Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Kaj trenutno poslušate re-animated
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kaj trenutno poslušate re-animated

 Post Reply Post Reply Page  <1 282283284285286 359>
Author
Message
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2017 at 17:38
... enga izmed najbolšh death metal albumov zadnh let: ANTROPOFAGUS - M.O.R.T.E. album iz 2017. Teli Italijani majo res filing za pownokrvn death metal najvišiga ranga - zlobna groovy mojstrovina Cool


Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2017 at 17:40
...tipa so vrgli z jewcampa, najmanj kar lahko nardim je da ga promoviram tu med metalci LOL 

...larper
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2017 at 17:50
jewcamp          

zakon muzka btw!
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2017 at 22:01
...dobr je ja, sej zato ga benajo verjetno LOL

No zdej pa neki druzga da ne bojo rekli da sm biased Clown ...dobra muska je dobra muska Smile


...larper
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 00:48
warrant-blind faith
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 17:18
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 21:02
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 21:27
<3 / our guy / <3

Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 23:02


P l a c e h o l d e r
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2017 at 23:12
Ninja - teb se je pa res do konca sfuzlal. Ti ješ, spiš, dihaš, poslušaš, gledaš eno in isto politično/ideološko/psihološko pralnco možganov. A ti sploh še loh prideš do kšne svoje ''avtonomne'' misli al pa kakršngakol užitka, k ni okužen s strani 24-urnga bombardiranja z internet propagando? GRAVŽ OD GRAVŽA
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 10:00
Gmajnar ti se preveč sekiraš, sprijazni se, to je realnost zdaj, tako kot migranti in vse ostalo.  :) Sploh pa ob takih reakcijah trolanje dobi čist neke nove dimenzije in smisel :D

Pentagram - Be Forewarned


...larper
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 11:13
Potty - to ni noben sekiranje, sam občasno pizdenje čez debile. Eni to počnete (pizdite/jokate/trolate) vsak dan na Paranoidu - zgleda, da ste vi zasekirani.


... zdle pa uživam ob udarnih kompozicijah srbskega martial/industrial projekta LEGIONARII

  

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 15:38
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Ninja - teb se je pa res do konca sfuzlal. Ti ješ, spiš, dihaš, poslušaš, gledaš eno in isto politično/ideološko/psihološko pralnco možganov. A ti sploh še loh prideš do kšne svoje ''avtonomne'' misli al pa kakršngakol užitka, k ni okužen s strani 24-urnga bombardiranja z internet propagando? GRAVŽ OD GRAVŽA



haha cajhen na 5 gramih skunka modruje o stvareh, o kerih pojma nima in zraven gobezda o "avtonomnih mislih".

Poglej si kakšno scavnico od "muzke" limaš sem noter. Očitno si preveč zabit, da bi dojel, da se norca delam iz vseh vas IN ŠE POSEBI iz tebe - teslo sprano zadrogirano.


10 let se nis obril al pa fukal. Ti boš men modroval o lajfu? Poberi se z uno svojo plesnivo brado v najbližjo hosto in se še naprej z užitkom valjaj po govnu, tako kot se tu. Idiot pofukan.

Edited by Sid Ninja - 29.Dec.2017 at 18:55
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 15:54
imejte se radi otroci.

Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 16:00


Edited by Sid Ninja - 29.Dec.2017 at 16:00
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 20:50
Sitna Ninja - jz nisem tak k ti kr se tiče pohanja, k si bil skos na ganji. Jz že 4 mesce nism niti dima naredu, ker me pač ne mika in verjetn bom šele čez ene pol leta spet skadu ta prvi joint, če me bo zamikal. Jz že zadnh 10 let tko ''poham'', da ene 3 mesce v letu kadim pol pa ene 9 mescev niti dima ne nardim - če je kdo tuki zadrogiran, si to ti - zadrogiran z informacijami/idejami/novicami/neumnostmi iz interneta 24 ur na dan - totaln džanki Wacko

Gremo fukat pa še brado odbrit zravn LOL 
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 20:55
koga boli kurac kdaj in kako ti kadiš, karkoli že kadiš?

pejt nazaj plesnet ja...
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 21:00
tebe očitno zlo boli kurac v zvezi z mojmu kajenju - ti pišeš kok (po tvojem) skadim in kwa skadim LOL jokica 
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2017 at 21:09

in the name of satan
love me tender love me sweet
never let me go i mean poo
love me tender...

Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 00:39
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 01:42
prej


sedaj

Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 08:58
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

haha cajhen na 5 gramih skunka modruje o stvareh, o kerih pojma nima in zraven gobezda o "avtonomnih mislih".

A to so ti povedali v virtaulnem svetu? Kokr je meni znano, ti pa cajhen že minimalno 5 let nimata nobenih stikov v realnem življenju.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 09:30
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

10 let se nis obril al pa fukal. Ti boš men modroval o lajfu? Poberi se z uno svojo plesnivo brado v najbližjo hosto in se še naprej z užitkom valjaj po govnu, tako kot se tu. Idiot pofukan.


Hm ... to ti je najbrž zaupal tvoj virtualni prijatelj al kuko vse to veš   
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 11:28

Offtopic: Gmajnar ma prav zakon brado. :D
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 11:34
Odgovor Sidu na pobrisane pouste: od Markota mami sem tolk kot je Potty tvoj oči. Kaj imava midva? Sva najboljša prjatla in prjatli/družina skrbi za svoje. To pa ne pomeni, da se nekdo ne zna branit. Hahahaha. Ja, zihr je Marko 2 let nazaj plesal okol tebe tolk, da se ga nisi mogu otrest loh, da se je to dogajal v tvojem vzporednem namišljenem svetu...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 11:35
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

<span style="font-size: 12px;">Urfaust – Meditatum III</span>

Offtopic: Gmajnar ma prav zakon brado. :D


Ti si ga vidla v živo pred kratkim in to lahko veš :-) Sid Ninja ga ni vidu sto let in si zgleda sam riše ene slike

Edited by mati zemlja - 30.Dec.2017 at 11:38
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 11:44
> lej še 2 leti nazaj se mi je tle tlaču skoz vrata, da sm se ga komi zlosal klošarja plesnivega....

> ma zakon brado ja Lif - fukaj ga pol, če ma zakon brado. prazno gobezdanje pičke, ki nagrajuje belega viteza - a ne s fukom

> ne da se mi ukvarjat z vami, zato sem brisal poste... mism, da je dost jasno kdo je tle brez lajfa, če ves prizadet na forumu visiš in čakaš da boš lahk quotala izbrisan post....
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 11:55
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

> lej še 2 leti nazaj se mi je tle tlaču skoz vrata, da sm se ga komi zlosal klošarja plesnivega....

> ma zakon brado ja Lif - fukaj ga pol, če ma zakon brado. prazno gobezdanje pičke, ki nagrajuje belega viteza - a ne s fukom

> ne da se mi ukvarjat z vami, zato sem brisal poste... mism, da je dost jasno kdo je tle brez lajfa, če ves prizadet na forumu visiš in čakaš da boš lahk quotala izbrisan post....


Če raje hodi na zmenke kot na koncerte z mano/našo klapo. :D
Kaj točno si mislil z belim vitezom? (U wacist.)

Mati zemlja, vedno ga morš citirat, če ne bojo vsi drugi prikrajšani, ki ne visijo vsako minuto na forumu. :) Pa sicer sn vidla skrajšano verzijo, ampak vseeno kapo dol.
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 12:07

> k se mi je tlele vsiljeval prek pm-ja na obisk ni blo videt. Super da ste pobrali s seboj to plesnivo smet! Uživajte! cheers!
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 12:38

Hwala, Lif. za nasvet :-)

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> k se mi je tlele vsiljeval prek pm-ja na obisk ni blo videt. Super da ste pobrali s seboj to plesnivo smet! Uživajte! cheers!

Dejmo tole razčistit. Ti si bil tisti, ki so že neki let nazaj spraševal mene glede Markota, pa da ga boš poklical, pa da bi se rad z njim srečal. Poudaril si tudi -ne samo enkrat-, da bi se rad srečal z njim brez mene. To mi že takrt ni blo jasno kaj govoriš, ker če bi se ti z njim dobil, nism vidla nobenga razloga, da bi jst mogla zravn viset. To je bla tvoja stvar. Ne moja. Kšn dobr let nazaj, k smo se dobili pr men v Domžalah, si bil ti tisti, k je reku, da škoda k ni tut Cajhn uletu. Ne wem več, zakwa ni, ampak, če bi te tolk želel srečat, bi verjetno prišel al kuko. Hahaha. Ja, vsekakor ti verjamem, da se ti je vsiljeval pejt komu drugmu pravljice govorit.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 12:46
> tle sva bla v kontaktu, sam je blo takoj ful "alarm signalov" v stilu njegovega pisanja, da me je takoj minilo. Sem se hotel dobit najprej valda. Sm mislu, da smo frendi takrat btw. Samo po stilu pisanja se mi je zdelo, da je tip pač fuknen. Nima niti to 100% veze. Včas se mi da celo fuknen folk prenašat, sam neki me je odbilo takrat in sm se pač izpilotiral ven

