveč radi...

drgač pa sm tut js štopala par let v šolo in domou.. pa je blo par zlo zanimivih izkušnj, kšna tu pa tam mal slabša :S heheh spoznaš pa najbl nor normaln čudn folk kr jih je

za polet mam pa namen po evropi mal štopat, mal z vlakom.. sam upam d več n štop
I'm crazy after all.......
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 10:01
aja, jsm enkat tminske polcaje zazicala, da so me pelal domov ob cca 3h zjutri.. je trajalo celo vecnost, da sm jih prepricala, ampak je uspelo.. bi mogla it pes ene 6 km.. sm rekla, da me je strah.. in so me pelal do doma v marici z resetkami.. :)))
drgac pa madafaka.. super zgodbe.. si me nasmeju.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 10:22

Kr sm iz centra Lj in mam avto nekak nism štopala, razn ko sva šle z bestfrendico k njej v Vrtojbo. Nama je v LJ tip ustavu po 3h minutah, pošitman avto, ful biznismen, je kot študent skos štopu in naju je pol do bajte zapelu, čeprou ni biu namenjen lih tja.

Pol sva iz Mostovne hodile in za foro dam prst gor in nama takoj en model ustav in spet do bajte.
 
Pol pa nazaj v LJ, naju kliče njena mama, če sva že duble štop, pa sva ble že v LJ, nama je po minuti ustavu model pa še na sladoled naju je pelu. Tko da za cel vikend sva rable ene 5 min vse skupi, da sva prevoz dobileThumbs%20Up
Metal je muska za grde.
Back to Top
khors View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 219
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote khors Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 11:20
Originally posted by Zupan Zupan wrote:

pr. enkrt me je fuknu kondič iz cuga dol v rimskih toplicah k sem bil na eliminator v laškem. Ob 6h zjutri,trmast,pjan pa še jezn ... sm šel kr peš v trbovlje domov Big%20smile

tista j zmagala ja.. sam  k si se bebec čist na drug konc vlaka usedu kukr mi(iz nekakšnega protesta al kua je  že blo). kamot bi ti mi za tisto karto usrano zalužil..
Agencija za sramoto in slab vtis d.o.o.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 11:43
Originally posted by grafin grafin wrote:

aja, jsm enkat tminske polcaje zazicala, da so me pelal domov ob cca 3h zjutri.. je trajalo celo vecnost, da sm jih prepricala, ampak je uspelo.. bi mogla it pes ene 6 km.. sm rekla, da me je strah.. in so me pelal do doma v marici z resetkami.. :)))
drgac pa madafaka.. super zgodbe.. si me nasmeju.. :)))

si mela kresničko?
nm so kazn dal ker je nismo meliAngrykurčevih 40eu,pregledal nas pa nasrečpo nisoBig%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 12:19
jst prej nikol nism kej prevec stopou, zdej pa zadnji 2 leti kr intenzivno. . je kr fletna ta rec. . slabih izkusenj naceloma nimam, prej dobre na tak nacin sm spoznou ze precej kul folka, marsikej nouga zvem, prsparam na dnarju, pa se nek dolocen adrenalin mi daje stop. .

s stopanjem u tujini se nimam izkusenj, je pa vsaka izkusnja vec kot dobrodosla, tako da slej ko prej bo tud to na potezo prslo. . tko da sm uglaunem prestopou slovenijo, podolgem in pocez. .

razen ce je kdaj slab vreme, bodisi dez, bodisi abnormalen mraz, u takih primerih grem raj na vlak. .

drgac pa ce se enkrat poudarim, stopanje je kul

Edited by sajmon - 12.May.2009 at 21:05
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 12:56
Stopam ne, ker imam avto ... lahko sm stopu vsega skupi 3× v zivljenju .. v bistvu mi niti ni blo treba, osnovno sm meu 700 metru od hise, sredjo 500 metru od hise, na faxu sm pa obupu po pol leta in sploh nism hodu :))

