Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Crossbreed
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Crossbreed

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
Message
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Crossbreed
    Posted: 02.Dec.2007 at 19:17
Evo,en topic sem dodal.... pište,komentirajte.....Dodal še link do naših komadov : http://www.myspace.com/crossbreedslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 21:29
zelo lep koncert vceri :)
 
simona na mikrofon se pr kakem komadu prosim :)
 
pa nasplosno, kaj je blo uceri simonu, bas je tak raztrgavu da mi sploh ni blo jasn, js sm sam bulo! :D
 
SUPER!
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 21:44
Se strinjam s Fabotom.
Ful dober koncert, fukjeni avtorski komadi, v priredbe v nulo, pa Simonov vokal je bil prav zakon Smile

Kdaj bomo naslednjič lahk kje vidl Crossbreede? Smile
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 23:02
Hudi ste bli... Pa na koncu je blo kul, k ste se zmiksal iz različnih bendov... Big%20smile
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 19:54
Ja,mislm da mamo še en koncert z gonobo sredi decembra v Kamniku.
Drugače se jih pa po novem letu obeta kar nekaj,če bo vse po sreči z vokalom... Smile
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 20:01
Simona na vokale!!!
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 20:21

Mater ej...

V soboto ste res razturali tko je trba, vsak od vas... svaka vam čast!
Pa demo sm poslušo, ko ste par cdjov razdelili,
komadi so SVIJA dobri!!!
 
Res mi ni jasno kk se noben vokalist ne najde za tak bend...
 
Keep it up, upam da še kje igramo skop!
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 21:44
ja sobota ste žgal k prasci
simon bi res lahko še več pel, pa še nejca zraun
k nejc ma tud hud vokal
in bi bli pečeni :))
najbolj bi blo !!!!
čiprej ponovn špil :))
*klanjanje*
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 22:49
Nobenemu ni jasno zakaj se ne najde vokalist.Morda se pa vse skupaj manipulira in nočejo da vso slovensko sceno še z vokalom zasenčijo.

Cooljs še vedno upam da boste dobili vokal!!!
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 15:20
Ja,sicer je neki ZELO potencialni vokalist z mojih koncev.Sam je vedno brokeBig%20smile.Zdej ko dobim izpit se bo lahka z mano vozu,če bo za stvar,drugače sem pa jaz tudi za simona. Wink
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 19:36
Originally posted by Ozee Ozee wrote:

Nobenemu ni jasno zakaj se ne najde vokalist.Morda se pa vse skupaj manipulira in nočejo da vso slovensko sceno še z vokalom zasenčijo.

Cooljs še vedno upam da boste dobili vokal!!!
 
Kake pa tej maš tiBig%20smile
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 20:10
Ja če sem izvedel iz zaupnih virov-pirov Wacko
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 22:10
Aha, tej pa pozdravi šefe v FBIWink
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 22:56
Tonguene spamaj njihovega topica!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 12:07
CROSSBREEEEEEEEEEEEEED!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
ej, eno vprašanje najprej -  a tisti komad Fuck na myspace je bil posnet z Grega made pre-ampom? ful dobr zveni, k svina dobr! NJAMI!
 
pol pa sm zdele geldal filmčk ALISON HELL!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D tolk dobr!
 
samo vokal Ouch  ej, če boste kdaj ta komad posneli, dejte ga posnet, pa bi jst vokal naredu čez!!!!! just for fun - nothin' else! :D hehe...
 
aja pa novi kitarist je ZAKON!!!! da ne bi slucajno nehal, k bom znoru!
 
u glavnem - čim prej pevca dobte!!!!!! pol pa plato posnet!:D
 
CROSSBREED RULZ!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 13:00
Ma škoda res za vokal.Jest če bi znal pet mi neb blo problem hodit tud iz Vrhnike se vozit.Drgač pa jest k sm poslušal une odlomke komadov k je grega nekaj pel je blo super,samo kurc k je najbl zafukan pr tqakih riffih pet al pa pri unih ubijalskih solažah hehe.No upam da ga hitr najdete.Ker ste en top bendov v Sloveniji.Clap
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 21:58
ja upamo da se bo najdlo kej za na vokal!! jest mislim da neki bi se lahka, sej tak ko smo mistl da se kitarista nebo najdl pa se je! tak se bo tud vokalist najdu!! upppaaamooo pa že  skor tri leteStern%20Smile
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 22:03
ej ja grega je snemu komade na svoj pre-amp no usaj tak se mi zdi, bo ži povedu ko se bo kej tu oglasu

drgač pa lahka zapoješ ALISON HELL na kakem koncertu ko bo, to so vedn usi neki napihnjeni kak bojo pel pa kul so že prevadl pol pa nikol nima noben jajc da bi prišu zapet, tak da če maš jajca in usaj malo posluha si vabljen kr na koncert, jebeš snemanje!!Wink


