Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Pfuj! (Grrrr No.2)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pfuj! (Grrrr No.2)

 Post Reply Post Reply Page  123 17>
Author
Message
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pfuj! (Grrrr No.2)
    Posted: 12.Nov.2009 at 21:03
Ker je doza ogorčenja in pritoževanja šla v prejšnji grrrr temi predaleč in se je tema od vsega hudega pokvarila ... odpiram novi plac.
 
in sicer zaradi Humarja oz. ljudskega odziva na dogodke v himalaji...
Kot prvo je totalno bedno dejstvo, da bo verjetno ded umrl v tistem snegu tam zgoraj. Srčno upam da ne. Ampak, žal, se dogaja ...
 
Kot drugo.
Nepregledna množica komentarjev, izjav, vse od njegovega porabljanja denarja, družine, smisla hoje v hribe.
SRAM JIH BILO. Fuj na tak folk, FUJ FUJ FUJ.
JA, v gorah se lahko ubiješ, tepci, seveda. Ampak več Slovencev zgazijo pijani šoferji vsako leto ... 
JA, doma ima otroke in kaj? Koliko ljudi ima doma otroke in se ga že pri 14ih zapijajo? :S
Da ne bi niti o tem v kake neumnosti gre vse keš ... humarjeva dejavnost je pa daleč od tega da bi bila oklicana za brezpomensko, karkoli ... 
 
 
 
stokrat sem si že rekel da ne bom spremljal komentarjev pod novicami, ampak ...
bah.


Edited by rožica - 12.Nov.2009 at 21:10
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 21:31
Originally posted by rožica rožica wrote:

Ker je doza ogorčenja in pritoževanja šla v prejšnji grrrr temi predaleč in se je tema od vsega hudega pokvarila ... odpiram novi plac.
 
in sicer zaradi Humarja oz. ljudskega odziva na dogodke v himalaji...
Kot prvo je totalno bedno dejstvo, da bo verjetno ded umrl v tistem snegu tam zgoraj. Srčno upam da ne. Ampak, žal, se dogaja ...
 
Kot drugo.
Nepregledna množica komentarjev, izjav, vse od njegovega porabljanja denarja, družine, smisla hoje v hribe.
SRAM JIH BILO. Fuj na tak folk, FUJ FUJ FUJ.
JA, v gorah se lahko ubiješ, tepci, seveda. Ampak več Slovencev zgazijo pijani šoferji vsako leto ... 
JA, doma ima otroke in kaj? Koliko ljudi ima doma otroke in se ga že pri 14ih zapijajo? :S
Da ne bi niti o tem v kake neumnosti gre vse keš ... humarjeva dejavnost je pa daleč od tega da bi bila oklicana za brezpomensko, karkoli ... 
 
 
 
stokrat sem si že rekel da ne bom spremljal komentarjev pod novicami, ampak ...
bah.
Me veseli da si odpru to temo o Humarju. Mogoče rečemo katero konkretno o temu "fenomenu človeške osednosti".
Za začetek: Zasvojenc, ki mora filat svoj ego, ne glede na ceno, primerljiv z vsakim totalnim  drinkerjem, deloholikom ali džankijem.


Edited by vonklinkerhofen - 12.Nov.2009 at 21:33
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 21:52

Do Humarja gojim čisto spoštovanje, z modelom smo se v manjši skupini nekoč tudi zelo prijetno pomenili, tako, da lahko rečem, da je tudi kot oseba naredil name vredu vtis ... kaj šele dosežki ...

general, naslednjič skuj vsaj bolj smiseln stavek za provokacijo če že moraš provocirat. če to ni tvoj namen in je tvoje mnenje dejansko tako (filanje ega in đanki/pjanc ... ? ? ?) ... ojoj.
 
lp
 
če imaš na to odgovor po private messageu napiši


Edited by rožica - 12.Nov.2009 at 21:55
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 22:12
Meni se tudi ne zdi primerno tako kurcanje Humarja. Tipu se ni dalo več ukvarjat z slovenci na splošno, zato vse počne brez medijske spremljave. Pomoje mu še za to ni prav, da se je ljudi obvestilo o trenutnem stanju.

