Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - NOGOMET
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NOGOMET

 Post Reply Post Reply Page  <1 8687888990>
Author
Message
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2016 at 17:37

Thumbs Up Clap


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2016 at 11:10
Lepo!
Nomen est omen.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2016 at 11:22



he he, tegale se pa spomnim



Edited by Poli - 22.Jul.2016 at 11:25
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2754
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2016 at 11:47
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2016 at 10:05
Bravo Jan!

http://twitter.com/SamHJs/status/775804708271325184

Pa itak ni bil penal


Edited by Real - 14.Sep.2016 at 10:08
Nomen est omen.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2754
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2016 at 08:26
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2016 at 18:54
Včasih se človeku kar malo kolca po Matjažu.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2017 at 18:22


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2017 at 16:47
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.May.2017 at 22:47
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2017 at 20:06
Brez prave igre, ampak popolnoma zasluženo. Čestitke!

Ajaxa mi je pa žal, samo ti zaletavi mulci res niso bili niti približno na ravni, da bi lahko kaj osvojili. Mogoče v naslednjih letih, če zadržijo ekipo na kupu.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2017 at 21:00
Pa tak sem si želel, da zmaga Ajax...
Škoda.

Nomen est omen.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2017 at 22:04
jaz pa sem bil 3 dni pod stresom zaradi tekme... Sem se bal, de so bo Ajaxu glih včeraj odprlo. Na koncu pa tako vesel, da niti zaspat nism mogu.

Sej mouri je čudak in je "porabil" kup milijonov za nakup igralcev, ampak na koncu "smo" pa vseeno pobrali 3 lovorike (kak grd izraz mi je ta lovorika). In čez 5 let se ne bo nihče spominjal kaka negledljiva tekma je včeraj bila in kak gol (KONČNO) je dal Pogba, ampak le to, da smo osvojili tudi EP.

Na koncu pa prvi na zelenico pritečejo invalidi z berglami :)

Sojenje mi je bilo pa zelo pogodu. Ko so padalci uprizarjali svoje nastope ni piskal za vsak drek. Vsaj Skomina je bil na nivoju, če že igralci niso bili.


Edited by Mitja M.J. - 25.May.2017 at 22:06
MacGyver je zakon!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2017 at 07:54
rooney sou papa.......

pa sm mislu da bo penzijo dočaku pri MUFC
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2017 at 17:05
bo vsaj več igral. mu prav privoščim. naj mu zalaufa, ker še ni za odpis. upam samo, da nam jih ne bo preveč natrosil GGMU!!!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2017 at 18:05
Jaz tudi mislim, da Wayne še ni rekel zadnje, ampak verjetno je le bilo pametno, da se ga je United odrekel, sploh s tako plačo, pa čeprav ni bilo morda ravno najlepše glede na klubski status.. Verjetno se bo kar našel v Evertonu, čeprav sem prepričan da so njegovi zlati časi zdavnaj mimo.

Se me je pa še bolj zadnje tedne dotaknilo slovo Tottija. Takih pravi 'desetic' pa res ne delajo več, bom kar pogrešal njegove poteze v rdečem dresu.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2017 at 22:19
Totti = LEGENDA

menda edini, ki je bil na čisto vseh FIFAh!

To so zame pravi nogometaši. Ki so zvesti svojemu klubu. Kot tudi Buffon. Tudi Rooney npr. Reku je nekoč, da edini klub, ki bi ga menjal za MUFC je njegov Everton. In tega se je tudi držal. Ne pa tile moderni majstri, ki menjajo klube pogosteje kot kopačke. Tu ni nobene pripadnosti. Pač brca žogo, ker je za to plačan... 