zakaj se tolk obremenjuješ s tem. a ni zakon ,da se vi vsi med sabo ful fantastično štekate? kje j' problem? ti je dolgcajt? al si še zdej butthurt od like 1ga posta izpred ne vem kolk let? tolk o "jokicah"

Edited by Sid Ninja - 30.Dec.2017 at 12:47
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 12:52
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


> k se mi je tlele vsiljeval prek pm-ja na obisk ni blo videt. Super da ste pobrali s seboj to plesnivo smet! Uživajte! cheers!


Kaj točno si mislil z belim vitezom? [2]
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 12:55
you're not the brightest type!

http://lmgtfy.com/?q=white+knight
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 12:59
A ni Sid Ninja reku, da se mu ne da ukvarjat z nami?!?! Ne vem zakwa se tipo pol odziva

Sem se spomnila na UFO ... album PHENOMENON si zdej vrtim. Men je to mega album. Hvala, moj predragi Sunshine, da si me spoznal z njimi :-) prid jutr sm! Te cakamo

UFO je lahko tudi sinonim (nima veze z bendom) za UmskoFuknenaOsebnost.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 13:04
> točno tako. Gmajnar očitno ne prenese, da se kdo obnaša drugač od njegovih pričakovanj in je ponovno doživel izpad. Tokrat sm se pač odzval, ker ga imam poln kurac [po več kot letu konstantnega drekanja btw].
V ta spor se zapletata 2 čarovnici. pojma nimam zakaj. si ti njegova mat slučajno?

> točno zaradi tega, ker se mi ne da ukvarjat z takimi mentalno retardiranimi primerki, kot ste vi, sem pobrisal poste, pa si jih privlekla nazaj, ker ti sede srat.

> kar se mene osebno tiče smo mi razčistili in zaključli že pol leta nazaj. vse ostalo je vaše jokanje in metanje ob tla.



Edited by Sid Ninja - 30.Dec.2017 at 13:05
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 13:09
...larper
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 13:34
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

> točno tako. Gmajnar očitno ne prenese, da se kdo obnaša drugač od njegovih pričakovanj in je ponovno doživel izpad. Tokrat sm se pač odzval, ker ga imam poln kurac [po več kot letu konstantnega drekanja btw].
V ta spor se zapletata 2 čarovnici. pojma nimam zakaj. si ti njegova mat slučajno?

> točno zaradi tega, ker se mi ne da ukvarjat z takimi mentalno retardiranimi primerki, kot ste vi, sem pobrisal poste, pa si jih privlekla nazaj, ker ti sede srat.

> kar se mene osebno tiče smo mi razčistili in zaključli že pol leta nazaj. vse ostalo je vaše jokanje in metanje ob tla.



Spet površno bereš. :D Kaj točno je Gmajnar rekel ali naredil, da bi bil po tvojem beli vitez?
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 13:36

mal sproščanja za dušo


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 14:22
Z Dezijom se jz nisem v živo vidu že ene 9 let in tud internetnih kontaktov nisva mela, razen ene par let nazaj, k sva se v en debat na Paranoidu štekala in sva si pol na private mailu ene parkrat pisala, da bi se kj dobila pa še v živo podebatirala o kšnih obskurnih temah - noben od naju takrat ni bil 100% za stvar in sva se oba izmikala s tem, da en dan ma en cajt drug pa ne in obratno - sam, da se ni blo treba zares v živo srečat in pol sva si rajš nehala pisat, k sva oba vidla, da nimava zares želje po srečanju LOL

Dejzi, vidm, da si res totaln spran džanki, če take pišeš: '' lej še 2 leti nazaj se mi je tle tlaču skoz vrata, da sm se ga komi zlosal klošarja plesnivega.... ''
če bi mel jz tako željo bit v tvoji bližini, ne'b že 9 let nazaj prekinu stike s tabo Wacko mati zemlja je čist prow napisala ''loh, da se je to dogajal v tvojem vzporednem namišljenem svetu...''LOL

