Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Manowar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Manowar

 Post Reply Post Reply Page  123 12>
Author
Message
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Manowar
    Posted: 19.Dec.2007 at 20:06
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 20:10
The kingdom of qeer(s) online store.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 20:11
In kaj nj bi blo to 'qeer'?
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 21:16
Originally posted by Alex Alex wrote:

http://store.magiccirclemusic.com/product/887/Manowar-condom-%22Warrior%27s-Shield%22-Natural

None truer!


nice
zakon
spodaj piše
mogl bi pa to:
now you can really fuck with MANOWAR
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 21:20
Quote MANOWAR fans have requested a special piece of merchandise from their favorite metal band. MANOWAR has heard these requests and delivered. The new MANOWAR condoms are the perfect romantic accessory for all true metal couples.
LOL LOL LOL LOL LOL
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 21:44
Warrior's Shield! Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 11:47
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 12:57
sj če nebi poznov tega komada, bi reku, da je iz zadnjih plat...čist v tem stilu je
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 14:32
Me čudi, da zravn ne piše kej v stili DeMaio size (xxxxxxxl) :)
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Saxon View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Saxon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2007 at 14:49

Zih bi, če bi mel DiMaio tak size... da bi dal S se glih ne spodob.

Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 03:04
Sej majo ene par ful legendarnih komadov sam zakaj morjo vsaaaaaaaaaaak komad tok fucking zavlečt da že prov bedno izpade.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 14:40
boš da jih ne widš pol v uživo hehe
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 18:48
Novi album seka!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 12:28




Če pogledamo podpis avtorja (Ken Kelly), vidimo da je narisal prvo in drugo sliko in da sta si kar podobni. Največja razlika je v bistvu v frizuri (na prvi sliki je verjetno Joey DeMaio, na drugi pa Doda).
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 14:13
ApproveThumbs%20Up
to si pa dobr ujel hehe
men je ta plata res najbolša od njih
sm jo kr dost poslusal
ka pa ostale?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 14:28

Jst ti predlagam prve štiri plate kot res un 'vintage' metal, da se reče, da je METAL!!! (moji najljubši Into Glory Ride in pa Hail to England, taprve pa še nimam pa je tud preveč nism poslušu...). Fighting the World in pa Kings of Metal sta kr precej v stilu prvih ampak produkcija je za par nivojev višja (pa mogoče so komadi bolj komerciali nagnjeni - zlo hitr gredo v uho). Triumpf of Steel je mal kompleksnejša od predhodnic ampak odlična (po zvoku njihova najbolša)... Louder than Hell mi ni več tolk všeč, Warriors of the World še nism slišu, zadnja je pa tko tko... precej podpovprečna, če jo pa poslušaš kot koncept pa niti ni najslabejš (jo jemlem kt pravlco za lahko noč).

Fatur kaj je s kartam?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 20:52
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Fatur kaj je s kartam?


Karte so že pri meni! Cool Pa DVD-ji & majce tudi. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2008 at 19:16
Kaj pravite če bi prišli poleti na MC ??  
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2008 at 22:13
Em ... To je nekako neizvedljivo, ker se skoraj pokriva z Magic Circle festivalom ... Wink
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2008 at 19:52
Dan danes je vse mogoče.......Evil%20Smile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Feb.2008 at 20:36
Originally posted by danzig danzig wrote:

Kaj pravite če bi prišli poleti na MC ??  

rajš neBig%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2008 at 02:06
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2008 at 02:15
Še karta s tega koncerta... Moja najljubša 2 benda sta igrala Metal konec leta '93 (ko je večina bendov razpadla al pa začela igrat jajca). Ja ja, sej vem da vas boli kurac za to. Big%20smile MANOWAR & HELLOWEEN !!!

FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2008 at 15:35
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 01:33

FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 10:20
Lol pol nej pa Frogy reče, da ni isti k DeMaio!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 11:19
my eyes!!
aaaa
kere grdobeSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2008 at 17:12
2 dni nazaj so v Bolgariji igrali 5 ur (odigrali okrog 50 komadov). Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2008 at 19:34
Kokr folk joka da so nevem kaj vse, za fane se še zmeri potrudjo u pičku mater velik bol k 9/10 vseh bandov! Svaka čast!

