Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - SNEMANJE VIDEOSPOTOV
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

SNEMANJE VIDEOSPOTOV

 Post Reply Post Reply
Author
Message
erha View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Jul.2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: SNEMANJE VIDEOSPOTOV
    Posted: 19.Jul.2009 at 20:14
ker sem opazil da se na forumu nahaja veliko bandov sem se odločil da tudi tukaj podam ponudbo za snemanje videospotov....

snemamo na hd format z 35 mm adapterjem...vršimo tudi postprodukcijo, kolorkorekcijo in bandom pomagamo pri distribuciji spotov na tv postaje...

reference si lahko ogledate tukaj :

http://www.myspace.com/roberthedzet

info na myspace strani ali na outdoggyvideo@gmail.com

lp, robi (outdoggy team)


Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2009 at 09:40
Kewl, mogoče se vam kej javimo in d fjučr :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 17:19
Moj kolega je izrazil željo, da bi se preizkusil tudi v snemanju metal videospota. Žal se bojim, da se to ne bo zgodilo, ker je profesionalnost svojega dela v zadnjem času razvil že do tega nivoja, da zahteva kar precej plače - naprednejša oprema, grafična obdelava, itd.; tudi 3500 za kak konkretnejši spot, ki pride tudi na MTV, ampak povsem odvisno od spota, načeloma je lahko bistveno, bistveno manj.
To je sicer izven žepov večine slovenskih metal bendov, pa vseeno. Na http://www.blackout.si/ si lahko ogledate njegovo delo. Večinoma gre za štanc in rap spote ter reportaže, ampak kvaliteto izdelka je moč razbrati.
Trenutno končuje spot za Happy Ol' McWeasel, katere mislim, da mnogi metalci poznate.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6701
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 19:20
diy!!!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 19:56
Kot sem napisal, je bil honorar 3500 zgolj primer cene za tiste res napredne spote, ki vzamejo bistveno več snemalnega in postprodukcijskega časa. Vsekakor je pri modelu cena stvar dogovora in zahtevnosti videospota. Hotel sem le predstaviti njegovo znanje oz. njegove izdelke.
Kje ti pa potem zavrtijo spot, je pa predvsem odvisno od vez. Da prideš na kako glasbeno televizijo, je poleg tega treba pokazati tudi kako kvaliteto videospota. Če ne, potem pač pristaneš na Papriki, kjer me prime kozlat vsakič, ko slučajno preklapljam kanale Smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 21:33
jah, nevem no, pr nas odkar ni videospotnic, spot sploh ni neka promocija, v kero bi se splačal vlagat keš...

tist je bla oddaja, 5 al 7 dni na teden, vsak ne-doma narjen spotih (pa še ene par diy-ov) je bil predvajan par tednov al pa mescov, to se je pomoje poznal na slovesu k ga dans uživa recimo noctiferia?

dans pa bandi (ka js vem, obidil, one out of hell, negligence) posnamejo kr dost visokoproračunske spote in kaj?  jih zarolajo 2x po zgoraj omenjenih komercjalnih televizijah in pol se spoti vrtijo po internetu, pač tistmu k ime banda vtipka v iskalnik k jih hoče videt pa slišat....


aja, nobene antipromocije spote-snemalcem k se tu reklamirajo ne delam, podpiram jih, kr tut js rad vidim dobre spote (da ne omenjam kak velik vtis lahk na mene nrdi kak band, k ga recimo ne poznam, pa je še po možnosti iz 80h al pa 90h, pa vtipkam ime v youtubu in je taprvi link profi spot!!!)
, sam izražam mnenje glede scene s spoti pr nas....

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,703 seconds.