Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - !!!MEGADETH!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

!!!MEGADETH!!!

 Post Reply Post Reply Page  123 9>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: !!!MEGADETH!!!
    Posted: 03.Dec.2007 at 10:12

concert freak je organiziro prevoz za italijo :)

 
zdj je pa v men zagorelo malo upanja da jih le vidim :) (drugac se mi je zdel tvegano sred tedna hodit nekam u italijo, na pomoznosti RAZPRODAN koncert....)
 
to je pa zaupliva vrjanta, se bom kr naroco :) hihi
 
TongueTongueTongue
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 11:19
Jst sem najprej razmišlu, da bom pelu. Ampak tole je kr zanesljivo, dost ugodno je in ne bo se mi treba otepat alkohola ( v zmernih količinah sevedaSmile )
Tko da ja... se bom najbrž v kratkem prjavu.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 12:29
ZAKON! Se mi zdi ful pocen hehe. Se vidmo na busu Big%20smile
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 21:20
aaaa pa to more jt cela slovenija !!!! LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 22:38
Sem jih videl v Minhnu, tako da bom počakal da pridejo do nas LOL. Bilo je pa d'best, sploh ker je bila predskupina Diamond head in so v živo res najboljši, bi v bistvu raje videl da bi bili megiči predskupina njim : ). Se splača.
Ali vi že kaj veste katero predskupino boste imeli?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 11:39
baje so TBA. iscem po myspejsu pa po dc++ pa nc ne najdem od njih. pozna kdo? Confused ziher so en hud trash!
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 15:42
Joza, a se zajebavaš al misliš resno?Evil%20Smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 15:50
Originally posted by joza joza wrote:

baje so TBA. iscem po myspejsu pa po dc++ pa nc ne najdem od njih. pozna kdo? Confused ziher so en hud trash!


hahahaha
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 15:59
zajebavam se hehe Big%20smile

zakon bo!
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 06:05
jest grem 200% samo grem z nekom.kajti ne mislm dat še enkrat več do italije.Z busom pride 61e.Če greš pa z avtom in daš 4 not je pa 30e hehe
Back to Top
Damjan666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Damjan666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2007 at 21:28
Megadeth so zakon zato grem že v 2!!!
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 07:17
Karte mamo, voznik je določen...."SI PARTE!!!"
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 09:18
Jmste še kšn plac?Embarrassed
Ne ne, sej s prevozm ne bi smelo bit problemov. Edino kje ste nabavli karte? Kej s jih da kupit tudi u uni agenciji u Monfalcone?
Pej upm da se vidmo dol, spijemo kaku biru.
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 15:56
Wjla Vasko...magari gremo skupi kej. Itak startamo iz Vrtejbe (zdej sem skoraj tvoj sosed...haha).
Ahmmmmmm...karte dobis v Monfalconu, ma tudi v Udinah in Gorici.
Ce se ti da placat 2 eura (provizija) vec, jih dobis tudi pr Arturju v Rock'n'Rollu.

PISS & MEATLOAF!
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 16:40
ka zej to?! spet sprememba kadra? pa glih sm se navadu na to postavo...upam, da ne bo nič in da bodo v zagrebu nastopali v aktualni postavi...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 18:08
kaksna sprememba?
 
 
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 18:48
o Valuk, komej zdej sm opazu post. kej, kku si skorej sosed, pej kuot živiš, dej dej, gremo na kšn čaj!
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 18:51
02.07.2008   MEGADETH     Zagreb
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 11:34
ta post je tole kar tako :(


Edited by dupli - 15.Jan.2008 at 17:45
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 15:25
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

kaksna sprememba?
 
 
 
ja včerej je blo na paranoidu med novicami...prečekiri mal...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 15:46
Ni (še?) uradno potrjeno, je pa na ene 100 forumih debata o tem. Bomo vidl, kwa bo. 
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 16:04
Gremo v Pordenone, ja :) Sam a kdo ve, do kdaj na koncerti.net sprejemajo prijave?

Ze tretjic bomo vidl, hell yeah :)
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 12:27
ja je zdej že uradno...chris broderick je nov kitarist...glen je šou baje zard osebnih razlogov...hoče bit več s svojo družino, bla, bla, bla...eh, pa glih sm se navadu na to postavo...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 12:39
Ta kitarist je bolan sm zdele gledal posnetke.Drgač je bil na turneji z nevermore in pr jag panzer je na zadnjih platah.Sam ne vem kako bo za thrash.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 13:27
Preprican sem, da se bo vec kot dobro odrezal tudi pri Megadeth, kot vsepovsod prej, kjer je igral...Broderick je norc, ce je lahko sledil Loomis-u brez tezav, bo tudi Mustainu...
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 14:40
Bedno je edin da je zdj Mustaine mu prepovedu nastopat z Nevermore pa Jag Panzer. Drgač pa super izbira, je vsekakor boljši kt Drover.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 15:18
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Preprican sem, da se bo vec kot dobro odrezal tudi pri Megadeth, kot vsepovsod prej, kjer je igral...Broderick je norc, ce je lahko sledil Loomis-u brez tezav, bo tudi Mustainu...
 
