Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - burzum oftopik jr.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

burzum oftopik jr.

 Post Reply Post Reply Page  <1 3334353637 38>
Author
Message
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 16:07
Originally posted by Poli Poli wrote:




Ej, ampak vsaj prostato si zaprl. Big smile
Že vsaj 5 postov nisi nikogar poscal. Sam, da ne postaneš zaprt... te bo pol razneslo, pa bo boleče (za nas).




haha, ti ščiješ sam po sebi model.... resnično ti ne morm bit fovš tvojega mizernega lajfa
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 16:27
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Če bi kdaj v življenju postavil kakšno spletno stran, bi vsaj vedel, da se gostovanje zakupi za najmanj eno leto. S svojim pametovanjem spet sam kažeš, kok nimaš pojma o najosnovnejših stvareh.


Jst mam kupljeno za 3, ker mi moja stran neki pomeni in me je ni sram, tko kot Perota, hahaha res, da gor nimam forumov, kjer se lezbe lahk kurčite brez, da bi karkol sploh nardile, ampak mi je pač kul stran. Rad jo mam, ponosen sem nanjo

krava ogabna, debela grda... zanč sm moral na novo narest facebook profil, k me je Zucc spotaknu na novem te nimam blokirane in sm te šou počekirat... hahaha, kera katastrofa od "babe"... te bom zdele blokiral, dobr, da si me spomnla, tnx <3


Če na svoji strani ne obstojaš pedofilov, si pedo supporter. Nuff said.

Hvala, tko vsaj ne bom rabla gledat tvojih žolčnih izpadov še v feedu na fb, ki ga že tko ne uporabljam kej dost. :)


Edited by Lif. - 11.Jul.2018 at 16:28
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 16:44
lol. ne dela teb tvoj CPU najboljš v glavi.

Jst na svoji strani promoviram IZKLJUČNO SVOJE DELO in stran je posvečena produkciji glasbe in videa, ne pa dreku, tako kot ta forum in ti s tole tvojo kvazi avtoritarno posmeha vredno persono :D

Ti v svojem Facebook feedu že tko ne morš mene gledat, ker me ni blo že prej. Možno, da sem te res cipo kdaj dodal pred letom 2015, a si tolk bleda in mlačna osebnost, da sm te spregledal in tud dojel nism nikol da obstajaš, ali da bi me "unfrendala" / blokirala ali karkol, ker do pred 3 let sploh nism vedu kdo si, k si pač "niko i ništa" šele, k si se tle z internetnim kurcem začela kurčit, kot neka lezba, sem videl, da si fuknena v glavo, sem vprašu frenda "pa kdo je ta psihotik babji ?!...." in pol je pač povedal in sem počekiral...pač kr nekdo, random nothing

pa by the way : jst na svoji internetni strani ne pišem, da bo Trump pobil vse muslimane, če bo pršou na oblast in ne dajem podpore vsiljenim migracijam in pedofiliji niti ne razlgašam, da je za 10, 11 letne punčke, k se morajo poročat z 40 in več letnimi konji V EVROPI to "edini svet, ki ga poznajo", da te kar citiram. Mism, da ni prav nič prikrivljeno ali vzeto iz kontexta. ne rabiš se sploh trudit z odgovarjanjem, k se ti bom sam naprej smejal.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 17:03
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

lol. ne dela teb tvoj CPU najboljš v glavi.

Jst na svoji strani promoviram IZKLJUČNO SVOJE DELO in stran je posvečena produkciji glasbe in videa, ne pa dreku, tako kot ta forum in ti s tole tvojo kvazi avtoritarno posmeha vredno persono :D

Ti v svojem Facebook feedu že tko ne morš mene gledat, ker me ni blo že prej. Možno, da sem te res cipo kdaj dodal pred letom 2015, a si tolk bleda in mlačna osebnost, da sm te spregledal in tud dojel nism nikol da obstajaš, ali da bi me "unfrendala" / blokirala ali karkol, ker do pred 3 let sploh nism vedu kdo si, k si pač "niko i ništa" šele, k si se tle z internetnim kurcem začela kurčit, kot neka lezba, sem videl, da si fuknena v glavo, sem vprašu frenda "pa kdo je ta psihotik babji ?!...." in pol je pač povedal in sem počekiral...pač kr nekdo, random nothing

pa by the way : jst na svoji internetni strani ne pišem, da bo Trump pobil vse muslimane, če bo pršou na oblast in ne dajem podpore vsiljenim migracijam in pedofiliji niti ne razlgašam, da je za 10, 11 letne punčke, k se morajo poročat z 40 in več letnimi konji V EVROPI to "edini svet, ki ga poznajo", da te kar citiram. Mism, da ni prav nič prikrivljeno ali vzeto iz kontexta. ne rabiš se sploh trudit z odgovarjanjem, k se ti bom sam naprej smejal.


