Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Forbidden
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Forbidden

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 19:41
o kok je tooooooo dooooooooooobr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Clap Wink
 
tole zna ratat en mojih najljubših Forbidden komadov Wink - ful mi je všeč, kako kombinira ful old skul melodiko, k btw ni bla nikol njihova značilnost (klasične minor lestvice) - po drugi strani pa un teženje, Forbidden ground pounding + njihov trade mark oriental weirdness - res super komad - PA ŠE AKUSTIKA!!!! jao jao.... ZAKON .... mene lih zadnje mesece daje pomanjkanje une stare strasti, k sm jo čutu do te muzke in tole mi jo vsekakor vrača Hug


Edited by Wind Carrier - 06.Oct.2009 at 03:18
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 20:04
DOBER!

Če bojo ostali komadi tud v stilu teh dveh, bo tole super album, časovno bi pa sedel med twisted into form in distortion...


Edited by Buco - 05.Oct.2009 at 20:54
Back to Top
Z-A-X View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 27.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Z-A-X Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2009 at 22:06
Ko je to hudo!!! Jst prou ne morm nehat poslusat! Ma ta plata bo po moje posekala green pa distorion, da bo kr veselo :-P. Mnja, ce bojo ostali komadi v tem stilu, si bo delila mesto s forbidden evil. Vsa cast!!!
NEVERMORE... the greatest band that alcohol ever ruined. (d. Warrel)

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 11:51
Originally posted by Z-A-X Z-A-X wrote:

Ko je to hudo!!! Jst prou ne morm nehat poslusat! Ma ta plata bo po moje posekala green pa distorion, da bo kr veselo :-P. Mnja, ce bojo ostali komadi v tem stilu, si bo delila mesto s forbidden evil. Vsa cast!!!
 
ZAAAAAKON!!!! Clap Hug  končno mal navdušenja - sm se že sprašval, kaj je to s folkom?!
.... ker men ta komad res trga in se prou zadržujem, da ne bi preveč evforičnih postov oddajal v tole zadržano, pusto okolje LOL LOL LOL 
 
men je po mojem tole kr top 5 Forbidden komad!!!!!!! uni refren je tolk zakon, pa besedilo in vse.... res, brez besed sem, ker itak se ne da opisat, kolk je to zakon...
 
moj siceršni top 5. zadnjih recimo ene 10 let -> Trapped, Hypnotized by the Rhythm, Green, Out of Bodey, Out of Mind, Off the Edge
 
sam ta komad Hopenosis..... mogoč mi bo ratal čez čas prou najbolši njihov komad.... bo pa treba slišat celo plato - le kaj dobrga še skriva??? mam filing, da zna še presenetit....
 
kljub temu, da folk ne mara Green plate, mi je skozi zadnjih 8 let poslušanja postala ful dobra plata - z izjemo 3 komadov npr. Over the Middle ......  Green in Phat ali pa Focus- to je čist preveč ZAKON!
 
Distortion? za to plato pa lahk rečem, da mi je kr najboljš Forbidden album so far - če bi šou gledat po komadih mi je Twisted mogoče boljša, sam celoten koncept, No Reason video, atmosfera.... Distortion zmaga! Clap 
 
no - če bi bil med Twisted in Distortion tisti manjkajoči album z komadi Trapped, So Dark on this Side, My Sorrow's my own pa DISILLUSIONs in še ostali komadi, k sm jih vidu na youtube.... dejansko so meli skor za celo plato materiala nooo! Confused  ravno to sm Craiga hotu vprašat lani - KAKO, ZAKAJ to ni izšlo... pa je en annoying primorec (ne bi po imenih LOL skoz brenčal okol njega, da se mi ni dalo štulit LOL LOL  in zdej nikol ne bom vedu Angry


Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2009 at 11:56
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 12:26
Men je Russ reku da možnost, da bo kej iz unga demota na albumu ni izključena, da pa bojo vidl, ker bi rajš napisal ful novga materiala. Ampak js une komade hočm enkrat ornk posnete!!!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 12:27
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Originally posted by Z-A-X Z-A-X wrote:

Ko je to hudo!!! Jst prou ne morm nehat poslusat! Ma ta plata bo po moje posekala green pa distorion, da bo kr veselo :-P. Mnja, ce bojo ostali komadi v tem stilu, si bo delila mesto s forbidden evil. Vsa cast!!!
 
