Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Manowar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Manowar

 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
Author
Message
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 10:02
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

maa sm gledal Manowar - The Day The Earth Shook - The Absolute Power [DVD].


Najboljši DVD, kar jih obstaja! Wink Js sm ga pogledal že n-krat, pa se vedno kar tresem, ko ga vidim! Prav na jok mi gre, ko ga gledam! Manowar so res nekaj posebnega!

Drugače sem pa tudi jaz zelo vesel, da se je ta debata končno malo razživela! Wink





Edited by Mighty Hammer - 20.Jan.2009 at 10:02
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 11:21
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Eric Adams je naravnost fantastičen vokalist! Thumbs%20Up Meni je med top 5, skupaj s Kiskejem, Ripperjem, Scheepersom in Lionejem! Heart

Joey DeMaio mi je tako in tako najljubši basist, pa tudi nasploh je ikona Manowar! Thumbs%20Up Pri Manowar mi je zelo všeč tudi to, da ima bas kitara tako pomembno vlogo. Poslušajte npr. Each Dawn I Die, kjer je bas absolutno glavni inštrument.

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Glede ostalih stvari pr njih pa: tudi če bi bli usi res pedri pa se fukali v rit pa bi jih ceu svet sovražu bi mi bli TOP 2 bend, ...


Thumbs%20Up

[QUOTE=Atheist]Sicer pa:
Manowar so letos sicer potrjeni na Hellfestu in na kerih festih še?


Zaenkrat so potrjeni samo še za B'estfest Aftershock 2009 v Romuniji (Bukarešta). Še vedno upam, da bodo nastopili kje bližje, ker letos jih res moram (končno) videti! Cool

 
Top 6: Dickinson, Rivera!!!, Halford, Kiske, Matos, Adams. Pol pridejo Barlow, Dane in vsi USA power pevci, ki so odlični (Jag Panzer, Nasty Savage,...) in vsi Nwobhm pevciTongue
 
DeMaio je obupen basist, oz. to sploh ni, kar je dejstvo in resnica. Je pač ritem kitarist z bas strunami (no, piccolo bas strunami). Vedno utruja z slabimi solo točkami in glede vsega o Đoiju se moram strinjati z Preškom.
 
Treba jih bo videti ja...Hellfest je že itak preveč mamljiv letos...Finance, finance...
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 17:34
A laahko nekdo razloži od kje iamjo ime? Manowar je sicer bojna ladja pri američanih, samo ne verjamem, da je to mišljeno. Verjetno bolj izpeljanka iz Man Of War? 
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 17:56
mislim da sem nekje prebral da je iz man on war. neke razlage so ble pa nisem bil pretirano pozoren, tako da ne pomnem glih dobro.

lahko pa da izvirajo iz irske man o'warLOL


Edited by Mitja M.J. - 20.Jan.2009 at 17:59
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 19:13
O ja... Big%20smile

Shankle je igral Rossove solote čisto po svoje in ni izpadlo dobro, sicer je pa zakon ja. Glavno je pa to, da je Ross dosti pisal, bil pisec komadov poleg Đowija. Shankle & Logan pa sta napisala pribl. 1 komad na album. Ross manjka Manowarjem, ker so zadnja leta precej riffless. Pa Rossa sm spoznal tudi pod odrom in je res res taprava legenda in faca.

Manowar bodo igrali na MCF 2009, ampak letos pomoje ne grem. Več kot lani itak ne morejo dat (prvih 6 albumov komplet v živo).

Po 8. albumu so se znižali iz E na D in takrat je tudi muzika postala slabša, bolj komercialna. Škoda, ampak kateri drugi bend ima 8 zaporednih odličnih albumov?

Adams mi je naj vokalist. DeMaio je pa odličen basist. Možno da je smotan egocentrik itd. itd., ampak je res odličen basist in pisec komadov.

O imenu Manowar sm enkrat bral, da kao predstavlja večni boj naroda itd., nima nekega nevemkako posebnega pomena.