Ta forum pa je namenjen metalu in metalski skupnosti, ne pa tebi in tvojim umotvorom. Si že neštetkorat dal vedet, da tega ne poslušaš več, ne hodiš na koncerte in da je edini razlog, da še tu smetiš, ker so te povsod drugod že vrgl dol zarad shitpostanja.

Za tebe na žalost vem sam zato, ker že 15 let od različnih ljudi poslušam same slabe stvari in o njih pač ne bom pisala javno, ker se me ne tičejo in me ne zanimajo. Če boš pa v tri dni napadal in žalil druge forumaše, bojo pa pač posledice (če se pa žalite med sabo se pa ne bom vmešavala).

Fajn bi blo, ko bi si vsaj kaj prav zapomnil, pa še to sta edini dve stvari, ki si se ju bil sposbn spomnit.

A si že kupu svoje stanovanje al pa vsaj šel z MGTOW tipi po Aziji?
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 17:05
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Pero Pero wrote:

Vidiš Dejzi, že samo najmanjša misel o tvoji odsotnosti zbuja aktivnost in dviga nivo debate.


haha....model dej si poglej svojo profilno no hahaha


Sej vem, da zavidaš brado. Kurc pa tak alfa, ki samo puh lahko vzgoji :)
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:20
Čak, a ni Paranoid forum javen in odprt za vse? Zakwa že bi se mogla Grafin pobrat? Tle bejba pride, neki puve in pol tipo* nardi celo dramo, ker kuha zamere izpred ne vem kdaj ... pa pizda, relax stari ... sej niti ni vdrla v tvoje kraljestvo v politični temi ... kakšna drama bi bila šele v tem primeru UF! Pol bi blo šele klikov!

*moška princeska

Edited by mati zemlja - 11.Jul.2018 at 18:23
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:38
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Boli mene kurac za ta forum. Cipi sem explicitno povedal, da me lahk zbriše kadarkoli in da tega foruma lahk ne podalšajo kadakroli. Katerokoli od omenjenih dejanj meni osebno samo koristi.

Oooooo, Paranoid je res zlat. V vsakem primeru je servis Sid Ninji. Izmed naštetih opcij, je vse v njegovo korist. Če pa Paranoid forum ostaja, je pa tudi v njegovo korist (al kwa? Najbrž tako moder človek sicer ne bi vztrajal na tem forumu, polnem CIP). In vsega tega je Sid deležen zastonj!    Sid Ninja

Edited by mati zemlja - 11.Jul.2018 at 18:40
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:49
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Še to. Vidim, da si taka poženščena kurbica skup s svojim Perotom, da ne razumeš poniževalnega izraza : "PUŠI MI KURAC"

Možno je tudi, da mau narobe vidiš.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:54
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Še to. Vidim, da si taka poženščena kurbica skup s svojim Perotom, da ne razumeš poniževalnega izraza : "PUŠI MI KURAC"

Možno je tudi, da mau narobe vidiš.


možno tudi, da tebe kar en lep čas ni blo tle, ker nimaš kej povedat, vidim, tudi da niti 1 na 1 ne upaš več, ampak gremo skupaj s hienami

možno tudi, da ne vidim narobe in ti zdele gobezdaš, k si zavohala šanso, k si še zdej po vsem tem času butthurt, ker si brez lajfa. How bout dah, m?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:56

wash your soul ppl...
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:57
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Boli mene kurac za ta forum. Cipi sem explicitno povedal, da me lahk zbriše kadarkoli in da tega foruma lahk ne podalšajo kadakroli. Katerokoli od omenjenih dejanj meni osebno samo koristi.

Oooooo, Paranoid je res zlat. V vsakem primeru je servis Sid Ninji. Izmed naštetih opcij, je vse v njegovo korist. Če pa Paranoid forum ostaja, je pa tudi v njegovo korist (al kwa? Najbrž tako moder človek sicer ne bi vztrajal na tem forumu, polnem CIP). In vsega tega je Sid deležen zastonj!    Sid Ninja



Kaj pa ti gobezdaš o forumu, kamor samo, da te citiram "občasno vržem uč v dobi telefonov" in ujameš vsak izbrisan post, k si brez lajfa in ti ji to dogodek tedna hahaha

mene boli kurac za ta forum in dal sm karte na mizo
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 18:59
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


wash your soul ppl...


umij ti svojo pamet od vse pokonzumirane droge, predvsem pa svoj umazan gobec, ki širi naokol vse možne najbol pritlehne packarije.

Pred svojim pragom najprej pometi.

faking CUCK!

