Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Šihti...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Šihti...

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Šihti...
    Posted: 04.Jun.2009 at 16:05
mislim da je ta tema že bla, ma je ne najdem...mogoč na staren forumu...ž


pač, zdle sm dobo idejo, kr nimam pametnejšga dela, pa še hitr internet je napelan po novem :)))))


trenutno delam v erotični galeriji račka in morm povedat, da je razn groznga dolgcajta (ki je tut povod za to da sm tole temo odprl), tole en bolših šihtov v mojem življenju...


mam internet, hladilnik poln pijače, kavni avtomat, pogled na ulco.... 3,5 na uro :P

naslov razstave: NEDAŠ JEBAT,  NEMA KRUHA!
vljudno vabljeni!






djte mal napisat o vaših šihtih, k ste jih delal, jih delate (poletni, redni. nima veze..)....

najbol bizarni, kje je najmanj dela za največ keša......


Big%20smile
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 16:11
Zelo zanimiva tema.Mel sem že čez 10 šihtov ziher. Pru je bil najbol zajeban,zidarska dela čez poletje,pa še 14 letni mulo sm bil,skor umrl.
Delu sm razne inštalacije,klime,itd... po sm delal v steklarni,zlagu flaše v škatlo po 8 ur na dan,je blo tut za crknt obupno. Po sm delu na strehi,tist je blo tut kul,smo ga skos pil Big%20smilerazna pisarniška dela,ki bla bedna. Sm bol človk za na teren. Zdej pa delam v kemični,tut proizvodnja. zaenkrt kr kul morm rečt,raznocrstna dela opravljam pa vikende mam frej,plača je skromna. Za koncerte pa že zaslužim pa kak kos glasbene opreme tam pa tam


Edited by Zupan - 04.Jun.2009 at 16:12
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 16:14
Ej Fabo, ka ce bi ti malo bolj podrobno opisal ta tvoj siht, al pa kako sliko prlimal. Kr to se cuje boljse kot da bi delal kot maser na izboru za miss Trbuje. :>
www.rkc.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 16:19
ruda, vrjam, da ni:

http://www.celeia.info/galerija_racka




o drugih šihtih pa bom raj kdaj drugič več napiso, k me tale tipkovnca tule ob živce spravla! zyzyzyzyzyzyzy



Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 17:21
vstopna cona v Logarsko Dolino. Občasno. Kolkor tolk. Odvisno. Folku težim za keš, osnovne turistične informacije in motim gospodične med izvajanjem blowjoba svojim voznikom. Drgač pa najpomembnejši del šihta: dolgčas in hoja v napoto samemu sebi. 
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 17:36
heheh moji "šihti" :)) jih ni velik...dost let nazaj sm ene 2 mesca mau mariči pomagala strešt pa sm bla bl pjana pa zadeta kt pa delovna zdej pa sm pa tja delam z eno žensko kšne stvari za internet...bl fotošop varjante, lepo od doma...ga ni bolšga da doma zdim za kompom, neki frčkam, mau kle pišem, mau igrce igram pa še plačan dobim :)
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 17:38
Aaaam, ka sm pa jst delou cez poletje ze kej

V okviru prakse na turisticni soli sm delou v recepciji hotela Creina in v turisticnem drustvu Skofja Loka, oboje kul sihta.

Delou sm pisarniska dela, nekej prevajou za tamalin siht iz hrvascine/anglescine v slovenscino, dobr placan.

Delou sm na ministrstvu za kulturo, v arhivu, zakon siht, ker so sami studentje notr, edin mal monotono je pa ucasih je blo res ful dela :/

Obcasna dela tipa delo v skladiscu, delo v tiskarni, mal so monotona, ampak okej

Trenutno sm mega mega mega zadovoln s sihtom na Ljubljanskmu gradu - sm v stolpu, al na blagajni al pa v virtualnem muzeju al pa v info tocki, ki je na novo odprta na gradu. Zakon siht, sam ker je tok studentov da vcasih delas samo 2x na tedn :/ Pa smotan je pol kej zravn iskat, da bi vse skp uskladiu, ampak nekej bomo ze
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:01
Hm...lani in predlani med počitnicami sem delala v grafičnem podjetju Cetis, prvič v proizvodnji drugič v pisarni(kjer nism delala nič)...je blo kr kul, najbol mi je blo zakon, ko je bla ful dobra hrana za malco:)))