ZAAAAAKON!!!! Clap Hug  končno mal navdušenja - sm se že sprašval, kaj je to s folkom?!
.... ker men ta komad res trga in se prou zadržujem, da ne bi preveč evforičnih postov oddajal v tole zadržano, pusto okolje LOL LOL LOL 
 
men je po mojem tole kr top 5 Forbidden komad!!!!!!! uni refren je tolk zakon, pa besedilo in vse.... res, brez besed sem, ker itak se ne da opisat, kolk je to zakon...
 
moj siceršni top 5. zadnjih recimo ene 10 let -> Trapped, Hypnotized by the Rhythm, Green, Out of Bodey, Out of Mind, Off the Edge
 
sam ta komad Hopenosis..... mogoč mi bo ratal čez čas prou najbolši njihov komad.... bo pa treba slišat celo plato - le kaj dobrga še skriva??? mam filing, da zna še presenetit....
 
kljub temu, da folk ne mara Green plate, mi je skozi zadnjih 8 let poslušanja postala ful dobra plata - z izjemo 3 komadov npr. Over the Middle ......  Green in Phat ali pa Focus- to je čist preveč ZAKON!
 
Distortion? za to plato pa lahk rečem, da mi je kr najboljš Forbidden album so far - če bi šou gledat po komadih mi je Twisted mogoče boljša, sam celoten koncept, No Reason video, atmosfera.... Distortion zmaga! Clap 
 
no - če bi bil med Twisted in Distortion tisti manjkajoči album z komadi Trapped, So Dark on this Side, My Sorrow's my own pa DISILLUSIONs in še ostali komadi, k sm jih vidu na youtube.... dejansko so meli skor za celo plato materiala nooo! Confused  ravno to sm Craiga hotu vprašat lani - KAKO, ZAKAJ to ni izšlo... pa je en annoying primorec (ne bi po imenih LOL skoz brenčal okol njega, da se mi ni dalo štulit LOL LOL  in zdej nikol ne bom vedu Angry


Meni je postal top 8, poleg INFINITE, Through Eyes of Glass, Follow Me, Forbidden Evil, OFBOOM, RIP, Phat in Step by Step:D... Posluušal sem ga kakih 30 krat zdaj v dveh dneh in res...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ultra zakon komad, in res, BESEDILO!!!, Russ= perfektna kombinacija visokih leg in bolj agresivnih pasaž, back vokali pri refrenu "YOU PROMISED TO SHOW US THE WAY (aaaaaaaaaa), YOU GAVE US HOPE-NOSIS, ILL LUCID  PSYCHOSIS... Bobnar je vreden Bostapha...:D

Meni je isto en primorec zajebal situacijo z Lee Altusom, ko sem ga hotel vprašati miljon zadev o Heathen,  en velenjčan, ki je moril z travo, pa pri Gary Holtu ( na koncu mu je še ušunjal kanona, čeprav je Gary rekel 10 krat, da ne kadi več)...

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 13:08
faking annoying primorci LOL LOL  LOL ma mi gre na jetra folk, k se štuli, pa nima sploh kej za povedat, če bi bil Forbidden fan - go knock ur self out, sam k je bil kr en grebatorski brezveznik, k sploh pojma ni mel o tem bendu, sam sedl se mu je štulit, k je pač nek tuj bend.... LOL 
 
 
ej meni so tud uni bek vokali pri refrenu tko NAJBOL!!!! LOL  LOL  LOL 
 
AAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hug
 
te komadi, k si jih naštel so gudi ja :D :D STEP BY STEP!!!! INFINITE pa men je še One foot in Hell, Tossed Away - itak Twisted kr cela sploh nima enega tona, k bi ga spremenu.... na Distortion mi je škoda za Undertaker & uno King Krimson priredbo, k smrdi do neba.... ker drugač mi je Distortion res tko popolnost od popolnosti Big%20smile
 
p.s. ej kwa mate vsi s tem Follow me? Big%20smile ful mi ma tak annying ol skul heavy vibe - z uno začetno kitico Wink men pa ta komad prou že od nekdaj mori! Wink - men iz Forbidden Evil so mi Chalice, Off the Edge, March into Fire, Through Eyes, pa naslovni komad po mojem ta boljši... Tongue
 
 
 
"YOU GAVE US HOPE-NOSIS, ILL LUCID  PSYCHOSIS"  - JAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! sj toooo! ful so noro zadel ta filing glede Obame, k smo vsi na tihem v Srcu upal, da bo kej drugač, pa itak smo v resnici vedl, da ne bo NIČ drugač, ker je pač samo ena lutka v kolesju institucije... LOL


Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2009 at 13:13
Back to Top
Z-A-X View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 27.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Z-A-X Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 13:30
Waaaa, ker val navdušenja :-D. Ja sj ni čudno, matr, ta komad kr ne gre iz glave! Jao... Kdaj bo že ta plata!? To se že vleče... Sicr mi je cist pretežko izbrat top 8. Kk lah nekdo izbira med forbidden evil pa through eyes of glass, med step by step pa twisted into form, med r.i.p pa infinite... Mislm, men to res ne gre, kr ga forbiddeni cis prevec posekajo!
NEVERMORE... the greatest band that alcohol ever ruined. (d. Warrel)

Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 13:35
Originally posted by Buco Buco wrote:

Men je Russ reku da možnost, da bo kej iz unga demota na albumu ni izključena, da pa bojo vidl, ker bi rajš napisal ful novga materiala. Ampak js une komade hočm enkrat ornk posnete!!!

