Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - MASTER MAGAZIN
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MASTER MAGAZIN

 Post Reply Post Reply Page  123 13>
Author
Message
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: MASTER MAGAZIN
    Posted: 22.May.2009 at 18:33
Te dni je izšla nova glasbena revija, po imenu MASTER MAGAZIN ®
Če primerjamo npr. prvo št. Metal Planeta in prvo št. Master Magazina, je razlika ogromna, saj sta se obe reviji izkazale na samem začeku, samo moje mnenje je da Je Master Magazin dosti dosti boljši, čeprav Metal Planet je iz številke v številke boljši (npr.št.7).Jaz mislim da bo konkurenca med njima zelo huda, kakor obrnemo bi lahko temu rekli zdrava konkurenca.Destribucijo Master Magazina ima čez Delo prodaja, to pomeni da se ga dobi v vseh trafikah (vsaj v Kopru je tako), Metal Planet dobiš v Big Bangu, v Spar-ovih trafikah in v boljših trafikah (če?)......
Jaz ga trenutno listam in priznam, da imajo zanimive zadeve Exclamation   Exclamation
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 18:44
Sej, Master Of Metal je financno useeno mocnejsa ''firma'' ko pa SMK al kateri ze majo MP nacez, kar se tut kaze v bolsi distribuciji in nakladi.

No ja, tale napovednik za revijo mi je dokaj bedn - deluje ko neka ''temacna'' verzija Bravo casopisa Big%20smile Mogoce bom kupu pa prelistu za foro, drugace pa dvomim.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 18:52
men ga je tut mt zj kupla...ma nevem no...preveč me spominja na metal hammer...sploh s temi him, nickelback, slipknot jajci...edin plus k je je cena...2.90€ ...mislm ok slipknot še nekak štekam da se jih štul u revije..ma nickelback??!!!! :S
metal planet je po izgledu nekak izstopu, je biu drugačn, ta revija ma pa res totalno metal hammer look
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 18:54
MP 7€  vs   MM  2.90€
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 18:57
Uf, taka razlika v ceni? No ja, ce bo kdaj ksn zanimiv intervju notr...
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 19:19
hehe no ušeč mi je rubrika dr. chop odgovarja...ena metalska teta justi...sam absolutno ne vrjamm da je res kdo tako uprašanje pisu..je to pomojm kr na vašm zelniku zrastl :))) ..smešna pa je :)

pa tm k piše o exodus pa da ma holt od trobca del peči bi loh še napisal zravn da jim je pol na poti iz lj skor neki bus zgoreu pa u placu kermu bi mogl špilat je tut neki ogn izbruhnu...trobec še mau po smrti kuru :)

Edited by Kali - 22.May.2009 at 19:22
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2009 at 19:47
V Begunjah živi ženica ki je dejtala Trobca, ji je nonstop rit meril, je mislila, (pa on je to pojasnjeval tako) da skrbi zanjo, če kaj hujša, teža, bla bla,... V bistvu pa ji je lajf rešilo dejstvo da je ne bi stlačil v svoj privatni krematorij tok u izi kot ostale, bi bilo treba ful več žagat pa svinat.

Tole je smrtno resen post. : /


Kr se masterja tiče je cena veliko bolj okolju prijazna, ampak samo zato da izvem kaj si o metal modi misli ata Dicinson (bi znalo bit hehe) tudi ne bom dajal tri evre.

Edited by devlin - 22.May.2009 at 19:50
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2009 at 23:20
Včasih je bil bend z imenom Trobecove krušne peči....Evil%20Smile
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.May.2009 at 23:48
...mogoče bi blo kul če bi na sredinskih straneh bli plakati kšni ;) ...dobrih ni nikol premal :D ..pa kšne flajerje za koncerte bi se loh zravn dal..

Edited by Kali - 23.May.2009 at 23:56
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 04:07
uh pa še neki mi je padl na pamet...vedn...ampak čist vedn mi gre pr ush revijah blazn nažiuce k majo kšne kupone za popuste, naročilnice ipd. stvari k jih je treba vn izrezat da jih loh pošleš alpa unovčiš kr pač nekje po reviji postavlen. pač nemaram rezat revije in mi ni jasn zakaj je took težko na sredo revije dt en list papirja s temi kupončki in ostalim k loh lepo preprosto odtrgaš vn na tak način kt ti od ustopnce odtrgajo un kuponček k greš na koncert...če že mam revijo jo hočem met celo ne pa da mi zarad rezanja na drugi strani npr. fali pou slike alpa še huj - teksta...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 08:20
Zato da se prispara na papirju baba neumna. 
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2009 at 10:13
Men se je reklama zdela ko oglas za Smrklo...In tud sokiral me ni prevec. Itak dans svet samo se trictrac poganja, mormo valda se metalci sledit Confused
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 08:32
Kdo so pa sodelavci te revije?
 