Edited by fuck the usa - 11.Dec.2007 at 22:05
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 05:16
Originally posted by fuck the usa fuck the usa wrote:

ej ja grega je snemu komade na svoj pre-amp no usaj tak se mi zdi, bo ži povedu ko se bo kej tu oglasu

drgač pa lahka zapoješ ALISON HELL na kakem koncertu ko bo, to so vedn usi neki napihnjeni kak bojo pel pa kul so že prevadl pol pa nikol nima noben jajc da bi prišu zapet, tak da če maš jajca in usaj malo posluha si vabljen kr na koncert, jebeš snemanje!!Wink


hehe sej sm pel Master of puppets.Sploh kitar nism slišal k sm bil tolk nadelan hehe.Tino vzemte na vokal bote Holy moses.Kaj da bi pel Alison hell si ti normalen,če je to en izmed bolj vokalistov hehe.Bi blo že lažje
Destruction hehe.


Edited by Masterdoda - 12.Dec.2007 at 05:19
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 14:14
to ti misliš.ti se sam der,spij en pol litra pelinkowca pa je hehe.

crossbredowci kumej čakm škofjo loko!!!!!!!!!!Big%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 15:40
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

to ti misliš.ti se sam der,spij en pol litra pelinkowca pa je hehe.

crossbredowci kumej čakm škofjo loko!!!!!!!!!!Big%20smile




Po pol litra pelinkovca se bom jest v kliničnem centru zbudu na spiralni želodec oddelkuLOL
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 15:48
Topic: Crossbreed
Posted: Yesterday at 22:03 By fuck the usa
ej ja grega je snemu komade na svoj pre-amp no usaj tak se mi zdi, bo ži povedu ko se bo kej tu oglasu

drgač pa lahka zapoješ ALISON HELL na kakem koncertu ko bo, to so vedn usi neki napihnjeni kak bojo pel pa kul so že prevadl pol pa nikol nima noben jajc da bi prišu zapet, tak da če maš jajca in usaj malo posluha si vabljen kr na koncert, jebeš snemanje!!Wink


Edited by fuck the usa - Yesterday at 22:05
Kdr ste igrali u Zagorju na Metal Krampu sm med Painkiller-jem uletu na odr in poju na mikrofon, sam kej k je bil odkloplen...sej pol sm hitru šu z odra... sam sm bil pa fajn nažgan in se ne dobru spomnm...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 15:55
u ravnah sm js pa se ene par ljudi napadl mikrofon, ki je bil vzgan, med painkillerjom :D

Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 16:25
kurba se bom naslednič ogroženega počutu, kr povn enga folka ko je skakal po odri, pa nisn nkol nič vidu, kaj šele slišu!Smile 
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 18:05
hehe widm da mate karaoke session.
painkiller!!!!!!!!!!!!!!!!
ta kumad znam
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2007 at 20:31
hahaha doda, tale bla pa dobra :)) tino na vokal
mogoc bi še pa kej skup spravla....crossbreed probejte res s tino!! hahah

no malo resnosti......zdj k bo se zupan začel z avtom vozit na vaje ( kar je zelo pohvalno od njega) pa če bo še njegov kolega hodu, in če bo resn bo crossbreed zmagu. k on je dauč najboljš peu od vseh k so pršl probat pet.
tko d zupan :)) HITER NARED IZPIT..... sam pol ko pa bo, pa flašo z rok!! ;))
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 11:28
Juhu-bruhu....Dons mamo špil u škofji loki,pridte pogledat,pa kak pirček spit Smile
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 11:08
Fantje, odlično je bilo! Super zvok, razen tu pa tam je mal pri solažicah zvok zginil (hail tonski mojster hahaha)!!!

Upam, da vam znese s tistim vokalistom! Jebemti, če ne, pa pridem jaz, pa si vse glasilke uničim!!!