JEST SE ZDELE SPRAULAM ''MY SORRROW IS MY OWN'' PRIREDIT,PA POSNET :)
TKO DA ENKRAT BO TUT KAK KOMAD OD TAM ORNK POSNET ;)

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 13:40
haha, no sj jst bom enkrat ob prilki naredu Trapped priredbo! Wink

Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2009 at 14:48
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 13:57
Jebeš to, js hočm the real thing :D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 14:58
Originally posted by Buco Buco wrote:

Jebeš to, js hočm the real thing :D
 
mularija nehvaležna LOL LOL LOL 
 
 
p.s. sry za offtopic btw


Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2009 at 14:58
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 15:05
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

A se bojiSte da vam bo ta dotični primorc zameru? Bi blo fajn, da napišeSte imena...kr nas v bistvu s temi izjavami spravljate vse (čeprav nekje naznanjate individualca) v isti koš, pa mi je precej bedno! Nastwjte razbijat jajc, porkodio!!! LOL :) No, sej malo v šali malo zares, drugač pa razumem o čem teče beseda... Sicer pa kar se tiče mene, bi imel Alvareza (hodi naokoli tudi pod imenom Alvelais, haha) ;) kaj za vprašat (ne vem v čem je fora, ampak kadar sem, sem v interakciji s člani ki potem dokaj kmalu zapustijo band, nism kriv!!!) ;) , pa se prav namerno nism niti sekundo zadrževal zraven njih ipd...
 
Hopenosis pa se mi mora še uležt na dušo, samo to se bo mogoče zgodilo s plato, kr me poslušanje glasbe na myspace playerjih odbija. :)
 
čak mal, a se nimaš za Forbidden fana?
 
s tem vprašanjem bi ti odgovoru Wink  - men je čist kul, če se z bendom meni folk, k je res s srcem pri stvari, kokr te poznam, če prou vem, kdo si - pol bi si to več kot zaslužuLOL  ..... bedn mi je sam folk, k se štuli čez vse zravn sam zato, k zavoha, da to je pač bend in se je kul zraven štulit - to je fuuuj LOL 
 
jst se nikol ne štulim - če nanese na debato nanese, če ne, pol ne.... na maniji sm stal  par metrou stran od Holta, pa je bil pač med svojim folkom in jim je ful neki dugajal in ni bil pravi vajb, da bi kr vmes neki prletu pa mu začel morit - zakaj bi silu neki, če pač ni situacija ta prava....
 
2004 in 2005 npr. je Gary kr sam do mene pršou pa sva se ful zadebaterala.....pač je tko naneslo....HANGING AROUND & stuff ane, pa to....LOL  tud bendom po mojem mori če se ful siliš zravn (vsaj men je ful moril LOL..... LOL LOL  LOL sam pač grebatorski folk tega itak nikol ne bo dojel LOL 
 
 
 
PA DOBR NIMA VEZE LOL BISTVO JE V TEM - da ŠE VEDNO ne vem ZAKAJ TRAPPED ni PLATA in ali kdaj BO?!?!?!?!?!!?!? LOL LOL  LOL LOL 
 


Edited by Wind Carrier - 07.Oct.2009 at 15:14
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2009 at 19:25
Dyz, sej jim lahko pišeš, pa vprašaš glede Trapped. Smile

Moji naj Forbidden komadi (ne po vrsti): Chalice, Glass, Evil, Pain, Follow, Infinite, Twisted, Tossed, Hell. Trapped demo mi je tudi dober, Distortion & Green sm pa poslušal samo 1x, 100 let nazaj.

Nov album bom poslušal pa ko izzide...
FUCK THE WORLD
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2009 at 13:40
Pizda me vsi rajcate s tem tanovim komadom, jst sem pa ta teden obsojen na računalnike za splošno uporabo, brez zvočnikov oz. zvočnih kartic po faksih v Lj, ker v flatu še nimam neta!
 
Drgač bi blo pa res dobr videt komade iz Trapped posnete tak kot se reče. Ta demo je men top Forbidden in v marsičem boljš od vseh plat, ki pa po drugi strani spet čist trgajo Smile.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 19:45
ja, ja, ja, meni tudi super ta komad !!! prav orng super Thumbs%20Up maaa, sem ga mogla povohat, ker so ravno forbidenčki Tongue
 
drugače je pa meni disillusions naj naj od njih... najmanj jezen morda :) pa zato...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 21:17
Za vse Forbidden fane: letos sta na Japonskem re-izšli prvi dve plati, s tako PERFEKTNIM zvokom (po čimer so Japonci itak znani), da se ti kar milo stori :)))) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Kot da bi poslušal še izpopolnjeno verzijo že itak popolne glasbe :))

Novega komada pa še nisem uspel poslušat ...

