Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - burzum oftopik jr.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

burzum oftopik jr.

 Post Reply Post Reply Page  123 38>
Author
Message
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: burzum oftopik jr.
    Posted: 02.Nov.2009 at 13:00

pomoje so mojo najljubso temo zjebale nestete fotke.. prekrasne sicer..

naj blagovolim nadaljevati  brainstorming v dosedanji maniri.. in se enkrat pozor, da ne bi kdo o burzumu pisu! ;)
 
 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 15:29
Originally posted by grafin grafin wrote:

pomoje so mojo najljubso temo zjebale nestete fotke.. prekrasne sicer..

naj blagovolim nadaljevati  brainstorming v dosedanji maniri.. in se enkrat pozor, da ne bi kdo o burzumu pisu! ;)
 
 
Brez veze si tole na novo odprla. Po tvoje, da smo jo zjebali? Ja, a pol pa kr na novo temo odpret. Ka pa če js en mastn pljunek tule gor prlimam, pol bo pa jok in na drevo, ko tema ne bo več popularna.


Edited by vonklinkerhofen - 02.Nov.2009 at 15:29
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 15:38
sej ne upaš
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 15:42
kaj, a zdej se boste pa cufal? to je naceloma konstruktivna tema, ne pa peskovnik.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 16:03
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

pomoje so mojo najljubso temo zjebale nestete fotke.. prekrasne sicer..

naj blagovolim nadaljevati  brainstorming v dosedanji maniri.. in se enkrat pozor, da ne bi kdo o burzumu pisu! ;)
 
 
Brez veze si tole na novo odprla. Po tvoje, da smo jo zjebali? Ja, a pol pa kr na novo temo odpret. Ka pa če js en mastn pljunek tule gor prlimam, pol bo pa jok in na drevo, ko tema ne bo več popularna.

TOF
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 16:53
Originally posted by yordan yordan wrote:

sej ne upaš
 

Electric soul
Groupie 
Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Online Status: Offline
Posts: 812
  Posted: 30.Sep.2009 at 22:22
Ehh.. pa kwa je s folkom. In zelozelo dvomim da bi bili na tak način na delu lovci..
Stories never end.. ends are new beginninings..
 IP Logged
 
 
 
Mrtupevc
Groupie 
Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Online Status: Offline
Posts: 557
  Posted: 01.Oct.2009 at 11:24
No sej, spomn se, kaj so nardil z "Rožnikom" (medo, čigar ime je bilo povzeto po teritoriju, kjer so ga videvali/zasledovali/iskali) - pol je zginu kot kafra, nakar so čez čas nekje na Jezerskem oziroma nekje pri SLO-AVS meji našli tisto, kar je od dotičnega medeka ostalo (upam, da ne veš, ker bol, da nis vidla unih fotk) - skratka, niso ga "samo" ustrelil...
Ole - OleOleOle;
Peterle - zakaj pa ne?
 IP Logged
 
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 01.Oct.2009 at 13:27
groza.. al pa un nesrecni sokol iz izole.. ki so mu prav po srednjevesko iztaknili ocesi in porezali kremplje.. za take pa jz.. no mercy.. na lobotomijo.. itak ni vse ok z njimi..
drgac sm pa tut jz dans cist amputirana, k me je zapustu najboljsi cimer ever.. :(( sm zalostna, ampak tko k prav kata .. stories never end.. ends are new beginnininininings.. :))
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
 
Electric soul
Groupie 
Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Online Status: Offline
Posts: 812
  Posted: 01.Oct.2009 at 14:38
Ja. Bolje da človek gre in se je treba en mlčk na novo sestaviti.. kot da omahuje mozga mimo ali šimfa in spregleda vse kar je dobrega.. forever. Na dolgi rok.. poleg sebe poništi še tebe. Na koncu pa itak.. hwala za rože. Imam sicer čustva za en precizen "sonar".. nekaj resničnega in pomoč pri orientaciji.. ne pa nekaj v čemer bi se člowk predolgo utapljal. Razen če tako hoče. Inniin??.. hehe pa res tudi to piše.
Stories never end.. ends are new beginninings..
 IP Logged
 
