Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Pfuj! (Grrrr No.2)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pfuj! (Grrrr No.2)

 Post Reply Post Reply Page  <1 14151617>
Author
Message
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Sep.2012 at 11:57
glede tega ste u kranu 20let za leseno žlico, jest sm leta 1993 že plačal v N.Gorici za tak storjeni prekršek
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Sep.2012 at 12:08
Ja, veš... S tem, kar si napisal se načeloma res strinjam. Ventili morajo biti. Imam pa tudi vero v to, da ko se eden način sprostitve zapre, se odpre/najde drug. Ne vem... Recimo razen metal večerov v Orto baru osebno nisem videl nobenega resnega indica, da bi npr. kafiči izgubljali promet odkar se je uvedel protikadilski zakon. Je pa res, da so najbrž najbolj najebali tisti, ki nimajo teras.
Ja, seveda je bil hail satan in vse to. Pa popivanja po pokopališčih (brez vandalizma al pa kaj; absint pa zima pa britof; party on :D ). Pa... No ja... Tudi jaz sem v tistem obdobju imel neke tablete za uravnavanje psihe. Pa niso kaj prida pomagale, kvečjemu škodile. Kar je pomagalo, je bilo to, da sem začel malo več ven, med ljudi hodit.
Na tem mestu pa moram priznati, da se je to, kar je prvo izgledalo kot protiargument tvojemu postu sprevrglo v bistvu v mojo pritrditev le-temu.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Sep.2012 at 12:19

konan v novi gorici, kjer ob štirih popoldne vidš 50 crustrjev pit na bencinski? :o svašta... kakorkoli, se mi ne zdi prav. sicer pa pravm, da patern poznam, ker so učasih kifljci redno prečesaval parkovska zbirališča, ki so zdej bolj kot ne prazna.


davorin: jst bi samo rad posvaril pred tem, da zlo hitr zgubimo sočutje za tisto, kar za nas ni več aktualno... podobno kot se zgodi folku, ki metal "preraste", začne hodit na druge zadeve, in ma pol vse, ki ustrajajo v omiljeni glasbi za mal zaostale... al pa recimo to tendenco, da si folk takoj začne kimat da jih neki moti in je treba z zakonom prepovedat in z globami naznovat... in to take banalne stvari, kot so pobiranje pasjih kakcev... k pride kifljc na konju na metalcamp in pusti 4kg dreka na zelo obljudeni poti se pa ne smeš utikat... dej fuckoff... sonce nabija, dž pada, narava spedena. zadnjič sm šel prav narest anketo s fokom, kaj si misljo o tem pobiranju drekov... "globa, globa!!!" so si bli ednini... sm uprašal zakaj in so rekl da "zato, ker pride moj vnuček, in da drek v usta."... me ne čudi, ker zapuščina našim tamalim je res to, da bodo cel lajf žrl drek, ker se mi v take pizde zagrenjene spreminjamo... a ni naravno stanje... pusti meni malo več svobode, pa bom jst tebi ne pa oglobit to, ono tretje, sej jst tud neki ne smem...

Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Sep.2012 at 15:14
To, kako se stvari in dispozicije do nečesa hitro obrnejo pa popolnoma drži. Kar poglej kakšne težke, zagrižene abstinente; 90% jih je bilo nekoč profesionalnih alkoholikov. Itd. Priznam, tudi jaz nisem imun na to. Ne nujno glede alkota, ampak tako, nasploh.
Saj ne pravim... Zdi se mi, da je neka direktiva glede nočnega redu in miru potrebna, hkrati so mi pa takile odloki, ki jih pač neka občina sprejme (in hkrati prizna, da jih bo zelo težko uveljavljati) roko na srce, precej mimo. Če se bo v praksi kaj poznalo, bo pa samo čas pokazal. Sploh ker gre pač za lokalizirano uredbo.
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Sep.2012 at 23:15
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

nuux, tud jst bom nekoč ratu star prdec, štekam. 

