Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - !!!MEGADETH!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

!!!MEGADETH!!!

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
Message
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 12:06
Mustaine is angry, Mustaine is vicious, Mustaine is raging finally AGAIN!!!
MEGADETH WILL CRUSH ALL HEADS ONCE AGAIN!!!
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 12:39
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Mustaine is angry, Mustaine is vicious, Mustaine is raging finally AGAIN!!!
MEGADETH WILL CRUSH ALL HEADS ONCE AGAIN!!!


Damn straigth man, damn straightAngry
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 13:27
Eva jo je že slišala na busu od Lamb of god in pravi da je hudičevo dobraThumbs%20Up
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 14:54
Po prvem poslušanju je tole tud men všeč.

Grem še parkrat skozi, ampak že zdej zgleda dost obetavno. Se veselim nove plate!
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Z-A-X View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 27.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Z-A-X Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2009 at 22:36
metal thrashin' mad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEVERMORE... the greatest band that alcohol ever ruined. (d. Warrel)

Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2009 at 14:31
Megadave vm bo zdrobu glave in jih pojedel za zajtrk, hehe.
ZAKON!
...iiiiin gremo!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2009 at 21:44
Head Crusher komad je pa poln energije!!! če ostanek albuma na tem nivoju, bo še ena točka za Megadeth!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2009 at 17:39
FAJN KOMAD! nakonc čist TREŠ
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2009 at 22:18
killing is my business...copy-paste...pa zakaj hočejo vsi ponavlat neki kar so že posnel 20+ let nazaj...brezveze...jebeš ponavljanje...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2009 at 12:08
Men zvuči malo na Rust in Peace obdobje :) Sploh une solažce, vokal in tisti stop-riffi. men je ošeč.
Back to Top
Beast676 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2008
Status: Offline
Points: 233
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beast676 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2009 at 12:10
Megadeth niso več kar so bili. Prvi štirje albumi še, Countdown še poslušljiv, potem pa konec.
We are all just a waste of air, go die!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2009 at 13:14
Megadeth so zakon vse plate razn RiskaThumbs%20Up
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2009 at 19:48
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Megadeth so zakon vse plate razn RiskaThumbs%20Up


+1 !!!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2009 at 20:16
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Megadeth od The World needs a hero naprej so Megadeth, ki si obupno želijo posneti "naslednika" Rust in peace (Master of puppets sindrom). Z vsakim novim albumom se bolj nagibajo k temu (kar sicer pri njih ni tako slabo). Na vsakem albumu od takrat je več tega R.I.P. prizvoka.
United abominations je odličen album, ki časovno najbolj ustreza za Countdown to extinction, ker zveni kot združen stil RIP in C.T.E..
 
Risk ima par zelo svetlih točk, ki so boljše od vsega po Countdown in do Risk, samo pač telefonski pogovori, idiotski naslovi komadov, mehke pop kitare, ipd... niso za metal.

zakaj ni slabo? itak, da je. zakaj bi poslušal še en rust in peace, ko pa je ta že bil posnet. ne rečem, da je bedno, če ma bend en stil vso kariero, ampak ponavljanje nekaj že posnetega je pa čisto brezveze. rust in peace je bil posnet ob pravem času, ko so še imeli frišne ideje. raje bi vidu, da ne posnamejo več nič, kot pa da poslušam nekaj kar lahko slišim na prejšnih albumih, razlika pa je edino v drugačnem naslovu komada. ta komad je zame copy-paste prve plate in če bo ta plata v stilu prvih štirih bo za mene nezanimiva. močno dvomim, da bo na nivoju prejšnje...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2009 at 11:01
Vseeno pa lahko dopuščaš možnost da bo nekomu ušeč :) For each his own! A ni glih to čar muzike?
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2009 at 20:43
a vam kej branim? komu pa ne dopuščam...sam svoje mnenje sm izrazu...a ni glih to point forumov???

