Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Abbath Guitar Lessons
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Abbath Guitar Lessons

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Abbath Guitar Lessons
    Posted: 26.Aug.2009 at 13:46
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 14:05

sej je đek. mal ga je sram k mora pet, haha. k zascreama je zakon. ahaha. pol nar'di še enkrat. sliš se k konj. k se skoz zeza. huuuuuuuuhu! sem vedel da so immortal pravi!

se spomnem, k sem dobil eno pošiljko cdjev in vmes so bli immortal - pure holocaust. uleti fotr mim, vpraša kaj imaš to, rečem, nč, cdje. pokaž! kaj pa to piše? pure holocaust. holocaust?! nemci?! aušvic?! a si ti normalen?!?!?! :woot: ne!-ne! oči, to ne mislijo na aušvic, to ni nacistična muska. to je black metal! nekaj drugega!

in pol vidiš, k nastane cela zvrst NSBM, ahaha! jao, ej... čefurji na severu doing lepa brena ča-ča-ča meanwhile skinheadi doing na severu pa-pa-pa. haha.

Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 15:38
Eh, to ni pravi guitar lesson, k Abbath ni napravljen v pando.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 15:51
jaja to je staro...  ma še zmer zakon za videt Big%20smile
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 16:00
najboljši je, ko naredi grimase z jezikom!
MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 16:44

Abbath je legenda ! komaj cakam novo plato. drgac pa prophet,vsaka cast da se ti da vedno znova ukvarjat z Immortal...jaz tudi priblizno ne bi zapravljal toliko svojega casa za band ki mi ni vsec. najbrz te mocno moti da so veliko dosegli. predstavi na you tubu svoj izdelek pa bos imel zihr tudi ti kmalu cel fan klub za sabo Wink.

Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 18:30
profet je pa foooooouš...profet je pa fooooouš. to je šele smešn
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 18:44
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Abbath je legenda ! komaj cakam novo plato. drgac pa prophet,vsaka cast da se ti da vedno znova ukvarjat z Immortal...jaz tudi priblizno ne bi zapravljal toliko svojega casa za band ki mi ni vsec. najbrz te mocno moti da so veliko dosegli. predstavi na you tubu svoj izdelek pa bos imel zihr tudi ti kmalu cel fan klub za sabo Wink.

Sicer pa dragi grof peklenski. Časti ti ne morem izkazati, ker: Se nisem ukvarjal z immortal, ampak izključno z guitar lessons od Abatha, ki je res katastrofalen. Nikjer v tej temi nisem zapisal nič kar se tiče glasbe od Immortal, celo nisem nič zapisal glede Abbatha. Ciljal sem na kvaliteto igranja, ki se mora pokazati v guitar lessonsih, katere pa on žal (ali pa na srečo) ni dosegel.

Ubadam se z vsem kar me veseli in nasmeje. Ubadam se stvarmi, ki se me tičejo pa četudi mi nios všeč. In ker so Immortal in s tem Abbath del metal sveta me zanimajo. Če pa ti misliš, da je logično si pokrivat oči in biti nerazgledan je pa to tvoja stvar. Po eni strani je tudi tako bolje. Pa čeprav se ubadaš z mano - torej po tvoji logiki me maš na nek način rad? :>

Ne vem zakaj bi me močno motil njihov "uspeh". Za razliko od tebe sem se s tem človek pogovarjal (kjer je celo rekel, da še išče svoj kitarski zvok :D ) in ga celo rešil iz WC-ja v katerega se je zaklenil in se ni znal odkleniti. O tem, da so dosegli nek uspeh ne bi, ker je prvo treba opredili "uspeh".

O kakšnem izdelku govoriš? Menim, da je glasba od Immortal eno, guitar lesson pa drugo. So različna mnenja, če se je pri glasbi osmešil, ampak ni dvoma, da se v svojem guitar lessonu je. njegova sposobnost igranja kitare je praktično na ničli, kot da bi včerja začel igrati. Takšni kitaristi pač ne morejo naučiti kaj druge kitariste. S tem, da je posnel svoj guitar lesson je dokazal, da ne razume bistva guitar lessona in to je zelo smešno.

Menim še nadalnje, da Abbathu nimam kaj biti fouš.


