Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Forbidden
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Forbidden

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Message
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 12:59
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Forbidden pa Metallica se live sploh ne morta primerjat...Forbidden so mel preveč dolgo pavzo...Metallica jih poseka po dolgem in počez live...

s čim ti poslušaš muziko z ritjo?
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 13:10
Originally posted by Wrath Wrath wrote:

Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Forbidden pa Metallica se live sploh ne morta primerjat...Forbidden so mel preveč dolgo pavzo...Metallica jih poseka po dolgem in počez live...

s čim ti poslušaš muziko z ritjo?


To bi pa še James H. zanikal metallica so nič od leta 1991,pa kaj,če so meli  pavzo,naj jo ima še metallica sam,da se naj potem vrnejo z vsem svojim sijajom in bliščom iz leta 1984 nazaj,kar pa mislim ,da pri metallici ni možno
..pustimo metallico nazaj na forbidden evil
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 13:40
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Samo reče prou Are I pee? :)
 
Nekaj a la Metallica. Počasi se mi zdi, da grejo tudi ti stari (nekoč) odlični bendi na odpad...

Forbidden pa Metallica se live sploh ne morta primerjat...Forbidden so mel preveč dolgo pavzo...Metallica jih poseka po dolgem in počez live...


Hm... Res, da še nisem nikol bil na Metallici, samo tak koncert, kot ga je Štuk doživel s Forbiddni... ShockedClap
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 14:12
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Samo reče prou Are I pee? :)
 
Nekaj a la Metallica. Počasi se mi zdi, da grejo tudi ti stari (nekoč) odlični bendi na odpad...

Forbidden pa Metallica se live sploh ne morta primerjat...Forbidden so mel preveč dolgo pavzo...Metallica jih poseka po dolgem in počez live...
 
 
ja mislm tole je kr en totaln B.S. ..... itak, da se ne morjo primerjat, to je tko, k bi primerjal en hi budget hollywood movie pa en low independent film....
 
vse je drugač in zato je primerjava čist neumesna....
 
Metallica so profesionalci, k skup žgejo že 25 let, majo za sabo vrjetno več tisoč koncertov in profesionalne ekipe, k pedenajo samo še pop zvezde...
 
Forbidden so bolj ljubiteljski bend, k ne vrjamem, da je sploh kdaj živel izključno na račun glasbe (mogoč tam okol Twisted into Form za par let).... ful časa tud niso igral.
 
Meni osebno so ful boljši, ker so čist unikatni in samosvoji..... kot glasbeniki so mi boljši od Metallice - razn mogoč Jamz je res care. Metallica kot team itak, da so ful bolj uigrani kot Forbidden - kar meni zmaga pri Forbidden je predvsem njihova samosvoja atmosfera, k mi je pomebnejša od uigranosti, sounda in glasbenih tehničnih zmoglivosti, pa čeprav je Hernandez ful boljši bobnar od Larsa in Craig miljon izvirnejši od kakega Kirka...
 
Metallica so Mainstream (pa s tem ne mislim nič slabega - ker meni je in mainstream in independent zakon ....pr vsakemu se najde neki dobrega...
 
V končni fazi pa kot pravm, primerjave so neumesne in nesmislne - to počne folk za pumpanje samega sebe, ne pa da bi kej konstruktivnega s tem povedal...... LOL


Edited by Wind Carrier - 28.Aug.2009 at 14:15
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 14:45
Tale post je edn bl carskih postov na paranoidu, se popolnoma strinjam!
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 16:22
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Samo reče prou Are I pee? :)
 
Nekaj a la Metallica. Počasi se mi zdi, da grejo tudi ti stari (nekoč) odlični bendi na odpad...

Forbidden pa Metallica se live sploh ne morta primerjat...Forbidden so mel preveč dolgo pavzo...Metallica jih poseka po dolgem in počez live...
 
 
ja mislm tole je kr en totaln B.S. ..... itak, da se ne morjo primerjat, to je tko, k bi primerjal en hi budget hollywood movie pa en low independent film....
 
vse je drugač in zato je primerjava čist neumesna....
 
Metallica so profesionalci, k skup žgejo že 25 let, majo za sabo vrjetno več tisoč koncertov in profesionalne ekipe, k pedenajo samo še pop zvezde...
 