 
 
PiWi
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Online Status: Offline
Posts: 2874
  Posted: 02.Oct.2009 at 08:43
u pismo, to pa je dobra "pogruntaushna"... to si morm zapomnt...  "sonar"... pametno polde :PPPPP
grefajn, lah rechem sam, da ti zhelim vse oki (kukr b rekla kata :PPP)... ker che zachnem bluzit, bom lah po temi cbala... ***
kaj, a to pol mish, da so bli divji lovci alias raubshicrji? hmmm ... zdej b lah zinla eno ... k bo tonchkow vesel ... hahaha :))))))))))) POL SO PA ZIHR TALJANI!!! :))))))))))))))))))))))))))) ker mi nismo taki, o ne ne ne... Ma ne vem... kdo bi to lah bil... to morsh bit zhe ful neki opremljen, pa to... kaj pa vem... jz z mojo skrhano sekjrco, - ki je btw she vedno nism uspela pofarbat u rdeche, - zadnjich sm gledla zbirko barv od nonota u garazhi, pa so same neke v naravi nerazpoznavne, - ne bi dost nardila
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=8HZeEBIGrFQ *
 IP Logged
 
 
 
Electric soul
Groupie 
Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Online Status: Offline
Posts: 812
  Posted: 02.Oct.2009 at 10:08
Ja no. Upam da nisem preveč v temo brcnila.. ali po nepotrebnem bezala v rano. Ta teden sta me v dveh dneh zapustila dva človeka s katerima sem bila dolgo povezana in sta vplivala na to kako danes funkcioniram. Ni žalost nekaj kar bi kar preslišal..se delal da ne čustiš in ni..ker je včasih..in mogoče tisto kar je bilo dobrega vredno tudi ohraniti. Ali pa tudi ne. Bwahhh. Sočustvujem¤ not sem padla in tudi meni se trenutno dogajajo podobne stvari. Se opravičujem če to spet izražam..narobe. :P
Ja. Če si videl eni ljudje npr. nabirajo gobe.. avtomatično povežeš da tako "nabirajo" tudi živali. Je pa to posploševanje.. mhm. :)) Phaha.. si te pedstavljam.. s sekirico nad jelena.. gotowww..
Stories never end.. ends are new beginninings..
 IP Logged
 
 
 
PiWi
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Online Status: Offline
Posts: 2874
  Posted: 02.Oct.2009 at 11:49
chist sm zgublena med papirji, ne vem vech chesa naj se lotm in kje mam kaj... pa sm prshla mal na paranoid :PPPPPPPPPP dzhiiidzh :) sam res... kolk dreves morjo posekat zarad moje zmede... psssssssss...
 
ne ne ne, ne razumt narobe kata... nism misnla, da ti cbash u tmo... sam jz res nism primeren chlouk za talat kake pametne besede tolazhbe v teh trenutkih...
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=8HZeEBIGrFQ *
 IP Logged
 
 
 
Electric soul
Groupie 
Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Online Status: Offline
Posts: 812
  Posted: 02.Oct.2009 at 12:27
Hehe.. spet mi je tisti smustang na pamet kresnil.
Verjamem PiWi. Z negotovostjo povezani trenutki.. občutljiva tema in sem raje razložila motiv za čiwk. Nič povsem out of the blue. In ni panike¤

Edited by Electric soul - 02.Oct.2009 at 12:37
Stories never end.. ends are new beginninings..
 IP Logged
 
 
 
plecocicho
Groupie 
Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Online Status: Online
Posts: 602
  Posted: 02.Oct.2009 at 13:53
Saj je vceraj en metalec veselo razlagal, ka so macke s solkanskega mosta dol metali..
Following our will and wind we may go where noone has been
 IP Logged
 