Back to Top
Capodistria View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 14.May.2008
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Capodistria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2008 at 19:37
Ma, sam zakaj zadnjih 5 let sam v Bolgariji in Nemčiji....
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2008 at 08:37
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:


 
Ka un s trajno je Donnie Hamzik?
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2008 at 11:06
Originally posted by Alex Alex wrote:

Kokr folk joka da so nevem kaj vse, za fane se še zmeri potrudjo u pičku mater velik bol k 9/10 vseh bandov! Svaka čast!

Edin tle se pa res strinjam!

Ceprou je 5 ur mal too much, mater, tezko je ze bit tolk casa med folkom pa poslusat, kaj sele bit na odruConfused
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 15:35
FUCK THE WORLD
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 16:53
Nasplošno opažam trend da se kurca bande k se res trudijo. Ja, mogoče niso brutal death metal band, ampak so pravi heavy metal band, ki ima fantastične (in ubijalsko dolge) koncerte. Za fane se res potrudijo.
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 00:41
Fatur, tle so moji tabolši komadi
grem kr po albumih

Battle Hymns - nism še nikol zares poslušal (ker ga pač nimam), edino naslovni komad, k je odličen

Into Glory Ride - tut u bistvu še nikol zares poslušal, nekak mi ne gre v uho. drgač pa gloves of metal iz tle

Hail to England - od tle naprej mi njihova muzka res zasede. blood of my enemies, kill with power, hail to england so mi bolše

Sign of the Hammer - prvih 6 komadou odličnih

Fighting the World - Fighting the World, Blow Your Speakers, Carry On, Defender, Black Wind, Fire and Steel

Kings of Metal - moj prvi njihov album :) cel album dobr

Triumph of Steel - pr prvem komadu ostanem skoncentriran do konca drum solota. pol naprej si ne zapomnem več komada. Metal Warriors, The Power of Thy Sword, Master of the Wind

Louder than Hell - cel album dobr

Warriors of the World - mi je tut cel album dobr. razn naslovni je mau slabši, pa inštrumentalni isto

Dawn of Battle - men ful dobr komad. in isto I Believe

Gods of War - če izklučm inštrumentalne, mi najbl ostanejo v mislih King of Kings, Sleipnir, Blood Brothers, Gods of War, Hymn of the Immortal Warriors, Die for Metal

Die for Honor mi ne potegne.

če bi mogu 3 najbolše izbrat bi bla težka. recimo Defender, Die for Metal pa Gods made heavy metal


zdej pa še ti lohk isto poveš
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 03:07
Meni je prvih 8 albumov odličnih! Od Battle Hymns do Louder Than Hell. Zadnja dva slabša ampak še vedno dobra.

Taboljši komadi po albumih:

Battle Hymns - Najboljši komad je itak Battle Hymn, možno da tudi najboljši od njih sploh. Zakon so tudi ostali, sploh Metal Daze, Shell Shock, Manowar in Dark Avenger.

Into Glory Ride - Gloves Of Metal je totalno zakon, Secret Of Steel je beyond zakon, Hatred mi je tudi totalno zakon in ostali tudi.

Hail To England - Kill With Power! Najjači komad! Blood Of My Enemies in ostali tudi zakon!

Sign Of The Hammer - Moj najljubši Manowar album (in tudi prvi). Animals, Thor, Sign Of The Hammer... Cel album je LUDNICA!

Fighting The World - Fighting The World, Holy War, Black Wind, Fire And Steel & Defender! Sploh zadnja dva sta ultra zakon!

Kings Of Metal - Kings Of Metal, Wheels Of Fire, Kingdom Come, Pleasure Slave, Hail And Kill, Blood Of The Kings... Ma zakon so vsi!

Triumph Of Steel - Njihov najboljše produciran album. Polurna epska pizdarija je zakon, določeni deli so res najjači. Metal Warriors, The Burning, The Demon's Whip in seveda Power Of Thy Sword. Solo od tega je totalno zakon!