(poleg Chopa)


Edited by Akasha - 25.May.2009 at 08:34
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
alexi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 122
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alexi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 09:07
Upam, da ne tako kot pri Metal planetu - bejbe, ki prepevajo pop in so metalke ravno par mesecevDead
Back to Top
Wrath View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wrath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2009 at 10:05
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Zato da se prispara na papirju baba neumna. 

LOLti si car hahaha...
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2009 at 09:32
jz bi delala na kvalitetnejsi vsebini.. mislm, da ma ta cajtng dobr potencial za to.. glede na to, kdo so pisci.. razne trovrsticne lady novicke me pac ne ganejo, ceprou me tud ne motjo.. vec antologij bendov, razmisljanj folka iz metal scene, vpetosti metal subkulture v druzbo in druzbe v metal, intervjujev, kriticnih ocen in reportaz.. stekam, da je treba zarad dnarja/pogodb/ipd. uvest tut bende, k so totaln mainstream.. ampak to ne pomen, da mora bit ceu cajtng mejnstrimovski..
drgac pa.. dizajn mi je v bistvu kr vsec.. ceprou mi je koncept dizajna mf tut dobr, je tisk tam bistveno slabsi in se ga kr tezko bere.. ampak jz bi vseen dala prednost vsebini pred obliko.. to je konckoncev tut eno od metal sprocil..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2009 at 13:51
js sm včer kupla cajtng.
Mene tut spominja na Metal Hammer, samo js mam rada MH tko da... :)
 
So mi pa ful všeč deli s kuharskimi nasveti, svetovanje dr. Chopa, neznanimi fakti o bandih.
Mn pa intervjuja z nikelbeki in vilijom valotom. Recenzije 50/50.
 
Samo je luštno branje, sm se parkrat kr nasmejala.
Bom še kupla.
Metal je muska za grde.
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 06:33
meni se zdi tudi super zadeva.določene pomankljivosti so vedno prisotne na začetku samo verjamem da se bo delalo na temu.prva cifra je vedno prva.ha,jekleni vprašajCool
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2009 at 11:29
Prva številka je prva številka....Mene Master zelo spominja na italijanski Flesh, ki je dokaj priljubljen...
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2009 at 20:55
ga kupu na bencinski...

moram rečt da mi je stvar kar všeč z izjemo tistih 4 strani mode (66-69). po mojem bi blo čisto dovolj stisnit 4 slike na eno stran in rešeno (če že mora bit tam).

zgodovine bendov bi lahko ble malo daljše (na kakih 4-ih straneh Smile) s tem da bi dodali še diskografijo in migracijo članov.

v glavnem, ga bom sigrno kupu še!



Edited by Mitja M.J. - 31.May.2009 at 23:36
MacGyver je zakon!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 23:26
naslednja bo dvojna številka.bo vsebovala primorsko metal sceno.baje na dveh straneh.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 00:21
kva to pomen da bo tut revija temu primerno dražja?
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 09:06
uff,kali,vidiš to pa ne vem.zanimivo vprašanje.pa dej vprašaj teglo,sej ga lahko vidiš vsak dan.sej je on glavni in odgovorni urednik.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
d_Omen :P View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 23.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 556
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d_Omen :P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 10:34
men je cist usec revija!!cena res super!sm se ze narocu =) 24 ojru za ceu let=đabe!!!!
kva je????rt set maje!!!!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 13:19
Kje se jo (revijo) pa da naročit?
Into Glory Ride!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 14:32
Naročilnico imaš v reviji, če pa se ne motim, imaš informacije o naročanju (med drugim tudi kje) na strani

www.mastermagazin.si!

Drugače pa vam je ekipa Master Magazina hvaležna na komplimentih in kritikah!

20. junija izide dvojna cifra in lahko samo povem, da bo ubijala!

