Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - burzum oftopik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

burzum oftopik

 Post Reply Post Reply Page  <12345 37>
Author
Message
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2007 at 17:15
[ in tut se ne strinjam, da se custev ne da razumet in ne kontrolirat.. dandanes so razvite mnoge vede (ki jim sicer se mnogo manjka, da bi lahko vse pojasnile) od psihologije in raznih psihoanaliticnih sol, ki se trudijo razumet emocije..  kontrola nad custvi je pa stvar posameznika oziroma dolocenih druzbenih skupin, ki jim je to vzor ali celo kategoricni imperativ..[/QUOTE]
 
...torej kako neutraliziraš čustva če si nesrečno zaljubljen? ... z lobotomijo???Stern%20Smile 
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2007 at 17:47
Psihoanaliza je totalna bedarija in se je tudi v Ameriki kjer so na ta račun mastno služili poslužujejo vse manj ker niso z njo nikamor prišli.
Raver, samomor tudi pomaga LOL. Samo v končni fazi pa če si sposoben normalno razmišljati se kmalu zaveš da nihče ni takega bremena kot si ga nalagaš vreden.


Edited by devlin - 17.Dec.2007 at 17:49
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Utgardaloki View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Utgardaloki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2007 at 17:56
Originally posted by grafin grafin wrote:

... kontrola nad custvi je pa stvar posameznika oziroma dolocenih druzbenih skupin, ki jim je to vzor ali celo kategoricni imperativ..
 
grafin, vsakič, ko preberem kakšen tvoj prispevek in pridem do konca, se kar ustrašim, ko pride še tisti "se opravicujem za oftopik.. :>", ker se mi zdi praktično vedno neupravičen in preveč integriran v predhodno besedilo. Morda bi veljalo premisliti o uporabi 50 odstotne sive barve za ta podpis? Wink
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2007 at 08:41
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Mogoce glih zato, ker jih ne znamo razlozit? Ce mas nekoga rad ga pac mas, ker tko cutis, cutis zmajcke u trebuhu, si nervozn, ko cakas, kemija, tist stisk u zelodcu, ko to osebo zagledas...To so vse odzivi telesa na custvo. Da si mi potem razlagamo, rd ga/jo mam, ker je tak pa tak, pa ma tist pa to, idt... je samo bezanje pred dejstvom, da custev ne razumemo in ne mormo kontrolirat. Torej - so nagonska, bolj jih upostevamo, bolj zadovoljni smo.  Smile
 
hja, zlo poenostavljeno zveni tole.. tok, da ti lahko kontriram se z eno poenostavljeno verzijo.. Cool
dolocene emocije so nagonske, to je res.. obstajajo pa tut emocije, ki so pogojene s socializacijo, z nasimi izkusnjami, so priucene.. recimo, to da kdo sovrazi zide, verjetno ni glih nagonsko.. ali pac se kdo ne bi strinjal z mano Evil%20Smile
in tut se ne strinjam, da se custev ne da razumet in ne kontrolirat.. dandanes so razvite mnoge vede (ki jim sicer se mnogo manjka, da bi lahko vse pojasnile) od psihologije in raznih psihoanaliticnih sol, ki se trudijo razumet emocije..  kontrola nad custvi je pa stvar posameznika oziroma dolocenih druzbenih skupin, ki jim je to vzor ali celo kategoricni imperativ..


Hja tukaj vedno pride do te tezave, da si jest razlagam stvari ponavadi cisto po svoje. Sovraziti Zide zame ni custvo ampak naucen vzorec vedenja. Ok, zdj poreces; sovrastvo je custvo. Zame ni, zame je sovrastvo splet okoliscin, dejanj sebe in drugih etc. ki pripeljejo do velikega odpora (sovrastva). Vs ta mumbo jumbo okoli osnovnih in sestavljenih custev, ki so me z njim pitali po solah je meni malo mimo. Custva so tisto, kar je v tvoji naravi od zacetka. Vse ostalo je nauceno in s tem posledicno odprto za manipulacijo. Po mojem se z custvi ne da manipulirati, nikoli se ne odlocis; tega bom ljubil, tega se bom bal etc. ampak to enostavno cutis. Ce pa pride do situacije (gremo nazaj k Zidom), ko nekdo poizkuša nekoga pripraviti do ljubosumja, sovrastva, takrat se o custvih pri meni neha. Ljubosumje je strah pomesan z "zeljo" nekoga da ti skoduje (naprimer, moznosti je vec), torej je zame ljubosumje samo stanje v katerem si, cutis pa dejansko strah. Ostale pritikline, ki te potem mesajo namislijo mozgani sami.