Ja to je pa res, da je fukjenc na kitari...Se spomnem metal campa...A si ti ja nor, men so oči skor vn padle...Več kot odlična zamenjava...
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 19:11
Kaj pravite na novi album (-united abominations-) ???
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 19:19
sux!
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 19:43

Men je pa kul...ni ravno primerljiv s prvimi štirimi ampak mi je definitivno najbolši po Cryptic Writings. Po lanskem tanajtabol zakon koncertu na Dunaju si jih definitivno želim videt še 1x(ali večkrat)..

!!MEGADETH RULS!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 20:05

Men ja pa zadn album super! Tako v zivo kot 100x iz hifija se mi slisi odlicno, ni un thrash pok,   mi ga je pa glih tak uzitek poslusat ko recimo youthnasia.... mid tempo + dobra besedila + dobra riffi = moderni, a odlicni megadeth :)

 
 
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 19:21
men je zadna plata zelo dobra...čeprav mi je TSHF za ene 2x boljša...
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 21:49
Ah, Mustaine je tud pr zadnji plati ostal genijalen, kot doslej(ok, srečo mamo, da je Risk izpadel, kot je izpadel...ker bi se po mojem mnenju v nasprotnem primeru stric David nehu trudit). Drugače pa ja...A tout le monde za moje pojme izpade še bl, ne vem, baladno in hkrat energično. Woof, Woof, gotta buy it...kar me spomne. Kupim Ne-risk in ne-Killing... Megadeth plato.
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 21:59
upam da Killing... ne kupiš ker jo že maš :D
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 22:40
a megadeth.
taprwu prou trash bedn.takrat ka sm wdiu vh-1behind the music sm bou prodanLOL.čepraw po platatah niti ne-glej dolaj
widu enkrat.odfukan koncert-minken
zdej na polskem se mi jih ni dal jit pogledat oz.sm že skoraj spauBig%20smile
edi a tout la monde
za ta kumad sm se zbudu v prvo vrsto se zgužvat.dret se na polna pluča besedila pa vn nazaj spat
kud kumad drgač
aja
drgač mi pa tko Youthanasia mi je tazadna megadeth plata ostale pol naprej cryptic,ma ene par dobrih kumadow-sam še zmeri je preveč tkoConfused
risk-preveč pop zameSmilečeprew je crushem kr kul
world needs a hero-ma ene par zakon kumadow.
tanowedve pa nism tok poslusal sam mislim da niste ne wem kva
taprve 3 al 4 so pa ČIST TOTALNO NAJBOLŠ!!!!!Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile




Edited by puzavnar - 13.Mar.2008 at 23:01
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 14:24
jp to sm vidu :D najbolš je če ga prašaš "Do you like metallica?" pa reče on neki v stilu "After seeing some kind of monster I can say I like those guys as much as they like each other" :D


Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 19:53
Ja! haha dej ne, krepavam :D pa tud k nardi un čist butast fris ko neve odgovora :D 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2008 at 13:17

Do you have suicidal tendencies? : )

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2008 at 16:37
feast your eyes on this, če je ta človk priznau novo šolo pol je le bolša haha-ha


Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2008 at 16:57
Mogoč pa mu jo je mama kupla.
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2008 at 16:58
ne ne
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2008 at 21:21
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

feast your eyes on this, če je ta človk priznau novo šolo pol je le bolša haha-ha


Sicer se ne ubadam s temi nova/stara šola scenami. Če je kul, je kul. Ampak pr takih stvareh pa res ostanem brez komentarja. Pa brez zamere Wink
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2008 at 22:28
sasi, vidim da obvladas photoshop...

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.May.2008 at 22:50
sam grd photoshopCry
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2008 at 00:09
ne sej fora je da ni photošop haha
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2008 at 08:06
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

feast your eyes on this, če je ta človk priznau novo šolo pol je le bolša haha-ha


Ojej, kasne bedarije valas.

Pa ni photoshop, v Ameriki so In Flames predskupina Megadeth na Gigantouru, hence the TS.


Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2008 at 10:42
sam vseen je to priznanje nove šole
Back to Top
Capodistria View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.May.2008
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Capodistria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2008 at 10:47
Oh my....kake maš....
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2008 at 12:21
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

sam vseen je to priznanje nove šole
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
Itak...
Če js enkrat v življenju oblečem majico od npr. Secrets of the Moon, pol priznavam blekk metl?LOL
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2008 at 20:29
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

sam vseen je to priznanje nove šole
Fak dej res, zamas si usesa z In Flamesi do konca zivljenjaClap

Kaj pa, ce mu je le majica bla vsec? Al pa jo je dobu? In vse to nima nobenega globjega pomena, kaj sele priznanje? Đizs.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 9>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.