Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Union vs. Laško
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Union vs. Laško

Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Online
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2014 at 00:54
kera "brutalno" huda stran!:

jaz sem popizdil, ko sem videl tele slike:

Thumbs Up +1.000.000
Back to Top
megafreak87 View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megafreak87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2014 at 20:15

Fuck je tale dobr pirčk!!
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2014 at 19:27
Fucking Hell. Made in Germany:

ブレードランナー
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2014 at 22:58
Tole j pa zlata medalja na SLO festivalu piva 2014. Itak:

ブレードランナー
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 21:28
Lasko pijemo union scijemo
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 21:35
Pa ne vem če... jaz sem tudi mislil tako, dokler nisem poskusil tega v škartoc zavitega nefiltriranega... 

Mislim... odvisno od okusa, ampak meni je prow zakon bira! 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 22:11
A ni to že dost vseeno? Itak bo Heineken vso proizvodnjo iz Laškega v naslednjih 10 letih preselil v Ljubljano in bojo našo pivovarno tu zaprli. Upravo in vse že selijo in predčasno upokojujejo ljudi, verjetno sledijo še odpuščanja. Lastnik in ene in druge znamke pa je spet isti.

Nefiltriranega Uniona vsi hvalijo, bo treba probat. :)
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 22:11
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Pa ne vem če... jaz sem tudi mislil tako, dokler nisem poskusil tega v škartoc zavitega nefiltriranega... 

Js sm prešaltu bolj na češke pive in največ Kozla pijem, nism pa še tega nefiltriranega od Uniona. Baje z nefiltriranim prideš hitreje do ciroze.

...microaggressor & safe space destroyer
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 22:25
Po mojem dela cirozo alko in ne usedlina :)

ne vem, no... jaz sem bil zelo prijetno presenečen. Nisem maral laškega, uniona pa še manj. Laško sem pil potem, ko je pumpa že potegnila al pa ko ni blo druzga. Po unionu sem pa itak samo bruhal. Je pa tudi res, da nisem nek hud pivec (4bire=koma), pa še pivske kulture nimam (piva se ne guštira ampak se ga zliva vase), tako da mogoče nisem ravno ta prava oseba za ocenjevat...

Zdaj sva s kolegom spila pivo, ki ga je zvaril nekdanji kitarist Black Oath. Pohvalno dobro. Mislim, da je single hop apa...
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2017 at 07:22
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Js sm prešaltu bolj na češke pive in največ Kozla pijem, nism pa še tega nefiltriranega od Uniona. Baje z nefiltriranim prideš hitreje do ciroze.

Uf ja, Čehi jih majo "na tone"Big smile - Kozel je tut men precej pitenClap
Men je bil npr. špica tut Pilsner Urqel (tko nekak)

Nefiltriran union je pa svetel dober, temen mi je pa ne vem... Preveč kavnat okus? Mogoče ga pa nisem probal v pravem momentu, kaj vemSmile
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2017 at 10:00
men je pa Kozel najprej zelo sedel, samo potem, ko sem ga kr dost skonzumirala, mi je pa postal presladek ... zdej pa spet pijem Laško. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2017 at 23:10
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

men je pa Kozel najprej zelo sedel, samo potem, ko sem ga kr dost skonzumirala, mi je pa postal presladek ... zdej pa spet pijem Laško. 

hej mati, preveč sladko življenje imaš Wink

Js sm te dni čist overdoziral s poticami, piškoti in raznimi sladkarijami... mam prov slabo vest.

Edited by Potty Mouth - 10.Jan.2017 at 23:12

...microaggressor & safe space destroyer
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 21:19
Men je bil pa un domač per v Murglah dober. Tam med eno pošto pa nekim centrom. Neka picerija je to men se zdi.

Pa da ne povem kolk je un rock kafič bedarija v unmu centru. O fak.

Edited by Ijus - 12.Jan.2017 at 21:21
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 21:20
Pa eno obdobje sem full rad pil (kva je bil dober!) temnega točenega Gesserja. O fak. Uber dober per.
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2017 at 22:38
Union proizvaja samo eno dobro pivo: temno pivo Spar premium (se ne hecam :) drugo je zame umazana voda. Sej lasko tudi ni vec taka kot je bla leta nazaj. Uzivam pa z vsemi zvrsti piva, session bitter, ipa, stout, weiss, witbier, lambic/gueze, lager, bock, doppelbock. Belgijska piva sem nekoc pil zdej mi ne grejo vec. Raje pijem te ki sem napisal s posebnim pogledom na angleske zvsti. Na zdravje!
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2017 at 22:43
a to vi kupujete ta eksotična če bi tko rekel piva v special dedicated štacunah al majo kje v kakih super/mega/giga/supernova štacunah od tuša, mercatorja, špara,...