Edited by Sid Ninja - 11.Jul.2018 at 18:59
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:00
Originally posted by Pero Pero wrote:


Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by Pero Pero wrote:

Vidiš Dejzi, že samo najmanjša misel o tvoji odsotnosti zbuja aktivnost in dviga nivo debate.


haha....model dej si poglej svojo profilno no hahaha


Sej vem, da zavidaš brado. Kurc pa tak alfa, ki samo puh lahko vzgoji :)


stari, pri vseh umrlih ljudeh v tem lajfu, ki so mi kaj pomenil, prisegam :

Popolnoma ničesar tebi ne zavidam. Kadar se umirim, se mi kar mal zasmiliš z vsem svojim osebjem tle gor

Edited by Sid Ninja - 11.Jul.2018 at 19:00
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:03
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

vidim, tudi da niti 1 na 1 ne upaš več, ampak gremo skupaj s hienami

možno tudi, da ne vidim narobe in ti zdele gobezdaš, k si zavohala šanso, k si še zdej po vsem tem času butthurt, ker si brez lajfa. How bout dah, m?


Kaj naj bi se šla z virtualno kregalico 1 na 1 ? A tko kokr v igrcah ? Ma za to imam Play Station. Ne rabim tebe.

Butthurt si edino ti. Vrni se na svoj odziv na Grafin. Bejba pride, neki puve (in to ne v tvojem politika kraljestvu, če odmislimo, da smo na javnem forumu) in ti 'pober se.' Ja, šefe.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:06
Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Ta forum pa je namenjen metalu in metalski skupnosti, ne pa tebi in tvojim umotvorom. Si že neštetkorat dal vedet, da tega ne poslušaš več, ne hodiš na koncerte in da je edini razlog, da še tu smetiš, ker so te povsod drugod že vrgl dol zarad shitpostanja.


POGLEJTE SI UMAZANO PSICO KAKO LAŽE!

Pokaži mi post, kjer sem napisal povdarjen text.

Jaz, če se prijavim na forum, se prijavim s točno določenim namenom in noben od teh nikol ni bil šitpostanje. Tle se je stvar zgodila sama od sebe. Jst sm bil tu, k si ti mal da ne srala v plenice.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Za tebe na žalost vem sam zato, ker že 15 let od različnih ljudi poslušam same slabe stvari in o njih pač ne bom pisala javno, ker se me ne tičejo in me ne zanimajo. Če boš pa v tri dni napadal in žalil druge forumaše, bojo pa pač posledice (če se pa žalite med sabo se pa ne bom vmešavala).


jebi ti sebi mater, kurba lažnjiva. Boli mene kurac od kerih hien ti pobiraš svoje smeti in s čim se krmiš.


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Fajn bi blo, ko bi si vsaj kaj prav zapomnil, pa še to sta edini dve stvari, ki si se ju bil sposbn spomnit.


Ti tud - recimo tega, da podpiraš vsiljene migracije in pedofilijo po Evropi :) če so teb tvoji pičkurji tiho, ti jst ne bom, cipa...


Originally posted by Lif. Lif. wrote:


A si že kupu svoje stanovanje al pa vsaj šel z MGTOW tipi po Aziji?


Menda te moj lajf ne zanima?

Jaz sem uradni formalni lastnik nepremičnine. To je vse, kar tvoja pregnita duša rabi formalnega vedet o moji personi :) Ostalo te ne zanima :)

Edited by Sid Ninja - 11.Jul.2018 at 19:18
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:08
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

vidim, tudi da niti 1 na 1 ne upaš več, ampak gremo skupaj s hienami

možno tudi, da ne vidim narobe in ti zdele gobezdaš, k si zavohala šanso, k si še zdej po vsem tem času butthurt, ker si brez lajfa. How bout dah, m?


Kaj naj bi se šla z virtualno kregalico 1 na 1 ? A tko kokr v igrcah ? Ma za to imam Play Station. Ne rabim tebe.

Butthurt si edino ti. Vrni se na svoj odziv na Grafin. Bejba pride, neki puve (in to ne v tvojem politika kraljestvu, če odmislimo, da smo na javnem forumu) in ti 'pober se.' Ja, šefe.


Kaj pa se ti zdej sliniš po Grafin, k si jo na privat pokozlala bolj, kot sm jo jaz kadrakoli. Mene boli kurac za to cipo. Kaj pa se nastavlja tle, kot pozabljena stara kurba, prej pa je ni blo nikjer? kaj to men naprej mečeš.

Jaz nisem butthurt in mi dol visi za tvojo mizerno existenco. Ti kar našigaj svoj playstation in pridno gnij. Res mi je vseeno, če se zdele iz balkona fukneš al pa maš 7 mestno cifro na TRR. Zame si v obeh primerih neko presrano, razvajeno, čustveno / mentalno moteno nepomembno smetilo
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:11
hijene, a ga čmo? a se zberemo pa nrdimo? 
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:13
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Boli mene kurac za ta forum. Cipi sem explicitno povedal, da me lahk zbriše kadarkoli in da tega foruma lahk ne podalšajo kadakroli. Katerokoli od omenjenih dejanj meni osebno samo koristi.

