Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - KELLER
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

KELLER

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 13>
Author
Message
Amon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Feb.2011
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 14:57
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Amon Amon wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa dej crkn že enkrat, k si zabavn lih tolk k tri mesce stara prazna piksna od fante.
Se strinjam, lahko bi že zdavnaj razpadli.



pizda ti model si bedn
Yes, I'm a model!


Jaki model-sam GOBC TE JE!!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 14:59
Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.

profet-ne govori tko o mojem frendu da te ne bom jst na gobec!!!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Amon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Feb.2011
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 15:02
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Amon Amon wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa dej crkn že enkrat, k si zabavn lih tolk k tri mesce stara prazna piksna od fante.
Se strinjam, lahko bi že zdavnaj razpadli.



pizda ti model si bedn


Pusti njega, on je midi musician :)

... in samooklicani "virtuoz na ravni struktur" :>
Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.


Pa sej verjetn se ti sploh ne zavedaš kva govoriš,..pljuvaš čez vse ljudi-to pa povsej verjetnosti,ka si jih fouš,da jim tako šibajo stvari =)
kwa pa teb šiba???
LOL
veretn pamet vn z mozgaThumbs%20UpTO BO TO !
Pa rajš pejt kej vn z sebe narest,pa mal bontona...kokr pa da se kle neki preseravaš (po mojem maš tok misserable lajf,da je kar joj)LOL
pol pa neveš na koga bi to svoje sranje stresu!!!pejt mau spat ,ane!


Back to Top
Amon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Feb.2011
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 15:03
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.

profet-ne govori tko o mojem frendu da te ne bom jst na gobec!!!


Thumbs%20Up
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 15:10
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

I see the future of this topic



I see the present of this topic
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 16:23
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

A je res tako težko imet svoje mnenje?


Ne
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 16:59
Oh ta Paranoid...
Boco, če mene vprašaš Prophet doma za računalnikom prav uživa, ko vidi da je napisal nekaj, kar razburja ostale. Včasih prav podvomim v resnost njegove izjave, dobim občutek da ne piše svojega mnenja, ampak samo provocira - če je to res, potem se je brezveze jeziti, saj bo le še bolj užival.
Groziti nekomu prek interneta je res bedno, raje ignorirajte očitne provokacije in nadaljujte s temo, drugače se skoraj vsaka debata prelevi v Jerry Springer show.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 17:01
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.

profet-ne govori tko o mojem frendu da te ne bom jst na gobec!!!
Tako kot ti imam tudi jaz pravico do svobode govore. Glavna razlika med nama pa je, da jaz ne grozim ljudem.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3260
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 17:17
ahahaha, slovnica UBIJE!

Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 18:37
Končno ena fajn debata :) Jupiiii :)
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 18:38
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Amon Amon wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa dej crkn že enkrat, k si zabavn lih tolk k tri mesce stara prazna piksna od fante.
Se strinjam, lahko bi že zdavnaj razpadli.



pizda ti model si bedn


Pusti njega, on je midi musician :)

... in samooklicani "virtuoz na ravni struktur" :>
Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.


Sama foušarija te je k nisi sposobn spravt benda skupi :) Pol pa govoris take ...

Me zanima ce bi reku "Jst nebom placal ker nisem komercialni treser" managerju od Destruction ce bi te povabli na turnejo za tista dva cuka ... Pejd rajs se zabavat z guitar projem pa ne smetit nase debate ...


www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 21:19
Ena pesmica za uporabnike paranoida. :3

http://www.youtube.com/watch?v=nIHni4FDTK4&feature=related

Edited by Schmts - 07.Apr.2011 at 21:22
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2011 at 21:30
Jaz sem vam takrat prispeval 5€ za demo in ga še vedno nisem dobil po vseh teh letih Cry
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 00:28
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Amon Amon wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa dej crkn že enkrat, k si zabavn lih tolk k tri mesce stara prazna piksna od fante.
Se strinjam, lahko bi že zdavnaj razpadli.



pizda ti model si bedn


Pusti njega, on je midi musician :)

... in samooklicani "virtuoz na ravni struktur" :>
Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.


Sama foušarija te je k nisi sposobn spravt benda skupi :) Pol pa govoris take ...

Me zanima ce bi reku "Jst nebom placal ker nisem komercialni treser" managerju od Destruction ce bi te povabli na turnejo za tista dva cuka ... Pejd rajs se zabavat z guitar projem pa ne smetit nase debate ...

nočem pravit benda skupaj. Sem pa imel več kot doovlj ponudb. Po drugi strani pa teb ljudje bežijo iz skupine.
Sej te tud vabijo v toplice, kjer moraš plačat - pa ne zato, ker si jim frend.