pa kake so kej cene? vem za eno dedicated pivsko štacuno v stari ljubljani ob nekem trgu ob nekem mostu k se gre za križanke/aškerčevo. tam so cene zasoljene da me je vse minil.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 15:44
Kak večji Spar ma neko malo izbiro, drugače ma pa Leclerc na Rudniku kr ok izbiro pa sprejemljive cene. Se pa ne spomnem več čist točno, menda tam od 1,8–3 € za 0,5 l flašo, odvisno od proizvajalca.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 15:47
v stari ljubljani je tud med novejšimi zadevami na trubarjevi: Že v redu, Primož

se grejo pa bolj prodajo piv višje kakovosti.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 15:55
en krat sem bil z matko v interšparu v celju v city centru. fak kolk vin. pa to ne moreš verjet. prov tist več k hrane v celi štacuni. nisem pa opazil kako je s pivi.

ne vem. piva so taka stvar da se je fajn jt mal pivoljuba. ne recimo pecivoljuba, ker to nekak ni. ne vem. ni. pivo pa je. al pa cigare. tobak mogoče. žgane pa to.

k* čem kdaj mel kej dnara si bom prvošu kako zalogo teh eksotičnih piv. prov šel bom nekam pa kupil za ene 300€ perov. pa sej najbrć nam dubu velik pera ampak okej. da vidm to tujino.

sej drugač laško pa unio nista men bnikol bla švoh. kaka sta pa danes pa ne vem. na zadnje sem pil kak mesec dni nazaj tega novega unionovga nefiltriranga svetlega. pa nč posebnega. še celo mogoče mal težek okus. utrujajoč.
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2017 at 18:59
Sem bil zdej parkrat v Za popen`t pivoteki. Kup odličih piv, ni pa za vsak dan, ker te kar dobro udari po denarnici. Ampak kdaj je treba mal pošnofat kaj se ustvarja v pivovarnah. Majo pa po mojem bolj majhno skladišče, tako da ni vedno tistega, ki si ga prejšnjič pil in ti je bil res dober. Pa probaš neki drugega Big smile Priporočam obisk. Se moram spet kej oglasit mimo pa pogledat kake še ne pokušene porterje Smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2018 at 13:31
Men je prov šik, da so tovrstne debate zginle iz lokalov.. ker je bizarno, da se folk krega okoli dveh znamk pod istim lastnikom, kot nekim regijskim ponosom, od katerega je domačega samo voda.

In z veseljem pozdravljam trend, ki je tu prisoten bi reku da dobre 3 leta, s tem da je v zanjem času res dobil pogon - kraft pivska scena. 

Začel sem s Brewdog Punk Ipa, ki sem jo točeno probal v Kranjskem beer pupu.. Prej sm časoma pomočil klun v kkšno irsko O'haro, ampak me ni prepričala, da bi se primarno na Ale sorte osredotočal. No, dns sm lager vrsto že skor popolnoma izločil iz sistema, in posežem po njej le še, če res ni nič drugega na sporedu.

Od domačih pivovarjev bi priporočil mariborski Lobik, sploh Fruitpocalypse now, ki ima precej tropsko noto in je po sočnosti že skoraj podobna radlerju, ampak ni nič soka dodanega - vse to z kombinacijo hmelja dosežejo.

http://www.facebook.com/LobikBrewery/
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2018 at 15:44
Tole priporocam ce komu pod roke pride. Kot neljubitelja piva me je vseeno preprical, da je se upanje :)

Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2018 at 08:19
Hm, hecni so ti okusi. Meni npr. so razni porterji al pa stouti zanimivi zarad močnih/različnih okusov, ampak zgolj zato. Za žejo gasit so mi pa še najbolj lagerji (al sm blasfemerLOL) al pa kakšen navaden PA kot npr. Vega od Maistra (taka nevsiljiva grenkoba iz ozadja).

Gas Station v LJ (za orientacijo nekak med Orto barom in Žalami, hm, kako pomenljivoBig smile) ima tudi svoj (manjši) prostor / skladišče, kjer lahko naberete žlahten izbor piv. Sicer ima bogato paleto tujih piv tudi Pivoljub (Bežigrad, ob Dunajski cesti).
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2018 at 15:34
Hit letošnjega Metaldaysa (in tudi promocijsko izpostavljen, postreženo iz banje polne ledu) je:

Njam! Zelo pitno.. diši po še!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.063 seconds.