uprašimo se tole: a je res nova generacija tolk drgačna, da potrebuje vse te ukrepe, oz. zakaj danes rosno mladim nalagamo čedalje večja bremena in davke na prebivanje prostega časa zuni? resno, odkar sm bil mulc je uletu kebrov zakon, tobačni zakon, cel kup novih prometnih ureditev in kazni... a res s tem tako učinkovito rešujemo probleme? prvo smo mladino spodil spod milega neba z kebrovim zakonom, ko nisi mogu več dobit pira v trgovini po 21:00. dobro, smo šli v lokale. iz katerih so folk spodil s tobačnim zakonom. dobro, smo šli na prosto.. zdej spet uleti ena uredba, kjer se bo treba pred nekom skrivat, za pit doma rabiš pa met frej stanovanje (domnevam, da med mladimi do 25 leta recimo ni mnogo tistih, k si lastijo svoje kvadrate...) pri čemer moreš spet pazit, da ne zmotiš sosedov, al pa it v lokal, in se olajšat za 20-30e za enak učink, kot bi ga recimo doživel z 8e zuni. sklep je da četudi je pjača bla zahteva družbe od nekdaj, bo to hitr ratal privilegij bolje situiranih. poleg tega me bolj od tega, da je mladina pijana in glasna na petk zvečer skrbi kaj bo pol, ko mladina ne bo mogla bit več pjana in glasna na petkov večer. v kaj se bo to kanaliziralo? 



Tu ne gre za starost in stare prdce (a te lahko naslavljam z "mulo" ali "smrkavec"?), ampak odnos do drugih. Nimam nič proti temu, da se dobiš s kolegi v nekem odročnem parku, v miru debatiraš in srkaš pivo. Z današnjo prenosno tehnologijo si lahko še po mili volji vrtiš priljubljeno glasbo. Če pa slučajno pride mimo policaj, pa verjemi, da ti ne bo iz prve na čelo pritisnil pištole, ti zaplenil alkohol in dal kazen. Se da vse zmenit.

Ne vem, kakšno je stanje v Kranju, ampak v Ljubljani so pozimi lokali nabito polni, tako da ne vem, kam so koga spodili s tobačnim zakonom.

PS: Se pa strinjam, da je danes glede na 15-20 let nazaj veliko več (nepotrebnega) omejevanja in kaznovanja. Je pa tudi treba priznati, da je danes povsem drug življenjski stil. Danes so vsi živčni, pa hitet je treba povsod, itd.


Edited by NuuX - 02.Sep.2012 at 23:21
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2012 at 09:33
@NuuX Se strinjam... če se ti nabije en avto z osmimi pijanci pod oknom in imaš po možnosti drugo jutro za it delat je zelo, zelo zoprno. Folk nima občutka do soljudi. Mislijo, da če je njim fajn, da je tudi vsem drugim... Ne bojo imeli niti toliko srca in šli nekam na samo. Pa mislim, da če se v Kopru da dobit parkirišče, ki je stran od spečih ljudi ampak še vedno dostopno, se da tudi drugje... al se pa motim?
 
Kar se pa Kranja tiče, ste imeli nekje med 1970 in 1980 eno ekipo "specialcev" neki dvometraši v dolgih plaščih z džipom, ki so se vozili ponoči okoli in če so te vidli pijanega po ulici hodit, si fasal take batine, da te je za nekaj časa minilo pitje... pa nisli rabil razgrajat, so ti jih kar zastonj častili Wink
MacGyver je zakon!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2012 at 10:49
kaljenje nocnega reda in miru je v stanovanjskih soseskah prepovedano ze leta med 22. in 6. uro.. res je, da smo ga mi nadornk kalil v nasem leglu zla, ampak - neverjetno! - nihce se ni pritozil.. ce bi se, bi verjetno vzela na znanje..
sm se pa ornk zamislna, kako smo mogli bit noc za nocjo nadlezni, ko sm enkrat prot veceru ob branju knjige slisala soseda cez zid, ko je rekel svojemu sinu: 'zbud me 6:35'.. :S
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2012 at 12:46

jst štekam, da zna bit hrup in predvsem smetenje problem, ne pravim da je blo tko v vseh življenjskih obdobjih, ampak 8 let taborništva mi je pustilo to, da vedno pospravm za seboj in težim tistim, ki nimajo teh manjir, čeprov najbolj trmastim nikdar nism mogu preprečit da nebi piksne vrgli čez ramo z besedami "sej bodo smetarji..."

