Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 22.2.2008 METALURGIJA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

22.2.2008 METALURGIJA

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 16:16
thraw mi očitno ni usojeno videt, spet sm jih zamudil, bom drugič probal bit bolj zgodn:)

drač pa tok dobr odigranega koncerta že dolg ne, vsi trije bandi ki sm jih gledal natančni, energični, lep stik s publiko. buco bo kr uredu z crossbreed, samo mal se more na čase odločit kakšno tehniko petja bo uporabljal v danem trenutku, zdej je preveč mešal scream/semi growl/clean.. no pa sej je tud sam povedal da so meli šele 5 vaj, bo že s časoma:)

pr negligence mi je blo ušeč, da se je aleks prelevil v tapravega frontmana, in mislm da bom šel pogledat še na vrhniko, glede na to da band obljublja dat 2x več od sebe:)


zvok se mi je zdel perfekten. dvorana je bla dbest.
pot nazaj je bla pa mal kriva, pršli smo z avtom, nazaj pa taksi vlak bus:) smo se v celju še ustavli v musickafeju, da smo se greli do prvega vlaka:D
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 16:37
Po vseh problemih s prevozom smo tud mi pršl mal pogledat...bli mal prezgodni in šli na eno  dobro pico pol pa na koncert..
lepo je blo vidt spet vs folk...
koncert je bil overall zelo všečen...vsazga posebi ne bom komentiru k je preveč za napisat(večinoma sam dobre stvari)...

Drgač pa fabo...une scene res niso potrebne za na koncert, da vas je en tolku...sam kolikor sm jest opazoval in občutu ni čudn da se to dogaja...predvsem mislm na metanje piksn, kozarcov in celo steklenic iz prve vrste v folk za vami ...posledično sm bil popolnoma zalit in sm ceu večer smrdel po piru...

Pa še pohvala organizatorjem...kr tko naprej
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 17:05
Ja no tisto frčanje pirou men tut ni blo ušeč.Sm se zdle spomnu da so še eni kreteni neki na odr metal k so bendi špilal.Kr neki.
Ja to je pa tut men zakon k je že Frogi reku glede Alexa. Na odru ma res un thrasherski frontmanski don't fuck with me! attitude. Res zakon!
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 17:35
Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

ja točno od slipknot polover je bil a kdo ve kje se trenutno nahaja?


nazadnje ko sm ga vidla je visel na drevesu pred kulturnim domom Big%20smile
pa sj po moje tk bolš da ga nisi našu ker bi se zjokal ob pogledu na to kak je pohojen pa umazanConfused

aja slikc je pa neki malega tule:http://jajchk.moj-album.com/ Wink


Edited by jajčk - 23.Feb.2008 at 17:42
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 17:46
Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

ja točno od slipknot polover je bil a kdo ve kje se trenutno nahaja?


nazadnje ko sm ga vidla je visel na drevesu pred kulturnim domom Big%20smile
pa sj po moje tk bolš da ga nisi našu ker bi se zjokal ob pogledu na to kak je pohojen pa umazanConfused

aja slikc je pa neki malega tule:http://jajchk.moj-album.com/ Wink


ejj...ka pa druge fotke?Smile
Back to Top
Soultaker View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Finland
Status: Offline
Points: 477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Soultaker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 17:48
ah jebiga, saj je itak šu po nabavni ceni (zastonj) mi je pa vsen mal bed..... pa se opravičujem za offtopic.
Humor is also a way of saying something serious.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 18:32
@ tangerine. kontaktiraj me pa vse dobiš ;)
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Lucifer View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucifer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:11
Se bomo potrudl pa zadevo drugo leto ponovil  in upam da bo postala stalnica.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:12
aja, da ne pozabim!

nevede sm vas odtujil stempl studentki klub mladih sentjur.
se iskreno opravicujem & bi ga rad cimprej vrno!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:18
Js sm se mel fajn, organizacija je bla načeloma super, edina slaba stvar je da pač monitor ni delu in se torej gor ni nč kej slišal vokala. Ampak jebat ga! Skratka, led je zdej prebit in vm oblubm da bo zmer bolš.