Glede diskografije... Js sm prvo Manowar kaseto dobil pr 14-ih letih od frenda. Potem pa nadlednje leto kupu več kot pol diskografije na CD-jih. Za vsakega vem kje sm ga kupu in kako sm ga potem non-stop poslušal. Dandanes je ta prednost, da se vse dobi na netu, samo 100% ni isti filing če potegneš dol diskografijo in na hitro preletiš komade. Sm vesel, da sm postal metalc v časih ko so ble kasete redke, CD-ji pa še bolj, o MP3-jih pa ne duha ne sluha. Zveni neumno, ampak mislim resno.

Hail to all Manowar fans! Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 19:32
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Eric Adams je naravnost fantastičen vokalist! Thumbs%20Up Meni je med top 5, skupaj s Kiskejem, Ripperjem, Scheepersom in Lionejem! Heart

Joey DeMaio mi je tako in tako najljubši basist, pa tudi nasploh je ikona Manowar! Thumbs%20Up Pri Manowar mi je zelo všeč tudi to, da ima bas kitara tako pomembno vlogo. Poslušajte npr. Each Dawn I Die, kjer je bas absolutno glavni inštrument.

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Glede ostalih stvari pr njih pa: tudi če bi bli usi res pedri pa se fukali v rit pa bi jih ceu svet sovražu bi mi bli TOP 2 bend, ...


Thumbs%20Up

[QUOTE=Atheist]Sicer pa:
Manowar so letos sicer potrjeni na Hellfestu in na kerih festih še?


Zaenkrat so potrjeni samo še za B'estfest Aftershock 2009 v Romuniji (Bukarešta). Še vedno upam, da bodo nastopili kje bližje, ker letos jih res moram (končno) videti! Cool

 
Top 6: Dickinson, Rivera!!!, Halford, Kiske, Matos, Adams. Pol pridejo Barlow, Dane in vsi USA power pevci, ki so odlični (Jag Panzer, Nasty Savage,...) in vsi Nwobhm pevciTongue
 
DeMaio je obupen basist, oz. to sploh ni, kar je dejstvo in resnica. Je pač ritem kitarist z bas strunami (no, piccolo bas strunami). Vedno utruja z slabimi solo točkami in glede vsega o Đoiju se moram strinjati z Preškom.
 
Treba jih bo videti ja...Hellfest je že itak preveč mamljiv letos...Finance, finance...


Se strinjam z naštetimi pevci sam za vraga kje so Geoff Tate,Ripper,Midnight
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 19:44
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

O ja... Big%20smile

Shankle je igral Rossove solote čisto po svoje in ni izpadlo dobro, sicer je pa zakon ja. Glavno je pa to, da je Ross dosti pisal, bil pisec komadov poleg Đowija. Shankle & Logan pa sta napisala pribl. 1 komad na album. Ross manjka Manowarjem, ker so zadnja leta precej riffless. Pa Rossa sm spoznal tudi pod odrom in je res res taprava legenda in faca.

Manowar bodo igrali na MCF 2009, ampak letos pomoje ne grem. Več kot lani itak ne morejo dat (prvih 6 albumov komplet v živo).

Po 8. albumu so se znižali iz E na D in takrat je tudi muzika postala slabša, bolj komercialna. Škoda, ampak kateri drugi bend ima 8 zaporednih odličnih albumov?

Adams mi je naj vokalist. DeMaio je pa odličen basist. Možno da je smotan egocentrik itd. itd., ampak je res odličen basist in pisec komadov.

O imenu Manowar sm enkrat bral, da kao predstavlja večni boj naroda itd., nima nekega nevemkako posebnega pomena.

Glede diskografije... Js sm prvo Manowar kaseto dobil pr 14-ih letih od frenda. Potem pa nadlednje leto kupu več kot pol diskografije na CD-jih. Za vsakega vem kje sm ga kupu in kako sm ga potem non-stop poslušal. Dandanes je ta prednost, da se vse dobi na netu, samo 100% ni isti filing če potegneš dol diskografijo in na hitro preletiš komade. Sm vesel, da sm postal metalc v časih ko so ble kasete redke, CD-ji pa še bolj, o MP3-jih pa ne duha ne sluha. Zveni neumno, ampak mislim resno.