Edited by Sine aka Wrba - 17.Jul.2009 at 20:44
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 01:57
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Megadeth od The World needs a hero naprej so Megadeth, ki si obupno želijo posneti "naslednika" Rust in peace (Master of puppets sindrom). Z vsakim novim albumom se bolj nagibajo k temu (kar sicer pri njih ni tako slabo). Na vsakem albumu od takrat je več tega R.I.P. prizvoka.
United abominations je odličen album, ki časovno najbolj ustreza za Countdown to extinction, ker zveni kot združen stil RIP in C.T.E..
 
Risk ima par zelo svetlih točk, ki so boljše od vsega po Countdown in do Risk, samo pač telefonski pogovori, idiotski naslovi komadov, mehke pop kitare, ipd... niso za metal.


Se strinjam, od The World Needs A Hero proba(jo) bit spet vedno bolj Metal. United Abominations mi je dober album, ampak se mi ne zdi neki v stilu med RIP & CTE in mi je slabših od obeh. Risk mi je pa res katastrofa. 2x v življenju sm ga poslušal (enkrat takrat ko je izšel, pa še enkrat čez par let), pa ga nism uspel do konca poslušat.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 11:22
Moja poanta sploh ni blo kreganje :) Sej razumem kaj si hotu povedat, sej delno je tudi res...mi je pa vseen bolš slišat neki kar zvuči na stara vremena ko da poslušam še eno abominacijo (no pun intended :D)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 17:58
Piše se leto 1999. Lokacija: Sežana. Izbiram med "u lej, Megadeth imajo nou album Risk" in "u, The Best - The Rest - The Rare od Helloween". Na srečo mi je uspela pravilna odločitev. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 21:03
Originally posted by Gigo Gigo wrote:

Moja poanta sploh ni blo kreganje :) Sej razumem kaj si hotu povedat, sej delno je tudi res...mi je pa vseen bolš slišat neki kar zvuči na stara vremena ko da poslušam še eno abominacijo (no pun intended :D)

hehe...you are a funny guy...kdo se pa krega...debatiram. na žalost je v metalu danes nemogoče bit inovativen, ker je bilo že vse posneto in slišano...če pa kdo posname nekaj drugačnega je pa takoj bedn album...na žalost je tak.


Edited by Sine aka Wrba - 18.Jul.2009 at 21:05
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
casper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote casper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 22:14
katera izvedba vam je bolša?
ta http://www.youtube.com/watch?v=yk0086ewpjg&feature=related
al
ta http://www.youtube.com/watch?v=T5aGTwRkYSI&feature=related?

meni je bolša druga
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 22:28
Disapprove
obvezno je bolša prva,čepraw pri najtfish vsaj babe ni zrawnThumbs%20Up
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 22:51
Nobena-original jaSmile
Nomen est omen.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2009 at 22:51
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Piše se leto 1999. Lokacija: Sežana. Izbiram med "u lej, Megadeth imajo nou album Risk" in "u, The Best - The Rest - The Rare od Helloween". Na srečo mi je uspela pravilna odločitev. Smile


Ki je? Helloween ne? Smile
Nomen est omen.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2009 at 09:25
Skoda, Risk je super album Thumbs%20Up
 
 
In ja, ce bi ze mogu izbrat slab album, to definitivno ni Risk ampak The World Needs A Hero, ki je itak totalno sforsiran album s strani zalozbe Smile
 
Pizda, men grejo kocine pokonc ko slism Insomnia Big%20smile


Edited by Jovo - 19.Jul.2009 at 09:28
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2009 at 22:35
Originally posted by Real Real wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Piše se leto 1999. Lokacija: Sežana. Izbiram med "u lej, Megadeth imajo nou album Risk" in "u, The Best - The Rest - The Rare od Helloween". Na srečo mi je uspela pravilna odločitev. Smile


Ki je? Helloween ne? Smile


Aha.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2009 at 23:30
When je prou neka nova verzija Am I Evil? ja, Diconnect ima dober riff, drugače pa mi The World Needs A Hero ni kej preveč...
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 02:03
hja sam je še vseen bolša kukr riskSmile
risk ma res sam ene par komadičev,ampak pustmo stat.
ta world needs a hero mi je zadna dobra plata,ostale 2 sta mi krneki
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
gribbo View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 306
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gribbo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 04:55
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

When je prou neka nova verzija Am I Evil? ja, Diconnect ima dober riff, drugače pa mi The World Needs A Hero ni kej preveč...


