Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - VICI 2
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

VICI 2

 Post Reply Post Reply Page  <12345 29>
Author
Message
AmarNat View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarNat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2010 at 10:12
o.k sj nevm č je to ž kdo vidu, ampak men je zaaakoN :)!!

Če v letalu ali vlaku sedite poleg nekoga, ki vam gre močno na živce....

1. Mirno in tiho odprite svoj kovček z laptopom

2. Odprite laptop

3. Vključite laptop

4. Poskrbite, da bo tudi oseba, ki vam gre na živce, lahko videla ekran.

5. Zaprite oči, obrnite glavo proti nebu in se približno dvajset sekund delajte, da globoko premišljujete

6. potem kliknite na tale link:


http://www.thecleverest.com/countdown.swf

JOŠ! :D

We must not allow other people's limited perceptions to define us!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2010 at 10:43
Thumbs%20Up
 
AmarNat :) kaku me lahko poznaš bolje kot se sama Shocked
še celo točka enajst!!!!
akcijski film ¿  mnja pa mi res niso neki fajn taki filmi Tongue
 
:)
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
AmarNat View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmarNat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2010 at 13:39
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

Thumbs%20Up
 
AmarNat :) kaku me lahko poznaš bolje kot se sama Shocked


 LOL nubn n ve :)).. mogč kšne nadnaraune sposobnosti, kj veš:)) Star
JOŠ! :D

We must not allow other people's limited perceptions to define us!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2010 at 08:03
Originally posted by AmarNat AmarNat wrote:

Razne študije (in tudi zdrava pamet) namreč dokazujejo, da ženske ubijalskega besa nimajo v krvi. Zato časopise s streljanjem po šolah, delovnem mestu in drugihjavnih institucijah polnijo (skorajda izključno) moški.


Poglejmo, zakaj ženske nikoli ne bodo nenadzorovano streljale okoli sebe.

11. Ko se napoveduje akcija, jih začne boleti glava.

Moja zaspi ob akciji, vseeno, če gre za streljanje ali pa car chasing, ampak to jo uspava. Pa Kubrickova 2001 jo tudi ornk uspava... jo je morala gledat v 3. delih... Stern%20Smile
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2010 at 08:04
Automehaničar

Na vratima neba stoji jedan jako ljuti čovjek i urla :
- Pa što se dešava? Što ja tu radim? Pogledajte me! Imaam 35 godina, ne pušim, ne pijem, jučer sam rano legao u krevet i sad sam tu pred vama! Sigurno je neka greška! Molim vas da provjerite!
- Još nam se nikada nije desilo da se zabunimo, odgovori Sveti Petar, ali provjeriti ću. Kako se zovete?
- Morić. Tomislav Morić.
- Koje vam je zanimanje?
- Automehaničar.
- Ah..... da, evo, našao sam vas. Tomislav Morić, automehaničar. E, pa, gospodine Moriću, prema našim podacima vi ste umrli od starosti.
- Od starosti? Nemoguće! Pa imam samo 35 godina!
- Pa........... ne znam, odgovori sveti Petar, zbrojili smo sve sate rada koje ste zaračunali mušterijama i to ispada 123 godine.
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2010 at 19:35
Ni vic, ampak bom kar sm napisal. Danes sm se spomnu, kak vprašalnik smo reševali pred naborništvom. Se še spomnite vprašanj tipa "Ste se kdaj oblačili v ženska oblačila?" in "Ste že kdaj srečali neznana bitja?" LOL
FUCK THE WORLD
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2010 at 20:13
aha zakon:D jst sm nasrečo ušel temu:)
po gorenjskem kroži en urbani mit o nikiju od godscard, je menda reku na pregledu "men ni dobr dat puško v roke pa se dret name"... no in poleg tega da ni pršu med vojake so mu še do izboljšanja stanja izdal prepoved upravljanja motornega vozila:)

sajmon je pa pentagrame risal pa se tud mal neunega naredu in je isto odlok dobil
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2010 at 20:39
Kva? Kam je pentagrame risu, na vprasalnik?
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2010 at 20:46
Jaz se spomnim prvega in zadnjega vprašanja?
 
1. Ali boste odgovarjali po resnici? DA
 
zadnje. Ali ste odgovarjali po resnici? NE
 
LOL
 
In potem sem na zagovoru dobil psihiatra, tako da sem bil 1x še en dodaten dan frej v šoli.
 