Drgač pa kelnarim
...začela sm v Zlatorgu mislim, da je to skor 2 leti nazaj...tam sem delala mal manj kot leto, sicer je blo mal plačan ampak je blo najbol zakon delat/žurat:)))...dokler ni ratu Zlatorog fancy Bavaria?:/

Pred enim letom sem začela delat na Veliki Planini najprej čez poletje in jeseni na Zelenem Robu, čez zimo pa v Žeja baru....tle bom tut vrjetno letos delala, če bojo zrihtal gondolo:D

Pred ene pol leta sem začela delat v Incafeju v Celju, kjer delam ponavadi ene 2x na teden(petek, sobota)...bol fancy lokal sicer ampak je fajn plačan, pa ful zakon šefico&sodelavce mam.

Zdej bi počas še mogla začet delat na celjskem bazenu...v nekem Tropic Baru al neki sam tle še potekajo pogovori.
!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:17
uh praksa ja...to sm jo mela u sredni šoli na rtv slovenija...ok plačan ni blo nč smo mel pa zastonj kosilo (k je blo bdw fuuuul dobro zmeri, pa bogata izbira pa velke porcije)...tm so me al poslal kj kopirat alpa sm sedela za kompom pa delala print screene njihovih oddaj da so pol kšne fotke dal zravn članka ...tko sm pou dneva skos en gumb prtiskala na kompu, drugo polovico dneva pa izbirala najbolš fotke pa brisala slabe...alpa so me dal spet za komp da sm mogla iskat trač članke in jih prevajat - sj veste "majklu džeksonu odpadu nos" ipd. traparije. smeh. ..važn da sm našla tm ene 10 člankou pa jih prevedla pa ni važn kere - tko da vs trač k ga berete po 24ur pa rtv je use odvisn od dijakou/študentou kaj se spravjo prevajat hehe
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:26
Eden mojih prvih šihtov je blo sestaulanje tipkovnc. Na domu, noro dobr plačan, u 2 mescih zaslužu takratnih 600,000 SIT, to je blo leta 2000. Med faxom začeu honorarno delat na Radiu Slovenija kot tonski tehnik, tam biu cca 3 leta, dodatno delal v Grand Hotelu Union kot dvoranski tehnik(ozvočenje, luči, video), kjer sm se kasnej redno zaposliu in nehu na radiu. Trenutno sm zaposlen u Državnem Zboru kot audio-video tehnik. Tle sm šele 2 tedna u bistvu in mi še teče poskusna doba. Mal najeda poslušat politike, sam je vseen zakon... sama feršterkarija me obdaja, kar mi zelo odgovarja Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:36
vse zivo.. prvo je blo najbl brezvezno uradnisko delo na banki, leta 1993 (nateg za zdajsnjih 70 evrov za mesec in pol studentskega dela leta; sm si kupla en sportni set cunj za badminton, pa modrc in gate, sla dvakrat na pivo in ni blo vec nc dnarja)..
malo bolj zabavno je blo delat na ministrstvu za kmetijstvo, kelnarije po vseh zivih placih, recepcija, aranziranje polic, delo v skladiscu tusa, trgovski so-potnik (to je blo zakon!, muska v avtu in gasa po sloveniji), knjiznica (skor najbol!), demonstratorsko delo na faxu, delo na koncertih in raznih festivalih (od kuhinjske pomocnice do sefice varnostnikov hahaha in se marsikaj vmes), prevajanje.. zej pa delam kr zanimivo raziskovalno delo na enem institutu.. pa zihr sm se kej pozabla..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:42
uf js mam pa bl mal izkušenj..zj sm od 2.letnika dalje čez poletje skos delala v sadovnjaku (od matosa mami je šefica Tongue ), je kr ql k si skos zuni, edin jeba, če je zuni +30°C..zj to soboto delam promocijo kovčkov..nism še nikol delala, sam baje je ql, ker se sprehajaš s kovčkom in talaš letake..trenutno se pa menm za prakso v laboratoriju za sanitarno mikrobiologijo, tko da reeeeeeeeeees upam, da dobim..bi z veseljem to delala tut zastonj!
drgač pa js večalmn delam zato, da mi ni dolgčas.. Embarrassed


Edited by Windir - 04.Jun.2009 at 18:43
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:48
jst pa pladn gonim v downtownu Big%20smile... sicr ne maram strežbe, sam ta bar je itak cist drgacn od ostalih hehe
The real monsters are often just people.
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:51

žužk, zanč smo debatiral, da je res zanimiv, da ti strežeš, ko si neki časa nazaj še hrenovke nisi znal spečt Big%20smile

Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 19:07
Davorin: UF, v tisti hiški sred travnika ždet in čakat ves dan za vstopnino, mel si pa dovolj časa da si se kej pomenu sam s sabo.
Grafin: Ker inštitut pa?
Fabo: a nisi mel lani nečesa povsem enakega? :D
 
sicer sem se pa jaz zadnji dve leti med poletjem mel še kar kul v tovarni pisal, na oddelku brizganja plastike. Edino vroče je blo u 3pm. Nočne izmene ftw!
 