Upam, da sem napisal saj relativno smiselno-do pretezno razumljivo, ura je zgodnja in ze od pre-zgodnje ure tekam po hisi, kuham caje in iscem lekadole za mojo bolno gospodicno tako, da se opravicujem za kaksen prevelik nesmisel. Glava se ne dela pravilno Wink


Edited by Atuin - 18.Dec.2007 at 08:41
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2007 at 12:54
Moram reči da tudi sam ločim vzorce obnašanja in čustva in da je Atuin to lepo razložil.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2007 at 13:13
Originally posted by raver raver wrote:

[ in tut se ne strinjam, da se custev ne da razumet in ne kontrolirat.. dandanes so razvite mnoge vede (ki jim sicer se mnogo manjka, da bi lahko vse pojasnile) od psihologije in raznih psihoanaliticnih sol, ki se trudijo razumet emocije..  kontrola nad custvi je pa stvar posameznika oziroma dolocenih druzbenih skupin, ki jim je to vzor ali celo kategoricni imperativ..
 
...torej kako neutraliziraš čustva če si nesrečno zaljubljen? ... z lobotomijo???Stern%20Smile 
[/QUOTE]
 
poskusiti ni greh, pravjo.. Wink
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2007 at 13:18
Originally posted by Utgardaloki Utgardaloki wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

... kontrola nad custvi je pa stvar posameznika oziroma dolocenih druzbenih skupin, ki jim je to vzor ali celo kategoricni imperativ..
 
grafin, vsakič, ko preberem kakšen tvoj prispevek in pridem do konca, se kar ustrašim, ko pride še tisti "se opravicujem za oftopik.. :>", ker se mi zdi praktično vedno neupravičen in preveč integriran v predhodno besedilo. Morda bi veljalo premisliti o uporabi 50 odstotne sive barve za ta podpis? Wink
 
jah, no ne vem.. eni vidjo oftopik tam, kjer ga jaz ne.. pac za vsak slucaj.. Smile da se izognem pihanju iz nosa & skriipanju z zobmi.. Big%20smile je nastal v casu, ko me je rahla mozganska kap in nism mela druge ideje.. ne zeni si pretirano h srcu.. Wink
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2007 at 13:19
Originally posted by devlin devlin wrote:

Moram reči da tudi sam ločim vzorce obnašanja in čustva in da je Atuin to lepo razložil.
 
custvo = sovrastvo do zidov
vedenjski vzorec = sovraznost do zidov
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2007 at 13:35


Hja tukaj vedno pride do te tezave, da si jest razlagam stvari ponavadi cisto po svoje. Sovraziti Zide zame ni custvo ampak naucen vzorec vedenja. Ok, zdj poreces; sovrastvo je custvo. Zame ni, zame je sovrastvo splet okoliscin, dejanj sebe in drugih etc. ki pripeljejo do velikega odpora (sovrastva). Vs ta mumbo jumbo okoli osnovnih in sestavljenih custev, ki so me z njim pitali po solah je meni malo mimo. Custva so tisto, kar je v tvoji naravi od zacetka. Vse ostalo je nauceno in s tem posledicno odprto za manipulacijo. Po mojem se z custvi ne da manipulirati, nikoli se ne odlocis; tega bom ljubil, tega se bom bal etc. ampak to enostavno cutis. Ce pa pride do situacije (gremo nazaj k Zidom), ko nekdo poizkuša nekoga pripraviti do ljubosumja, sovrastva, takrat se o custvih pri meni neha. Ljubosumje je strah pomesan z "zeljo" nekoga da ti skoduje (naprimer, moznosti je vec), torej je zame ljubosumje samo stanje v katerem si, cutis pa dejansko strah. Ostale pritikline, ki te potem mesajo namislijo mozgani sami.

