Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Danes je prasica fajn dan ali Maticek L the world
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Danes je prasica fajn dan ali Maticek L the world

 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
Author
Message
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2016 at 09:08
Če gre soditi po temle plakatu, pol se v ponedeljek, 7.3. obeta ludnica (sam zajebal so datume, mislm leto zgori je pravilno, spodi pa zaostajaBig smile)

+Cattle se jajcajo na metalkampu mislm da že dve let, pa obakrat so se ustrašlTongue

Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11280
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2016 at 09:11

ponedeljek 7. 3. 2016

7. marec ... nekoč dan inženirjev v JLA, sedaj pa dan inženirjev na Metelkovi Big smile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2016 at 09:19
Hahaha, u're so rightLOL

Pomoje bo spet stara garda na kupu, tko k ponavad: metalurgi, strojniki, štromarji...Star
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2022 at 01:59
Šou u Jysk prašat če imajo rezervni del (tisto pumpo/dvižnik) za stol, ker se mi je zjebal (stol ni več v garanciji in tudi računa nimam ne nič). Mi reče prodajalka nej grem vprašat zad v skladišče. Grem, tam prašam enga, prnese vn kos in mi ga da. Vprašam kulk je cena, nč ni cene, rezervni kosi so zastonj. Na besedo. Ma to je to! Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2022 at 10:25
Hahaha, identikus pri meni več kot 20 let nazaj, Merkur scenaLOL

S tem, da sem jaz celo razdrl stol in prinesel pumpo u qrcu kot dokaz, da so mi prodal "kr neki" (en dan prej sem ga kupil). Jim ni blo jasn, kako mi je ratal tist del odmontirat, ker sem dobil pumpo s podnožjem vred (koleščka). So rekl takrat, da dajejo dotični rezervni del "samo v kompletu", haha

Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,264 seconds.