Oooooo, Paranoid je res zlat. V vsakem primeru je servis Sid Ninji. Izmed naštetih opcij, je vse v njegovo korist. Če pa Paranoid forum ostaja, je pa tudi v njegovo korist (al kwa? Najbrž tako moder človek sicer ne bi vztrajal na tem forumu, polnem CIP). In vsega tega je Sid deležen zastonj!    Sid Ninja



Kaj pa ti gobezdaš o forumu, kamor samo, da te citiram "občasno vržem uč v dobi telefonov" in ujameš vsak izbrisan post, k si brez lajfa in ti ji to dogodek tedna hahaha

mene boli kurac za ta forum in dal sm karte na mizo


Lej, zgleda, da imam lih takšno nesrečo v življenju, da vidim vsak tvoj ogaben poust, še celo VSE, kokr praviš, k jih brišeš. Kwa te tolk žuli to, da vidim kr vse pouste, k jih pol brišeš? In zakwa brišeš, če si kokr dal karte na mizo. Kaj delaš na forumu, za katerga te boli kurac? Če bi bilo to res, bi pozabil, da ta forum sploh obstaja, ne pa da si najbolj aktiven pisec.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:19
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:



Lej, zgleda, da imam lih takšno nesrečo v življenju, da vidim vsak tvoj ogaben poust, še celo VSE, kokr praviš, k jih brišeš. Kwa te tolk žuli to, da vidim kr vse pouste, k jih pol brišeš? In zakwa brišeš, če si kokr dal karte na mizo. Kaj delaš na forumu, za katerga te boli kurac? Če bi bilo to res, bi pozabil, da ta forum sploh obstaja, ne pa da si najbolj aktiven pisec.


lol, pa ti prav sami sebi vrjameš al kaj?
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:19
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hijene, a ga čmo? a se zberemo pa nrdimo? 


probaj pizdek mali
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:20
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

vidim, tudi da niti 1 na 1 ne upaš več, ampak gremo skupaj s hienami

možno tudi, da ne vidim narobe in ti zdele gobezdaš, k si zavohala šanso, k si še zdej po vsem tem času butthurt, ker si brez lajfa. How bout dah, m?


Kaj naj bi se šla z virtualno kregalico 1 na 1 ? A tko kokr v igrcah ? Ma za to imam Play Station. Ne rabim tebe.

Butthurt si edino ti. Vrni se na svoj odziv na Grafin. Bejba pride, neki puve (in to ne v tvojem politika kraljestvu, če odmislimo, da smo na javnem forumu) in ti 'pober se.' Ja, šefe.


Kaj pa se ti zdej sliniš po Grafin, k si jo na privat pokozlala bolj, kot sm jo jaz kadrakoli. Mene boli kurac za to cipo. Kaj pa se nastavlja tle, kot pozabljena stara kurba, prej pa je ni blo nikjer? kaj to men naprej mečeš.

Jaz nisem butthurt in mi dol visi za tvojo mizerno existenco. Ti kar našigaj svoj playstation in pridno gnij. Res mi je vseeno, če se zdele iz balkona fukneš al pa maš 7 mestno cifro na TRR. Zame si v obeh primerih neko presrano, razvajeno, čustveno / mentalno moteno nepomembno smetilo


Grafin se slinim zato, ker sem začela bolj zdravo živeti. Vem, da mi ona lahko zrihta domač sir in zelenjavo, zato si želim, da me vzljubi. Zdej me verjetno ne bo, ker si me ti izdal. Tko, da si bom mogla najt drugo CIPO od katere bom imela korist.

Če bi te bolel kurček za Grafin, ne bi imel izpada, da naj se pobere (ob tem, da si ni drznla prit v tvoje plitično kraljestvo). In, če nisi dojel. Moj poust je priš zaradi tvojega idiotskega izpada nanjo in ne zaradi nje.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:25
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:



Lej, zgleda, da imam lih takšno nesrečo v življenju, da vidim vsak tvoj ogaben poust, še celo VSE, kokr praviš, k jih brišeš. Kwa te tolk žuli to, da vidim kr vse pouste, k jih pol brišeš? In zakwa brišeš, če si kokr dal karte na mizo. Kaj delaš na forumu, za katerga te boli kurac? Če bi bilo to res, bi pozabil, da ta forum sploh obstaja, ne pa da si najbolj aktiven pisec.


lol, pa ti prav sami sebi vrjameš al kaj?


Ne. Zakaj. Tko pač zgledajo butaste debate z internetno kregalico.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:29
Ampak še zmer mi ni jasno zakaj je Sid Ninja (moška princeska) naredila tako dramo iz enga pousta od Grafin.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:40
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Jaz nisem butthurt in mi dol visi za tvojo mizerno existenco. Ti kar našigaj svoj playstation in pridno gnij. Res mi je vseeno, če se zdele iz balkona fukneš al pa maš 7 mestno cifro na TRR. Zame si v obeh primerih neko presrano, razvajeno, čustveno / mentalno moteno nepomembno smetilo

Zelo pozoren moški si. Dej svojo pozornost usmeri k tistim, k jim to sede.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:42
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:


Jaz nisem butthurt in mi dol visi za tvojo mizerno existenco. Ti kar našigaj svoj playstation in pridno gnij. Res mi je vseeno, če se zdele iz balkona fukneš al pa maš 7 mestno cifro na TRR. Zame si v obeh primerih neko presrano, razvajeno, čustveno / mentalno moteno nepomembno smetilo

Zelo pozoren moški si. Dej svojo pozornost usmeri k tistim, k jim to sede.


enako velja zate. Smeti s svojo persono tistim, ki jim to sede. S tabo sem zaključil, k itak nimaš kaj povedat.