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2010 at 20:57
vse za lase! Cool
če ni šlo drugače, je pa civilna padla, a ;)
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 17:12
Into Glory Ride!
Back to Top
razy0 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razy0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 17:22
Ne vem ce je to, da se vse vec novicarskih strani spreminja v tipe forumov 4chan ali jokerjev straniscni humor LOL, prej Cry. Jaz bi tud imel siht kjer copy/pastam razne slike/filme iz forumov in temu recem clanek.
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 17:29
Slovenski uporabniki ja.. to je sam skopirano z Lamebooka in prevedeno v slovenščino..

Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 18:54
Originally posted by JuRiJ JuRiJ wrote:

Slovenski uporabniki ja.. to je sam skopirano z Lamebooka in prevedeno v slovenščino..


Jep ... pa to sm že na večih slovenskih straneh zasledil :S
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 19:03
Mogoče je že gor:

Dva frenda se odpravita na ribičijo in po 2 urah eden spregovori: "stari, pomoje se bom loču od žene.....že 2 mesca ne govori z mano."
Pa prav ta drug čez pol ure: "pizda stari za premislit je tole; takšno ženo težko dobiš!"
LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 22:33
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

aha zakon:D jst sm nasrečo ušel temu:)
po gorenjskem kroži en urbani mit o nikiju od godscard, je menda reku na pregledu "men ni dobr dat puško v roke pa se dret name"... no in poleg tega da ni pršu med vojake so mu še do izboljšanja stanja izdal prepoved upravljanja motornega vozila:)

sajmon je pa pentagrame risal pa se tud mal neunega naredu in je isto odlok dobil

jst pa sam psihiatraCrypremal neumn zgleda
kva sm mu pa blodu pa rajš nepovem
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2010 at 20:23

Mujo in Haso prideta v Ameriko in brskata po smetnjakih.

Na drugi strani brska tudi neka klošarka, ki ji spodrsne, pade na glavo v smetnjak in se onesvesti.
Iz smetnjaka visijo samo noge in rit.
Do nje pride Mujo in jo začne fukat.
Pride še Haso in vzklikne: "Ja Mujo, kaj pa počneš!?"
Mujo: "Tiho bodi. Nekdo je odvrgel babo, pička je pa še dobra."
 
Big%20smile
 
 

slovenc, bosanc in srb se pogovarjajo, kdo lahko nese več lubenic. slovenc reče, da lohk nese dve, pod vsako pazduho eno. bosanc pa prav: js lahko tri!. kako pa tri? pa prav bosanc: pod vsako pazduho eno, eno pa nabijem na kurac!. srb pa reče: js lahko pet!. oba pravta: pet je nemogoče! srb pa reče: po eno pod vsako pazduho, tebe bosanc pa nabijem na kurac!

To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 13:31

Opis pojedinih temperaturnih vrijednosti:
+18°C Na Havajima uzimaju drugi pokrivac.
+10°C U zgradama u Helsinkiju iskljucuju grijanje.
+2°C Talijanski automobili ne mogu upaliti.
0°C Destilirana voda se smrzava.
-1°C Dah se vidi. Rusi jedu sladoled i piju pivo.
-4°C Pas vam se uvaljuje u krevet.
-10°C Francuski automobili ne mogu upaliti.
-12°C Politicari pocinju pricati o beskucnicima.
-15°C Americki automobili ne mogu upaliti.
-20°C Dah se cuje.
-24°C Japanski automobili ne mogu upaliti.
-28°C Pas vam se uvaljuje u pidzamu.
-29°C Njemacki automobili ne mogu upaliti.
-30°C Ni jedan normalan automobil ne moze upaliti.
-36°C Ruski automobil ne moze upaliti.
-39°C Rusi zakopcavaju sve gumbe na kosuljama.
-50°C Automobil ti se uvaljuje u krevet.
-60°C Zitelji Helsinkija se smrzavaju. U Moskvi zakopcavaju kapute.
-70°C Smrzavaju se i u paklu. Univerzitet u Kuznjecku organizira cross-country.
-72°C Advokati zavlace ruke u s vlastite dzepove.
-120°C Alkohol se smrzava. Rusi zato potpuno u kurcu.
-273,15°C Apsolutna nula. Prekida se kretanje elementarnih cestica. Rus lize smrznutu vodku.

