Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Šihti...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Šihti...

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 14:19

Js sm pa zj prvič redno zaposlena, Inštitutu RS za socialno varstvo, mlad kolektiv, ZAKON folk, najbolša šefica (metalka), vedno žur na šihtu, Žid mi odžira pol pisarne, zato mu iz hvaležnosti skuham kkšn čaj.

 Zelo blizu perfekcije, morm rečt.Heart
Metal je muska za grde.
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 22:33
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Bančni uslužbenec™


Katera banka?  Big%20smile
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2009 at 00:26
Originally posted by matos matos wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:


Originally posted by Windir Windir wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:

No, če bo koga kdaj prijel da bi šu pospravlat svinjarijo po škisovi tržnici - no NE it ke delat! --->

Hopsy a nisi ti reku, da je blo to letos čist ql delat? Smile
če si mazohist pol ja.

mislm da mal pretiravaš, zih najdeš cev kup ql stvari k jih je folk zgubu si lan tud tm delov, si mogoče najdu slušalke za nokio ?


jst mam se ene zapakirane doma, a jih kdo kup?Embarrassed
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 00:27
Originally posted by PiWi PiWi wrote:


 hmm... ne ne, debelost v mojem primeru ni sploh u igri... bl nos... una kost na sredi ni na pravem mestu al neki... kljub vsm mozhnim kaplcam, ne zalezhe... pa tudi kajenje je zelo v igri... mhm... a ti oblizhi, da res kej pomagajo? 

Če je prehodnost nosu slaba zaradi nosnega pretina, pol ugibam, da obliži ne bodo kaj dosti pomagali (lahko pa probaš, saj je to dokaj poceni, ampak po mojem bo mal dnarja, mal muzke).
A če človk spi na boku (in z višjim vzglavjem) pa ne pomaga? Kdaj pa je blo ugotovljeno, da pretin ni ok? Če je že (nekaj) deset let od tega, se mogoče zdaj lahko uspešno operira nos, da bo bolje prehoden (to področje je kar napredovalo zadnja leta). Po mojem bo najboljš, da svojega smrčača pošlješ na pregled k otorinolaringologu, da pogleda, kje je glavna ovira.
Sicer pa CPAP, če ga človek prenese (velika večina ga) praktično v 100% odpravi smrčanje - problem je, da ga smrčači zgolj zaradi smrčanja velikokrat nočejo uporabljati (če nimajo problemov s hudo dnevno zaspanostjo).
Aja, pa Švicarji so delali raziskave in ugotovili, da redno igranje didgeridooja tud lahko pomaga, ker se poveča tonus tkiv v zgornjih dihalih, ki sicer zaradi svoje ohlapnosti povzročijo smrčanje. :)
Če hočeš, ti še kej v PM napišem.

----------
Kakšne mate pa forumaši kej predstave o sanjskih šihtih?


Edited by Tonckow - 11.Jun.2009 at 00:28
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 08:27
Prek studenta delal k skladiscnik dva mesca pri -10 in pri +30... delal sicer nc sam je tezko zabusavat pri -10:) Potem v eni firmi k dela gumasta tesnila, delal z vroco gumo...fajn delo sam prevec monotono. Potem honorarno k maneken zasluzm na svake kvatre par sto evrov. Zdj mam pa prakso k projektant za strojni faks.

Sanjska sluzba: Maneken. ''Delas'' en-dva dni s hudimi bejbami, za 100-300 eurov:) V dveh vikendih zasluzis za placo in lohk zabusavas ostale dni:))))) Sam v jebeni sloveniji je skoraj nemogoce zivet od showbiznisa, ker je tok mal posla. Zdj k je recesija je pa itak zmankal kesa za luksuz.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 09:33
moja sanjska služba je bit čuvaj v galeriji (opisan zgoraj), s tem da si lahk sam razporejam urnik dela in je plačan za kak evro bolš

res ne rabiš nč več...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 11:46
sanjska služba: čiščenje stročjega fižola z mp3 player-jem in ttc lectures
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 12:08
Moja je biti Bog.
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 14:32
ti si kakec
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 14:42
nism še slišu za tak šiht: biti kakec Big%20smileLOL
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 15:19
Originally posted by Norther Norther wrote:

Potem honorarno k maneken zasluzm na svake kvatre par sto evrov.


Hmm, bi delil z nami kako svojo fotko, hehe?