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 19:09
Ufff js sm tut že dal svašta služb skos...
Prvo se mi zdi da sm gonu vozičke v interšparu (za takratnih 800 sit/h, not bad), delu v proizvodnji, delu v multimedijskem centru, pleskarska dela (najbolš plačan od vseh, pa nabiti smo bli bolkone skos), delu na raznih koncertnih prireditvah kot vodja tehnične ekipe ali kot delavec (mnda kr 3 leta zapored), fotru pomagal v raznih delih (tip ma hotel ene 3 leta, jebeno velik dela), kelnarjenje, svapšta v glavnem. Vse študentsko. Prvo sem se pa potem zaposlil letos v big bangu na oddelku glasbil, kjer sem velik odnesel o inštrumentih. Tu sem delal vse do aprila. Zdj mam pa nadvse zanimiv job. Delam v firmi, kjer se ukvarjajo z trači in wap portali. Nadvse zanimivo, trače nametat na razne wap portale, sestavit kako lestvico, kakšno java igrco uploadat. Sm kr zadovoljen zaenkrat
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 19:12
To pomeni da iščeš po netu s kom trenutno hodi Britney Spears in pol to objavljaš? :D
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 21:11
moj prvi konkreten šiht je bil v podjetju Meso Kamnik, vsak dan sem začel ob 3h ZJUTRAJ v ekspeditu (nakladu sm prasce pa krave ter ostalo meso na tovornjake in kombije), končal nekje od enih do dveh popoldne v klavnici. Plača je bila slaba, za 5 tednov trdega dela sm dobil 90 jurjev, ampak izkušnja je bila pa svetovna. Mislim da je na svetu veliko ljudi, ki bi jih najraje poslal delat kaj podobnega, da bi začeli spoštovati delo.
In ne, nisem postal vegetarjanec :)

Potem sem dve leti delal v Termah Snovik, vsako leto sem najprej pucal zunanji bazen (kjer je vsakič nastal cel ekosistem, res mijlon žab), nato pa sem bil prvo leto reditelj na bazenu kjer praktično nism ničesar delal (ampak ravno v tem je bil problem - DOLGČAS), mel sem 500 SIT na uro, drugo leto sem bil uradno ekonom, v resnici pa sem delal vse sorte, plačo se mi dvignili nekje za pol evra.

Zadnji dve leti pa se delam samo še priložnostna dela za najmanj 5 EUR/uro, dokaj stalno delam pri enem podjetniku ki je doma čist blizu Fabrke (da keš na roko) ali pa s Čemasom rihtamo talno ogrevanje pa take fore :)
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 21:27
Jaz sem mel razna dela po skladiščih. Zadnja tri leta pa med počitnicami delam v rastlinjaku.

Slabe stvari:
- Tam je cca 38-42°C
- 8h na dan se sklanjaš
- Porabiš 2uri dnevno da spraviš zemljo izpod nohtov
- Povprečna plača
- Gnila zelejnjava:/

Dobre stvari:
- Dopust imam kadar hočem, za kolikor časa hočem
- Sam si razporedim delo, lahko delam 2 dni non stop, ali 5 dni po osem ur na dan.
- Nihče me ne preganja, imam vedno toliko in toliko časa da to naredim, vse si zaporejam sam.
- Lahko si vzamem več kot uro za malico, kar je luksuz, a žal po nekaj urah na 40 stopinjah in soncu kar nujno
- Povprečna plača
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 21:49
Večinoma v bolnišnici Celje, prvo kot razna dela (zidarija, vrtnarija, tišlarija, košnja trave, celo vrtnice sem gnojilTongue), potem pa dolga leta kot štromar (oueaj). Pred parimi dnevi sem diplomiral^^, zdej pa redno zaposlitev iščem.
Hmm, rabi kdo kakega diplomiranega štromarja, znam kurcšluse delat, da bajta zgori do talBig%20smile