Sicer si pa želim, da bi izdali eno kompilacijo vseh demo komadov, na novo posnetih, in ne samo tistih iz 90h, ampak tudi stvari pred F.E. (npr. Next to Die, Egypt Has Fallen ali pa Legions of Death, ki pa pomoje da ne obstaja niti v demo izvedbi, so pa jo igrali v živo že leta 1985 ...) Smile
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 23:29
ma kaj maš ti to za ene želje po kompilaciji, če pa še hopenosisi nisi uspel poslušat? Smile hecam se, no... pač blink blink Evil%20Smile
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2009 at 03:13
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

ma kaj maš ti to za ene želje po kompilaciji, če pa še hopenosisi nisi uspel poslušat? Smile hecam se, no... pač blink blink Evil%20Smile


Jah pač ne spremljan glih myspace scene in niti nisem vedel, da imajo nov komad :) Za začetek upam, da se bodo v prihodnje znebili tega bednega zvoka kitar :))
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2009 at 00:45
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Za vse Forbidden fane: letos sta na Japonskem re-izšli prvi dve plati, s tako PERFEKTNIM zvokom (po čimer so Japonci itak znani), da se ti kar milo stori :)))) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Kot da bi poslušal še izpopolnjeno verzijo že itak popolne glasbe :))


Remasterizirani al kaj?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2009 at 12:14
AAAA! Embarrassed  jst že ene 3 tedne skoz Green v avtu poslušam in sm reku, da morm prou mal tle to plato pokomentirat.
 
Ful podcenjena plata, ful HUUUUDA plata, k je folk sploh nikol ni dojel, nekateri si celo sploh cajta niso vzeli za poslušat.... Confused 
 
ne vem kwa nej rečem. Upam, da je kje (poleg Bucota) še kdo, k šteka to plato in mu je ql, k bi se prou kdaj s kom zadebateral.... Wink 
 
 
tko, spomnem se še zdej, k sm v EMP-ju prvič vidu release date napovedan zaHug oktober '96, pa pol ni izšla se mi zdi.... no '97 je bla zuni, skup z Flotsi - High.... in k sm hodu gor v avstrijo u mediamarket po cdje (takrat ni blo nč internet pa mp3 biatch!!! Thumbs%20Up :P :P  --> no tam je blo zakon, k si lahka cd-je poslušu predn si jih kupu in jst sm si zmer cele gore nosu tja k playerjem in pol veselo vse preposlušal pa knigce čekiral *slin*  in Forbidden so mi bli čist čudni, tko da Green plate takrat nism nabavu, mi je blo škoda dat keš sam zato, da mam Forbidden plato v zbirki....
 
no, pol pa sm enkrat, k se je ta net mal poboljšal (okrog 2000) na enem pejđu poslušal dva izseka iz Phat in Turns to Rage in mi je blo vse skup ful všeč -  refren od Turns to Rage je mel uno original Forbidden weirdnes  - njihov trademark, haha, k te presenet melodika, Phat pa uno zakon Forbidden udarnost z jeznim Russom na čelu Hug
 
končno sm si stvar spravu na tejp in mal preposlušal in zadeva mi je itak kmalu ratala zlo fajn....
 
kar mi je blo v zvezi z Green plato škoda je kak odvečen komad in preveč unih noise 90s vložkov, pa tu mač nadistorziran bas - npr. v intru za Face down Heroes....
 
no mislm, da sm si nasledne leto pol nabavu original, se je ponudla neka šansa, nekje v Lj so ga meli in sm bil čist hepi, k je Forbidden zbirka končno postala popolna in sm ponosni lastnik vseh cd-jev od njih (tudi Trapped bootlega :) :) k je ZAKON! :D
 
 
in zdej, po vseh teh poslušanjih mi je ta plata ratala tolk faking zakon, da ne morm povedat....  kera atmosfera - kej tacga še nikol nism ob nobeni plati doživel Hug
 
že takoj uvodni komad
 
1. What is the Last Time - ful mi je hud vokal in sam komad po sebi mi ni ne vem kaj, ampak mi je pa nujen, ker naredi uvod v plato in nor in nujen prehod do komada
 
2.GREEN -  zih en najbolših Forbidden komadov ever - mogoč celo najbolši - brez besed.... ta komad je meni vrhunec plate
 
