Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Forbidden
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Forbidden

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
Message
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 00:22
To je res ja, kul je, da je na roko na risano, samo, roko na srce:D :
ta kurčeva "crystal skull of b." lobanja je obrabljena u tri pizde, OverKill so jo uporabli (in razložili njen pomen) že na Years of Decay, vmes še 2342 drugih, nazadnje Violator letos z naslovnico zadnje plate...Upam, da bodo besedila na nivoju TIF, glasba pa mešanica vse plat, ker pol naslovnica nima več preveč veze:D...
Violator naslovnica:



Edited by Atheist - 08.Sep.2010 at 00:27
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 14:02
Fak, res kičasto! No ja, plata upam da bo dobra.
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 17:08
Zobje me res motjo pri tej lobanji! :D Sodeč po dveh izdanih komadih ne pričakujem boljše plate od zadnjih dveh plat, ki sta vsaj zame mojstrovine. Pozna se da Jacobs ni več v bandu kar pa vsaj men naredi totalno razliko. Sam to so še zmer forbidden, kjer so tud slabši komadi norišnca. Še zmer komaj čakam plato in upam na evropsko turnejo in obisk Slovenije!
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2010 at 00:38
glede naslovnice - zarad mene tut če je čist bela pa je sam naslov benda in plate gor, važn da bo muzika dobra :)
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2010 at 21:00
http://www.myspace.com/forbiddenofficial

Na majspejsu so objavl nov komad iz plate. Meni zelo všečna zadeva...po treh komadih, ki so jih objavl do zdej sklepam, da bojo z novo plato nardil točn to, kar je Craih napovedoval. Da bojo nadaljeval od tiste točke, kjer je njihova glasba ostala po izdaji Greena da bo Omega wave razvojno naslednik Greena oz. da z njo nadaljujejo glasbeni razvoj, prvih štirih plat.

Men vse skup deluje zelo obetavno in že kr komi čakam plato, kljub bedni naslovnci :D
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2010 at 14:34
zakon komadič - sicer sta mi unadva zaenkrat ful boljša - sam mi tud ta ni napačn - ga morm še preposlušat. Zdele ga ravno v drugo poslušam in mi je že dost bl power, k včeri zvečer :) - intro solo pa ubija :)  kul mi je, k je kontrast prejšnih dveh, k sta šla lepo v uho - popolna plata more met za moj okus tudi teženje zraven, tko da kar se mene tiče sam + Clap Big%20smile 
 
ma kdo torrent? nikjer nism še zasledu plate Cry upam, da ne bo prou do 22tega teba čakat - sicer itak pade original - sam bi rad poslušal za ta cajt..... k res predolgo čakamo že to plato....
 
men je naslovnca dost kul - mogoč res preveč simple računalniška, sam mi je vseeno kul - to je una crystal skull al kako? Big%20smile Craig je kr precej v teh zadevah se mi zdi Big%20smile
 
Dole - gremo s čolnom zasledvat tole ladjo? Big%20smile Big%20smile  -> če smo šli na Bahlingen sam zarad njih - ka pa je to - sitnica :) bomo veslal čez Atlantik Big%20smile  Big%20smile 
 


Edited by Wind Carrier - 28.Sep.2010 at 14:43
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2010 at 16:05
LOLLOL TAKOJ!!  gremo:D hahaha:D
 
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2010 at 22:00
z pendolinotom?pa surfamo na valovih mim grede pa kilo skunka :))
to bi blo tok zakon
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2010 at 20:42
Dragging my casket je res hud komad!
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2010 at 21:13
Začetk je res smešn sam nadaljuje se pa kr fletn, edino tist aaaaaoooaaaaoooaaaoo del je dost naješn ampak sm pa vesel, da je na koncu spet en zblojen Green like clean!
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2010 at 22:17
jes pa nism tok vajen da majo oni mirn komad tok melodicn(al ko nej se izrazim)
 