v svoji pjanosti smo naredl tud kr dost neumnosti, ki so se tisti čas zdele primerne, dans jih pa nebi s ponosom izpostavljal, ampak kot je rekla grafin... nekoč ni blo potrebe po represiji, dans bi pa kr uspostavljal ene agencije, organe, katerim dajemo pristojnost da zaračunavajo folku... in kle se mi dostikrat zdi, da sredstva ne opravičujejo namena... če povežem z ostalimi zadevami na področju ukrepov in represije... jst ne štekam a je folk resno tako prizadet, da nimajo nobene stvari več pod nadzorom, ampak uprašal sm hrvate in avstrijce, če jurijo kolesarje in jim dajejo za pihat pa so se mi smejal... gledu sm intervju z danilom zajcem, ki je velikodušno ponudu dobrodelno razlago "kolesarji so objestni, zato jih je treba privit!" in folk mu ploska, da se tala po 1000+ evrov kazni če napihaš po 4 pirih... uglavnem če gremo od situacije, kjer si lahko spil par pirčkov, sedu na bicikl in se odpelju čez osvetljeni del mesta brez luči in čelade k stanju, kjer mam na vsakem jebenem koraku filing, da bo prletu en zajeban žid in mi probal neki uzet... mi res ni ušeč kam to pelje, in folk še legitimizira (pol pa ne pij pa ne vozi)... dejmo ufurat tapravo slovensko morbido pa se zaprimo med štiri stene, pa tm dejmo vn vse demone, da se bomo lahko zuni prijazno smejali.. res svaka čast unim, ki majo urejen tok misli, jst morm kdaj med ljudi, in met vsaj ta filing svobode, ki mi ga bicikl predstavla, pa neglede na to kaj sm dve uri pred tem vnašal vase... vedno sm poskrbel za varnost, neglede na stanje vozil ob robu ceste (če je človk dostikrat pod gasom bo znal funkcionirat v tem stanju), kadarkoli avto pripelje pred mano ali za mano pa posvetim s telefonom, tolk da me sigurno opazi... za varnost znam poskrbet, ampak če mi bo žid začel jecljat una suhoparna pravila itak da ne pridem čez... in glede na to, d mamo policijo finančno motivirano oz. ima policist za izpolnit normo (če se vrne s terena na postajo in ga uprašajo "kako je blo?" pa odvrne "uredu, narod je kr pridn, lepo se vozijo" dvomim, da bo dolgo ostal v ekipi)... pol bom kaj kmalu nafukal s takim početjem... to mi pa ne diši...

Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Sep.2012 at 14:46

 

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

...vedno sm poskrbel za varnost, neglede na stanje vozil ob robu ceste (če je človk dostikrat pod gasom bo znal funkcionirat v tem stanju), kadarkoli avto pripelje pred mano ali za mano pa posvetim s telefonom, tolk da me sigurno opazi...

ummmm, napaka! za uporabo mobilnega telefona med voznjo bos roki pravice nalozil se dodatnih 120eur. kva sm zloben Evil Smile

Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2012 at 10:32
Frogi, ni vse tako črno / belo oz. niso za vse krivi uradni organi. Poglej s tega vidika - kazni so zato, ker ljudje delajo prekrške. To sem že pred časom v eni drugi debati pisal, ampak ljudje so postali egoisti. Razvili so "jaz sem glavni, ostali so drek" mentaliteto. In to se odraža tako pri peščic, kot pri kolesarjih in voznikih avtomobilov in kombijev. Ko / če bom(d)o Slovenci razvili prometno kulturo, bo takrat vseeno, kakšne bodo kazni, ker se bo večina ljudi držala CPP. Do takrat bom pa podpiral deljenje položnic, ker očitno lepa beseda ne zaleže več in je treba usekat tam, kjer naj binajbolj bolelo.
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2012 at 11:24

postali egoisti? svet spremljam šele četrtino stoletja, resno se ga pa zavedam precej manj časa, mogoče bi kkšn starejši pojasnil to transformacijo? se je mišljenje res tako zelo poslabšalo? a je taka sprememba odkar štadione namesto rock glasbe polni turbo folk?