Je pa tip imel na obisku v Sloveniji prav tiste reševalce, ki so mu nazadnje rešili kožo:)

Še moj grr: Tudi današnji dan je obupen, kot včerajšnji. Za vikend bi se moralo vsaj nekaj razjasnit, potem pa lahko lažje(ali težje) bivam na tem planetu.

Lahko noč: *
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 22:16
Originally posted by rožica rožica wrote:

Do Humarja gojim čisto spoštovanje, z modelom smo se v manjši skupini nekoč tudi zelo prijetno pomenili, tako, da lahko rečem, da je tudi kot oseba naredil name vredu vtis ... kaj šele dosežki ...

general, naslednjič skuj vsaj bolj smiseln stavek za provokacijo če že moraš provocirat. če to ni tvoj namen in je tvoje mnenje dejansko tako (filanje ega in đanki/pjanc ... ? ? ?) ... ojoj.
 
lp
 
če imaš na to odgovor po private messageu napiši
 
Odpru si temo. Zakaj? Mogoče zato, da bomo vsi ploskali k tvojmu slavospevu omenjenemu Humarju. Žal gojiš prazne upe.
Človeško bitje je pač tko "sprojektirano", da neko normalno funkcioniranje zagotavlja ravnovesje "kemije" v možganih. Ko se to ravnovesje poruši, je potrebno dodati možganom manjkajoče substance. To lahko storimo z vnosom od zunaj ali pa "prisilimo" telo, da te manjkajoče substance začne samo proizvajati. V obeh primerih rečemo temu zasvojenost.
In Humarju se je to ravnovesje zelo porušilo in je vsekakor zasvojenec prve klase.


Edited by vonklinkerhofen - 12.Nov.2009 at 22:26
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 22:24

nisem hotel delat slavospeva humarju.

mi je pa grozno ogabno pritlehno komentiranje in opombe ob katerih rata še nevtralnemu opazovalcu slabo. in teh je glede njega veliko, samo zaradi tega ker se ukvarja s športom ki pač ni toliko priljubljen kot fuzbal npr. ...
zdaj mi je bolj jasno kam si ciljal. glede zasvojenosti se strinjam, dost folka se tako zaljubi v hribe da ne morejo nehat, ampak zakaj bi, če je sposoben? sploh glede na to da zmore kar le redkokdo. :)
neustrezno ga je primerjat s pijancem in đankijem po drugih straneh. koliko poguma in vztrajnosti je treba za pijančevanje, šus v žilo? Tip odstopa iz povprečja na zelo pozitiven način in zato taka primerjava res ni na mestu ...


Edited by rožica - 12.Nov.2009 at 22:25
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 22:38
Originally posted by rožica rožica wrote:

.............
neustrezno ga je primerjat s pijancem in đankijem po drugih straneh. koliko poguma in vztrajnosti je treba za pijančevanje, šus v žilo? Tip odstopa iz povprečja na zelo pozitiven način in zato taka primerjava res ni na mestu ...
 
O je, ustrezno ga je primerjat kot zasvojenca z džankijem in pijancem.
Potreben je pogum za šus v žilo.
Dej si ga, če si ga upaš, šuš v žilo namreč.
 
V obeh primerih bo rezultat enak: "butne" te ko stopiš na vrh "everesta" in butne te ko si daš šus.
In v obeh primerih si za to zastavil svoje fizično telo. Ego pa za fizično telo boli kurac!!
In temu se reče filanje ega.
 
............................................

"nisem hotel delat slavospeva humarju."

Kk nisi hotu, če ga z zgornjimi svojim posti prikazuješ v superlativih??
Eh, bot no resn! 
 


