Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Tuji koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Epica, 25.10.2009 Dunaj Avstrija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Epica, 25.10.2009 Dunaj Avstrija

 Post Reply Post Reply
Author
Message
|pyro| View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote |pyro| Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Epica, 25.10.2009 Dunaj Avstrija
    Posted: 12.Jul.2009 at 13:10
Epica ma koncert 25.10. v avstriji, super, komaj čakam.
Back to Top
melaina View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.Jul.2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote melaina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2009 at 17:58
jst tut komaj čakam
Back to Top
VM-Wittmann View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Aug.2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote VM-Wittmann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2009 at 11:56
Bolj kot Epica me tja vleče Amberian Dawn. Dokaj mlad in neuveljavljen band z odličnimi komadi: http://www.myspace.com/amberiandawn


Back to Top
Shinu View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Mar.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shinu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2009 at 18:01
jaz pa še Epice nisem videl..in bi jo res srčno...mater prej mi niso bli tak dobri zaj bi mi prau pasal taki koncert=D
Such melancholy, burning the stars from skies
Back to Top
Trashed&Lost View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Jul.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Trashed&Lost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2009 at 16:05
Jaz sem jih komaj čakala videt letos v Wacknu, pa moram rečt, da me je Simone razočarala. Ne vem, če je mela sam slab dan al zmeraj v živo tako slabo poje :( Upam, da samo slab dan... Sicer pa sem šla glih gledat zdaj in na njihovi strani vidim, da imajo koncert v Munchnu, Backstage, 22. oktobra, pa razmišljam, da bi jih blo mogoče dobro it pogledat še enkrat v živo, pa se pol odločit. Na albumih mi je Simonino petje namreč ful všeč. Mogoče pa res, že ki majo Ensiferum tudi gor dan prej, pa se pogleda oboje? ... Hm... Ermm
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 6,000 seconds.