Itak se boš čez par let postrigu pa si dal gor kravato pa se sramoval, da si takšno glasbo poslušu....
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 00:29
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Oh ta Paranoid...
Boco, če mene vprašaš Prophet doma za računalnikom prav uživa, ko vidi da je napisal nekaj, kar razburja ostale. Včasih prav podvomim v resnost njegove izjave, dobim občutek da ne piše svojega mnenja, ampak samo provocira - če je to res, potem se je brezveze jeziti, saj bo le še bolj užival.
Groziti nekomu prek interneta je res bedno, raje ignorirajte očitne provokacije in nadaljujte s temo, drugače se skoraj vsaka debata prelevi v Jerry Springer show.
Go back to Oprah, Dr. Phil :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 01:05
ej Matjaž, a veš, da sm bil prou ponosen včerej, k sm vidu, da nisi (al pa kdo drug od Keller) odgovoru na provokacije...no, pol se je pa ta kaskada vsulaBig%20smile

@Valuk:Embarrassed to sm pa jst kriv. sej demo je, samo platnice ni. ti si mel neke specifične želje, z nagimi člani gor, če se prou spomnem...ne vem jst, malo težka se mi zdiLOL 

...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 02:03
Turneje plačujejo vsi mali bendi in to zato, ker: večjim založba plača bus, nastanitve itd., in pičke in palac od svinjskega repa, malim pač ne in denar, ki ga plačajo je torej namenjen tem storitvam, ne pa temu, da bi si kupili slot, da lahko igrajo,... kurc, Čeko pač ne ve osnovnih stvari delovanja turnej.
Keller besedila nimajo veze z nobeno socialno tematiko, a veš o kakih zadevah govorijo besedila na prvih dveh Slayer platah, Čeko? No, o takih zadevah govorijo Keller besedila...(od vseh besedil na prvih dveh platah od Slayer pa lahko kej z s. tematiko povežeš samo preneseno v Fight 'till Death iz prve in Hardening of the Arteries iz HA, v Keller imaš pa Face the Slayer/Final Command tematike...)... Torej bi Practice what you Preach pomenilo, da mora ponoči koga zaklati? Torej je Tom Araya šminker, ker ni antikrist in nosi kravato v Bloodline videospotu?
Kakorkoli že, off topica je bilo dovolj...   
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 03:06
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Turneje plačujejo vsi mali bendi in to zato, ker: večjim založba plača bus, nastanitve itd., in pičke in palac od svinjskega repa, malim pač ne in denar, ki ga plačajo je torej namenjen tem storitvam, ne pa temu, da bi si kupili slot, da lahko igrajo,... kurc, Čeko pač ne ve osnovnih stvari delovanja turnej.
Keller besedila nimajo veze z nobeno socialno tematiko, a veš o kakih zadevah govorijo besedila na prvih dveh Slayer platah, Čeko? No, o takih zadevah govorijo Keller besedila...(od vseh besedil na prvih dveh platah od Slayer pa lahko kej z s. tematiko povežeš samo preneseno v Fight 'till Death iz prve in Hardening of the Arteries iz HA, v Keller imaš pa Face the Slayer/Final Command tematike...)... Torej bi Practice what you Preach pomenilo, da mora ponoči koga zaklati? Torej je Tom Araya šminker, ker ni antikrist in nosi kravato v Bloodline videospotu?
Kakorkoli že, off topica je bilo dovolj...   
No, no Tilči. Mali so, ker jih plačujejo. In zato bodo tudi vedno majnhi s svojo mahjno mentaliteto. Vemo, kak gre s plačevanjem turnej. Rečejo ti, da plačuješ eno, ampak v bistvu pa plačuješ svoj slot za igranje. Če bi bilo drugače bi jih založba od Destruction vzela s seboj, ne pa tiste, ki so ponudili več. Vem, kako delujejo turneje in tudi kako deluje biznis. Na tvojo žalost pa ta dva pojma nista sinonima.
Ne piši neumnosti, saj če pogledaš besedila od slayer je jasno razvidno, da opisujejo dogodke, ne prakticirajo pa tega. A ti če govoriš o holokavstu, pomeni potem posledično, da ga tudi izvajaš?