Edited by vonklinkerhofen - 12.Nov.2009 at 22:45
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2009 at 22:53
Vsak ima lahko svoje mnenje o Humarju ali katerokoli drugi temi, pa naj bo to pozitivno ali negativno. Po mojem je problem bolj to kako se rulja pod krinko anonimnosti izraža na internetu.
Pod raznimi novicami/blogi/youtube posnetki velikokrat najdeš tako primitivne komentarje, da človek včasih izgubi vso zaupanje v to družbo, če se ne tolaži s tem, da je to itak 0.1% populacije.
Pa tudi na splošno se je komunikacija po internetnih forumih po mojem spremenila. Heh, se spomnim kako so se včasih lomila kopija o raznih temah na raznoraznih forumih, debata je bila zanimiva in argumentirana, sedaj pa bolj prevladujejo enovrstičnice in večina daljše tekste kar preskoči, ker se jim ne ljubi brati.  Sicer pa kdo sem jaz, da bi kaj govoril (jebiseisaacasimov).
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 00:26
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

O je, ustrezno ga je primerjat kot zasvojenca z džankijem in pijancem.
Potreben je pogum za šus v žilo.
Dej si ga, če si ga upaš, šuš v žilo namreč.
 
V obeh primerih bo rezultat enak: "butne" te ko stopiš na vrh "everesta" in butne te ko si daš šus.
In v obeh primerih si za to zastavil svoje fizično telo. Ego pa za fizično telo boli kurac!!
In temu se reče filanje ega.
 
............................................

"nisem hotel delat slavospeva humarju."

Kk nisi hotu, če ga z zgornjimi svojim posti prikazuješ v superlativih??
Eh, bot no resn! 
 


v mojih 2 postih sem edino v eni povedi eksplicitno omenil, da človekova dejanja spoštujem. In menda je razvidno, da sem to odprl ne zaradi opevanja Humarja temveč zaradi zagrenjenosti ker vidim kake podlosti je sposoben narod pisat. Toliko o namenu. :)

Potreben je pogum za šus v žilo, ampak veliiiiko več ljudi zbere ta pogum in prav grdo zagrezne medtem ko lahko enemu ki sam premaguje ogromne gore rečeš samo uau, manijak, norec. Malo jih to zmore. :) Zaradi tega ga recimo prikazujem v superlativu (ne da je boljši človek ampak da je v svoji disciplini pač zlo dober), okej osebna izkušnja ni bila ravno v kontekstu, priznam. :D

No, čeprav zdaj vsaj vem kaj točno misliš, se pa še zmeraj ne bi mogel strinjat s temlem o narkomanu pa hribolazcu. V grobem približku drži kar praviš ampak nevem ...  potemtakem smo vsi bolj ali manj narkomani, vsak s svojim delom ki ga veseli, s svojimi užitki. Če bo pa preživel bo še definitivno spet hodil v visokogorja, to je na nek način povezava z narkomanom.
Če dela Humar vse to za svoj ego ali ne, dejstvo je, da postavlja velike dosežke in da trapasti komentarji v stilu da bojo odprl šampanjec, če res umre, nikakor niso na mestu.

Ali na Humarja na gori res gledaš enako kot na narkomana, ki si je zbluzil življenje? :) Bi bil raje narkič kot alpinist? :) Si prepričan, da lahko kar tako na hitro zatrdiš (kljub dejanski odvisnosti obeh, to se strinjam), da sta si efekt droge in efekt vračanja v neokrnjeno naravo identična?

Oba je zafrknila lastna strast, se strinjam. Ampak je pa hkrati dober razlog, da se piše o 'našem', ki se je zataknil 6300 metrov visoko, o tistih z dna pa ne. Čeprav bi se naj seveda načeloma pomagalo vsem enako, bodo oči javnosti uprte v padlega heroja, ne pa anonimneža, ki je neuporabno breme sistemu ... :/

še enkrat, tile posti so nastali zaradi butastih komentarjev, ki, kot je napisal polopoklip, najbrž res predstavljajo samo majhn zagrenjen košček populacije ... malo spretiravano ampak te vrže s tira ko pod novico najprej zagledaš take, to se ne dela pa pika. :(


Edited by rožica - 13.Nov.2009 at 00:31
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 00:39
folk si bilda ego z vsem moznim.. in vsi mamo neke obsesije.. to da se je zatresku v hribe, ga cist zastopm.. tut bo pomoje za njega itak najlepsa mozna smrt, ce ga ze tam sreca..
nekdo si bilda ego tut s tem, da pise enovrsticne pljuvacine.. ali pa cele odstavke.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 01:30
jao rožica, a si že kdaj slišu za metaforo?
se kr strinjam z vonklinkerhofnom.
 