Ni čudno, da jih potem boli k. če zajebejo akcijo ali pa če streljajo gor v predzadnjo tribuno.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2017 at 22:56
Ja, se krepko strinjam glede (ne)pripadnosti v današnjem profesionalnem športu nasploh (VSA ČAST redkim izjemam) ampak se mi zdi, da pri vseh norih vsotah, ki se vrtijo v ozadju ter dejstvu, da nogomet (kot ogromno drugih športov oz. disciplin) že zdavnaj ni več šport, ampak v prvi vrsti posel, se temu primerno to odraža tudi v pripadnosti klubu. Pač ti nekaj ni všeč -> menjaj delodajalca, za višjo plačo, boljše ugodnosti, status v klubu itd. Ne vem, neki 'romantični časi' so za moje pojme že kar izumrli in pomoje vse skupaj lahko reši kvečjemu nekakšne sorte globalna kriza, kjer bi 'balonček' počil in bi se bili vsi skupaj prisiljeni na novo lotit zadev v športu nasploh ter ga prilagodit realnejšim zahtevam. Ker pa v ozdaju stojijo res močni sponzorji/posamezniki, pa nič ne kaže na to.

Ne vem, zgolj moje razmišljanje in sanjarjenje o 'boljših časih' ampak ostajam pri tem mnenju. Sem za vse izboljšave opreme in tehnike, za vso vlaganje v izboljšavo/nadgradnjo sposobnosti posameznikov ali ekip, ampak v prvi vrsti močno pogrešam šport kot tak in opažam, da imam vse manj interesa za 'showtime' ki na trenutke deluje kot res slaba TV novela oz. igrana predstava. Še enkrat vsa čast redkim izjemam, ki so ne glede na vse dejavnike uspeli zgradit status klubske legende ter preživet kariero v enem klubu ter s srcem zastopat svojo ekipo (pa čeprav ne za majhne denarce) ampak verjetno bo tega res vse manj in manj..


Edited by Lunik - 10.Jul.2017 at 22:57
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2017 at 08:08
222miljonov....
Adijo pamet! Skrbi me samo to da bodo zgolj povprecni igralci od sedaj naprej 50, 60, 70milijonckov....kam gre to?!?!?!
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2017 at 13:43
Osebno komaj čakam, da 'balonček poči' ker tole je preseglo vse meje zdravega okusa. Vseeno pa, kot kaže še nekaj časa ne bo tega, tako da ja, največji povprečneži bodo po novem stali kot si omenil, rekordni zneski pa.. Kaj pa vem kje je meja. Pol milijarde? Več? Vse manj veselja imam do nogometa, vsaj tega 'top nogometa' zdej pa res razmišljam, da bi samo še slovensko ligo spremljal, pa Werder. Confused

Mimogrede, čestitke Mariboru pa Domžalam! Dokaz da se da, če le imaš malo jajc in se ne predaš že pred tekmo. MB ima neverjetno ugoden žreb že celo poletje in ima res realne šanse proti Izraelcmem, da se še tretjič uvrsti v LP, Domžale pa so imele kar smolo, ampak bodo vsaj deležni dveh tekem proti Marseillu kar jim naj bo nagrada za ves dosedanji trud. Vseeno ohranjam nekaj upanja, tudi Freiburg je bil ultra favorit, pa vemo kako se je končalo. Star

Milane pa upam, da ne ponovi napak iz prejšnjih dveh sezon, temveče zadrži ekipo skupaj čez zimo, mogoče proda samo enega/dva če bo res dobra ponudba prišla, ostalo pa gre uigrano v poletne kvalifikacije za Evropo. Sicer smo navijači LJ kluba bili že prevečkrat nategnjeni dozdaj, ampak sanjati ni nikoli greh, tako da.. Big smile
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2017 at 14:06
500mio? kmalu bo, kmalu. kak ronaldo al messi zlahka obrneta to vsoto. sej če pomisliš 100 mio za bogbaja? pa sta unadva sigurno 5x boljša. te cifre so pa itak samo neumnost. dokler se klubi z lastnim denarjem igrajo, pa naj se. itak je na koncu le ena veliiika pralnica vse skupaj. jaz bom še naprej spremljal premier ligo, občasno še italiane in špance in ob vsem tem poskušal pozabit na te denarje. čeprav roko na srce, si neymar zasluži visoko plačo že zaradi dramaturških vložkov (velik bruh). v filmski industriji bi sigurno dobil podoben denar. tako kot se on zna valjat po tleh se še malokdo ( spet velik bruh)
MacGyver je zakon!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2017 at 22:49
Mariboru je uspelo! Big smileClapThumbs UpHeadbang
Nomen est omen.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2017 at 23:16
zaslužli so si, je blo pa muka gledat zadnjih 20 minut
...larper
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2017 at 00:38
Čestitke! Clap