3.Phat - ful zakon rifanje pa jezni Russ stopnuje vse skup.... ful mi je zakon na tej plati majo 3 komade, k tko uno rifanje pa zraven support po tomih - uni groove.... ne znam opisat - čist najbol na svetu! Cool
 
4.Turns to Rage -
"... don't know where it is, I just know there it isn't
I don't know what it is, I can feel something's...
I don't know why it is, but I feel something's different
I don't know what it is, something's definitely..."
-- bi še kej napisal, pa nočem mladine na travo napeljevat....sploh od kar sm 2 leti nazaj popolnoma prenehal LOL haha
- TKO AAAAAAAAA!!!!!!!!!   nor refren - kera melodika... ZAKON Hug
 
5.Face down Heroes se mi začne ne tolk fajn, pa una baska ma čist preveč distorzije za moj okus.... Confused ampak ma pa komad 2 huda momenta in uni srednji break down mi je tko svetovn - totaln power.... škoda, da niso boljšega intra nardil, k če ne bi bil to res popoln komad... mi pa je še vseeno zakon
 
6.Over the MIddle mi je edini komad, k mi še zdej ni všeč.... tak nč posebnega riff, ful enga dretja čez distoržn .... Confused ni mi kul, razn enega bridge dela, k ma kul melodijo LOL
 
7. Kanaworms mi je ql komad.
 
8. Noncent$ mi je pa spet ZAKON!!!!!!!! spet ma uno nabijanje po tomih une žaga rife zakon - - - k bom spet kej pr cajtu bom nujno sestavu en tak komad, k ma to foro.... to mi tolk dugaja....  zakon komad, zakon besedilo.... NJAMA! LOL
 
9. Blank - ta komad mi ma ful čudn začetek - uni intro akordi me spomnejo na kake tripoidne 70s nezanimive bende in sm ta komad vedno preskoču, dokler me enkrat Alex ni opozoru nanjga.... in sm ga mal bolj poslušal in mi je pol ratal čist zakon kasneje, k se razvije.... ravno zdej mi grejo melodije po glavi..... res hud komad in pa kar je še pomebneje - naredi direktn prehod in podlago za zaključno mojstrovino te plate
 
10. FOCUS!!!!!! AAAAAAAA!!!!!!!!  takoj za Green mi je to 2. najbolši komad iz te plate..... že samo intro in une nazaj obrnene akustične kitare.... kolk hudo no... pol pa k začne z unim začetnim riffom - it just takes me away....
 
pol je še hidden track, kjer neki na speedu nazaj vrtijo Face Down Heores riffe.... hahaha, kaj so s tem hotl povedat verjetn edino Craig ve, pa še on bi ves gotov 3 dni to razlagal, pa noben ga ne bi štekal LOL 
 
 
 
 
...nč, želim si, da bi na naslednem touru kak Green al pa Phat zašpilali, to bi blo ZAKON! Hug
 
če nisi dojel Green za moje pojme benda Forbidden nikol nisi do konca čutu.... (my opinion pa to)
 
Forbidden so vedno bili težek bend, k ti ne more ratat ful dober po 2.,3. poslušanjih tko k kaki Iron Maiden. To je tiste sorte muzka, k jo rabiš ful preposlušat in k ti enkrat zleze pod kožo ti rata pa res ful NAJBOL!!!!
 
Še posebej taka pa je Green plata - večkrat, k jo boš poslušal, boljša ti bo (če si naštelan na to fq seveda LOL
 
od sounda so mi ful všeč kitare in pa bobni - še posebi snare ga ubija!!! Wink pa vokal mi je tud zakon, posebi uni delayi so noro speljani - ni pa mi všeč distortion na vokalu in preveč mi ga je na baski.
 


Edited by Wind Carrier - 15.Oct.2009 at 12:32
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2009 at 22:42

Mi je zakon plata že od začetka, ampak zdaj jo bom pa res šel še 10 krat zaporedoma preposlušat, ko to berem:D zakon opis, če bi vsi na tak način doživljali metal, bi bilo veliko metalcev, ne pa "metalcev"...

zakon!!!
 
Grem iskat Green...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 02:50
Hughaha LOL ja no, upam, da ti bo kul, ker si predstavlam da ta plata zna ful zamorit človeku..... jst mam v lajfu en defekt - namreč, da k mi ful zatrga na eno stvar mislm, da če bom s tem moril nekomu drugemu, da mu bom lahk dal enak filing, k ga jst doživlam ob tem.... reality is a bit different i guess, hehe....
 
 
ne vem, jst, k sm slišal uni refren od Turns to Rage mi je kr neki preskočil, naenkrat se mi je zazdelo uno " pa sj to so čisto pravi Forbidden, to ni kr neki".... in pol se mi je sam rolat začel.... je pa težka za prebavit... že na Forbidden Evil je ene par komadov zelo težkih - npr. Feel no Pain.... Distortion gre še naprej, Green je pa vrhunec zateženosti.... LOL  Hug no, men je čist zatrgal na to plato, res jo že leta poslušam in sam skoz boljš mi ratuje Embarrassed
 
 
 
 
 
 
 Forbidden - Turns to rage Lyrics



Apathy is what got me here, I sit around and wait
I watch the world across the room content with second rate
So called friend all pass me by, in and out my space
In and out my face, found another place

I don't know where it is, I just know there it isn't
I don't know what it is, I can feel something's...
I don't know why it is, but I feel something's different
I don't know what it is, something's definitely...