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 05.Oct.2009 at 17:58
delam, delam, delam..
hvalabogu sem vsj v tmin skliznla cez vikend, kjer sm se malo odpocila.. zvedla sm, da bo moja sestra spet zibala in da je nona na smrt bolna.. rak na grlu.. ne morjo nc..  najbol kul mi pa je, ker ma nona tako zdravo kmecko logiko.. da je stara in da se clouk pr njenih letih zivljenja pac navelica.. sploh, ce ne more vec delat in so ze vsi njeni vrstniki pod ruso.. je 1920 letnik.. sm ji rekla, da je pogumna in se ji je fino zdelo.. upam, da bo tudi vnaprej tako..
dans grem pa na barbinktooon..!! jutr pa jao meni, hehe..
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
 
PiWi
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Online Status: Offline
Posts: 2874
  Posted: 05.Oct.2009 at 18:20
chestitam za potomstvo. upam, da bo nona chimmanj trpela. mhm***
vikend sem prebila v hramu, se opajala s kislim smradom in sodelovala pri pretakanju vina. trenutno se druzhim z dvema osama, ki me preletavata v sobi. in se skusham izrazhati kot moj najljubshi novinar gospod gustinchich. zhe chez nekaj trenutkov vas bom zapustila in odshla tudi sama telovadbi naproti. ni kaj. vrat, krizh, danes celo rebro. kdo bi si mislil kaj vse ni po godu mojemu telesu. morda bi za odgovor poprosila kar amerishki stejt dipartment. :)))))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=8HZeEBIGrFQ *
 IP Logged
 
 
 
Electric soul
Groupie 
Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Online Status: Offline
Posts: 812
  Posted: 06.Oct.2009 at 14:59
Mhm Grafin.. miline na vseh opisanih poteh v neizogibno¤
Tudi ko gre za musklfiber. Prav dobro voljo sta me spravili s tem musklfibrom.. pravzaprav. Pri vseh križih tega sveta. Težave Peteršiljčkove mame.. al kk bi rekla.. no prav lepo¤
 
Stories never end.. ends are new beginninings..
 IP Logged
 
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 06.Oct.2009 at 20:43
kva sm polomlena jao.. taprav kripl.. sam sm pa zmagala vse partije, hehe.. sm bla po celem igriscu naenkrat.. :)))
drgac pa hvala, piwi.. jz tut upam da ji ne bo prevec tezko.. verjamem pa, da bojo se krize..
aja, zakaj ne prikazuje, da kdo pise v mojo temo.. zarota ali kaj?
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
 
Mrtupevc
Groupie 
Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Online Status: Offline
Posts: 557
  Posted: 06.Oct.2009 at 22:24
Eh, nekateri te mamo še zmer radi s tvojo temo vred, pust druge, k so t' sam fouš :P

Edited by Mrtupevc - 06.Oct.2009 at 23:16
Ole - OleOleOle;
Peterle - zakaj pa ne?
 IP Logged
 
 
 
PiWi
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Online Status: Offline
Posts: 2874
  Posted: 07.Oct.2009 at 10:57
iiiiiiiiiii, glej ti tega vstalgapevca.... lepoooooooooooo ****
mah, jaz sem se tudi zamislila nad sabo... polomlena chist.... absolutno nujno morm vech migat... drage moje... leta so leta... ali kot bi reku nash shefe dzheki: emsha punce, emsha :)))))))
 
 
 
Mrtupevc
Groupie 
Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Online Status: Offline
Posts: 557
  Posted: 07.Oct.2009 at 16:20
Originally posted by PiWi

 
vikend sem prebila v hramu, se opajala s kislim smradom in sodelovala pri pretakanju vina.
 