Hail to all Manowar fans! Big%20smile


ma niti ni tolko neumno. tisto muziko ki sm kupil na CD-jih s tem da sm na malcah šparal dosti bolj cenim in mi je bliže srcu kot pa to ki z neta pokradem. je čisto drug filing ko si daš gor CD, pa mogoče še booklet v roke vzameš... že nekaj časa nabiram razne klasike in jih kupujem na CD-jih. samo kaj ko so cene navite! kar je IMO klasika do 10,99€ kupim brez bremislit npr. Death - symbolic iz MOM-a... ampak to je že predmet druge debate.

got to make it louder, all men play on ten
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 20:02
Joey DeMaio: "I believe in the fans. I believe in metal more than anybody you've ever met. And another thing, I'm prepared to die for metal. Are you?"

Legenda! Thumbs%20Up
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 20:18
Samo prosm, ne prilimat celega govora, ker bomo avtomatsko na 10 strani.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 20:19
Big%20smile Ne bom.

Sam tale del je res zakon! Tongue
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 20:23
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:


ma niti ni tolko neumno. tisto muziko ki sm kupil na CD-jih s tem da sm na malcah šparal dosti bolj cenim in mi je bliže srcu kot pa to ki z neta pokradem. je čisto drug filing ko si daš gor CD, pa mogoče še booklet v roke vzameš... že nekaj časa nabiram razne klasike in jih kupujem na CD-jih. samo kaj ko so cene navite! kar je IMO klasika do 10,99€ kupim brez bremislit npr. Death - symbolic iz MOM-a... ampak to je že predmet druge debate.

got to make it louder, all men play on ten


Se strinjam, pri meni je podobno.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 20:24
Our hearts are filled with metal and masters we have none
And we will die for metal, metal heals, my son

se mi dlake dvignejo vsakič ko zašvasam te verze!!!!Thumbs%20Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 20:24
Originally posted by doda24 doda24 wrote:


Se strinjam z naštetimi pevci sam za vraga kje so Geoff Tate,Ripper,Midnight


Kaj pa pevke? LEATHER LEONE!!! Aja, to je od Manowar debata! Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2009 at 21:09
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Joey DeMaio: "... I'm prepared to die for metal. Are you?"


Tako nekako se je (predčasno) končal eden izmed intervjujev in raje ne bi o tem, kako je Joey pri tem in v še nekaterih drugih izpadel ... ko je dobil kakšno neprijetno, a zelo, zelo na mestu vprašanje  - s strani die-hard fana od leta 1983 dalje....

Zdej pa mal njihove "glory days" poslušat Wink

Aja, če je kak interesent, bi mogoče prodal T-shirt iz Louder Than Hell turneje - L velikost. Dobro ohranjena - a s koncertnimi datumi zadaj.



Edited by Preshko - 20.Jan.2009 at 22:05
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 11:44
letos poleti bo fest z manowar zame ena primarnih destinacij......čimbliže jasno. še kdo?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 12:00
Js vsekakor! Wink
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 12:07
Kr kr. A bo kakšn special dresscodeLOL
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 12:11
Evo, moja majca in od kolega brisača. Rekviziti niso bili nastavljeni namerno.Tongue


Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 12:18
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Manowar bodo igrali na MCF 2009, ...


Pa si sigurn, da bo letos ta festival?

Kr js nisem še čisto nikjer nič našel ... Shocked



Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 12:48
Festivala definitivno ne bo na lanski lokaciji, ker je (tudi zaradi polovico premajhnega obiska od pričakovanega) ostalo še veliko neporavnanih obveznosti.... če bo pa kje drugje, pa ne vem...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 13:50
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

letos poleti bo fest z manowar zame ena primarnih destinacij......čimbliže jasno. še kdo?


Če bojo zravn Heaven & Hell, Virgin Steele in predvsem Riot - JA!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 13:53
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:


Pa si sigurn, da bo letos ta festival?

Kr js nisem še čisto nikjer nič našel ... Shocked


Prou 100% sigurn nisem, ampak je napovedan, tako da pomoje bodo enkrat v začetku spomladi znane podrobnosti.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 14:40
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

letos poleti bo fest z manowar zame ena primarnih destinacij......čimbliže jasno. še kdo?