Še koga kaj zanima?
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:55
ok, tle sm pa umru LOL
...larper
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 19:56
Ti si imel idiotski izpad, ker je Grafin napisala en poust na javnem forumu, kr tko mal, ni si niti drznla prit v tvoje politično kraljestvo. A si mislu, da ti lahko nekoga podiš iz javnega foruma drugi bomo pa tiho. Po moje praktično noben poust potem ni bil napisan, ker bi kdorkoli hotel s tem dobit tvojo pozornost.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 20:04
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Ti si imel idiotski izpad, ker je Grafin napisala en poust na javnem forumu, kr tko mal, ni si niti drznla prit v tvoje politično kraljestvo. A si mislu, da ti lahko nekoga podiš iz javnega foruma drugi bomo pa tiho. Po moje praktično noben poust potem ni bil napisan, ker bi kdorkoli hotel s tem dobit tvojo pozornost.



se opravičujem. Zgrešil sem en post, kjer si se zmotila in za trenutek povedala rasnico cenim! preseneča pa me, da misliš, da je kdorkoli tolk neumen, da bo mislil, da si kao sarkastično govorila, če pa se te je tle na 100km vidlo, k si bla prpravljena dobesedno iz danes na jutri skozi okno vreč vsa moralna načela in si se šla slinit k uni "moderatorki", da ti je poste brisala za proti-uslugo. Ti sploh štekaš, kolk je to faking nizko? je pa res, da si se obnašala točno tako, kot ti narekuje tvoja ženska narava...

*edit : tole namreč jasno

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:


Grafin se slinim zato, ker sem začela bolj zdravo živeti. Vem, da mi ona lahko zrihta domač sir in zelenjavo, zato si želim, da me vzljubi. Zdej me verjetno ne bo, ker si me ti izdal. Tko, da si bom mogla najt drugo CIPO od katere bom imela korist.


ti si Grafin tako pokozlala na privat in 2015 si se prav NASLAJALA nad tem, k sm jo jst poslal v kurac. Men se Grafin gnusi - fizično in duhovno by the way. Slučajno sem imel privilegij z njo pričat 2007 na zelo osebnem nivoju in mi je pač neki povedala, kar me je totalno zmedlo in nisem znal razumet jst po navadi [tako naravo imam pač], ko zaznam neko "napako" v matrici reagiram tako, da ne poiskušam ugotovit, kaj to je, ampak si shranim za kasneje. Pol sm pač enkrat dojel, kaj fora in na žalost je tako, da ko dojameš resnico, je včas ta izredno neprijetna. Zakaj pa me pošiljate po pomirjevala in stabilizatorje hormonov, kot kakega pomilovanja vrednega norca, ki ne ve, kaj mu delate? resno mislite, da boste mene okrog prsta navijal, kot gaslightete ostalim revežem, ki se niso sposobni branit. Vi ste problem in ne jst in Ius.

Btw - Iusu bi se opravičil za tisti čustveni pljunec,k me je uni klošar strigal. Res je. Iskreno vrjamem, da sva jst in Ius in še kdo iz istega "materiala". Nakaj podobnega tudi sam čutim. Novembra 2001 sva pričala o tem v Kraju btw in sva šla vsak tisto pot, za katero je vsak od naju misli, da bo prava. Jaz z njem sicer nimam nobenih problemov in mi je iskreno en redkih ljudi tule, ki se mi ne gnusi če nič drugega - VSAJ NI FAKING NORMIE. Problem pa ima [po mojem osebnem mnenju] s tem, da je poslušal vas in ne sebe....

