Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Kaj trenutno poslušate re-animated
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kaj trenutno poslušate re-animated

Post Reply Post Reply Page  <1 274275276
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Yesterday at 11:16

...microaggressor & safe space destroyer
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Yesterday at 15:09
Nils Fjellstrom je res ena zverina za bobni! Mawker bobnar tok močno towče pr takih brzinah - to je ekstremen šport!

... zdle pa uživam v večni klasiki, BOLT THROWER - War Master iz 1991. Še po 25 letih poslušanja tega albuma me zmer na now odpihne, k nažgem tole v avtu al pa doma! No sj to w'la za vse Bolt Thrower albume, še posebi pa za taprvih pet albumov!

Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Yesterday at 15:55
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

... - to je ekstremen šport!

LOL
kaj bi delo knjige gledo
... after many years:
Jesi li ti izumila šečera?
Nisam.
Kva čva?
Čreva rules!
Kva s' djava?
Sem ti rekla, da sem drek usjava!
BABA ROGA ŽDERE STAKLO!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Yesterday at 19:58
... thrash norišnco od SODOM ''Agent Orange'' iz 1989!

Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Yesterday at 21:25
malo s prejšnje strani ampak vseeno... gmajnar vedno tako sočno opiše svoje razpoloženje med poslušanjem, da si vedno zaželim še jaz kanček tega. Včasih mi ravno ne sede, včasih pa privrejo kaki stari spomini na dan... Tokrat je bilo govora o Crustu, pa sem se spomnil ko sem kakih 20let nazaj dobil to kaseto (izvirala je najbrž pri kakem Bocotu):

MacGyver je zakon!
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 hours 33 minutes ago at 09:27
Mitja - ja, Disrupt so bli tud hud bend - čist požvinen crust, občasno že grindcore Cool 
Drgač je blo pa včas powhn crust/hc/grind/metal bendov, k se jim je začel ime benda na Dis... za to so pa zaslužni eni in edini angleški DISCHARGE! Pionirji hc punka (in njegove podzvrsti - crusta), ki so poleg Motorhead in Venom, botrovali začetku thrash/speed/black/death matala.
Leta 1982 so Discharge izdali svoj prvi album ''Hear Nothing See Nothing Say Nothing'' in ker odfuk od albuma je bil to za leto 82! To je eden najbl vplivnih albumov/bendov za razvoj vseh zvrsti ekstremne muske, ki bazirajo na kitari, basu, bobnih in vokalu Approve Box

Ta album je še zmer zimzelena mojstrovina - FAAAAAAAAKKKKK kok so to hudi komadi gor!!!! worship Hooray

Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 50 minutes ago at 21:01
Evil Smile

The real monsters are often just people.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 274275276
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.406 seconds.