ker kar kol je mau bl mid tempo alpa kej sebl pocas je zmer totalno zblojen:D

sam men je usec useen, kul komadBig%20smile


pa plata bo ubitacna, nekej najbolsga letos imo, ce sklepam po teh 4ih komadih:D


Edited by dole - 11.Oct.2010 at 22:18
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2010 at 19:31
Z vsakim poslušanjem se mi zdi plata bolj awesome!
Kul kitare, kul vokal (res sm pogrešu en nov metal album z Russom na vokalu fak, lepo ga je slišat). Edin po bobnarski plati se mi zdi, da je Hernandez precej manj izviren in zanimiv, kot sta bla oba prejšnja bobnarja...
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2010 at 21:29
Jst je nisem še poštekal, mi pa počasi prihaja pod kožo, ... na slepo imam že prednaročen vinil, ... mislim, da ga bom zelo vesel :)
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
ZeroTolerance View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1077
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZeroTolerance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2010 at 10:05
Fuck plata je awesome... :O
https://www.facebook.com/CorduraOfficial





http://www.reverbnation.com/timdraksler





http://www.youtube.com/user/nopainmoregain?feature=mhee
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2010 at 17:11
ravno sm si naroču cd Big%20smile njam! Tale Draging my Casket mi je res ful hud komad - sploh una main melodija je res neki najbolšega, kar sm od njih slišal!!!
Zakon doponitev diskografije (zgodbe) če sestaviš vse skup od Forbidden Evil pa do te plate in vse vmes - NAJBOL!  - komi čakam na cd!!!! to bo res ZAKON Big%20smile
 
pa komi čakam, da jih spet ujamemo kje LIVE 1x na dve leti je premal - čim prej nej v slovenijo pridejo!!!


Edited by Wind Carrier - 27.Oct.2010 at 17:12
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Nov.2010 at 14:55
poslušam zdle plato in sm paf!!!!

že overthrow me je čist vrgu z unim scream delom, pa res uno, lih prav groovy, da ne mori, pa res zakon vokal pa melodije k so mi dejansko všeč (sicr mi taka "melodična" muska ne pali tok ful)


....pa še niti do konca plate nism pršo.... đađađađađađađađađažažašašašašašađaađađađa

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2010 at 15:28
originala še nism dobu - ČAKAM :) sam tko, nism mogu zdržat - ITAK - in sm si snel plato....
 
res N O R O !!!!!!!!!!!!!!!!!! men je najbol!
 
Hopenosis mi je bil itak že prej top 3, če ne kar favorite Forbidden komad pa tud metal komad na sploh - brez besed, tudi AdApt or Die in pa Draging Casket sta mi bla nad super!...  Forsaken at the Gates malo manj, ampak vseeno zakon!
 
Zdej od komadov, ki jih niso predstavli na myspace so mi vsi dobri, posebi pa sta mi v uho padla SWINE in pa BEHIND THE MASK!!!!!!! N O R O  RES!!!!! končno spet en res dober material za v avtu se vozit in poslušat non stop.
 
Sound mi je beyond perfect - vse štima čist v nulo - točn taki bobni mi NAJBOL sedejo v tako muzko. Pa ful mi je všeč, k ni tolk nažgan poden - vse je točn tko, k more bit.... razločno in super!


Edited by Wind Carrier - 02.Nov.2010 at 15:30
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2010 at 11:57
uf, plat je nad vsemi pričakovanji odlična. zelo zelo zelo. pod kožo zleze po prvem poslušanju, neverjetno za tako kompleksno zadevo.. produkcija mi je fantastična - zvok je mehk, ampak vseeno dovolj udarn - taka plošča, k si jo lahko naštimaš za poslušanje pred spanjem - da ti ne skače po glavi.. to sm vedno cenil ker od kar pomnem spim pr muski.. večina novodbnih plošč je overproduced, tole je pa popolno


...........
tole sm še najdu na youtube, par odličnih screamov na kupu, ki tud na tej plošči ne manjkajo