Ja za začetkom Call of Chtulhu:)
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 07:11
Originally posted by gribbo gribbo wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

When je prou neka nova verzija Am I Evil? ja, Diconnect ima dober riff, drugače pa mi The World Needs A Hero ni kej preveč...


Ja za začetkom Call of Chtulhu:)


Call of ktulu je pr Rust in peace uporabljeno n e pri World needs a heroSmile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 10:45
Nabijate u tri pizde materne... ja na Hangar 18 nej bi blo isto zaporedje tonov kokr na instrumentalu - in? - on je avtor in je ob odhodu iz Metallice zahtevou da se njegovih prispevkov ne uporablja. Mata pa komada lih tolk skupnega kot Enter Sandman in Spontaneous (0.23 -0.29)...
 
Rust In Piece bi bil lahko perfektn album, če bi namest Tornado Of Souls dal npr. Ashes In Your Mouth al Architecture Of Aggression... ma tist komad mi gre na kurac spŁoh!!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 13:21
Sanset is still alive and pissed off! Good! Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 15:57
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Nabijate u tri pizde materne... ja na Hangar 18 nej bi blo isto zaporedje tonov kokr na instrumentalu - in? - on je avtor in je ob odhodu iz Metallice zahtevou da se njegovih prispevkov ne uporablja. Mata pa komada lih tolk skupnega kot Enter Sandman in Spontaneous (0.23 -0.29)...
 
Rust In Piece bi bil lahko perfektn album, če bi namest Tornado Of Souls dal npr. Ashes In Your Mouth al Architecture Of Aggression... ma tist komad mi gre na kurac spŁoh!!!


Ja no sej sm reku to.Sam pač nerazumljivo sm poveduSmile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 17:11
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

 Ma s tem Enter sandman je malo "catcha" (ketchupa).
Metallica naj bi dala na Justice album (1988) ta komad (če jim gre verjet), kot en leftover je potem urinjen na Black album. Zdej ta Toxik plata Think this je letnica 1989, tud na komadu od Excel, ki je izšel na plati leta 1989 je slišat kar precej identičen uvod. Zdej letnice nastankov komadov so pa glavni vprašaj.
Tko da ta "Enter sandman" riff je edn najbolj kopiranih po mojem (mi pa osebno ni ravno nekaj ubitačnega ta riff).
 
Ma to dvomim da je komad oz. riff nastou že v času ''AJFA'' - v tistem dokumentarcu o snemanju nekej pove o tem komadu bla bla... + ker je preveč u pizdi... so pa Excel celo tožil Metaliko... drgač pa od Toxik je tud najkasnej '88 letnik, saj so ga maja istega leta že predstavil na Dynamu
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 17:11
Jebem ti pičko pa kr od nek mejhne črke...
FUK!!!
 
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 22:14
Tisti košček Spontaneous od Toxik ni tako zelo podoben Enter Sandman riffu in pomoje 100% ni skopiran. Drugače pa, ker sm lih v debati od Megadeth: ne samo Ashes In Your Mouth, ampak tudi naslovni komad (Countdown To Extinction) in verjetno še kak drugi s C.T.E. albuma - so mi vsi boljši od megahita Symphony Of Destruction. Zelo precenjen komad, vsaj kar se mene tiče.
FUCK THE WORLD
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 23:00
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Tisti košček Spontaneous od Toxik ni tako zelo podoben Enter Sandman riffu in pomoje 100% ni skopiran. Drugače pa, ker sm lih v debati od Megadeth: ne samo Ashes In Your Mouth, ampak tudi naslovni komad (Countdown To Extinction) in verjetno še kak drugi s C.T.E. albuma - so mi vsi boljši od megahita Symphony Of Destruction. Zelo precenjen komad, vsaj kar se mene tiče.