Glede ostalih stvari bo pa itak čas pokazal. Jaz sem rekel svoje (na očitno žalost nekaterih na tej debati) in ne mislim kaj drugega še dodajat, razen če se seveda nekdo nima take želje. Torej, če se me bo quotalo bom tudi odgovoril nazaj.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3260
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 09:04
vemo, in maš pravico do njega. sam a ga moreš skos poudarjat? To je mal janševa metoda.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 09:39
ta bradati pa skos neki filozofira...
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 10:12
Originally posted by dupli dupli wrote:


@Valuk:Embarrassed to sm pa jst kriv. sej demo je, samo platnice ni. ti si mel neke specifične želje, z nagimi člani gor, če se prou spomnem...ne vem jst, malo težka se mi zdiLOL 


OK. Lahko daš samo svojo nago sliko...ahahaha...ali pa samo logo in naslove komadov :) Pridem en dan mimo na 2 deci radenske... Če pa oddajaš kako sobo, se kar priselim tja h tebi :P
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
ZeroTolerance View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1077
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZeroTolerance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 10:32
Matr kak se enim da skoz iste debate met :)
https://www.facebook.com/CorduraOfficial





http://www.reverbnation.com/timdraksler





http://www.youtube.com/user/nopainmoregain?feature=mhee
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 10:47
prophet? kako bi ti rešu situacijo, ko maš za izbirat med sto tisočimi aktivnimi bandi za tour v raznoraznih državah, hkrati pa nimaš 2k eur za počastit bandu za stroške v povezavi s tem kar je atheist opisal? sam da opozorim, najem busa ljubljana-maribor in nazaj stane okol 350eur, na turneji pa veš kok se nrdi enih kilometrov.. in je treba notr ravno tko zajet amortizacijo, davke... nevem odkod mišljenje da med metalci je pa kj drgač in so kkšni drugi principi ko pride do stroškov.. ravno tko veljajo iste zakonitosti trga...

za keller pa vrjamem da se obeta dobra metalska prihodnost neglede na naša butasta mnenja :)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 10:58

tis topic is epic :)!!!!
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 10:59
boli me kurac!kdor me pozna ve da mislim resno,grožnja gor al dol,kej me briga-making punk a threat again and i don't care!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 11:25
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Turneje plačujejo vsi mali bendi in to zato, ker: večjim založba plača bus, nastanitve itd., in pičke in palac od svinjskega repa, malim pač ne in denar, ki ga plačajo je torej namenjen tem storitvam, ne pa temu, da bi si kupili slot, da lahko igrajo,... kurc, Čeko pač ne ve osnovnih stvari delovanja turnej.
Keller besedila nimajo veze z nobeno socialno tematiko, a veš o kakih zadevah govorijo besedila na prvih dveh Slayer platah, Čeko? No, o takih zadevah govorijo Keller besedila...(od vseh besedil na prvih dveh platah od Slayer pa lahko kej z s. tematiko povežeš samo preneseno v Fight 'till Death iz prve in Hardening of the Arteries iz HA, v Keller imaš pa Face the Slayer/Final Command tematike...)... Torej bi Practice what you Preach pomenilo, da mora ponoči koga zaklati? Torej je Tom Araya šminker, ker ni antikrist in nosi kravato v Bloodline videospotu?
Kakorkoli že, off topica je bilo dovolj...   
No, no Tilči. Mali so, ker jih plačujejo. In zato bodo tudi vedno majnhi s svojo mahjno mentaliteto. Vemo, kak gre s plačevanjem turnej. Rečejo ti, da plačuješ eno, ampak v bistvu pa plačuješ svoj slot za igranje. Če bi bilo drugače bi jih založba od Destruction vzela s seboj, ne pa tiste, ki so ponudili več. Vem, kako delujejo turneje in tudi kako deluje biznis. Na tvojo žalost pa ta dva pojma nista sinonima.Ne piši neumnosti, saj če pogledaš besedila od slayer je jasno razvidno, da opisujejo dogodke, ne prakticirajo pa tega. A ti če govoriš o holokavstu, pomeni potem posledično, da ga tudi izvajaš?Glede ostalih stvari bo pa itak čas pokazal. Jaz sem rekel svoje (na očitno žalost nekaterih na tej debati) in ne mislim kaj drugega še dodajat, razen če se seveda nekdo nima take želje. Torej, če se me bo quotalo bom tudi odgovoril nazaj.