Če bojo zravn Heaven & Hell, Virgin Steele in predvsem Riot - JA!


Huhu, tole bi blo zakon ja! Thumbs%20Up





Edited by Mighty Hammer - 21.Jan.2009 at 14:41
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 17:21
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:


Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

maa sm gledal Manowar - The Day The Earth Shook - The Absolute Power [DVD].



Najboljši DVD, kar jih obstaja! Wink
Js sm ga pogledal že n-krat, pa se vedno kar tresem, ko ga vidim! Prav
na jok mi gre, ko ga gledam! Manowar so res nekaj posebnega!



Se strinjam, res je to eden najboljši koncertnih DVD-jev, ki sem jih videl v življenju ! (ga enačim z DVD Live in London/Unleached in the east od Judas Priest (sicer moj no.1 band))
Po tem DVD-ju so Manowar prišli na moj spisek bandov, ki jih MORAM nujno, ob 1. pravi priložnosti, videti v živo !!   

Manowar
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2009 at 23:57
Postava Joey, Eric, Ross & Rhino (bi) zmaga(la).
Zdi se mi, da Logan ni dodana vrednost. Shankle je preveč shred, ne paše notr, čeprov njegov solo v Power of thy Sword je ubitačn.
Scott je itak bol bogi, presenetu pa me je Hamzik na DVDju, ker je kar v formi, glede na to da se je zgubu s scene.
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
cjasar86 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cjasar86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2009 at 15:09
Men je trenutna postava zelo vredu...vsi člani banda so nekaj posebnega :

- Adams je majhen, "nabit" in ima nadnaravno dober glas,

- Logan kot nasprotje Adamsa, je kot "prekla" (dolg in suh) pa zame fantastičen kitarist,
- Scott ima tiste oldschool mustache , njegovo bobnanje pa je zelo na mestu (ne pretirava z nepotrebnimi prehodi in igra tako kot je treba! )

- Joey je pa itak Joey

No, če bi pa že menjali kitarista, bi bila vrnitev Ross-a perfektna poteza!







Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2009 at 17:51
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

letos poleti bo fest z manowar zame ena primarnih destinacij......čimbliže jasno. še kdo?


Če bojo zravn Heaven & Hell, Virgin Steele in predvsem Riot - JA!
 
 
fatur pomoje greva na tak fest oba po kolenih...sam jst menjam/dodajam savatage.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2009 at 18:40
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

letos poleti bo fest z manowar zame ena primarnih destinacij......čimbliže jasno. še kdo?


Če bojo zravn Heaven & Hell, Virgin Steele in predvsem Riot - JA!
 
 
fatur pomoje greva na tak fest oba po kolenih...sam jst menjam/dodajam savatage.


Če so zravn Savatage grem še jestClap
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2009 at 00:01
Savatage definitivno dodaj.. Pa ker lih dodajamo, dodaj še Overkill. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 21:52
Chris Boltendahl o Joey DeMaiu v čisto svežem intervjuju:

Chris:
Ne. Aber, nur um das klarzustellen: Ich würde jetzt nie 'ne Support-Tour mit MANOWAR machen. Wir haben ja ein paar Mal mit denen gespielt und Joey DeMaio ist - sorry, das sagen zu müssen - ein Arschloch, den die Metalszene null interessiert. Er ist nur scharf auf die Kohle und mit solchen Menschen möchte ich eigentlich auch nix zu tun haben.


Edited by Preshko - 11.Feb.2009 at 21:53
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 22:50
Hm ja, očitno je neki na tem. Confused Kaj pa vem no, men je DeMaio car! Ampak pač kot glasbenik! In sam ga lahko ocenjujem izključno iz tega vidika.

Kot človek, pa je očitno med mnogimi precej nepriljubljen. Shocked



Edited by Mighty Hammer - 11.Feb.2009 at 22:52
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 22:53
prevod za naš not švabe?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 23:07
Kot glasbenik car? Zafrustriran kitarist, ki se preserava na picolo bassu?
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Feb.2009 at 23:10
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

prevod za naš not švabe?