Forbidden so bolj ljubiteljski bend, k ne vrjamem, da je sploh kdaj živel izključno na račun glasbe (mogoč tam okol Twisted into Form za par let).... ful časa tud niso igral.
 
Meni osebno so ful boljši, ker so čist unikatni in samosvoji..... kot glasbeniki so mi boljši od Metallice - razn mogoč Jamz je res care. Metallica kot team itak, da so ful bolj uigrani kot Forbidden - kar meni zmaga pri Forbidden je predvsem njihova samosvoja atmosfera, k mi je pomebnejša od uigranosti, sounda in glasbenih tehničnih zmoglivosti, pa čeprav je Hernandez ful boljši bobnar od Larsa in Craig miljon izvirnejši od kakega Kirka...
 
Metallica so Mainstream (pa s tem ne mislim nič slabega - ker meni je in mainstream in independent zakon ....pr vsakemu se najde neki dobrega...
 
V končni fazi pa kot pravm, primerjave so neumesne in nesmislne - to počne folk za pumpanje samega sebe, ne pa da bi kej konstruktivnega s tem povedal...... LOL

no če boš v naslednjih dneh kej pozorn na moj post, boš videl da sm jst pač svojo misel strnil v tri stavke, medtem ko si ti potreboval veliko več, da si napisal post z istim pointom...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 17:07
jebiga dyz je že starBig%20smile
drgač se mi pa zdi da je čist prow poveduApprove
in ja metalica suxCool
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 17:39
Seveda je treba primerjat... ampak na pravih mestih. Forbidden so izdali 2 odlični kvalitetni plati + super demo (Trapped), Metallica pa 3. oziroma 4.. In to je tisto kar šteje najbolj = kolko dobre muzke si naredu, ne pa al si mainstream al pa underground al pa ker žanr igraš. Kar je dobro je pač dobro ne glede na svoj ovitek.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 17:53
Lars urlich je mel kot bobnar veliko svetlih momentov, verjetno več kot bilo kateri bobnar v metalu. Ne vem ka je do zdaj mel Hernandez za prikazat, kar se bi primerjalo z njegovim bobnarskim delom na prvih štirih platah Metallice? Tip je osmislu thrash stil bobnanja, ko so v ostalih thrash bendih še igrali samo cupa cupa. Pa ne govorim le o njegovih počasnih prehodih, ki mu jih je odlično uspelo inkorporirati v hitre komade, govorim tudi o njegovi sposobnosti, da je kitarski riff popolnoma spremenil s svojimi različnimi bobnarskimi vložki, tako da je en riff bilo lahko slišati na več načinov. Zaradi njegovega bobnanja se je v popolnosti izkazal Hetfieldov talent pisanja komadov in delanja riffov. Lars Ulrich bi v 80ih vsak bend prikazal v drugi luči, ker ni bil le bobnar, ki naredi podlago, ampak je svoje bobnanje "zašil" skupaj z ostalimi inštrumenti. Če se poslušajo prve štiri plate od Metallice se ne sprašuje, kako bi lahko bobne bolj odigral, ker tisto je vrhunsko odigrano in se v večini primerov ne da odigrat drugače, da bi bilo boljše. Ne briga me kako zdaj špila in ka zdaj je. To kar je takrat naredil nobeden ne more izbrisati.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 17:58
Prophet has a point there. Z njim se ne strinjam samo v številu dobrih Forbidden albumov, ker so mi dobri vsi štirje, zadnja dva včasih še bolj sedeta kot prva dva :D
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:03
Sej nisem reku, da sta dobra sam prva dva. Reku sem, da sta prva dva odlična (več kot dobra).
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 23:10
Pa jst rečem, da sta sam prva dva dobra. Tongue
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2009 at 09:00
In še dodatek.Poslabšanje Hammeta iz and justice for all do danes 80%.Sej ne moreš vrjet ko poslušaš justice for all to live is to die in ga greš pol v živo gledat.Gre ti kar najok kako slabo igraConfused
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2009 at 10:14
Pa je res tak slabo? Kaj je pozabu igrat, al kaj? Huh, morem enkrat ujet Metallico, da vidim to čudo, ki ga vsi tak pljuvate. :)
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2009 at 10:26
Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Pa je res tak slabo? Kaj je pozabu igrat, al kaj? Huh, morem enkrat ujet Metallico, da vidim to čudo, ki ga vsi tak pljuvate. :)