Edited by bostjan_death - 04.Jun.2009 at 21:51
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 21:59
Originally posted by rožica rožica wrote:

Davorin: UF, v tisti hiški sred travnika ždet in čakat ves dan za vstopnino, mel si pa dovolj časa da si se kej pomenu sam s sabo.
Grafin: Ker inštitut pa?
Fabo: a nisi mel lani nečesa povsem enakega? :D
 
sicer sem se pa jaz zadnji dve leti med poletjem mel še kar kul v tovarni pisal, na oddelku brizganja plastike. Edino vroče je blo u 3pm. Nočne izmene ftw!
 

ukvarjamo se z migracijami.. cefurji pa to.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 22:43
ma js sm itak pred študenstkega že delam za zavod za kulturne prireditve celja najmanj ene 5 let....

sm že bil:
-čuvaj v galeriji (isto kot to, kar delam zadni dni, sam da je zdj bolš plačan, hitrejši net....)

-koordinator zunanjega odra.... pač... lučkar, tonski, back/stage hand v eni osebi
super šiht... dobr plačan, ko je bil kak večji koncert/prireditev, so se pisale ure za cel dan dela, čeprav sma večino s sodelavcem preživela v najbližji gostilni...
pa še spoznal sm ful enga zanimivga folka... raznih igralcev, glasbenikov, prepotentnih tonskih mojstrov........
pa nasplošno res super delo....... sploh nimaš filinga da za to dnar dobivaš, kr pač zgleda da pač neki pomagaš tam, mine ti hitr (sma bla tut uigran team s sodelavcom ).......


letos bom delo isto, s tem da bom to delo (če bo vse po sreči) delo na CELJSKI MESTNI PLAŽI, ki se bo odprla zdle enkrat....

v parku se bo odprl en un sambamučačokokos kafič, js bom pa ležalnike noso pa spet lučkar/tonski/dečko za vse


- zdle ene par tednov, pa lani isto, sm bil MODEL NA RISARSKEM TEČAJU....

pač, v kopalkah sm bil, v takih pozah k sm se sam naštimo in poziro nadebudnim risarjem
večino na tečaju sm jih poznal in smo pač klepetal skupi... une 3 ure dela (cca. 40 min dela na 60min. uro, ostalo počivanje & kofetkanje)

supr šiht, upam da bom v LJ dobo kj takega na akademijah






- kelnaro sm isto ko Lea (Tangerine), zlatorog & velika planina..... še bom kelnaro, k mi je ful fajn to delat!   ma zdle nism mel časa.......


-2 lete nazaj sm delo za pultom v McDonaldsu...... v pizdi šiht..... slabo plačan, obupni sodelavci, obupn folk, olje smrdi..........
sicr še zdj kdaj ko grem si po kavo, jo zastonj dobim, če dela ker k sma delala skup, ma ni vredno........
edin je blo fajn, ko sm delo neki dni v kuhni in ne glede na vse hude natančne odmerke kaj gre kok v sendvič, se še prežvi
(da ne govorim kaj vse zveš/vidiš ko uzadi preklaplaš plinske bombe...)


- pa še fuuul nekih del po skladiščih, tovarnah, nekih zlaganj, leplenj, kuvertiranja...........



Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 23:14
največ časa sem preživeu v orodjarni Polycom (3 minutke stran od mojga doma). tam sem preživu vsa tri leta prakse + vse skp skoraj en let počitniškega dela. 2 leti nazaj sem približno pol sezone pobiru vstopnino v rdeči ostrigi..verjetno eden izmed bolj glupih šihtov u mojmu lajfu (največkrat trezen prenašat razne pijane paciente k nočjo plačat vstopnine), pol sm nekej cajta delu pr stricu (štrihov fabijon), pa v parih skladiščih itd itd. najboljši šiht sm meu konc lanskega leta k sm delov skp s panterjom (eden izmed boljših frendov) pr enmu bogatašu mal več k en mesc. blo mi je najbol k je blo res sproščeno, pa še kej sm se nauču delat.
 
to bi blo to zaenkrat :)
Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 00:07
No, če bo koga kdaj prijel da bi šu pospravlat svinjarijo po škisovi tržnici - no NE it ke delat! --->