 
Uuuu, tole je pa ja fajn! Se spomnem pred leti, ko smo v Brdih pretakal v flaše pa plastične zamaške z lesenim kladivom not zabijal, hehe. Prva se mi je seveda razsula, ker nisem bil ravno nežen :))
No sej pol je šlo. Najbolj fajn je pa blo, ko je gospodar kleti prinesel na pladnju na kocke narezano gorgonzolo pa prav tko, da je to kao obred - na vsako flašo ali dve (po potrebi) požirek belega pa kocka sira - in kako prav je imel!
Ole - OleOleOle;
Peterle - zakaj pa ne?
 IP Logged
 
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 10.Oct.2009 at 22:25
Originally posted by Mrtupevc

Eh, nekateri te mamo še zmer radi s tvojo temo vred, pust druge, k so t' sam fouš :P
ooo kako lepo.. :)))
drgagc si pa ti zihr neki zakuhu, ker si ti objavljen kot tazadnji.. nc se zdej zmislevat..

Edited by grafin - 10.Oct.2009 at 22:26
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
 
Mrtupevc
Groupie 
Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Online Status: Offline
Posts: 557
  Posted: 11.Oct.2009 at 15:52
Ja, vedno bolj sumim na eno zaroto - mesič box mi baje ne funkcionira, ene teme so v katatoničnem stanju itd. Zakaj me nihče ne razume?!
Ole - OleOleOle;
Peterle - zakaj pa ne?
 IP Logged
 
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 11.Oct.2009 at 23:30
pomoje je res cajt za nov forum.. se je nabralo vsega zivga sranja.. ne vem sicer, zakaj lih moja tema, ker je itak najboljsa.. :)))
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
 
PiWi
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Online Status: Offline
Posts: 2874
  Posted: 14.Oct.2009 at 09:09
:)))))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=8HZeEBIGrFQ *
 IP Logged
 
 
 
PiWi
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Online Status: Offline
Posts: 2874
  Posted: 16.Oct.2009 at 13:59
ma cajt je za pochitnce... kaj pa vem... fajt naprej... grem pogledat, che je vsaj kaka slastschica ostala u tajnishtvi... 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=8HZeEBIGrFQ *
 IP Logged
 
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 20.Oct.2009 at 15:24
nazaj iz pocitnic.. bilo je odlicno.. se bi sla.. zdaj pa spet za racunalo.. yeeey!!
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
 
Mrtupevc
Groupie 
Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Online Status: Offline
Posts: 557
  Posted: 23.Oct.2009 at 10:38
Originally posted by grafin
nazaj iz pocitnic.. bilo je odlicno.. se bi sla.. zdaj pa spet za racunalo.. yeeey!!
 
No, zdej, ko si nazaj, bi bilo najbrž zelo modro premisliti o zaklepu te teme in odprtju nove (npr. "burzum oftopik part II") glede na to, da je poleg ostalih tudi tvojo temo zjebalo (beri: ni update-a) - whadda ya think?
 
Ti smola smolasta!
Ole - OleOleOle;
Peterle - zakaj pa ne?
 IP Logged
 
 
 
Electric soul
Groupie 
Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Online Status: Offline
Posts: 812
  Posted: 26.Oct.2009 at 10:26
Veš kakšen fajn žvečilni gumi je lahko smrekova smola. Ampak ne poc kot na sliki.. ravno prav posušena. Menda uravnava kislost v ustih.. pa prav lepo vijoličaste barve postane med žvečenjem..
Stories never end.. ends are new beginninings..
 IP Logged
 
 
grafin
Senior Member 
Joined: 16.Nov.2007
Online Status: Offline
Posts: 2675
  Posted: 26.Oct.2009 at 16:31
bom.. menda.. moram se zbrati pogum.. zdaj pa grem domov, da ujamem danasnji badminton.. :))
se opravicujem za oftopik :>
 IP Logged
 
 
*************************
Lahk bi dau tud cigu na enter, pa ne bom.
 
 
 
 
 


