Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Paranoid
  New Posts New Posts RSS Feed - Nov forum
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nov forum

 Post Reply Post Reply Page  12>
Poll Question: Kakšen se vam zdi nov forum?
Poll Choice Votes Poll Statistics
61 [68,54%]
9 [10,11%]
5 [5,62%]
14 [15,73%]
You can not vote in this poll

Author
Message
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nov forum
    Posted: 13.Nov.2007 at 15:12
Komentarji?
Back to Top
Bassko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bassko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2007 at 15:39
Zaenkrat zgleda in deluje super Smile
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 14:13
Zakon! kolk hitr naloada vse skupi. Je Pero končno vklopil turbo na 386ki Clap
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 14:23
Supr forum je zdj...edin škoda ko je vse dou zbrisalo pa mormo spet vse na novo spammatEvil%20Smile
 
Drgač pa zakon!!!
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 14:28
Upam, da ne bo spama oz. da se ga bo brisalo.
Non Serviam

blog
Back to Top
Orgazmatron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orgazmatron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 14:29
it wasn't me
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 14:44
Zkej mora bit angleški???
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 14:45
Originally posted by Beno(Wajdušna) Beno(Wajdušna) wrote:

Zkej mora bit angleški???


Da se da znajti v njem...
Non Serviam

blog
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:00
Trenutno je angleški, morda bo nekoč preveden. Odvisno od odziva in potreb...
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:09
fajn zadeva
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:15
sicer sm glasoval slabši kot prej ker se počasi prilagajam spremembam ampak vseen, pohvalno - deluje v Operi! upam da bo tud bolj zanesljiv... da se bo pa kultura postanja kj popravla so pa najbrž pobožne želje;)



Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:32
Mah, jz sm jezna... ta bulsh je bil ta prvi! Avatar dobite nazaj ob priliki, ker sem ga med nenapovedano selitvijo zgubila. Zdej sm v azilantskem kampu, brez vsega imetja. Na sploh mi pa ta sodobna tehnika glih zaradi te NETRAJNOSTI totalno ni fajn. Evo. Chist shkoda mi je vsega zapisanga na prejshnji in predprejshnji verziji foruma, k je shlo u nulo. Sovrazhm smrkce. Sam res. Te "logike" nimam rada spljoh.
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:32
zanimivo razmisljanje :)   
Non Serviam

blog
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:50
OK, eno noobovsko vpašanje (v bistvu so 3), ampak kaj čem... Zanima me če moram slikco za avatar nujno zmanjšat na 64x64 pikslov al jo bo program avtomatično predelu? Pa a mora bit nujno gif al je lahko tud jpg, pa ostali formati? Jo lahko uploadam z diska al samo s strežnikov?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 15:55
sam ti pomanjša,ampak ne ohrani razmerja, tko da če boš mel standardno 800x600 sliko boš mel razpotegnjeno.. jst sm si dal na svoj ftp avatar, če ma kdo probleme s placom mu lahko uploadam
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 16:16
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

Mah, jz sm jezna... ta bulsh je bil ta prvi! Avatar dobite nazaj ob priliki, ker sem ga med nenapovedano selitvijo zgubila. Zdej sm v azilantskem kampu, brez vsega imetja. Na sploh mi pa ta sodobna tehnika glih zaradi te NETRAJNOSTI totalno ni fajn. Evo. Chist shkoda mi je vsega zapisanga na prejshnji in predprejshnji verziji foruma, k je shlo u nulo. Sovrazhm smrkce. Sam res. Te "logike" nimam rada spljoh.


/j #we.care
Or open subject 'my problemz' .
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Pipson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pipson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 17:10
Ta nov Forum je Legenda :) (thumbs up!)
A?O ?ANTOZ KAKODAIMONOZ!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 18:49
Meni je všeč. Morda sčasoma še celo pogruntam kako uvoziti staro faco. Sicer pa so mi račke tudi super kul in sem  zadovoljen Thumbs%20Up.


Edited by devlin - 16.Nov.2007 at 18:50
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 20:17
funkcionira neprimerno bolš, edin mal mi je.. prazen ? tko no kšne "metal reklame" na vrhu mankajo, nekej za vzdušje no.
. . .
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 20:33
Zaenkrat še je vse tak prazno... Mi je kr všeč ta novi forum! Smile
Nomen est omen.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 20:51
Dyza pa Propheta še ni... Embarrassed
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 22:30
zakaj ni cikfajta??
vau.. delete dela.. :)
drgac se pa se mal privajam..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2007 at 22:34
ah, sej je cikfajt.. sm se ze ustrasla.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 02:13
A obstaja možnost, da bi iz starega foruma prenesli diskusijo 'kolekcija' na nov forum? Škoda bi bilo, da bi šle vse tiste slike v nič.
Drugače mi je pa nov forum na prvi pogled simpatičen, čeprav mi funkcija 'active users' povzroča malo paranoje. :)
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 02:33

men je tole bols ;) lepo lepo

Back to Top
.Hel. View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote .Hel. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 11:58
Mene pa moti, ker mora biti sedaj vzdevek dolg vsaj 4 crke, tako da ne morem biti vec samo Hel :)