Upam, da sem napisal saj relativno smiselno-do pretezno razumljivo, ura je zgodnja in ze od pre-zgodnje ure tekam po hisi, kuham caje in iscem lekadole za mojo bolno gospodicno tako, da se opravicujem za kaksen prevelik nesmisel. Glava se ne dela pravilno Wink
[/QUOTE]
 
ok, mnogo bolje.. da debatiramo dalje..Smile
v cem se recimo ljubezen, al pa veselje al pa zalost al razlikuje od sovrastva, ki si ga opisal kot splet okoliscin, dejanj sebe in drugih etc.?
kaj pomeni, custva so v nasi naravi od zacetka? in kaj je vse ostalo?
jz mislm, da so majo vsa obcutja zlo komplexne vzvode, motive, lastnosti in jih je tezko opisat z eno samo besedo..
jz ljubosumje dojemam kot mesanico obcutkov negotovosti, strahu, nizke samopodobe, nizke stopnje zaupanja, jeze.. pac v razlicnih odtenkih pri razlicnih ljudeh..
baah.. sori, dans mi ne gre, nism na filingu.. Confused drgac je ful tezko to ubesedit, da te ne zadane ksn but..
 
 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 08:14
Heart Veliko ljudi ima pa ljubosumje za znak pozornosti.. navezanosti. Po svoje ni v navezanosti sami nič slabega.. pa tudi v tem da človeka.. ali recimo domačo živalico zaznavaš v trebuhu. Amm.. Broken%20Heart kaj z občutkom ločevanja počneš.. menda res druga stvar. Geek Raver.. kadar si zaljubljen do ušes lobotomija ne pomaga.. ker nad ušesi po taki logiki ni česa sumljivega odkriti. Wink
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 10:00
Originally posted by grafin grafin wrote:



Hja tukaj vedno pride do te tezave, da si jest razlagam stvari ponavadi cisto po svoje. Sovraziti Zide zame ni custvo ampak naucen vzorec vedenja. Ok, zdj poreces; sovrastvo je custvo. Zame ni, zame je sovrastvo splet okoliscin, dejanj sebe in drugih etc. ki pripeljejo do velikega odpora (sovrastva). Vs ta mumbo jumbo okoli osnovnih in sestavljenih custev, ki so me z njim pitali po solah je meni malo mimo. Custva so tisto, kar je v tvoji naravi od zacetka. Vse ostalo je nauceno in s tem posledicno odprto za manipulacijo. Po mojem se z custvi ne da manipulirati, nikoli se ne odlocis; tega bom ljubil, tega se bom bal etc. ampak to enostavno cutis. Ce pa pride do situacije (gremo nazaj k Zidom), ko nekdo poizkuša nekoga pripraviti do ljubosumja, sovrastva, takrat se o custvih pri meni neha. Ljubosumje je strah pomesan z "zeljo" nekoga da ti skoduje (naprimer, moznosti je vec), torej je zame ljubosumje samo stanje v katerem si, cutis pa dejansko strah. Ostale pritikline, ki te potem mesajo namislijo mozgani sami.

Upam, da sem napisal saj relativno smiselno-do pretezno razumljivo, ura je zgodnja in ze od pre-zgodnje ure tekam po hisi, kuham caje in iscem lekadole za mojo bolno gospodicno tako, da se opravicujem za kaksen prevelik nesmisel. Glava se ne dela pravilno Wink
 
ok, mnogo bolje.. da debatiramo dalje..Smile
v cem se recimo ljubezen, al pa veselje al pa zalost al razlikuje od sovrastva, ki si ga opisal kot splet okoliscin, dejanj sebe in drugih etc.?
kaj pomeni, custva so v nasi naravi od zacetka? in kaj je vse ostalo?
jz mislm, da so majo vsa obcutja zlo komplexne vzvode, motive, lastnosti in jih je tezko opisat z eno samo besedo..
jz ljubosumje dojemam kot mesanico obcutkov negotovosti, strahu, nizke samopodobe, nizke stopnje zaupanja, jeze.. pac v razlicnih odtenkih pri razlicnih ljudeh..
baah.. sori, dans mi ne gre, nism na filingu.. Confused drgac je ful tezko to ubesedit, da te ne zadane ksn but..
 