Se strinjam men je komad Countdown To Extinction najboljši na plati.Tako lepo žvrgoli basBig%20smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 23:36
Originally posted by doda24 doda24 wrote:


Se strinjam men je komad Countdown To Extinction najboljši na plati.Tako lepo žvrgoli basBig%20smile


Ta komad je biu prvi ki sm ga slišou od njih, tm nekje '95. Pa demo verzija je tudi zakon.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2009 at 18:30
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2009 at 18:53
js ne vem..kaj se samo meni zdi,da so tej novi megadeth komadi, kljub temu, da so hitri, imajo dobre solaže itd. nekam preveč sintetični/prisiljeni? mogoče v živo bi boljše izpadlo. ne vem.


Edited by vulgaris - 17.Aug.2009 at 18:53


Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2009 at 21:34
CAR!

Najbolš part:

"Do you know why Dave plays so fast?"

"No"

"He has to go through the song before the band line up changes"

HAHAHAHAHAHA *poscane gate*
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 15:49
uuu tole bo zakon plata.... sm poslusu 5 komadov na youtube.. trga gate.. UP THE MEGADETH :D
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 16:04
Originally posted by Forbidden Forbidden wrote:

uuu tole bo zakon plata.... sm poslusu 5 komadov na youtube.. trga gate.. UP THE MEGADETH :D



a cele,kje jih maš??.Jest sm sam 2 cela slišal pa uni mix.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 17:30
čisto prisiljeni komadi...UA je bila veliko boljša...glede na to, da mi je ta postava ena najljubših sem pričakoval veliko več...par komadov je ql, ostalo pa tak, tak...

Edited by Sine aka Wrba - 01.Sep.2009 at 00:32
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 01:28
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Originally posted by Forbidden Forbidden wrote:

uuu tole bo zakon plata.... sm poslusu 5 komadov na youtube.. trga gate.. UP THE MEGADETH :D



a cele,kje jih maš??.Jest sm sam 2 cela slišal pa uni mix.



a pravkar najdu celo plato... na isohunt.com...pršla dans gor... wwaa zej pa spat nebom mogu :)

ps: orginal se pa nabavi ko izide.. ker mam vse


Edited by Forbidden - 01.Sep.2009 at 01:29
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 10:02
Nova plata.Jest mam že naročeno preorder



Album leta nedvomno,saj zame za enkratBig%20smile


Edited by Godpuppy - 01.Sep.2009 at 16:59
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 13:50
Jst jo lihkar poslušam, za današnje čase je prou super. Jo moram še poslušat, ma možno da mi bo boljša od prejšnje. Megadeth delajo to, kar delajo npr. Mejdni - delajo spodobno muziko, ki seveda ne presega starih mojstrovin, ampak so še vedno vredni ogleda v živo in poslušanja novih albumov. Novi albumi Metallice, Sepulture in podobnih pa... Dead

Torej Thumbs%20Up za nove Megadeth.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 16:36
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Jst jo lihkar poslušam, za današnje čase je prou super. Jo moram še poslušat, ma možno da mi bo boljša od prejšnje. Megadeth delajo to, kar delajo npr. Mejdni - delajo spodobno muziko, ki seveda ne presega starih mojstrovin, ampak so še vedno vredni ogleda v živo in poslušanja novih albumov. Novi albumi Metallice, Sepulture in podobnih pa... Dead

Torej Thumbs%20Up za nove Megadeth.

maš prav...ni nekej mindblowing je pa ql za današnje cajte...čeprav si bom tudi jaz raje zarolal prejšnjo plato oz. prvih pet...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 18:23
Po prvem poslušanju mi je zelo všeč Smile. Broderickove solaže tud zelo lepo popestrijo Megadeth sound. Do konca tedna se bo plata nedvomno še precejkrat zavrtelaSmile.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 20:44
Snare je bolj ena powerless kartonasta škatla Dead (OK, ni TAKO slab), drugače pa res ni slab album, prou zakon! Že vidim, da bomo šli še enkrat na njihov koncert, je tako Doda? Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,455 seconds.