Cheers!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 15:10
take vas imamo radi!Smile
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
mazo0 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mazo0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 20:59
Meni se revija dopade :)
kr tko naprej :D
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 22:44
Evo, sm se naročil. Smile
Into Glory Ride!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2009 at 11:11
Trenutno se dela tudi na myspace strani - www.myspace.com/mastermagazin.si!

Nova cifra bo obsegala 112 strani materiala, bendi v njej pa bodo šuuuuuuuus!

20. junij - sobota - zgodnje vstajanje i cajteng že ob zajtrku!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2009 at 12:07
tegla,si dobil materjal?
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 17:07
Evo, tut jst sm jo dons na crpalki nabavu - 2,9€, tut ce je zanic ne bom stradou zarad tega Smile Grem mal listat, branje itak ni za metalce
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 19:18
no jest sm jo dons prelistov, ja no res mal spominja na metal bravo člankov še nism prebiral tko da tega (še) ne bom sodil. drgač me pa dost spominja na kkšn metal hammer v malo lažji obliki, recimo s tem da notr precej nepotrebnih bendov kot so naprimer Nickleback in Him, ampak recimo da nekak zastopm da morte pač revijo zafilat, saj v metal svetu trači (na srečo) ne palijo in jih zato ni dosti. Opazil sm tudi kotiček za domačo sceno, ki je sicer vredu, ampak bi bil lahko večji.

No kakorkoli že, cajtng vredn svojega denarja.
. . .
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 20:04
Evo, prvi resn komentar:
 
revija je vizualno super! Res, vse na pravem mestu, vidi se da je kvaliteten tisk in da je veliko truda vlozenega.
 
Clanki so kul napisani, ksne stvari so prou posreceno smesne (tisto s King Diamondom in Lemmyem, haha) sam delujejo nekak kratki. Nevem, ce primerjam z ostalimi revijami, tipa Terrorizer, se mi zdi, da je tu bolj malo napisano pri vsakem clanku. Ampak okej, me likes.
 
Dopade se mi tut koticek z recenzijam, lepo zgleda pa kul je, ker je vsega boga notr.
 
Zdej pa se mal ''minusov''
 
Tisto pisma bralcev, nevem, a se je kdo to stereotipno foro spomnu iz dolgcasa al je dejansko to kdo poslou, ampak mi deluje ful otrocje. Isto tko tisti shoubox Mi te mamo pa radi.. Deeej, c'mon, to mi je totalno pokvarlo odlicn prvi vtis.
 
Mogoce mal vec ''underground'' bendov, sam okej, to se bo v prihodnosti verjetn sam sirlo. Mislm, tut ko vids ekipo, ki ureja ta casopis, vids, da se ti ljudje spoznajo in poznajo glasbo, tko da je skoda, da se nekako ''omejujejo'' na Nightwishe in podobno.
 
Tise slike/plakati so mal nepotrebni, itak ne mores vn dobit, ni plakat ni in nekak mam obcutek, da sam prostor krade. Mislm, sej kul zgleda, recimo slika od Testament, ampak tko, kaj nej s temu?
 
Pa ful se mi zdi prevec reklame notr, se posebej za MoM (d00h) :/
 
Ja, pa tut tko, sm si zamislou, da ce so ze Slipknot na naslovnici, da bo tut kej tko, ful o njih pisal. Ubistvu nc, pol strani vse skp, no, ena stran s sliko vred. Sej ne da me mot, sam pac, nekak sm navajen da je osrednji bend na naslovnici.
 
No, toj vec al mn to Overall, sm se zmerej kr prijetno presenecen nad to zadevo, tko da bom verjetn se kdaj nabavu
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 23:28
....jaz sem se tudi naročil....
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 13:25
Originally posted by danzig danzig wrote:

....jaz sem se tudi naročil....

in kakšno je darilo al presenečenje al kaj dobiš zaston ?
. . .
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 14:39
in poster na sredini manjka!!!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 15:24
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Kdo so pa sodelavci te revije?
 
(poleg Chopa)
 
Lahko kdo od vas, ki zadevo imate, to pove, prosim? 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 18:41
Kolkor jst vem Tegla in Valuk še sodelujejo ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 19:04
Sodelavci:
Davorin Lenko, Darijan Rosič, Nenad Čekrlić, Primož Novak, Andrej Čuk, Mateja Tomažinčič, Ivan Cepanec, Nika Tomažinčič, Luka Zagoričnik, Robert Patrončič, Kim K, Sissy, doktor Chop, Sašo Herman, Tomi Cepanec, Boco.