 
Originally posted by rožica rožica wrote:

 ... humarjeva dejavnost je pa daleč od tega da bi bila oklicana za brezpomensko, karkoli ... 
 
 
 
ah dej noLOL
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 03:53
ma se mi ni dans nč grrr zgodil da bi o tem pisala pa bom komentirala to o humarju :)

jes srčno upam da se motim ampak ob vsem tem ...kok nesreč je meu k je padu s strehe pa so rekl da nebo mogu več hodt al kaj že...pa k je meu boreliozo pa to preboleu pa je tut meu težke težave...pa k se je že nazadnje u himalaji zagozdu...nevem ma use to mi daje filing kt da mu je mogoče karma skušala dopovedat da če bo silu naprej z glavo skoz zid in plezau po nekih nevarnih krajih da bo zarad tega na konc umru... just a thought.

kar se tiče komentarjeu k sm jih vidla na netu da bo za njegovo reševanje spet šou davkoplačevalski denar...ma raj vidm da gre za to kt pa za ceu kup neumnosti k so si jih npr. do zdej prvoščle raznorazne vlade.

če bo preživu in če bo loh ...itak da bo spet plezu...it's in his blood. noben mu tega nau mogu preprečt niti nima pravice. men se sam zj mau njegova familija smil k si niti predstavlat nemorem pod kakšnim stresom in strahom morjo bit.

bi pa rekla en velk grrr na medije k delajo iz te zgodbe (pa še marsikere druge) tak pomp...v prispevkih po tv k sm jih gledala delajo celo senzacijo iz tega in to se mi zdi čist nepotrebno. ..eno je poročanje in obveščanje drugo je pa cirkus v kerga so se poročila v zadnjih letih spremenila.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 07:12
Poleg faktorja družine - predvidevajoč, da jim je mar zanj - ki ja je že kali omenila načeloma nimam problema s tem kar se je zgodilo/se dogaja. Live by the sword, die by the sword pravijo. Čeprav je poraba davkoplačevalskega denarja za take (sploh ponavljajoče se) zadeve moralno vprašljiva, se mi ne zdi pretirano, ker obstajajo še veliko, veliko večje in brezvezne potrate le-tega. Naprimer več tisoč evrske svetilke javne razsvetljave v'parku' v idirji. Tisto bi moralo iti v 'textbook of stupidity'.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 08:50
Treba je zatret vse, ki izstopajo. 
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 09:50
Sicer iskreno želim, da bi Humarja varno spravil dol, me pa ekstremno moti, da mora zard njegove obsesije svoje življenje izpostavljat kup reševalcev.
Metal je muska za grde.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 10:07
ce si gorski resevalec, si izpstavljen.. tako pac je.. mislim, da se tega vsak grsovc zaveda.. pa a je to na himalaji al pa na mangartu..
sploh pa je za davkoplacevalski fond vse to skupaj drobiz..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 10:12
Tako ali tako že dobiva keš kot športnik od države, sponzorjev ali kakšnega zavoda. Predvidevam. Se strinjam, da je človeku v težavah potrebno pomagat...reševanje pa naj mu krije zavarovalnica ali kdo drug. BMK. Naj pa kasneje odplačuje/vrača državi, če bo pač založila... A zdej bomo vsakega pacienta, ki bo rinil v drek, reševali z davkoplačevalskim denarjem? Kot gospoda Križnarja npr. Prav...grem pa še jaz iskat kokain v J.Ameriko in če me bodo (zagotovo) ujeli, prosim plačajte, da me ne postavijo pred zid! Hvala!
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 10:31
se strinjam s tvojim pointom.. ampak mene res zanima, ce so novinarji seznanjeni, ce je bil on zavarovan in kako.. pomoje dost na pamet govorijo, da bi bla senzacija vecja..
drgac pa ni isto, ce krsis zakon al pa ce pades za brez veze v nemilost..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 11:09
Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
 
Ne vem zaka vsi tolk dajeto v pozitivo to, da pač zastopite to in ono in ste razumevajoči itd. Ja zaka bi pa človk moral bit kr non stop, da vsemogočih budalaštin, ko jih počnete, razumevajoč?
 