Da to razčistimo, ker je res smešno (kljub temu, da sva z Čekom v živo dva dni nazaj prišla do sredine prav iste debate): VSI bendi plačujejo, ker je DIY varianta v 90% v igri. Razen če si main artist na velikih založbah, teh pa je v metalu mogoče 50 na celem svetu, bendov pa na tisoče. Tudi Destruction so šli z tisto turnejo v minus, dali svoj keš, da so recimo prišli iz Kanade, kamor so šli igrati, in igrali v treh barih pred 40 ljudmi (so tudi clipi na youtube), tako da ne govoriti bedarij o "vedno majhnih, z majhno mentaliteto", ker enostavno ni res in nikoli ne bo. Da iz majhnega preideš na srednje ali veliko je itak odvisno izključno od 60% dejavnika sreče, 20% koga poznaš, kar itak je sreča, in 10-15 svoj talent, kvaliteta (ki je subjektivna). Drug primer pa je, da si support bend sam organizira prevoz (kar je ponavadi najem avtodoma, kot so to storile predskupine na ravno trajajoči Death Angel turneji), kar jih pride isto drago, ali celo bolj- torej še dražje. Torej- založba od Destruction (AFM takrat), ki je bila takrat polovično v bankrotu Keller nebi mogla vzeti na turnejo, ker niti Destruction niso mogli konkretno na turnejo, in so prav tako dali nekaj svojega keša, tako da - žal ne veš kako delujejo zadeve.
Glede Slayer: dal sem ti primer, pa me jemlješ iz konteksta. Vsak delno inteligenten človek ve, da je Jeff hotel s tem opozoriti na tragedijo, lahko pa jemlješ komad enostavno kot horror brez konteksta (kot je rekel Gene Hoglan) in je prač samo horror pripoved, ampak to NIMA najmanjše veze s tem, kar sem napisal. Sam si napisal zakaj Winko ne "practice what you preach"...ker si sklepal kaka so besedila od Keller, kar pa ne veš, spet. Besedila opisujejo dogodke, kajne...
Čas je že pokazal svoje...
(bomo nadaljevali v živo...)
Back to Top
mortes View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 13:34
haha puzavnar :D  ajej ajej... ku se vam sploh da res... dej ignorirejte ga sej vidiste da je kozara !  prow strah me je odprt to debato k vem da bom mogu nazaj brat neke filozofije debilnega forumaša k itak samo provocira... ah...
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 14:40
Najboljše je, da se o turnejah menita človeka, ki v življenju nista bila na touru :)

Drugače pa se dajo turneje čisto komot opravit DIY, a ne, Boco? :) Tell 'em!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 14:58
se dajo.. sm povprašal par kolegov oz. bivših sošlcev iz osnovne, en igra pri taking over mars, punk/ska/rock... neka teenage zadeva, tko kot sum 41.. in so meli samostojno turnejo po europi.. igral pred kr številnim občinstvom.. in šli skozi z eno pozitivno nulo... pol sm opazil še ene punk bande iz kranja, ki so ravno tko oblegal celo evropo in se upršam kako hudiča jim rata..

finta je ravno v tem, da v metalu mrgoli bandov precej precej hujš kot v drugih scenah.. tudi med metalci poslušalci se mi zdi da je daleč največ glasbenikov nasplošno.. in ja, rezultat tega, da je ogromno bandov, da v svetovnem merilu to je največja subkultura, da se odvije vsako leto 100 festivalov samo za metalce.. je ravno ta prenasičenost oz. če povem drugače: en no name band iz druge zvrsti precej lažje dobi tistih 50 podopornikov kjerkoli v evropi kot metalci, ker se večini vklopi sito, na katerem ostanejo vsi bandi, ki jih ne poznamo in vse ostalo šumenje, ki ti iz prve ne potegnejo..

tko jst vidm zadevo, če ma kdo kej za razširit pa dobrodošel..
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 15:09
zakaj? povej več.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 16:13
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Amon Amon wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa dej crkn že enkrat, k si zabavn lih tolk k tri mesce stara prazna piksna od fante.
Se strinjam, lahko bi že zdavnaj razpadli.



pizda ti model si bedn


Pusti njega, on je midi musician :)

... in samooklicani "virtuoz na ravni struktur" :>
Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.


Sama foušarija te je k nisi sposobn spravt benda skupi :) Pol pa govoris take ...

Me zanima ce bi reku "Jst nebom placal ker nisem komercialni treser" managerju od Destruction ce bi te povabli na turnejo za tista dva cuka ... Pejd rajs se zabavat z guitar projem pa ne smetit nase debate ...

nočem pravit benda skupaj. Sem pa imel več kot doovlj ponudb. Po drugi strani pa teb ljudje bežijo iz skupine.
Sej te tud vabijo v toplice, kjer moraš plačat - pa ne zato, ker si jim frend.

