Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Helloween
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Helloween

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Message
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2011 at 14:43
Vem, vem... In se strinjam. Preveč "Kiske" komadov igrajo Helloween. Setliste so večinoma sestavljene s Keeper komadov + novih, pozabljajo pa na 1994-2003 obdobje kjer so bli fakin zakon (tu pa tam kak komad odigrajo, to je pa to). Tako kot Mejdni ne nehajo igrat svojih starih klasik se tudi Helloween držijo Keeperjev, čeprav Deris peša... Jebatga.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Aug.2011 at 15:17
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Ja sej vse in prav,sam naj pol špila 2 komada iz keeperja ne pa 12.Na njegovih albumih je čist kul,sam ko pa v živo slišiš stare komade ti je pa kr slabo + isti nagovori in iste fore.

Sploh če ga gledaš 4 krat v enem letuLOL Ne, Deris je kul pevec in vse, ampak ja, kot ste napisali, 2 festa, al pa nej igrajo...Maiden igrajo klasike, ker vedno pride 10000 novih ljudi ali več prvič na koncert od 50000, na Helloween klubske špile pred 1000 ljudmi pa 100, zato bi zavoljo svoje kredibilnosti lahko spremenili to...pa jebat ga, Helloween dosti v živo za par let letos, Kiske pa vedno znova v živo ko ga vidimo u n(l)uloBig%20smile         
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 10:29
Najbol popolno bi blo, da bi odiral par komadov iz Better Than Raw (Push je zame še vedno najbolši komad z Derisom) ampak glede na to, da ne igrajo skor nč več razn Keeperjev so to lahko samo želje...
Helloweene pa prosm ne primerjat z Maidni!!! Wink
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 17:55
Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

Najbol popolno bi blo, da bi odiral par komadov iz Better Than Raw (Push je zame še vedno najbolši komad z Derisom) ampak glede na to, da ne igrajo skor nč več razn Keeperjev so to lahko samo želje...Helloweene pa prosm ne primerjat z Maidni!!!

Wink


Se strinjam, da bi blo fajn več komadov iz Better Than Raw, pa se strinjam, da je Push fucking awesome, ampak Push v živo?
Push v živo:
Rajš ne... Nikol več... Deris žal ne zmore.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2011 at 21:19
Originally posted by N.J.C. N.J.C. wrote:

Helloweene pa prosm ne primerjat z Maidni!!! Wink


A zato ker so Helloween boljši? Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 10:38
Originally posted by lord_morthron lord_morthron wrote:

[Se strinjam, da bi blo fajn več komadov iz Better Than Raw, pa se strinjam, da je Push fucking awesome, ampak Push v živo?
Push v živo:
Rajš ne... Nikol več... Deris žal ne zmore.
 
Hm, to je 13 let nazaj, tole je še kar passable. Kaj bi Deris naredu iz tega komada dandanašnji Dead
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 15:23
Jst bi pa Falling Higher rad slišal v živo.
FUCK THE WORLD
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 19:46
jst pa plato wals of jericho..ku seka pravi heavy speed metal
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2011 at 21:40
Hehe to pa itak, ampak s Kaiem na vokalu, z Derisom bi bla ultra-polomija.
FUCK THE WORLD
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2011 at 20:10
ja s hansenom tku ku če bit....
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2011 at 23:48
http://www.youtube.com/watch?v=gbzVPh-u_4s&feature=related
Pismo, zakaj sm se mogu tko pozno rodit...
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2012 at 00:20
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2012 at 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=L9ni0ZdfyK4&feature=related

Grapow je bil car, live zadeva iz 1998, danes sem pa po dolgem času poslušal The Dark Ride, res zakon plata,...mimogrede, Weiki bo čez točno 2 tedna star 50 let...time flows, že pri teh "srednje starih" bendih (če so recimo "stari" Priest, Sabbath, Maiden, Motorhead, Saxon itd...)...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2012 at 12:00


Steve Harris v Keeper majici,...