Edited by Prophet - 26.Aug.2009 at 18:48
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 18:48
ni kaj,zasluzis si medaljo za posebne zasluge clovestvu Clap
 
drugace pa sem prej mislil na tisti tvoj POLizdelek ki si ga sam enkrat predstavil tu na paranoidu. whatever ne se prevec sekirat.


Edited by lord infernus - 26.Aug.2009 at 18:50
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 19:25
slab je odigral tole ja, ni pa to pokazatelj tega kako spreten pravzaprav je s kitaro, pa tud to ni vse. konc koncev večina guitar lessonov iz guitar worlda je predstavitev prepoznavnejših riffov avtorskih komadov oseb ki majo prezentacijo, neglede na zahtevnost, enim je všeč da lahko pisca komadov vidjo direktno pod prste in dobijo direkten vpogled v to kako je štiklc katerega obožujejo nastal. to je pomoje ciljna publika tega videa. kakorkoli, na brutal assaultu so mel super špil, slava jim.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 19:39
Kaj a tam na začetku kao kashmir igra od led zeppelin za krepnt hahaLOL
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 20:07
Come on ... to je abbath Smile njem se jebe za vse,rad se ga nažira in igra metal.a lohk človk še kej druzga hoče?
Kitaro pa obvlada pač tolk kolkr mu jo je treba znat ... ga ne bom obsoju zarad tega,dec je velik naredu.


Edited by Zupan - 26.Aug.2009 at 20:08
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 20:39
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

ni kaj,zasluzis si medaljo za posebne zasluge clovestvu Clap
 
drugace pa sem prej mislil na tisti tvoj POLizdelek ki si ga sam enkrat predstavil tu na paranoidu. whatever ne se prevec sekirat.
Saj je bil mišljen kot polizdelek. Ne skrbi, za neutemljena mnenja se sploh ne sekiram.

Ne pozabi, da je moj post tebi bil namenjem iz filantropičnih razlogov.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 20:40
Originally posted by Zupan Zupan wrote:

Come on ... to je abbath Smile njem se jebe za vse,rad se ga nažira in igra metal.a lohk človk še kej druzga hoče?
Kitaro pa obvlada pač tolk kolkr mu jo je treba znat ... ga ne bom obsoju zarad tega,dec je velik naredu.
Sej noben ne obsoja njega in njegove muzke. Gre za guitar lesson.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 21:21
po mojem je ta guitar lesson odraz njega samega. kot je reku Zupan, se tipu jebe za vse in tako tudi za ta GL. takšen pač je. tolko koz zgleda evil na koncertih, tolko je zajebant v vsakodnevnem življenju (Tolmin je samo primerTongue). To je Abbth in tak nam je všeč Thumbs%20Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 21:34
Prophet, zakaj pa ti ne posnames kasnega profi lessona? Ne ne, ne na guitar pro, na kitaro, sej ves ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 21:37
Saj zato je pa abath kul, ker se niti priblizno ne jemlje 100 resno, kaj sele tr00, zato pa ga mamo radi. res pa v videu ne pokaze ravno veliko talenta, ceprav zna spilat v zivo. Prophet kje pa si objavil svoj polizdelk prav rad bi ga cul, lah tudi na zs.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 21:56
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Prophet, zakaj pa ti ne posnames kasnega profi lessona? Ne ne, ne na guitar pro, na kitaro, sej ves ...
Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 22:10
Abbath gor ali dol, v temlem videu se ne izkaže ravno. :)

Do plate je pa še en mesec, če bojo sledili formuli ki je pri njih najbolj zažgala, bojo naredili neko mešanico At the Heart of Winter pa Damned in black. Upam sam da se bojo bolj potrudili kot pri zadnjih dveh albumih, ki sta sicer poslušljiva, ampak bi lahko bilo par reči boljših.

edit. tole bo zanje kr biznis, limited edition na 4ih vinilih je 90 evrov ... ne se hecat. Dead


Edited by rožica - 26.Aug.2009 at 22:15
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2009 at 23:57
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


[ Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 01:43
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Ciljal sem na kvaliteto igranja, ki se mora pokazati v guitar lessonsih, katere pa on žal (ali pa na srečo) ni dosegel.
So različna mnenja, če se je pri glasbi osmešil, ampak ni dvoma, da se v svojem guitar lessonu je. njegova sposobnost igranja kitare je praktično na ničli, kot da bi včerja začel igrati. Takšni kitaristi pač ne morejo naučiti kaj druge kitariste. S tem, da je posnel svoj guitar lesson je dokazal, da ne razume bistva guitar lessona in to je zelo smešno.
 