GLASBA UBIJA! Bas trga gate, boben seka, Grega pa špila kitaro tak, da je že umetnost in perfekcija!!!

Novi kitarist je bog! Zastupš? Sam nima okusa za majice!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 12:34
Sem prišla čemerna.. in se v prvih minutah razelektrila razorožila not padla in takle. Clap
Vam želim da kmalu naletite še na pravega kričača¤
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 14:13
Hehehe.Dej pozab to majco no Smile.

Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 14:29
Niso važne majce kot sem že včeraj vsem bluzil,ampak je pomembno le srce!

Crossbreed-i ste včeraj res dobro segreli občinstvo.Opazil sem da je bilo nekaj težav glede sounda in zdravja na odru a ostalo je bilo skoraj vse popolno.

Uživajte še naprej...
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 15:09
Nov kitarist kul razen majce in čupe. Grega je še dober igral glede na to, da je pršu direkt iz albanskega zapora. Evil%20Smile
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 12:54
ej dbest špil v loki
prou zakon ste bli

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 10:31
buši hvala za varen prevoz nazaj na štajerskoBig%20smile
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 10:21
Na myspace smo dodali par komadov www.myspace.com/crossbreedslo
Pa VOKAL še vedno iščemo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zainteresirani pokličite Gregorja - 031-666-821
Back to Top
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 11:38
Pa kak te ne najdete vokale že kake 4 leta?! ... wtf?! .. saj pa te ziher kdo želi k vam prit vokalizirat, če ste ful dobri! Kaj jih tolko zavračate al zakaj?! res mi ni jasno...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 13:24
hehe grega prepričajte da nej poje.men je un kumad ka on poje res kul
btw.
kje mate vaje wi sploh?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 16:59
Oni ne rabijo nesposobnega vokalista...naj gre Aleš od Dawn Patrol k njim pet pa bo perfektno.
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 09:34
Ne Smile
stvar sploh ni taka,da bi mi zavračali vokal.Za enkrat so na žalost hodili na vaje kandidati brez posluha in interesa,tisti 4je,ki so bili čaz ta letaTongue
Tako da PROSIM,če je kdo za svar,rešite nas večnega prekletstva pa pridite pet k nam !!!!!!! Smile
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 09:36
vaje mamo pa v šmarjah.Kar daleč,če je interes to sploh ni problem.Jaz se dvakrat na teden vozim z vlakom iz Trbovelj da tja.
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 20:41
ja pohvale zupanu - tu se vid da so še ljudje ki imajo veselje in jim razdalje in podobno ni problem!!!
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 20:45
ja pa crossbreedi mamo nov komad, sicer še bass ni posnet, men osebno bo en tabolših

 naslov komada je pa spet naša temna izvirnost, in se kliče PIV PIV :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 20:46
smarje sploh ni dalec..... ce si iz grobelnega :D
 
kaj je res ta nov kitarist pel annihilator?
 
k ce je to zmozn odpet da je grega zadovoln, zaka pol kr vsega ne poje in postane pelec?
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 20:47
pelec....uuuuhhhhhhhmmmmm...
 
PEVEC bo praviln napisan....
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 20:52
prišlo je do tega, da smo se opoguml na špilu in ja vsak neki zapel!! Jest, zupan, tina in pero :) ,jest mislim da jebeš vokalista, če nam bo šlo tk naprej bomo mal počas za vsak komad drugega vokalista :)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 23:00
vidš kaj alkohol nardi
mrbit najdemo med vami clo peuca hehe

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jurč View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jurč Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2008 at 22:34
Najlepša hvala Crossbreedom za posojeno opremo za špil in za pomoč pri izvedbi koncerta včeraj v Slovenski Bistrici!!!!!!! Upam, da bomo še v bližnji prihodnosti čimvečkrat skupi igrali.

LP, INMATE


Edited by Jurč - 20.Jan.2008 at 22:34
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 14:35
Nora oprema nori Grega nori riffi še bol nori komadi,ostali člani so tut na nivojuTongue...ko vas določen čas že spremljam sem prišel do zaključka, da ste najbolj tehnični instrumentalni thrash metal band na planetu,ko jebe vokal!


Edited by Ozee - 25.Jan.2008 at 14:36
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 14:39
Opazil sem,da ste ene riffe celo izboljšali dodali drugačno dvoglasje itd...samo myspace spremljat!
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 20:29
IN VOKALIST JE:........????
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.