Solitaire, an empty room, the pot is in the bad
Winning seemed so easy when I cut the cards in half
Don't tell me that I'm all alone, I choose the path I take
Choose the path I take, chose to stay awake

I don't know where it is, I just know there it isn't
I don't know what it is, I can feel something's...
I don't know why it is, but I feel something's different
I don't know what it is, something's definitely...wrong

You blink and then it's gone
No one's behind you
And with one sweep, so long
Pass away, one more day
Turns to rage
It turns to rage

Laughing at myself
I'm the poster child for the one man army
Living on my past
Like it got me there where I never been, never seen

Laughing at yourself
You're the poster child for the one man army
Living on your past
Like it got you there where you've never been, never seen
Lost days, new ways, turn to rage
It turns to rage
 
 
 
p.s. k sm se že lih tolk razpričal o Forbidden bi še omenu, da mi je bil Tim Calver najbolši, daleč najbolši lead kitarist v tem bandu. Nanj me je Jey opozoru, prej nism bil tolk pozoren...ampak ta človek, sj ni najboljši tehnik na svetu - ampak je pa zato out of this world.... ne vem po kerem vesolju ga je blodu, ampak njegove sulašce so something else LOL Wink


Edited by Wind Carrier - 16.Oct.2009 at 03:56
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 09:29
Calvertove solažce so res zakon! Na Dreaming Neon Black je recikliru eno iz Trapped demota če se prov spomnem... Nism že dolg poslušu demota ampak se mi zdi, da je en solo sam tko minimalno spremenjen, pa valda čez čist drug :D
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 13:44
Meni se pa ne zdi Feel No Pain težek za prebavit, nevem no. Meni je zakon komad. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 14:18
+1Smile
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 15:34
Hug
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Meni se pa ne zdi Feel No Pain težek za prebavit, nevem no. Meni je zakon komad. Smile
 
haha, ja ne vem - meni se zdi, da ne gre takoj iz prve v uho, pol pa ne vem  Wink hehe
 
drugač pa zdele Out of Bodey, Out of Mind poslušam, k mi je tko AAAAAAA ZAKON :D
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 21:58
Feel No Pain - zakon uvod, zakon rifi, zakon besedilo, vse zakon, med boljšimi s prvega albuma. Smile

Mogoče se bom zaradi tebe spet spravu poslušat Distorsion & Green, ma dvomim, da mi bodo všeč.

Hvala, da si mi enkrat 2001. presnel Forbidden Evil CD, da sm jih sploh prvič slišal in spoznal. Thumbs%20Up
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2010 at 16:33
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=133102

Steve Smyth o sebi, FORBIDDEN plati itd...
It's gonna be heavy as fuck, dudes!!!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2010 at 14:26
Evo, končno je tako daleč, da so podpisali...z NUCLEAR BLAST (ki ima zdaj Testament, Death Angel, Exodus in Forbidden...)


Reactivated San Francisco Bay Area metallers FORBIDDEN have inked a deal with Nuclear Blast Records. The band entered the studio on March 1 to begin recording its new album for a late 2010 release.

Commented the group in a statement: "We are very proud to announce that FORBIDDEN has signed to Nuclear Blast Records! Ultimately, we all knew that there is NO better label in the world to handle metal and bring it to the masses with authority.

"For the last year, we have been intensely working on our craft while re-examining our past with a perspective we'd never had before. Our vision is clear and we know exactly who and what we are today.

"FORBIDDEN is in an amazing creative space and we can't wait for everyone to hear it!

"We must thank Jaap Wagemaker and everyone else at Nuclear Blast for making their enthusiasm known to us since we've committed to writing this record. Also, there are so many other amazing friends that helped us along the way and we appreciate everything you've done for us to get FORBIDDEN back into a position of strength.

"If you feel in your bones that you are one of them, then you definitely are!

"Thank you all so much."

Added Nuclear Blast A&R Manager Jaap Wagemaker: "We are totally stoked to announce that FORBIDDEN has inked a deal with Nuclear Blast!!

"It is no secret that the staff of Nuclear Blast has a soft spot for thrash metal! We all grew up here with classics such as 'Forbidden Evil' and 'Twisted into Form'!