Pa a je ze kdo pogruntal, kje se nastima tisto, da ti pokaze le nove poste?
Garth, marriage is punishment for shoplifting in some countries!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 12:33
Originally posted by devlin devlin wrote:

Dyza pa Propheta še ni... Embarrassed


Sm pa jest hehe.Sorry narobe sm kliknu ti je še na mail poslal.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 13:23
men še ni jasno, kje se nastavlja kolk postov ti pokaže na strani, sm bil navajen na 50..? ni, al sem spregledal?
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 13:43
wOw! Clo dela.
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 13:47
Men zgleda odličen!
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 13:59
Men je všeč, sam upam da bo tokrat vsaj kdo mal saniral svinjarijo sprot.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 15:54
fino in hitro....pa še za razliko od prejšnega v operi lepo normalno dela
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 15:56
zakon! nov forum, stara nesnaga šla stran :) zdej pa se lahk na novo skregamo :)
 
Frogy je lep na sliki, Us ma pa lep avatar :) hehe
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 16:14
Mene pa moti, ker mi ne piše več pri posameznih postih, kateri so novi in kateri ne Unhappy
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 16:18
Na levi je ikonca, keri so novi. 
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 17:32
Jaz je ne vidim, kako pa izgleda?

Če govoriš o tistih ikoncah, ki kažejo, v kateri temi je kaj novega, potem nisem tega mislil.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2007 at 22:09
Jst se glede menjave foruma strinjam s PiWi... nekateri smo se na starem kr precej trudil z ustvarjanjem določenih tem... velik mnenj in misli je blo podanih, ki bojo šle v pozabo, vrjetno se nam pa večini zdj ne bo dalo na novo o že 'prežvečenih' stvareh nabijat.
Back to Top
Bassko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bassko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2007 at 12:27
Pa lahko "nabijate" o čem drugemSmile.
Back to Top
Jimmy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jimmy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 00:38
Ma meni je pa ušeč, kr mi je prou fajn da se je tolko unga "sranja" na starem, z eno samo potezo zbrisalo.... zakon... vse čestitke... :) 
...always somewhere...
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 02:16
no ja vizualno mi forum deluje dost isto kot prejšn. tko da glede tega nemorem rečt da je bolš k je skor isto. dobr je da je hitrejši. mal me motjo črni okvirji na vrh oken k je use ostalo sivo alpa belo - pač preveč mi vn butajo.

ja men bi tut blo fajn da bi se kšne debate vrnile - ubistvu sploh od preteklih koncertou k so bli v njih linki do fotk
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Crnobog View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crnobog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 07:26
Meni je tale zadevca zelo všeč. Vmesnik je odličen in deluje hitro kot blisk. Kaj si lahko še drugega sploh želimo.
Back to Top
(—`•¸·´—) View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (—`•¸·´—) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 09:13
vsaj deluje s spodobno hitrostjo, mogoče ne bom zgubila živcev preden se mi opre kaka tema in bom mogoče pršla do točke ko mi uspe kak krep tut prebratStern%20Smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 14:57
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Mene pa moti, ker mi ne piše več pri posameznih postih, kateri so novi in kateri ne Unhappy


Ja, tudi js pogrešam uni "Novo!" znakec. Pero?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 15:08
Tist novo se je poslovil s starim forumom. Sej se vidi na levi strani, v keri temi so novi posti...
Back to Top
Orgazmatron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orgazmatron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 15:14
točno tako... teleta nepismena :P
Back to Top
Orgazmatron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orgazmatron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 15:15
Originally posted by (—`•¸·´—) (—`•¸·´—) wrote:

vsaj deluje s spodobno hitrostjo, mogoče ne bom zgubila živcev preden se mi opre kaka tema in bom mogoče pršla do točke ko mi uspe kak krep tut prebratStern%20Smile
Bomo vidl kako bo ko bo par sto tisoč postov...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 15:44
Originally posted by Pero Pero wrote:

Tist novo se je poslovil s starim forumom. Sej se vidi na levi strani, v keri temi so novi posti...


Se mi zdi da tisto ne dela pravilno. Prej je kazalo za 2 temi da so novi posti noter, bli so pa v še eni ki je bla označena kot prebrana...
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 16:26
Jah se vidi, v kateri temi so novi posti, ampak jaz pogrešam prav oznako pri novih postih, ne pa da moram vsakič znova brati poste, ki sem jih že prebral, da najdem, kje se začnejo tisti, ki jih še nisem ...
Back to Top
Orgazmatron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orgazmatron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 18:29
link do zadnjega posta je sicer čist desno... do zadnjega ki ga nisi prebral pa dvomim da se bo komu dal kodo popravlat... razn če je kak plugin za tale board na netu.
Back to Top
Nordy Nuš View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nordy Nuš Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 22:29
Meni je pa fajn, da so kode lepo pregledno zbrane spodaj :)

Joj Gorjanec, kako lep avatar :P :/
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.