Back to Top
KILL YOUR IDOLS View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 12.Aug.2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KILL YOUR IDOLS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2012 at 12:54
Ta slika je glede na naslov Kerranga iz casov 7th son.
No, takrat so tourali skupaj in v Italiji organizirali enega najboljsih Monsters of Rock (menda je bil to prvi Monsters v Italiji, ja, sem gotovo, tako je bilo...)
Setlist, razen manjsih bandov, je predvideval Iron Maiden, Kiss (zakon so bili, za casa nemaskiranja... medtemo ko mi danes delujejo obupno, ponovno z maskami....), Anthrax (plata State of Euphoria) in namrec Helloween... s KISKE (!!!)

Biti star ima svoje prednosti, ker sem ta festival videl in se danes imam nasmeh na obrazu. KISKE je bil v zivo enostavno carski. Visja kategorija vokalista, naravni dar ali sola sploh ni pomembno, to je eden od tistih pevcev, za katere se ne vprasujes, kaj je boljse ali slabse, kako se poje in kako se ne. Je aksiom in pika, ostalo je relativno... eden od tistih, za katere reces, da bi lahko pel tudi brez mikrofona...

Derisa nisem nikoli slisal v zivo in seveda mi ni antipaticen, tudi po svoje dobro znese, a vokalno ni kvaliteten... glas mu ostane ves v grlu in ne pride ven, medtem ko je Kiske uspel glas projecirati 2 km pred sebe.

Usodo Helloweenov ne spemljam vec kot toliko, imel sem Better than Raw a nisem zdrzal (ponavljam, tip mi je simpaticen) Derisa s tisto glasbo. Tako da blagoslavljam karkoli zdruzuje Hansena s Kiskejem.

Deris je dejansko od vsega zacetka bil tehnicno nepripravljen, imeti visok glas definitivno ni se vse... 

Sicer kako so se stvari krizale med familijami, je bilo za ameriscko (ali tudi nemsko, saj obstajajo tudi le-te) soap opero... Kiske, ki se spet druzi s Hansejem in celo sodeluje s Pink Cream 69, nekdanjim bandom Derisa....

No, Kiskejeve solo kariere imam samo eno plosco, prvo, kjer je tudi Adrian Smith. Vsec pa mi je tista akusticna, kjer so predelave tudi Helloweenov... Tip ima ogromen glas in ne potrebuje trikov.
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2012 at 14:27
Sej Kiske sam pravi, da ma problem samo z Weikathom, z ostalimi former člani je pa itak že v preteklosti precej sodeloval (v Masterplan, Gamma Ray...).

Kar se pa Derisa tiče: Men so Helloween plate z njim do vključno Zajca še vedno nadzakon. Keeper: Legacy bi bla tut čist fajn plata, če ne bi tiščal v dvojni album in posledično gor nabutal tone fillerjev.

Gambling mi do danes še ni potegnil, Unarmed mi je vedno bolj všeč (no dobro, polovica komadov na njem, npr. I Want Out je obupen in od tega ne odstopam, komadi ala Fallen to Pieces in If I Could Fly pa so mi itak smrdeli že v originalni izvedbi), 7 Sinners mi je pa glasbeno neka srednja žalost... Pa na splošno se mi zdi da post-2000 Helloweene ful uničuje produkcija (evo, oni so mi tipičen primer benda, ki ma PREVEČ spoliran zvok, npr. studijsko predelani umetni vokali na 7 Sinners zvokovno pašejo na Britney Spears plato, ne pa na Helloween izdelek) in ne slaba glasba. Pa dobro, sj trenutno praktično ves evropski power metal teži k temu trendu, sam Helloween so mi bli pa včasih res tak simbol power metal banda z jajci (še sploh če pogledaš npr. Better Than Raw), pa tut Derisov vokal je dost ustrezal temu konceptu, ampak zdj pa ravno zarad produkcije izpadejo skor pop (vsaj meni se tko zdi po poslušanju 7 Sinners...). Bi razumel, če bi bil tak zvok samo na Unarmed, problem je, da so ga skopiral in zgleda začel uporabljat tudi na svojih "metal" izdajah.
 