Wah je začel uporabljat in si je sfukal vse.Res.Tam v ljubljani je igral super 1999.Fight fire with fire je odigral v nulo solažo v Ljubljani,tle pa obup letos na Dunaju da o jump of the fire ne govorim.ŽE tam 2003 k so mel un nastop na MTV me je skor srat prjel k je bla solaža Blackened.Hetfield je super igra super točno in vse hammett pa obup res.Pač une komade stare k igrajo skoz for whom the bell tolls creeping,master of puppets,one.Te odšpilajo v nulo.Pol pa te k so začel na novo igrat oziroma s prihodom trulija leper,disposable,trapped,jump so pa enostavno obup enako blackened sicer so ga mal izpoljšal v živo od 2003 sam je še zmer obup.Jest ne vem kako lahk pozabiš svoje komade igratConfusedConfusedConfused.Pomoje k so bli v uni eri do 1992 so vadli 5x na tedn zdej pa 1x na tedenConfused.Mah sej tolk slabo ni,sam če pa pač gledaš stare posnetke al pa plate je pa zanič resConfused


Edited by doda24 - 29.Aug.2009 at 10:30
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2009 at 13:16
Mislim, da smo že preveč povedali o Metallici v Forbidden debati.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2009 at 13:59
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Mislim, da smo že preveč povedali o Metallici v Forbidden debati.


Se strinjamSmile
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 00:05
Men je mal tu mač našpičeno. Twisted... seka!Tut muska mi bolj sede.
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 01:42
Originally posted by Buco Buco wrote:

Prophet has a point there. Z njim se ne strinjam samo v številu dobrih Forbidden albumov, ker so mi dobri vsi štirje, zadnja dva včasih še bolj sedeta kot prva dva :D
 
meni osebno je v marsikateri stvari Distortion daleč najboljši Forbidden album! (akustični začetek komada No Reason, Hypnotized by the Rhythm, Feed The Hand, All that is.... te stvari, ta atmosfera - to mi je res neki najbolšega ever v metalu).
Drugač pa itak Twisted into Form je pa sploh zakon! Tongue
 
Vsi 4 so mi totalne mojstrovine, s tem, da mogoč edino na Green mal manjka dobrih idej. Je pa zato tiste pol plate, k jo je dobre res najboljše - naslovni komad mi je mogoč najboljši Forbidden komad sploh :) Face Down Heroes, Phat, Turns to Rage so mi s fulam dobri komadi, da ne bi o komadu Focus!!!!!!!!!!! OMG!  Clap mnjam!
 
na ostalo se mi pa mal ne da odgovarjat, k je res dost pointless...  LOL
 
distorzija na Forbidden Evil je posneta čez ol' skul tube screamerja + marshall glave. Men je fora, sam mi pa ni neki najlepšega kar sm v lajfu slišal. Twisted mi zveni ful boljš - v bistvu ma za moj okus ful popoln sound, edino kar ji manjka je res dobr sound baske.
 
Daleč najboljši sound mi ma Green plata - predvsem snare in pa kitare so mi super (sploh za low budget produkcijo iz 90ih nadpovprečno dobr posneto.  (to je pač moj osebni okus)
 
Gašper - > če si želiš met tak sound - sam Ibanez Tube Screamer pa Mashall JCM 800 pa piči :D :D
 
 


Edited by Wind Carrier - 30.Aug.2009 at 02:04
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 14:03
Hehe, kaj pa distorzija na The Years Of Decay od Overkill, ti je všeč? Tam je bla pa ADA umes. Smile

Drugače pa Twisted Into Form mi je malo preveč mrzla produkcija, Forbidden Evil je bolj živa. Upam, da pridejo še kej k nam al pa v bližino. Se že ve kdaj nej bi biu nov album izdan?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 14:33
na Forbidden Evil so mi edino bobni ful dobri - sploh snare mislim. No je pa res neki zanimivga je na tej plati - men je bla včas ful všeč produkcija - edin zaigrana je mal še šwoh -  - na F E so bli še otroci na kokainu, na Twisted into Form so pa že dozorel v prave glasbenike. Ne vem točn, kaj misleš z "hladna" -  a to misliš, da je preveč vse spolirano? :D :D men je zmaga :D
 