Vseeno pa se vidimo na derbiju in tam upam, da fašejo petardo. Evil Smile


Edited by Lunik - 23.Aug.2017 at 00:39
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2017 at 10:17
LOL

Obeta se odlična tekma. Bomo videli kakšen bo rezultat ;)
Nomen est omen.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 19:15
edited: Le kako je bilo lani? LOLLOLLOL  



Edited by Mitja M.J. - 24.Aug.2017 at 19:59
MacGyver je zakon!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2754
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 19:30
Skupina E:
SPARTAK MOSKVA
SEVILLA
LIVERPOOL
MARIBOR

ni ravno skupina z najbolj zvenečimi imeni, a tako nas vaj ne rabi biti strah, da nas bodo povsem preluknjali z goli.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2754
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 19:36
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:



in zakaj lanski razpored?
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 19:46
No ja, nekam dolgočasna skupina, bodo pa vsaj Liverpool fani v Sloveniji prišli na svoj račun. Kakorkoli, srečno Maribor pa da bi čimveč točk zbrali na koncu, mogoče celo prezimili v Evropi. Thumbs Up
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 19:49
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:



in zakaj lanski razpored?

uuups Embarrassed
da ne pozabimo prehitro Wink
sem menjal ene 3 ali 4, da bi dobil čimbolj pregledno sliko, pa na koncu malček zajebal...
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 19:57
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 20:24
Ne razumem... prenašajo prvo tekmo Domžal, druge pa ne... 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2017 at 20:26
MacGyver je zakon!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2017 at 23:11
Ce imas na voljo se zgolj enega igralca...messi ali cr7....koga?
Kdo od njiju bi vasi ekipi nejvec doprinesel???
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2017 at 07:09
meni se zdi, da messi lahko blesti le v tistem okolju. tisti način igre mu je pisan na kožo in vsa njegova nadarjenost privre na dan. CR7 se mi pa zdi, da bi se znal prilagodit drugačni atmosferi. nenazadnje je prišel iz naše hiše. GGMU!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2017 at 12:31
Drži, da je CR dokazan v različnih okoljih, medtem ko Messi zares pride do izraza zgolj v Barceloni, pa potemtakem izpade CR precej boljša opcija. No, če Messi pade v 'svoj' sistem, pa mislim, da mu ni (in verjetno ne bo) para. Ogromno igralcev je (bilo) sposobnih delati razliko, ogromno si jih bomo zapomnili po takih in drugačnih sposobnostih, ampak tako magijo kot je pa ta človek sposoben ustvarjat, da sam vrže iz igre toliko igralcev itd. Tega pa pomoje nihče ne zmore.
Kot rečeno pa, če ga npr. pogledaš v Argentini, kjer nimajo enega orenk uveljavljenega sistema igre, se pa lahko brezglavo zaletava, pa ni pretiranega efekta ker ga bodisi nasprotniki ustavljajo bodisi soigralci zapravijo nemogoče.