Ja, sej to kaže na neko vašo nemoč, da bi se z argumenti zoperstavili proti vsemmogočim neumnostim in budalaštinam. Najbolj enostavno je rečt: ja zastopim, sem razumevajoča itd.... in stisnat rep med noge.
Ane Grafin!


Edited by vonklinkerhofen - 13.Nov.2009 at 11:10
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 13:54
Originally posted by Valuk Valuk wrote:

Prav...grem pa še jaz iskat kokain v J.Ameriko

kdaj gremo!?


Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 16:10
O fajn! Ekspedicija v J Ameriko (kolk parov štunfov rabm?)
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 17:03
joj, men gre pa ta humar že počas na živce.... se more skos nekje zagozdt pa celo štalo nardit...

I'm crazy after all.......
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 18:20
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
 
Ne vem zaka vsi tolk dajeto v pozitivo to, da pač zastopite to in ono in ste razumevajoči itd. Ja zaka bi pa človk moral bit kr non stop, da vsemogočih budalaštin, ko jih počnete, razumevajoč?
 
Ja, sej to kaže na neko vašo nemoč, da bi se z argumenti zoperstavili proti vsemmogočim neumnostim in budalaštinam. Najbolj enostavno je rečt: ja zastopim, sem razumevajoča itd.... in stisnat rep med noge.
Ane Grafin!



zeneral, ker ti ne morem rect, da mas pms, ti lahko namignem le, da masturbacija pomaga.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 19:21
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
 
Ne vem zaka vsi tolk dajeto v pozitivo to, da pač zastopite to in ono in ste razumevajoči itd. Ja zaka bi pa človk moral bit kr non stop, da vsemogočih budalaštin, ko jih počnete, razumevajoč?
 
Ja, sej to kaže na neko vašo nemoč, da bi se z argumenti zoperstavili proti vsemmogočim neumnostim in budalaštinam. Najbolj enostavno je rečt: ja zastopim, sem razumevajoča itd.... in stisnat rep med noge.
Ane Grafin!



zeneral, ker ti ne morem rect, da mas pms, ti lahko namignem le, da masturbacija pomaga.. :)))
 
Ne skrbi, zjutraj in zvečer, pa zakonske obveznosti tudi redno izpolnjujem.
Kolikor gospa zahtevajo. Pa tujih logov se tud ne branim.


Edited by vonklinkerhofen - 13.Nov.2009 at 19:23
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 22:45
pol pa je mogoce prevec.. je treba met mero.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2009 at 23:00
grr na offtopikAngry

glede humarja:men se zdi prow da se ga gre rešt je vsaj prov porabljen davkoplačevalski denar.
pa itak da če bo prežvu(i hope ker je faca)bo šu šenkrat pa ga grejo spet rešvat lahk
tko je
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 00:36
Originally posted by grafin grafin wrote:

pol pa je mogoce prevec.. je treba met mero.. :P
 
Ja res, preveč! Pa sej ti si tolk razumevajoča.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 12:08
Na, pa je dobu, kar je iskal ...  R.I.P. Humar

Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 12:34
Originally posted by Kali Kali wrote:



kar se tiče komentarjeu k sm jih vidla na netu da bo za njegovo reševanje spet šou davkoplačevalski denar...ma raj vidm da gre za to kt pa za ceu kup neumnosti k so si jih npr. do zdej prvoščle raznorazne vlade.


Ne leti nate.

Na kurac mi gre, da folk stalno jamra glede davkplačevalskega denarja. V Nepalu imajo tako, da moraš za vsako ekspedicijo Torej ne gre iz našega žepa. PA tudi, če bi bil, gre vsaj za reševanje človeškega življenja. Pa tu ne igra vloge ali je znan ali ne. Življenje je neprecenljivo (tako kot Mastercard).
Po drugi strani gre pa ta denar za razne 'menedžerje', najbolj neumne referendume... Tiso je pa pametno uporabljen denar, ane?