Years of Decay mi je po mojem najbolši 80s sound od treša, ne vem če ma kdo boljšega.... men niti Justice po mojem ni boljš :D
 
edino še Practice what you preach mi ga tko seka :D
 
ja Forbidden Evil vem, k je Craig povedal, da so mel tube screamerje, marshal glave :D
 
faaaaaaaaaak no, kwa men dela tale ta nov kumad noooooooooo!!! :D :D  res mi je vsakič, k ga poslušam boljš, pa boljš filing mi dela Clap Clap Clap


Edited by Wind Carrier - 30.Aug.2009 at 14:34
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 14:40
http://www.youtube.com/watch?v=27D7OVhiArM

men bi blo všeč če bi mi razložil zakaj se večini to ne dopade :S
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 14:44
Originally posted by Buco Buco wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=27D7OVhiArM

men bi blo všeč če bi mi razložil zakaj se večini to ne dopade :S


Nebi veduSmile
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 15:05
ADA rules. Uber thrash boks. :) Brat ga zdaj uporablja, že dva kolega sta ga uporabljala prej in to res nenormalno seka u pizdo...ultimativni sound. Škoda, da jih ne delajo več.

Kot pravim, ni mi jasno, od kje je Russ potegnil ta glas...nisem verjel, da je tega sposoben, glede na lanske porazne predstave...v glavnem...totalno zakon...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 15:07
Update, Steve Smyth

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=35155627&blogId=507720443
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 15:10
Originally posted by Buco Buco wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=27D7OVhiArM

men bi blo všeč če bi mi razložil zakaj se večini to ne dopade :S
Zeleno je :P
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 15:11
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

ADA rules. Uber thrash boks. :) Brat ga zdaj uporablja, že dva kolega sta ga uporabljala prej in to res nenormalno seka u pizdo...ultimativni sound. Škoda, da jih ne delajo več.

Kot pravim, ni mi jasno, od kje je Russ potegnil ta glas...nisem verjel, da je tega sposoben, glede na lanske porazne predstave...v glavnem...totalno zakon...
Prehitro sklepanje in pričakovanja vodijo v ničevstvo.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 15:16
Sklepal sem pravilno, še vedno ima v kurcu glas live (vsi letošnji festivalski in  klubski live posnetki suck balls), samo tu se je izkazal, z 102340 poizkusi:):):) Zakon;):) Live tega nažalost ne bomo doživeli...Že lani smo imeli srečo, da so imeli (sploh Russ) dober dan...Štuk je bil izjemen, glede na ostale 2008 špile...


Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 15:41
v studiu je vse itak drugač... Russ, Dickinson, Hansi (blind guardian) in nenazadnje tut Labrie (zdej pa vsi pljuvat! LOL) so v studiu odlični. V živo pa... No, v živo se pa pravi pevci izkažejo. Big%20smile
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:11
Hansi je live zadnje 6, 7 let kurac, Labrie itak ne zna peti,
Dickinson je pa live itak še 1000-krat boljši, kot v studiu...:):):)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:27
Originally posted by Buco Buco wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=27D7OVhiArM

men bi blo všeč če bi mi razložil zakaj se večini to ne dopade :S
 
meni osebno je to, kot sm reku, vrjetno najbolši Forbidden komad... (vsaj top 3 100%!!!)
 
kaj pa majo drugi, je pa njihov problem.
 
 
 
Atheist - v svojem lajfu sm sprbal kr neki distoržnov in ne vem, če mi je kdaj kašn smrdel bolj od Ada pre-ampa. Nerazločna brozga. Pa da ne bo pomote - itak smo bli vsi nori na ta legendarni pre-amp, k so ga vsi uporablal!
 
Ne vem, če sm se kdaj za kak distoržn tolk trudu, da bi mi bil všeč in da bi ga preštuderal - in tud leta sm ga sprobaval - pa na koncu sam lahk rečem - da mi je zanič in to totalno. Še najlepši mi je bil čez končno stopnjo Marshall JCM 800 glave - pa še to samo za uni ol' skul crunchy sound kitar..... k ma cut na vsem pod 400 / 300 Hz.... :S men je to kr neki......
 
meni je Ada res zanič. Ne vem, kako je ratal Metallici na Master uno ven dobit, sam vrjetno je blo vse pretweekano pa predeleno, zmodificirano itd.... boostan bias itd..... itak so baje na Masterju mel tolk zboodtano vse, da so jim marshalli kr pocrkali :)
 
Mesa Boogie & Peavey... to je to American tight lo tuned, lo mid crunchy stuff..... :)  + kašn tube screamer - over drive pedal.... 