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2012 at 15:53
Originally posted by KILL YOUR IDOLS KILL YOUR IDOLS wrote:

Ta slika je glede na naslov Kerranga iz casov 7th son.
No, takrat so tourali skupaj in v Italiji organizirali enega najboljsih Monsters of Rock (menda je bil to prvi Monsters v Italiji, ja, sem gotovo, tako je bilo...)
Setlist, razen manjsih bandov, je predvideval Iron Maiden, Kiss (zakon so bili, za casa nemaskiranja... medtemo ko mi danes delujejo obupno, ponovno z maskami....), Anthrax (plata State of Euphoria) in namrec Helloween... s KISKE (!!!)

Biti star ima svoje prednosti, ker sem ta festival videl in se danes imam nasmeh na obrazu. KISKE je bil v zivo enostavno carski. Visja kategorija vokalista, naravni dar ali sola sploh ni pomembno, to je eden od tistih pevcev, za katere se ne vprasujes, kaj je boljse ali slabse, kako se poje in kako se ne. Je aksiom in pika, ostalo je relativno... eden od tistih, za katere reces, da bi lahko pel tudi brez mikrofona...

Derisa nisem nikoli slisal v zivo in seveda mi ni antipaticen, tudi po svoje dobro znese, a vokalno ni kvaliteten... glas mu ostane ves v grlu in ne pride ven, medtem ko je Kiske uspel glas projecirati 2 km pred sebe.

Usodo Helloweenov ne spemljam vec kot toliko, imel sem Better than Raw a nisem zdrzal (ponavljam, tip mi je simpaticen) Derisa s tisto glasbo. Tako da blagoslavljam karkoli zdruzuje Hansena s Kiskejem.

Deris je dejansko od vsega zacetka bil tehnicno nepripravljen, imeti visok glas definitivno ni se vse... 

Sicer kako so se stvari krizale med familijami, je bilo za ameriscko (ali tudi nemsko, saj obstajajo tudi le-te) soap opero... Kiske, ki se spet druzi s Hansejem in celo sodeluje s Pink Cream 69, nekdanjim bandom Derisa....

No, Kiskejeve solo kariere imam samo eno plosco, prvo, kjer je tudi Adrian Smith. Vsec pa mi je tista akusticna, kjer so predelave tudi Helloweenov... Tip ima ogromen glas in ne potrebuje trikov.

...sam sem videl vse kar sem kadarkoli hotel v živo v zadnjih 12 letih; Sem videl tudi Kiskeja 2 krat v živo, prvič je bil povprečen, drugič pa u nulo, sam pravi, da boljši kot 1987-1992...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 00:48
Originally posted by lord_morthron lord_morthron wrote:

Sej Kiske sam pravi, da ma problem samo z Weikathom, z ostalimi former člani je pa itak že v preteklosti precej sodeloval (v Masterplan, Gamma Ray...).

Kar se pa Derisa tiče: Men so Helloween plate z njim do vključno Zajca še vedno nadzakon. Keeper: Legacy bi bla tut čist fajn plata, če ne bi tiščal v dvojni album in posledično gor nabutal tone fillerjev.

Gambling mi do danes še ni potegnil, Unarmed mi je vedno bolj všeč (no dobro, polovica komadov na njem, npr. I Want Out je obupen in od tega ne odstopam, komadi ala Fallen to Pieces in If I Could Fly pa so mi itak smrdeli že v originalni izvedbi), 7 Sinners mi je pa glasbeno neka srednja žalost... Pa na splošno se mi zdi da post-2000 Helloweene ful uničuje produkcija (evo, oni so mi tipičen primer benda, ki ma PREVEČ spoliran zvok, npr. studijsko predelani umetni vokali na 7 Sinners zvokovno pašejo na Britney Spears plato, ne pa na Helloween izdelek) in ne slaba glasba. Pa dobro, sj trenutno praktično ves evropski power metal teži k temu trendu, sam Helloween so mi bli pa včasih res tak simbol power metal banda z jajci (še sploh če pogledaš npr. Better Than Raw), pa tut Derisov vokal je dost ustrezal temu konceptu, ampak zdj pa ravno zarad produkcije izpadejo skor pop (vsaj meni se tko zdi po poslušanju 7 Sinners...). Bi razumel, če bi bil tak zvok samo na Unarmed, problem je, da so ga skopiral in zgleda začel uporabljat tudi na svojih "metal" izdajah.
 