Verjetno gre za to, da se on uči igrat kitaro v tem videu (potemtakem guitar lesson). Nekaj a la self guitar lesson.
 
+ škoda, da si ga sploh rešil iz WC-ja, "to shit his own". LOL
Naučil se bogvekaj ni, ampak čez kakih 100 let mu bo uspelo odigrat točno en riff - sej je immortal :D

Vsakega človeka bi potegnu iz dreka ;)
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 01:57
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Abbath je legenda ! komaj cakam novo plato. drgac pa prophet,vsaka cast da se ti da vedno znova ukvarjat z Immortal...jaz tudi priblizno ne bi zapravljal toliko svojega casa za band ki mi ni vsec. najbrz te mocno moti da so veliko dosegli. predstavi na you tubu svoj izdelek pa bos imel zihr tudi ti kmalu cel fan klub za sabo Wink.


ce ga pa jz skos posiljujem z njimi.. :P


Edited by grafin - 27.Aug.2009 at 02:01
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 02:00
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Prophet, zakaj pa ti ne posnames kasnega profi lessona? Ne ne, ne na guitar pro, na kitaro, sej ves ...
Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>

lol :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 05:13
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Prophet, zakaj pa ti ne posnames kasnega profi lessona? Ne ne, ne na guitar pro, na kitaro, sej ves ...
Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>


Eh, pejdi kuhat pasulj ... bomo drugi skrbeli za glasbo:)


Edited by Ventor - 27.Aug.2009 at 05:19

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 11:45
Hmmm, ne vem, zakaj se tako trobentamo okrog Immortal.

ABBATH BEATS PETRUCCI :p
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 12:16
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>


Se strinjam z večino kar si napisal v tej temi, ampak tole pa je čez mejo.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 12:31
Ma jest se čist strinjam tuki z Zupanom pa Frogstompom - ma ne vi njega resno jemat :D
Sej tut tale video pomoje ni mišljen kot pravi gutar lesson, ampak je bolj tipična Abbath zajebancija. Sam poglejte ga kako igra no, tip igra kitaro k jest doma, k neke naključne riffe probavam pol pa kr neham pa naprej neki druzga igram. Pa da ne omenjamo grimas hehe.
Uglavnem men je ta "lesson" čist kul, ampak (Prophet ne me narobe razumet) samo kot "lesson". Če bi bil Abbath resna oseba pa bi tkole igral, pol bi se jest sam za glavo prjel :)
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 14:06
Jebeš corpsepaint, tale imidž bi bil the best :D
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 15:07
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Ma jest se čist strinjam tuki z Zupanom pa Frogstompom - ma ne vi njega resno jemat :D
Sej tut tale video pomoje ni mišljen kot pravi gutar lesson, ampak je bolj tipična Abbath zajebancija. Sam poglejte ga kako igra no, tip igra kitaro k jest doma, k neke naključne riffe probavam pol pa kr neham pa naprej neki druzga igram. Pa da ne omenjamo grimas hehe.
Uglavnem men je ta "lesson" čist kul, ampak (Prophet ne me narobe razumet) samo kot "lesson". Če bi bil Abbath resna oseba pa bi tkole igral, pol bi se jest sam za glavo prjel :)
Važno je, da je zabavno. ;)
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 15:28
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Jebeš corpsepaint, tale imidž bi bil the best :D


+1 :)
.....
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 16:14
VENOM arrrgh FUCK ITTT!¨!!! 
Back to Top
Zmešnjavca View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zmešnjavca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 16:43
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Jebeš corpsepaint, tale imidž bi bil the best :D


Itak, kakor da bi tega klovna gledov, sam še kak lanac mu manjka in par zapestnic pa bi bila enaka.

http://www.youtube.com/watch?v=hLa6iW7dRf4&feature=related


Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 16:59
Originally posted by Mirage Mirage wrote:

VENOM arrrgh FUCK ITTT!¨!!! 


hahha, ja.:D Abbath FTW.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 18:24
hja, tale tip je pač mal pozerja, pa čupico popravla ves lep, sam dobr igra. Nimam kej rečt, ne dobr - totalno raztura!
Sm že vidu ene druge lessne od njega, k je soliral.... men je ful dobr, pokaže, da zna bit black metal  ful tehnična muzka in celo zanimiva (kar se rifanja tiče! :). Na sploh Immortal meni en boljših black metal bendov (kar jih sploh poznam LOL
 
imiđ mu pa za moje pojme še zmer 100x bolj takle sede, kokr pa da so uni pajaci v spotihWink


Edited by Wind Carrier - 27.Aug.2009 at 18:25
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 22:29
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

Na sploh Immortal meni en boljših black metal bendov (kar jih sploh poznam LOL


Se kr strinjam, čeprou jih ne poslušam doma (nimam nč njihove muzike). Sm jih vidu junija na enem festivalu in so bli prou zanimivi, še bolj zanimiv mi je bil pa Žiletov nastop na Metal karaokah.
FUCK THE WORLD
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 22:49
men so immortal zakon, se posebi ce izpostavim plate iz zacetk devetdesetih, oziroma sred devetdesetih
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 23:03
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Prophet, zakaj pa ti ne posnames kasnega profi lessona? Ne ne, ne na guitar pro, na kitaro, sej ves ...
Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>


Eh, pejdi kuhat pasulj ... bomo drugi skrbeli za glasbo:)
Če boste vi kapitalisti skrbeli za glasbo, jo bo kmalu konec.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 23:04
Originally posted by Zmešnjavca Zmešnjavca wrote:

Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Jebeš corpsepaint, tale imidž bi bil the best :D


Itak, kakor da bi tega klovna gledov, sam še kak lanac mu manjka in par zapestnic pa bi bila enaka.

http://www.youtube.com/watch?v=hLa6iW7dRf4&feature=related


Glam pozna več preoblek :P
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 10:27
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Prophet, zakaj pa ti ne posnames kasnega profi lessona? Ne ne, ne na guitar pro, na kitaro, sej ves ...
Veš moje igranje kitare je tko kot tvoj bend, moru bi plačat, da bi me množice gledale :>


Eh, pejdi kuhat pasulj ... bomo drugi skrbeli za glasbo:)
Če boste vi kapitalisti skrbeli za glasbo, jo bo kmalu konec.


Ja, prav imas ... midi is the future of music!Clap

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 14:52
Mislim, da sem že takrat povedal, da je to polizdelek in naj se ga tretira le idejno. Me pa sploh ne moti, da ga nonstop izpostavljaš. Če ne drugače mi delaš reklamo. Vprašanje je tudi, koliko je to slaba reklama, saj na koncu koncev ne mislijo vsi enako kot ti, sploh pa tisti, ki ti ne verjamejo na slepo.

Kar se tiče pa plačevanja bendov, da kje igrajo: Naj igra tisti bend, ki je boljši, ne pa tisti, ki je več plačal, oziroma sploh plačal. Na koncu koncev pa si lahko tudi plačate turnejo, ampak bo vaša glasba tista, ki bo presodila, da si vas bo kdo zapomnil.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 15:40
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Mislim, da sem že takrat povedal, da je to polizdelek in naj se ga tretira le idejno. Me pa sploh ne moti, da ga nonstop izpostavljaš. Če ne drugače mi delaš reklamo. Vprašanje je tudi, koliko je to slaba reklama, saj na koncu koncev ne mislijo vsi enako kot ti, sploh pa tisti, ki ti ne verjamejo na slepo.Kar se tiče pa plačevanja bendov, da kje igrajo: Naj igra tisti bend, ki je boljši, ne pa tisti, ki je več plačal, oziroma sploh plačal. Na koncu koncev pa si lahko tudi plačate turnejo, ampak bo vaša glasba tista, ki bo presodila, da si vas bo kdo zapomnil.



in si jih rabu 4 mesce zmerjat s kapitalisti da si to ugotovil? genialno.

men so ušeč, v živo so večkrat prepričal, pa kot si reku, ne mislijo vsi enako.

na srečo ne razmišljajo tako kot ti, ker to da teb svirajo pa men pa fabotu pa sajmonu do konca življenja jih ne bo pripeljalo daleč. uprašanje če jih plačana turneja bi, je pa vredno poskusit. glasba s samo promocijo nima skupne točke, to je naloga manegerja(kar je ponavadi oseba znotraj banda pri teh lokalnih razsežnostih).