jst sm samo opazu patern:


nekdo nrdi pizdarijo -> pavšalno se dvignejo kazni za cel narod. 

je res, da bodo neumni ljudje, al pa spodobni ljudje ki nrdijo neumnost zafukali sceno za vse... mi je jasno, če se folk vozi okol koma nabasan, da je to treba preverjat in kaznovat, ne strinjam se pa s tem recimo, da je hirarhija pravil tko sestavljena, da če spiješ 2 pirčka, se ti nekdo zabije v rit ker je menjal cd... pa dajo pihat in si avtomatsko kriv... vem, pojasnilo je da opit nimaš kej delat na cesti... ampak kriv/nekriv nebi smelo podležt taki metodi. dobr, mal sm zašel.. hočem rečt, da s takim mišljenjem mi je nekako jasno, da dlje kot bom živel, bom gledal samo kako bo svet ratal čedalje bolj neprijazen za življenje, ker bodo ljudje vedno delal nove neumnosti, čemur bodo sledile s strani kimajoče množice legitimizirane in s strani kkšnga uradnika potrjene nove kazni in ukrepi... jst bi opozoru da je zelo slab znak za družbo, če je proračun oblikovan na podlagi pobranih kazni... zadnjič sm bil na enem pravnem svetovanju s fotrom, kjer je tip razložil kako so pred xy leti spremenil stičišče pobranega denarja oz z drugimi besedami... denar od prometnih kazni je nekoč napajal malho iz katere se je obnavljal cestno infrastrukturo, dans se pa to deli vsepovprek...


isto je blo s tem balonom.. nrdi se nesreča.. zdej so prizemljil vse balone in bodo ustanavljal nove agencije in izdajal pregrešno drage piltke za izvajanje te storitve... a to pomeni, da smo izkoreninil nesreče? nigga please...



kar se tiče držanja CPP... poglej si kje so postavljeni radarji in povej, a se ti zdi, da so usmerjeni v preprečitev nesreč na tistih mestih? kakšn bullshit. če se kdo kdaj komu zaleti v rit, se mi zdi čist legitimno brant z dejstvo, da si spregledal kaj se dogaja na cesti, ker si mogu bult v števc... vožnja mora bit dinamična, treba je gledat okoli in hitrost prilagajat, ne pa da se držimo tiste blesave številke k pijanc plota... pol maš pa zadi živčne, spredi pa prestrašene iz katerega grmovja bo kkšn žid prteku... 

kakorkoli, spet, najbolj mi gre na kurac to, k sm na smrt prestrašen kadar se do mesta in nazaj zapeljem z biciklom, umes spijem kkšn pirčk.. zato namreč ne greš z avtom... v ljubljani pazte, ker ustavljajo kolesarje na poti od ortobara do metelkove... eden izmed forumašev mi je zadnjič pravu, da se je vozil po kolesarski, neki je spil ampak... ni bil nevarn, oprezal za desno zavijajočimi vozniki, pridno čakal na semaforju.. dal so mu pihat in ga odvlekli na streznitev 200m od doma... dejmo se rajš uprašat kolk sredstev se na ta način zmeče v luft, kot da pred temi ukrepi večina ni našla poti domov v enem kosu no... to ratuje smešno..


nebi se hotu nalezt nepremišljene navdušenosti nad enimi napol premišljenimi quoti iz zeitgeist teme, ampak.. lih vidu pa nekako sovpada :)




Edited by frogstomp - 04.Sep.2012 at 11:29
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2012 at 14:57
Stacionarni radarji na avtocestah so povečini pred tuneli, kjer imaš dve tabli - ena te opozarja na radar, druga da voznik zmanjša hitrost. Zdej, če koga tam radar dobi, je za moje pojme slep ali pa kreten, ker si ne predstavljam, kaj takemu gre po glavi. V Ljubljani vem za eno mesto, kjer redno postavljajo radar in se povsem strinjam, da je tam, bi si pa želel, da je večkrat tam Big smile In sicer na Bleiweisovi (bivša Tivolska) v smeri proti Viču na avtobusni postaji, pred križiščem s Šubičevo. Po tej cesti ljudje dejansko gonijo kot kreteni, ker je do te točke dokaj naravnost cesta.