Hehe, se precej strinjam s tabo, Helloween so do Zekota odlični, vključno z njim. Odlična besedila so na tem albumu. Največ mimo komadov mi je na Bubbles, Chameleon in The Dark Ride, ki so pa z nekaj odličnimi komadi še vedno super plošče. Keeper - Legacy tudi meni ni preveč, Gambling mi je pa definitivno boljši od 7 Sinners. Unarmed je pač en eksperiment in se ne more tretirat kot Metal album. Glede zvoka je pa tako da je dosti bendov kmalu po letu 2000 prešaltalo iz standardne E uglasitve na D (Manowar, Helloween, Grave Digger itd.) in tudi na bolj spoliran zvok. Škoda. V glavnem Helloween so podcenjen band (OK, ne tako podcenjen kot Riot) ampak Blind Guardian npr. jim ne sežejo do kolen (to je moje mnenje - da se ne bo kak Guardian fan upiču). Vsa tri obdobja (Hansen, Kiske, Deris) so vsako po svoje super.

(°°)
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 15:23
Aja, še glede Weikatha. Verjamem da zna bit tip siten in če gledaš njegovo obnašanje se loh smeješ, ampak odkar ni Hansena so mi njegovi komadi najboljši pri Helloween (Grosskopf ima tudi dobre ampak dostikrat pristanejo kot bonusi na singlih). Na vseh albumih v Deris obdobju so mi v recimo 90% primerih Weikatovi komadi boljši od Derisovih ali od koga drugega.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 17:12
Nevem, jaz kadar sem se pogovarjal z njim (res da nikoli več kot 10 min) je bil vedno kul, Weiki mislim, tako da to je tudi bolj eno kurčevo babje gobezdanje in čenče, glede tega da je tip siten...pomoje se mu pri 50+ ravno ne da več biti siten...
Kai pa itak smeh 1A, v javnosti se neki ne kaže z čiki preveč, v bekstejđih pa mahne škatlo na uriLOL

ps.: ko je bil ravno Harris v majici prilepljen...vsi, ki imate 7thsonofa7th son original lahko v bookletu vidite tudi Dickinsona v Helloween majici, na parih pa celo Rod Smallwooda (ki je bil tudi menedžer od Helloween poleg Maiden v 90's)


Edited by Atheist - 20.Aug.2012 at 17:13
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 21:26
Nikoli se nisem pogovarjal z Weikathom, ima pa več al manj stalno smešno-sitne geste, sej meni je zabaven. S Kaiem sm se pogovarjal 2005. na Earthshakerju in je totalna faca, da ne govorimo kaj je naredil za Power Metal dokler je bil pri Helloween. In ja, sm mislu že prej napisat da je v 7th Son CD-ju ('98 reizdaja) slika Bruca s Helloween majco. Res se nebi branu videt tiste turneje (7th Son + Keeper II).
FUCK THE WORLD
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2012 at 12:40
Sej nisem nč govoril čez Weikatha (ok, to da je napisal Can Do It in da je bil ta komad na Gamblingu, See The Night od Grosskopfa pa ne, mu še vedno ne odpustim Big smile), sam Kiske je povedal, da ma pač on edino z njim problem. Drgač pa mu jasno nihče ne more oporekat vsega, kar je dec naredil za Helloween in power metal na splošno. Že sam na obeh Keeperjih je bil odgovoren za par večnih klasik...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2012 at 21:17
HELLOWEEN And GAMMA RAY To Join Forces For 'Hellish Rock Tour Part II' - Sep. 7, 2012
The Hellish Rock Tour in 2007/2008 — featuring HELLOWEEN and their very special guests GAMMA RAY — played 95 shows in 34 countries and left ecstatic metal fans in Europe, Asia, North and Latin America in its wake. HELLOWEEN's Hellish Rock Tour Part II has been announced and will start in March 2013 in Europe and go around the globe, once again featuring GAMMA RAY.