Kakorkoli, če bi ga postavili v ekipo, katere stil mu leži, potem izberem Messija pred komerkoli. Pred leti pa bi si v enem momentu upal to trdit še za Ronaldinha ali Zidana, samo vseeno noben od njiju ni dosegel take ravni kot prvi, čeprav oba neizmerno cenim.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2017 at 19:47
ja Messi je res en čarovnik. Se zapleta s tisto žogo in ko misliš da bo že 2x padel, ker se bo spotaknil, predriblja 3 nasprotne igralce. Kot bi bil na nekem oblaku, kjer se žoga zalepi na njegove noge in se nekako sprehodi mimo obrambe. Nekateri pravijo, da zaradi nizkega težišča... po mojem je pa dosti igralcev visokih kot on, pa jim še zdaleč ne gre tako dobro.

Zidane? on je bil tudi svoja klasa. A kaj mi je pa bilo najbolj všeč pri njem? In zato ima moje popolno spoštovanje, on ni padal po tleh. On je igral nogomet, ne pa gledališko predstavo. On ni uprizarjal nekih skokov v prazno. Če ga je kdo zrušil, se je pobral in tekel dalje. Ni jokal pri sodniku in klical mame na pomoč. In upam, da uni gnoj od Materazzija še danes čuti Zidanovo glavo!

Ronaldinhotu se je pa videlo, da je vedno užival v igri. Vedno je bil nasmejan. On je igro jemal kot igro po mojem. In zato so mu tudi vse tiste vragolije uspele. Sproščen in nadarjen igralec, ki ga menda v Real M. niso vzeli zaradi izgleda...



Edited by Mitja M.J. - 06.Sep.2017 at 19:50
MacGyver je zakon!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2017 at 00:29
A veš, da glede Ronnya sam mislim isto - če bi ga kdorkoli hotel spremenit, njegov življenjski stil in vse, potem sem prepričan da ne bi dosegel tega kar je. Saj je res, da je škoda ker je prehitro podlegel 'neprofesionalnim razvadam' samo vseeno pa v času ko je bil na vrhuncu ni bilo večjega mojstra od njega. Prav vsakič znova sem se čudil, od kje mu navdih in ideje za ene zadeve. A kakor je šlo gor, tako je šlo dol in že zadnja sezona v Barceloni je bila bolj medla, ostalo pa samo še slabše. Vseeno se ga bom vedno spominjal s posebnimi občutji.

Zizou pa ja, vsa čast. Igral je za Juve in Real (slabše že skor ne bi mogel izbrat) ampak cenim ga pa neizmerno. Tak, pravi lider mi je deloval, pa ravno zaradi tega njegovega karakterja mi je bil še bolj fajn. Neizmerno sem Francozom privoščil SP '98 in upal, da ponovijo vse skup še 2006, pa na zadnji stopnički ni zneslo. Vseeno, če se spomnimo kako je izvedel penal v rednem delu proti takratnemu Buffonu.. Panenka od prečke v gol. Noro! Star
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2017 at 21:59
Zinedine Zidane! Pri meni na vrhu ;)

Nomen est omen.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2017 at 22:07
Originally posted by Real Real wrote:

Zinedine Zidane! Pri meni na vrhu ;)


in to že skoraj 2 leti LOL
MacGyver je zakon!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2682
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2017 at 07:23
Big smileLOL

Bo kar 20 let že če ne več. Prosti streli, penali, podaje, goli z levo/desno nogo...
Thumbs Up


Nomen est omen.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2017 at 10:35