Lif - zgleda, da si mela srečo in si me srečala na tak dan, k glih nism mel plesnive brade Wink Cool

mati zemlja - prow maš, takrat, k ste se vi dobil pr teb, jz nism hotu pridt zravn, ker mi je bil Dejzi že takrat nagravžen Sick LOL

Pa en lep pozdrav mojima čarovnicama - vajin Beli Vitez Hug


... zdle pa nabijam novozelandske majstre barbarskega audio bojevanja, DIOCLETIAN in njihov ta zadn album ''Gesundrian'' iz 2014. Mojstrovina Kozmičnega Kaosa, ki se je minifestirala skozi Diocletian v našo dimenzijo worship Upam, da drug let izide nov album - ni dvoma o najvišjem standardu audio barbarizma Cool


Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 16:42

Kraftwerk - Trans-Europe Express



...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 17:28
Kraftwerk boš imel čez dva meseca možnost videti v Tivoliju v živo

Mantar - zame novo odkrije ob zadnji MD lineup naznanitvi. 
Nemški duo, ki na zanimiv način vplete blackened/r'n'r/punk/doom/sludge ritme, ki kljub zgolj dvema inštrumentoma + vokal zveni neverjetno sveže in pestro. 
Vemo, da se da (Inquisition, Bolzer ... prvi imeni, ki mi tu padeta na pamet - slednji ob Mantar tudi na MD 2018) ampak ravno pri Mantar sem poteboval kar nekaj časa, da sem se ujel v mislih, dojel, da sta ob tem polnem zvoku v bistvu v igri samo dva inštrumenta ...


Fuckin' awesome!


P l a c e h o l d e r
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 19:00
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Z Dezijom se jz nisem v živo vidu že ene 9 let in tud internetnih kontaktov nisva mela, razen ene par let nazaj, k sva se v en debat na Paranoidu štekala in sva si pol na private mailu ene parkrat pisala, da bi se kj dobila pa še v živo podebatirala o kšnih obskurnih temah - noben od naju takrat ni bil 100% za stvar in sva se oba izmikala s tem, da en dan ma en cajt drug pa ne in obratno - sam, da se ni blo treba zares v živo srečat in pol sva si rajš nehala pisat, k sva oba vidla, da nimava zares želje po srečanju LOL

Dejzi, vidm, da si res totaln spran džanki, če take pišeš: ''<span style=": rgb43, 43, 43;"> </span><span style=": rgb43, 43, 43;">lej še 2 leti nazaj se mi je tle tlaču skoz vrata, da sm se ga komi zlosal klošarja plesnivega....</span><span style=": rgb43, 43, 43;"> ''



> "razen ene par let nazaj" je reku.... haha

> mhm.... uno je blo metaforično, idiot pofukan. Iz moje strani je blo videt, k bi te mel že med vrati. Si tako navdušeno po privat sporočilih mlatil idejo, kako se mi boš zaredil tlele za cel dan [filing sm mel celo cel vikend], da je blo kaj! Se je takoj videlo že iz stila pisanja, da si prizadet in fuknen, kar bi moral jst osebno dojet že leta prej, ker si bil fuknen že prej, ne samo "ene par let nazaj"

> dej še mal povej, kako si 10 let nazaj ves raszvetljeni guru navdušeno razlagu, kakšen najboljši filing je blo izbrisat vso muzko iz svojga kompa, med tem, k si naokol talu svoje cd-je A to tud ni res?      

Edited by Sid Ninja - 30.Dec.2017 at 19:11
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 19:38
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Pa en lep pozdrav mojima čarovnicama - vajin Beli Vitez Hug

ooooo, hwalaaaaa lej, Lif. enga sva vendarle uspeli uročit in zmanipulirat
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2017 at 19:55
Dejzi - me veseli, da se strinjava o tem, da sva en drugmu totalno fuknena v glavo Thumbs Up

Jz nism tak k ti, k morš kr naprej prirejat svojo preteklost, sedanjost in še clo prihodnost LOL Nimaš nč tazga za povedat o men, kr bi se jaz sramoval - res je, da sem mel 10 let nazaj en dvoletn obdobje, k sm padu v raznorazne bl ''duhovne'' vode in mi ni pasal poslušat skor nobene muske. Takrat sm tud raztalu večino cd-jev in majc, ker mi je blo pač vseeno za te zadeve. Kmal sm vidu, da to nisem ta ''prav jaz'' in sem se vrnu na stara pota - nova izkušnja v življenju, k se je tud mal ne sramujem. Approve