A press release states: "Watch out for the full-on Metal Ax Made in Germany and you can start betting on what kind of awesome final Weikath, Deris, Grosskopf and co. together with Hansen have come up with this time!"

Comments HELLOWEEN guitarist Michael Weikath: "The atmosphere on stage and backstage was very special last time. We will be repeating the party and are looking forward to the tour already!"

Adds GAMMA RAY's Kai Hansen: "The Hellish Rock Tour definitely was a highlight of our band's history. We'll absolutely go wild once again!"
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2012 at 22:18
Clap

Še Unisonic zraven (vem ja, sanja svinja) pa bo top Big smile
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2012 at 13:23
upam, da se ustavjo v slo, al pa vsaj zagrebThumbs Up
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2012 at 13:26
oja...oja...tole bi blo pa popolno, da bi v slo pršli.. pa še gamma ray zram ^^ :D

Edited by Von Iron - 08.Sep.2012 at 13:27
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2012 at 13:29
zakon! bi rad vidu gamma ray u zivo koncno... 
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2012 at 23:54
Sm bil na tej Hellish Rock turneji (Part I) in sicer v Budimpešti. Res dober koncert, Helloween so odigrali precej 90s stvari (kar je zakon), Gamma Ray pa Ride The Sky (kar je še bolj zakon). Upam da pride zadeva tokrat k nam, da ne bo treba lazit v tujino spet.
FUCK THE WORLD
Back to Top
izzy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 410
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote izzy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2012 at 07:54
Fak, sej to bo lihkar 5 let od tega tripa z avtobusom v Budimpešto ... sam je blo zakon Thumbs Up
Music is the gate, it's an opening to our fate, it's a feeling that binds us strong
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2012 at 12:59
ej jst bi pa kr bus trip spet ponovu, tist je blo res dbest! ma še kdo setlisto tistga špila?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2012 at 20:33
December 2012
Germany Germany15.12.2012KarlsruheKnock Out Festival 2012» Tickets» Details
March 2013
Slovakia Slovakia21.03.2013BratislavaSport Hall
» Details
Czech Republic Czech Republic22.03.2013PragueTesla Aréna
» Details
Czech Republic Czech Republic23.03.2013ZlínHala Euronics
» Details
Slovakia Slovakia24.03.2013BreznoSport Hall
» Details
Poland Poland26.03.2013KrakowStudio
» Details
Poland Poland27.03.2013WarsawStodola
» Details
Finland Finland29.03.2013HelsinkiThe Circus
» Details
Finland Finland30.03.2013TamperePakkahuone
» Details
Finland Finland31.03.2013OuluTeatria
» Details
April 2013
Norway Norway02.04.2013OsloRockefeller
» Details
Sweden Sweden04.04.2013StockholmArenan
» Details
Sweden Sweden05.04.2013KarlstadNöjesfabriken
» Details
Sweden Sweden06.04.2013GothenburgLisebergshallen
» Details


... to be continued ...


Datumi (še ne vsi) so zaenkrat taki...

 
Back to Top
BillyBoBo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Jun.2012
Location: Kras
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BillyBoBo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2012 at 22:04
MARIJA! sam res da bi še UNISONIC zravn uturili in na koncu kak komad z kipperjev udarli skupi. Vem vem pobožne želje. Sam res bi blo lepo vidit na odru spet Kaia, Kisketa pa ostale z Helloween. 
https://www.facebook.com/Motorfire
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2012 at 23:02
Huh, ne vem, če bi moja ušesa še zdržala poslušat Derisovo stokanje več kot pol ure skup. Big smile Gamma Ray pa itak totalno zakon! Kai Hansen -> živa legenda! Cool Moja nerealna želja: Helloween 45 minut (pa nej igrajo komade iz Derisovega obdobja, ne pa da mora človk pet komade, ki jih pač ne zmore pet), Gamma Ray pa 2 uri in pol!