 
[/QUOTE]

Show must go on Smile

Ammm tuki itak ni neke univerzalne resnice. In veliko stvari, ki jih ucijo ze stoletja jest pac nekako ne priznavam oziroma si jih razlagam po svoje. Custva in custvovanje so ena izmed njih. Zame vsaka stvar na katero vpljivajo zunanji dejavniki (recimo, da z izjemo srece in zalosti) niso custva, ker so pogojena z drugimi. Cutis sam, torej sam lahko cutis strah, cutis ljubezen, si vesel, ko se zjutraj zbudis al pa zalosten. Na stvar gledam precej bolj prvinsko. Nicesar ne sovrazis kar tako, ker to sovrazis, s tem si moral imeti slabo izkusnjo ali pa si slisal o tem veliko slabega. Torej so to posledice izkusenj, ucenja, spoznavanja in dojemanja okolice. Za vsakega drugace, dolocena custva pa so vsem enaka, jih cutimo vsi nekako brezpogojno. In to so zame prava custva, ki so skupna vsem ljudem. Ne sovrazijo vsi zidov ampak so vsi sposobni ljubiti naprimer. In, ko pride do sestavljenih custev...hja se ena klasifikacija vec, da lahko malo bolj kontroliramo in nadzorujemo to clovesko raso. Zakaj je miza miza? Ker je nekdo tako rekel? Hja, zame je lahko miza marjetica, ce sam tako hocem ane? In pottem naj bi imel tezave s komuniciranjem z okolico. Dobro, se vedno raje to kot, da bi moral vsako stvar sprejeti brezpogojno, ker pac tako je ze 500 let. Sam cutim, in vem kaj cutim, in tudi vem kdaj cutim ker mi tako narekuje srce, kdaj pa tako, kot mi narekuje glava. In to razliko hocem nekako pokazat. kar je v srcu so custva, kar je v glavi je odziv na okolico.

Moje skromno mnenje seveda Wink

LP
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 10:50
uuu, a zdej je zhe ljubezn na vrsti... shkoda k nimam chasa :S
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 11:12


 
 
[/QUOTE]

Show must go on Smile

Ammm tuki itak ni neke univerzalne resnice. In veliko stvari, ki jih ucijo ze stoletja jest pac nekako ne priznavam oziroma si jih razlagam po svoje. Custva in custvovanje so ena izmed njih. Zame vsaka stvar na katero vpljivajo zunanji dejavniki (recimo, da z izjemo srece in zalosti) niso custva, ker so pogojena z drugimi. Cutis sam, torej sam lahko cutis strah, cutis ljubezen, si vesel, ko se zjutraj zbudis al pa zalosten. Na stvar gledam precej bolj prvinsko. Nicesar ne sovrazis kar tako, ker to sovrazis, s tem si moral imeti slabo izkusnjo ali pa si slisal o tem veliko slabega. Torej so to posledice izkusenj, ucenja, spoznavanja in dojemanja okolice. Za vsakega drugace, dolocena custva pa so vsem enaka, jih cutimo vsi nekako brezpogojno. In to so zame prava custva, ki so skupna vsem ljudem. Ne sovrazijo vsi zidov ampak so vsi sposobni ljubiti naprimer. In, ko pride do sestavljenih custev...hja se ena klasifikacija vec, da lahko malo bolj kontroliramo in nadzorujemo to clovesko raso. Zakaj je miza miza? Ker je nekdo tako rekel? Hja, zame je lahko miza marjetica, ce sam tako hocem ane? In pottem naj bi imel tezave s komuniciranjem z okolico. Dobro, se vedno raje to kot, da bi moral vsako stvar sprejeti brezpogojno, ker pac tako je ze 500 let. Sam cutim, in vem kaj cutim, in tudi vem kdaj cutim ker mi tako narekuje srce, kdaj pa tako, kot mi narekuje glava. In to razliko hocem nekako pokazat. kar je v srcu so custva, kar je v glavi je odziv na okolico.