Edited by Sid Ninja - 11.Jul.2018 at 20:15
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 20:21
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

slil, da si kao sarkastično govorila, če pa se te je tle na 100km vidlo, k si bla prpravljena dobesedno iz danes na jutri skozi okno vreč vsa moralna načela in si se šla slinit k uni "moderatorki", da ti je poste brisala za proti-uslugo. Ti sploh štekaš, kolk je to faking nizko? je pa res, da si se obnašala točno tako, kot ti narekuje tvoja ženska narava...



ti si Grafin tako pokozlala na privat in 2015 si se prav NASLAJALA nad tem, k sm jo jst poslal v kurac. Men se Grafin gnusi - fizično in duhovno by the way. Slučajno sem imel privilegij z njo pričat 2007 na zelo osebnem nivoju in mi je pač neki povedala, kar me je totalno zmedlo in nisem znal razumet jst po navadi [tako naravo imam pač], ko zaznam neko "napako" v matrici reagiram tako, da ne poiskušam ugotovit, kaj to je, ampak si shranim za kasneje. Pol sm pač enkrat dojel, kaj fora in na žalost je tako, da ko dojameš resnico, je včas ta izredno neprijetna. Zakaj pa me pošiljate po pomirjevala in stabilizatorje hormonov, kot kakega pomilovanja vrednega norca, ki ne ve, kaj mu delate? resno mislite, da boste mene okrog prsta navijal, kot gaslightete ostalim revežem, ki se niso sposobni branit. Vi ste problem in ne jst in Ius.


1) keri moderatorki sem se slinila, da mi je brisala pouste? In kaksna moralna nacela sem dobesedno vrgla cez okno?

2) kaj je narobe s tabo? Z Grafin sem se nehala druzit, ker si nismo vec sedli. Enako kot s tabo. Vse kar ti zdej delas je to, da izrabljas najine zaupne pogovore o obcutkih glede cloveka. In hoces to prikazat kot hinavscino z moje strani. WTF? QUEEN OF DRAMA SI. Najprej govoris o meni in Grafin, pol pa se izlijes ... ti imaš problem z njo.

3) o kaksnih stabilizatorjih hormonov in pomirjevalih sem ti pisala? Mau se zamesal. Citiras mene, govoris o drugih. Po moje bi bilo dobro, da globoko vdihnes.

Tocka 2 in 3 me niti ne zanimata. Glede tocke 1 bi pa res rada vedela na cem je stvar?

Edited by mati zemlja - 11.Jul.2018 at 20:22
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 20:29
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

Ti si imel idiotski izpad, ker je Grafin napisala en poust na javnem forumu, kr tko mal, ni si niti drznla prit v tvoje politično kraljestvo. A si mislu, da ti lahko nekoga podiš iz javnega foruma drugi bomo pa tiho. Po moje praktično noben poust potem ni bil napisan, ker bi kdorkoli hotel s tem dobit tvojo pozornost.



se opravičujem. Zgrešil sem en post, kjer si se zmotila in za trenutek povedala rasnico cenim! preseneča pa me, da misliš, da je kdorkoli tolk neumen, da bo mislil, da si kao sarkastično govorila, če pa se te je tle na 100km vidlo, k si bla prpravljena dobesedno iz danes na jutri skozi okno vreč vsa moralna načela in si se šla slinit k uni "moderatorki", da ti je poste brisala za proti-uslugo


Sem mislila, da si mi kot človek, ki ima odprte karte, povedal že vse kar to je ležalo na duši. Če mi ne boš odgovoril ti, se bom pozanimala katere moderatorke se na forumu kadarkoli obstajale in razčistila katere je bila tista, ki je za proti usluge brisala moje pouste. In za kakšne. Tega v tem trenutku ne vem.
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Sid Ninja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
V termah Banovci za 1 leto

Joined: 22.Jul.2016
Location: Rhodesia
Status: Offline
Points: 5452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sid Ninja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 20:41
LOL Lif, kdo pa drug? Saj si sama to povedala. Veš kaj mi je najbolj smešno. Ti si men tolk nepomembna oseba, da sem pozabil detajle, niti se za moje pojme takrat sploh nisva skregala. Sam pač mal grob sem bil [za moje pojme namreč] :D tebi se je pa zarad nečesa popolnoma odpeljal in se mi zdi, da si še zdej prav zarad TEGA [kakrkoli sem že tako "groznega" prbou butthurt, jst pa sploh ne vem kaj blo.

Najbolj smešno je pa blo, k si enkrat neki kozlala [res nimam pojma o čem si trobezljala] in sem se SLUČAJNO spomnu nekih tvojih besed, k so ble totalno protislovne in sm popizdil in sem reku, da bom celo debato obrnu, da ti uno pod nos vržem - pa naenkrat zadeve NIKJER.... IZPUHTELA....POOOOF..... sj si sama enkrat rekla, da je blo tko grozno, da je morala prav Lif it brisat. LOL
Da je ne omenjam po nicku, je pač zato, ker se mi gnusi bolj od une pičke, k je mojega prjatla dobesednmo v srce zaklala - ne v prenesenem pomenu, ampak zares in ga umorila :D una je bla nafukana budala, čustveno in mentalno neprištevna in sploh vedla ni kaj dela. Sam "Bog" si ga vedi, kaj sta imela? Ne opravičujem umora, pravim pa, da se stvari nikol ne zgodijo naključno in brez razloga.... Itak Karmica na koncu pošlihta zadeve tako, kot je prav ^^

Ti in tista gnida delujeta kalkulirano :) pač sociopatski gnidi sta :)

zdej sem res zaključu s teboj in od mene ne dobiš niti atoma pozornosti več, pa če ne vem kakšno packarijo prvlečeš na dan vem, da ti je nedojemljivo a v mojem lajfu predstavljaš dobesedno manj, kot nič. Random smetilo si. In to tako, kateremu se je z lahkoto možno ognit    
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 21:01
UF! Najprej za začetek ... po moje so ljudje, ki te pošiljajo na hormone in pomirjevala precej bolj realni od mene ... ali pa morda objektivni ... ne vem ... ampak tlele nekomu zelo nekaj ne štima ...