Međunarodna nogometna federacija (FIFA) odlučila je ponoviti utakmicu između Južne Afrike i Senegala u kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo 2018. godine zbog očitog sudačkog previda.
Južna Afrika je dobila utakmicu rezultatom 2-1, ali je FIFA poništila utakmicu zbog izmišljenog jedanaesterca, a sudac utakmice Joseph Lamptey je doživotno suspendiran.
Lamptey je pri rezultatu 0-0 dosudio kazneni udarac za domaćine jer je vidio da je Kalidou Koulibaly igrao rukom, međutim senegalskog igrača lopta je pogodila u koljeno. Južna Afrika je iz tog jedanaesterca povela 1-0 i na kraju pobijedila 2-1 osvojivši važne bodove u borbi za World Cup.
"Ova odluka slijedi potvrdu Sportskog arbitražnog suda (CAS) koji je potvrdio prvotnu Fifinu kaznu, odnosno doživotnu suspenziju za suca Joseph Lampteyja iz Gane. Ova odluka odmah stupa na snagu, a nova utakmica bit će odigrana u studenom," poručili su iz krovne nogometne organizacije.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2017 at 18:23
Res je, ampak sama tovsrtna napaka sodnika še ni dovolj, da se ga doživljenjsko suspendira in razveljavi tekmo. Dejansko so mu dokazali vpeletnost v stavniške afere in nameščanje tekem, od tod tako rigorozna kazen. Če bi se tekme ponavljalo za take sodniške kikse, se lahko večino naslovov Realu in Barceloni odvzame, da ne govorim o angleških 'velikanih' in nasploh vseh velikih ekipah. Big smile


Edited by Lunik - 08.Sep.2017 at 18:24
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2017 at 20:44
na žalost je res tako... denar vrti žogo v nogometu.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2017 at 08:10
JP polfinale Chelsea Barca mislim da 09....... Tega enostavno ne morem pozabiti (6 x 11m + abidal rdeči)

Drgač pa tale trijo Neymar cavani in mbappe....adijo pamet. Gledu večeri tekmo pa so tele fantje kar strup ....
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2017 at 13:41
Strupen napad, ampak tudi njim se bo še zalomilo vmes. Sezona je dolga, predvsem pa take ekipe kot je trenutno PSG, ko razmetavajo z norimi vsotami in zberejo na kup 'smetano' nimajo glavne odlike zmagovalnih ekip - ekipne uigranosti do potankosti in temu primernih izkušenj. Francijo si mogoče (ponovno) pokorijo, čeprav osebno privoščim Monacu kot lansko sezono, v LP pa.. Kaj pa vem, z nekaj sreče mogoče celo lahko kam prilezejo, ampak osebno jih vidim nekje v četrtfinalu potem pa zopet izpad in naslednje poletje novo izigravanje FFP. Smile
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2017 at 20:46
Očitno se nam je tale nakup Lukakuja zelo zelo splačal...
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2017 at 01:21
Pa poškodba Pogbaja tudi. Smile
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2017 at 18:11
Lukaku zakon! To smo rabili. Poškodba Zlatana se sploh ne pozna. Bojim se, da bo njegova morebitna vrnitev klubu celo škodila. Ego zna bit zajeban v skupini. Kar se Pogbaja tiče, sem nekako na skrito upal, da bo zacvetel zdaj ko Zlatana ni. Pa je še vedno počel iste bedarije in streljal publiko tam v 18. vrsti...

Pozitivno me je presenetil tudi Hendrix brez kitare! Vedno sem ga pljuval in me je bilo strah kaj bo tokrat zajebal, pa moram priznat, da sem se kot kaže motil. Mogoče pa le ni taka rupa, kot se mi je zdelo... Upajmo da nadaljuje v tem slogu.

Kakorkoli, glavna tekma bo čez 14 dni. Če to zmagamo, prebolim 5 zaporednih porazov brez posebnosti. Sicer nimam nič proti Liverpoolu in Kloppu, ampak v bajti mora bit nek red. In če Manchester zgubi, zgornji štuk slavi. In tega nikakor in pod nobenim pogojem ne smemo dopustit! A je to jasno Jose?!?




Edited by Mitja M.J. - 30.Sep.2017 at 18:12
MacGyver je zakon!
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2017 at 21:14
Ajde Lunik pa mitja vajina top postava v premier league.
Moja:
De Gea
Valencia vertongen Bailly bellerin
De Bruyne eriksen kante hazard
Kane agüero
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8687888990>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.