Se mi pa zdi, da noben argument pri tebi ne bo padel na plodna tla, ker si tako nastrojen proti policajem. Embarrassed
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2012 at 15:09

v mislih sm mel predvsem raderje v a) conah 30 b) parkiriščih nakupovalnih centrov c) na vrhu klanca pred golnikom, kjer je nerazumno postavljena omejitev na 60 za del ceste, kjer ni nobene nevarnosti d) radar na koncu begunj, kjer je v eni vasici, kjer sta 2 kmetiji oddaljeni od ceste 100m... taki radarji niso namenjeni divjakom in niso namenjeni preprečevanju nesreč, pač pa se na njih ujame še tako vesten CPP spoštujoč voznik. nism nastrojen proti policajem.. konc koncev je to le človk, ki pa ma predpisana na čase taka navodila da bwga mati...  mnogo ljudi je odvisnih od vozniškega dovoljenja, k sm bil na "edukacijskih delavnicah" je blo tam kup folka, ki so zarad takih malenkosti prislužil eno piko preveč in z njo izgubo izpita da se sprašuje človk kako je sploh to mogoče... in na ta način tudi zaključi kariero... ekonomska situacija je v pizdi in mislm da bi mogl državo skrbet kako bodo ljudje delali, ne pa da se jim možnost dela odvzema.


table z opozorili so kul.. in točno to bi mogla policija delat.. opozarjat, ne pa resitirat kariere!!! 



po drugi strani pa priznam, da z delom policije nism bil zadovoljen, predvsem v trenutkih k smo bli mi tisti, k smo klical na pomoč... in je vedno bil učink po liniji najmanjšega odpora, na koncu pa si še tik pred tem, da plačaš "nepotrebno" intervencijo... 


mimogrede, zadnjič štopam v gorico in mi ustavi en poklicni gasilec, prav tako zgrožen nad delom policije, je utemeljil s primerom kako so rezal iz avta nezavestno punco, jo strpal v rešilca in policist ni pustil odpeljat, ker je treba prej nezavestni punci dat pihat.. wtf



Edited by frogstomp - 04.Sep.2012 at 15:14
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2012 at 16:12
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

v mislih sm mel predvsem raderje v a) conah 30



Se bom obesil na tole, ker ravno živim v coni 30. Zraven sta še gimnazija in dijaški dom. Zelo bi bil zadovoljen že z ležečimi policaji, da bi meli pa stalni radarski nadzor bi bilo pa nadsuper. Vsakič, ko grem čez cesto, me je strah, a se bo uspelo vozilu pravočasno ustavit al ne. Parkrat na dan se najde par herojev, k grejo 60+, drugače pa noben ne vozi 40, čeprav je zaradi ozkih in nepreglednih cest / križišč omejitev 30. Vsak mesec je par nesreč, ker a) ljudje ne upoštevajo hitrosti, b) niso previdni. Pri takih stvareh ti opozorila ne pomagajo. Ker kaj, boš mel na vsakih 10 metrov tablo cona 30? Ko se iz dolge, ravne ceste zavije v to cono, maš tak lep ovinek, ki ga lahko zvoziš tudi s 60, pa ne bo panike, pa še filing je dober, zraven pa spregledaš tablo cona 30 pa čez 100 m dijaški dom, kjer dijaki večinoma zaradi pomanjkanja klopc sedijo na robu pločnika.
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Sep.2012 at 16:15
ležeči policaji so odlična rešitev. zakaj nadzor in kazni, če lahko rešujemo s preventivo oz. prilagodimo temu strukture!? se strinjam, objestna vožna je problem, sam se v prekršku hitro znajdejo taki, ki niso problematični... mal pospešiš ko zamenjaš prestavo pa je hitr preveč...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2012 at 10:16

da podložim svoje misli z uporabniško izkušnjo neke dekline, tole je original text: 