20-30 let nazaj je blo drugače met metal band, dans si pa ne predstavljam da bi en band uspel samo zarad muske.. kdo ga bo pa gor spravil? fani? hahahahaha. vsak petek pa soboto se 100 slovenskih metalcev odloči it pogledat koncert, plačat 5 eur za karto pa nasledn dan podelit vtise na paranoidu. najbrž je v ostalih državah isto. kako se tretira predskupine na koncertih večjih bandov pa itak lahko sklepamo po obisku.. pr prvem se lih litra dobr odpre pred vpkjem, hedlinerje se hod pogledat. konc koncev je naporno bit v prevročem prešvicanem zadušljivem prostoru s predrago pjačo 6 ur, brez možnosti izhoda.

skratka, kritizirej kokr hočeš.. ampak dej še neki čez pol, predlog, rešitev, navedi primer banda, ki si po tvoje zasluži namesto keller s svojo super glasbo uspevat. pa da bo lažje, prvo navedi primer banda, ki je tako že uspel, pol pa še imaginarno, če bi vsi tko razmišljali kot ti in bi res band mel možnost samo zaradi glasbe prodret, kakšna je vloga fanov tu?


Edited by frogstomp - 28.Aug.2009 at 15:43
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 16:07
ja pa še s tem de dost folka jamra de je 5€ prevelka vstopnina ... kko bo poj bend kam pršu?

sicer ste pa že dolgočasni s prerekanjem o tem...

tle je abbathova tema ! :)))))
.....
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 16:12
Meni se tudi ne zdi nič takega, če si bend plača, da nastopi. Dokler se ne prilagajajo načrtno okusu poslušalcev s samo musko, je ok.
A zato so pol kapitalisti, hehe? (Pa zakaj je kapitalist sploh žaljivka?)
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 17:13
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Kar se tiče pa plačevanja bendov, da kje igrajo: Naj igra tisti bend, ki je boljši, ne pa tisti, ki je več plačal, oziroma sploh plačal. Na koncu koncev pa si lahko tudi plačate turnejo, ampak bo vaša glasba tista, ki bo presodila, da si vas bo kdo zapomnil.
ja dopovej ti to založbam pa menedžerjem k pobirajo keš...mislm da bi marsiker bend raj meu sabo na turneji ene dobre predskupine kt pa ene slabe k so zravn sam zato ker so več plačale
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:00
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Mislim, da sem že takrat povedal, da je to polizdelek in naj se ga tretira le idejno. Me pa sploh ne moti, da ga nonstop izpostavljaš. Če ne drugače mi delaš reklamo. Vprašanje je tudi, koliko je to slaba reklama, saj na koncu koncev ne mislijo vsi enako kot ti, sploh pa tisti, ki ti ne verjamejo na slepo.Kar se tiče pa plačevanja bendov, da kje igrajo: Naj igra tisti bend, ki je boljši, ne pa tisti, ki je več plačal, oziroma sploh plačal. Na koncu koncev pa si lahko tudi plačate turnejo, ampak bo vaša glasba tista, ki bo presodila, da si vas bo kdo zapomnil.



in si jih rabu 4 mesce zmerjat s kapitalisti da si to ugotovil? genialno.

men so ušeč, v živo so večkrat prepričal, pa kot si reku, ne mislijo vsi enako.

na srečo ne razmišljajo tako kot ti, ker to da teb svirajo pa men pa fabotu pa sajmonu do konca življenja jih ne bo pripeljalo daleč. uprašanje če jih plačana turneja bi, je pa vredno poskusit. glasba s samo promocijo nima skupne točke, to je naloga manegerja(kar je ponavadi oseba znotraj banda pri teh lokalnih razsežnostih).