Big%20smile
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 15:30
Jah ce si trdno preprican, da je v Tivoliju Berlinski zid, potem si tudi kakec lahko ane šajazraufnikom.
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 18:02
si res prepričan? heheheheheheheh
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 18:06
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Bančni uslužbenec™


Katera banka?  Big%20smile


NLB ;)

Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jun.2009 at 20:25
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by matos matos wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:


Originally posted by Windir Windir wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:

No, če bo koga kdaj prijel da bi šu pospravlat svinjarijo po škisovi tržnici - no NE it ke delat! --->

Hopsy a nisi ti reku, da je blo to letos čist ql delat? Smile
če si mazohist pol ja.

mislm da mal pretiravaš, zih najdeš cev kup ql stvari k jih je folk zgubu si lan tud tm delov, si mogoče najdu slušalke za nokio ?


jst mam se ene zapakirane doma, a jih kdo kup?Embarrassed


No dobr - kar je blo koristnega je to da sem najdu en pepsi, brat pa eno vodko :D drugo pa res nč...
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2009 at 08:12
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Če je prehodnost nosu slaba zaradi nosnega pretina, pol ugibam, da obliži ne bodo kaj dosti pomagali (lahko pa probaš, saj je to dokaj poceni, ampak po mojem bo mal dnarja, mal muzke).
A če človk spi na boku (in z višjim vzglavjem) pa ne pomaga? Kdaj pa je blo ugotovljeno, da pretin ni ok? Če je že (nekaj) deset let od tega, se mogoče zdaj lahko uspešno operira nos, da bo bolje prehoden (to področje je kar napredovalo zadnja leta). Po mojem bo najboljš, da svojega smrčača pošlješ na pregled k otorinolaringologu, da pogleda, kje je glavna ovira.
Sicer pa CPAP, če ga človek prenese (velika večina ga) praktično v 100% odpravi smrčanje - problem je, da ga smrčači zgolj zaradi smrčanja velikokrat nočejo uporabljati (če nimajo problemov s hudo dnevno zaspanostjo).
Aja, pa Švicarji so delali raziskave in ugotovili, da redno igranje didgeridooja tud lahko pomaga, ker se poveča tonus tkiv v zgornjih dihalih, ki sicer zaradi svoje ohlapnosti povzročijo smrčanje. :)
Če hočeš, ti še kej v PM napišem.
hvala hvala hvala za info, shefe, sm jih zhe posredovala naprej :P mhm
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2009 at 13:11
Originally posted by sovdat sovdat wrote:


Originally posted by Akasha Akasha wrote:


Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Bančni uslužbenec™
Katera banka?  Big%20smile
NLB ;)

pizda! zakaj ste mi nehal pošiljat mesečne izpiske stanja !? na skrivaj kradte, banda tajkunska!
. . .
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2009 at 14:04
Ja poklici tja od koder ti posiljajo, da ne dobivas.

A si se preselil pa nimajo novega naslova?

Ce zahtevas duplikat izpiska v nekem mesecu, se to sicer zaracuna, mislim...
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2009 at 15:48

Če imaš po novem klik so se ti avtomatsko ukinili.

 
;)
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2009 at 22:56
Lol, evo ---- bancni nasveti na metal forumu Wink
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jun.2009 at 23:10
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Če imaš po novem klik so se ti avtomatsko ukinili.

 
;)

jz ga mam, pa mi se zmer posiljajo..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 00:06
Sovdat, če veš, povej pri katerih bankah ne zaračunavajo vodenja računa. Hvala.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 19:48
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Potem honorarno k maneken zasluzm na svake kvatre par sto evrov.


Hmm, bi delil z nami kako svojo fotko, hehe?

Big%20smile
 
no ke so zdej fotke! Wink
 
aja moja praksa v laboratoriju za sanitarno mikrobiologijo je GROZA! ne pustijo mi NIČ delat..da bi vsaj lahko vzporedno delala alpa kj..sam ne..ti sam glej..jap gledam nj stvari, ki sm jih na vajah ne vem kolkrat že nardila. mislim to bi blo mogoče zanimiv kermu k nima pojma od mikrobiologije, ne pa men k že marsikaj o tem vem..Confused še za pomivat ni nič, ker majo vse delo razdeljen in to delajo v zgornjem štuku..in zanč sm 10x gledala kako je nardila preiskavo vode (in ko gledam prvič, ji rečem zakaj ne dela ob gorilniku in v tistmu momentu ga pržge in reče, da ga je pozabla :/ ) alpa mi reče, dj pjt gledat k bo nardila preiskavo na prisotnost salmonele..in iz petih posodic biftka vzame po 25 g vzorca in prelije z 9x količino peptonske vode in da v inkubator..aaaaaaaaaaaaaaaaa! in pol se vprašaš zakaj sploh jemlejo študente, če še tla ne smejo pomit.. Confused oh to je res tok grozno Confused še 9 dni..
Back to Top
Nazgul View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nazgul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 20:50
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Sovdat, če veš, povej pri katerih bankah ne zaračunavajo vodenja računa. Hvala.