Če poenostavim (bistvo povedanega):

Chris je pač rekel, da nebi podprl turneje z Manowar, da so nekajkrat že igrali z njimi in da je DeMaio zanj pizda. Za konec je še dodal, da gre DeMaiu samo za denar in da s takšnimi ljudmi noče imeti opravka oz. z njimi noče sodelovati.



Edited by Mighty Hammer - 11.Feb.2009 at 23:20
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2009 at 17:05
Joey je pedr. Scott pa, čeprou delč najslabši glasbenik od njih, je delč najbl prizemljen. Ahhh, Graz 1998, k smo ga skup pil pred koncertom, varnostniki pa " Scott, c'mon, Joey will be pissed".... Clap
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2009 at 22:20
Pred dnevi mi je kolega podaril štiri glanc nove zapakirane CD-je :
(-hell of steel-best of-) , (-gods of war/live-)2CD digi , (-warriors of the world-)

                            MANOWAR the kings of metal
Back to Top
jesus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jesus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2009 at 19:37
Menda bodo polet u lublan stožcah na hipodromu, koncert leta
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2009 at 20:20
Če ne bo preveč zanimaja, nej jih dajo pa v Orto.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2009 at 09:35
A bojo res ???
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Borut View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2009 at 14:12
Originally posted by jesus jesus wrote:

Menda bodo polet u lublan stožcah na hipodromu, koncert leta


A bojo predskupina Madonni?Big%20smile
KONA WORLD
Back to Top
jesus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jesus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2009 at 18:37
porka madona, zamenu sm jih z madono Evil%20Smile
sorry
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2009 at 14:27
Kings Of Metal v a cappella izvedbi skupine Van Canto:

http://www.youtube.com/watch?v=TH3LghdBWxc

Zanimivo, ni kaj! Odpeta kitarska solaža, ... Star Noro!

Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2009 at 17:02
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2009 at 17:18
kva nej rečm fajn zgledajo pet se pa bo naučila
bi jo pa lepše gledu kukr joejaLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2009 at 18:23
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Manogirls Big%20smile



kaj to je un band od valentine, suze...?
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2009 at 19:26
19.03. v četrtk se jim klanjamo v downtownu v kranju na metalnightu, pridte na kkšn pirčk:)

edit: of steeel!

Edited by frogstomp - 11.Mar.2009 at 19:26
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2009 at 12:13
Therion - Thor (The Powerhead) [Live]

Definitivno eden izmed najboljših Manowar coverjev ever! Thumbs%20Up

Snowy odpoje fenomenalno! Clap
Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2009 at 13:27
Snowy je to odpeu 2007. v LJ ko so igrali skupaj z Grave Digger. Na albumu pa poje ta kover Ralf (od Primal Fear). Kar dober kover ja.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2009 at 14:19
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Snowy je to odpeu 2007. v LJ ko so igrali skupaj z Grave Digger. Na albumu pa poje ta kover Ralf (od Primal Fear). Kar dober kover ja.


Vem in vem. Smile

Tist koncert (Therion, Grave Digger in Sabaton) je bil celo moj prvi metal koncert. Star Ja, pač nism tak dolg v metalu, kot večina tu gor. Je pa res, da takrat tega komada sploh še nisem poznal. Confused Mi je bil pa tak zakon, da sm šel, takoj ko sm pršu domov, iskat njegov naslov. Big%20smile In potem sem našel, da gre za Manowar priredbo Thor (The Powerhead)!

Glede koncerta, se pa še prav spomnem, kok je Snowy (med tem komadom), s kladivom v roki, skaku po odru. Big%20smile Zakon res!

Drgač je pa Thor (The Powerhead) zame eden izmed najboljših komadov ever! Thumbs%20Up


Edited by Mighty Hammer - 23.Apr.2009 at 14:35
Into Glory Ride!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2009 at 14:46
Grave Digger so mi bli res dobri na tem koncertu. Škoda da se jih s tega zadnjega nč ne spomnem. Big%20smile Therion imajo pa še druge priredbe (Running Wild itd.), sicer pa jih ne poslušam. Ker je pa to Manowar tema: http://www.youtube.com/watch?v=H-cWHdh9L58
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.