20-30 let nazaj je blo drugače met metal band, dans si pa ne predstavljam da bi en band uspel samo zarad muske.. kdo ga bo pa gor spravil? fani? hahahahaha. vsak petek pa soboto se 100 slovenskih metalcev odloči it pogledat koncert, plačat 5 eur za karto pa nasledn dan podelit vtise na paranoidu. najbrž je v ostalih državah isto. kako se tretira predskupine na koncertih večjih bandov pa itak lahko sklepamo po obisku.. pr prvem se lih litra dobr odpre pred vpkjem, hedlinerje se hod pogledat. konc koncev je naporno bit v prevročem prešvicanem zadušljivem prostoru s predrago pjačo 6 ur, brez možnosti izhoda.

skratka, kritizirej kokr hočeš.. ampak dej še neki čez pol, predlog, rešitev, navedi primer banda, ki si po tvoje zasluži namesto keller s svojo super glasbo uspevat. pa da bo lažje, prvo navedi primer banda, ki je tako že uspel, pol pa še imaginarno, če bi vsi tko razmišljali kot ti in bi res band mel možnost samo zaradi glasbe prodret, kakšna je vloga fanov tu?
Od kje tebi ocena kaj in kdaj sem jaz kaj ugotovil? Koliko vem nimaš pogleda v moje možgane. Genij.

Ostalo pa mislim, da ni tako črnogledo, kot si ti misliš. Seveda se strinjam do neke mere s tabo in s Kali, ampak menim, da niso vsi v metal svetu mahnjeni na denar in da obstajajo ljudje, ki še vedno cenijo kvaliteto v glasbi.

Vprašanje je, kaj je bilo prej... al da je folk v metal svetu postal apatičen za koncertno dogajanje, al so organizatorji začel prej metat bende vn bende, ki so zato plačali. Jst menim, da se je to začelo dogajati hkrati in je povezano. Dejstvo je, da več bendov si bo plačevalo turneje, več slabih bendov bo na koncertih. Ja seveda bomo meli več koncertov in bo lahko med tremi dreki bil en dober bend. Ampak za vsak tak koncert bomo moral plačat. In za vsak drek, ko bo igral, ker je plaču bo drug bend, ki ni dal dnarja izvisel.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:01
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Meni se tudi ne zdi nič takega, če si bend plača, da nastopi. Dokler se ne prilagajajo načrtno okusu poslušalcev s samo musko, je ok.
A zato so pol kapitalisti, hehe? (Pa zakaj je kapitalist sploh žaljivka?)
Ti ne hodiš redno na "malo večje" koncerte, ne? :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:02
Originally posted by _wasted-tina_ _wasted-tina_ wrote:

ja pa še s tem de dost folka jamra de je 5€ prevelka vstopnina ... kko bo poj bend kam pršu?

sicer ste pa že dolgočasni s prerekanjem o tem...

tle je abbathova tema ! :)))))
Ma folk bi jamru, če bi bla karta 1 cent. Kdo bo hotu it na koncert bo šou za en cent al pa za 10€.


Edited by Prophet - 28.Aug.2009 at 18:02
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:06
ja to je res...

sam se pa še zmer najdejo osebki ke rajš nabavjo 6packa pa posedajo pred dvorano pa jamrajo kok je draga karta butli:) al je 1 cent al pa 20€ ...

ma pa sj sploh ni važn:D

abbath je zabavn:P :D

.....
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:08
Itak.Za navianje vsak vikend za čez 30e pa je dnar.Razlika je med Pjancom pa metalcom.Sam eni tega ne kapirajo zgledaConfused
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2009 at 18:19
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Mislim, da sem že takrat povedal, da je to polizdelek in naj se ga tretira le idejno. Me pa sploh ne moti, da ga nonstop izpostavljaš. Če ne drugače mi delaš reklamo. Vprašanje je tudi, koliko je to slaba reklama, saj na koncu koncev ne mislijo vsi enako kot ti, sploh pa tisti, ki ti ne verjamejo na slepo.Kar se tiče pa plačevanja bendov, da kje igrajo: Naj igra tisti bend, ki je boljši, ne pa tisti, ki je več plačal, oziroma sploh plačal. Na koncu koncev pa si lahko tudi plačate turnejo, ampak bo vaša glasba tista, ki bo presodila, da si vas bo kdo zapomnil.




in si jih rabu 4 mesce zmerjat s kapitalisti da si to ugotovil? genialno.

men so ušeč, v živo so večkrat prepričal, pa kot si reku, ne mislijo vsi enako.

na srečo ne razmišljajo tako kot ti, ker to da teb svirajo pa men pa fabotu pa sajmonu do konca življenja jih ne bo pripeljalo daleč. uprašanje če jih plačana turneja bi, je pa vredno poskusit. glasba s samo promocijo nima skupne točke, to je naloga manegerja(kar je ponavadi oseba znotraj banda pri teh lokalnih razsežnostih).