Pri abanki dobiš debetno viso electron brez kakršnih koli stroškov, nujnih prilivov ipd.  Pa še po netu lahko plačuješ z njo ;).
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 22:56
Dej to si grem jst zrihtat, fak, govorim ze najdl casa da bom nabavu pa kurac. Zdej gre zares!
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 23:24
Ko smo ravno pri bankah..
a) se ukinitev računa zaračuna?
b) mam lahko račun na dveh bankah(na vsaki svojega)?
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 23:25
sj mam viso electron..vijolčna/roza je Heart drgač jo pa dobiš res hitr..5 dni alpa še prej. čeprov zj lahko že z navadno BA kartico skor povsod plačuješ..tko da js jo uporablam za takrat, ko kupujem letalske karte (ki jih tokrat :D ), pa kšne hostle, to je pa vse..no sam sj je zastonj tko da je vseen če jo maš Smile
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 23:37
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Če imaš po novem klik so se ti avtomatsko ukinili.


 

;)

ja mislm da sm se točno v to past ujev :)

Drgače pa kaj dejansko obstaja taka kartica, s katero lahko plačuješ prek neta (in povsod), brez da bi mogu met nanjo stalne prelive in ne vem kaj še vse ? Mislm da kaj kmalu dobim svojo
. . .
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 23:41
sj to je visa electron Smile 
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2009 at 23:53
Visa electron, dobiš pri abanki. Za navadno viso potrebuješ dohodke, ali jamstvo staršev.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 11:04
Ja, deluje na princip, da mas odprt racun in nakazes nanj kadarkoli in kolikor koli hoces, ubistvu tok, kokr rabs za placat narocilo. Kar je fajn, ker si pol se dodatno varen pred moznimi vdori na tvoj racun

Jutr grem izpolnt obrazec!
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 11:18
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ja, deluje na princip, da mas odprt racun in nakazes nanj kadarkoli in kolikor koli hoces, ubistvu tok, kokr rabs za placat narocilo. Kar je fajn, ker si pol se dodatno varen pred moznimi vdori na tvoj racun Jutr grem izpolnt obrazec!

Saj če misliš met za paypal plačevanje, potem imaš lahko na kartici kolikorkoli hočeš, samo prenakažeš na paypal account točen znesek, pa ti več ne morejo vzet. Z raznim plačevanjem z karticami poleg paypala pa se jaz ne bi igral. Edino z nakazili..
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 11:22
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Potem honorarno k maneken zasluzm na svake kvatre par sto evrov.


Hmm, bi delil z nami kako svojo fotko, hehe?

Big%20smile

A na paranoid da bom su limat take fotke, I'm crazy but not stupidLOL

Lohk me pa na pivo povabs...sam to na PM,ker sm sramezljiv drgacSmile
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 11:25
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ja, deluje na princip, da mas odprt racun in nakazes nanj kadarkoli in kolikor koli hoces, ubistvu tok, kokr rabs za placat narocilo. Kar je fajn, ker si pol se dodatno varen pred moznimi vdori na tvoj racun Jutr grem izpolnt obrazec!

Saj če misliš met za paypal plačevanje, potem imaš lahko na kartici kolikorkoli hočeš, samo prenakažeš na paypal account točen znesek, pa ti več ne morejo vzet. Z raznim plačevanjem z karticami poleg paypala pa se jaz ne bi igral. Edino z nakazili..
Ma kaj pa vem.

Mislm, lej, ce narocim za 30€ robe pa mam 30€ na kartici, mi je skor da ne useen, ker itak mi naujo mel kej za spizdit Smile


Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Nazgul View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nazgul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 12:13
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:


Saj če misliš met za paypal plačevanje, potem imaš lahko na kartici kolikorkoli hočeš, samo prenakažeš na paypal account točen znesek, pa ti več ne morejo vzet.


Kako si lahko nakažeš na paypal account? To sploh gre?