Louder Than Hell - Moj prvi original CD od njih, kupu sm ga pred 11. leti (limited edition), vsak dan se je odvrtel 5-10x. Brothers Of Metal, The Gods Made Heavy Metal, The Power in ostali, vsi zakon.

Prvih 8 albumov mi je res komplet celih zakon, vsi komadi!

Warriors Of The World - Tle so spustili strune na D in zveni malo drugače pa tudi dosti nekih bolj čudnih komadov, celo kover od Presleya. Call To Arms, Fight Until We Die pa naslovni so mi še najboljši.

Dawn Of Battle - Dober komad, I Believe mi ni preveč.

Gods Of War - Sm si ga presnel na disk in zbrisal govore in ostale monade in sedaj mi je boljši od WOTW. King Of Kings, Sleipnir, Loki God Of Fire, Blood Brothers, Hymn Of The Immortal Warriors so mi taboljši. Die For Metal mi je kr neki, pa naslovni komad mi tudi ni. Joeyev bass zvok je postal beden.

Die For Honor mi je ok.

Treh najboljših ne morem izbrat, jih je preveč.

Bedno je ker so na zadnjih albumih osredotočeni samo na severnjaško mitologijo in Metal, na prvih so bli na use možno, vojna, družba, babe itd.

Bend ki je (zame) izdal naveč zakon albumov po vrsti (8). V živo so še vedno odlični, Adams mi je najboljši pevec na svetu. Letos sm jih vidu ko so odigrali kompletnih prvih 6 albumov in je bilo doživetje da to ni res!

Manowar imajo tudi svoje čudne fore, postali so bolj znani po WOTW in jih posluša dosti več folka itd. Ampak so mi TOP 2 bend!

HAIL AND KILL!!!


Edited by Gašper Fatur - 04.Nov.2008 at 03:12
FUCK THE WORLD
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 11:57
u sej res pizda. na hail&kill komad sm pozabu. ta je über.

ja na WOTW je american trilogy kr mau smešn Smile ampk pol k eric začne "glory glory hallelujah" se mi kr mau naježi koža
sm bral da ima model 5,5 oktave razpona

tole z gods of war si pa dobro zgruntal hehe. jp pa bas ni več tak kokr je bil učas.

ja sej ne vem v kerem intervjuju so pravli, da so čist fascinirani nad bogovi vojne in da možno da bo nasledn cd o bogu vojne v keri drugi mitologiji. bomo vidli.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 12:12
Battle Hymns itak zmaga vse ...

Tisto pa pomojem ni donnie hamzik :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 13:05
Manowar so mi poleg Helloween (Hansen in Kiske obdobje) najboljši band!!!!! Wink

Najbolše plate in najbolšega komada enostavno ne morem napisat, ker so vse plate zakon (sploh prve), komadi pa prav tako!!! Wink

Iz vseh odličnih komadov, pa mi malo vseeno iztopa komad Battle Hymn! Komad, pri katerem ob vsakem poslušanju dobim kurjo kožo! Wink Sploh pa
tale posnetek iz Earthshakerja ---> triumph!!! Thumbs%20Up Ob tem posnetku vedno postanem solzn ... Star

Adams je brez dvoma eden izmed najboljših pevcev na svetu! DeMaio je legenda! Tudi ostali (Ross The Boss, Karl Logan, Scott Columbus, ...) zdajšnji in bivši člani so vsi zakon! Wink

Other bands play - Manowar kill!!!

Thumbs%20Up
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 13:20
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 14:18
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Battle Hymns itak zmaga vse ...

Tisto pa pomojem ni donnie hamzik :)


O pa je. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 14:23
Originally posted by Monxster Monxster wrote:

u sej res pizda. na hail&kill komad sm pozabu. ta je über.

ja na WOTW je american trilogy kr mau smešn Smile ampk pol k eric začne "glory glory hallelujah" se mi kr mau naježi koža
sm bral da ima model 5,5 oktave razpona

tole z gods of war si pa dobro zgruntal hehe. jp pa bas ni več tak kokr je bil učas.

ja sej ne vem v kerem intervjuju so pravli, da so čist fascinirani nad bogovi vojne in da možno da bo nasledn cd o bogu vojne v keri drugi mitologiji. bomo vidli.