My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 13:37

I just had an argument with a girl I know. She was saying how it’s unfair that if a guy fucks a different girl every week, he’s a legend, but if a girl fucks just two guys in a year, she’s a slut. So in response I told her that if a key opens lots of locks, then it’s a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it’s a shitty lock. That shut her up.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 13:40
LOL joooooooooooooooooooj LOL
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 19:53
Sej druzga ne mors rect haha:P
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 23:03
Kako se pozdravljajo ljubljanski zdravniki: "Kje si stari, jebo te pas!"
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2010 at 23:12
LOLb.stifi
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 00:04
kva ma črnc belga?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gospodarja.
 
 
 
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Beastboy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 261
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beastboy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 09:40
So bili lovec,nekrofil,sadist in mazohist.Pa grejo vsi lepo na jago.Cel dan jagajo pa nič ne ujamejo,pa reče lovec,da praznih rok ne bo šel domov pa da bo ustrelil mačko!Pa se oglasi nekrofil pa ga vpraša če jo bo lahko nategnil,pa mu lovec pokima,potem se oglasi sadist pa vpraša lovca in nekrofila,če ji bo lahko iztaknil oči in odtrgal rep,seveda mu lovec in nekrofil oba pokimata.Pa se lovec,nekrofil in sadist obrnejo proti mazohistu in čakajo,da bo kaj rekel,mazohist se pa nasmehne in reče:MIJAUUUUUU Smile
A jebeš vse skp!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 16:46
Originally posted by Norther Norther wrote:

Sej druzga ne mors rect haha:P
 
v tem primeru pa čist zares ne Shocked nisem vajena tega LOL
 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Online
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 18:44
STA SLA MUJO IN HASO NA NOGOMETNO TEKMO, S SABO PA STA VZELA NEKAJ LITROV DOMAČE RAKIJE! ZMENLA STA SE DA VEDNO KO PADE ZADETEK MALO CUKNEJO! TEKMA SE JE KONCALA 0:0! PA PRIDE MUJO.”JEBES TI TO, AJMO MI NA KOŠARKU”!
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Online
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Feb.2010 at 18:46
Gresta Mujo in Fatima v kino gledat vojni film. Sredi predstave:
Fatima: “Mujo, jest morm prdnt, ful me tiši!”
Mujo: “Ampak ne zdele, počak, da pade kakšna bomba v filmu, da se ne bo tolk slišal.”
Pride trenutek v filmu, ko pade bomba, Fatima spusti svoj prdec in se spredaj oglasi Haso.
Haso: “Mujo, vid budale, pogodio kanalizaciju!” (_
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2010 at 22:35
Filozofski vici, agent.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 13:55
Kako veš kdaj si v Ljubljani?
 
Ko vidiš pse k majo nagobčnike na riti. Big%20smile
 
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 17:28
Došao Hitler pred Boga i pita ga Bog:
-Što bi napravio da te sad vratim na zemlju?
Hitler:
-Ubio 1000000 židova i jednog Danca.
Bog:
-Zašto jednog Danca?????????
Hitler:
-Hahaha, vidiš da i tebe boli za Židove!

-----------------------------------------

Tri bračna para proslavljaju svoje godišnjice braka u jednom hotelu.
Poslije večere svaki par ode u svoju sobu.

Ujutro, na doručku, nađoše se samo muškarci, i to jedan sa šljivom ispod oka, drugi s polomljenom rukom, a treći s polomljene obje noge.

Pitaju prvog što mu se desilo, a on im kaže:
"Ne pitajte! Ušli mi u sobu, krenuli da se kresnemo, završimo, i ja makinalno iz džepa izvadim 100 eura i pružim ženi. Ona se toliko naljutila da je dohvatila pepeljaru i pravo u oko!"
Drugi će:
"Ma slična stvar. Došli u sobu, obavili posao, ja makinalno izvadim 100 eura, kad ona meni vraća 50. Zamahnem rukom da je udarim, a ona se sagne i ja zveknem pravo u zid!"
Treći krene sa svojom tragičnom ispovijesti:
"Ja sam još gore prošao. Dođemo mi u sobu, krenemo da se krešemo, kad u sred posla netko pokuca na vrata. Žena se uplaši i iz navike vikne 'Jao, muž!', a ja budala pravo kroz prozor..."

-----------------------------------------

Vozila plavuša auto i ubila 4 čovjeka.

Došao policajac i govori plavuši:

"Gospođo - vozili ste 150 km/h, a dozvoljeno je 70."

Plavuša je ponižena. Nastavi policajac:

"Gospođo - 2 promila u krvi, a dopušteno je 0.5."