Meni paypal account avtomatsko trga dol z bančnega računa, ko plačujem z njim. Nič nikamor ne nakažujem. Sam da mam na banki keš, pa je.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 12:26
Originally posted by Nazgul Nazgul wrote:


Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Saj če misliš met za paypal plačevanje, potem imaš lahko na kartici kolikorkoli hočeš, samo prenakažeš na paypal account točen znesek, pa ti več ne morejo vzet.
Kako si lahko nakažeš na paypal account? To sploh gre?Meni paypal account avtomatsko trga dol z bančnega računa, ko plačujem z njim. Nič nikamor ne nakažujem. Sam da mam na banki keš, pa je.

Ni bila neka taka stvar? Ali pa se avtomatsko to?
Ker, kolikor mi je jasen paypal princip, četudi maš 10^5454 € ti ne morejo trgat več kot domenjeno vrednost..
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 12:56
Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Potem honorarno k maneken zasluzm na svake kvatre par sto evrov.


Hmm, bi delil z nami kako svojo fotko, hehe?

Big%20smile

A na paranoid da bom su limat take fotke, I'm crazy but not stupidLOL

Lohk me pa na pivo povabs...sam to na PM,ker sm sramezljiv drgacSmile
woow k to je res ful tko, če na paranoid nalimaš svojo fotko..mislim, če si maneken pol že ni nič tacga, če ljudje vidjo tvojo slike? al kaj? ne morš bit maneken pa ti je nerodn objavt svojo sliko no..men to res ne gre skupi! Smile
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 15:32
soldat a pr vs pa nimate vise electron ?
. . .
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 16:18
Originally posted by Windir Windir wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Potem honorarno k maneken zasluzm na svake kvatre par sto evrov.


Hmm, bi delil z nami kako svojo fotko, hehe?

Big%20smile

A na paranoid da bom su limat take fotke, I'm crazy but not stupidLOL

Lohk me pa na pivo povabs...sam to na PM,ker sm sramezljiv drgacSmile
woow k to je res ful tko, če na paranoid nalimaš svojo fotko..mislim, če si maneken pol že ni nič tacga, če ljudje vidjo tvojo slike? al kaj? ne morš bit maneken pa ti je nerodn objavt svojo sliko no..men to res ne gre skupi! Smile

Men tut ne, zato pa rabm pivo...
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 19:07

joj smo sramežljivi Thumbs%20Down

Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 19:16
Še zmeraj čakamo kako so upodobili Fabota kot modela. Ka boš z manekeni.
 
Fabo? :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 20:27
ma so neki slikal s telefončki, bom vprašo eno če lahk slika njeno upodobitev   

sicr pa nimam nobene slikce...



evo ena iz mcdonaldsa





Edited by FABO-SUPERGRIZL - 14.Jun.2009 at 20:33
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 20:52
ohHeart
škoda ka je tole v celju,drgač bi te pršu pogledatLOL
matr boš debu ratu če boš kle jeduWink
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 20:58
tole sm delo 2 al 3 leta nazaj in nikoli več!

jedo sm pa sam solate, pa še teh ne več, potem ko sm vedo, kaj vse (smejalni plini itd) devajo v njih da majo bolši okus...


Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 21:44
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

tole sm delo 2 al 3 leta nazaj in nikoli več!

jedo sm pa sam solate, pa še teh ne več, potem ko sm vedo, kaj vse (smejalni plini itd) devajo v njih da majo bolši okus...



damnCryLOL
a zato se zmeri smejem ko jem grško solatoLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 22:46
uu fabo a to si bil na višjem položaju? k nimaš rdeče kapce pa rdeče majce Smile

Edited by Windir - 14.Jun.2009 at 22:46
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2009 at 23:55
On je bil verjetno tisti, ki je delal McBurger.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 00:25
ma to so stare uniforme ble...

sm bil navadn delavc
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 16:18
Od danes zjutraj naprej novo priložnostno delo za ta teden. Prvič v pisarni, običajno knjiženje. Ni nevemkaj, je pa ok:)
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2009 at 22:41
waw kekc, nobl! pol letos navš nič na bf delal? js bom pa šele julija začela dnarce služit..čeprov dons je bo na praksi že bolš, so me poslala v spodn štuk k delajo gojišča in sm jih lahko sama prpravlala..prov zakon, da lahko neki delaš Shocked
v soboto pa spet delam v lj promocijo kovčkov..
ful se drgač pozna, da je res manj del na študencu..
 
aja ko smo že pr bankah, kok se ponavad dobi, če daš vezat 2000€? ma sm prelena, da bi se šla pozanimat na banko.. Embarrassed


Edited by Windir - 15.Jun.2009 at 22:42
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.