"milsm, tole morm pa prov napisat..včer se je dogodil incident s policijo v bližini kranja, kjer je na mesto domnevne prometne kršitve prispelo vsaj 6 policistov, od tega 2 policajki, v kombiju in osebnem avtomobilu. Obnašanje je bilo na višku, s tem pa niti slučajno ne mislm pohvalit storitev..uporabljeno je bilo povzdigovanje tona glasu, preklinjanje, grožnje z nasiljem in še čim, osebne žalitve, skratka, ravnanje v stilu 'jaz sem policaj/ka, nared kar ti rečem pa šuti'. Nakar človeka aretirajo in že na kraju začnejo po spisku štapkat 'kršitve', vse, ki naj bi se pojavile in tudi tiste, za katere so vsi prisotni vedeli, da jih ni bilo. Sopotnika so pa pustil sred šume, naj se sam znajde, češ – zrihtej si prevoz (ob 2eh zju3), čene maš pa kranj 2km blizu, pojdi kamor hočeš.

To pa še ni vse. menda se lahko pokliče 113 ne samo za prijave, ampak tudi za informacije. Torej, če se človek želi pozanimat kako je s kom, ki je bil zaprt ali pridržan, naj bi ti brez problema povedali. In pokličem 113, na drugi strani moški dvigne slušalko, vprašam, kar me zanima, pa mi da številko od policijske postaje v kranju. Zelo prijeten pogovor brez nevšečnosti. Kličem na številko kranjskega 'štaba', pa se mi že v štartu en tip prov prepotentno oglasi, komaj da me je obvestil o tem, kam sem ssploh poklicala (pazte folk, pa to je osnovni bonton!). Skratka-zdolga, povem iste stvari kot prej unmu, ker sem očitno stvar dokaj razumno povedala in sva se uspela vse zmenit. na vprašanje, kaj se s tem človekom dogaja le s težavo dobim odgovor 'še je tukej, čez pou urce bo pa pršu dam.' Ni bilo smisla spraševat kaj in kako točno so se zadeve odvijale, pa tudi če bi, mi nihče ne bi korektno povedal.

Obup, to naj bi bili ljudje ljudstva, sam postrelit bando!!
pa lep dan!"

Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2012 at 08:51
nevem, kaj sem kliknila, da dobivam tele njuzletre, ampak morda pride komu prav..
megapfujjj pa idiotu, ki je mojemu zlatkotu odsraufu prednje kolo in ga pljunil.. :S (se dobro, da je sufko v blizini).. upam, da se baraba ornk razlepi..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2012 at 10:30

še ena policijska izkušnja od kolega:


dans je dobil 20e kazni ker se je po džju pelju z odprto marelo. bwga mati!!!!

Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2012 at 00:48

Policisti med dvema ognjema:

Začne se takole: "Oranžno oblečeni Islandski protestniki so branili policiste pred nasilnezi.... pri nas, pa so nasilni izgredniki poškodovali 89 policistov...

http://tvslo.si/predvajaj/vreme-ob-19h/ava2.152703232/#ava2.152705505;;


PS: Je pa res, da ma v ozadju kar vlek televizor, na roki lepo uro, ter ob sebi psa, ki kdo ve kolk stane...



Edited by Biomorph - 11.Dec.2012 at 01:01
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2013 at 08:00

Ukradli vinilke

Ankaran - V Ankaranu je pred dnevi nekdo vlomil v starejšo stanovanjsko hišo in ukradel 2.000 starih velikih in 800 malih gramofonskih plošč ter glasbeni stolp. Lastnik ocenjuje, da ima za več kot 30.000 evrov škode.


Si predstavljate, da se vam zgodi kaj podobnega (lahko tudi v manjšem obsegu)? Shocked
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Krimpl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Aug.2010
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krimpl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2013 at 20:01
Jojjojjoj!!!!!!
NAJBOLJ HUDA NA SVETU TRENUTNO! Bojo imel evropsko turnejo Septic Flesh, Fleshgod Apocalypse, Carach Angren in The Descending (zadnjih sicer ne poznam, ampak prva trojica je pa megazakon)...
In ne, ne bo jih v našo rodno državico pot vodila!!!! Kako lahko, no?! Grrrrrrrrrrrrrr...rrr.
Don't panic!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2013 at 17:38
 

Edited by raven - 21.Nov.2013 at 14:25
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2013 at 16:09
  


Edited by raven - 21.Nov.2013 at 14:25
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2013 at 16:18
Originally posted by raven raven wrote:

:D
bodo padle kakšne tožbe v zadevi, kreten ali bo to spet samo hrana za naivne, Wacko zgodbice za sveto čistost. tako kot v italjanski aferci in verjetno se bo še kakšna pojavila.