To piše na prvi strani, lahko da sm ufuru kšn typo, ker sm pač na hitr prepisu sam.

Drgač pa ja, fajn revija, za prvo številko zelo pohvalno, mal še lepš lektorirat kšne stvari (raba rodilnika pa take fore) pol bo pa super! Kupim še drugo in se potem najverjetneje naročim.


Edited by Buco - 06.Jun.2009 at 19:06
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 19:06
valuk bo šele zdej,jst sm bil že v prvi in bom tudi v drugi.pa cepo neki piše pa še neki ljudi k jih po pravem imenu ne poznamCool
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 20:52
buco: hehe lektorirat - definitivn ma mnj napak kt metal planet
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 23:30
Ma, ampak to še ne pomen, da se nebi dal še izboljšat. Primerjat planet pa tole je itak brezveze
Back to Top
Tinck View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinck Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2009 at 19:50
Kr kul zadeva...sicer je še nism cele prebral, sam prelistal...par rubrik je faljenih...pač so v stilu za osnovnošolce.
Drugače bi se dalo kje mal manjši font pa mal več besedila...ko preberem bom pa še kej vsebino pokomentiral...drgač reklam (glede na to da morjo bit) je še kr vredu, če bi bla sam ena več bi jih blo že preveč.
Cena je kr fajna trenutno, čeprav predvidevam, da bo dvojna cifra šenkrat tolk?
Overall: za enkrat kr kul...

PS: Če že mate kupone notr jih vsaj prložte zravn, ne pa da jih je treba rezat vn, ker to mi je največja bedarija.
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 11:59
V SOBOTO, 20. 6. 2009 IZIDE NOVA IN TO DVOJNA CIFRA MASTER MAGAZINA.

CENA JE ISTA, TOREJ 2,90 Eur!!!

Notri najdete:
1) intervjuji: METALLICA, NIGHTWISH, IRON MAIDEN, AC/DC, SUFFOCATION, ANTHRAX, ORDER OF ENNEAD, AGNOSTIC FRONT

2) zgodbe: HEAVEN AND HELL, FAITH NO MORE, DEAD CAN DANCE

3) rubrike S CANNIBAL CORPSE, SHINING, MASTODON, EPICA, THERION

4) cel kup enostranskih posterjev

5) nagradne igre METAL CAMP, GUITAR HERO, KRSTA PRESENEČENJA

6) razmišljanja in raziskave a la OLD SCHOOL AMERIŠKA THRASH SCENA, PRIMORSKA SCENA, TECHNICAL/FUSION DEATH METAL

7) recenzije

in še mnogo več presenečenj ...

NAPRODAJ V SOBOTO, 20. 6. 2009 V VSEH BOLJE ZALOŽENIH TRAFIKAH!!!

Obiščite tudi www.mastermagazin.si ter se pridružite našim MySpace vojskam na www.myspace.com/mastermagazin!!!

PS: Možno je, da sem v evforiji napisal kakšno napako a la napačni naslov!!! Ampak samo zato, ker bo nova številka res

ŠUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS!

Lp,

Ivan C

DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
blackmagic View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Jun.2009
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackmagic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 13:02
Jaz sem se tudi naročil  Thumbs%20Up
Who cares about
the shining of the sun
when the earth is black

\,,/ 666 \,,/
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2009 at 17:20
nekoč sm komaj čakal 18. ker takrat talajo plače... danes se je to zamaknilo na 20. ko izide novi Master!

Po napovedi zgleda kar mikavno, upam samo, da se ne bo ultra mačka razpasla čez kakih 8 strani! (že kr je dvojna št. bi po mojem lahko zasedala kvečjemu 2) 
MacGyver je zakon!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2009 at 18:13
ma kurc še una ultra mačka-če bi bla kaka naga baba bi blo bolj zanimivo ho ho ho hey ho
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jun.2009 at 22:43
a je kdo to revijo zasledu v kšni trafiki v kranju? js bi mal poletnega branja za na morje, v cosmopolitanih je vsako leto isto Big%20smile

Edited by Windir - 20.Jun.2009 at 22:44
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jun.2009 at 22:58
Dvojno številko sem jaz dobil danes zjutraj po pošti, in v trafiki jo tudi že prodajajo!!!Celo dva mala posterčka sta notri....ogromno res dobrih stvari....celo Primorska scena!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 13>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.