... zdj pa začni tuhtat kj druzga iz moje zgodovine al pa si spet kr kj zmisl, da me boš kao ''zabil'' - lulček Afne Box
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2017 at 00:45
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Nimaš nč tazga za povedat o men, kr bi se jaz sramoval - res je, da sem mel 10 let nazaj en dvoletn obdobje, k sm padu v raznorazne bl ''duhovne'' vode in mi ni pasal poslušat skor nobene muske. Takrat sm tud raztalu večino cd-jev in majc, ker mi je blo pač vseeno za te zadeve. Kmal sm vidu, da to nisem ta ''prav jaz'' in sem se vrnu na stara pota - nova izkušnja v življenju, k se je tud mal ne sramujem.


Ja, Sid Ninja rad vleče ven stvari iz zasebnega življenja ex-frendov, ki se zgleda njemu zdijo sramotne in na tak način želi ponižat človeka. Jebi ga. Podlo in nizkotno. Bolj v babjem stilu
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2017 at 10:44


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2017 at 10:47
Se strinjam, Sitna Ninja je pač ena zafrustrirana in čist preveč razvajena alfa-jokica, k zmer proba doseč svoje z ''nizkimi udarci'' - sam mu to ne rata zmer, ker nismo vsi taki občutlivčki k on, da se bomo ob tla metal, ker on neki ''ve'' o nas LOL Prow užitek ga je opazovat na Paranoidu, k ga noben ne ''uboga/posluša'' in se začne jokat in dret, k uni ta najbl nagravžni razvajeni froci, k ne more bit vse po njihow LOL

... zdle pa uživam ob islandski mojstrovini zatohlega in disonantnega, a vsen groovy black metala: SVARTIDAUDI - Flesh Cathedral album iz 2012


Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2017 at 15:20
... death metal Mojstrovino izpod rok Kraljev: ta now album od MORBID ANGEL - Kingdoms Disdained worship Headbang Hooray čist predobra muska Approve

na žalost se na youtubu dobi sam tale komad - ampak je že ta komad na repeat popolna plata Cool worship


Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2017 at 16:44
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

Se strinjam, Sitna Ninja je pač ena zafrustrirana in čist preveč razvajena alfa-jokica, k zmer proba doseč svoje z ''nizkimi udarci'' - sam mu to ne rata zmer, ker nismo vsi taki občutlivčki k on, da se bomo ob tla metal, ker on neki ''ve'' o nas 


in kaj sm jst hotel doseč v tejle izmenjavi? da vidim :)

ti si tisti, ki je konstantno na smrt prežaljen tule, ker se jst in še kdo ne obnaša v skladu s tvojimi pričakovnaji. :D

zafrustriran je reku...haha.. pa tko like 15 let ni fukal model z brado do jajc....ampak drugi so zafrustrirani, ker se on ob tla meče, ker je nekdo dou v tole pofukano debato "naroben" komad!

Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:


LOL Prow užitek ga je opazovat na Paranoidu, k ga noben ne ''uboga/posluša''


WOOOOOOW    HAHAHAHAHA

KAKO TO MISLIŠ "UBOGA"? :D

Dejzija pa Paranoid ne uboga! hahahahaha
> dej mi pliz razloži mal več? tole me res zanima! :D :D
> zakaj, kako, od kje, na kakšen način bi me mogu pa Paranoid poslušat oz. ubogat? :D



Quote
in se začne jokat in dret, k uni ta najbl nagravžni razvajeni froci, k ne more bit vse po njihow 



am, ti si se tle začel ob tla metat, ker sm objavu remix Alex Jonesa.
A si blentav al ti je droga zadnji možgan odnesla?

ti si un prizadet idiot, k ni bilo po njegovem in je izgubil živce



Quote ... zdle pa uživam ob islandski mojstrovini zatohlega in disonantnega, a vsen groovy black metala:
    

HAHAHA ZATOHLI DISONANTNI GROOVY BLACK METAL , je reku! opica....    

Edited by Sid Ninja - 31.Dec.2017 at 20:17
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2017 at 16:48
na Gmajnar - en zatohli groovy remix....HAHAHAHAHA    




FREAKIN' FROGS!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 282283284285286 359>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,859 seconds.