Ni mi jasno zakaj bi nekdo, če bi te že hotel zalezovat, iskal dele tvojega nicka namesto da bi enostavno visel na tvojem profilu in klikal "show all posts of this person".

Na te zadeve se res ne spoznam čisto nič, ampak si mogoče posumil, da imaš na kompu kakšen malware ki sledi vsemu, kar napišeš? 

All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2013 at 21:11
  

Edited by raven - 21.Nov.2013 at 14:25
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2013 at 18:45
  



Edited by raven - 21.Nov.2013 at 14:25
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2013 at 19:04
  
  


Edited by raven - 21.Nov.2013 at 14:26
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2013 at 16:16
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jun.2013 at 21:36
poletje res ni fajn letni čas Ouch pa kr čez vikend je ... uletelo poletje ... ma ejjjjjjj !!! jaz imam še zimske obleke pri roki Embarrassed upam, da ... tako na hitrco kot je prišlo ... da bo tudi odšlo ... pfffffffffffffff

~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2013 at 08:13
se moram kar strinjat...komur paše švicat in se pražit,naj gre v savno in solarij...
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2013 at 20:08
Danes je blo tako vroče, da se je čutilo že v Dantejevem Peklu... in to skoraj na dnu, v devetem krogu!

Naslednje dni, ko se bo še bolj ogrelo se bo začel taliti led pri Satanu... in če mu bojo krila odmrznila bo cel hudič, ker bo rešen ujetništva in bo lahko prišel nazaj na zemljo!

Šalo na stran, res je vroče! 

MacGyver je zakon!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2013 at 21:03

Nasledn tedn bo že bolš, okol 26. Vsaj tam okrog Pule, za drugod me ne zanima.

Je pa tole cel safr, prav zaželel sem si spet zimo, četudi z jebeno plundro. Vsaj za pol ure.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2013 at 22:58
Zakaj potrebuje DHL iz severa Italije 16 dni (cena pošiljanja 5eur), medtem ko potrebuje neka druga pošta iz Argentine 6 dni (cena pošiljanja 6usd)? Naravnost nagravžno!


MacGyver je zakon!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2013 at 10:41
posta v italiji sux.. je bl enostavno se v avto usest in sam dilivrat.. :S
mogoce so kej strajkal.. :O
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2013 at 08:22
se že kaj veselite podražitve vinjet ? pufarji darsovski Angry
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2013 at 12:51
Itak! Pa novega davka na nepremičnine (ki je še vedno zavit v meglo), novih kriznih ukrepov in ostalega drkanja v glavo. Resnično joĆem od sreče.Heart
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2013 at 19:33
sovražim roza barvo !!! pa sem lepo prosila, če lahko zelen kozarček !! mahhh ... in, ne ... ne samo, da ni zelen, izmed štirih, sem mogla dobiti roza Dead LOL čeprav priznam ... to je daleč manj hudo kot to, da zadnja leta poleg žensk še desci nosijo roza majice Fuck        Ouch LOL
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2014 at 17:30
A še koga mučjo razne viroze ipd.? Fak pa moj nos in glava noAngry
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2014 at 18:03
sem že prebolel pred dobrim tednom...sočustvujem :)
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2014 at 19:10

Danes nas je zapustil Tomaž Pengov, legenda.


Tomaž, hvala za vse.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2014 at 22:58
Originally posted by Poli Poli wrote:

Danes nas je zapustil Tomaž Pengov, legenda.
Tomaž, hvala za vse.
 