Plavuša tužno gleda.

"Gospođo - ubili ste 4 osobe."

I pita plavuša:

"A koliko je dozvoljeno?"

-----------------------------------------

Pecaju Mujo i Haso na jezeru. Pecaju oni satima, al' nikako da nešto zagrize. Kad odjednom preleti iznad njih jato pataka i Haso izvadi pušku iz čamca i opali jedanput. I upadne im jedan neobična patka u čamac. Naime, patka je bila zlatna i nesla je zlatna jaja. I kaže patka ovoj dvojici: Ajmo se mi nagodit. Ja ću vama svakom dati po jedno svoje zlatno jaje, a vi zatim poželite neku želju, bacite jaje da se razbije i želja će vam biti ostvarena. Zauzvrat, vi ćete meni dati slobodu. Lako sam ranjena, ma brzo ću se ja opravit.
Haso skeptičan, kaže Muji: Ona je meni sumnjiva! Ja mislim da ona nas oće smuljat da je ne skuvamo. Ajmo mi nju zaklat, pusti ti nju što ona blebeće!
Mujo će Hasi: Ma daj bolan Haso, ništa nas ne košta! Ajmo uzet svaki po jedno jaje pa idemo svaki svojoj kući pa nek' se svakom želja ispuni.
I slomi ga nekako Mujo, Haso popusti pa krenu svak svojoj kući. Dođe Mujo ispred svoje kuće, gleda je onako trošnu, otpada fasada, počupane rolete, krov joj prokišnjava pa se Mujo dobro zamisli: Hmm... Oću veliku vilu s bazenom, veliku garažu sa skupim autima, sef pun love, Playboyeve zečice i batlera. Baci Mujo jaje. Odjednom: Puf!!!
Muju zaslijepi bljesak, on protrlja oči kad pred njim čudo. Urbana vila s 3 kata! Uđe Mujo unutra, kad ga odjednom pozdravi batler, skine mu jaknu, doda kubanku i pripali. Mujo (još pod dojmom) ode u gražu, a unutra Aston Martin, Ferarri, Porsche, Rolls Royce... Svi skupi auti na mjestu. Ode u svoju sobu, a unutra sef iz kojega ne može povadit' pare koliko ih ima. Zatim Mujo ode do svog bazena, a unutra se brčkaju 3 Playboyeve zečice koje Muju zovu da im se pridruži. Mujo se skine, uđe unutra kad eto batlera. Batler kaže Muji: Gospodine Mujo, traži vas jedan čovjek iz susjedstva. Kaže da je s vama išao u ribolov.
Mujo se zamisli u sebi: Evo ti susjeda! Čim su vidili da imam, odma došli žicat!
Al' popusti Mujo pa reče batleru da pusti tog tipa što ga traži. Uleti Haso, sav razočaran i reče Muji: Bolan Mujo, pomagaj ako Boga znaš!
Pa što je bilo, bolan Haso?-reče Mujo.
Dođi da vidiš kakav sam belaj napravio!-uzvrati Haso.
I krenu oni prema Hasinoj kući. Dođi pred kuću i Haso reče Muji da uđe prvi. Mujo otvori vrata i dobro ne umre od šoka. Kuća puna golih muškaraca i svima sprave vise!!! Nema milimetra da nema jednog. Pita Mujo Haso: Pa šta ti bi kad si ovo poželio, bolan ne bio?
Reče mu Haso: Ma ništa. Idem ti ja putem s ribolova polako kući i mislim se što mi sve treba. Mislim si, milijun mi nekih kuraca fali... I ispadne mi jaje iz ruke.