1. Neverjetna svinjarija - k je treba vsak drobec razdrobljenega kozarca posebej pobrat - ne zajebavam se.

2. Najdeš svašta - tampone, kondome, celo kuhavnico sem najdu (kaj vse ne navlečete ke vi paconarji)

3. sonce te opal da se kar bojiš v špegu pogledat

4. križ te daje še naslednja dva tedna :D

5. v celem dnevu (12h) nisem najdu niti centa. :D
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 00:50
Najboljše delo, ki sm ga kdajkoli imel: 5 let nazaj sm bil DJ v Kopru (Metal večeri), plača je bla 1000 SIT/h, alkohol zastonj, vrtel sm svoje CD-je in stacioniran sm biu pred ženskim WC-jem, tako da sm imel vse pod nadzorom. Sanjska "služba". Big%20smile

Najslabše delo: vsa ostala.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 07:03
Originally posted by Stock Stock wrote:

No, če bo koga kdaj prijel da bi šu pospravlat svinjarijo po škisovi tržnici - no NE it ke delat! --->
Hopsy a nisi ti reku, da je blo to letos čist ql delat? Smile
Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 09:05
Originally posted by Windir Windir wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:

No, če bo koga kdaj prijel da bi šu pospravlat svinjarijo po škisovi tržnici - no NE it ke delat! --->
Hopsy a nisi ti reku, da je blo to letos čist ql delat? Smile


če si mazohist pol ja.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 09:09
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Najboljše delo, ki sm ga kdajkoli imel: 5 let nazaj sm bil DJ v Kopru (Metal večeri), plača je bla 1000 SIT/h, alkohol zastonj, vrtel sm svoje CD-je in stacioniran sm biu pred ženskim WC-jem, tako da sm imel vse pod nadzorom. Sanjska "služba". Big%20smile


Vsi neki sanjajo, da bi bli nogometaši, slavni igralci itd. ... TO TI JE SANJSKI ŠIHT Big%20smile
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 09:41
1. informatik za drobiz, prej crknem preden grem tja delat spet
2. programiranje PHP/MySQL/Java/C# za dobro placo
Idealna sluzba za vekomaj.
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 10:24
svega i svašta-kot 12/13 letni mulc obirat jabolka pa hruške v sadovnjak,potem je sledilo vse živo,od čistilke na osnovni šoli,cestno podjetje gorica,meblo,gostol,skladišča,postavljal rastlinjake,sadna drevesnica,poleti čistil perje na trti po 40 stopinjami,v fabrikah,na cnc stroju(najslabše mogoče),z geometri,merkator skladišče,viličarist,kramp lopata in karjola,švajserija,tiskarna,lesne delavnice,na festivalih in koncertih,pobirat smeti po rave festivalih,fizikalija,nalagal cement,mešal beton,kidal gnoj...edino porničev še nisem snemal.zdej ne delam nič kr se mi ne da in vlečem socialno in šušmarim zraven.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 12:46
Študentsko - malo lepila ene nalepke v proizvodnji, nekaj administracija na enem ministrstvu (malo casa), pa najdlje administracija v tajništvu ene stranke (pri tem, da sem čisto nepolitične sorte).
 
Zdaj pa - bančni antikrist, haha.... oziroma  bančna pravniška metalka Evil%20Smile
 
V prevodu: pravnica na banki Big%20smile


Edited by Akasha - 05.Jun.2009 at 12:46
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 13:27
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:


- zdle ene par tednov, pa lani isto, sm bil MODEL NA RISARSKEM TEČAJU....

pač, v kopalkah sm bil, v takih pozah k sm se sam naštimo in poziro nadebudnim risarjem


Haha, najbol! Maš kakšno sliko?

  Jaz: v gimnaziji sem med poletnimi počitnicami dobil delo na Telekomu - prvo leto v skladišču, kjer sem večino delavnika prek mreže s Telekomovci igral  Quake; naslednji dve leti pa sem "pomagal" na terenu.
  Pet let sem poleti delal pri Pošti - prvo leto sem z avtom delal kroge po mestu in praznil nabiralnike, ostala leta sem raznašal pošto.
  Med faksom sem si za med tednom vedno iskal nočne šihte, kjer sem lahko imel veliko časa zase. Tako sem bil nekaj časa varnostnik (skladišča, bolnišnica, en mesec pa sem pazil pojočo smrekco pred Maximarketom... krneki :) ).
  Zdaj pa že četrto leto delam v laboratoriju za motnje dihanja med spanjem, večinoma ponoči.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 13:45
uuu, zakon zakon zakon, smrchanje... in? kaj s temi smrchauci? je kaka mozhna omilitev ali je ni? jim lah operirash nos al neki? jz sm namrech u nulo obchutljiva na te zadeve. sm zhe potleh na vezhi spala, pokrita z dekco, ker ni blo mjra s smrchanjem... uzhas...
 