Druženje v backstageu je bilo prijetno.

Rd vs mam vse :*
Back to Top
Lucifer View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucifer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:23
Fabo upam da zaradi tega nebo prišlo do zlorabe štampilke  Big%20smile in jst tut upam da bo prišla nazaj v naše roke (čimprej).
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:25
karto za pop design ze itak mam, tak da ni panike!

a jo nesem u mcc v celju, ko majo tut en salter sentjurskega kluba?



Edited by FABO-SUPERGRIZL - 23.Feb.2008 at 19:25
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:25
Kjra razpotegnjena faca, The Mask ! Big%20smile


Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 19:52
Če ima še kdo kakšne slike, jih naj objavi! Wink
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2008 at 22:07
Coolrdečelaski
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 01:38
jst zdele prsu dam
fajn koncert tkom kukr ste vsi napisal
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 13:13
Ful dober koncert je bil...škoda sam to, da se jst nisem mogu vzdržat prevlke količine alkohola in mam zato resne probleme s spominom.
Filling je pa definitivno bil taprav.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 14:28
nisi ediniWink
men mal med negliđens manjka spomina
ne morm povezat bektejđš z stem kuko sm med koncertom not pršu
in kaj sm tm delu.Confusedđžž

no eniwej.jst pa sajmon sva šla pol na štop dam.rabla ceu dan da sva pršla damu.
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 20:01
helll yeah! evo pa smo ga požgal!!men osebno je biv koncert full vredi, dvorana po koncertu presenetljivo ohranjena!! skor nismo mogl vrjet, edin ena šipa ja šla, pa neka flaša je letela okol, 2 bruheca, druga pa načeloma ok!!  bendi ste bli kul-še enkrat tnx za vašo počastitev!!!!!  tnx vsem k ste prišl na ta koncert, blo je prodanih 170 kart!!  folka po mojih izračunih 215, pjače se je tud kr neki spil, sploh u bekstejđuThumbs%20Up vsi ste bli lepi počesani in nasmejani- še župan al podžupan šentjurja se je udeleživ koncerta za pičli 2 minuti- tud to neki šteje!!  jest mislim da se še bo dogajal kej u šentjurju- mi smo dal use od sebe, za vas in za nas!!!  
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 23:30
Originally posted by fuck the usa fuck the usa wrote:

helll yeah! evo pa smo ga požgal!!men osebno je biv koncert full vredi, dvorana po koncertu presenetljivo ohranjena!! skor nismo mogl vrjet, edin ena šipa ja šla, pa neka flaša je letela okol, 2 bruheca, druga pa načeloma ok!!  bendi ste bli kul-še enkrat tnx za vašo počastitev!!!!!  tnx vsem k ste prišl na ta koncert, blo je prodanih 170 kart!!  folka po mojih izračunih 215, pjače se je tud kr neki spil, sploh u bekstejđuThumbs%20Up vsi ste bli lepi počesani in nasmejani- še župan al podžupan šentjurja se je udeleživ koncerta za pičli 2 minuti- tud to neki šteje!!  jest mislim da se še bo dogajal kej u šentjurju- mi smo dal use od sebe, za vas in za nas!!!  
 
ja EJ prou NAAAJBOL NO!! :) men je res huda dvorana in upam, da se kdaj pridemo igrat! Se bol bi blo, da bi se se boljse ozvocenje zrihtalo :) hehe...
 
drugac pa svaka ti cast, da se ti je dalo ogranizirat!!! hvala tebi za vlozeno energijo in cas! :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2008 at 13:18
lep BUCO Smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2008 at 13:34
hehe waa 215.Kaj če jih tolk k nam pride pol bo open air hehe.Pr nas je drgač kdor pride prvi melje.zato se zagrebite kajti not jih gre največ baje 140 tko da hitro hehe.Tolk jih je bilo po besedah na guštiju in poloni k je blo vse polno.Se vidimo. Sekalo bo ko kurba.

Edited by Masterdoda - 25.Feb.2008 at 13:35
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.