Edited by frogstomp - 04.Nov.2010 at 12:00
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2010 at 23:11
plata je NADodlična - vsak dan jo poslušam vsaj 1x :) ful mi manjka takih plat..... res po 1no do 2ve dobri plati, na leto zadnje čase najdem, k jih res z veseljem CELE poslušam....., v tej poplavi brezčustvene zvočne robotske perfekcije brez življenja in brez duše... Sleepy, ... men se prou ne da več novih bendov iskat... včas kaj najdem... večinoma pa mrtvilo, zato je taka plata res, še tolko več vredna <3
 
Swine komad ej!!!!  - 2 rifa notr sta prou, k da bi jih Jey napisal... prou uno, k una dva rifa slišm, se mi kr cajt nazaj zarola pa vidm plac od Negligence pa Jeya k nove rife igra LOL   (refren rif in pa uni hitri rif, pol k uleti na cupa cupa Big%20smile 
 
Pa Behind the Mask pa Overthrow !!!!! AAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Pinch Nuke Exclamation najbol Exclamation 


Edited by Wind Carrier - 08.Nov.2010 at 23:50
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2010 at 00:09
Prvi odstavek = točno to. Isto sem jaz rekel ob izzidu novih OverKill in Death Angel, nobene jebene robotike, ampak samo riff filing, ki povzroči pravi filing ob poslušanju...
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2010 at 15:55
Zadnji teden sploh nimam časa napisat kaj si o plati mislim, ker me je dobesedno zasvojila! Že ene 5 dni skoraj da nism poslušal druzga kot pa forbidden, največ pa valda omega wave. Plata je čist preveč zame. Ne vem a je blo za to dejansko potrebno tok let pavze? Plate sicer nism zašteku ob prvem poslušanju, rabil sem ene 3 dni, da mi je blo tok dolgčas, da sem jo zarolu in tist dan je šla ene 4x čez v enem popoldnevu. Teden dni nazaj sm še jokal zakaj ne nardijo še ene Green varjante sam ni čist nič narobe z omega wave. Produkcija je res zakon in dejansko so mi tud bobni res fajni čeprav mi je še kr Steve Jacobs genij.
Za tole plato so se odločil res v pravem času, ko se po svetu dogaja tak mind fuck in to kost so Forbidden kot ponavadi zelo lepo oglodali! Zelo lepo so predstavil to družbeno svinjarijo, ki pa valda brez Russa ne bi to tko lepo zvenel.

Plata je totalno nora in zame res top to leto in pomoje bo še do naslednje forbidden plate. Komi čakam, da se spravm po original.

Edited by Kammer000 - 09.Nov.2010 at 15:55
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2010 at 16:20
ej meni je tud Steve Jacobs najbolši bobnar, ki je igral pri Forbidden in na sploh en od ta boljših! '99 smo ga spoznal v Munichu, k je igral na Geathering touru od Testament - totaln skromen, faca model - čike je kupval pa jih ni znal kupit, k majo nemci uni neumn sistem čikomatov, pa smo mu pomagal jih nabavit, pa sploh ga nismo spoznal, k je zgledal k en mexikano iz enega geta, se je ravn postrigu, pa je mel po mafijsko čupo nazaj polizano LOl  - nam je kr sam povedal, da on mal bobna, pa da je slučajno tud s Forbidden 2 plati posnel, pol smo šele dojel, s kom se pogovarjamo - val navdušenja - smo rekl "you rule" pa je reku "no, YOU rule" :) k smo mu povedal iz kje smo pršli zarad koncerta :) :D :D legenda ej!
 
Zdele sm ob branju tvojega posta nezavestno iskal "like" button pod postom - jebi ga - facebook retardation :) nimaš kaj Big%20smile Big%20smile Big%20smile Big%20smile 
 
men je sound bobnov najbol, edino mal mi je škoda, k se mi zdi, da so komplet bobni potrigani :)
 
in ful se strinjam s Frogijem, k je reku, da je večina plat danes over-producet - ta plata ma lepo razmerje med fensy produkcijo in mal grobosti imo.