-----------------------------------------

Zena dosla u prodavnicu kucnih ljubimaca i vidi veoma jeftinog, lepog papagaja.
- U cemu je stos?
- Ah, znate, taj papagaj je bio u javnoj kuci, ko zna sta je tamo naucio. Zena kupi pticu. Cim ga donela kuci, ptica pocne:
- Nova kuca, nova Madam.
Dama se nasmeje i saceka cerku. Papagaj odmah pocne:
- Nova kuca, nova Madam, nova devojka.
Nastave da se smeju, kad eto ga i muz.
- Nova kuca, nova Madam, nova riba, zdravo Stevo.
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Soultaker View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Finland
Status: Offline
Points: 477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Soultaker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2010 at 23:06
Fantič pristopi do policista, ki je v križišču usmerjal promet. Vpraša ga, če ima popoldne kaj časa. Policist: "Imam, zakaj pa?"
Fantič: "Da bi prišel ob 16.00 k nam domov, da mi bi mi nategnil nemško ovčarko, ker hočem imeti čistokrvne policijske pse."
Ko policaj to sliši, se razjezi in skoči proti fantu, fantič pa v dir, policist pa za njim. Ko tako pretečeta nekaj ulic, naletita na druga policaja, ki prvemu reče: "Hej, kam se ti tako mudi?" Prvi policaj pa ogorčeno odvrne: "Presnet mulc vragov, rekel mi je, naj pridem ob 16.00 k njim, da mu nategnem nemško ovčarko, ker hoče imeti čistokrvne policijske pse!"
Drugi policaj pa: "Ja pa kaj potem tako drviš, saj je ura šele 12.00!!!"


Humor is also a way of saying something serious.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 09:14
"Doktore, pomozi. Moj Mujo me ne ostavlja na miru. Vise uopce ne spavam jer on na mene skace po 15-20 puta za jednu noc. Iscrpljena sam, ne mogu vise."
Pita nju doktor kako to Mujo radi.
"Lijepo, svaku vecer kad legnemo u krevet, on ugasi svjetlo i navalii tako do jutra. Samo uzme malipredah izmedju svakog puta."
Razmisli malo doktor i na kraju je posavjetuje: "Znas sto, Fato, on to ocito voli raditi samo u mraku, pa kad je tebi dosta, ti upali svjetlo. On ce se prestrasiti i ostavit ce te na miru."
Fata sva sretna kuci i odmah tu vecer, kad je Mujo treci put navalio, ona upali svjetlo, kad na njoj susjed Ibro.
"Bolan, Ibro, sto ti tu radis? Gdje je moj Mujo?"
"Eno ga pred vratima, prodaje ulaznice!"

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Soultaker View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Finland
Status: Offline
Points: 477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Soultaker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 13:29
Zelo debeli par se spravi v posteljo delat domačo nalogo.
On zleze gor, čez minuto pa pravi:
"Draga, grem ugasnit luč."
"Zakaj, dragi, ali ti je nerodno?"
"Ne, žarnica me žge po riti..."
Humor is also a way of saying something serious.
Back to Top
Vragg View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vragg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 17:17
Heh sej ne obstaja :P
Ne vem ke sm tole slišal, ampak mi je posrečeno :P

Kaj bi blo smešn? Da bi Bizovičar pa Zrnec povabla Petro Majdiš v "As ti tut not padu?!"

Šalo na stran, kapo dol Majdičevi za neverjetne dosežke :)
Your god is dead! The goatchrist prevails!
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Online
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:06
Originally posted by Vragg Vragg wrote:

Heh sej ne obstaja :P
Ne vem ke sm tole slišal, ampak mi je posrečeno :P

Kaj bi blo smešn? Da bi Bizovičar pa Zrnec povabla Petro Majdiš v "As ti tut not padu?!"

Šalo na stran, kapo dol Majdičevi za neverjetne dosežke :)
   meni gre pa na jetra, ker so ju, meni nič tebi nič, kar tako odrezal...
Back to Top
Vragg View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vragg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:45
Pomoje sta komu mal preveč na žulj stopila. Sej se čudim da hribarja spustijo, on pa res že hude vn meče.
Your god is dead! The goatchrist prevails!
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Online
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 19:39
Morski psi se pogovarjajo o prehrani, ki so jo zaužili v preteklih dneh.
"Pred nekaj dnevi sem požrl Amerièana, pa sem potem cel dan bruhal hamburgerje!" je rekel prvi.
"Jaz sem pa pojedel Rusa in sem cel dan bruhal vodko" je povedal drugi morski pes.
"jaz sem šele nastradal!" se je oglasil tretji. "Pojedel sem blondinko, pa se dva dni nisem mogel potopiti pod vodo!"
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Online
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 19:42
Pri mesarju kupuje meso malce obilnejša gospa. Kupi kilogram svinjskih zarebrnic, pol kilograma zmletega mesa in tri pečenice. Mesar meče meso na tehtnico in ko se ta sploh še ne umiri, ima že izračunan znesek. Gospa ga pogleda postrani in ko mesar pove skupni znesek, položi obilno oprsje na pult in reče:
"Ali bi me malo pobožali po prsih?"
Mesar jo začudeno pogleda in reče:
"Da se vam ni zmešalo?"
"Sploh ne," odvrne gospa. "Le take vrste ženska sem, da me morate vznemiriti, preden me boste nategnili..."
Back to Top
Vragg View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vragg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 19:59
Heh, a nimajo blondinke vakuma? : / Never the less...