Hi hi, malsemdal ven iz sebe.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 13:12
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

pol pa je mogoce prevec.. je treba met mero.. :P
 
Ja res, preveč! Pa sej ti si tolk razumevajoča.


res je.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 13:20
Originally posted by Crazy Vixx Crazy Vixx wrote:

joj, men gre pa ta humar že počas na živce.... se more skos nekje zagozdt pa celo štalo nardit...


ja, groza ane.. sej humar je su samo dvakrat v hribe in vmes ni nikomur resil zivljenja..

r.i.p. humar
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 16:36
RIP. je vsaj umrl pri delu, ki ga je veselilo.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 17:40
sm se bala da se bo tko končal...škoda...ampak z glavo skoz zid se ne da. je dobu že dost opozoril od življenja pa jih ignoriru...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2009 at 21:38
jz mislm, da je bols, da zvis 40 let polno, kot pa da gnijes 80 let.. mi je reku en alpinist, ki je potem res umru zarad zdrsa v steni, da je umret v hribih, kamor skos bezis in kjer isces uteho, najlepsa smrt.. v mrazu pa itak odrevenis in zaspis.. men je zou edin za njegovo familijo in frende..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 00:39
se podpišem pod oba pousta 50% - 50%, po en stran mi je tip car kr je mu jajca, lih tok kukr mi po drug stran zarad izzivanja ni biu kul - khm vem za par folka k so se odločil v bistvu kako bojo umrl in jh po svoje občudujem...pa ne pravm da je šu zj gor z namenom umret, sam pač...
R.I.P. Humar
Out of control
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 10:56
O mrtvih vse dobro, pravjo, zato se komentarjev o Humarjevi smrti vzdržujem.
 
 
Originally posted by grafin grafin wrote:

jz mislm, da je bols, da zvis 40 let polno, kot pa da gnijes 80 let..
 
Traparija. Ko "gniješ" pri sedemdesetih je že polnost življenja to, da se lahk že počešes. "Program" o samoohranitvi v človeku dela ćudeže.
 
Tisti pa, ki govorijo, to kar si zgoraj zapisala, pa imajo v sebi "program" o samoohranitvi sesut. Samomorilcem se "program" o samoohranitvi sesuje. Seveda se pa tako kot vsaka stvar da tudi samomorilnost zaviti v lep bleščeč celofan.
Mojo misel pa sami razvijte do konca, da se ne bo spet usu name plaz žaljivk. 
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 14:18
kaj pa vem.. samomorilsko je po svoje ze opijat se nekajkrat na teden.. al pa hitro vozit.. al ba sploh bit ful na cesti.. al pa jest hamburgerje nonstop.. v vsem, kar pocnes, je nek odtenek verjetnosti, da umres.. jz mislm, da humar ni su izzivat smrti, ampak izzivljat svoje potrebe..
no, vsekakor jaz ne bi dozivela 100 let tko, da bi me 20 let nekdo previjal in hranil.. dokler lahko skrbis zase, je kul.. ampak ko gledam svojo 90-letno nono, ki lahko samo se skrbi zase (kuha, umiva se, naizi pospravla), vidim, da bolj zivotari, kot zivi.. tistih stvari, ki jih je najraje pocela v lajfu, ne more vec pocet.. samo se base se z zdravili in pravi, da bo umrla.. od leta 1993, odkar je pepi umru.. na ta nacin raj umrem pr 40ih, kot pr 80ih.. res ne zelim, da je visek mojga dneva v tem, da se lahko pocesem.. ampak to je samo moje mnenje.. tukaj in zdaj.. itak lahko bl slabo vplivam na cas svoje smrti..
sicer pa kaj, ce ima kdo program sesut al pa ne.. kot da je to sploh pomembno..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 16:20
Originally posted by grafin grafin wrote:


sicer pa kaj, ce ima kdo program sesut al pa ne.. kot da je to sploh pomembno..
 
Ovce sm napasu, zdej lahk spet kaj nakracam.
 
To je pomembno.
Za človeka in njegovo življenje je pomembno dejstvo, da ima dve roki in dve nogi, prav tako dejstvo, da njegov "program" o samoohranitvi normalno funkcionira. O dejstvu dveh rok in nog nič kaj ne debatirate in vam je to samo od sebe kristalno jasno, da je za normalnost to potrebno, ko pa nekdo omeni, da se nekaterim samoohranotev seseje, pa začnete:
pah, pa kaj je to pomembno. Seveda je pomembno, kajti človeška vrsta v kateri bi bilo naprimer, na pamet, 50 procentov ljudi brez rok in nog, ne bi mogla obstajati, prav tako ne, če bi v človeški vrsti bilo recimo 50% samomorilcev.
 