Moje skromno mnenje seveda Wink

LP
[/QUOTE]

Ali ni to isto kot je povedal Atuin? Da so čustva v nas in jih ne moremo pogojevati z razumom na katerega se vpliva. Tudi če kdo sovraži Žide samo zato ker da se vklopi v okolje in tuli s tropom bo nekje v sebi najverjetneje dvomil, tako kot večina kristjanov dvomi v cerkev. Sicer pa bom malo povprašal višje inštance na nevrologiji in drugin medicinskih vejah. Morda dobim kak bolj definiran odgovor ker me zdaj že blazno zanima kako je s tem, wikipedija pa se mi zdi za tako občutljivo področje presuhoparna. Wink
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 11:30
Saj to sem povedal jest Big%20smile Quote neki cudno dela.... 
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 01:37

I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2007 at 14:02
 *´¨)
¸..´¸..*´¨) ¸..*¨)
(¸..´ (¸..´
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2007 at 12:21
Bejžbejž¤ Smile
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 12:07
Sem se malo pozanimal glede čustev pri ustreznih osebah. Najprej so gladko pritrdile Grafin, nato pa sem jih s svojimi in Atuinovimi argumenti tako zmedel da niso bile več prepričane. V glavnem to področje je še samo precej nedefinirano ali pa se osebe s katerimi sem govoril temu niso posvečale dovolj.
Končna misel: Otrok se res rodi kot nepopisan list, vendar je to koliko bo mehak ali trd že vkalkulirano vanj. Ostalo naredi družba, vzorci ki jih od nje prejema in učenje. Glede na to da se tudi čustveni IQ da malo natrenirati...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
raver View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 01:07
da prekinem emo debato in grem v oftopik Big%20smile
 
I wake up in the morning and piss excellence
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 17:10
obozujem oftopike.. :))
drgac pa.. fejstno brado ma.. he.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 18:45
naj bi bla to njegova celica slučajno?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 19:25
ja, seveda.. sej pomoje se ma kr fino.. sam neta nima.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 19:43
Originally posted by devlin devlin wrote:

Sem se malo pozanimal glede čustev pri ustreznih osebah. Najprej so gladko pritrdile Grafin, nato pa sem jih s svojimi in Atuinovimi argumenti tako zmedel da niso bile več prepričane. V glavnem to področje je še samo precej nedefinirano ali pa se osebe s katerimi sem govoril temu niso posvečale dovolj.
Končna misel: Otrok se res rodi kot nepopisan list, vendar je to koliko bo mehak ali trd že vkalkulirano vanj. Ostalo naredi družba, vzorci ki jih od nje prejema in učenje. Glede na to da se tudi čustveni IQ da malo natrenirati...


No ja...itak se zivljenje posameznika ne zacne sele ob rojstvu, ampak ze ob spocetju. Zenska in moska spolna celica se zdruzita in vsaka prispeva po 23 kromosomov. Na njih je razvrsceno ogromno stevilo DEDNIH zasnov - genov. Ti vsebujejo informacije, ki pomenijo program za oblikovanje najrazlicnejsih lastnosti: telesnih in dusevnih. Ti dedni programi pa vsebujejo svojevrstna povelja, na podlagi katerih potekajo nasi kompleksni procesi v organizmu.
Ti procesi seveda s sovplivanjem avtonomne dejavnosti (samodejavnost AN) in dejavnikov okolja izoblikujejo nase vedenjske, telesne, osebnostne in dusevne lastnosti :>


You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 19:50
Aja pa kot vidim prejsne poste...saj je super, da razmisljate s svojo glavo, samo dolocene stvari so pa pribita dejstva, torej neke laicne teorije custvovanja so kvecjem duhovite :>
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2008 at 19:43

se ksn oftopik raj prosm..  ;)

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2008 at 21:15
Fak, ce nebi sebe videl tle bi ze mislu, da tukaj filofax ustvarja. Strasno.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 13:08
Dež pada : /.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 15:00
men je pa všeč dež... opere zrak, pa lahko prisluškuješ kako pada, pa če res ful lije odpreš okno in pogledaš vn in... ahh WinkBig%20smile
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 15:30
dež opere zrak.... zanimivo Smile 

Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 15:37
Originally posted by Freia Freia wrote:

men je pa všeč dež... opere zrak, pa lahko prisluškuješ kako pada, pa če res ful lije odpreš okno in pogledaš vn in... ahh WinkBig%20smile
ja! pa sprehod  skozi lokalen gozdiček v anoraku, neki najlepšega za mojo dušo. ahhBig%20smile
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 16:54
Interceptor intermezzo: BLATO, BLATO,...!!!!! Zrak je pa najboljši potem ko ga razelektri ena dobra nevihta.
Trenutna megla tišči ves smog nazaj dol...