Prav Mujo:
"Mislim torej sem." ... pa zgine.
Your god is dead! The goatchrist prevails!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Mar.2010 at 13:38
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Mar.2010 at 10:36
 
 
 
že bolno...
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Mar.2010 at 10:37
Sjedi zeko sav jadan za šankom i pred njim krigla pive. Naiđe dabar i krene ga zajebavati. Zeko ne odgovara nego samo bulji u kriglu. Proba dabar prodati foru da zajebe zeca, uzme mu pivu i popije! Na to zeko tužnim glasom veli:
- Pa, u pičku materinu! Danas mi je stvarno jebeno loš dan! Ništa mi ne ide od ruke! Prvo probam pištoljem - nema metaka! Hoću se objesiti - pukne uže! Zadnjim parama kupim pivo, stavim otrov u njega... i nemožeš vjerovati, nestade mi ispred nosa!


Tri miša sjede za šankom i piju tekilu.
Prvi miš strusi tekilu, lupi šakom o šank i kaže:
- Ja sam toliko hrabar da svaki dan otkinem malo mišjeg otrova i žvačem ga, tek toliko da budem "fit".
Drugi miš ga pogleda, strusi dvije tekile, lupi šakom o šank i kaže: - Ja sam toliko hrabar da svaki dan odem do mišolovke,
dignem prečku i malo se bildam na njoj.
Treći ih miš pogleda, strusi tri tekile, lupi šakom o šank i krene prema vratima.
Dva miša ga u čudu gledaju. - Kuda ćeš ti?
- Idem j**** mačku.
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Mar.2010 at 14:25
dej tega fotra še!
res najbolš:))
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Mar.2010 at 17:58
Trije klošarji so sedeli na Prešernovem trgu v Ljubljani in se pogovarjali, kdo lahko zbere več denarja s prosjačenjem. Dogovorili so se, da se razidejo za dve uri, nato pa se ponovno dobijo skupaj in preštejejo denar. Razkropili so se po mestu in čez dve uri so bili ponovno skupaj. "Jaz sem zbral pet evrov," je rekel prvi!" "To ni nič!" je rekel drugi. "Jaz sem jih zbral dvajset!" "Jaz imam pa dvajset tisočakov!" se je pohvalil tretji. "Kako ti je pa to uspelo?" sta se začudila ostala dva. "Okoli vratu sem si obesil tablo z napisom: "Bosanec se želi vrniti domov!"

D.T.P.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2010 at 19:47
NOVE STOPNJE MOŠKE HRABROSTI!


                                                                          
        HRABAR                                                             
       Kada dodješ usred noći pijan kući, žena je već u krevetu, ali još ne
       spava.                                                              
       Uzmeš stolicu i sedneš isped njenog kreveta i na njeno pitanje:     
       -          "Šta radiš?", a ti odgovoriš:                            
       -          "Želim da sedim u prvom redu kada počne cirkus." 
       
                                                                       
       HRABRIJI                                                            
       Kada dodješ kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u   
       ruci, a ti je upitaš:                                               
       -           "Čistiš li, ili se spremaš da nekud odletiš?"           
                                                                           
       NAJHRABRIJI                                                         
       Kada dodješ kući usred noći, mirišeš na parfem i imaš sminku na     
       košulji. Udariš ženu po dupetu i kažeš:                             
       -          "Ti si sledeća!"                                         
                                                                           
                                                                           
       HRABAR U P.... MATERINU                                            
       Kada dodješ kući usred noći sa ljubavnicom i kažeš ženi:            
       -          "Pravi se da si mi sestra."                               
MacGyver je zakon!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2010 at 18:53
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Online
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2010 at 12:08
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Mar.2010 at 09:47
Utrčava Mujo u kuću i s vrata viče: "Ženooo... šta bi radila kad bih dobio na lotu?"
Fata: "Uzela bih ti pola i ostavila te!"
Mujo izvadi 20 eura, daje ženi 10 i kaže: "Briši!"


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2010 at 20:16
ko Chuck Norris odneha, Petra Majdič še vedno vztraja!
MacGyver je zakon!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 29>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,301 seconds.