20-30 let nazaj je blo drugače met metal band, dans si pa ne predstavljam da bi en band uspel samo zarad muske.. kdo ga bo pa gor spravil? fani? hahahahaha. vsak petek pa soboto se 100 slovenskih metalcev odloči it pogledat koncert, plačat 5 eur za karto pa nasledn dan podelit vtise na paranoidu. najbrž je v ostalih državah isto. kako se tretira predskupine na koncertih večjih bandov pa itak lahko sklepamo po obisku.. pr prvem se lih litra dobr odpre pred vpkjem, hedlinerje se hod pogledat. konc koncev je naporno bit v prevročem prešvicanem zadušljivem prostoru s predrago pjačo 6 ur, brez možnosti izhoda.

skratka, kritizirej kokr hočeš.. ampak dej še neki čez pol, predlog, rešitev, navedi primer banda, ki si po tvoje zasluži namesto keller s svojo super glasbo uspevat. pa da bo lažje, prvo navedi primer banda, ki je tako že uspel, pol pa še imaginarno, če bi vsi tko razmišljali kot ti in bi res band mel možnost samo zaradi glasbe prodret, kakšna je vloga fanov tu?
Od kje tebi ocena kaj in kdaj sem jaz kaj ugotovil? Koliko vem nimaš pogleda v moje možgane. Genij.Ostalo pa mislim, da ni tako črnogledo, kot si ti misliš. Seveda se strinjam do neke mere s tabo in s Kali, ampak menim, da niso vsi v metal svetu mahnjeni na denar in da obstajajo ljudje, ki še vedno cenijo kvaliteto v glasbi.Vprašanje je, kaj je bilo prej... al da je folk v metal svetu postal apatičen za koncertno dogajanje, al so organizatorji začel prej metat bende vn bende, ki so zato plačali. Jst menim, da se je to začelo dogajati hkrati in je povezano. Dejstvo je, da več bendov si bo plačevalo turneje, več slabih bendov bo na koncertih. Ja seveda bomo meli več koncertov in bo lahko med tremi dreki bil en dober bend. Ampak za vsak tak koncert bomo moral plačat. In za vsak drek, ko bo igral, ker je plaču bo drug bend, ki ni dal dnarja izvisel.



a lahko do konca odgovoriš na vprašanje prosm?

primer: men je top plata prejšnjega leta nov izdelek cynic, pa recimo da bi bil to njihov prvenec, da bi s tok dobro plato vn pršli, mladi nadobudni metalci brez 20 let zaledja.. kako bi mogli ravnati da bi to glasbeno odlično podelili s svetom? ker to da te dodajo na myspace baš ni neki pokazatelj uspešnosti zaradi glasbenega talenta.. promotorji, založbe in organizatorji pa vrjamem da izbirajo tisto, kar je rentabilno. tud s tem da si mladi povzpetniki plačujejo turneje pomoje (govorim na pamet, oz. po pričanju črta v neki drugi temi) vsaj posredno financira uspešne metal glasbenike, ki živjo od pisanja komadov in turnej.. čeprov tale "fond" grdo smrdi po tem kar dela sazas, s tem da krade alternativi in oskrbuje 20 glav popkulture...

še vedno, teoretično me zanima kakšno rešitev maš v mislih.. nej opozorim da ni vsem organizatorjem v interesu za metal it v minus, v sloveniji pa mamo na srečo dost entuziastov, ki se iz dneva v dan žrtvujejo da pravi metal v domačih logih odmeva. svaka čast, jst useen mislim da jim pripada renta do konca življenja:)


Edited by frogstomp - 28.Aug.2009 at 18:20
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.