Mimogrede .. Gamma Ray majo novga bobnarja: Michael-a Ehré-ja. Res škoda, da Dana ni več. Men je bil on vedno eden izmed naj bobnarjev. Upam, da se ta menjava v živo (kot tudi na novih platah) ne bo preveč poznala. Kakorkoli .. srečno Dan!



Edited by Mighty Hammer - 10.Sep.2012 at 23:03
Into Glory Ride!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2012 at 23:54
deris nj poje 4 ure svojga materiala. master of rings, time of the oath, metal jukebox, better than raw in dark ride pa ne rabm niti vedet da so kdaj obstajal helovin s kiskejem, majkemi!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2012 at 14:25
Hehehe, ja, nebi se branu enega pravega Helloween history koncerta. Najprej Deris 2 uri materiala od Masterja do Zekota, potem Kiske 2 uri Keeperjev indodatkov, potem pa še Hansen komplet Walls Of Jericho in Mini LP. Potem pa krepam. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2012 at 15:36
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Hehehe, ja, nebi se branu enega pravega Helloween history koncerta. Najprej Deris 2 uri materiala od Masterja do Zekota, potem Kiske 2 uri Keeperjev indodatkov, potem pa še Hansen komplet Walls Of Jericho in Mini LP. Potem pa krepam. Big smile

Pa še Grapow in Kusch kot gosta na par komadih pa smo res v nebesih Big smile
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2012 at 15:55
pa še Ingo pride iz nebes odbobnat svoje, pol bo pa res topšit :D
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
BillyBoBo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Jun.2012
Location: Kras
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BillyBoBo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2012 at 20:04
Cryin pole se zbudiš z prstom u riti in nogo v hladilniku Cry
https://www.facebook.com/Motorfire
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Oct.2012 at 00:05

http://www.youtube.com/watch?v=yOAl0enE7kI 


čas za 24-urno poslušanje HELL-O-WEEN...it's HALLOWEEEEEEEEEEN................tonight!



NOVI HELLOWEEN KOMAD: http://www.youtube.com/watch?v=8os0t0vnvps



Edited by Atheist - 31.Oct.2012 at 10:39
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2012 at 22:42
 Pozor Helloween fani: EP, predalbumska fake izdaja, samo vseeno, profi posnetek, ni da ni...http://www.youtube.com/watch?v=xcgxLttz65Y&feature=related Pizda, meni ma res nor filing zadeva, Weiki se je res izkazal, boljše kot karkoli zadnjih 10 let po prvem filingu, vsaj od Rabbit naprej, the Dark Ride je top 4 (ever), kaj šele, če govorimo o novem tisočletju...  
čeprav je I wanna Be God čudna stvar hehe:D 


Edited by Atheist - 07.Nov.2012 at 23:35
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2012 at 23:19
Ja, sigurn Helloween že lep cajt niso kej primerljivo kvalitetnega izdal. Sicer še ni povratka tiste vrhunske forme zlate dobe z Derisom ampak je pa viden zelo velik napredek in če drugega ne spet z veseljem pričakujem Helloween plato z dobrim razlogom za optimizem.  
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2012 at 05:05
Riff pri Burning sun od 1:52 so pobrali od Sinergy:):).
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2012 at 10:03
Mene tole ne prepriča Stern Smile
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2012 at 13:09
Burning sun mi je ful zakon komad :D 
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2012 at 13:36
Nisem vedu, da bom kdaj še to reku. Dejansko se teli novi helovini prov hudo slišjo.
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2012 at 11:03
Radio intervju z Derisom in še en nov komad:

http://www.youtube.com/watch?v=0faBlqdqtC0

Sicer je še vedno prezgodej karkol trdit, ampak mam občutek da Helloween končno spet delajo na nečem RES dobrem. 
Back to Top
poldek View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Sep.2012
Location: nedostopno
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poldek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2012 at 09:50
sej so zadnji albumi res dobri.
bobnar mi je smešn, tolče ko kovač.
tudi po youtubu, kjer testira bobne na glazbenih sejmiščih ipd, bije ko zmešan... Smile
čudno da ne vsega razbije
http://www.youtube.com/watch?v=uWhCL8lF8bg
http://www.youtube.com/watch?v=mGuCa7bDiCk
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2013 at 17:39
Nova plata poslušana, ma zdaj mi niti ni tako dobra, kot sem imel prvi filing...jebi ga, kul, ampak v stilu vseh zadnjih, najbolj seka World of War, 2 komad...par mimostrelov totalnih v določenih delih, par ubijalskih linij in bolj keči refrenov kot zadnje cajte...pač uglašenost je toliko nižja (kot zadnje cajte skoz), da so kitare skoz nizke...sem pa danes po veliko letih šopal moj prvi album poleg k1 celega, od prve do zadnje note, T.o.T.o, pizda koji album, klasika za klasiko...sploh bas sound in deli v Wutm itd. sekaj, Velikaglava velikobuček je res mojster 1a klase basa...kul koncert bo v LJ...


Edited by Atheist - 08.Jan.2013 at 22:47
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2013 at 16:26
IIIIIIIIIN uganite čigav komad je spet bonus track. Big smile Pa kamot bi bil na plati namest kšnga Waiting For The Thunder al pa konec koncev Grosskopfovega Straight Out Of Hell (No ja, tak šok spet ni bil, kot pri Gambling With The Devil, ko je porazni Can Do It prišel na plato, See The Night, ki je po mojem mnenju boljši od cele plate, pa ne). Drugač ma plata par izjemnih momentov, ampak ma po mojem mnenju podobno hibo kot Keeper: The Legacy, se pravi preveč komadov in posledično preveč fillerjev (čeprav spet ni tolk hudo kot na Legacyju). Pa Charlieja Bauerfienda mora nekdo zastrupit. Pod mus. Sej vse lepo in prav, samo da ma Deris na zadnjih treh platah spoliran in naefektiran vokal kot bi šlo za neko turbofolk senzacijo, pa resno ni več kul. Unhappy Standout komadi so mi Nabatea, Burning Sun, World Of War, I Wanna Be God (ti bi kamot prišli na katerokoli Helloween plato, pa ne bi izpadli slabo), pa še kšn bi se našel, v bistvu tolk dobrih komadov na eni sami plati proklete buče zagamane niso mele že deset let. Cheezy besedila mi grejo že konkretno na živce, dobro, sej je res, da Helloween nikol niso bili ne vem kakšni tekstopisci, ampak zadnjih nekaj plat mam pa res občutek, da jih jemljejo s popolnoma levo roko. Tko da glede plate kot celote mam mal mešane občutke, ampak po mojem so bila res mal previsoka pričakovanja, ker EP je bil res fenomenalen, plata pač mal manj, ampak vseen se vidi velik napredek. V bistvu bi res lahko samo tri, štiri komade vrgli ven, glede na to da ma plata 13 komadov (pa Another Shot Of Life NOTER, PORKADUŠ Censored), pa bi bil vtis precej boljši. Za vzpodbudo dam plati oceno 4 na lestvici od 1 do 5, ker se mi vseeno zdi da je to definitivno najboljši Helloween album v tej zasedbi. Upam, da bodo na koncertu igral tadobre komade s plate.

P.S.: Burning Sun Hammond version je še za eno klaso boljši od navadne verzije. Clap

Edited by lord_morthron - 18.Jan.2013 at 16:29
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2013 at 14:14
Pa nekaj poslušanjih lahko rečem da je nova plata nekje na nivoju prejšnje, mogoče malenkost boljša, v glavnem pa nič posebnega. So šli zlati časi... Marca se pa seglih vidmo.
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.