Sicer pa, kaj vam jst razlagam, če nočete razumet enostavnega pojma NORMALNOST. Izhaja iz besede NORMATIV, predpisala pa ga je človeška vrsta v svoji evoluciji, kot varovalko za samoohranitev.
 
Lahko pa razglabljamo še naprej. V človeški vrsti je vkodiran še en program in  sicer: neizmerna želja vedeti neznano. Ali je za človeško vrsto racionalno, iz vidika samoohranitve, da bi vsi pripadniki vrste raziskovali neznano in stem ogrožali obstoj vrste. Nikakor ne. Zato človeška vrsta prefinjeno izkorišča "nenormalneže" in jih pošilja v prve vrste pri raziskovanju neznanega. In kdor tega ne razume, nasede, kot naprimer...........


Edited by vonklinkerhofen - 15.Nov.2009 at 16:32
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2009 at 18:53
no, ma kaj je to pomembno za celotno clovestvo, celotno vesolje, ce se komu sesuje program.. poleg tega.. veliko ljudem se kdaj sesuje program in to ne pomeni, da se nujno ubijejo.. morda te taksna izkusnja sesutja celo obogati, ojaca.. cloveskega bitja zal ni mogoce stlacit v neko enacbo.. o vseh drugih bitjih pa tezko govorim..
po drugi strani pa, itak je folka cist prevec.. morda je tut del naravnega uravnavanja cloveske populacije, da se ljudem dokoncno sesuvajo programi.. da je tolk pa tolk gejev, brezrokcev, invalidov taksnih in drugacnih..
in ce bi clovestvo izumrlo? bi se ti sekiral? jaz se ne.. itak se bo to skoraj gotovo nekoc zgodilo..
who wants to be normal, anyway? thanks but no thanks..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2009 at 22:54
Originally posted by grafin grafin wrote:

cloveskega bitja zal ni mogoce stlacit v neko enacbo..

Ali pač?
http://www.youtube.com/watch?v=EZnsOZsA7_4 LOL
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 14:15
:O

grrr.. ko ful delas in te lulat, pa hoces neki dokoncat in ne gres do cajta na skret, pol pa kihnes in se polulas..
se dobr da delam doma.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 15:18
Kurčov faks, kurčov svet, kurčov vse skp' +screw this and that

Spet bom nehvaležen član človeške rase ki je brez živcev zaj teh nekaj trenutkov.



Already feel better now

Edited by pestilence. - 18.Nov.2009 at 15:18
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 19:35
Pofukan mongoloid žabarski iz zveze pofukanih svobodnih sindikatov!!! Ma pojeban gnoj nepismeni!!! Jebou ti bom mater u rit, da se ti bo rodu bratec, ki te bo uču pisat pa računat. Drek je pofukou gnoj da so tvoji možgani ratal cigomir cigić drugi..... jjjjjjjjeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbboooooooo
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 19:59
clan gospodarske zbornice slovenije? Ce si na dodatne kosti v grlu. Pig

Edited by plecocicho - 20.Nov.2009 at 20:02
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 20:17
joj pozabla sm že kok se je bedno učit za vikende zvečer Dead
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2009 at 20:28
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 05:31
Originally posted by Windir Windir wrote:

joj pozabla sm že kok se je bedno učit za vikende zvečer Dead
eh sej ni take panike, pol je u bistvu ful bolš na neke druge vikende zvečer ko greš po neki cajta spet mal naokol zaružit
 
 
tak ko js zdele.Embarrassed
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 10:16
mnja no..js sm se prej v zadnje učila junija in se je ful težko blo zdej spet nazaj spravt :/ ampak ja tko že komiiii čakam, da grem spet kj vn!
 
drugače pa grrrr, ker se mi zdi, da sm si za to šolsko leto preveč dela naložila.. Embarrassed 
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 13:58
Grrr pa obvezen faks ob sobotah? Grrr.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 14:00
Mene čaka isto po novem letu. Sam okej, predavanja so dejansko zanimiva in bom preživel :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 17>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.