"I am sure you can imagine that we were totally thrilled when we heard the news that FORBIDDEN were coming back and after seeing them live several times since then and seeing them doing a smoking rendition of 'Twisted into Form', it was totally clear to us! FORBIDDEN needs a new home and that home is called Nuclear Blast! This feeling became even bigger after [guitarist] Craig [Locicero] had sent us the two new songs last year! Needless to say that a dream is coming true!

"The future belongs to FORBIDDEN and together with Nuclear Blast, we will bring the band back on the metal map!

"What the future will bring? I cannot tell you! 'Cause it is…..forbidden!"

FORBIDDEN 2010 is:

* Russ Anderson - Vocals
* Craig Locicero - Guitar
* Steve Smyth (NEVERMORE, TESTAMENT) - Guitar
* Matt Camacho - Bass
* Mark Hernandez (HEATHEN, DEFIANCE, VIO-LENCE) - Drums




Edited by Atheist - 05.Mar.2010 at 16:29
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2010 at 14:15
res zakon bo koncno tanova plata prsla kmauBig%20smile
sam mam zmer filing, k da bendm ta zalozba nekej zjebe...

no uglavnm zakon da so se koncno mau uglasilSmile
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2010 at 15:22
Prav nč jim ne zjebe, kvečjemu jim dajo še preveč keša in izdajajo jim dvd-je in pizde materine, mali bendi tule živijo od živin, za katere se nam pa res vsem jebe...LOL
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 00:03
Na MySpace sta dva demon_strativna komada:
 
...meni skoraj najboljši koncert v zadnjih letih, pa še z norim Faturjem sem šu na kocert, lol
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 15:33
Norim? Boš vidu kako bo noro ko bomo šli spet skupej na Megadeth, pa še prej na Heathen. Big%20smile Drugače pa ja, Forbidden v MB je biu res zakon koncert, ceu dan je biu zakon. Tisti dan sm npr. zjutraj pri zobarju srečal sošolko s srednje s katero smo ga pili po parkcu 10 let nazaj. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 19:32
Kje je marela? Angry
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 23:46
Na Megadeth ja,... sam na Heathen pa še ne vem,...
 
Kakšna marela, dijodibuh, lol
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 00:01
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Kje je marela? Angry


In kje je moja majca, a? Marelo dobiš ob priliki (u guzo)! LOL

Aja, Seba, mi smo šli skupej tudi na WASP v MB ne? Hehehe, tisto je bla tudi ludnica. LOL Ok, dosti oftopika...

http://www.youtube.com/watch?v=cig_4HklBOE&feature=related


Edited by Gašper Fatur - 10.Mar.2010 at 00:04
FUCK THE WORLD
Back to Top
seba_incarnated View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 457
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seba_incarnated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 00:32
W.A.S.P. so bli tudi dobri,... se sploh kaj spomniš,... koncerta, mislim hahaha
 
ena super zadevca, ki se jo da dobit na netu:
The Ultimate Revenge 2 - Forbidden, Faith Or Fear, Death, Dark Angel, Raven (1990)
http://www.myspace.com/incubationdeath
http://www.incubation.si/
http://www.facebook.com/pages/Incubation/111925898832567
http://www.reverbnation.com/incubation
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 21:19
Originally posted by seba_incarnated seba_incarnated wrote:

The Ultimate Revenge 2 - Forbidden, Faith Or Fear, Death, Dark Angel, Raven (1990)


Thumbs%20Up
Criminally insane
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 21:29
1988, ne 1990, UR 1 pa 1985 (Venom, Exodus, Slayer)

Edited by Atheist - 30.Mar.2010 at 21:30
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 21:48
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

1988, ne 1990


A ni blo 1989 lol?


Edited by Thrasher - 30.Mar.2010 at 21:48
Criminally insane
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 23:19
letnice so zelo pomembne Big%20smile  sam res...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2010 at 23:29
Originally posted by Thrasher Thrasher wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

1988, ne 1990


A ni blo 1989 lol?

Ti si cel lol...
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2010 at 00:26
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Thrasher Thrasher wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

1988, ne 1990


A ni blo 1989 lol?

Ti si cel lol...


Samo vprašam, ko vidim da si cel Einstein...


Edited by Thrasher - 31.Mar.2010 at 00:26
Criminally insane
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Mar.2010 at 10:19
Originally posted by Thrasher Thrasher wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Thrasher Thrasher wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

1988, ne 1990


A ni blo 1989 lol?

Ti si cel lol...


Samo vprašam, ko vidim da si cel Einstein...

1992Embarrassed
sam to je vhs
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2010 at 17:25
07.04.2010
Forbidden
Forbidden so pričeli s snemanjem novega studijskega albuma, ki bo izšel jeseni. /A.J./





upam dau to jesen res prslo... ...ceneujo bombeEvil%20Smile


Edited by dole - 08.Apr.2010 at 21:11
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2010 at 21:33


Coverart za novo plato.