Eric Adams je ZAKON!

Gods Of War sm skrajšal iz 74 minut na 55. Če koga zanima, lahko dam nekam na net mojo verzijo.

Če kdo rabi sm isto naredil tudi z Riot albumom Privilege Of Power.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 14:28
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Manowar so mi poleg Helloween (Hansen in Kiske obdobje) najboljši band!!!!! Wink

Najbolše plate in najbolšega komada enostavno ne morem napisat, ker so vse plate zakon (sploh prve), komadi pa prav tako!!! Wink

Iz vseh odličnih komadov, pa mi malo vseeno iztopa komad Battle Hymn! Komad, pri katerem ob vsakem poslušanju dobim kurjo kožo! Wink Sploh pa
tale posnetek iz Earthshakerja ---> triumph!!! Thumbs%20Up Ob tem posnetku vedno postanem solzn ... Star

Adams je brez dvoma eden izmed najboljših pevcev na svetu! DeMaio je legenda! Tudi ostali (Ross The Boss, Karl Logan, Scott Columbus, ...) zdajšnji in bivši člani so vsi zakon! Wink

Other bands play - Manowar kill!!!

Thumbs%20Up


Meni so tudi Helloween & Manowar najboljši, pa tudi z Derisom so H. posneli par zakon stvari.

To verzijo Battle Hymn (z vsemi osmimi člani) sm vidu v živo in potem nabavu še DVD.

V živo je bilo res ShockedShocked
Shocked
FUCK THE WORLD
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 14:35
Battle Hymn na Češkem je pomoje ena izmed top 3 zadev, kar sem jih kadarkol slišal v živo od kergakol banda. Res taka izvedba, da so šle sam kocine pokonc...zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 14:39
Evo, še fotka kjer smo tekmovali v "Longest Eric Scream". Big%20smile


FUCK THE WORLD
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 15:34
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Meni so tudi Helloween & Manowar najboljši, pa tudi z Derisom so H. posneli par zakon stvari. Shocked


Hah Big%20smile Ni kej, dobr okus maš za glasbo!!! Clap Big%20smile

Ja, se strinjam s tem, da so Helloween tudi z Derisom posnel dobre zadeve, samo tisti obdobje, ko sta bla v bandu Kai in Kiske, je pa obdobje zase! Sploh oba Keeperja sta pr men med top 3, Kiske mi je pa najbolši pevec nasploh! Wink

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

To verzijo Battle Hymn (z vsemi osmimi člani) sm vidu v živo in potem nabavu še DVD.

V živo je bilo res ShockedShocked
Shocked


Originally posted by Pero Pero wrote:

Battle Hymn na Češkem je pomoje ena izmed top 3 zadev, kar sem jih kadarkol slišal v živo od kergakol banda. Res taka izvedba, da so šle sam kocine pokonc...zakon!


Ne morm rečt drujga kot to, da sm vama ornk fouš!!! Smile (Prevod Big%20smile: ... da vama zelo zavidam!!!) Wink

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

... kjer smo tekmovali v "Longest Eric Scream". Big%20smile


Uuu ... To bi pa js šel! Wink Si bom enkrat zmeru, kok dolgo lahko potegnem svoj "scream"! Big%20smile

In, kolki si bil? Big%20smile


Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 16:13
hahaha norc fatur Big%20smile slovenski eric z lepšo čupo <3
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 17:23
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:



Uuu ... To bi pa js šel! Wink Si bom enkrat zmeru, kok dolgo lahko potegnem svoj "scream"! Big%20smile

In, kolki si bil? Big%20smile




Nekje v sredini sm bil, zmagal je en američan ki je bil res zakon, pomoje zdej poje v kakem bendu.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 17:24
Originally posted by Monxster Monxster wrote:

hahaha norc fatur Big%20smile slovenski eric z lepšo čupo <3


Am, js sm 2. z desne proti levi, če si slučajno razumel da sm js tisti z mikrofonom. Ta je namreč Adams. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2008 at 17:27
Zdej vidim da si ti menda mislu prou, js sm zajebal. Drugače pa ne znam pet sploh, tako da take primerjave niso na mestu. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.