Itak se boš čez par let postrigu pa si dal gor kravato pa se sramoval, da si takšno glasbo poslušu....


A Ascension scena je propadla pol?:) Ironicno, glede na pomen imena "benda" in sploh na to kko ponosno bluzis v prazno kako ljudje bezijo iz keller k sploh neves za kaj se gre... Konc koncu folk pride in gre z bendov, pa ne samo z nasga, iz vseh sploh ... z izjemo kasnih izjem alla Rush .. Pomoje je ta "nocem met benda" samo krinka zto kr prevec vrtis ta tvoj kao inteligenten gobec da bi se komu dalo takega cloveka poslusat in prenasat v bendu ... Pa tolk si neki razclenjeval na prafaktorje vsako sekundo tvojih midi komadov in tko profesorsko obrazlozil zakaj je  to tam in kako vezo ma in s cim je povezano ... in kako si ti virtuoz na ravni struktur in neke filozofske debate glede kompozicije ... a dej clovek, shut the fuck up, primi kitaro in pici kar mas v dusi pizda kej skoz neki filozofiras in delas matematiko vn z muzike ..

Sam si sitn ej prophet, bolj ku najbl sitna muha ... samo provociras, sikas in fukas v glavo prou popolnoma brez razloga dokler folk ne popizdi ... in pol je tvoj ego potesen, ne?

A se da bannat uporabnika iz dolocene debate? Jst bi to ful, kr kamr pride prophet se razvije vn jerry springer, kot je Person-Man omenu ...


Edited by Ventor - 08.Apr.2011 at 17:58

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:11
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

vemo, in maš pravico do njega. sam a ga moreš skos poudarjat? To je mal janševa metoda.
Poudarjam, ko nekdo hoče to da ga imam. Zakaj potemtakem enačiš liberalne argumente z Janšo? A ne študiraš ti novinarstva?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:16
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Amon Amon wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa dej crkn že enkrat, k si zabavn lih tolk k tri mesce stara prazna piksna od fante.
Se strinjam, lahko bi že zdavnaj razpadli.



pizda ti model si bedn


Pusti njega, on je midi musician :)

... in samooklicani "virtuoz na ravni struktur" :>
Mi pravi komercialni trešer. Plačuješ, da z drugimi igraš pol maš pa neka socialna besedila. Practice what you preach. Ti nisi Sellout, da ne bo pomote. Ti si Buyout, ker ti se ne prodajaš, ampak kupuješ. :>

Vi ste sramota za ves thrash, ki je bilo kdaj obstajal, pičke komercialne.
Pejt raj špilat melodic swedish death metal. Tam se boš, šminker, kot si, res dobro znašel.


Sama foušarija te je k nisi sposobn spravt benda skupi :) Pol pa govoris take ...

Me zanima ce bi reku "Jst nebom placal ker nisem komercialni treser" managerju od Destruction ce bi te povabli na turnejo za tista dva cuka ... Pejd rajs se zabavat z guitar projem pa ne smetit nase debate ...

nočem pravit benda skupaj. Sem pa imel več kot doovlj ponudb. Po drugi strani pa teb ljudje bežijo iz skupine.
Sej te tud vabijo v toplice, kjer moraš plačat - pa ne zato, ker si jim frend.

Itak se boš čez par let postrigu pa si dal gor kravato pa se sramoval, da si takšno glasbo poslušu....


A Ascension scena je propadla pol?:) Ironicno, glede na pomen imena "benda" in sploh na to kko ponosno bluzis v prazno kako ljudje bezijo iz keller k sploh neves za kaj se gre... Konc koncu folk pride in gre z bendov, pa ne samo z nasga, iz vseh sploh ... z izjemo kasnih izjem alla Rush .. Pomoje je ta "nocem met benda" samo krinka zto kr prevec vrtis ta tvoj kao inteligenten gobec da bi se komu dalo takega cloveka poslusat in prenasat v bendu ... Pa tolk si neki razclenjeval na prafaktorje vsako sekundo tvojih midi komadov in tko profesorsko obrazlozil zakaj je  to tam in kako vezo ma in s cim je povezano ... in kako si ti virtuoz na ravni struktur in neke filozofske debate glede kompozicije ... a dej clovek, shut the fuck up, primi kitaro in pici kar mas v dusi pizda kej skoz neki filozofiras in delas matematiko vn z muzike ..