Edited by Wind Carrier - 09.Nov.2010 at 16:22
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2010 at 16:41
Steve Jacobs je reku da "mal bobna"    noro!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2010 at 20:32
fak tremolo solažce pr behind the mask.. s kilometrskimi jajci v obsegu nrjeno.. pa prvi vokalni riff pri dragging my casket.. neverjetno enostavno, pa vseeno neslišano
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2010 at 22:03
Originally posted by Kammer000 Kammer000 wrote:

Steve Jacobs je reku da "mal bobna"    noro!
 
ja mislm v tem smislu neki, u izi, najbl skromn model, pa res totaln car.
 
 
 
 
 
 
MY FORBIDDEN COLLECTION
 
Heart
 
prvi cd, k sm ga nabavu je bil Distortion - orginal izdaja jeseni 1994 (še v sredni šoliEmbarrassed, po tem, k sm vidu spot No Reason - še do dones najljubši metal spot ever posnet. Ta plata mi je res special.
 
Naslednje leto sm pol ubavu še uni best off, pol pa sta mi prvi dve plati ful zakon ratali in sm čakal do 1999 na ponovno izdajo prvih dveh.
 
Green sm staknu enkrat v Lj poleti 2000, Trapped in pa Raw Evil pa na W:O:A 2002.
 
Dones je pršou še Omega Heart    
 
njah, sj ob Ebay razvadi moja štorija mal izgubi pomen. Včas mi je bil prav čar zbirat te thrash plate - prvič sploh noben tega ni poznal in FUL jih je blo težko dobit ob koncu 90ih, k so vse izginle....
 
zdej je itak ebay, pa če maš keš si takole zbirko lahka prvoščiš v parih dneh Big%20smile  
 


Edited by Wind Carrier - 10.Nov.2010 at 22:15
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2010 at 23:32
evo zj sm si koncno uspel poslusat:)
sm hotel počakat na original pa ni slo :D

men je prov zakon plata, kej tok dobrga ni ze dovg izslo :)
najbol :D

immortal wounds Shocked DBEST!!!


Edited by dole - 10.Nov.2010 at 23:40
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 00:12
Forbidden so kot Quentin Tarantino - zaenkrat še brez kiksa :) Je pa res, da je samo drugi 10/10 (Pulp Fiction :D).

Ta nov album bo treba še preposlušat, moram pa rečt, da sem po vseh teh komentarjih mogoče pričakoval še malo več; dve stvari -
1) proti koncu albuma se zdi, da jim malo "zmanjka",
2) da so Forbidden prejšnje štiri albume izdali "serijsko", enega za drugim, v "afektu", OW pa je ven prišel po premoru, načrtno in vsaj za moje pojme ne tako sam po sebi - vsak od prejšnjih albumov je bil nadaljevanje predhodnika, OW pa je bolj rekolekcija le teh ... ampak tudi prav :)

Dyz Thumbs%20Up - vse, razen Trapped CDja, tega pa tud na ebayu redko najdeš, pa še takrat stane precej :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 10:23

a nisi razlagal par let nazaj, da si v bistvu osebno (nevede) od Calverta Trapped nabavu :D

Sj ta ni uradna izdaja - to je bootleg - ampak ZAKON, da je!!!! Brez tega, mi Forbidden prou ne bi bli enako zakon.... k komad Trapped pa Disillusions!!! pa pol še una balada pa My Sorrow's my own....uffff
 
 
 
lej ga enga - ma ni poceni, morm rečt Shocked


Edited by Wind Carrier - 11.Nov.2010 at 10:24
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 12:38
Ko sm vidu zbirko nism mogu vrjet svojim očem! Zdj sm si postavu prov nov življenjski cilj + da bi jz nabavu še drugo verzijo distrotion-a. :D


Originally posted by sovdat sovdat wrote:

2) da so Forbidden prejšnje štiri albume izdali "serijsko", enega za drugim, v "afektu", OW pa je ven prišel po premoru, načrtno in vsaj za moje pojme ne tako sam po sebi - vsak od prejšnjih albumov je bil nadaljevanje predhodnika, OW pa je bolj rekolekcija le teh ... ampak tudi prav :)