drgach pa ja, jz nism tolk fensi delavka... bla... tle pr nas na dezheli je to vse po vezah pa to... tku, da moj prvi shiht sm talala neke letake na meji... pol sm bla chistilka... pol k sm v mesto prshla, sm bla demonstratorka na oddelku, pa mentorca na raznih taborih, dokumentaristka, pa tako, par delavnic sm organizirala v nashem MC-ju... zdej mam pa pach redn shiht... za zravn pa she mal bluzim s kolegicami razvijam razne ideje... morda bo iz tega kdaj kaj... pa prostovolno tlako izvajam z urejanjem "krashke partizanske" spletne strani
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 13:53
Diplomirani paparazzi delam na Inštitutu za nalaganje slik in videov. Neuradno fotograf za Paranoid-uradni za Paranoid debate.

p.s.
V prostem času naredim še kaj za sodelavce.

Poleg tega imam še drugi šiht kjer delam nočne, to je obiskovanje koncertov...

Želja je obdržati le eno službo, saj mi ob dveh že resno primanjkuje spanca ter prostega časa za družino ter preostale hobije.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 17:03
Tonckow, kje pa je to kjer zdej delas, ta laboratorij?
 
Aaaah, evo, jst na sihtu s kompom in Mastodon - zakon :D
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 00:57
Jovo: Na Golniku, v bolnišnici.


Originally posted by PiWi PiWi wrote:

uuu, zakon zakon zakon, smrchanje... in? kaj s temi smrchauci? je kaka mozhna omilitev ali je ni? jim lah operirash nos al neki? jz sm namrech u nulo obchutljiva na te zadeve. sm zhe potleh na vezhi spala, pokrita z dekco, ker ni blo mjra s smrchanjem... uzhas...


  Ja, nekaj možnosti glede smrčanja obstaja, odvisno od tega, kako huda oblika smrčanja je in kje tiči vzrok. Nekaj splošnih ukrepov: spanje na boku, mogoče z nekoliko dvignjenim vzglavjem, izogibanje alkoholu in hudim fizičnim naporom pred spanjem,  prenehanje kajenja, izboljšanje prehodnosti nosu (čiščenje nosu s hipertonično raztopino, z razpršili, ki zmanjšanjo nosno sluznico; nosni obliži...), navajanje na dihanje skozi nos (obstajajo elastični trakovi, ki držijo brado gor), hujšanje....
  Če je vzrok smrčanja preveč nazaj pomaknjena spodnja čeljust ali koren jezika, lahko pomagajo dentalni vstavki, ki čeljust pomaknejo naprej in povečajo prostor med mehkim nebom in jezikom (pri nas mislim, da tega ne delajo).
  Operativno lahko odstranijo del jezička in mehkega neba, operacija je sicer preprosta, vendar je uspešna v približno polovici primerov (po mojih informacijah).
  V hudih primerih, ko se poleg smrčanja pojavljajo tudi prekinitve dihanja (t.i. OSA - taki ljudje imajo lahko hude težave zaradi dnevne zaspanosti), pa se poleg obveznega hujšanja (velika večina teh ljudi je debelih) lahko uporabi CPAP - aparat, ki preko maske vpihava zrak pod pritiskom, ta pa "razpihuje" oviro v dihalni poti (le-ta povzroča smrčanje in prekinitve dihanja). CPAP odpravi smrčanje pri vseh, vendar bi bilo težko prepričati tiste, ki samo smrčijo, da bi ga uporabljali (tudi zavarovalnica ga plača samo v primeru, če je poleg smrčanja prisotna OSA).