Edited by vonklinkerhofen - 02.Nov.2009 at 17:20
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 17:18
Cry
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 17:52
ne jouchi kikc!!! :)))))))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2009 at 21:17
hvala, zeneral, za malo nostalgije.. tri poljubcke dobis.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2009 at 11:25
Originally posted by grafin grafin wrote:

pomoje so mojo najljubso temo zjebale nestete fotke.. prekrasne sicer..

naj blagovolim nadaljevati  brainstorming v dosedanji maniri.. in se enkrat pozor, da ne bi kdo o burzumu pisu! ;)
 
 
 
Eh, dej, še na grmado me dej, ja :))
 
Nč niso fotke krive, sej je par drugih tem tudi razštelalo (kjer btw ni nobenih slićic). Tako da kar mirno o vsem drugem, le o bur... Pardon, sem se skoraj zalotil pri smetenju :)))
 
Skratka, lepo, da si storila prvi korak in ponovno obudila temo (buhnedej, da bi jo kdo drug, najbrž bi ga še sveta trojica ne obvarovala pred srdom tvojimBig%20smile)
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2009 at 11:55
res je.. sicer pa si nihce ne bi kaj takega drznil.. moja roka je dolga.. :)))


se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Zmešnjavca View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zmešnjavca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2009 at 17:26
Originally posted by grafin grafin wrote:

res je.. sicer pa si nihce ne bi kaj takega drznil.. moja roka je dolga.. :)))

...pa vendar ne seže velikanu še celo do pasa ne, nikar že do brade, da bi ga malo oskubla in zlasala... Quoted: Martin Krpan z vrha od Svete Trojice :)
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2009 at 22:00
hehehe.. cesarja mam vedno v mislih, ko to recem.. ceprav sem samo uboga grafin.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2009 at 16:45

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 21:01
[QUOTE=grafin]hvala, zeneral, za malo nostalgije.. tri poljubcke dobis.. :))) [/QUOTE


Edited by vonklinkerhofen - 06.Nov.2009 at 21:01
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2009 at 20:32
heheh, lusna slikca.. samo ne vem, kaj si.. opica, njen mladicek al baba..? ;)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2009 at 18:59

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2009 at 16:32

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 19:19

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2009 at 10:30
Hihi, grafi, s' ti zihr, da niso ble fotke krive za sesutje prejšnje teme? Ne vem, prašam, ker jih ti zdej vztrajno limaš, a loh pol jest tut kako v maniri b××××× oftopika?Big%20smile
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2009 at 12:09
jz mam pac svoje monologe, ce ze ni nihce za dialog ali bohnegaj polilog.. :)
pr men je pac tko, ce je sistem preslab, naj se sesuje.. tko ku moje roze.. tista, ki ni sposobna prezivet treh tednov brez zalivanja, pac ne more bit pri meni..
ce bi rad limal - izvoli.. ce bi rad nagajal, pac tvegas dve, tri po nagi riti.. :)))

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2009 at 19:50
Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tko ku moje roze.. tista, ki ni sposobna prezivet treh tednov brez zalivanja, pac ne more bit pri meni..
 
Predvidevam, da ti je bajta polna kaktusov.
Tipično. Imela bi to, imela bi ono, ampak brez obveznosti!!
Predvidevam, da mora tud tvoj moški potrpet, če se teb zdi, tud 3 tedne. No, pr men to ne bi šlo skoz.


Edited by vonklinkerhofen - 16.Nov.2009 at 19:51
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2009 at 23:25
ja tut mam neki kaktusov doma.. ampak po vecini so to kr sobne roze.. drgac pa hvala za slikco.. fenomenalno!!..
se dobr pol, da nisi z mano.. ja, marskej bi mogu potrpet.. :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 14:17

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 15:32
brca v oko po evangeliju rodrigeza
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 20:43


martin von ostrowsky.. naslikano s tehniko, primerno za portretiranca.. :)