Tole pa ne vem če ravno paše v to temo.
Na koga ti to pljuvaš Pfujj grrr, ni mi jasno?
Smrt Tomaža Pengova enačiš naprimer z pluvanjem na darsove pufarje,
 
RIP


Edited by vonklinkerhofen - 10.Feb.2014 at 22:59
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2014 at 09:32

Klamfe, odpokaj. Zgrešil si temo, lahko pa napišeš kaj o komunajzarjih, ko si že tukaj.




Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2014 at 11:37
Originally posted by Poli Poli wrote:

Klamfe, odpokaj. Zgrešil si temo, lahko pa napišeš kaj o komunajzarjih, ko si že tukaj.
 Tomaž Pengov sigurno ni bil komunajzer za razliko od tebe, če že ravno želiš, da kaj napišem o komunajzerjih. 


Edited by vonklinkerhofen - 11.Feb.2014 at 15:20
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2014 at 13:03

Bohnedaj!

Ampak o drugem itak ne znaš govoriti.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2014 at 22:48
Originally posted by Poli Poli wrote:


Bohnedaj!

Ampak o drugem itak ne znaš govoriti.


 
o fak, Nemci kopirajo južnjake.
 
 


Edited by vonklinkerhofen - 14.Mar.2014 at 23:03
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 09:51
Confused


res bolno je človeštvo ... sem se ravno spomnila, ko smo šli leta 2004 z droljcem iz kamnika pa gmajnarjem na norveško ... pa smo spali kr kje ... pol smo bli pa en dan že blizu civilizaciji (okolica trondheima) pa smo spali na enem travniku ... mene je blo tam ful strah ... tistega dne sem ugotovila, da se ne bojim samote, ampak, da se bojim človeka ... 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 11:08

takrat so vas baje napadali orto veliki in lačni komarji ... s katerimi se je potem Tadej spoprijateljil in jim prijateljsko ponudil piti svoje krvi


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 11:26
:)))  wiiiiii, a ti kej weediš Tadeja?? dej, če ga ... dej povej mu, da mu pošiljam (andreja) največji možen koš poljubčkov !!!! ne, ne, ne !!! pošiljam mu brezmejen koš poljubčkov !!! tko, ja !!! Tongue in sem mu neizmerno hvaležna, da nam je razkril čare norveške ;-)  scorpiooooo, najboljši gorlinikkkk !!! volvo, đ đ đ đ đ 

a weš, da se komarjev ne spomnim (se jih pa iz ene 2010, mati moja, človk tut pojest ni mogu v miru :PPPP) ... mogoče sem bila pa tko obremenjena s tem, da ne bo kdo z vilami prlaufu, da komarjev sploh nisem weedla :D al pa je to rešil Tadej in se žrtvoval v skupno dobro :D ne, se pa spomnim, da me je en brutaln komar napadu v kristjaniji na danskem !!! pizdarija, sem mela kr buško na čelu :D

a boš povedal Tadeju ? Embarrassed


Edited by mati zemlja - 12.Jul.2014 at 11:26
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 11:44

žal ga nič ne vidim ali slišim, že dolgo ne Ermm

mislim, da je takrat sam lazil nekje po gozdu, on 'shrums, pa mu je zadogajal na pozitivo in je dal komarjem pit, me zanima, če se je to obdržalo, da so mu še dons ok bitjeca... ker jaz jih ne morem, edina žival, ki je ne prebavljam je komar


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 12:34
ti tudi ne ... no, pol pa še dobro, da je moj koš poljubčkov brezmejen, bodo vseeno prišli do njega Smile ijoj, se še vse spomnim kot bi bilo včeraj (uoooo, lih sem pogruntala, da je blo en tak čas 10 let nazaj!), kje je padla odločitev ... je blo že vse organizirano, da greva z gmajnarjem z interrailom, francija, belgija, nizozemska pa neki ... vse ure za vlake, za spat ogledano, vse ... samo še kart nisva kupla NA NAJINO NAJVEČJO MOŽNO SREČO Cool k pol smo en dan s Tadejem sedeli v Makalonci in ... splet okoliščin je nanesel drugače ... so trenutki, ki se zgodijo in ti spremenijo del življenja na dolgi rok ... ke lepo Cry Embarrassed
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 14151617>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,313 seconds.