V primerjavi z vsemi ostalimi Forbidden coverji mi ta deluje kr mal cheap in kičasto... Mi je pa vseen všeč koncept za njo.

Craigova razlaga:

Reactivated San Francisco Bay Area thrashers FORBIDDEN have debuted the artwork to their new studio album, Omega Wave, on their official MySpace page.
 
FORBIDDEN guitarist / songwriter Craig Locicero checks in about his collaborative process with artist Kent Mathieu, the visual elements that can be found in the album’s artwork, and  his concern for the future of the human race:
 
“As soon as FORBIDDEN committed to writing a new record, I wondered where Kent Mathieu was.  I'd always felt like Forbidden Evil and Twisted Into Form were pretty iconic album covers… when things like that actually seemed to matter.
 
“Then, the good people at Nuclear Blast actually located Kent!  I got pretty excited and reached out to him immediately.  He was equally excited to hear from us, too.  The only real direction I gave Kent was to somehow tie the past into the future.  Find a way to make the two skulls [from Forbidden Evil’s artwork] vital again.  He had worked up about 12 sketches all kinds of variously cool stuff.  Out of all of the pictures he sent me, I liked the way one of them was laid out because of it's simplicity.  After thinking about it for a long while, I had a concept for Kent to work with. The Omega Wave concept. The title wasn't decided until I had a good idea for the cover. “
 
“I don't want to over-explain the actual picture because there is enough symbolism for everyone to interpret everything differently.  That is always a plus, in my book. What I can tell you is that the skull in the center is based upon the crystal skull of Belize.  This skull was found at some of the pyramid ruins in two perfect pieces, jawbone and upper cranium. It was always quite a mystery, but some years later Hewlett Packard scientists did extensive tests on the skull and found many anomalies.  
 
“One of them was that there is no way, even with our most modern technology, that we could cut into the crystal the way this skull was formed.  It would shatter with any instrument we have available, even today. Another thing was the fact that no matter what temperature the skull was placed in, the skull's temperature would stay almost exactly the same.  Scientists even believe the skull holds information that they could not tap into, like a giant computer chip with an impenetrable code.
 
“So I got to thinking: Does this skull - and the other ones found throughout the most ancient places on Earth - hold something that we would need to know to possibly save ourselves? This is not an entirely new concept, but it hit me pretty hard.  What could we learn about ourselves that may save us at this all-important juncture for the human race?
 
“It seems as if we've reached our Omega stage as a civilization.  Meaning, we as people seem to be in a hurry to reach some sort of ending… possibly all self-manifested by accepting some sort of pre-determined fate.  Or possibly just pawns in a game that was played out before and will be repeated again and again in other times and dimensions.  So Omega Wave is part science fact and part from my imagination.
 
“Kent Mathieu is a artistic genius who created something that respects this concept, as well as FORBIDDEN’s past, present and future!  All of this with one very strong hand-painted picture.  That's right, no computer manipulation whatsoever.  Something else we can all be proud of!  We hope you approve.”

Komi čakam plato!

You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2010 at 22:44
Alvelais ni imel ključne vloge pri pisanju rifaž, on je hotel biti le guitar-heroBig%20smile
Calvert je na TIP imel večjo vlogo, predvsem zaradi glasbenega vpliva na Craiga, Craig pa ne zna razočarati...Tip je napisal 3 plate, na katerih je vsak ton točno tam, kamor spada, res perfekcija, in eno, kjer bi 2 komada zamenjal, kar vseeno pelje v 99% zakonost:D  Plata bo (vsaj po slišanih dveh komadih) sekala kot se spodobi...
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2010 at 22:49
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Alvelais ni imel ključne vloge pri pisanju rifaž, on je hotel biti le guitar-heroBig%20smile
Calvert je na TIP imel večjo vlogo, predvsem zaradi glasbenega vpliva na Craiga, Craig pa ne zna razočarati...Tip je napisal 3 plate, na katerih je vsak ton točno tam, kamor spada, res perfekcija, in eno, kjer bi 2 komada zamenjal, kar vseeno pelje v 99% zakonost:D  Plata bo (vsaj po slišanih dveh komadih) sekala kot se spodobi...


ej toj to.
calvert pa craig sta pomoje moj najbolsi guitar duo:D

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 00:13
Mogoče ja malo preveč prazna (črna) spodaj, drugače mi je pa prou fajn naslovnica. Glavno da ni fotošop kopija od kopije, kar ima vsak drugi bend danes. Ni pa v rangu F.E. al pa T.I.F. naslovnice... Škoda da se niso več potrudli. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,564 seconds.