LOL Lif, kdo pa drug? Saj si sama to povedala. Veš kaj mi je najbolj smešno. Ti si men tolk nepomembna oseba, da sem pozabil detajle, niti se za moje pojme takrat sploh nisva skregala. Sam pač mal grob sem bil [za moje pojme namreč] :D tebi se je pa zarad nečesa popolnoma odpeljal in se mi zdi, da si še zdej prav zarad TEGA [kakrkoli sem že tako "groznega" prbou butthurt, jst pa sploh ne vem kaj blo.  
- a to je kokr nov izgovor? Kaj sem podala? Kdaj je LIf. meni kdajkoli karkoli brisala za protiusligo ? (evo, zdej k si to razkril, jo bo še Pero iz šihta vrgu. Upam, da si sedaj srečen)
- aja. a ne veš zakaj sva se kregala ? nazadnje si pisal, da točno veš, kdaj sem se jaz užalila in sem od takrat do konca prežaljena. Jst nikoli nisem vedela kdaj točno, si mi pa v vseh letih s svojo hinavščino res dopizdil. 

Najbolj smešno je pa blo, k si enkrat neki kozlala [res nimam pojma o čem si trobezljala] in sem se SLUČAJNO spomnu nekih tvojih besed, k so ble totalno protislovne in sm popizdil in sem reku, da bom celo debato obrnu, da ti uno pod nos vržem - pa naenkrat zadeve NIKJER.... IZPUHTELA....POOOOF..... sj si sama enkrat rekla, da je blo tko grozno, da je morala prav Lif it brisat. LOL 
- verjamem, da ne moreš točno definirat zakaj sem izphtela (a pol je to, da sem Grafin točno določenga leta pokozlala in da ti je Pero točno določenega leta nalimal en meme, zgolj naključje, da se spomniš? A nisem prebrala, da sta ti tudi onadva res nepomebna?), mogoče nisi nikoli pomislil, da se ljudem na določeni točki RES ne da več ukvarjat s tvojim cmeranjem. Jst ti danes posvečam celo popoldne. Boh ve, kaj boš naumil čez noč. Niti sama pa ne vem, a se mi bo jutri dalo ukvarjat s tabo ali ne.

Da je ne omenjam po nicku, je pač zato, ker se mi gnusi bolj od une pičke, k je mojega prjatla dobesednmo v srce zaklala - ne v prenesenem pomenu, ampak zares in ga umorila :D una je bla nafukana budala, čustveno in mentalno neprištevna in sploh vedla ni kaj dela. Sam "Bog" si ga vedi, kaj sta imela? Ne opravičujem umora, pravim pa, da se stvari nikol ne zgodijo naključno in brez razloga.... Itak Karmica na koncu pošlihta zadeve tako, kot je prav ^^ 
jst pa Lif imava tle ful veliko veze, a je tko?

Ti in tista gnida delujeta kalkulirano :) pač sociopatski gnidi sta :)
aha. 

zdej sem res zaključu s teboj in od mene ne dobiš niti atoma pozornosti več, pa če ne vem kakšno packarijo prvlečeš na dan vem, da ti je nedojemljivo a v mojem lajfu predstavljaš dobesedno manj, kot nič. Random smetilo si. In to tako, kateremu se je z lahkoto možno ognit   
verjamem. ti sam pri sebi pa veš, zakaj  si mi naklonil toliko besed. glede packarij je pa itak tako, da si  bil na tem forumu v ZADNJIH MINIMALNO 15.letih v  odnosu z mano izključno in samo ti tisti, ki je vlekel  ne vem kaj vse na dan, prilagajal, zlorablja in lagal ... IZKLJUČNO IN SAMO TI. IN NIHČE DRUG. 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 21:26
Originally posted by Sid Ninja Sid Ninja wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hijene, a ga čmo? a se zberemo pa nrdimo? 


probaj pizdek mali

LOLLOLLOLLOL
The real monsters are often just people.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2018 at 21:36
ja, ko virtualni levček skoči na plan, se nam, hijenam, zatresejo kolenčka ... virtualni levček ne ve, da imamo ljudje, ki se družimo v real lajfu, razčiščene zadeve, če ne se pač ne družimo .. in virtualni levček misli, da nas bo lahko raztrgal s svojimi umazanim igricami ... sej je razumljivo ... virtualnost ni otipljiva, brez realnega stika in iskrenega pogovora pa se ustvarjajo filmi, ki živijo v glavi posameznika ... virtualni levček niti ne ve, da je samooklicani naziv LEV žalitev za kralja živali ... 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 09:32
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

hijene, a ga čmo? a se zberemo pa nrdimo? 