Edited by devlin - 14.Jan.2008 at 16:54
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 01:02
ja, se strinjam. Ravno dans sm razmislu o sprehodu v gozd, v naravo...Pa sm prsov do ugotovitve, da morm to narest ob 6ih zjutraj, ce hocem kej od tega met...Zalostno....
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 11:03
Tle je pa tku fajn, ku mglo dol gledamo... ahhhh :)))))))))))))))))) phahahahaha :)))))))))))))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 22:04
MGLAAAAA!!!









Edited by Kilroy - 15.Jan.2008 at 22:11
ブレードランナー
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 23:01
sonce, piha, -9, efekt -20.. lp iz kanade
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 11:52
Tipično. Namesto na Hawaie v Kanado. Upam da se ne bo kak los podrgnil vate... Sicer pa ne vem če je tam bolj prijetno pozimi ali poleti(1000 lakes 1,000.000.000.000.000.000 mosquitos...).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 14:07
Jz sm tudi zhe nardila manjsho turco! :))))
http://www.pc.gc.ca/apps/dci/src/3d_e.asp?what=themes&sitename=themes&theme=np&btn_state=Texte%20seulement

glej kaj majo, neke bele zece, devlin




Edited by PiWi - 16.Jan.2008 at 14:15
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2008 at 18:32

ma kaki hawaii, kdo sploh hoce it tja.. :) mraz je cist zakon.. sneg je suh in okusno skriplje pod nogami.. vse je belo in romanticno.. polet pa mi najbrz ne bi blo tle za bit.. :/ tko ko se pul mrazu se tut vrocini..

 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2008 at 02:51
kva je z vami.. samo malo grem stran, pa ste cist bedni ratal.. in burzum oftopik stoji.. ze vec kot en mesc.. jao, jao.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2008 at 08:12
jp, noben nch ne pishe... kaj chsh... raver je izginil v megli chasov, ostali pa nimajo dost kosti za glodat... :) 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2008 at 10:14
No, ena slikca za mamo, ker je ni bilo z nami v petek


Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2008 at 11:00
Mizzi zehaaaaaaaaa Sleepy.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2008 at 02:46
u hvala za slikco.. sele zdej vidla.. zehajocega.. heheh
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2008 at 13:53
Kadarkoli odprem to temo, ne vem o čem se gre.Ermm
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Online
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2008 at 21:03
Po naslovu sodeč o vsemogočem, če pa kdo napiše kaj o Burzumu, se pa smatra kot offtopic.

ali pa ravno obratno: da je načelno o Burzumu, vse ostalo pa je offtopic.

Question
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2008 at 03:03
banshee, kaj mas samo avatar al tut mozgane od hrcka? :P

razpravljamo o vsem, samo o burzuma naceloma ne omenjamo.. ceprou je vcasih prou fajn prelomit kako nacelo ki si ga postavis sam.. hehehe.. blasphemy.. :)) tko da, norther, feel free to write.. tut kake sexisticne bomo veseli.. :P konc koncev je le cikfajt.. :)



Edited by grafin - 27.Feb.2008 at 03:12
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2008 at 11:07
Uuuuu sexsistične:) I can do that.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Online
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2008 at 13:38
Originally posted by grafin grafin wrote:

banshee, kaj mas samo avatar al tut mozgane od hrcka? :P



Tega pa res ne bi bilo treba, no... Stern%20Smile Sploh je pa to morski prašiček in ne hrček.


Edited by Banshee - 27.Feb.2008 at 13:39
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2008 at 13:48
Originally posted by Norther Norther wrote:

Kadarkoli odprem to temo, ne vem o čem se gre.Ermm


gre se v vsem.in ničemer
o vesolju in o dreku.o palačinkah in o zenfu.

ti je zdej kej bl jasn?Big%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2008 at 13:49
Originally posted by Banshee Banshee wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

banshee, kaj mas samo avatar al tut mozgane od hrcka? :P



Tega pa res ne bi bilo treba, no... Stern%20Smile Sploh je pa to morski prašiček in ne hrček.


torej sklepaš da ma morski prašiček večje možgane?al jih pa le bolje uporablaLOL


Edited by puzavnar - 27.Feb.2008 at 13:50
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 37>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.