  No, bom počasi nehal nakladat, mogoče sam še to - prekinitve dihanja v spanju so kar pogost pojav, ampak dosti ljudi (vključno s splošnimi zdravniki) na to ni dosti pozornih in niti ne ve, da se da pomagati. Če poznate koga, ki smrči, je debel, se zbuja nenaspan (in čez dan pogosto zakinka, recimo v nekaj minutah pred TV), je po možnosti moški v srednjih letih... potem je kar dosti verjetnosti, da ima apneje v spanju.
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 01:29
Nisem mela pretirano dosti del, ampak ok.. Delala sem za Amnesty International (zbiranje podpornih članov - teženje folku na ulici pač in razlaga kaj Amnesty dela blablabla.. kr bedno delo), na Festivalu Lent sem prodajala karte, lepla sem opozorilne nalepke na cistila in to..
Drugac sem pa prostovoljno eno leto delala na osnovni šoli za otroke s posebnimi potrebami. Je blo fajn. Ti otroci so res najbolj super bitja na svetu.. Ravno jutri pa se grem pozanimat za eno drugo prostovoljno delo. Mi deluje kr zanimivo pa itak rabim ure prakse za faks.
Bi pa najraje na svetu sla nekoc poleti delat za tri mesce kam v Severno Ameriko na ranč. To bi bla najboljša stvar na svetu <3 
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2009 at 13:23
js pa že neki časa kelnarm v Magnumu hehe... res tak pjanski lokal... mi je prou fletn, pa nč mi ne težijo zart pircingou pa barve las... kr je kul =) piol pa delam še u ting Tongu heheh... mij pa najbol k prodajam t-shirte pa kič pa take stvari, pa še tist kr se prek neta naroča zrihtam pa je... drgač sm pa delalal že degustacije za MIP pa še ene par scen.. tut kr fletn... ful dobr plačan šiht so te degustacije/promocije...pa kva sm še delala....am ja z en podjetje sm kopalke sortirala pa etiketirala d so pol naprj po štacunah poslal jih... pa raznašala sm ene revije -Gloss... tut kr kul za ene 3h dela kul plačan (čeprou za u tazadno k sm mi še kr niso plačal grr).. pa še kšna dela k so sam po par dni...

uuuu sm mela pa enkrt ene 4 šihte naenkrt... kr jeba je blo use uskladit :/ sam sej dal prežvet heheh

drgač pa delam d mam dnar z koncerte pa festivale hehe
I'm crazy after all.......
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 23:27
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

zdej ne delam nič kr se mi ne da in vlečem socialno in šušmarim zraven.


Rajš ne bom, kaj si mislim o tem... :)

Za kolk časa lahko dobiš socialno (oziroma kako ti uspe podaljšvat, če ti)? Kolikor vem, je trajanje dokaj omejeno, ampak poznam folk, ki je dlje časa na tem...
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 23:58
boli mene kurac!vlečem jo že par let!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 00:03
Predolgo jo lahko dobivas, ker imas pogoj da pises prosnje.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 00:21
Originally posted by Jera Jera wrote:

Nisem mela pretirano dosti del, ampak ok.. Delala sem za Amnesty International (zbiranje podpornih članov - teženje folku na ulici pač in razlaga kaj Amnesty dela blablabla.. kr bedno delo), na Festivalu Lent sem prodajala karte, lepla sem opozorilne nalepke na cistila in to.. Drugac sem pa prostovoljno eno leto delala na osnovni šoli za otroke s posebnimi potrebami. Je blo fajn. Ti otroci so res najbolj super bitja na svetu.. Ravno jutri pa se grem pozanimat za eno drugo prostovoljno delo. Mi deluje kr zanimivo pa itak rabim ure prakse za faks.Bi pa najraje na svetu sla nekoc poleti delat za tri mesce kam v Severno Ameriko na ranč. To bi bla najboljša stvar na svetu <3 

si tud men težila nej dam kej za amnesty international ? Ko sem šev po Čopovi sm vidu eno žensko k je to počela pa sm šu pol nalašč po drugi strani ulce, na kar se izkaže da ma tista ženska partnerico in me je ta druga začopatla. nism ravno charity guy...
. . .
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 00:26
Originally posted by Stock Stock wrote:


Originally posted by Windir Windir wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:

No, če bo koga kdaj prijel da bi šu pospravlat svinjarijo po škisovi tržnici - no NE it ke delat! --->

Hopsy a nisi ti reku, da je blo to letos čist ql delat? Smile
če si mazohist pol ja.

mislm da mal pretiravaš, zih najdeš cev kup ql stvari k jih je folk zgubu si lan tud tm delov, si mogoče najdu slušalke za nokio ?
. . .
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 14:49
Originally posted by matos matos wrote:

Originally posted by Jera Jera wrote:

Nisem mela pretirano dosti del, ampak ok.. Delala sem za Amnesty International (zbiranje podpornih članov - teženje folku na ulici pač in razlaga kaj Amnesty dela blablabla.. kr bedno delo), na Festivalu Lent sem prodajala karte, lepla sem opozorilne nalepke na cistila in to.. Drugac sem pa prostovoljno eno leto delala na osnovni šoli za otroke s posebnimi potrebami. Je blo fajn. Ti otroci so res najbolj super bitja na svetu.. Ravno jutri pa se grem pozanimat za eno drugo prostovoljno delo. Mi deluje kr zanimivo pa itak rabim ure prakse za faks.Bi pa najraje na svetu sla nekoc poleti delat za tri mesce kam v Severno Ameriko na ranč. To bi bla najboljša stvar na svetu <3 

si tud men težila nej dam kej za amnesty international ? Ko sem šev po Čopovi sm vidu eno žensko k je to počela pa sm šu pol nalašč po drugi strani ulce, na kar se izkaže da ma tista ženska partnerico in me je ta druga začopatla. nism ravno charity guy...


Haha, ne.. To je blo nekaj let nazaj v Mb :D
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 18:49
Bančni uslužbenec™

In pa svašta kot študent ...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 19:46
$ovdat Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 20:00
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Jovo: Na Golniku, v bolnišnici.


Originally posted by PiWi PiWi wrote:

uuu, zakon zakon zakon, smrchanje... in? kaj s temi smrchauci? je kaka mozhna omilitev ali je ni? jim lah operirash nos al neki? jz sm namrech u nulo obchutljiva na te zadeve. sm zhe potleh na vezhi spala, pokrita z dekco, ker ni blo mjra s smrchanjem... uzhas...


  Ja, nekaj možnosti glede smrčanja obstaja, odvisno od tega, kako huda oblika smrčanja je in kje tiči vzrok. Nekaj splošnih ukrepov: spanje na boku, mogoče z nekoliko dvignjenim vzglavjem, izogibanje alkoholu in hudim fizičnim naporom pred spanjem,  prenehanje kajenja, izboljšanje prehodnosti nosu (čiščenje nosu s hipertonično raztopino, z razpršili, ki zmanjšanjo nosno sluznico; nosni obliži...), navajanje na dihanje skozi nos (obstajajo elastični trakovi, ki držijo brado gor), hujšanje....
  Če je vzrok smrčanja preveč nazaj pomaknjena spodnja čeljust ali koren jezika, lahko pomagajo dentalni vstavki, ki čeljust pomaknejo naprej in povečajo prostor med mehkim nebom in jezikom (pri nas mislim, da tega ne delajo).
  Operativno lahko odstranijo del jezička in mehkega neba, operacija je sicer preprosta, vendar je uspešna v približno polovici primerov (po mojih informacijah).
  V hudih primerih, ko se poleg smrčanja pojavljajo tudi prekinitve dihanja (t.i. OSA - taki ljudje imajo lahko hude težave zaradi dnevne zaspanosti), pa se poleg obveznega hujšanja (velika večina teh ljudi je debelih) lahko uporabi CPAP - aparat, ki preko maske vpihava zrak pod pritiskom, ta pa "razpihuje" oviro v dihalni poti (le-ta povzroča smrčanje in prekinitve dihanja). CPAP odpravi smrčanje pri vseh, vendar bi bilo težko prepričati tiste, ki samo smrčijo, da bi ga uporabljali (tudi zavarovalnica ga plača samo v primeru, če je poleg smrčanja prisotna OSA).

  No, bom počasi nehal nakladat, mogoče sam še to - prekinitve dihanja v spanju so kar pogost pojav, ampak dosti ljudi (vključno s splošnimi zdravniki) na to ni dosti pozornih in niti ne ve, da se da pomagati. Če poznate koga, ki smrči, je debel, se zbuja nenaspan (in čez dan pogosto zakinka, recimo v nekaj minutah pred TV), je po možnosti moški v srednjih letih... potem je kar dosti verjetnosti, da ima apneje v spanju.
 
hmm... ne ne, debelost v mojem primeru ni sploh u igri... bl nos... una kost na sredi ni na pravem mestu al neki... kljub vsm mozhnim kaplcam, ne zalezhe... pa tudi kajenje je zelo v igri... mhm... a ti oblizhi, da res kej pomagajo? 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 21:30
kaj je to?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 22:48
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

$ovdat Big%20smile

$oldat.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 08:46
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

$ovdat Big%20smile

$oldat.. :))
$old-out
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,672 seconds.