Edited by grafin - 18.Nov.2009 at 20:45
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2009 at 14:10

komi cakam!!!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2009 at 17:58
dolga bo še do njih. glih poslušamCool
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2009 at 18:09
kuga pa je to?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2009 at 18:50
Originally posted by Davorin.L. Davorin.L. wrote:

dolga bo še do njih. glih poslušamCool

jaz ze cel dan.. zasvojljivo.. boxigavedi, kero sublimno sporocilo mi bodo vgravirali v mozgan.. to bo po jutrijsnem dnevu moj naslednji pa tudi ce potem takoj umrem.. upam, da jih bojo dal na dan se ksnga ok benda.. recimo immortal.. :))) upanje umre poslednje.. ;)
samo zate puzavnar.. i'll be your ghost
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 09:56
damn tdb.. ze dobro uro se namesto z zajtrkom prav bulimicno basem z njihovo glasbo.. kako naj se odlimam?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 10:11
izklopis zvocnike in das nekomu kable, da jih skrije? Wink
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 11:38
tisti nekdo je se ves komatozen.. :))
weedmo zvecer!!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 12:42
Vedro vode Wink
Upam da res vidmo ja, neki me zdravje matra...bom pomoje uro, dve prej vedu a sploh grem al ne Cry
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 19:12
mene tut matra kreharija.. pa grem okuzvat dans folk na meti.. kaselj ist krieg.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 12:18
Pa je ratal evo. Kratko a sladko hehe Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 18:27
cista groza, jsm prmotovilila domov malo pred sedmo, heheh.. totaln odklop!! zakon je blo..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2009 at 11:51

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 20:25
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 12:29
Hehe, a je to slučajno "maketa" slavne krvave Betke?Tongue
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 12:36
res je.. na momente moja vzornica.. ampak ne boj se.. nisi ne mlada ne devicica.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 12:38
No ja, (rosno) mlad morda ne več, neumen pa še zmer - sej veš, kak pravi štajerski Zoran: "Bolj star, bolj nor!"LOL
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 12:42
ja, taisti pravi tudi gate na glavo, pa dva svincnika v nos.. ajde, da vidmo.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 12:56
Hahahahaha, tega pa ne zmore vsak! (ali pač, za maškare poglej čez ramo, če boš pridna, boš morda ugledala ravno mene)LOLLOL
 
Ne vem pa, če ti je poznana fora - Zoki je uporabil en izsek iz mr. Beana, ko je le-ta hotel pretentati nadrejene, da je nor in da ni sposoben vojaške službe (una sezona mr. Beana v sv.vojni)
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2009 at 11:35
poznano.. ampak hvala ker si mi se enkrat povedu.. :P
drgac pa vreme u tminu.. tapravo herbst vzdusje.. jipiii.. lp..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2009 at 14:32
Originally posted by grafin grafin wrote:

poznano.. ampak hvala ker si mi se enkrat povedu.. :P
drgac pa vreme u tminu.. tapravo herbst vzdusje.. jipiii.. lp..
jst pa pogrešam Piwi...........
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2009 at 17:26
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

poznano.. ampak hvala ker si mi se enkrat povedu.. :P
drgac pa vreme u tminu.. tapravo herbst vzdusje.. jipiii.. lp..
jst pa pogrešam Piwi...........

ljubi srcno in iz srca, tudi ce pri tem trpis.. edino tako lahko zivis polno.. :>
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2009 at 00:27
Ahh.. nazadnje so pa Bathoryevo res samo potunkali.. da bi jo lahko obrali. Na polno. Ouch
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2009 at 01:45
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

poznano.. ampak hvala ker si mi se enkrat povedu.. :P
drgac pa vreme u tminu.. tapravo herbst vzdusje.. jipiii.. lp..
jst pa pogrešam Piwi...........

ljubi srcno in iz srca, tudi ce pri tem trpis.. edino tako lahko zivis polno.. :>
 
 


Edited by vonklinkerhofen - 29.Nov.2009 at 01:47
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2009 at 23:14

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 38>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.