Edited by Wind Carrier - 30.Aug.2009 at 16:48
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:28
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Sklepal sem pravilno, še vedno ima v kurcu glas live (vsi letošnji festivalski in  klubski live posnetki suck balls), samo tu se je izkazal, z 102340 poizkusi:):):) Zakon;):) Live tega nažalost ne bomo doživeli...Že lani smo imeli srečo, da so imeli (sploh Russ) dober dan...Štuk je bil izjemen, glede na ostale 2008 špile...
Če bi sklepal pravilno se potemtakem ne bi čudil od kje je ta glas v studiu lahko proizvedel.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:29
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Hansi je live zadnje 6, 7 let kurac, Labrie itak ne zna peti,
Dickinson je pa live itak še 1000-krat boljši, kot v studiu...:):):)
Kdo je ta Dickinson, ker po moje ne misliš Brucea Dickinsona.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:32
TongueJih boš moral gledati v živo vsaj 6, 7-krat, da bi lahko ocenilEvil%20Smile...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:34
Čeko, napiši mi enega metal frontmana, ki pri 50-ih lahko pokaže pol toliko, kot Bruce:):)...
NI GA.
 
ps.: Biff Byford je blizu,...
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 17:40
Če si imel v mislih njegove ogromne zobe, bi se potem strinjal. Tip ma po moje največje zobe od vseh metal frontmenov, ki so stari več kot 50 let. Ne vem pa zakaj bi to bilo nekaj dobrega.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 17:48
:):):) Itak.
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 18:00
Back to Forbidden
Live At Ruthies Inn - The Eastern Front

http://punknotprofit.blogspot.com/2008/04/eastern-front-3-live-at-ruthies-inn.html

tukej majo gor en komad, to je blo še z Robom Flynnom (Vio-Lice, Machine Head)





Edited by Buco - 30.Aug.2009 at 18:04
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 18:31
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Čeko, napiši mi enega metal frontmana, ki pri 50-ih lahko pokaže pol toliko, kot Bruce:):)...
NI GA.
 
ps.: Biff Byford je blizu,...


DIO!! kak dikinson, dej ga srat LOL
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 19:15
Mal sem razmišljal o zobih Brucea...
Po moje prov zaradi njih tko čez nos vleče glas in odurno zveni. To je po moje tudi nekako vplivalo na njegov (ne)razvoj možganov. Verjetno so te mlinski kamni porabali ve material, ki je bil mišljen za možgane.

Dio je pač bolj kompakten z manjšim stasom in zobi.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 19:20
Tb je pa res dowhcait
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 19:29
Čemu?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 19:40
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Mal sem razmišljal o zobih Brucea...
Po moje prov zaradi njih tko čez nos vleče glas in odurno zveni. To je po moje tudi nekako vplivalo na njegov (ne)razvoj možganov. Verjetno so te mlinski kamni porabali ve material, ki je bil mišljen za možgane.

Dio je pač bolj kompakten z manjšim stasom in zobi.

a daj ne seri...hahahaha!!!
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 00:03
http://www.youtube.com/watch?v=c967ou6rovQ&feature=related
Forbiddonova priredba klasike prog rocka in prva prava protometalska kompozicija. Solidna priredba, sam vek slabsa kot pa original, je pa zato jam na koncu odlicen.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 06:46
Še vedno ostajajo najboljši Thumbs%20Up

Pa še ena prošnja: Ima kdo komad Legions of Death s kolikor toliko OK zvokom?

Aja dyz, kako je pa zdaj z unim tvojim projektom, kjer naj bi na novo posnel Next to Die? :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 11:45
a?! toj blo tko lajk 2 let nazaj :D
 
 
sm mel še na svojem profilu u playerju, sam zdej so mi P******I skenslal playlist.com!!!! Angry  tko da je sam še tle....
 
 
 
 
kwa men ta nou komad dela no! :) prou tko vsak jutr ga poslušam, da je pol lepš dan :) LOL  zdej mam Green u avtu pa vsak dan eno dozo Forbidden spet Wink
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 17:11
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 17:35
Dobr komad ni kaj Smile
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 17:44
Superca, niso pozabili, kako se naredi kvaliteten komad...vsebuje vse Forbidden trademarke, zakon res...
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 19:27
Čist preveč zakon so Heart
Naj majo s5 u SLO koncert!
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.