Stoparjem pa vstavljam, samo ce je postavna zenska hahaha

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 13:33
tole z tahografi kar je tyrnt omenu je dbest zadeva, eno nenapisano pravilo med šoferji špedicije da se pobirajo med sabo ker se dostkrat zgodi da more peljat šleparja 2000km stran in ga tam pustit tko da na ta način domov hodjo, se postavjo ob cesto in dvignejo v zrak (zdej je sicer večinoma digitalni tahograf za beleženje).

prek štopanja sm spoznal dadi daza pa zdej nevem točn a je bil niki neubauer al niko grafenauer.. pa en duhovnik me je enkrat peljal iz ta rozne cerkve na prešercu:)

1x mi je ustavil cigan, povedal da je živel 7 let v nemčiji, nekej let v franciji, na portugalskem, srbiji.. zdej je pa zadnjih par let tuki.. je potrkal po armaturi da ga še nikdar niso kifljci ustavli, se pa od 13 leta vozi brez izpita:D
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 15:16
Jz tut rad stopam, sicer ponavad bl za na faks al pa v lj/kranj/loka. Slabih izkusenj nimam, razn kksnih tihih voznikov, ki se jih nikakor ni dal do pogovora spravt :) Ampak to so malenkosti. Me je pa tut ze enkrat en stric na per pelu, k je dubu nostalgicne spomine ko me je odlozu v studentskem naselju :) Se mi pa dostkrat zgodi, da me kdo na dalec pomoje za deklo zamenja, sploh kksni kombiji delavcev, k dajo ze zmigavc in zacnejo bremzat, pol pa kr naenkrat stran in po gasu :)
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 17:04
Frogi, tole s tahografi je zakon, sam pol k jim poveš da nimaš tovornjaka so pa sam tih. En me je enkrat fuknu vn na bencinski na avtocest, tuki je pa pol res jeba za štop dobit.
 
U enkrat pozim smo Kuzo, Sajmon pa js štopal do Portoroža..pa nam je prej ratal dobit štop kt pa trem rejvarkam. U avtu smo lohk pil, muska je bla zakon, k nam je pjače zmankal nam je ustavu na bencinski da smo se spet založil z alkotom. Iz Kopra do Izole smo šli peš, pol sta nam pa 2 italjana ustavla pa rekla da iščeta gaviolija pa sm reku da lohk pokažem kje je..pa se pelemo najdl in smo kr naenkrat u Portorožu pa se unadva že res čudta kje je ta gavioli. Pol pa rečemo da ustavta pa da nej gresta gor u klanc za hotel mi pa sam gasa do Butija u vikend.Big%20smile 
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 17:06
Originally posted by Madafaka Madafaka wrote:

1. Enkrat mi ustavi en tip, pa mi je biu ful znan. Pol me prešine, da je to Črt Kanoni (včasih znana TV faca). No, pol se peleva, kramljava, pa začne nakladat kako se s prjatli rad sonči v skritih kotičkih brez kopalk, pa da če se js tudi rad tako sončim itd. Fore so postajale bl in bl pedrske, sam tip ni nič probou. V LJ me fukne vn pa reče " Aja, js sm pa Nace". Pol mi je ukloplo, da je biu tip Nace Junkar, operni pevec in deklarirani feg.
 
Ej, a si ti mogoče l.73?
K mi je en točn tako zgodbo povedu.
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 17:25
Benča eni poznate?

No, on se je neki z nami enkrat na MC-ju vTolminu skregal in je rekel, da gre peš dam, mi pa z avtom. Ko smo prišli v Kranj, smo rekli, da gremo še na eno pivo. Naročimo, pokličemo Benča - alo kje si in tip pravi, da že 10 min doma. Stern%20Smile
Tip je bil iz Tolmina do Kranja na štop prej, kot mi. Pa v bistvu smo istočasno štartal.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 20:40
Jaz sem tudi nekaj let kar intenzivno štopala, zdaj pa samo kdaj pa kdaj iz službe.
Enkrat se mi je zgodilo podobno kot eni, ki je že zgoraj pisala: en starejši tip avtrijec ali nemec je zavil iz ceste v gozdiček (par metraov samo) in mi predlagal, da bi me božal po stegnu in zraven masturbiral, da bi jaz samo sedela in da bi mi zato plačal 5000 sit. Sem enostavno rekla ne, pa je dal mir.
Drugače pa razen nekaterih prehitrih voznikov nobene slabe izkušnje, same dobre. Smile
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 20:43
Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Benča eni poznate?