To je res, nekak je to men čar forbiddnov in zato pomoje Omega wave tako lepo diši.    Zanima me kakšna bo naslednja, zaenkrat si sploh ne morem predstavljat.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 12:51
mislm, da Distortion obstajajo celo 3 verzije, samo je vsa razlika ta, da so izdani pri različnih založbah in imajo drugač naslovnce, sam men je ta edina lepa, muzka je pa itak enaka gor, tko da ne čutim potrebe, da bi šou iskat še une 2 Big%20smile 
 
 
DISTORTION FTW. Men je ta plata tok ZAKON!!!! Big%20smile
 


Edited by Wind Carrier - 11.Nov.2010 at 12:53
Back to Top
Dime View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Jun.2008
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 17:18
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

a nisi razlagal par let nazaj, da si v bistvu osebno (nevede) od Calverta Trapped nabavu :D

Sj ta ni uradna izdaja - to je bootleg - ampak ZAKON, da je!!!! Brez tega, mi Forbidden prou ne bi bli enako zakon.... k komad Trapped pa Disillusions!!! pa pol še una balada pa My Sorrow's my own....uffff
 
 
 
lej ga enga - ma ni poceni, morm rečt Shocked
 
Po dolgem času je eden ja... in po ogledih sodeč bo končna cena vsaj 2-3x tolk.


Edited by Dime - 11.Nov.2010 at 17:22
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 18:32
Ne, ne - ene 2-3 leti nazaj sem mel ful sreco in sem nasu enih 6-8 trapped cdjev, ki sem jih pol prodajal po ebayu, in taprvega je nabavil Tim Calvert :) tale na ebayu zdej je prvi, ki ga vidim po unih kopijah ... Distortion ma pa vsaj 4 razlicne naslovnice :)
Back to Top
Dime View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Jun.2008
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 18:55
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Ne, ne - ene 2-3 leti nazaj sem mel ful sreco in sem nasu enih 6-8 trapped cdjev, ki sem jih pol prodajal po ebayu, in taprvega je nabavil Tim Calvert :) tale na ebayu zdej je prvi, ki ga vidim po unih kopijah ... Distortion ma pa vsaj 4 razlicne naslovnice :)
 
Ja OK, ampak a se ti 2-3 leta ne zdi dolgo obdobje? Smile ne, mislil sem za zadnjih nekaj mesecev katere spremljam če se kakšen prodaja.
 
Originally posted by Kammer000 Kammer000 wrote:

Ko sm vidu zbirko nism mogu vrjet svojim očem! Zdj sm si postavu prov nov življenjski cilj + da bi jz nabavu še drugo verzijo distrotion-a. :D
 
Me zanima če bi lahko verjel ko bi videl zbirko od sovdata Smile



Edited by Dime - 11.Nov.2010 at 19:06
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2010 at 20:51
Originally posted by Dime Dime wrote:

Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Ne, ne - ene 2-3 leti nazaj sem mel ful sreco in sem nasu enih 6-8 trapped cdjev, ki sem jih pol prodajal po ebayu, in taprvega je nabavil Tim Calvert :) tale na ebayu zdej je prvi, ki ga vidim po unih kopijah ... Distortion ma pa vsaj 4 razlicne naslovnice :)
 
Ja OK, ampak a se ti 2-3 leta ne zdi dolgo obdobje? Smile ne, mislil sem za zadnjih nekaj mesecev katere spremljam če se kakšen prodaja.
 
Originally posted by Kammer000 Kammer000 wrote:

Ko sm vidu zbirko nism mogu vrjet svojim očem! Zdj sm si postavu prov nov življenjski cilj + da bi jz nabavu še drugo verzijo distrotion-a. :D
 
Me zanima če bi lahko verjel ko bi videl zbirko od sovdata Smile



Jst sm z unim bolj mislu na Dyzov post glede Calverta :) Obstaja pa zdej tud že en pro-CDr bootleg bootlega :)


Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2011 at 10:51
FORBIDDEN Rejoined By Drummer PAUL BOSTAPH For 'Chalice Of Blood' Performance (Video)
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=153758
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2011 at 11:38
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 12:38
iz Camachovega fb Big%20smile
 
"....Part two of North America Omega Wave Tour Announced today....for you local peeps, Forbidden will be headlining BayArea Metal Festival at the Avalon Ballroom in Santa Clara, July 16th....Several festivals in Europe have been added and a full European tour coming in Late August through September...Stay tuned as they will be announced as the powers that be allow...."
 