Sam si sitn ej prophet, bolj ku najbl sitna muha ... samo provociras, sikas in fukas v glavo prou popolnoma brez razloga dokler folk ne popizdi ... in pol je tvoj ego potesen, ne? Sej ne skrbi, te po eni strani popolnoma stekam, ce s tvojega imena in priimka razberem tvojo narodnost, maste to v krvi ... si nemors pomagat bit annoying ce mas siptarsko kri. It's a curse.

A se da bannat uporabnika iz dolocene debate? Jst bi to ful, kr kamr pride prophet se razvije vn jerry springer, kot je Person-Man omenu ...
Po tvoje je očitno marsikaj. Predlagam, da se preizkusiš v debati Zeitgeist, saj tam ti boda internetna psihonalaiza in teorija zarot prišla prav. Ti piši, drugi se pa bomo smejali!

Drugi odstavek je pa res izjava meseca :D :D :D

Lej. Če ti je res toliko tečno prebirat mojih stvari, jih pač ne beri. Če ne sprejemaš drugih mnenj pa pač ne imet benda, al se pač ne druž z ljudmi.

PS: Še enkrat hvala za unikatno psihoanalizo :*
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:17
Originally posted by mortes mortes wrote:

haha puzavnar :D  ajej ajej... ku se vam sploh da res... dej ignorirejte ga sej vidiste da je kozara !  prow strah me je odprt to debato k vem da bom mogu nazaj brat neke filozofije debilnega forumaša k itak samo provocira... ah...
Strah te je filozofije?
Nisem se zavedal, da imam jaz tak vpliv nate. Takoj neham, da se slučajno ne bo kaj zgodilo :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:21
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

boli me kurac!kdor me pozna ve da mislim resno,grožnja gor al dol,kej me briga-making punk a threat again and i don't care!
glede na to, da bi se rad tepel za drugega te lahko spoznam z ogromno ljudi, ki se radi tepejo in se potem lahko skupaj dobite in te pač pretepejo, če si že toliko željan krvi in nasilja. Jaz nisem.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:28
Originally posted by Atheist Atheist wrote:


Da to razčistimo, ker je res smešno (kljub temu, da sva z Čekom v živo dva dni nazaj prišla do sredine prav iste debate): VSI bendi plačujejo, ker je DIY varianta v 90% v igri. Razen če si main artist na velikih založbah, teh pa je v metalu mogoče 50 na celem svetu, bendov pa na tisoče. Tudi Destruction so šli z tisto turnejo v minus, dali svoj keš, da so recimo prišli iz Kanade, kamor so šli igrati, in igrali v treh barih pred 40 ljudmi (so tudi clipi na youtube), tako da ne govoriti bedarij o "vedno majhnih, z majhno mentaliteto", ker enostavno ni res in nikoli ne bo. Da iz majhnega preideš na srednje ali veliko je itak odvisno izključno od 60% dejavnika sreče, 20% koga poznaš, kar itak je sreča, in 10-15 svoj talent, kvaliteta (ki je subjektivna). Drug primer pa je, da si support bend sam organizira prevoz (kar je ponavadi najem avtodoma, kot so to storile predskupine na ravno trajajoči Death Angel turneji), kar jih pride isto drago, ali celo bolj- torej še dražje. Torej- založba od Destruction (AFM takrat), ki je bila takrat polovično v bankrotu Keller nebi mogla vzeti na turnejo, ker niti Destruction niso mogli konkretno na turnejo, in so prav tako dali nekaj svojega keša, tako da - žal ne veš kako delujejo zadeve.
Glede Slayer: dal sem ti primer, pa me jemlješ iz konteksta. Vsak delno inteligenten človek ve, da je Jeff hotel s tem opozoriti na tragedijo, lahko pa jemlješ komad enostavno kot horror brez konteksta (kot je rekel Gene Hoglan) in je prač samo horror pripoved, ampak to NIMA najmanjše veze s tem, kar sem napisal. Sam si napisal zakaj Winko ne "practice what you preach"...ker si sklepal kaka so besedila od Keller, kar pa ne veš, spet. Besedila opisujejo dogodke, kajne...
Čas je že pokazal svoje...
(bomo nadaljevali v živo...)
Prvi dostavek: Nisem reku, da se to ne dogaja. se strinjam, da se, ampak ne ve takem številu in ne gre za to, da si le plačaš stroške. Moj point je pa v tem, da to ni prav.
Nisem te jemal iz konteksta. Ma nisem direktno sklepal zaradi besedil, ker je res, da jih nisem videl. Gre za metal držo in to mi ne gre s kupovanjem turnej. In zaradi tega mnenja zdaj tu eni zgubljajo živce, ker naj bi jih po psihoanalizah priznanih internetnih Pranoid psihoanalitikov jaz provociral. Pač dost kristjanov sprovociraš s tem, da si ateist...pa ne rabiš nič naredit za to. Torej, moj pomislek je: kdo je kriv na tej debati, da so eni sprovocirani?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:51
Ne da jih jst ne bom bral, ti jih ne bos pisal, pajaco. Al pa pisi nekje drugje, ne tle v nasi debati. Debata je namenjena temu da jo bere tisti, ki ga kej o nas zanima in kej o nas ce zvedet, ti pa prletis z nekimi tvojimi forami prizadetimi ... isto ku v Shutdown debati ... folk se trudi, daja vse od sebe, ti pa jih neki kurcas brez razloga ker ti pac ne sedejo. Ce ti ne pase muzika je ne komentiraj in je ne poslusaj al pa reci "mi ni vsec" in adijo!! Pisda si fuknjen ... ce mene vprasas si ti kot oseba sramota za celotno slovensko metal sceno. Bendi se trudijo, pa nej bojo rokerji, treserji, metalcoreovci al karkoli ze - vlagajo vse v te stvari, ker ze tko je slovenska metal scena (se) precej nepoznana in je v taki majhni drzavici tezko kej nrdit z underground benda in namesto da bi folk kot si ti (sicer morem priznat da si od vseh metalcev ki jih poznam ti najvecji pametnjakovic in idiot) dajali ljudem support in povedali kej konstruktivnega, uletavas z nekimi pripombami bednimi da cloveku prou zamegli ... Resda sm reku tisto glede siptarjev precej grdo,  konc koncu sploh nism mislu resno, sam te morem malo zalit ... boli me kurac, polej se kko ti zalis folk in bende nasploh - to pa je kul? Dej mrs, mislim ti prophet si idealen za politika - blodis, palamudis, nakladas, filozofiras, pizdis, zalis, za pokazat pa mas manj kot nic. Dej prosim te nestoj vec niti gledat keller debate, sploh pa ne pisi vec sm zto kr te noben ne more. Faker zjeban ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:53
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Ne da jih jst ne bom bral, ti jih ne bos pisal, pajaco. Al pa pisi nekje drugje, ne tle v nasi debati. Debata je namenjena temu da jo bere tisti, ki ga kej o nas zanima in kej o nas ce zvedet, ti pa prletis z nekimi tvojimi forami prizadetimi ... isto ku v Shutdown debati ... folk se trudi, daja vse od sebe, ti pa jih neki kurcas brez razloga ker ti pac ne sedejo. Ce ti ne pase muzika je ne komentiraj in je ne poslusaj al pa reci "mi ni vsec" in adijo!! Pisda si fuknjen ... ce mene vprasas si ti kot oseba sramota za celotno slovensko metal sceno. Bendi se trudijo, pa nej bojo rokerji, treserji, metalcoreovci al karkoli ze - vlagajo vse v te stvari, ker ze tko je slovenska metal scena (se) precej nepoznana in je v taki majhni drzavici tezko kej nrdit z underground benda in namesto da bi folk kot si ti (sicer morem priznat da si od vseh metalcev ki jih poznam ti najvecji pametnjakovic in idiot) dajali ljudem support in povedali kej konstruktivnega, uletavas z nekimi pripombami bednimi da cloveku prou zamegli ... Resda sm reku tisto glede siptarjev precej grdo,  konc koncu sploh nism mislu resno, sam te morem malo zalit ... boli me kurac, polej se kko ti zalis folk in bende nasploh - to pa je kul? Dej mrs, mislim ti prophet si idealen za politika - blodis, palamudis, nakladas, filozofiras, pizdis, zalis, za pokazat pa mas manj kot nic. Dej prosim te nestoj vec niti gledat keller debate, sploh pa ne pisi vec sm zto kr te noben ne more. Faker zjeban ...
Jst bom komentiral kar bom jst želel. It's a free country. Če pa tebe to moti pol pa mogoče nočeš, da je svobodna.
Sicer pa sam ustvarjaš offtopic, razen, če seveda te psihoanalize nimajo cilja v tvoji želji, da igram za vas. :>


Edited by Prophet - 08.Apr.2011 at 17:59
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 17:58
Odjebi, štekaš?

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:01
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Odjebi, štekaš?
Znaš to tud po albansko rečt? :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:06
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Odjebi, štekaš?
Znaš to tud po albansko rečt? :>


Drugače ne štekaš? Sej ...