Ne morš se na levčka bogega spravljat, no


Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 10:27
Uglavnem. Dejzi je na dopustu. Pa ne par mesecev, kot je predlagal Frogi, ampak 1 leto.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 10:34

Povezana slika


Aleluja! Je dolgo trajalo, ampak slej ko prej... Cool

Bo vsaj kaj doma okol bajte poštimal. Mogoče spet travo pokosi in pospravi kakšen kakec migrantov. Pa mami nese smeti ven. Kot priden in pošten slovenski fante. Ponos i dika naroda svog. Approve




Edited by Poli - 12.Jul.2018 at 10:35
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 13:46

edit: na, zdaj mi pa se smajlijov ne dela vec. Je forum kaj skregan z Firefoxom ali samo moja racunalniska kompetenca umre tukaj? LOL

Skratka, kot pravi Poli, koncno. Clap


Edited by Atuin - 12.Jul.2018 at 13:50
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 13:50

Krejzi Dejzi's REVENGE took an unexpected turn!


Animated GIF



Rezultat iskanja slik za hyenas dance


Rezultat iskanja slik za hyenas dance











hijene prinašaju kralju živalu obrok v čuzo




ter vračajo urin



Edited by Poli - 12.Jul.2018 at 14:04
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 14:00
Zato naj pa zdj vsak mal Substrala prlije, da si opomore ekosistem po susnih letih  Thumbs Up
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 14:11
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2018 at 21:51
Originally posted by Pero Pero wrote:

Uglavnem. Dejzi je na dopustu. Pa ne par mesecev, kot je predlagal Frogi, ampak 1 leto.

Kaj pa če bi vi patetiki kr mee too skupino naredili, k zgleda da vas je fajn jebal vsa ta leta. LOL Kot vidim je Poli še posebej vzhičen.

...butthurt is stronk with this one Smile
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 07:39

Nič lepšega, kot če se počisti bruhanje v dnevni sobi. Approve

No, eni pač radi živijo (živite?) v takem.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 22:04
Sorry model, a sm js mogoče na forumu katoliških skavtov, al je to Paranoid metalski forum!? Ne vem, js sm že vidu kerga metalca z bruhico v bradi al pa čupi, al pa kakšno mladenko z dekoriranimi supergami in hlačami. Softič si! Face it! Vsi ste softiči. LOL PC softiči...
...larper
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2018 at 23:46

Ne vem no. Kar nekaj forumov poznam in na vsakem bi letel že zdavnaj. Mogoče tut za vedno. Zato mi je bila malo čudna ta toleranca na Paranoidu. Ampak ok, sm si reku metal forum, pa si folk lahka grozi, pljuva, ponižuje, spama, vse na 16. potenco. No, zgleda da se je nekaj premaknilo. Zame presenečenje sicer, ampak kot kaže upanje še obstaja. Big smile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 00:47
Potty, ne bodi no butthurt. preberi teme, povsod je je bilo sranje, tudi ko ga ni nihče nič prašal. So se ljudje pač naveličal žaljenja brez razloga.

A bomo kako o smislu zdej rekl al kva, 'bemo boga.....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 08:56
Res je bil že čas. To je šlo že predaleč. Tip pač živi v svojem svetu, vsi smo kurbe, pedri, fukiči, izdajalci in ne vem kaj še vse. Big smile
Revček pač. Brez življenja. Opran totalno.
In ja, na drugih forumih bi že kdaj letel.

Nomen est omen.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 10:40
Mogoče je šlo res predaleč, sam meni je blo zabavno ko je drek po vas letel Big smile  Se je vsaj kaj dogajalo na forumu, predvsem pa je izstopal od ostalih medlih in cenzuriranih. 

 


...larper
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 10:50
Ni ti pa všeč, ko je drek počiščen? Povsem prepričan sem, da si lahko najdeš eno novo gnojnico, se malce povaljaš po njej, pa ti bo še vedno zabavno.
Skratka - zgolj zato, ker sta lulčka skupaj tiščala menda še ni razlog za to, da tudi ti nisi opazil, da ta človek ni več pri pravih in da je mogoče že zanj samega bolje, da spoka s tu. Ali pač? A se počutiš malce osamljenega?
Kakorkoli pač že - tudi ko je šlo s strani tvojega kolega krepko krepko predaleč, si držal rit stran - se pa oglašaš zdaj. Realy big deal ... ko človek ve, kaj je prav in kaj ne samo kadar gre za ljudi, ki jih ne smatra za "svoje".
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2018 at 18:59
@Potty Mouth View Drop Down
Odprita si nov forum in nadaljujta :D 
Nomen est omen.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3334353637 38>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.