Big%20smile
 
tole bi blo zakon! Thumbs%20Up
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 12:39
Končno zakon:D Napovedan je bil tour za marc/april z Death Angel, (nevem zakaj pol prepovedani niso prišli), zdaj je pa res že skrajni čas, da se pojavijo zopet tu...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 13:02
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Končno zakon:D Napovedan je bil tour za marc/april z Death Angel, (nevem zakaj pol prepovedani niso prišli), zdaj je pa res že skrajni čas, da se pojavijo zopet tu...
 
Thumbs%20Up Cool
Back to Top
Mrkun View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Mar.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 348
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 13:37
Zakon, upam da pridejo v slovenijo. Če pa že ne pa vsaj nekam bliz. :)
Back to Top
ZeroTolerance View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1077
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZeroTolerance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Apr.2011 at 15:19
Bojo bojo :)
https://www.facebook.com/CorduraOfficial





http://www.reverbnation.com/timdraksler





http://www.youtube.com/user/nopainmoregain?feature=mhee
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2011 at 10:02
Sj Steve tud dobro opravi svoje. Smile Upam, da se res kj pokažejo v Sloveniji, čeprov mi za njih tud v tujino ni problema!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2011 at 11:52
enako :) če bodo kje vsaj približno blizu, kar sm 1oo% da bodo, jih grem skor zih pogledat. Se že kr javim, da furam Big%20smile

Edited by Wind Carrier - 14.Apr.2011 at 11:52
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2011 at 12:34
Trip v Nemčijo via micheline part 2, pa še Doleta, pa bomo spet ista trojica. Tokrat obvezno v burger king jest, ne pa samo scat.
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2011 at 17:01
burger king mas zj ze v city parku al ke... KFC!
hehe :D jes sm koj za! picimo :D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2011 at 12:30
Originally posted by dole dole wrote:

burger king mas zj ze v city parku al ke... KFC!
hehe :D jes sm koj za! picimo :D
 
i'm in dude
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2011 at 12:22
Stvar z evro-tourom je sledeča:

Aug. 26 - Netherlands- Kerkrade -Rock Temple
Aug. 27 - Belgium – Deinze - Alcatraz Metal Festival
Aug. 28 - Netherlands – Eindhoven - Dynamo
Aug. 30 - Germany – Aschaffenburg - Colos-Saal
Aug. 31 - Germany – Karlsruhe – Stadtmitte
Sep. 01 - Switzerland – Aarau – KiFF
Sep. 02 - Italy – Milan - Live Club
Sep. 03 - Germany – Ingolstadt – Paradox
Sep. 04 - Hungary – Budapest - Club 202
Sep. 06 - Poland – Warsaw - Progresja
Sep. 07 - Poland – Wroclaw – Firlej
Sep. 08 - Germany – Braunschweig – Schweinebärmann
Sep. 09 - Germany – Osnabrück - Bastard Club
Sep. 10 - Germany – Essen - Turock

Precej neobetavno...mogoče pride eastern block še v igro pred koncem leta...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2011 at 15:01


čist tko mal za spomin na en zakon koncert :)
Back to Top
ZeroTolerance View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1077
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZeroTolerance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2011 at 21:59
Bi ker šl na koncert 4.septembra v budimpešto
https://www.facebook.com/CorduraOfficial





http://www.reverbnation.com/timdraksler





http://www.youtube.com/user/nopainmoregain?feature=mhee
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2011 at 10:33
a v budimpesti so??? kdo pele :D kolk je pa km do gor?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.