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:07
Originally posted by Agent 2012 Agent 2012 wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Torej, moj pomislek je: kdo je kriv na tej debati, da so eni sprovocirani?
 
Ma ti si kriv, ker si se rodiv! LOL kot šiptar! pojdi bureke zavijat, šiptardina! ;) Ta tema (pa mogoče še nekatere, predvsem v Slovenski sceni!!!) bo pokazala, ali je možno od smeha umreti...
Vsak ima malce prav, dejstvo je da smo v letu 2011 in ne več v -70-ih, 80-ih, zgodnjih 90-ih, ko so skupine res morale nekaj narediti, da so prišle do tega kar so danes, pa to ni bil samo denarni vložek, o današnjih (in nekdanjih) možnostih promoviranja pa sem se nekje že razpisal, tako da ne bom spet ponavljal tega, Tilen je dobro napisal par stvari, čeprav tisto je predvsem vidik založb, agencij, managementov in podobnih združb/'korporacij', Prophet pa govori z osebnega vidika, ki bi pravzaprav moral biti vidik vsakega glasbenika, ki s srcem ustvarja. Dobro je imeti oba oz. več vidikov, dobro je imeti svoj pogled, kot tudi gledati iz zornega kota, recimo založnika. Ni vsak enako sposoben, eni so boljši managerji, drugi si pa še svoje riti ne znajo obrisat, kaj šele da bi drugim znali kaj 'organizirat'... preobširna debata in veliko preveč zornih kotov, zato ne bom nadaljeval.
 
Obstaja rek, da se zgodovina ponavlja, jaz pa menim, da nikoli več ne bo nobena metal skupina dosegla 'slave' in 'rockstar pozicij', kot so to dosegle (marsikatere) še danes aktivne skupine iz 60/70/80-ih in NA TAK NAČIN, KOT SO JIH MORALI/ZNALI/BILI SPOSOBNI DOSEČI ONI!
Kako si drzeš!?!?! A zdej se pa boš ob rob postavlju priznani internetnim psihoanalitikom in strašu ljudi z resnico?!??! Tvoje mnenje tu nič ne velja!!! Pojdi take konstruktivne poste pisat raje v kako svobodomisleno nit, ti zahojena levičarska kritičnomiselna baraba! :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:08
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Odjebi, štekaš?
Znaš to tud po albansko rečt? :>


Drugače ne štekaš? Sej ...
Zakaj takšne izjave, Venči?


Edited by Prophet - 08.Apr.2011 at 18:08
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:12
Mah dej ... spet sm se prenizko spustu ... grem nazaj na nivo normalnih ljudi, ti ostani pa tam kjer si. Mogoce ti manka ena baba da te spravi h sebi .. oz. izpred ekrana. Sej bos se oslepel, pejdi malo na zrak si zluftat mozgane ..


Edited by Ventor - 08.Apr.2011 at 18:12

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:16
a zdej me še obtožuješ, da te kontroliram in se zaradi mene spuščaš tko nizko, al kako?

Zakaj ne bi raje nehal smetit svoje debate in bi se vrnila na pravo temo - pač na tvojo skupino? A se ti ne zdi, da si mogoče izrekel že preveč hudomušnih izjav? Kako bo to vplivalo na ugled tvoje skupine, ki je pa že precej načet?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2011 at 18:24
...od vseh ljudi govorim tko samo s tabo. Ker si pac zasluzis ker si prizadet u glavi. Nevem kej ma veze ugled od keller ce ti pravim da si debil. caw dej ... ko te jebe ...


Edited by Ventor - 08.Apr.2011 at 18:25

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Apr.2011 at 23:14
Za Metal Mania karte pišite ZS Ventorju in/ali Mortesu (južno od LJ) ali meni (za severno od LJ)...

Karta stane 38€, za to malo ceno pa dobite Destruction, Entombed, Wizard, Sargeist, MetalSteel, Keller itd itd (še 18, 19 zakon bendov...)
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2011 at 14:27

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2011 at 15:35
:))))) jooj... to ti pa nardijo metalci... namest, da b se chlouk ustrashu, se zchne smejat :)))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2011 at 14:21
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

upam, da bo vsaj cd prplu pochasi v nashe cd plejrchke


Hehe Darja, kmalu se ti bo želja uresničila...pravkar mi je Winko sporočil, da se pošta končno ni izneverila in da plate končno SO v Sloveniji...več bo pa Winko napisal, ko bo znano... đđđđđđđđđđđ
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 13>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.