A je to Benč Komurka? :) Očitno ma res žilco za štopanje, k sem ga že milijonkrat do Trboj peljal čist nabasanga.

Sam štoparje pobiram. Mal mi gre na kurac, če so pol čist tih (sploh kšna punca se mi zdi, da sam prestrašeno čaka, kdaj jo bom za stegn zagrabu), ampak jebiga...
Nekajkrat sem sam štopal, ampak sem skor zmeri prej peš do doma prišel. :) Zato en velik fuck off tistim, ki ustavljajo/ustavljate le bejbam/lepim/mladim/tistim, ki na prvi pogled ustrezajo vašim kriterijem! Folk se ponavad hoče samo pelat, ne fukat/vas zabavat/karkolže... No, to je bil moj mali Grrr trenutek. :)


Edited by Tonckow - 12.May.2009 at 21:02
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 21:11
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:





Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Benča eni poznate?
A je to Benč Komurka? :) Očitno ma res žilco za štopanje, k sem ga že milijonkrat do Trboj peljal čist nabasanga.Sam štoparje pobiram. Mal mi gre na kurac, če so pol čist tih (sploh kšna punca se mi zdi, da sam prestrašeno čaka, kdaj jo bom za stegn zagrabu), ampak jebiga... Nekajkrat sem sam štopal, ampak sem skor zmeri prej peš do doma prišel. :) Zato en velik fuck off tistim, ki ustavljajo/ustavljate le bejbam/lepim/mladim/tistim, ki na prvi pogled ustrezajo vašim kriterijem! Folk se ponavad hoče samo pelat, ne fukat/vas zabavat/karkolže... No, to je bil moj mali Grrr trenutek. :)


hehe sm že jst mislu popizdit nad enim postom v tej temi pa rajš zdej pod to nrdim en PODPIS
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 21:14
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Benča eni poznate?

A je to Benč Komurka? :) Očitno ma res žilco za štopanje, k sem ga že milijonkrat do Trboj peljal čist nabasanga.


JAp. To bo ta. Samo kolk ma pa on zmer zegn pr štopanju...

Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
syphilitic ork View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote syphilitic ork Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 21:49
Js ne štopam velik, sam mi je pa useen kul, zmer je zabauno... Pobiram pa ne k nimam autaUnhappy... mam same dobre izkušne... najbl kul je blo k nm je enkrat ustavu kamjon k je pesek prevažu in smo se pelal gor na unmu kupu peska odzad... sj je blo sam ene 15 km...
Pa letos mam tud neki plane mau štopat okol po europi... mogoč na brutal asolt al pa na kšn festival u nemčijo k majo tm železnce tok jebeno drage...
 
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2009 at 23:22
kot ventor, štopal enih 3x u žvljenji, pa tud ustavljam, tako, fifty fifty bom reku,  ku se počutim. zadnje cajte bolj. zgleda, da me malo paranoja daje. prou prvič sm pa ustavu štoparju 10 min po tem, ko mi je punca po dveh letih rekla, da je konc. sm biu tako paf, da sploh razmišlju nism, pa sm kar ustavu.Smile

@madafaka   fajn prigode, je pa zanimivo, da 5. situacije nisi smatrou kot spolno nadlegovanjeLOL

@Tonckow  ni kej, morš pobudo prevzet. sej pole ponavadi zlaufa kak small talk
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2009 at 00:07
hm.. en mi je ustavu, sm ga uprašal če redno pobiral pa je reku da ne, ker ponavad štoparji ne spoštujejo njemu ljube tišine:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,625 seconds.